Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
reheline

postitatud 07.08.2012 kell 15:59

Armukesed on ajutised. Nad on ju armukesed, mida te põete? Mis petmine ja valu? Armuke teab, millega riskib ja mees teab ja kui naine teada saab, teab tema ka...milles probleem? Peale kõigi osapoolte teadasaamist saadakse üks kasulik asi- õppetund.
Mis kellegile olulisem on, kas minna lahku ja elada vabalt teise naisega, või hüpata armuksuhtesse ja elada vanaga edasi. Kas väärtustatakse ausust, hingerahu ja enda vajadusi, või siis elatakse naise jaoks ja väärtustatakse kodu, lapsi, tervikut. Kuna aga keppi ja soojust enam kodust ei saa, käiakse kõrvalhüppeid tegemas.
Tean tüüpe, kellel muide naine teab ja aktsepteerib seda. Elu, nagu elu ikka, ainult pidudel käiakse noore blondiga


nelz

postitatud 07.08.2012 kell 14:38

Minu arvates peaks inimest, kellega suhtes ollakse austama ja seega ma armukesepidamist heaks ei kiida. Kui kaaslane on hea ja meeldiv siis miks teda petta ja talle haiget teha? Kui suhe on katki ja ei toimi siis miks pette kaaslast, parem oleks ju katkine suhe lõpetada ja saada võimalus vabana magada, kellega soovi on.
Avatud suhte puhul kui partnerid on üksteisele andnud vabaduse ka teistega olla saan mitme partneriga suhtest aru.
Siiski hindan monogaamiat, kui kaks inimest otsustavad, et neil kahel on suhe siis ei ole ühel neist õigust suhtesse veel inimesi lisada. Austus peab olema.


nudol

postitatud 03.08.2012 kell 13:54

Ja kui juhtub, et armuke on sinul olemas, siis on jube tunne. Sest pole ju võimalik, ega ka tahtmist loobuda ei naisest, ega ka armukesest. See pole lihtsalt võimalik.


guttamax

postitatud 03.08.2012 kell 13:51

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
.

Milles probleem? Sa ju asendasid naisele meest, miks siis ei võiks lastele isa asendada? Normaalne ju. Muidugi ei tohiks lapsed sind isaks kutsudaa, aga kõik kasuisa funktsioonid peaksid küll enda kanda võtma.


No alul see nii toimiski, aga pikapeale läks värk "hapuks" ära...
Muide tolle mehe suguvõsal oli selles ka suur osa. Need idioodid süüdistasid ju mind selles, et too mehikene enam elule otsa vaadata ei julenud ja ennast üles poos..Ajuloputust tehti nii Tiinale, kui lastele...aga see selleks..kooselu ei olnud pooltki nii ilus, kui armukesteks olemine...Tänase seisuga on meil mõlemal uus kaaslane ja klapp nendega kordades parem, kui meil omavahel oli...Ilmselt jättis mehe ootamatu suitsiid ka mingi pitseri... Aga ok. maitaha sel teemal rohkem rääkida


ullike

postitatud 03.08.2012 kell 13:04

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
mees läks ära. Poos ennast üles. Jättes maha poja ja kaks tütart.

Milles probleem? Sa ju asendasid naisele meest, miks siis ei võiks lastele isa asendada? Normaalne ju. Muidugi ei tohiks lapsed sind isaks kutsuda, aga kõik kasuisa funktsioonid peaksid küll enda kanda võtma.

Tuleb välja, et kolme lapse ema ei tundnud oma meest üldse.

Muidu aktsepteerin ma armukese "pidamist" küll. Ainult et... kui midagi teha, siis teha hästi, ütles õpetaja Laur. Kui hästi teha (armuke olla) ei oska, siis pole mõtet teiste elusid lörtsida. Antud hetkel siis (temakest välja jättes) nelja elu lörtsida.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0271528 sekundit