Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Väljas
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
unistaja

postitatud 19.01.2022 kell 10:31

Kõlab huvitavalt just selles mõttes, et kui mõni süüdistab oma elu ebaõnnestumistes teisi, siis on vastukaaluks õnneks väga palju neid, kes võtavad vastutuse.

Mõni ei leiagi enda elu eesmärki kohe, vaja palju uusi ja huvitavaid asju proovida ning elus ette tulevaid kannapöördeid kogema, et jõuda oma eesmärgini.

Ja on neid, nagu mina, kes on alati teadnud, mida nad tahavad, kuid aeg ei ole olnud õige. Lõpuks, kui elu mängib võimaluse kätte, on õige aeg sellest ka kinni haarata, sammhaaval astuma hakata ning jätkata seda teed, mida saab tõeliselt nautida. Ja ega oma elu eesmärgi saavutamine ei tule lihtsalt ega kergelt, kuid on vähemalt nauditav!


kaitsevaim

postitatud 19.01.2020 kell 22:20

Kuulge siin toimub teema risustamine juba...ikka kõik seksi peale lõpuks Isegi selline jutt oli, et need, kellel ei ole teatud vanuseks perekonda õnnestunud luua või tahavad nimelt üksi olla, nendele pole arstiabi ka enam tarvis. Jäägu uskumine igaühe enda teha . Praegusel juhul tundub, et teema jätkuks võiks öelda, et vajadused määravad eesmärgid ja inimene muutub alles siis kui tal muud enam üle ei jää.


sissy84

postitatud 19.01.2020 kell 12:58

Millal see kõrge libiido saab seksisõltuvuseks?


muhhin

postitatud 13.01.2020 kell 21:56

Skin, keskmisest suurem seksinälg ei ole sõltuvus vaid vaid kõrge libiido


skingirl

postitatud 07.01.2020 kell 12:59

Ma olen kogu aeg olnud mingis sõltuvuses , see internet on nende sõltuvuste kõrval poisike


sissy84

postitatud 03.01.2020 kell 01:01

Kõlab nagu saaksin riielda. Olen nõus 101%.
Ilmselgelt mul on internetisõltuvus kuna ma ei armasta pikalt mobiili kõrva ääres hoida ja eelistan suhelda messengeris ning e-maili kaudu. Pikalt kodune ka juba.
Samas ma püüan end tagasi hoida nii palju kui saan.


Deiviidas

postitatud 31.12.2019 kell 20:34

Tänapäeva üks negatiivsemaid aga enam levinud hobisid on "internetisõltuvus!", Sissy!


sissy84

postitatud 16.08.2019 kell 23:37

Tore kui aidata sain.
Hobidega on ikka nii, et tee seda mida armastad. Ma arvan, et omamoodi hobi oleks isegi nt raamatukogus kõigi võimalike kriminullide või ulmekate läbi lugemine. Ka kollektsioneerimine on hobi. Vahel tegeled hobiga koguaeg igapäevaselt aga ei oska seda defineeridagi hobiks.


Deiviidas

postitatud 16.08.2019 kell 22:07

Mingi hobi elus on alati see, mis aitab kaasa tavarutiini lõhkumisele. Rutiin iseenesest ja suutlikus sellest kinni hoida tööturul on hea asi aga kui see hakkab Sinu elu domineerima, siis kujuneb see lõpuks ikkagi negatiivseks kogemuseks!


kaitsevaim

postitatud 16.08.2019 kell 22:03

Aitäh, Sissy, oled tark naine. Sedasi pole mõelnud, et jah... Tõesti see paneb sellele inimesele pinge ja justkui kohustuse "tasemel ja kohal olla", sest teda ju imetletakse. Pean selles osas korrektiive oma suhtumises tegema. Justkui sa oleks täht, aga ainult sellele ühele. Eerik ja deiviidas, üldiselt head mõtted ka kõik, aitäh! Pean arvatavasti tantsu jälle käsile võtma


Deiviidas

postitatud 16.08.2019 kell 21:26

Tsitaat:
Algne postitaja: kaitsevaim
Pealkiri ütleb peaaegu kõik ära. Küsimus on olemas, aga võib olla üsna keerukas ja segane ja mitmetahuline. Kuidas tundsite endas ära selle tõuke, et nüüd ma lähen ja nüüd ma teen ja tean, mida ma teen ja mida tahan ja püüdlen selle nimel? Kust tuleb huvi õppida? Kas ainult isiksusest? Kuidas lahti saada mõttest, et ma ei ole siin kellegi teise, vaid enda pärast? Kuidas lahti saada mõttest, et üksi olla on piin ja ei pea kellegi teise mõtete või soovide järgi elama?

Ummikusse jooksnud ja sidrunina eluenergiast tühjaks jooksnud mees otsib väljapääsu (ei tea veel isegi kust).

Soov elus midagi õppida tuleb siis, kui sinuni jõuab arusaam, et enam ei saa jätkata nii nagu on hetkel elus välja kujunenud.
Teadmine, mida sa teed tuleb ainult kogemustega. Seega peab inimene mingis valdkonnas leidma enda jaoks kasvõi osaliselt huvi, tegelemaks ja omandamaks teadmised mingil ühel antud alal.

Üldised elulised ja filosoofilised teadmised on alati subjektiivsed ja nendes ei saa olla üldistavat tõde.

Igaühele oma, nagu öeldakse! Peaasi, et need mahuksid ühiskonnas hetkel väljakujunenud normidesse!


sissy84

postitatud 16.08.2019 kell 04:10

Ma olen see, kellel on esikohal abiteod ja ka füüsiline puudutus. Mind kingitused ei huvita aga kui keegi näeb vaeva, siis see näitab armastust. Ilusad sõnad on soe õhk ja seda ma üldse ei armasta. Tore kui tunnustatakse aga nii kui on läila, siis on vastik. Kvaliteetaeg on ka tore, see oli vist kolmandal kohal.

Mulle ka meeldib kui mu mehel on hobid, sest kui hobiks olen mina, siis ma tunneks, et mind ahistatakse ja ma ei suudaks seda pikalt taluda. Hobid loovad ka selle, et inimesega pole igav. Lisaks kui hirmus kui oleksin hobiks mina. Mis ta siis teeb kui mind ei ole? Ma tunneksin end halvasti...
Meil on mehega osalt erinevad hobid ja ma kadestan naisi, kelle mehed armastavad lauamänge. Neil on tore kui elektrit ei ole. Jajaa, kui elektrit pole peaks seksi tegema aga laste ees mkmm. See oleks liig! Ilmselt mu mees tahaks, et ma armastaks joosta, et me jookseks kord õhtuti 10 km aga see on asi mida ma ei hakka iial nautima. Pigem sõidan jalgrattaga iga päev kui jooksen. Inimesed on erinevad aga samas ma jälgin vähemalt tema hobiga seonduvat ja alati teatan kui mõni uus ja äge võistlus kuskil toimub.

Võrdsete suhet on tobe tahta, fakt on see, et kaal on alati natuke ebavõrdne. Võrdne suhe pole isegi mitte füüsiliste võimete poolest võimalik. Naine ei jõua iial sama teha remondis mida suudaks mees. Kipsplaadi tõstmine mkmm. Teistes asjades. Keegi ikka tahab natukene vähem. Pealegi peaks oluline olema, et kaaslane on õnnelik ja PUNKT. Mul on ka kahju, et mu mees ei taha enesearenguga tegeleda ja ta tahabki olla see, kes oli 14 aastat tagasi ning heal juhul õpib uut võõrkeelt rääkima. Õnneks ta aga ei piira mind ja ma saan lugeda ja käia loengutel jne... Kui ta takistaks taas, siis see oleks ahistamine.


No näed! On inimesed, kes pole rahul koos olles ega üksi olles. Kui inimestel on igav: saage lapsed! Kohe kaob tähelepanu partnerilt. Siis peab lausa aega võtma kaaslase jaoks. Isegi kui oled väsinud ja ei jaksa...


kaitsevaim

postitatud 15.08.2019 kell 20:35

Hmm...toredad mõtted. Vot ehk peaksin veidi lähemalt rääkima. Ma olen sotsiaalne olend, mul on pigem vaja, et keegi oleks minu kõrval, kellega saaksin enda tundeid ja mõtteid jagada. Ma ei leia mõtet midagi ainult iseenda jaoks omada või tahta. Tahan seda jagada. Kui elaksin üksi, siis ma usun üle päeva oleksin svipsis õhtuti enne unemaale minekut. Kui oled selle ühe kaaslase leidnud ja ta annab mõista, et "miks sa ostad mu armastust?" sellega, et teed mu heaks tööd, teed mulle kingitusi ja ostad kalleid reise? Ehk keegi on kuulnud raamatust "5 armastuse keelt?" See on üks armastuse välja näitamise vorm, mitte armastuse ostmine ja see on seda imelikum, et ta ise on mulle öelnud, et tema hindab teeneid, mida tema heaks tehakse. Veel kui see keegi ütleb, et ta ei näe, mille poole püüdlen ja mida tahan või mida teen, siis see pole vastus kui ütlen, et tahan, et ta on õnnelik ja teen, mida vaja, et see oleks nii. Ta tahab näha, mida ma iseenda jaoks tahan ehk kas ma tahan midagi õppida, midagi teha, midagi saavutada? Ja kuna tal on juba palju asju saavutatud ja mul pole, siis see polevat võrdsete suhe. Kas peab kindlasti kohe olema keegi, tahtma midagi ja omama mingit staatust, et lihtsalt oma armastust jagada ja tahta, et teine inimene on õnnelik ja selle eest pisutki tähelepanu ja toetust ja head ühist äraolu saada? On see tõesti nii ilmvõimatu?

Kassidega on ka oma teema. Temale meeldib kui kass hüppab voodisse, et teda paitatakse ja jääb sinna magama. Mina hea meelega tõmbaks looma sellise tegevuse eest sabapidi riidenagi külge, sest see on ülim privaatsuse rikkumine

Mis puutub meeldivate asjade tegemisse, siis enne seda suhet mul nagu olid need asjad, nagu tantsimine jne, aga need muutusid mõttetuks lõpuks, kuna arvasin, et leidsin midagi palju etemat, aga vaimne väsimus on nüüdseks väga ära kurnanud.

Mis puutub ikka ja jälle meeltesse tulevatesse mõtetesse, siis see võib ju olla ka õppetund, mis tuletab end meelde, et mõtle nüüd teisiti ja õpi see tükk ära, et saaksid edasi minna. Kuidas aga õppida kui ei viitsi ja oled kurnatud, kuna oled nii kaua õppinud teisiti elama ja tunned end kasvõi mõnes üksikus asjad turvaliselt, nagu lapsepõlvemälestused või midagi, mis kunagi pani rõõmu tundma ja näed, et elu läheb sellest kõigest mööda ja see kõik kuidagi kaob...Noh...ei pea sellele mõtlema, aga ometi me kõik vajame seda midagi, mis annab oma sisemaailmas stabiilsuse ja turvatunde ja et oleks see oma paik


sissy84

postitatud 15.08.2019 kell 13:34

Olen nõus Eerikuga, koera asemel sobib ka kass.


eerik2

postitatud 15.08.2019 kell 09:36

Kui oledki kogu aeg nö kellegi teise jaoks elanud ja ükskord avastad, et see kõik on asjatu, siis tulebki teadmine, et nüüd võiks veidi ka iseenda jaoks elada. See 'tõuge' võib tulla ka ootamatult millegi välise mõjul. Hakka tegelema sellega, mis meeldib ja ära otsi vabandusi mittetegemiseks. Sissy soovitust üksiolemise tunde vältimiseks võtta koer, kasuta siis, kui sul on koera jaoks ka reaalselt tingimused olemas, muidu piirdu kassiga.


sissy84

postitatud 14.08.2019 kell 23:19

Mul on erinevas vanuses olnud oma elu osas erinevad soovid aga nt esimese lapse sünnitamise vanust teadsin juba 18-aastasena. Loomulikult mul vedas, et 20-aastasena leidsin noormehe, kes mulle sobis.
Töö osas läks pikalt. Kui teised lihtsalt teadsid keska lõpus mida õppima minna, siis mina ei teadnud ja seetõttu käisin erinevatel ametikohtadel tööd tegemas ja lõpuks alles 2012 teadsin mida tahan õppida. See on siis 9 aastat peale keskkooli lõpetamist. Soovid on ise esile kerkinud. Ma ei ole midagi peale pressinud. Leidsin ilmselt, et kui see asi jõuab minuni, siis ongi selleks õige aeg.

Huvi õppida tuli sellest, et ma ei tahtnud jääda keskharidusega ja see, mis mind huvitas on siiski tehtav vaid ülikooliharidusega. Seega lisaks puhas vajadus ja huvi eriala vastu. Eneseharimise osas ma tahan saada paremaks sellest kes olen. Tunnen, et ma ei saa olla see kes olen. Nt ma pole eriti rahulik ja kannatlik aga ma tean, et töö iseendaga viib mu soovitud tulemuseni. Kui ma ei ole millegagi rahul, siis näen vaeva, et oleksin rahul.

Kui on lapsed, siis nende jaoks pean ka olemas olema aga seniks kuni nad iseseisvuvad. Sealt edasi vaid siis kui nad vajavad mind. Kui oleksin üksi siis loomulikult oleksin esikohal ainult mina. Kui on kaaslane siis mina ja kaaslane on esikohal, lapsed on mul teisel kohal. Enne lapsi ikka suhe kuna kõik algas suhtest.

See mida Sa mõtled on AINULT Sinu teha. Mina viskan mitte produktiivsed ja jamad mõtted peast. Ma ei kavatse olla iseenda vaenlane. Ei. Minu jaoks on minu pähe tulevad mõtted nagu mailboxis kirjad ja osad ongi spämm. Kui tunnen, et on hapu mõte, siis kustutan eos. Kui see jama naaseb ja naaseb siis korrutan pikalt oma peas ,,stopp, ei huvita!,, Või mõni muu neutraliseeriv märksõna nt ,,roheline konn,, Ja kui ikka ei aita loen raamatut või teen midagi, kus pean aju kasutama. Ma ei tegele muretsemisega vaid kui ongi mingi probleem, siis kasutan pead ainult probleemile lahenduste otsimiseks. Selleni jõudsin olles depressioonis. Lugesin raamatut Dale Carnegie ,,Ärge muretsege, hakake elama,, ja otsustasin, et võtan oma elu ja tegemised, ka mõtted iseenda kätesse.

Kui ma tunneksin, et olen üksi ja on piin, siis ilmselt võtaksin koera, kes mind koju tulles rõõmsalt ukselt vastu võtaks.


kaitsevaim

postitatud 14.08.2019 kell 20:33

Pealkiri ütleb peaaegu kõik ära. Küsimus on olemas, aga võib olla üsna keerukas ja segane ja mitmetahuline. Kuidas tundsite endas ära selle tõuke, et nüüd ma lähen ja nüüd ma teen ja tean, mida ma teen ja mida tahan ja püüdlen selle nimel? Kust tuleb huvi õppida? Kas ainult isiksusest? Kuidas lahti saada mõttest, et ma ei ole siin kellegi teise, vaid enda pärast? Kuidas lahti saada mõttest, et üksi olla on piin ja ei pea kellegi teise mõtete või soovide järgi elama?

Ummikusse jooksnud ja sidrunina eluenergiast tühjaks jooksnud mees otsib väljapääsu (ei tea veel isegi kust).go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0142901 sekundit