Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
Myrk

postitatud 30.06.2019 kell 12:12

Jube jah, ka mina ei taha mõelda, kunagi võideldi naiste valimisõiguse ja võrdsuse eest. Ajaloost on teada, et enne ei saavutatud edu, kui mindi vägivaldseks ja hakati maju jne põletama. Nüüd on see, et feministid liiguvad ka selles suunas, juba on olnud üksikuid vägivalla juhtumei. Soosime aga edasi seda liberaalset maailma.


kaitsevaim

postitatud 20.06.2019 kell 21:06

sitaubad ausalt tulevad nende euroliberastidest ametniike kirjapulgast. Puha homopropaganda ja privaatsuse teemad. Inimesel ei tohi enam sugu ega orientatsiooni olla välja paista, kõik peab väga peidetud või ebamääraseks tehtud olema. Et ühesõnaga see, et sa oled mees, ei tähenda, et sulle peavad naised meeldima, et ses mõttes võiks mõni naine läheneda ja samamoodi igale naisele ei pea mehed meeldima ja see ei tohi ka kuidagi välja paista kas sa juba võetud oled või mitte. Naturaalsus ja lihtsastimõistetavus kaovad ära ja inimesed muutuvad lõpuks loiuks, apaatseks, kaotavad oma naturaalsed instinktid ära...uh, ma ei taha mõeldagi....


sissy84

postitatud 16.06.2019 kell 21:17

Rannakibuvits oma õitsemise ajal sobib nii ilusasti randa, samuti siis kui on kibuvitsa viljad küpsed. Hea maiustada. Kurb ja ajuvaba kui maha võetaks kõik põõsad.

Mind häiris kui olin 28 ja mulle öeldi proua K-Rautas. Ma sain aru, et ta vaatas mu abielusõrmust ja puha ning tegi viisaka pöördumise aga 20dates ma tahtsin ikka noor veel olla. Proua kõlab vanalt. Ilmselgelt ei taha ma tulevikus kuulda lastelastelt sõna vanaema.


ullike

postitatud 16.06.2019 kell 20:55

Mõtlesin täna ühe eurodirektiivi peale.
Väntasin mööda mereäärt ja imetlesin nüüdset "kahjulikku võõrliiki" ehk kurdlehist roosi ehk rannakibuvitsa (Rosa rugosa). Selle liigi kultiveerimiseks meie maale jagati omal ajal toetusi ja saadakse toetust edasi. Aga nüüd avastati, et see on võõrliik ja liiga hästi siin kodunenud ja üleüldse igate pidi kahjulik ja nüüd tuleb ta meie maalt ära hävitada. Kasvatada võib nüüd veel ainult oma koduaias, aga avalikus ruumis mitte. Varsti hakatakse toetust maksma selle hävitamise eest.

Täidame Moskva ja Brüsseli käske Saksa täpsusega


Pipilota

postitatud 20.03.2009 kell 16:48

ah voibolla jah, ma pole suuremat kokku puutunud viimasel ajal nende ametnikega.
kirja teel jah kaib provvatamine kovasti.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0115080 sekundit