Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
marga22

postitatud 21.12.2006 kell 23:14

Vot see on teema mis mind tigedaks teeb, tõsiselt. Kahjuks on see fakt, et on olemas homoseksuaalne vähemus, aga mina ei lähe lipuga vehkima kusagile hetero paraadile ja karjuma keda ma panen. Milleni see kõik välja viib, ühel hetkel oleme meie, heterod, vähemus ja peame oma õigusi taga ajama? Selge on see, et homoseksuaalsust iseenesest me kuidagimoodi keelata ja takistada ei saa, aga selle avaliku eksponeerimise peaks küll ära keelama.


boobster

postitatud 21.12.2006 kell 21:06

See on selline teema, mille ma konkreetselt hukka mõistan- no kurat, okei, on peded, aga on seda vaja siis kogu ilmale kuulutada- olgu omaette, siis oleks mul savi...
Oleks mul laps näiteks, kuidas ma talle seletaks, kui kaks meest tänaval tatti panevad- noh hea küll, ta ei saa sellest aru vbl väiksena, aga lapsed võtavad teatavasti väga kergesti eeskuju kõigest, mis ''suured'' teevad- pärast veel hakkab pinginaabriga vahetunnil katsetama, seda veel vaja.
Peded olgu omaette, see on minu lõplik sõna, ja ärgu tulgu oma ''võrdsust'' nõudma- öelgu ühiskond mida tahes, aga 100% tolerantsust ei saavuta nad kunagi!


ariita

postitatud 21.12.2006 kell 15:37

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Tõesti ei tea, kas noil värvidel on selge sõnum või mitte, aga selge on, et homod avaldavad üha tugevamat survet ühiskonnale.

tore oleks kui ühiskond oleks nõnda tsiviliseeritud ja haritud, et ei teeks sellest mõtetelt ja tegudelt väärastunud inimrühmast väljagi, ei läheks neid vahtima nagu elevante jäämäel, ega pööraks neile mingit tähelepanu, las siis mängivad ise oma liivakastis ja omakeskis, aga tähelepanu puhul nad ju keskpunktis mida nad tahavadki saavutada


ratatosk

postitatud 21.12.2006 kell 15:20

Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Kas ja mis toimub?

http://www.sloleht.ee/2006/12/16/uudised/213008/

Halloo! Tegemist on avaliku maksumaksja poolt ülalpeetava riigiasutusega, mitte eraklubiga.

Vähemasti maja võiks koridoridenagi olla korrektne ja tavapärane. Kui oleks teoreetiliselt väga suur himu katsetada värvipsühholoogiat, siis saaks seda teha ka kabinettide sisetingimustes kus tegelik töö enamjaolt käib...

Mis toimub?


Vot seda ma nüüd küll aru ei saa, mis sul naukenegi elurõõms ja värvilise kontori vastu on? See, et isand Pikaro seda kõike homomeelsete vandenõuks "normaalsete" inimeste vastu peab, ei tohiks küll kedagi liigutada. Isand Pikaro ei olegi tõenäoliselt võimeline midagi muud nägema, kui ainult vandenõusid ja kurjatgijaid. Seda peaks ka normaalne inimene teadma, nagu sedagi et "kantsleri sugu pole teada".

Laske need kontorid olla. Omast kogemusest võin öelda, et värvilisemalt lahendaud ruumides (koridorid kaasa arvatud) on meeldivam töötada. Selline klassikaline kontorihall üksluisus tapab.


ariita

postitatud 21.12.2006 kell 12:52

ju selline on nende mängumaa kui midagi kasulikumat pähe ei tulego to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0101740 sekundit