Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
anne51

postitatud 20.11.2008 kell 17:15

Minagi saan neist aru, eriti nüüd, kui sa, mmunk, võimalused lahti seletasid. Ma rääkisin endast - elan pigem korteris. Aga mine tea, kui ei oleks lootust, et kunagi saab maale elama, ehk hakkaks ka põllupealset papivatimaja ihaldama.


mmunk

postitatud 20.11.2008 kell 15:24

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Mitte mingil juhul ei tahaks ma oma maja niisugusesse elamurajooni nagu neid nüüd ehitatakse - maja maja kõrvale, et vaata või naabri aknast sisse. Minu arvates on seal privaatsust veelgi vähem kui korterelamus.


aga kus nad peaksid siis elama? kui sul oleks linnainimesena vahendid (kasvõi virtuaalsed ja ülejõukäivad) ning soov elada mujal kui korteris või ridaelamus, siis mis valikud sul oleks? viie hektariga ei oska linnainimene reeglina midagi peale hakata, pealegi on nii suur maatükk linnast mõistlikul kaugusel ülemõistliku hinnaga. 3500 ruutugi on hügieenipederasti jaoks üle mõistuse suur ala (kes seda ära jõuab niita?). jääbki järele 1200 m2.

nii, kuhu me selle ruudu tekitame? metsa ei saa. vee äärde ei saa, sest on veekaitse-, ehituskeelu- ja piiranguvöönd ning tõenäoliselt mõni kaitsealune liik peale kauba. tee äärde ei saa, sest on teekaitsevöönd, sanitaarkaitsevöönd, müra, ei lubata mahasõitu jms. linnalähedased haljastud on kõik looduskaitse all ja mõni neist lisaks muinsuskaitse piirangutega koormatud või lihtsalt partei toetajatele äritegemiseks reserveeritud. jääbki üle põld, sest sinna kodu ehitamist ei piirata hetkel VEEL kuigi karmilt.

arvan, et põllupealne papivatimaja on keskmise pintsaklipslase jaoks miinimum, mida ta pere vajab linnakeskkonnast eristumiseks ning maksimum, mida ta suudab soetada ja ülal pidada, ilma et selleks kuluks bürokraatiaga võitlemise käigus ebaotstarbetu kogus närvirakke.

see loomulikult ei tähenda, et mulle niisugune valglinnastumine meeldiks või et ma seda heaks kiidan. aga ma püüan neist aru saada.


Zeig

postitatud 20.11.2008 kell 14:46

Eelistan oma maja omal maal, põlistemetsade ja laante vahel


anne51

postitatud 10.09.2008 kell 17:07

Mitte mingil juhul ei tahaks ma oma maja niisugusesse elamurajooni nagu neid nüüd ehitatakse - maja maja kõrvale, et vaata või naabri aknast sisse. Minu arvates on seal privaatsust veelgi vähem kui korterelamus.


susanna

postitatud 09.09.2008 kell 22:22

kui unistus täitub, siis mingi aja pärast peaks oma maja olemas olema, eelistan palkmaja ja kui läheb nii nagu plaanime, siis peaks see päris reaalne olema.
koht on juba selline, et sinna nagu muu ei sobigi.
eks näis, meri jääb küll sellest unistusest puudu, aga veranda tuleb küll, kus siis hommikukohvi juua või talvel teki sees tähistaevasse vaadata.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0109801 sekundit