Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
reheline

postitatud 22.10.2012 kell 05:49

Cc, ma soovitan sul vähem viriseda
Tahad ma räägin sulle jalgratturitest? Üks päev töllerdas linnalähedal maal keset maanteed rahvasportlane, hoolimata jalgrattatee olemasolust. Kui andsin hoiatuseks törtsu signaali, näitas ta mulle selle peale fakki, mille järel ise pea ees võssa lendas. Mõni päev hiljem oli ta avaldusega politseis, kus ta veel hüpata püüdis, eriliselt ennasttäis tatikas oli.
Ega see juhuslikult Sina ei olnud?
Moraal sellest, ärge ronige oma vokkidega autode vahele, kui on võimalust mujal sõita ja jookske metsas. Ja ärge muutuge isiklikuks.


cc

postitatud 21.10.2012 kell 20:30

Sa oled ikka eriti õnnetu liikleja. Ma olen maaliini bussidega iganädalaselt sõitnud alates keskkooliajast ja kõigi nende aastate jooksul võin bussi katkiminekuid lugeda kahe käe sõrmede peal, nii et seda juhtub haruharva. Hiljaks mu bussid ka ei jää tavaliselt, pigem jõuavad varem sihtkohta. See ei ole jalgratturite süü, et sa liiklemisega hakkama ei saa.


reheline

postitatud 21.10.2012 kell 20:07

Maalähedane? No mida iganes.
Probleem on selles, et kui linnas on tänavad, sõiduteed ja pikad vahemaad, siis on punktist A punkti B liikumiseks ehitatud autod. Juhul kui linna transport oleks mugav täpne ja turvaline, sõidaks ka mina sellega.
Vahemärkusena lisan, et paar aastat tagasi proovisin kolmel korral bussiga sõita Tallinnast Tartusse. Kahel korral läks buss katki ja ühel korral jäi pool tundi hiljaks hiljaks.
Kuna tagajärjed olid ebamugavad, siis rohkem ma bussi ei istu. See oli küll linnaväline näide.
Ok, kõik need trollid, trammid ja elektriautod. Sa räägid tulevikust. Aga kui on vaja autoga laeva peale saada, siis pole neist ühestki kasu. Ja sadamasse tuleb teadupärast läbi linna sõita. Too päev, kui otsisin võimalust pääseda sadamasse, saastasin ma ilmselt käsitlematult rohkem kallist jalakäijate õhku. Lausa Baltic Princessi täis autosid kimasid esmalt Kadrioru poole ja siis Mustamäe poole, et ühte faking märgistamata reiti leida selle organiseeritud totruse sees.


cc

postitatud 21.10.2012 kell 20:06

Elektrit võib toota ka taastuvatest allikatest või tuumajaamades. See ei ole mingi argument.


Roobert

postitatud 21.10.2012 kell 20:02

Miks kõik arvavad, et see elektriauto nii keskkonnasõbralik on??? See saaste ei välju küll auto summutist vaid elektrijaama korstnast ja kordades rohkem, kui sama vahemaad läbiv, fossiilsetel kütustel töötav auto. Tänu rohkele elektroonikale ja akudele ei ole ka elektriauto tootmine väga keskkonnasõbralik.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0113690 sekundit