Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Seksiküsimused

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: mada
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:13

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
Naljakad ja põnevad seksijuhtumised!

Siin saate lugeda meie kasutajatega seksi käigus toimunud naljakaid juhtumisi, äpardusi jms.

Kui ka teil on meile midagi huvitavat kirjutada (näiteks seda, kuidas vanemate külaskäigu ajal vibraator diivanil vedeles või jõekaldal seksides kalameestele huvi pakkusite, laske aga käia. Vaevalt, et meie hulgas kedagi leidub, kel seksi käigus midagi tobedat ette ei ole tulnud.

(teema algus üle kopeeritud endisest Juhtumiste sektsioonist - arhiiv: http://kodutud.com/juhtumised_archive.php )
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:14
Üxkord läksin linna poodi ja unustasin tupekuulid sisse tavaliselt ma kasutan neid ainult kodus. Poolel teel tekkis selline tunne et need kukuvad kohe-kohe välja. Ma üritasin kõigest väest neid tagasi hoida ning tegin imelike liigutusi. Kõik raffas vaatas mind imeliku pilguga.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:15
Juhtus väikene seik ükskord. Nimelt kõik oli hea, naine, kirg, sexitahe oli nii suur, et ei suutnud midagi muud kui otsa sisse pista naisele.. Sai siis natukene aega tehtud üksteisele mõnu kui mul meelde tuli, et hmm, nüüd vist hakkab lahti minema.. ja tahaks kummi otsa panna. Naine oli juba paar korda õnneks rahuldatud selle ajaga mis me ühtes olime. Ma siis ütlesin sosistades kõrva et lähen toon kummi ära (kumm oli teises toas sahtlis paki sees :P). Selle ajaga kui tagasi jõudsin oli asi läbi.. jooksmine võttis lõdvaks kõik seisvad kehaosad ja kogu moos oligi sexiga :(
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:15
Pole ehk kõige põnevam ja naljakam juhtum teiste jaoks, aga meie jaoks oli küll. Ma mäletan juhtumit, kui partneriga mõlemad eelmängu käigus hirnuma pistsime. Ise ka põhjust ei teadnud, aga naersime ja naersime. Oleks püksid jalas olnud, oleks tilgad püksi tulnud... Igatahes oli peaaegu võimatu asjaga edasi minna, tükk aega tuli enne rahuneda, enne kui lõpuks päeva naelani jõudsime. Ning pärast sai pikka aega irvitatud oma lolli irvitamise pärast.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:16
Kunagi oli selline lugu, et hakkas üks mees mind hirmsasti jahtima. Kogu aeg sattusime juhuslikult ka kusagil peol või baaris kokku. Kord tuli mulle koju nii, et olin parasjagu vannis aga sain veel õnneks rätiku ümber. Igavene tüütus oli. Aga nuh, eks ta natike meeldis ka mulle tegelikult.

Lõpuks andsin talle järgi ja ta tuli ööseks minu juurde. Aga kui siis seksiks minema hakkas, lõi mehel järsku pähe, et tal on ikkagi naine kodus ja kogu värgindus vajus lonti... Asi oli tegelikult nii naljakas, et ma isegi ei vihastanud ta peale. Aitasin riided selga ja saatsin ära koju, naise juurde..ic
siiamaani, kui tänaval kohtume, ütleb küll tere aga lööb kiirelt ka pilgu maha...
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:17
Niih, otseselt seksimisega see seotud pole, kuid mingit pidi siiski... Magame me magusalt hommikust und kui järsku, prantsaki põrandal. Ehmatasime end mõlemad mehega ülesse, vaadates juhmide nägudega üksteisele otsa, et mis nüüd juhtus, aru ju ka kohe ei saanud. Siis jõudis kohale, et voodi lagunes ära. Hmm, egas miskit, ajasime end üles, sest niikuinii oleks pidanud seda poole tunni pärast ju tegema.

Tööl julges mees töökaaslastele rääkida, et krt, hommikul ei lastud magada ka, voodi lagunes ära ! Sa jutike neid pilke ja kohmetunuid kommentaare a'la teemal, et te alustate ikka jube vara selle kiire asjaga... Ja vot tee sa selgeks, et eelmisel õhtul sai mööblit tõstetud, mitte kõvasti seksitud :P Aga noh, jätsime neile nende uskumised ;)
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:17
Olime matkal koos noorikuga ja ta kukkus mingisse haisvasse vedelikku. Võttis siis riidest lahti ja pesin teda korralikult puhtaks. Riided pani ta nööriga jõkke ligunema, sest pesupulbert paraku metsas pole. Kui mõne aja pärast uurima läks, selgus, et kõik riided peale rinnaka olid vooluga ära ujunud. Meil oli plaanis veel paar päeva sedasi plääsitada kohal ja alles siis koju pöörduda. Kuid mis kojuminekust saab juttu olla kui riideid pole.

Seda rõõmu ja õnne mis siis oli, kui preilna paljas kui porgand vastu oma tahtmist, kuid siiski. Igal võimalikul hetkel sai seksitud, maadeldud ja niisama teineteist silitatud.

Vot siis ühel hetkel kui minul juba tilluga asjad joones, ei soovinud preilna enam seksi. Küsimusele mis juhtus, oli vastuseks, et karvad hakkavad sedasi kärssama ja see võib olla päris ohtlik.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:18
Õhtuselt ürituselt koju naasedes otsustasime meeldivat õhtut jätkata väikese pokaali taga. Külmikust sai võetud šampus ja nii me jäimegi kööki pidama:)

Kaunitest juttudest kasvas kirge sütitav säde, mis paisus meeldivax armumängux. Olles lõpetanud oma kuuma vahekorra ja lesides köögipõrandal teineteist hellitades, haistis nina korraga kõrbelõhna. Asja uurides selgus, et oma hoogsas tegevuses ei pannud me tähelegi, kuidas elektripliidi nupud olid ka tublisti asendeid muutnud ja pliidile jäänud pannil olev kana seal kõrbes.

Peale külma šampust ja kuuma sexi olime välja teeninud ka kõrbend kana:P
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:20
Olles ülimeeldival saunaõhtul mullivannis, jäi meelde järgmine seik :P

Saunakuumusest mullivannis lõõgastudes sai mingi hetk tormilene vahekord. Lõpule jõudmas naudingust, lükkasin pea kuklasse ja tabasin salapäerase kõrvaltvaataja pilgu.

Nimelt: saunaaken oli lahti ja maja fassaadi üx osa akvaariumist jäi selle vaate ulatusse, kus seisis turvamees ja meie hoogsat olengut nautis :P Kui aga turvamees märkas, et ma tabasin ta meid piilumas, üritas ta end kiirelt märkamatux teha. Juhus aga mängis talle vingerpussi :PP Tema seljataha jäi võimas draakonipuu, mille ta pikali jooxis, ümber pöörates. Meid see ei häirind, pigem lisas vürtsigi aga meie lahkudes ei suutnud see väike "Äpu"pilkugi tõsta:))
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:20
Peretuttavate poole pidutsedes sai liialt hiljapeale jäädud. Otsustati siis meid kostile jätta ja saimegi endale pesa saalis, lahtikäival diivanil. Enne uinumist aga olex soovinud väikest rituaali, kuid kus krt......:P

Peres kuhu siis öömajale sai jäädud, oli suur perekoer, kes oma kadeduses lõpux ei kannatanud kätki, mis olex võinud mind kaisutada. Kogu meie luhta läinud katsed said lõpu, selg- selga toetades magada :P
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:21
See küll naljakas ei ole, aga tõesti sündinud ikkagi. Kord sõbra ja ta naisega saunas sai veidi palju seda va kanget tarbitud. Asi arenes sedasi, et ta naine kole kiima läks ja muudkui seksi nõudis. Eks nad siis seda pidevalt toimetasid. nii lavapeal, kui ka eesruumis. Nagu lavapeale maandusid naine hüüdis jälle, tahan saada, veel tahan. Siis korra maandusid eesruumi nii, et naine kükakil põrandal toetas ennast tugitooli. Sõber peale järjekordset lõpetamist tõusis püsti ja mina naksti tema asemele. Naine aga nii kiimas, et korraliku inimesena muudkui kiitis sõpra tema headuses, olgugi, et mees seisis te enda kõrval. Kuna ise olin seda teiste keppi talunud mitu tundi, siis panin ikka isuga. Kui ükskord naine oma rahulduse kätte sai, siis kukkus hüsteeritsema, et mis me temaga tegime ja kuidas tema mees lasi sellel sündida. Ise enne nägi küll seksi ajal, et mees kõrval seisis. Homikul tegi aga näo, et nagu poleks midagi juhtunud ja ei mäleta mis eile toimus. Minul aga sauna eesruumis mingid riisivaibad maas, mis hõõrusid minu põlved ja jalad marraskile nii, et tohterdasin neid veel terve kuu peale seda.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:22
Rakvere on üks selline kena linn, kus on väga palju rohelust, parke ja metsatukakesi ja ühel ilusal juulikuu päeval otsustasime kallimaga jalutama minna sellisesse rohelusse. Oli jõudnud just tihedamast metsast välja lagedamale lale, kus kasvasid iidesd tammed, tekkis suur iha teineteise vastu.

Loomulikult ei suutnud me umbki sellele vastu panna ja ühe hiie vastas, peal, all, ümber me olimegi. Peab ka mainima seda, et puude ümber oli rohi kõrgem, lausa heinaks sirgunug ja pikali olles, pidi väga lähedale tulema, et meid märgata. No nii me siis seal tegelesime teineteise nautimisega, kui järsku kuulen peale eda ja naise ähkimise ka teist ähkimist, mis küll inimesele ei kuulunud. Vaatasin selja taha ja ja seal seis ja jõllitas meid suur hundikoer - kahtlemata oma tõu üks suuremaid ja kaunemiad esindajaid. Mina vahtisin teda, tema mind. Mäletan et jõudsin mõelda, et kas ta tunneb kaedesust või tahab ka saada, kui naine hakkas mind sundima kiiremini liigutama, et ta enam ei kannata ja et ta tahab tulla. Mina püüdsin talle seletada olukorra keerukust ja et meid jälgitakse, ning et ehk on parem asi lõpetada kuskil mujal ja hiljem. Sain siis end veidike maast lahti kergitada, kui märkasin et meie ümber on väga palju inimesi koertega, suurte ja väikestega, kes oli äsja jõudnud sellele lagendikule ja nähtavasti algavale koera koolile järjekordsele tunnile. Oleks asi lõppenud sellega, et me paneme vaikselt riided selga tõuseme puu alt ja lahkume oma teed, suuremat kära tegemata aga ei. Asi oli nimelt nii, et mu kaaslasel oli sel ajal päevad ja koer nähtavasti tundis seda lõhna tema püksikestel, ning ta pidas sobivaks need endale hambusse võtta ja minema jalutada. Muidugi ma püüdsin neid talt kätte saada, kuid madal urin kurgupõhjast peletas needmõtted kiiresti mu peast. Nii tuligi piinlikusest punase palgega koeraomaniku juurde minna, kes õnneks oli mõistlik mees ja taipas mis juhtunud oli, ning tema käest abi paluda. Vot selline juhtumine.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:22
Oma mehega sain ma tuttavaks grupiseksiüritusel. Kuna mina olin seal alles uus ja algaja, sõbrants vedas mu kohale, öeldes, et kui ei taha või tunned, et tarvis kohaneda, siis lihtsalt vaata pealt. Ja nii ma siis vaatasingi pealt, kuidas mu tulevane mees - ega ma siis muidugi ei teadnud, et asi nii läheb - vahelduva eduga seal olengul kolme naist trukkis, koos veel kolme mehega. Muideks see jäigi tollal ainukeseks minupoolseks grupiürituseks. Aga asja point on hoopis selles, et hiljem sõimas mu mees 10 abieluaasta jooksul mind superlitsiks.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:23
Kui olime mehega juba mitu tundi hullanud ja asi hakka jõudma kulminatsioonini, kuulsin äkki enda kõrval süütut, unist lapsehäält: "Emme, ära kiiguta, pissile tahan!" Mina olin oma osa juba mitu korda kätte saanud, aga mees jäigi seekord vaeslapse rolli, sest pisipoja (1,5 a.) oli oma tagasihoidliku sooviga meie tuppa hiilinud.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:23
Minu naine oli meie pisipojaga kodus ja ootas mind töölt koju. Otsustas, et tuleb bussile vastu. Et vankriga jalutamine mõnusam oleks, pani ka neid mõnukuulikesi endale sisse. Juhtus aga nii, et buss saabus veidi varem ja naine kiirendas sammu... Siis aga kuidagi läks krampi ja pidi peatuma, siis kiirustas edasi ja - jälle, ja nii oma viis korda järjest (mina jälgisin seda bussi aknast, esialgu hakkasin muretsema, siis taipasin milles asi on). Jumal tänatud, et sai vankrist kinni hoida - need sagedased orgasmid on üsna väsitavad. Aga naine üldse ei arvanud, et midagi ebameeldivat oli juhtunud :)
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:24
Ükskord sõitsime abikaasaga tädi juurde külla. Ta elas tookord Pärnu lähedal, 7km metsa sees. Otsustasime minna natuke jalutama ja nautima seda ilusat loodust. Jõudsime imelisele aasale, kus kohe kutsus lillede sisse pikali viskama. Kõik oli ülimalt romantiline, kui ühel hetkel tunnen, et mees viskab aga tempot juurde. Vaatasin otsa ja nägin ainult haput nägu enda ees, küsisin mis lahti ja sain vastuseks: "tapa nad!" Muidugi hiljem vaadates seda parmude ära söödud peput oli ikka õudne küll. Mõned kompressid võtsid paistetuse ja sügelemise tagasi ning hiljem itsitas temagi.
Nimi: TJ
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:25
Lubasin asjade paranedes ka ühtteist lisada.Alustame siis naljakamatest juhustest. Oli mu tulevase naise firma jõulupidu, millel ühtlasi ka mind töökaaslastele presenteeriti.Nagu ikka söögid joogid ja vabakava ja tekkis nagu kange tahtmine. Pidu toimus rannalinna restoranis.

Sulgusime siis naiste vetsu, sest see oli. ühekohaline. Ikka siis seal peegli ja kraanikausiga ruumis naine otsapidi kraanikaussi ja läheb asjaks.
Oli hea, isegi väga kuid koos minu orgasmiga juhtus see millega ma arvestand ei olnud.Egas ma pükse maha ajanud , naine oli nagu aint nööbid lahti teinud ja mingil hetkel andis see tagant perse pealt õmblus järele ja püksid kärr katki ja mitte just vähe!Edasine tegevus! Naine väljub naiste vetsust, saba ukse taga, egas me seal just vähe aega olnbud. Aga uks jääb lukku.

Naine naaseb mu mantliga-ma siis veel kandsin selliseid asju ja siis väljun mina .Noorpaar tellib takso ja lahkub poole kollektiivi silme all.
Umbes selline lugu.

Ahajaa koduteel võttis naine mul taksos suhu ka veel. Asi oli ta üles erutanud.
Nimi: TJ
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:26
Meenus üks lõbus lugu ajast kui veel esimest korda abielus olin. Oi see oli ammu! Ühesõnaga mängisime sõpradega minu pool bridzhi ja naine oli juba ammu magama kobind. Tuli siis poole öö peal aeg kätte sõpru kodu poole saata ja tekkis teema, et ühele võiks nagu öömaja anda. Ja läks vaidluseks, et kui sõber poeks alasti mu naise kõrvale, (kes ka nagu korralikud inimesed kunagi ikka alasti magab), et mis siis saab või nii. No oli siis üks sõber nõus. Me kõik sellised ühtlaselt suured mehed ka pea üht kasvu ja sarnaste soengutega. Saatsime siis sõbra magamistuppa naise kõrvale. Teistega ootasime mis juhtuma hakkab.
Midagi krt ei juhtund ootame oma pool tundi ära. Ja siis ma hiilin vaikselt vaatama. Magavad linnukesed ilusti naine sõbral ikka ilusti ümbert kinni hakand ja põõnavad mõlemad.

Mis mul siis üle jäi saatsin ülejäänd sõbrad koju ja keerasin diivanile magama. Hommikul 7 aeg oli alles esimene kiljatus. Naine sai õnneks naljast aru ega solvund. Sõber aga ütles, et oleks kohe jalga lasknud voodist kui nagu naine ei oleks ärganud aga naine raip võttis ta kaissu ja siis tuli talle ka uni peale ja nii läkski. Meil siiani nalja nabani ja sõbrad aasivad, et kuna mu praeguse naise kõrva magama saab!? Aga ma ei julge lasta tema kõrva-see tõmbab sõbrad läbi veel ja pärast klaari nende naistega! Parem bridzhi vahest mängida sõpradega kui nende naistega tülli pöörata!
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:26
Ükskord ammu, eelmise elukaaslasega mõtlesime, et suguelu värskendamiseks võiks teise paari kah appi võtta. Ega see kerge asi ei ole, meili ja lepi aegasid kokku, iial juh ei tea kellega kokku saad. Alati oli kerge värelus sees.

Kokku saime erinevatel aegadel umbes 3 paariga.
Ühe paari mehega tekkis meil päris hea suhe, kus sai ohtralt 3-kesi myratud ja kus kaks meest mind korraga rahuldasid siis. Aegajalt kutsus ta mõne tibi kah kampa et oleks lõbusam. Ega me siis vaid keppi ei teinud .. käisime 3kesi kinos või panime niisama tina kuskil .. väga lõbus oli ...

Teise paariga käisime rootsis aga nendega ei tekkinud seda õiget sidet nagu ja asi nagu intiimsek ei arenenud, muidu olid väga edukad ja toredad inimesed.

Kolmanda paariga jõudsime kah päris kaugele aga mees kurivaim pani voodist ajama .. vot nii oli .. minu mees hullas oma isu täis... teine mees mossitas köögis, avastas viimsel sekundil, et ei raatsi oma naist ikka jagada aga oli juba hilja. .. ta oli nii nördinud, et isegi ei tõusnud kui ma üritasin suhu võtta talt ja mina vaeseke pidin leppima vaid oma ehega siis...

Rohkem paare nagu ei sattunud aga kui oleks võimalus siis selline asi toob alati värskendust. Loomulikult vastastikul nõusolekul.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:27
Sihuke lühike lugu, mis reaalis oli tunduvalt pikem.

Oli soe suveöö ja aken avali. Voodi polnud just suuremasi, krigises. Ja kui saabus lõpp, koos minu orgasmiröögatustega, kostsid akna tagant huraahüüded ja käteplagin. Läksime vaatama. Nu, neid õhtujutu kuulajaid oli seal parasjagu punt. Fännklubi nõudmisel läks soovilugu kordusesitusele.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:28
ain ühe tüübiga nii pooljuhuslikult kokku.Ennem olime netis paar sõna vahetanud ja kuna kummalgi parajasti miskit targemat teha polnud, siis leppisime kokku, et lähme õltsi panema .

Nii, mõeldud tehtud.Istusime,jõime, rääkisime maailmaasjadest. Kui mehena oli ta mulle täitsa vastuvõetamatu, aga kui inimesena polnd viga...kuid õlut sai liiga palju tarvitatud.

Mu enesehinnang ja autoriteet kannataksid selle all, kui täis või vintis peaga koju läheksin...

Tüüp pakkus, et võin ka tema juurde tulla, olla...Mina omaltpoolt ütlesin talle kohe ette ära, et sry, kuid seksima ma sinuga hakata ei kavatse.
Kena...kokkulepitud ja nii me läksime.

Nii, nüüd tuleb siis asja kõige keerulisem osa...

Lihtsalt olen harjunud õhtul enne magamaminekut dushi alt läbi käima, mida ma ka siis seal tegin...Tüüp tõlgendas seda teistmoodi.
Igatahes asi ja olukord läks jamaks.Mõtlesin, et olgu panen silma kinni ja noh, kui ta niiväga tahab, eks ma siis öömaja eest võin talle selle pisikese tonksu ju anda, kuidagi kahju hakkas tast...Juuatäis inime, ikka lolli mõtlemisega.Ausalt, ta ju mulle miskit ei meeldinud, püüdsin vaimusilmas paremaid mehi akti ajal ette fantaseerida...

Hommikul läksin kohe minema ka.

Aga, mis ma nüüd selle pikka jama jutuga öelda tahan.Umbes paar kuud on asjast möödas ja mul on ikka selline veidi sitt-sant tunne hinges.Tasapisi hakkab küll üle minema,aga ennem tundsin end viimase nartsuna.
Kõige kummalisem on veel asjaolu. Tulin sellisele mõttele, kui tüüp oleks mulle raha pakkunud, siis ma oleks teinud nagu tööd ja hiljem poleks olnud mingit väärikuse kaotusest tekkinud hingepiinu.
Aga niimoodi vabal tahtel lasta end keppida mehel, kellel ma kaine peaga ei laseks end näpuotsagagi puudutada...Eh, see on JÄLE.

ÄRGE IIALGI SEKSIGE TÄIS PEAGA!!
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:29
Kui olin noorem, tegime minu tüdrukuga seda asja minu toas. Nojah, tekk oli peal ja mina täies hoos. Järsku läks mu toa uks lahti ja isa tuli lilli kastma. Mina tõmbasin teki üle meie peade ja olin vaikselt. Selle ajaga, kui lilled kastetud said, vajus asi lonti ja tuli välja. Hullult mark oli, hiljem siiski lasime edasi.

Selle sama neiuga sexisime kord Pärnus, täpsemalt meres, kaelani vees. Kui välja tulime olime õnnelikud ja kavalate nägudega, ülejäänud rahvas ei saand arugi, mis toimus ujudes.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:30
Nimelt olin Dublinis koos oma tol hetkel lihtsalt laheda kaaslasega, kellega aegajalt lihtsalt sexi nautisime. Ööd veetsime hostelis, milles osa tube nn dormitorid (kuus kuni kaksteist inimest naridega ühes toas). Õhtul käisime Temple Baris napsutamas ja väsimuse tekkides kobisime hostelisse voodisse. Igaühel oma voodi ja puha ja kümme voodit veel pealekauba.

Me ei kontrollinud, kas keegi veel toas on aga see poludki meile oluline. Mingi hetk tüdruk küsib, et kas ma magan. Ei maganud veel, ja ta palus mind enda kõrvale soojendama (oli kah veits jahedavõitu kuna aken lahti - kaksteist inimest ikkagi ühes toas). Loomulikult olin nõus, ilma igasuguste tagamõteteta, kuid planeerimatult läks asi käest ära. Toimetasime teki all, võtsin teda seljatagant, samal ajal kui tema kõhuli voodil lamas, hoog oli korralikult sees ja teiste peale ei mõelnud üldse. Korraga aga läheb uks lahti (meie voodi oli kohe ukse läheduses) ja sisse astuvad kaks saksa tüdrukut. Tõmbasin teki kiiresti korralikumalt peale ja tegin näo nagu magaks rahulikult (ise veel täienisti tüdrukus ja huvitaval kombel ära kah ehmatusest ei vajunud) ja hoidsin pöialt, et tuld põlema ei panda. Aga kus sa sellega. Tüdrukud üritasid magaminekuks sättida end, aga oli liiga pime. Tuli läks korraks põlema ja siis kiiresti kustu ja meeletud naerupursatused lahkusid tüdrukute huulilt. Hoidsin end veel kaaslases, lootuses, et ehk lahkuvad korrakski toast, aga ei midagi. Kobisid vaikselt voodisse ja itsitasid poole hommikuni. Eks mingi hetk tuli ka minul naise seljast maha ronida ja asi sinnapaikka jätta. Tüdrukutele tegi asi päris palju nalja, ja kui aus olla, oli meil enesel kah naljakas seika meenutada.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:30
Eelmisel aastal käisime väikese seltskonnaga Otepääl pidutsemas ja suusatamas. Ööbisime majas, mille olime välja üürinud. Ühel hommikul tuli minul ja mu mehel korralik seksituju peale. Tegutsesime siis juba päris pikka aega juba, kui järsku voodi peats põhiosa küljest lahti murdus.

Kolisime siis teise voodisse ja lõpetasime oma akti ära. Hilisemal uurimisel tuli välja, et peats oli voodi külge kinnitatud kahe ülipisikese kruviga, mis heal juhul kannaksid väikelast...

Seal majas igatahes seksi ei soosita... icc
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:32
Käisin kord sõbra sünnipäeval, kus ka üks preili keda ennegi tähele olin pannud. Peo arenedes sai erinevaid vägijooke tarbitud,erinevate lõbustustega end lõbustatud, lõpuks hakkasime naiste nabadest teqilat jooma. Tollele preilile antud tegevus väga sobis,kuna mingil hetkel märkasin,et preili lausa hingeldab ja ei suuda oma erutust varjata.

Tekkis eesmärk kiirelt miski pesa leida,kus võiks meeled valla lasta. Selleks pesaks osutus sõbra vanemate magamistuba, kuna esivanemaid polnud kodus leidsin, et see on täpselt õige koht.Juhatasin preili antud tuppa, ukse selja taga kinni langedes kargas tüduk mulle kaela hakates peaaegu samaaegselt nii endal kui mul riideid seljast rebima. Strateegilised piirkonnad riietest vabastanud lükkas preili mind selili voodisse,ise minu peale tulles. Asi läks väga kiires tempos edasi, kuni preili äkki kiljatas ja jäi mind imeliku näoga vahtima,siis sain ise ka aru, et ju preilil jäi õhtu jooksul mõni tualeti kord vahele ja nüüd oli see asi siis juhtunud.

Loomulikult oli väga piinlik öelda sõbrale, et tema vanemate voodi on täis kustud, isegi kaalusin varianti vaikida asjast, siiski arvasin, et selline teguviis oleks kohutavalt alatu.

Sellest moraal saatke alati vooipartner enne akti sooritamist tualetti!
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:33
Nimelt......tuli teepeal hirmus seksi isu peale. Ja saigi nii tehtud, et valitud maantee äärest esimene ärakeerav metsatee ja sinna põigatud. Sõitsin siis mingi 500m sissepoole ja oli ikka suhteliselt paksu metsa sees juba. Nii otsustasimegi selle koha vahekorra jaoks valida. Olime juba natukene aega vahekorras olnud, kui järsku keegi meie autosse sisse vaatab. Jõudsin korra välja vaadata ja näe auto ümber olid mingid skaudid. Igastahes noored poisid ja tüdrukud, kes muidugi kohe oma rühmaülemapoolt ära kutsuti. Aga uurivaid pilke oli küll:)
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:33
Juhtumisi pidudelt seeriast ka see lugu.
Nimelt olin siis veel pubekas ja kogu kaadervärk tuttuues töökorras. See siis tähendab, et isegi liiga heas töökorras.

Lebasime voodis pikali lihtsalt. Toas oli veel teisigi puhkajaid. Noh ja ma ei tea, kuidas need püksid jalast ära olid saaanud, aga ära nad olid ja tüdrukul kah. Suudlesime ja silitasime teineteist vahest ikka voodis. Tekki meil peal polnud. Kui järsku mul lihtsalt lahti läks...

Et kaliiber aga piisavalt avarustesse oli suunatud, siis lendas see kuhugi teadmatusse. Imekombel aga oli teadmatus kangesti naisterahva häälega, kes kommenteeris, et muidu pole vigagi, aga seda ta süüa ei taha... ning kogu tuba pahvatas naerma. Esialgu me kolmekesi, siis veel üks, kes oli ärkvele tulnud minu ja tüdruku sahistamisest ning lõpuks kõik, kes ärkasid naeru peale ja naersid kaasa, kuna kõik naersid.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:34
Meil oli tore, hea ja lõbus olla, aga naabritele ei meeldinud ja postkastist leidsin kirja:

50. korteri elanik, kas te olete tõesti nii rumal või tahate naabritele kuulda anda oma seksiorgiaid. Laupäeval vastu pühapäeva kella kolmest poole seitsmeni ei saanud enam sõba silmale, sest pidime kogu perega kuulama teie ruigeid ja karjeid. Te saatsite oma lapsed ära, aga mida pidin mina lastele ütlema, miks tädi nii kaua ja kõvasti karjub.

Teil pole häbi raasugi, lootsime, kui teie etteaste oli esimest korda, saite naabrite kloppimise peale aru, et te ei ela üksinda siin majas. Kui teie arunatukenegi töötab, saage ometi aru, et öössel on maja vaikne ja isegi jutust saab sõna-sõnalt aru. Kui teie sugutung nii väljakannatamatu on, minge metsa ruigama ja karjuma.

Väga vihased naabrid.


PS. Ja kui ma nüüd teaksin, et millised naabrid...puht uudishimust.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:37
Selline lugu oli minul. Oli mul kunagi armuke ja sai temaga ringi sõidetud mööda eestimaad ja sattusime kord Pärnus Valgeranda. Päeval sai päevitatud aga öösel tuli tahtmine peale ja kuhu minna? Valisine ühe väiksema puu ja selle alla sai visatud käterätik ja kähku tüdrukul püksid maha ja endal ka ning tegutsema.Kuskil 10 min pärast hakkasime nihelema mõlemad ja lõpuks kui asjale pihta saime olime suurtest punastest sipelgatest üleni kaetud. Olime nende öörahu rikkunud ja karistus oli ränk ja valuline.
Nimi: wärdi
Vanus: 28
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 20:38
mina seksutasin oma joonistusõpetajaga kunstilaagris aga oh häda kõht oli kaljast pungi joodud ennem ja siis ta tuli see jäme ja haisukas puuksatus, olime mõlemad peedipunased seks ei saanud kohe kuidagi edasi minna räme värk aga hiljem sai naerda
Nimi: Naisku
Vanus: 27
Sugu: Naine

22.11.2006 kell 12:31
Kunagi sai üüritud oma esimene korter. Voodi oli korteris hästi vana ja kriuksuv... saime umbes kolm päeva seda voodit kiusata kui leidsime postkastist kirja, et ostke ometi endale uus voodi:)))) Nii piinlik oli:)
Nimi: nainee
Vanus: 30
Sugu: Naine

04.12.2006 kell 19:52
Meil juhtus selline lugu, mees tuli sõjaväest puhkusle ja läksime sünnale-naabrimehele. vahepael aga tuli mega seksiisu peale ja hiilisime tasakesi üleukse koju ja hakkasime mürama*
Olime tükk aega usinasti ametis kui korraga avanes toauks, uksel seisis minu purjus vend ja küsis-MIS TE VÕIMLETE SEAL? hahahahaaaa:)
Nimi: *
Vanus: -
Sugu: Mees

26.12.2006 kell 11:48
Selle loo rääkis mulle üks sõber.
Käinud seltskond Soomes suusatamas, ööbinud kambakesi ühes suures toas. Õhtul, kui kõik magama jäänud, otsustanud mees, et vaja oma tüdrukuga seda vanainimeste asja kah teha. Teinudki, aga üritanud asja hästi vaikselt ajada, et ülejäänud aru ei saaks ega üles ärkaks. Lõpuks jõudnud mees siiski asjaga ühele poole ja lasknud lõpetuseks kärtsu peeru.
Kogu tuba pahvatanud naerma.
Nimi: neiu
Vanus: -
Sugu: Naine

05.01.2007 kell 01:47
olime kord kallimaga koos tema pool ja tuli hullem tahtmine.noh päris keppi ei saanud..aga väike suuseks käis, kuigi tema vend oli kodus. noh tegime korda mööda ja kui mina siis asusin kallima kallal ja olin peaaegu lõpuni jõudmas läks tema vend wcsse ja enne kui ta sinna jõudis pidi ta meie toast mööda minema, enne seda kui ta möödus oli kallimal peaaegu tippu jõudmine ja pärast seda enam ei midagi.proovisin küll uuesti aga midagi. aga meil oli nalja kui palju :D
ei tea kuidas teistele siuke asi naljapakub, kuid meile oli see naljakas!
Nimi: Kirgliknaine
Vanus: -
Sugu: Naine

17.02.2007 kell 02:04
Üks juhtum on on meie jaoks totralt naljakas siiani mönitan meest..
Nimelt mul on üks tuttav keda aeg ajalt näen..kohtume alati öhtu poole ja söidame niisama autoga ringi ja ajame tühja tähja juttu...mingi hetk hakkasime oma koosolemist täiendama...nimelt seksiga auto tagaistmel..suht ebamugav kuid önneks on tal avaralt suur auto ja ta on ka hea:P see juhtus suve lõppus kui taas kokku saime söitsime sügavasse metsa .alustasime suudlemisega seda tegime ligi tund aega ehk....siis puututused ja löpuks leidsime teinetest tagaistmel lahti riietumas...nii neetult palav oli et avasime akna..kui paljaks olime saanud hakkas sääsepinin kostma ...loomulikult oli vaja sääse eluküünlakustutada..ta sai sellega ülimalt hästi hakkama pikali heites oli taas sääse pininat kuulda..löpuks me siiski leidsime et autos on enam kui 3-4 sääske ja selle asemel et käbe teineteist nautima hakkata hakkasime me sääski tapma ..selleks kulus ka oma 2 H samas naersime laginal ja üli naljakas ja tobe tunne oli..mingi 3 ajal öösel saime asja korda ja vöisime alustada millegi heaga:P
Nimi: quq
Vanus: -
Sugu: Naine

25.02.2007 kell 14:09
..Kui ma oma mehega alles lühemat aega tuttav olin siis otsustas ta mind oma vanematele tutvustada..Ja jäime ta vanemate juurde paariks päevaks..viimase päeva öösel arvasime me,et nüüd on õige aeg sexima hakkata..ja kuna see oli meil esimene kord siis tegime ikka peaaegu öö läbi..Ja hommikul mõtlesime,et poleks liiast ju veel üks kord..mida ma aga ei teadnud oli see,et mu mehe vanas toas,kus me siis oma asju ajasime on maja ainuke rõdu ja kui me siis parajasti hoos olime astus selle ema midagi omaette seletades sisse..Ma annaks kõik,et ta ema nägu uuesti näha,see oli lihtsalt liiga koom!
..Ema ehmus nii ära,et astus teistpidi uksest välja ja jättis pesud ka uksetaha :D

..nüüdseks oleme oma mehe emaga sellest üle saanud,aga meelde jääb see igal juhul küll elulõpuni :D
Nimi: mäidu
Vanus: -
Sugu: Mees

20.03.2007 kell 22:08
kord suvel juhtus selline lugu, et sai väheke joodud, olime oma meestekambaga väliüritusel läbustamas, eriti seal norme naisi ei olnud ja kui oli siis need olid omade klemmidega..no ja siis telgis oligi igav js hakkasime eksperimenteerima, panime paar korda grupis peeruvahele ja oli päris hea kogemus, naisele ei rääkisk vast sellest.
Nimi: unts
Vanus: 40
Sugu: Mees

14.05.2007 kell 10:23
Keegi sõber kunagi jutustas,et parema paiga puudumisel ajanud asju trepikojas.Lõpetamise eel otsinud seinalt tuge ja sattunud näppudega lülitile mille kate oli katki.Peale karjatust leidis trepilt naisterahva kingad ja kahtlase märja joa.Huvitav mis see küll olla võis.
Nimi: Raits
Vanus: 24
Sugu: Mees

14.05.2007 kell 21:15
Sai siis peol ühte naist sebitud ja värki.. kui lõpuks jõudis aeg siis koos sauna minna.. küsisin sõpradelt kummigi igax juhux ära. Sai veidi kuumas saunas oldud ja eelmänguga alustatud. Lõpux ütles tüdruk, et tal liiga palav ja jätkame oma toimingut dushi all. Saigi siis dushi alla mindud ja kui oli lõpuks aeg temasse siseneda ei läind mul enam kõvaks (sai muidugi ka alkot korralikult libistatud enne seda). Üritasin ja üritasin aga no pehmed lonti ikka sisse ei aja, eriti veel püsti asendis.. :D
Pärast sai jõhkralt vabandatud ja alkoholi süüdistatud.. :D
Nimi: kata
Vanus: 20
Sugu: Naine

23.05.2007 kell 00:57
meile tuli kooli noor kehelise kasvatuse õpetaja poistele.
mina olin siis 18 lõpetamas ja tema 20.
ta oli väga seks välimusega mees ja puha.
Noo, tema hakkas minule silma ja mina siis tema.
hakkasime flirtima ja kehalise tundides sain mina alati oma õpetajalt möliseda et ma alati sinna poiste juurde liigun kus pole minu koht.
aga asi läks nii kaugele et siis mees õpetaja kustsus mind välja..oli romantilin jõe ääres...särki värki
kuni jõudsime asjani..
olime juba pool alasti ja mõlemad jube kiimas kuni..
mehel pisike puuksuke kannide vahelt lipsas..
mina hakkasin nii julmalt naerma et kuidagi vait ei saanud.
mees puha punane ja kõrvad ounased ja till lontis.
ja sinna see asi jäi..saadeti ilusti koju ja kui järgmine päev oli kehaline ei juletud mulle otsa vaadatagi xD
Nimi: Neiuke
Vanus: -
Sugu: Naine

26.06.2007 kell 15:52
Meil mehega juhtus aga selline asi sai baaris käidud tema ja ta sõbraga natuke napsitatud ja siis koju jooma tuldud...kui kõik juba suht jommis olid unustasime mehega tema sõbra päris ära ja läxime tuppa seksima kuna olime eelmine päev kuskilt igast imelikest poosidest kuulnud siis olime suht ebanormaalses asendis kui ta sõber tuppa astus ja küsis et mis pean yxi edasi jooma siis jäi suu ammuli uksele seisma ja küsis et mis asja me weel teeme...pärast kööki tagasi suundudes olime näost päris punased ja tagatipuks ta sõber veel ütles et rääkige veel natuke aega minuga et siis võite oma imelikke poose edasi teha jube mark oli ikka....mõtlesin küll et kuna ta sõber suht jommis oli ta ei mäleta seda enam aga kahjuks tuletab ta seda veel siiani meelde aga noh vähemalt naerda saime kolmekesi koos kõvasti...
Nimi: It\'s me
Vanus: 17
Sugu: Mees

06.07.2007 kell 01:43
Sai siis randa mindud, kuna tüdrukul oli jube tahtmine ujuma minna. Läks ta siis ujuma ja ujus seal mina vaatasin pealt. Peale seda, kui ta ujutud sai läksime riidekabiini juurde... ma olin abivalmis ja läksin talle appi riideid vahetama, aga kuna me ennem nägime, et rannas kedagi polnud siis otsustasime, et võiks veidi sexida, noh hakkasime siis asjaga pihta ja tegime ikka mõnuga ning kui kõik tehtud aitasin tüdruku riidessegi ning väljusime kabiinist (selline kabiin kus alt on jalgu näha) aga oh imet ... randa oli sattunud inimesi ja kes väga huviga meie tegevust olid jälginud. :) Aga väga tore ja hea ealmus riietevahtus kabiini kohta. :) Sooitan teistelegi ja ega ei imesta, kui me sinna veelgi ära eksime. :)
Nimi: kakaaadu
Vanus: -
Sugu: Mees

24.07.2007 kell 16:42
ahh teie olitegi siis need kes seal edasi tagasi kõõlusid ja trampisid. Mina kurat mõtlen et vähe julgeks ikka rahvas läinud . lausa päise päeva ajal olukorras nii et mühiseb
Nimi: kakaaadu
Vanus: -
Sugu: Mees

24.07.2007 kell 16:44
mina jah pagan ootan seal järjekorras et saaks kähku märjad püksid jalast ja ohh imet mis tegevus kabiinis lahti läks. kord oli näha 4 jalga , siis kadusid vahepeal 2 ära , 3 jalga oli ka tore vaatepilt. jõudu teile noored ;)
Nimi: nataly87
Vanus: -
Sugu: Naine

25.07.2007 kell 15:08
Juhtus siis selline asi, et pärast pikka "müramist" oli keha juba päris higine ja kleepuv, niiet juba väiksemgi hõõrdumine teineteise vastu tekitas valu. Vaatasime siis üksteisele otsa ja hakkasime kõvasti naerma, sest hea ju nii polnud. Asi lahenes sellega, et tuli korraks hinge tõmmata ja poosi vahetada:)
Nimi: Naine
Vanus: 15
Sugu: Naine

25.07.2007 kell 22:12
L2ksin algul oma poisiga yhele kohalikule m2ele p2evitama, m2e kylje all oli kohalik söömiskoht. P2evitasime siis natuke aega ja siis tuli meil nymfomaanitsemistuju peale. Me muidu olemegi nymfid. V6tsime siis riided seljast ja olime teki peal ja suudlesime ja silitasime algul yksteist. Siis muutus asi karmikaks, ;) ja me alustasime seksimisega. Kondoomi meil kaasas polnud. Aga minu kaaslane oskab ilma v2ga h2sti. Siis seksisime 2ra ja olime selili pikali ja p2evitasime. J2rsku ma kuulen mingeid h22li ja t6stan pea pysti, et ringi vaadata, ja m2rkasin kolme 10-13 aastast last. Arvasin algul, et need on kohalikud, aga tegelikult polnud. Kui avastasin, et lapsed seal on, siis ma haarasin oma poisilt ymbert kinni ja t6mbasin katte meile ymber, ja naersime nagu segased. Lapsed avastasid alles siis meid kui me naerma hakkasime, peale seda l2ksid nad kiiresti minema sealt. Me panime endid riide ja l2ksime 10 minuti p2rast koju. P2rast sai veel mitu tundi meenutatud seda ja naerdud.
Nimi: liina
Vanus: 20
Sugu: Naine

26.07.2007 kell 10:15
15 ei ole nymfo (mitte nymf-mystiline olend kes hukutas meremehi) vaid lapsed kes ei saa lapsepõlvest enne aru kui on 30 ja see on läinud ja mis on rasket sexida ilma kondoomita?vaja on eri oskusi või?
Nimi: :)
Vanus: 18
Sugu: Naine

27.07.2007 kell 15:51
Kui ma olin veel16 ja käisin koolis siis otsustasin oma boyfriendiga seksimise ära proovida.Käimas oli matemaatika tund ja meil mõlemal tekksis õudne isu seda teha, ma saatsin talle kirjakese milles ütlesin kus me seda teema?Mu boyfriend luges seda ja kirjutas siis vastu,et ma tuleks neile sest tal pole vanemaid kodus.Kiri mille ta minu poole lennutas muutis suunda ja lendas klassi ette. Mateemaatika õpetaja võttis maast kirja luges seda ja punastas õudselt seejärel küsis kelle kirjutatud see on aga keegi ei võtnud seda omaks. Hiljem saime selle üle kõvasti naerda.
Õhtul läksin siis oma peika juurde me pidime ennem ühte filmi vaatama ja siis asja kallale asuma.Filmi ajal me suudlesime,kallistasime,ja silitasime,filmi me nägime vaid 10 minutit sest siis läks asjaks kätte.tegelikult oli see kõik väga naljakas sest teate me võtsime mingi neti lehe lahti kus oli36 kamasutra poosi ja proovisime kõik need läbi.See oli päris naljakas,sest osad poosid olid kohutavalt naljakad.Me olime jõudnud suht viimase poosi juurde kus tema oli püsti ja mina tema süles me proovisimeseksida nii.Me olime täpselt lambi all,see olis elline paberist lamp,tema tegi ssiis veel viimased lükked ja järsku kukkus selle suure müdistamise peale lamp alla. See oli hirmus naljakas.Me olme oma peikaga siiamaani koos ja otsime uusi ja torredaid asendeis me mõlemad saame sellest suurt naudinggut.Soovitaksin ka teil uuemaid poose proovida mulle ja mu peikale igatahes meeldib.
Nimi: placky
Vanus: -
Sugu: Naine

27.07.2007 kell 16:58
meil oli selline juhus et läksime randa ja seal oli suur kivihunnik mõtlesime et lähme ronime sinna otsa ja vaatame mõnusa kivi asjatamiseks...kõik oli tip top kuni...üks pildistaja keda me seal rannas üldse ei märganud ronis temagi sinna kivide otsa ja millise elamuse osaliseks sai .....minul võttis igatahes põsed punaseks...
Nimi: nalii
Vanus: -
Sugu: Naine

02.04.2008 kell 10:39
ükskord tulin tüüpiga peolt ja läksime tema poole ööseks kus elavad ka tema vanemad.
nali oli siis selles et pugesime siis tekki alla ja hakkasime sahmerdama.liikusin siis alla poole et tegeleda tema väikse mehega ja siis järsku tema ema pistis pea uks vahelt sisse ja küsis :oi et sa oled juba kodus.
muidugi ta taipas mis toimus. sama kiiresti kui ta pea sisse topiss ukse vahelt sama kiiresti see kadus ka.
hommikul oli küll jube mark lasksin kiresti jalga
Nimi: xxxx
Vanus: 35
Sugu: Naine

10.05.2008 kell 20:02
kord suvel, lõuna ajal läksin hiljem mehele järgi, kus ta tavaliselt lõunauinakut tegi.ukse avades nägin kõigepealt ainult suurt avatud ajalehte,mõeldes, et mu mees loeb lehte,küsisin naljatades :"kallis meil on lõunane seks tegemata!"
ajalehe tagant vaatas mind hoopis äi.jäin korrapealt keeletuks,põgenesin ummisjalu kiiresti,ise naeru pugistades.tuli välja ,et mees valis seekord teise koha puhkamiseks...Järgmisel päeval ei suutnud äiale ja ämmale kohe otsa vaatada....
Nimi: rv
Vanus: 26
Sugu: Mees

12.05.2008 kell 22:08
Läksin tuttava tydrukuga randa päikest võtma. Kui plix oli naerukihistades oma teksaseeliku ja topi seljast võtnud, seisis ta mu ees paljajalu tulikuumal rannaliival. WOW! ta oli stiilsete varbarõngastega kaunistatud varvastest kuni juustepiirini shokolaadpruun ning hoidis oma häbemekingu ees nii suurt limonaadipudelit, et ma esialgu ei näinudki, millised olid ta püksikud ja kas tal neid üldse oligi.

Siis tuli tydruk mu kõrvale päevitustekile ning alles nüüd silmasin, et ta kandis lumivalgeid c-stringe!!! Varsti hakkas ta mind limonaadiga õrritama. Keelanud mul eelnevalt teda näppudega puudutada, valas neiu mõned tilgad jooki oma bikiinirinnahoidja alt väljaturritavatele rinnakumerustele ja pruunile viimasepeal trimmis kõhule ning ma pidin need kuumad päikesevalguses pärlendavad piisad sealt ära lakkuma. Urrrrr... Osa mõnusat vedelikku valgus nellu kuldse nabarõngaga ehitud mega seksikasse nabaauku ja üks väike nire põgenes isegi ta imenapi püksikuribani, mille ülemise serva alt paistis ideaalselt raseeritud nahal osa trendikast liiliaõie kujulisest intiimtattoost... Võite kujutleda, millise innuga ma seda jumalikult serveeritud jooki nautisin :)
Nimi: onyx
Vanus: 24
Sugu: Naine

05.06.2008 kell 13:56
Eelmisel aastal sai käidud klassikokkutulekul.Mõnus koht metsa sees, järve ääres. Vahva üritus nalja ja napsuga. Kohale oli tulnud ka üli nägus klassivend, kellega põhikooli ajal oli kurameeritud. Käest kinni jalutamisest tol korral asi kaugemale polnud jõudnudki.
Seal siis nostalgia mõttes sai ka käsikäes jalutama mindud.Meenutasime koos oldud aega ja muidugi kritiseerisin teda selle eest, et kuidas ta siis too aeg nii tossike oli ja isegi suudelda mind ei julgenud.Tuli ka see patt heastada.Musist kasvas suudlus, mis üha tormilisemax muutus ja ka kõik ülejäänud kehaosad tööle pani.Maandusime siis ühes katusealuses olevale lauale.(katusealune oligi lihtsalt katusealune, ilma seinteta varjualune n.ö.)Algul oli väike närv ikka sees,piilusin aegajalt silmanurgast, ega teisi kooliõdesid -vendi pole jalutuskäigule tulnud, kuid suures kires kaotasin taju kogu ümbritseva suhtes.
Pisut enne "tähesadu" rallis sinna kohale 3 autot signaalide saatel.Rabelesin ennast kiirelt laualt maha, tirisin texad jalga-aitasin klassivennal veel yles leida tema kaduma l2inud kinga.Hetekex, kui rahvas meieni jõudis, panin juba rihma püxte peal kinni.
Jalutasime oma seltskonna juurde tagasi-nagu poleks midagi juhtunudki.
Istusime lauda, pruukisime aramist ja arutasime maailma asju.Mõnusas jutusuminas ei märganud, kuidas 1 lõbusas tujus, purjus ,võõras nägu meie seltskonna juurde oli jõudnud. Tähelepanu pälvis ta kiiresti!Näpu otsas seisid tal MINU STRINGID.Ta pöördus viisakalt meie poole, ulatas mulle stringid ja lausus: "Teil läx vist kiirex?"
Ma olin ülepeakaela punasem, kui vähk, kes on kuuma vette pistetud.Kogu seltskond oli jäänud kurdistavalt vait, pilgud ainiti meile suunatud.Klassivend võttis aga stringid vastu, psitis demostratiivselt omale taskusse ja tänas viisakalt.Siis hakkas tulema järgemööda naerupahvakaid, mis üsna kiiresti hüsteerilisex naerusummax üle läx.Terve ülejäänud õhtu olime muidugi suurimax jututeemax ja naljanumbrix.(sellel õhtul mul polnudki nii naljakas, istusin vaikselt omas nurgas)aga nüüd meenutan kogu lugu ikka suure muigega oma näol:)
Nimi: xxxx
Vanus: -
Sugu: Naine

11.06.2008 kell 19:32
lahe lugu
Nimi: yyy
Vanus: 32
Sugu: Naine

22.06.2008 kell 02:33
Sai ühel õhtul sõbra pool istutud ja muljetatud, kui ühel hetkel läks tegemiseks kohe tema elutoas. Olime pooses, kus mina jäin näoga televiisori poole...ning televusseris näitas just mingit pornot, kui minu pilk sellele seisma jäi...järgmisel hetkel kuulsin enda alt sõbra häält :"No nii kehva ma nüüd ka pole, et samal ajal pead telekat vaatama!" Ohhhh..küll ma ikka punastasin ja edasi saime päris kõvasti naerda. Nüüd paneb sõber alati enne tegusid teleka kinni...ükskõik kui kiire ka tegudega pole.
Nimi: Nimi
Vanus: 23
Sugu: Mees

23.06.2008 kell 18:19
Sõbraga ka kepitakse? :O
Nimi: kuoer kuopiost
Vanus: -
Sugu: Mees

30.06.2008 kell 09:45
söbraga ikke, kellegast sis viel
Nimi: Yess!!
Vanus: 20
Sugu: Naine

05.09.2008 kell 13:57
Kaks kuud tagasi oli mul ühe poisiga üks kohting. Me tutvusime neti teel ja tahtsime kokku saada. Leppisime kokku, et saame restoraanis kokku ja puha. Kõik oli väga supper ja jutt klappis koheselt. Me rääkisime kõigest mida rääkida oli.
Kell hakkas näitama kümne paiku kui poiss tegi ettepaneku enda juurde edasi minna. Kuna me olime tarvitanud alkohooli ja ei olnud päris kained võtsime me takso. Poiss elas kuskil linna teises otsas. Restoranist väljudest haaras poiss minu käest kinni ja naeratas armsalt. Kui olime juba natukene aega taksoga sõitnud suudles ta mind. Algul ma kohkusin ära aga siis mängisin kaasa. Terve ülejäänud tee me suudlesime seal auto taga istmel ja takso juht vaatas kindlasti meid väga imelikult.
Poisi maja juurde jõudes peatus taksojuht ja me väljusime autost ilma, et oleks suudlemise lõpetanud. Nagu ma aru sain oli see suur eramaja. Suudlused muutusid üha jõulisemaks ja jõulisemaks ja ma ei suutnud lihtsalt vastu panna. Kui me olime juba koridoris tiris poiss minu pluusi seljast ja tõmbas ka enda pluusi ära. Köögi poole suundudes kobas ta minu püksirihma kallal ja siis hakkasime seksima.
kui me olime lõpetanud ja veidi juttu puhunud tuli meil jälle tahtmine. Kuna me olime mõlemad endiselt alasti siis otsustasime asja nii nagu kord ja kohus teha ja seadsime sammud ülemisel korrusel asuva magamistoa poole. Kuna me pidime läbi minema elutoast panime tule põlema ja oh üllatust, tuba oli täis poisi sugulasi, sõpru ja tuttavaid. Nagu pärast selgus oli see poisi üllatus sünnipäev mille tema ema oli korraldanud. Me olime otseses mõttes šokis. Me ei osanud mitte midagi teha ega mõelda. siis aga paugu pealt me jooksime tagasi kööki ja panime välk kiirelt riidesse. Elutoast oli kuulda suurt naeruplaginat. Poiss saatis minu välja ja ise läks teiste juurde. Mul on siia maani väga häbi mis juhtus ja see oli meile mõlemale suur õppetund.
Nimi: to Yess!
Vanus: -
Sugu: Naine

07.09.2008 kell 20:29
Naljakaid juhtumisi ikka juhtub ja mida põnevam- seda suuremad kogemused eluks on! meenutada vanemana on väga hea selliseid naljakaid juhtumisi ja hingelähedasi sündmusi. Vaesed on need, kellel pole elu jooksul midagi paremat kui mees, lapsed ja armuke!

Sureb rikkamana inimene kellel on kogemusi, mitte inimene kellel on rohkem asju!
:D
Edu Inimestele!:P
Nimi: seksikas2000
Vanus: 19
Sugu: Naine

11.09.2008 kell 18:23
ma unustasin tupekuulid tuppe kui läksin poodi ja need kukkusid keset poodi välja ja kogu rahfas vaatas imelikult
Nimi: seksikas2000
Vanus: 19
Sugu: Naine

11.09.2008 kell 18:27
ja üks kord ma ei pannud aluspükse nn stringid jalga unustasin siis läksin kuskile täpselt ei mäleta kus see juhtus aga seal kohas oli mingi puhur mis puhus selle seeliku ülesse ja kõik vaatasid mind punnissilmadega
Nimi: Davidoff
Vanus: 23
Sugu: Mees

12.09.2008 kell 22:58
Kunagi ühel süünnipäeval, saabus aeg kus kõik hakkasis väsima ja ma otsustasin ak endale kellegi kaissu vaadata. leidsin siis ühe kena neiu kellele ma siis kärbseid pähe ajasin ja siis tegin meile aseme ka valmis.
Ei olnudki muud kui et heidame pikali ja asja kallale.
muidugi selle aja peale kui ma sinna pikali heitsin oli neiuke väljaspool tuba ennast kohendamas. Jumal seda teab miks ma heitsin pikali ja norskasin kohe kui karu, tüdruk oli veel tulnud ja mulle laksu vastu pead tõmmanud, aga sellest ei kasu m idagi.
Nimi: Liisu
Vanus: 18
Sugu: Naine

20.09.2008 kell 14:37
Üks kord olime mehega grillimas ja päikest võtmas, ilusas kohas kakumäe lähedal panga peal... vaate oli väga ilus...kui olime liha grillinud ja selle ka ära söönud, otsutasime kodu poole minema hakkata, selleks pidime läbi metsa minema.Poole teel aga tuli kange isu nahistada...nii siis otsustasimegi siis kuskil põõsa kõrval oma linakese maha panna ja asuda tegutsema, kui olime just kõige suuremas hoos, kihutas üks rattur seal väga kiiresti mööda. Tal võis kohe päris huvitav vaatepilt mu mehe tagamaadele...et siis selline lugu juhtus meel...pärast kakumäel bussi oodates nägime igal pool rattured...päris imelik oli olla. :D
Nimi: Triin
Vanus: 18
Sugu: Naine

03.10.2008 kell 14:37
Mulle meenus kohe yx lugu,ajast mil veel oma elukaaslasega nö semmisime

olime kohalikus kõrtsus peol ja järsku tuli hull isu peale...mõtlesin siis võimalikele variantidele,et kuidas saaks,kuid poole peo pealt ei saanud ka ju koju minna:P meelitasin siis kalli kaasa tydrukute wcsse...asi lõppes sellega,et kui wcst välja tulime vaatas palju kadedaid ja kurje pilke minu poole ja kalli kaasa poole ka,iga ullike sai vist aru mis toimus kuna kallikese metallistpannal kolises vastu kiviseina :D
siiani naerame kui meelde tuleb :D
Nimi: R.
Vanus: -
Sugu: Naine

03.10.2008 kell 15:15
juhtus selline lugu,et poole andmise pealt astus ema uksest sisse(unustasin uxe lukku keerata) ja siis ytles,et sorry,et teid segan aga ma tulin ainult kleidi järgi
kõndis yle toa võttis kleidi ja läx ära
pärast sõime kutiga köögis ja ema patsutas talle õlale,et ää pabla ma ei räägi kellelegi
Nimi: meellis
Vanus: 28
Sugu: Mees

07.12.2008 kell 18:43
ostsin dildo 4cm30cm naist polnud kodus ja arvasin heaks seda katsetada lükkasin selle endale tasapisi tagumikku täitsa mõnus oli samal ajal panin pihku siis aga lups ja kadunud ta oligi tervenisti minu sees see oli läbi kõhu tunda aga kätte ei saanud nii magasin sellega terve öö alles järgmisel päeval sain selle armukaika kätte. meellis@windowslive.com
Nimi: anks
Vanus: 34
Sugu: Naine

09.12.2008 kell 23:16
kuule seksikas200 tupekuulid ei kuku niisama??? välja??
Nimi: kolla
Vanus: 40
Sugu: Mees

28.12.2008 kell 15:51
JAAPAN - imede maa...
Pean kohe alustuseks esinema avaldusega, et vaatamata sellele, et olen viibinud nii Tokyos kui Nagoias, ei ole tonksu seal paraku teinud.
Paljuski on see olnud sellest kinni, et japsidel on mingi loll komme hoida omi "olmeneiusid" vaid endale.
Lõbumajja pole valgel asja, vähemalt minul ei õnnestunud siseneda.
Uste peal on seal alkohoolikutest endised sumokad ja nendega seal ukse ees asfaldil püherdama hakata polnud erilist soovi.

Hommikumaa tonks sai aga tehtud ja seda päris kaugel Jaapanist, nimelt imekaunil Bali saarel Indoneesias.

Viibisin seal sedakorda mitte tööreisil vaid koos oma "samovariga" ehk kalli kaasaga.
Nii et D-seeria reis.

Selgituseks:
A-seeria reis: üksi
B-seeria: joodikust sõbraga, kelle eest aeg-ajalt tuleb hoolitseda.
C-seeria: mõne noore kobeda sõbrannaga
D-seeria: oma mooriga
E-seeria: nii moor kui lapsed
F-seeria: nii oma pere kui naise sõbranna pere (koos nende imbetsillidest laste ja arveametnikust margikoguja mehega kellel lisaks on nõrk magu).

Bali saar oli vahva. Loodus oli viimasepeal, aga pole see foorum kus loodust kiita.
Elasime ühes 4* hotellis.
Puhkuse lõpuni oli jäänud kaks päeva.
Eelmisel päeval oli mul oma prouaga tekkinud basseini ääres väike sõnelus, nii et ta pühkis hommikul varavalges jehhat hotellist koos mingi ekskursioonigrupiga, et külastada kohalikku vulkaanikraatrit ja mingit hõbeseppade küla.
Mul seisis ees toredad 24 tundi, mida otsustasin sisustada kaasavõetud tequilapudeliga ja mõne toreda meelelahutusega.
Paraku kuumas kliimas on januke suur ja pudelist ei jätkunud kauaks. Meie hotelli baaris paraku puudus tequila, seadsin sammud naaberhotelli. Hola! Baar selles oli esmaklassiline!
Olles mingi paarkümmend minutit vaikselt joogikesele pühendanud kuulsin korraga mingit kummalist summutatud kisa.
Nagu mingi lind kiljuks mitmehäälselt.
Kisa päritolu jäi segaseks ja pöördusin malailasest baarmeni poole.
See vaid rehmas väsinult käega ja kadus rippkardina taha.
Samal hetkel pressis ennast avanenud liftiuksest välja terve trobikond, jaapani plikasid. Kõik sellised 150-165 pikad, valgetes pluusides, siniste seelikutega.
Ja tormasid kõik baari.
Votka! Votka! kostis paljudest suudest üheaegselt.
Nähtavasti teadis baarmen asja ette, sest oli rippkardina tagant ilmunud absoluudikastiga.
Ja mis sa oskad arvata! Plikad tellisid kõik endale 8 cl nina ette ja hopp!
Tundub, et absoluut ja riisidieet ei sobinud kokku.
Tüdrukud jäid momentaalselt jokki, kilked ja segane jutuvada tõusis taevani. Naljakas, et osad plikadest läksid oma sõõrik-näost lubivalgeks, teised tulipunaseks.
Omamoodi Jaapani lipp.
Korraga üks plikadest, kohe mu kõrval nööpis oma pluusinööbid lahti.
Välja ilmusid kaks kena väikest aga vägagi kobedat ja arvatavalt kõva rinda ilusate tumedate väikeste nibudega.
Minu ilme, nähtavasti totter, kutsus esile kogu tüdrukukamba üksmeelse naerupahvaku.
Ei ma osanud muud kui tõstsin oma tequilaklaasi ja röögatasin: "Kampai!" so. proosit jaapani keeles.
Siis juhtus midagi hoopis kummalist.
Kümned käed haarasid korraga minust kinni, tõmmati mind baaripukilt maha, tiriti-tõugati hulgakesi üle vestibüüli ja liftiuksest sisse.
Mina nagu torn keskel, ümber kümmekond süsimusta pead juukseklõpsudega ja paarkümmend kätt kes kõik pigistasid, kompasid- silitasid mind. Lift peatus ja rüselesime välja, üle koridori, ühest valla olevast toauksest sisse.
Sa issanda halastus! Seal oli neid plikasid veel!
Mind tiriti sisse, suruti voodile istuma, samasse tõsteti ka baarist pärit viinakast.
Päris ausalt, natuke kõhe hakkas. Sellist grupiviisilist agresiivsust ei olnud ma varem kunagi kohanud.
Tundub, et tüdrukud lugesid mu mõtteid.
Läbisegi hakati iseloomuliku pehme aksendiga inglise keeli mulle seletama, et nad on Jaapanist, Kiotost, lõpetasid kõik äsja kooli ja et ees on ülikool.
See pidi olema nende ainuke nädalane puhkus ja nad tahavad, et oleks FUN-FUN-FUN!!!
Pudelitel keerati maha korgid ja pandi ringi käima. Kõike saatis muidugi täielik kakofoonia, naerdi, kiljuti, karjuti...
Siis korraga hakati riideid seljast kiskuma.
Korraga oli ruumis viisteist-kuusteist ihualasti mustapäist neidu, kast absoluuti ja mina.
Jälle klammerdusid mu külge kümned käed, mind suruti voodisse pikali, hetk ja ka mina olin alasti.
Ja muidugi oli malakas püsti!
Plikad panid kiljuma ja haarasid riistast.
Siis ütles keegi midagi sellist, mille peale kõik hakkasid ühehääselt kiljudes naerma.
Viis kuus plikat hoidis mind paigal voodis kusjuures aeg-ajalt üritati mulle pudelist vodkat suhu valada.
Korraga ilmusid tüdrukute kätte mingid surisevate mehhanismidega raseerimisvahendid ja mul hakati, sa Issanda rist, riistakarvu maha ajama!
Tehti seda mingi geeliga, eriti ei näpistanud, aga eht-jaapanliku põhjalikkusega. Isegi kellad raseeriti!
Kurat! Ei tea kas ajavad õige kaalika ka kiilaks, nagu buda-usu mungal, oli ainus mõte?
Juuksed jäeti siiski alles, ka rinnakarvad.
Tundub, et need isegi meeldisid neidudele, järeldan seda sellest, et pidevalt sobras mu rinnakarvades vähemalt kolm-neli kätt.
Kõht ja riist pühiti märja käterätikuga kuivaks.
Karauul, mu riistaümbrus oli nagu koolieelikul, sile ja roosa.

Tundus, et plikad arutasid midagi omavahel, jutuvada oli kiire.
Toimus mingi ümbergrupeerumine.
Neli plikat hüppas voodisse- jälle olin kindlas haardes.
Siis üks tüdrukutest, ainuke kelle kehal ma märkasin sünnimärki, (ülejäänute nahk oli helevalge, (ometigi jutt nagu kollasest rassist), väga sile ja siidine, kohati nagu läbipaistev, särav, sarnane alabastrile), haaras mu riista suhu.
Alguses ettevaatlikult, ainult kürva.

Kostis kurguhäälne käsklus kellegi tüdrukute suust, ja plika üritas jalamaid tervet riista suhu võtta.
Paraku see ei õnnestunud ja ta lasi kuuldavale paar õõksatust, nagu näppe kurku toppides esile kipub tulema.
Koheselt lükati ta kõrvale ja teine plika pistis väikemehe põske, tema juba ei kõõksunud.
Siis järgmine ja järgmine.

Kinni hoiti mind õrnalt aga tugevalt.
Paar plikat suudles järgemööda mu nägu, rinda, jalgu, üritati isegi varbaid lutsida, mis oli eriti kummaline.

Siis see sünnimärgiga plika, nähtavasti kes oli mingi pomo, ei tea kas õige grupi või klassi parim, japsidel on terves ühiskonnas hierarhia väga paigas, ronis mulle kaksiratsi peale.

Paraku oli ta mulguke väga kitsas.
Süütud ei olnud neist küll ükski, egatahes lagunemisest mingit märki polnud.
Plika tegi grimassi ja surus keha raskusega riista lõpuni sisse.
Ei läinudki tal pikalt - paar kolm liigutust, läks näost punaseks ja päästis kuuldavale läbi hammaste mingi mulle arusaamatu hüüde...

Kohe kui ta oli tõusnud, asus asemele järgmine.
See oli päris pilukas, silmad, tähendab.
Talle mahtusin kohe sisse.
Mis oli kummaline (seda juhtus pärast veel mitme tüdrukuga mitmel korral), ju orgasmi ajal, läksid ta aparaadi mahlakanalid nii lahti, et mu kõhule tekkis terve lomp.

Ma arvasin algul, et tohoo kurat, nüüd algavad veel peldikumängud, aga pold see sugugi neiupiss, vaid lihtsalt tohutult märja auguga tüdruk.
Ja nii edasi ja edasi.

Huvitav see, et üksi tüdrukutest ei üritanud aktsiooni asuda kahte korda. Igaüks võttis korra põske ja ka otsa istus vaid korra.

Nähtavasti see olukord ja japsidele iseloomulik kambavaim oli neid nii üles kütnud, et nad said rahulduse praktiliselt kohe igaüks.
Vastupidiselt minule, kelle hirmunud, alkoholisegane teadvus mõjus nii, et mu riist oli kui tundetu ront, isegi valu ei tundnud.
(Mida muidugi ei saanud järgmisel päeval öelda, kui naise eest salajas dushiruumis oma kiilast, pondunud-valusat punetavat kaadervärki uurisin).
Selles kadalipus tulin ma ise kolm korda.
Mina tulin kõik korrad jaapaniplikadele otse sisse.
Kõik "tembitud" tundes seda, püüdsid masinast tilkuva endale pihku, mida naeru pugistades siis näidati üksteisele. Ma ei tea, võib-olla rahvuslik traditsioon.

Vahepeal muidugi kukkus mul ära, aga kuidagi väga kiiresti, kuidagi pigistades ja silitades, natuke masseerides seisis uuesti ja isegi kauem kui eelnevalt. Kas õpetatakse seda nende nn. "mõrsjakoolis" koos teetseremooniaga, ei tea, aga see töötas.

Kui ringid täis, topiti mind kümnel käel, hetkega ehtjaapanliku produktiivsusega riidesse ja lifti.
Olingi samas baaris kuhu hommikul olin tequila järgi tulnud.

Baarmen vaatas mind kahtlaselt kaastundliku näoga ja valas klaasi.

"Maja poolt, või tegelikult, ütles ta ja pilgutas silma, "Nippon maksab!"

"Fuck! Kas sa ka tead mis minuga täna juhtus?" küsisin ja kummutasin klaasi. "Muidugi tean!" tuli malailaselt vastus "Need on Nippon-girls!"

"Kolledzhilõpetajad!" "Siia, Balile tulevad nad nädalaks, ja eesmärk on juua ja saada valge mehe t**a! Esimest ja viimast korda elus!". "Hea elektroonika ja kummaline rahvas - see on Nippon!" Ütles baarmen ja patsutas mulle õlale.
Nimi: edd
Vanus: -
Sugu: Mees

28.12.2008 kell 23:45
krdi hea jutt....ideaalne pornoka materjal:D
Nimi: kolla
Vanus: 40
Sugu: Mees

29.12.2008 kell 10:24
Kolla (Siin foorumis muide heidrichi nime all)
tänab kiituse eest! Elu jooksul kaks ringi ümber maakera tehtud ja igatsorti kummalisi juhtumisi läbi elatud
Nimi: m
Vanus: 35
Sugu: Mees

08.01.2009 kell 09:59
Kaudselt ka seksiga seotud juhtum:
Aastaid tagasi, värske abielumehena, sõidan koos naisega kodu poole. Väiksed plaanid juba tehtud, et kuidas õhtul kodus küünlavalgel aega veeta. Sõita tükk maad veel, aga minul kange WC häda peal. Pean siis auto kinni ja kiiresti teeäärsesse võsasse. Nii kui püksidd maha sain, lendas kohale korralik suur parm ja kohe mulle riista peale. Ette hoiatamata tegi ka kohe korraliku ampsu. Oh seda valu. Krt, kogu õhtu oli rikutud. Ja järgmine päev ka. Meelde tuletades naerame naisega praegugi selle seiga üle.
Nimi: K
Vanus: 33
Sugu: Mees

22.01.2009 kell 10:53
to Kolla
"Korraga oli ruumis viisteist-kuusteist ihualasti mustapäist neidu, kast absoluuti ja mina." irf
aga seda, et kollased varbaid lutsima kipuvad, olen isegi märganud ja imestanud...
Nimi: edd
Vanus: -
Sugu: Mees

28.01.2009 kell 23:26
to Kolla,
jutt on ikka väga hea ja naljakas...äkki lisad veel midagi vyrtsikat siia....pajataks isegi, kuid midagi erilist ei ole kahjuks...veel:(
Nimi: kairit
Vanus: 23
Sugu: Naine

08.02.2009 kell 13:19
Läksime pärast tööpäeva lõppu nagu alati tüdrukutega (töökaaslastega) Stroomi randa päikest võtma. Seekord tuli meiega randa kaasa ka üks tüdruk teisest vahetusest. Ma ei olnud seda plixi kunagi enne tähele pannud, aga nüüd märkasin teda otsekohe. Kui me oma teksaseelikud ja topid maha võtsime, siis jäid talle selga ainult moodsad lumivalged stringid, mis olid nii napid, et mul oleks mega piinlik olnud nii paljas olla. Kui me siis koos poistega võrku mängima läksime, siis püüdsid noormehed temaga flirtida ja mitte vähe, aga tema ei olnud kerge saak nendele. Samas oli ta viimasepeal treenitud kehaga ning mängis profilt.

Pärast tulikuumal rannaliival koos neegristudes tegin temaga esimest korda juttu ja siis ma sain teada, et tema nimi on Raili ja ta elab suht lähedal mulle. Palusin tal aidata mul ennast päevituskreemiga sisse määrida ja nautisin täiega ta näppude silitusi. Pärast kreemitasin omakorda jälle teda ja imetlesin ta shokolaadpruuniks päevitunud viimasepeal siidist ja elegantsete tätokatega kaetud keha. Reiliga juttu ajades taipasin, et see plika pole ilus mitte ainult kehalt, vaid ka hingelt. Ta tunnistas mulle, et tal on vahel natuke häbi niimoodi tätoveeringutega kaunistatud olla, aga ta saab sellest alati üle, sest teadvustab endale, et keha pole antud meile mitte häbenemiseks, vaid nautimiseks.

Kui me pärast dushi all ennast alasti võtsime, siis nägin ka ta täiuslikult raseeritud tussut ja küsisin talt, et kuidas ma ka oma tussu nii ilusaks saaksin. Ta vastas, et näitab mulle seda varsti ise ja pakkus välja, et võiksime ülehomme õhtul kella kaheksa paiku tema pool kokku saada selles asjas. Ma olin sellest otsekohesest pakkumisest veidi imestunud, aga samas muidugi rõõmuga nõus sellega. Siis me kallistasime ja läksime lahku selleks õhtuks.


Ülejärgmisel õhtupoolikul helistasingi Raili ukse taga kella. Minu suureks üllatuseks tuli avama hoopis üks mega ilusa sixpack´iga ja musklis noormees, kes tutvustas ennast Raili poiss-sõbrana ning haaras oma kuumade näppudega mu sõrmedest, et mind hämaralt valgustatud korteri sisemusse juhatada. Jõudsin tähele panna, et kutt oli samuti stiilselt tätokatega kaunistatud nagu ta tüdrukki (sh viimasepeal stiilsed tattood näppudel ja kaelal). Jõudsime koos ühte tuppa, kus seinte küljes olid naljakad ahelad ja võrud ning siis tuli meie juurde ka Raili. Ta oli alasti ja paljajalu ning palus ka meid ennast riidest lahti võtta. Koorisingi ennast paljaks ja vaatasin samal ajal huviga, kuidas noormehe lühikeste musta värvi pükste alt ilmus välja väike läbipaistvast plastist toruke, mis kattis üleni kuti riista ning oli kindlalt ta munade taha kinnitatud. Ka Raili märkas minu imestust ja selgitas, et see plastikust asjake on meeste voorusevöö (male chastity belt, mudel CB-6000), mis hoiab ta poiss-sõbra orgasmid kenasti kontrolli all, kuna selle voorusevöö saab avada vaid selle ainsa võtmega, mis ripub tüdruku kaelas. Viimased kaks kuud on kutt pidanud pidevalt 24/7 voorusevöös veetma ning on seega kohutavas kiimas.

Täna on Raili talle andnud lootust, et ta VÕIB jälle saada võimaluse spermat pursata, aga vaid siis, kui on viimasepeal tasemel igas mõttes (norm käitumine, täiuslik keelekas jne). Seega tasemel käitumine annab lootuse seksimõnu saamiseks, aga see ei garanteeri veel midagi: mehed peavad harjuma sellega, et seksi ei saa osta. Täna pidi see noormees just mulle kui külalisele esmajärjekorras oma keelekesega mõnu pakkuma ja mmmmmmmmmm kui hea see oli! See, et kutt mind rahuldas ilma endale rahulduse pakkumise võimaluseta, oli viimasepeal erutav mu jaoks ning vahepeal pani poiss ka oma tattoodega kaunistatud näpud tööle. Järgmiseks kinnitas Raili oma noormehe pahkluud ja randmed seinte küljes olevate võrude külge ning võttis peale seda talt voorusevöö maha. Nähtavale ilmus ilus kivikõva riist, mida mu sõbranna siis imeõrnalt oma näppude, huulte ja keeleotsaga töötlema asus. Siis tegi ta jälle vaheaja ning lasi mehe keelel mulle ja seejärel ka endale mõnu teha jne. Lõpuks palus mu sõbranna minul otsustada, kas ka kutile täna (enne taas voorusevöösse lukustamist) rahulduse saamist lubada või mitte. Lubasin seda kuti viimase keeleka pealt vaadata... Mis te arvate, mida ma otsustasin? :D
Nimi: eelmisele
Vanus: -
Sugu: Mees

08.02.2009 kell 22:23
Millisest muinasjutust see siis nüüd pärit on?
Nimi: eel viimasele
Vanus: 21
Sugu: Naine

05.03.2009 kell 20:50
varaste printsist:D
Nimi: tean
Vanus: -
Sugu: Mees

05.03.2009 kell 23:01
onaneerija Olle on selle loo pealkiri
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

06.03.2009 kell 19:15
Nooh, meil keska lõpuklassis tuli kooli väga noor kehalise õpetaja. Loomulikult meile õpetajaks.
Noored nagu me olime, hakkasime kergelt sebima. Peale kehalise tundi käisin tema juures ja siis ükskord ta kutsus mu välja ka. Väike metsa sõit. Kui olime kohale jõudnud, pikutasime väikesel lagendikul, hästi üksteise kõrval. Äkki ta tuli mulle peale ja suudles. Ma olin üllatunud, aga suudlesin vastu. Nii see siis läks, riided ja muu. Jõudsime ka seksini.
Järgmine päev kehalises ei julgend ta mulle otsagi vaadata, aga väljas käisime veel paar korda.
Nimi: sten
Vanus: -
Sugu: Mees

06.03.2009 kell 21:38
jäid siis rahule sellega, tegi hästi ilmselt kui veel tahtsid kogeda.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

07.03.2009 kell 11:44
Loomulikult :)^^
Nimi: õnnelik mees
Vanus: -
Sugu: Mees

11.04.2009 kell 09:51
Eile, oli ühe sõbra juures pidu. Ta elab küll vanematega koos, kuid neil on oma maja. Eile läksid vanemad maale ja sõber tegi kohe peo. Kogunesime kohale veidi enne kümmet et teepealt joogid kaasa saaks osta. Pärast oli plaanis klubisse edasi minna.

Muusika mängis päris kõvasti. Tegime joogid lahti ja hakkasime vaikselt kallama. Varsti saabus ka Kristjan (muudan nime ära igaksjuhuks) oma üliseksika tibiga. Blondid juuksed, täiuslik keha, seljas valge kirjadega t-särk ja tagumikku katmas lühike valge mini. Ütleme nii et mul läks juba teda vaadates kõvaks. Meie seltskonnas oli ka teine neiu, kes oli brünett aga mitte nii ahvatlev.

Istusime ja lasime jooke. Vahepeal piilusin silmanurgast oma silmarõõmu. Mingi hetk vajus üks seltskond kõrvaltuppa midagi arutama nende hulgas oli ka brünett neiu ja meie suurema seltskonnaga istusime suures toas. Meil oli mingi autoteema, mis blondi kaunitari ei paistnud eriti huvitavat. Mingi poole 12 paiku läksin wc-sse ennast kergitama. Tagasi tulles nägin et mu blond kaunitar on köögis. Läksin tema juurde ja küsisin kas saan aidata. Ta vastas, et otsib veinipudeli avajat. Järsku (poolautomaatselt - ma ei tea mis mulle pähe lõi) ütlesin talle, et tahan talle midagi rääkida.

Ta katkestas oma tegevuse ja vaatas mulle naeratavalt otsa: "No ma kuulan." Mu pea oli täitsa tühi. Ainus mille peale ma tulin oli see, et siin on liiga suur lärm ja äkki lähme eemale? Ta oli nõus ja jalutas minu ees esikusse. Mu pea oli tühi. Ainus mis mul peas vasardas oli "Mis ma nüüd ütlen???". Selgus et ka esikus oli suht lärmakas ja ma pakkusin et lähme siis juba trepist üles. Üllataval kombel oli ta nõus.

Üleval oli hämar ja vaikne. Me ei teadnud kus on lüliti. Me seisime trepi kõrval peokorraldaja vanemate magamistoa ukse juures. Ta jäi ootavalt mulle otsa vaatama. Ta parfüüm ajas mu pea veelrohkem segi kui ta juba oli. Mul oli pea täitsa tühi - ainus mis mul pähe tuli oli "Ma armastan sind!" Ta vaatas mind üllatunult ja tahtis tagasi minema hakata. Kuid järsku tuli ei-tea-kust mulle pähe "Kristjan petab sind!" Ta ehmatas ja võpatas õrnalt. Ma toetasin uksele ja katsusin seda muuseas ja see avanes. Neiu vaatas mulle uurivalt otsa ja küsis kust ma tean? "Tule ma räägin!" vastasin ma ja tõukasin ta õrnalt magamistuppa.

Ukse kõrval oli lüliti ja ta pani tule põlema. Valgus oli hämar ja hubane. Ma siis luuletasin kokku, et olin Kristjanit näinud mitu korda linnapeal teiste naistega, kellest ühega ka kaubamajas suudlemas. Ma ei tea kui usutavalt see kõlas kuid ta jäi uskuma. Aga paistab, et armukade naine ei mõtle eriti loogiliselt. Ta tahtis minna alla Kristjanit sõimama (või ma ei tea mida tegema). Ma seisin ukse ees ja ma ei lasnud tal minna. Mu käed kukkusid ta puusadele ja ma ütlesin, "Ära mine, unusta Kristjan, tule mulle naiseks, ma armastan sind." (või midagi sellist.)

Ta seisatas korraks ja jäi mõttesse. Ma kasutasin juhust ja suudlesin teda. Ta ei suudelnud vastu, kuid ta ka ei puigelnud vastu. Rääkisin edasi ja lubasin maad ja taevast talle kokku. Ta kuulas ja ma suudlesin teda uuesti. Seekord ta juba suudles ka veidi vastu, kõhklevalt, õrnalt. "Jess!!!" oli mu mõtteis. Nüüd rääkisin talle kui mõttetu mees on Kristjan ja kui kobe, seksikas ja täiuslik keha tal on. Mu käed liikusid selle käigus aeglaselt ta puusadelt edasi pepu peale ja kintsude peale. Ta ei puigelnud. Ma suudlesin teda jälle. Ka seekord suudles ta vastu. Veidi julgemalt kuid siiski mitte veel kirglikult.

Sosistasin talle kõrva kui õnnelikuks ta teeks mind ja ma annaks elu kasvõi selle eest kui ma saaks nii täiusliku naise. Suudlesin teda kaelale ja mu käed silitasid juba ta piha ümbert. Kui rääkisin rindadest käisin kätega ka rindade peal ära. Rääkisin talle kuidas ma hoiaks ja hellitaks teda pidevalt ja selle käigus kergitasin sujuvalt ta särki ja suudlesin ta kena kõhukest. Tal oli seksikas nabarõngas ja õrnad kõhulihased. Seda tehes hoidsin ma kinni ta prinkidest kannikatest. Korraks oli tunda nagu tussu lõhna, "ta on vist kiimas", mõtlesin ma.

Tõusin ja sosistasin veel õrnusi talle kõrva ja suudlesin kaelale, siis suule ja seekord ta suudles juba peaaegu kirglikult vastu ja ta käed olid lõpuks minu ümber tulnud. Minu käsi liikus aga aeglaselt pepu pealt ta tussu peale, aga püksi ma veel ei julgenud minna. Masseerisin ta tussut õrnalt läbi pükste samas kirglikult suudeldes. Ma olin õnne tipus. Ma ei hoolinud enam millestki. Ma nautisin seda hetke üle kõige elus. Ja ma ei pidanud midagi rääkima.

Veidi aja pärast tundsin kuidas püksikud sõrme all niiskeks muutusid. Arvasin, et nüüd on õige aeg ja libistasin sõrme püksikute kõrvalt sisse ja sealt libises see kohe tema kitsasse märga auku. Ta võpatas ja lõpetas suudlemise. Tõmbasin sõrme kiiresti välja ja rääkisin kuidas ma jumaldan teda. Suudlesin teda kaelale ja hellitasin kätega kõrgemalt. Tundus, et ta lasi kaitse jälle alla. Suudlesime edasi. Veidi ajapärast proovisin uuesti. Suudlustega minna alla. Kaelale, kõhule, püksikutele. See talle isegi meeldis. Suudlesin ja lakkusin ta püksikuid veidi, tulin üles ja suudlesime kirglikult, kuigi ise olin juba veidi kärsitu. Ma teadsin, et olin nii lähedal ja siit on võimalik saada.

Järgmine kord ennast alla välja suudeldes libistasin ootamatult püksikud maha ja asusin keelega kohe kallale. Ta tussu oli kenasti paljaks aetud ja ma lakkusin seda naudinguga. Üsna pea surus ta mu pea enda vastu - see on hea tagasiside. Läksin näpuga ta tussu sisse ja masseerisin veidi. Tegin seda ka kahe näpuga. Võitlesin vastu tema tahtmist ennast üles tagasi. Mu riist oli ärevusest ja kiimast lõhki minemast. Suudlesime metsiku kirega, mul oli 2 näppu veel tema sees ja vasaku käega üritasin püksirihma, nööpi ja lukku lahti saada. Varsti see ka õnnestus. Lükkasin teksad alla ja astusin välja ilma et neiuke arugi oleks saanud. Käisin nüüd mõlema käega veel ta keha läbi ja võtsin riista püksist välja. Boksereid ei julenud veel jalast võtta kuna kartsin teda ehmatada.

Õnneks metsikult kirgliku suudlemise käigus ei saanudki neiuke aru et mul juba vänt väljas. Vaikelt libistasin parema käe tagasi ta tussu peale ja paar näppu sisse samal ajal vasakuga üle ta keha hellitades. "Nii nüüd veel vaja sisse saada," mõtlesin ma. Esimene kord ei õnnestunud ja ta sai teada mu kavatsusest ja muutus kõhklevaks ja veidi tõrksaks. Ruttu oli vaja ta pilvedesse tagasi saada. Sosistasin talle: "Miks Kristjan võib sind petta ja sina teda ei või?" Natuke aitas. Edasi tuli veel veidi moosimist ja varsti olin ma tal juba sees. See oli ülimalt hea tunne. Parim tunne maailmas. Ta oli nii kitsas ja libe. Nautisin täiega iga tõuget.

Ei saanudki palju tõugata, siis läks all vist mingiks tüliks, igatahes tekkis häälekas vaidlus ja karjumine. Mu kaunitar peatus. Ma ei tea kas ta tahtis ka katkestada, mida ma kõige rohkem kartsin. Igaljuhul hoidsin ta puusad kindlalt paigal, et ta ei saaks mu vända otsast ära tulla. Sosistasin talle mõned õrnused ja rahustasin maha. Lasin tule ära. Ta pani jala ümber minu. Tegime aeglaselt mõnda aega ja ei hoolinud maast ja ilmast, siiski tundsin, et ta ei olnud täielikult mulle pühendunud. Ei läinud kaua kuni tundsin, et ei suuda ennast enam tagasi hoida. Ta lihtsalt oli nii tihe, nii libe ja nii hea. Ma ei suutnud enam ja lasin talle sisse. Pigistasin ta kannikaid ja surusin enda vastu. Sellest hetkest olen nüüd maailma kõige õnnelikum mees. "JESS KÄES!!"

Ta oli veidi pettunud sest lootis ka vist saada. Igatahes vedasin ta voodisse ja hakkasin teda alt lakkuma. Kuidagi kasvas sellest aga 69 välja. Algul külili ja pärast nii et mina olin all. Vahepeal oli ta mu bokserid isegi maha tõmmanud. Ta hakkas täiesti omast tahtest mu vänta õrnalt puhtaks imema ja neelas isegi kõik alla - see oli fantastiline. Mina töötasin hoolega muidugi ta tussu kallal. Osa mu enda pauku vajus ta tussust välja, aga mul polnud probleemi seda alla neelata. Varsti ta sai. Ja varsti sain ma teise.

Lebasime veidi ja siis ta ütles, et peab minema korraks vetsu, hüppas püsti ja pani tule põlema. Keelitasin teda mitte minema. Ta vandus, et ei räägi midagi ja tuleb tagasi. Ma ei uskunud ja kui ta tahtis võtta oma seksikaid valgeid püksikuid rabasin need eest ära ja ütlesin et vetsus ta neid ju ei vaja. Ta läks alla. Ja mina jäin voodi peale lebama kerge värin sees teadmata mis edasi saab. Ja kohe kuulsin alt kuidas mu silmarõõm hõikas meestele, et ta koju läheb kuna tal paha olla. Kristjan vastas midagi, mida ma ei kuulnud, mille peale naisuke ta kuhugi "saatis", sest teda ei huvita. Käis uksepauk. Kristjan lõugas: "Käi p**si loll eit!!!"

Mina küll nii sellist naist nii halvasti ei kohtleks.

Okei. Siin ma nüüd olin. Sõbra vanemate voodis, just seksinud unelmate naisega ja temast jäänud püksikud käes. Nuusutasin neid ja meenutasin juhtunut. Teksad jalga, trofee taskusse ja alla. Trepil helistas üks sõber ja küsis ega ta hiljaks pole jäänud? "Ei ole. Tule aga siia," vastasin ma ja sammusin alla.

WC oli tühi ja astusin läbi. Külm vesi näole ja kuivatasin ära edasi sammud kööki. Alibi on wc + telefoniga rääkisin + ja võtsin köögist juua juurde. Köögist leidsin külmkapist pizza, mille soojaks lasin, kahmasin õlle kõrvale ja sammusin tuppa ja sulasin vestlusesse sisse. Keegi ei tundnud huvigi kus ma nii kaua olin.

Varsti sai kell 1 ja mindi edasi klubisse... valetasin et ei viitsi kluppi minna ja uni jne... ah lähen koju ära.

Nüüd istun arvuti taga ja kirjutan teile. Jagan oma õnne. Laual valged naiste püksikud millel kerge seksilõhn tunda läbi lummavalt magusa parfüümi. Ei tea mis edasi saab.
* Kas naisuke räägib mehele kõik ära ja saan peksa?
* Kas lähevad lahku? Siis võtan ta endale.
* Jääb rasedaks?

elame näeme.
Nimi: Kah mees
Vanus: 27
Sugu: Mees

12.04.2009 kell 15:38
Täitsa põnev fantaasia :). Kahju ainult, et sa rumalatest naistest fantaseerid... No olgem ausad, nii lolli naist kas ei ole olemas või siis endale küll mitte mingi hinna eest ei tahaks.
Nimi: tarzan
Vanus: -
Sugu: Mees

12.04.2009 kell 16:58
tark naine valib ise mehe, lollimat saad ka sina valida. Ja sageli pole meil aega üldse taksadest välja astuda, jõuad vaid püksiaugu avada ning läheb tegemiseks lahti.
Nimi: poiss17
Vanus: -
Sugu: Mees

12.04.2009 kell 20:23
oleks ka täiega seda blondiini põrutanud aga õhukese kantossiga äkki annab haiguse. Ja kui nuss klapib tahan varsti jälle saada, hea kui keegi lahke tüdruk olemas ootaks. Ma oleks teda kaks raksu järjest nussinud munni vahepeal väljavõtmata meeldib nii ei lähe pehmeks, tahan alati kaks raundi. Mul oleks selle blondi peale ka kohe kõvaks läinud,
Nimi: poiss17
Vanus: -
Sugu: Mees

13.04.2009 kell 19:17
ah jaa,ma enne ainult poistega nussinud.tüdrukuga võib ka meeldima hakata ja siis ma poistega rohkem ei niku.
Nimi: poiss17
Vanus: -
Sugu: Mees

13.04.2009 kell 21:10
viimane patsaan, kust sina siia said ja oled siis ikka samavana kui mina? Ja pedekas veel pealegi.
Nimi: viimase kuti emme
Vanus: -
Sugu: Naine

13.04.2009 kell 22:59
sa PATSAAN kobi ise magama
Nimi: Owned
Vanus: 18
Sugu: Mees

23.04.2009 kell 00:56
mitu aastat tagasi, kui olin oma neiukesega juba paar aastat semminud ja seksi küsimuse pärast lahku läksime, arvas ta et ta võiks selle seksi mulle ikkagi tasa teha, kuigi me enam koos ei olnud, kutsus ta mind tallinna ja tema vanemate kodus saunas pidimegi seda tegema. Oli kenake külm hilissügisene aeg ja ega keegi sauna kütta ei viitsinud ning olime siis seal jahedas. Teki all, teineteise embuses oli küll ülisoe, aga kui asjaks läks ja tekki väheks jäi siis külmast vajus mul lonti ja ega siis enam suuremat tahtmist polnud temalgi. Noh ja nii ma sellest ilma jäingi :/ Soovin ikka, et kõik oleks paremini läinud, aga ei, me ei suhtle peale seda enam üldse. Aga midagi ikka mida meenutada.

Vot mis vingerpusse võib kliima mängida.
Nimi: ants
Vanus: -
Sugu: Mees

23.04.2009 kell 20:51
no see oli küll halvasti, minu kaastunne.
Nimi: g
Vanus: -
Sugu: Mees

19.05.2009 kell 04:28
Seksiküsimus ja lahku , kliima mängis vingerpussi. Kutt sa oled impotent
Nimi: lugeja
Vanus: 36
Sugu: Mees

19.05.2009 kell 18:00
Nimi: kolla
Vanus: 40
Sugu: Mees

28.12.2008 kell 16:51 (see oli uskumatu)
-------------------------------------------------------------

Veel reisi kirjeldusi paluks :) Väga hea lugemine
Nimi: Mees
Vanus: 21
Sugu: Mees

18.07.2009 kell 16:34
Olin pulmas esmakordselt elus paar kuud tagasi ning ullult igav oli, kuna ma ei joo. No siis leidsin yhe tydruku sealt, kellega meil oli palju yhest ja mõlemale meeldis karmim musa, mõlemal mustad juuksed ning roosat kah veidi juustes ning meik oli kah meil sarnane ja siis lõpuks leidsime mingist toast ja valmistusime seksiks, peale riidest lahti võtmise astus mu õde sisse, kellest oli pohhui, lasime edasi ja siis mingi peaaegu tipphetkel astus ema sissse, hulult häbi oli aga no elab üle, praegu meenutame ja naerame selle peale :)
Nimi: Jüri Madjar
Vanus: 17
Sugu: Mees

18.11.2009 kell 10:07
Tere, olen jüri ja mul oli üks kord selline asi et läksin oma koeraga õhtust jalutuskäiku tegema ja järsku hakkas mu süda kiiresti tuksuma ja ma tahtsin ruttu saada.Võtsin siis oma väikse peni oma käte vahele ja nikkusin teda perse nagu suur pull.Lõpuks sain paugu lahti ja lasin selle oma koerale otse pähe ja kõhu peale.LÕPUKS IMES KUTSA MUL RIISTA ILUSTI PUHTAKS !!!
Nimi: To Jüri
Vanus: -
Sugu: Naine

21.12.2009 kell 17:32
Haige pervert oled. Valetada ka ei oska. Esiteks, kui koer on pisike, siis su riist tema sisse ei mahu. (Kui sul just see imeväike pole)
Teiseks, koertel on VÕIMATU imeda!
Nii, et mine ja arene natukene, väike pubekas.
Nimi: tommy
Vanus: 17
Sugu: Mees

22.12.2009 kell 19:41
ysk kord yhissaunas juhtus mul seebitykk maha kukkuma, hakkasin seda maast haarama, kui yhtäkki tundsin põletavat ja samas ka väga mõnukyllast valu, pöörasin ymber ja nägin taga ilusat tõmmunahkset noormeest, peale seda kogemust käin kolm korda nädalas vähemalt saunas
Nimi: :o:o:o:
Vanus: -
Sugu: Mees

12.01.2010 kell 17:02
Ongi täiesti tõsi jutt!!!!
Nimi: max
Vanus: 51
Sugu: Mees

04.03.2010 kell 19:02
Ilus suvine ilm oli,sõitsime naistuttavaga pisikese järve äärde pävitama,vedasime tekid välja,laotasime laiali,no üldiselt lahe koht ja rahvast sinna käis harva kuna tee selle järve äärde viis läbi mahapõlenud metsa,kus muud polnud kui kärssand mustakspõlenud männid.Naine oli seal kohalik ja teadis sellist kohta,noh olime kohal ja hakkasime päevitama,naine muidugi võttis algul rinnahoidjad ära ja pärast püksid,noh mul riist kohe püsti ja hakkasime armatsema,läksime nii hoogu et libisesime tekkide pealt maha,tegime murupeal edasi kuni lõpetasime,lebasimne murul kui ühtäkki naine kargas püsti ja kukkus oma pikki juukseid sapuytama ja ise kiljudes mööda muru jooksma,tegelikult oli see super vaade,mmm...aga siis rabasin ise ka nagu püssipauk maast lahti kui keegi hammustas,nii peenelt ja teravalt - olime sattund seximise aeg raudsipelgate pesa lähedusse,panime joioksuga järve endid pesema,päras naersime niiet kõhud kõveras ja rüüpasime veini.
Nimi: to Mees21
Vanus: -
Sugu: Naine

04.03.2010 kell 19:14
Sinu lugu lugedes puhkesin naerma, sest ma pole tükk aega kuulnud sellist asja, et keegi iseennast tahaks keppida :D
Nimi: g
Vanus: -
Sugu: Mees

05.03.2010 kell 14:11
pärast pikemat töölolemist sain jälle kodus naist nussida. kedagi kodus polnud ei ämma ega lapsi seega saime mõnuga panna. naine ka ütles et jube kepi häda on seega olud olid supper. Lipsisin tal vittu ja tegin korraliku keeleka. ma sihuke kiiksuga mees et mind need naise vitumahlad kui naine saab väga erutavad, seega olin nüüd veel rohkem kiimas kui enne.Naine sai vaevalt ümber pöörata ja küsida et kuidas ma seekord tahan , kohe haarasin tal peast ja surusin riista näku.Ta taipas mis ma tahan ja küsis ainult et kas neelan paugu ka pärast alla?. siis hakkas ta imema aga minul ei saanud sugugi küllalt, muutkui toppisin sügavamale, kuni kurguni.Järsku tuli soov teda vittu keppida. Võtsin ta sülle ja tõstsin voodisse. Enne kui ta maandus oli mu riist tal juba juurini sees. Suudeldes teda keppisin üha edasi ja üha raevukamalt. Pärast keelekat oli ta vitt eriti märg, isegi kotid said märjaks. Läksin üha kiimasemaks ja tirisin ta käpuli siis sõitsin tagant sisse. Mõnikord olin ma tal pärakuaugu peale keppinud sisse minemata. Nüüd tekkis järsku ka see perverssne soov. rahustasin ta maha et sügavale ei lähe ja hakkasin pihta. Kuid vitumahladega munn oli libe ja lõpuks tundsin kuidas mu türapea talle pärakasse libises. Keppisin teda rahulikult edasi ja mis kõige üllatavam talle näis see isegi meeldivat.Keppisin edasi hoides tal puusadest kinni, paar korda libises riist üle poole sisse kuigi püüdsin hoida mitte rohkem kui kolmandiku ulatuses. Päraku sulgurlihas libises tihkelt edasi tagasi üle mu türapea kuni mul pauk lahti äks ja ma oma laadungi talle pärakasse tühjendasin. Tõmbasin munni välja ja imestasin et ei tundnud isegi mingit sitahaisu. Õrnalt ehk sellist spetsiifilist. Tehtud asja üle tundsin vidi ka häbi kuid mu kallike ainult andis mulle musi ja ütles. Tegid mulle klistiiri jah?. Vaevalt saime tekkialla pugeda et teineteist tiba kallida. kui sisse tormas tütar koos pundi sõbrannadega. Jube napikas. Tekiall tundsin kuidas munn veel osaliselt kusagilt kleepus ja suus oli vitumaitse. Arvasin et terve tuba on kepihaisu täis.
Nimi: putsilakkuja
Vanus: 3
Sugu: Mees

11.08.2010 kell 22:38
ükskord mul vajus poole pealt ära kui oma koera nussisin tavaliselt ei vaju aga nüüd vajus. aga selle vastu leidsin kohe kiirelt rohtu jätsin koera sinnapaika ja hakkasin oma vanaema nussima, pärast kutsusin vanaisa ka kampa, temaga jumala hea ila panna ja niisama persenussida eriti peale seda kui ta korraliku pohmakapasa maha on pannud,,, aga klge mis need litside hinnad umbes eestis on, seda tahtsin lihtsalt küsida aga jutt läks mujale...
Nimi: GGG
Vanus: 34
Sugu: Mees

05.10.2010 kell 02:49
Paar aastat tagasi vedelesime õhtul naisega diivanil ja vaatasime televiisorist Mihhail Bulgakovi "Meister ja Margarita" mingit osa. Päris palju näidati selles paljaid naisi, mis andis väikse tõuke naist silitama asuda. Mingi aja pärast sikutasin naise aluspüksid jalast ja ta oli ka selleks ajaks juba asjast huvitatud. Kuna juhuslikult olin poest ostnud banaane, siis tekkis mul mõte proovida kuidas banaan dildo ülesandeid täidab. Pesin banaani korralikult kuuma veega puhtaks ja lähenesin naisele. Naine eriti ei pannud mind tähelegi, vaatas süvenenult filmi. Alustasin keelekaga ja mingi aja pärast kaasasin ka oma näpud appi. Naise erutus kasvas, kuid ta ikka vaatas filmi. Ta oli päris märg juba, kui talle banaani tuppe ajasin. Siin juures väike soovitus, valige poest sirgemaid banaane. Olgugi, et banaan oli suht kaardus läks see talle ikka päris sügavale. Olin ise juba ammu kiimas ja kuna millegi pärast on mul pidev soov anaalseksi järele, siis oli see hea ettekääne, sest tupes oli juba banaan ees. Naine see vastu ei ole anaalseksist üldsegi huvitatud. Kuid seekord läks mul "õnneks" ja koba nagu ma olin selle uudse augu juures, sisse ma sinna oma riista sain. Hakkasin vaikselt liigutama ja nagu ma naise hingamise kiirenemisest aru sain, et tal polnud ka sellise variandi vastu midagi. Siis aga juhtus see, et üritasin ikka sügavamale ja sügavamale enda riista sisse ajada, aga banaan jäi ette ja korraga vajusin oma kõhuga banaani väljaulatuva kõvera osa peale, mille tulemusena see kuidagi tegi haiget naisele ja ta sai pahaseks. Kiskus banaani välja ja käratas: "mine pese oma till puhtaks ja tule tagasi". Mis mul üle jäi pesin riista puhtaks ja siis jätkus juba tavaline kepp.

Ega siin midagi naljakat ei ole, aga vast õpetliku.
Nimi: :D
Vanus: 18
Sugu: Naine

27.06.2012 kell 15:39
olin siis 15 .
olime peikaga minu juures kui äkki tuli niuke seksi isu poeale.
hakkasime siis sexima.aga alles 15,minuti möödudes saime tal kõvaks. siis ta toppis mulle sisse . se oli mu elu kõige naljakam kogemus kuna sellel hetkel kui hakkasime tippu jõudma läks uks lahti ja mu suurem vend kargas sisse . pe vaatasime suure vennaga ligi 3. minutit silmast silma. ja pärast on nii naljakas meenutada :D
Nimi: mees
Vanus: 41
Sugu: Mees

23.07.2012 kell 16:54
Vaevalt see naljakas on, oli jaaniõhti , väljas ladistas vihma. Tegin sauna ja naise sõbranne mees kes hiljuti lahku kolis lubas igavuse peletuseks külla tulla. Jõime,sõime ja nautisime saunagi. Nainegi tuli kampa ja ronis lavale. Nägin kuidas ta vargsi teise mehe uhkust luuras. Ikkagi võrdlusmoment mis sest et lõdvalt. Siis tuli mul jalgpallimäng meelde ja läksin tuppa vaatama. Teised pidid järgi tulema. Vaheajal aga jäin kogemata tuttu. Öösel tuli wc isu ning nägin et sõber on naisega magamistoas voodis. Sain küll aru et ase diivanil pidi sõbrale kuuluma kuid eks ma magasin selle ise sisse. Hommikul oli naine lõbusas tujus ning jõime kohvi koos. Norisin veel et -mida te seal tegite . Ma pidavat lihtsalt tola olema. Saa siis aru. Mida arvate, kas naine võis anda või oli ikkagi truu.
Nimi: Andis vast ikka
Vanus: 41
Sugu: Mees

08.08.2012 kell 14:44
Tuleks kah teile sauna ,teeks siss kolmekesi...riistvara on ok !
Nimi: Kallukisu
Vanus: 31
Sugu: Naine

04.01.2013 kell 19:18
Ka minul juhtus ühel ilusal suveööl üks kogemus. Olime mehega siis jalutama läinud kui hakkasime siis suudlema ja leidsime mingi pargipingi ja siis läks müramiseks. Arvasime mõlemad küll et öösel ei hakka keegi parki tulema, aga me olime seal pargi pingi peal mürasime ja siis ühel hetkel saabus sinna mingi vanapaar ja meie olime nii kohkunud mehega , et tal läks riist lõdvaks ja eks me siis ootasime milllal nad ära lähevad , siis panime riided selga ja noh , naersime ikka selle üle :DD
Nimi: varbafetish
Vanus: 18
Sugu: Mees

28.02.2014 kell 13:11
Üle-eelmine kevad sõitsin koos oma tüdrukuga õismäe trollis ja meist veidi eemal kihelesid mingid suva tsikid.. üks neist oli paljajalu ja see võttis mu millegipärast nii kiima, et lükkasin koheselt näpud oma tüdruku stringide alla kliitorit näppima… ja ta sai nii tugevalt ja häälekalt, et kõik inimesed vaatasid meie poole. see paljajalu tsikk ka vaatas meid ja sai vist isegi aru midagi, kuigi troll oli täiesti rahvast täis, sealhulgas palju sexikaid naisi. Ise olin jätkuvalt kivikõva kuni kojujõudmiseni. Tuppa jõudes ei kannatanud tüdrukul isegi riideid ära võtta, vaid pidin ta sexikat, siledakspoleeritud vittu momentaalselt saama. Alles pärast võtsime ennast riidest lahti ja hakkasin ta varbaid lakkuma ja imema ja nii edasi… üldiselt möödus kogu ülejäänud päev teineteist nautides.
Nimi: to kõigile
Vanus: -
Sugu: Naine

16.03.2014 kell 21:01
Jüri Madjari lugu on vale . Keegi väike värdjas rääkis selle kokku kuna arvab et on lahe . Ärge selliseid tonte uskuge.
Nimi: SeX-Transistor
Vanus: -
Sugu: Mees

20.03.2014 kell 16:13
Muidugi, see EELVIIMANE LUGU on täielik SITAHAIS kui sedagi !!!!!

Omal aga pakatada selline proosa :

Noor naine ja tema mees läksid Maxima XXX kaubanduskeskusesse. Olid juba mõnda aega seal ostlenud ja oma näruseid sente prallinud , kui mees ääää väsis ja oma autosse puhkama läks. Naine poodles veel nõksa edasi , kuid kuna kõhus hakkas äkki pask keerama, siis otsustas ka ära mehe autosse taastuma minna. Läks siis vudinal parklasse, tegi auto ukse hooga lahti, istus kärmelt kohale ja lasi erilise suure lörinaga pahvaka karmilõhnalist peeru oma miniseeliku alt . Keeras siis äkki pea kõrvale ja vaatas, hopppaaaa, et kõrval istub täitsa vale mees. Naine oli valesse autosse istunud , vot niii . Tormas ruttu autost välja ja imekiirelt oma mehe autosse. Õigesse autosse jõudnud, ütles mehele, et nüüd anna kivalt gaasi ja sõida kohalt siit minema. Mees hakkaski kimama ja küsis, millest selline rutt ja naine ütles, et peeretas ( vist ka pasandas )võõra mehe auto täis. Sõidavad siis minema ja vaatavad, et auto, mille naine oli täis peeretanud ja pasandanud sõidab neile nooblilt järele. Naine endast täiesti väljas, kartes , et võõras mees annab nüüd küll mööda persekest . Valgusfoori juures tuli punene tuli ja auto pidi seisma paraku jääma. Naine vaatas värinal peeglist, et täis peeretatud auto uks avati ja jäme mees tuleb taaarudes autost välja. Naisel juba surmahirm ja "põhi täiesti alt", kui võõras jämeda kaelaga mees tegi naise ukse lahti ja madalalt rögises nüüd : " vabanda prouake, unustasid vist oma sitakoti minu autoss!"
Ja viskas mahaunustatud ning värskelt temapoolt täissitutud CuCCi käekoti Opel Corsa aknast sisse niiet pasa pritsis :)))))))))))))))))
Nimi: Londin
Vanus: -
Sugu: Mees

26.08.2015 kell 21:37
http://nihilist.fm/lendav-laanlane/ Väga põnev ja sisutihe lugemine. Soovitan soojalt!
Nimi: merili
Vanus: 28
Sugu: Naine

10.04.2016 kell 09:30
minuga juhtus niisugune juhtum et öösel oli meil mehega päris raju seks ja äkki oli meie voodi kõrval meie nelja aastane tütar kes oli kõike pealt näinud nuttis ja tahtis emme kaissu tulla.see oli ikka kohutav.
Nimi: kivikõva
Vanus: 19
Sugu: Mees

16.05.2016 kell 14:55
Fuck, jubedalt kiima ajavad need jutud siin... tahaks ka mõnda siledakspoleeritud, tihket vittu nautida, aga pole oma tüdrukut hetkel. Lahe kui mõni täiega kiimas naine minuga ühendust võtaks!!!

tarts1996@hot.ee
Nimi: londonikka
Vanus: 31
Sugu: Mees

02.01.2017 kell 16:20
Asi on niisugune et ühel aastal jõuluõhtul olin natuke svipsis ja marssisin kodupoole.Tol õhtu oli libedad kõnniteed ning vastu tuli üks mutike ja kukkus.No ma aitasin ta püsti siis ta tänas mind. Ta olla kirikust tulnud vähe kiirema sammuga ja olevat jala välja väänanud.No ma aitasin teda paar kvartalit edasi koduni välja.Siis ta kutsus mind tuppa kui kiiret ei ole jõuluõhtul.Ma nõustusin kuigi tundsin ennast purjus olevat.Küünlad pandi põlema ja paistis olevat sügavalt usklik olema.Istusime siis laua taha ja ütles et ta on täitsa üksi et tütar elab välismaal.Mul tärkas soov seksi järele selle mutiga.Proovisin kobamisi ta kintsu katsuda.Ta kohkus ja lõi risti kolm korda ette ja küsis mis see tähendab jõuluõhtul.Tema olla korralik ja jumalat ei tohi petta.Ma pole jõnni jätnud ja kabistasin edasi ning ta ütles et ta on liiga vana minu jaoks.Siis ma ütlesin et ei ole ja mudisin ta rindu juba julgemalt.Oh jumal jumal mis see küll tähendab mis minuga tehakse.Läks siis juba ekstaasi täis ja ma talutasin ta magamistuppa.Algul ei lasknud riidest ära võtta kuid siis andis järele.Siis ma silitasin jalgevahet päris kaua aga märjaks ei läinud siis ma sülitasin ja tegin süljega libeks.Ma surusin siis talle sisse jumala saatel. Veerand tundi panin teda ja tal hakkas ka hea olema.Ma pidasin endal kinni aga mutt käskis veel panna.No siis nikkusin teda nii tugevasti et voodi purunes ja olime põrandal ning nuss kestis edasi.Ma pole eluski nii vägevalt nussinud.Mutt oli üleni higine ja oigas kartsin et annab otsad.15 aastat olla mees mullas ja ta pole kellegagi suhelnud.Tänas jumalat et nii õndsa õhtu teinud oli.Ta pole mind ära minna lubanud sel õhtul.Hommikul oli laud kaetud ja tegin talle tagant keelekat ka veel ja läksin koju
Nimi: Barnypok
Vanus: -
Sugu: Mees

04.01.2017 kell 10:26
arKUhP http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

29.01.2017 kell 15:14
5Q9zQe http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

30.01.2017 kell 06:42
kHyX1M http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

31.01.2017 kell 17:57
lTejxd http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

01.02.2017 kell 08:48
cU0DEF http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: tahan seksi
Vanus: 15
Sugu: Mees

12.02.2017 kell 16:18
selline lugu koolis et seksime vahetunni ajal ja õhtul võtsin endal ja tal püksid jalast ja endal trussikud ja tal ka ja siis panin talle peenise tagumiku ja tuppe ja siis tõstin tal särgi ülese ja rinnahoidjad ka ja imesin ta rindu ja samal ajal oli peenis tuppe sees kui mõnus oli üks kord tegime sõbraga ka sõber tagant mina ees mõnus oli lasin tüdrukul peenist imeda ta oli 12a mina ja sõber olime 13a hetkel olen 15a kui te soovite seksi kirjutage tahanseksi15@hot.ee naised ja tüdrukud kirjutage
Nimi: soovitan
Vanus: -
Sugu: Mees

12.02.2017 kell 16:20
http://abrtn.pro/rndr/Titan_gel_EE/?ap=8055&esub=-4A25sMQItDgLcEwQqWJecAAEAAQACRRMCdx8Cpx0CvgEBAAQYFMsRAA&al=7591 soovitan kui teie naisele meeldib
Nimi: Trahh
Vanus: 44
Sugu: Mees

13.02.2017 kell 13:01
traa....., mul tuli oraalse ühte ajal suurem puuks, nii et partneril lokid lehvisid
Nimi: nill4
Vanus: -
Sugu: Mees

12.11.2017 kell 23:39
Juhtusin rannas peale, kui poiss oma tüdruku (punapea) raseeritud vitule keelekat tegi. Jumalast sexx vaatepilt!
Nimi: tahanseksi
Vanus: 16
Sugu: Mees

07.12.2017 kell 21:34
to soovitan kunagi kui saan naise ja kui ta soovid siis ostan tiyan geli
Nimi: niku isu
Vanus: 19
Sugu: Mees

09.05.2018 kell 10:51
raseeritud tussivahe olitamiseks :)
Nimi: marko990
Vanus: -
Sugu: Mees

24.06.2018 kell 16:52
Olen teadlikult olnud pikka aega ilma ejakuleerimata ja seetõttu pidevalt pöörases, rahuldamatus kiimas. Samuti meeldib mulle lasta teha pööraseid tätoveeringuid ning harrastada koos oma tüdruksõbraga igasuguseid lahedaid seksmänge (alasti kinniaheldamised, igasugused õrrritamised ja sexikad toimingud võimlemisriistadel jms).

Valmistasin hiljuti meie sõpradele järgmise vaatepildi… Kõigepealt aheldasin – nagu meie aheldamissessioonidel tavaliselt - oma tüdruksõbra randmed ja pahkluud võrude abil vastavalt võimlemiskangi otste ja põranda külge kinnitatud rõngaste külge, aga siis tegin sellise täienduse, et kinnitasin ka ta väikese hõbedase klitirõngakese külge peene pakinööri (kahekordselt). Põranda sisse kruvisin veel teise rõngakese, mille pakinööri teise otsaga ühendades tõmbasin nööri nii pingule, kui vähegi kannatas... Ja siis ütlesin, et meile tulevad varsti sõbrad külla – mis oli ka õige. Nendeks sõpradeks olid küll ainult kaks tüdrukut (meie ühised tuttavad), aga tüdruksõbral oli ikkagi mõnusalt häbi ja mitte vähe.
Võite arvata, mis ta nüüd vastutasuks minule korraldas...
...
Nojah tema aheldas mind järgmisel korral samamoodi kätest-jalgadest harki kinni ja siis sidus ühe pakinööri sõlme ümber mu tätoveeringutega kaunistatud eesnaha ning teise otsaga samuti põrandale trimmi. Eesnahka siis mitu sentimeetrit ette peenelt pikalt välja venitades nagu pillikeelt...

Ja pealt vaatama kutsus ta seekord hoopis kahte minu sõpra siis :P ...Üks kuttidest hakkas mu “pillikeelel mängima“, see tähendab õlitas mu pikaks venitatud pöörases kiimas nikuriista ja mu tüdruksõbra poolt eelnevalt ideaalselt siledaks poleeritud munniümbruse kõigepealt mashaazikreemiga hoolikalt sisse ja hakkas siis neid pikalt ja põhjalikult masseerima, kuni riist tahes-tahtmata varsti kivikõvaks muutus. Siis ta lõpetas ja andis tööjärje üle mu tüdrukule, kes hakkas mu riista keelekesega hellitama, kuni mul PEAAEGU juba tuli. Siis pidas mu tüdruksõber pausi, kuni ma veidi rahunesin ja ajas mu taas orgasmi piirile... ja niimoodi mitu-mitu-mitu korda järjest.... :P :P :P :P :P :P :P :P

Teine noormees filmis seda kõike, et meil hiljemgi võimalik vaadata ja üksteist narritada oleks.
Nimi: monnmonna
Vanus: 35
Sugu: Mees

24.03.2019 kell 23:35
no mul oli lugu et tuli ilge imu peale. aga pold kedagi panna. maal olin noh ja lähimates taludes polnud üxki eit minuga nõus. no võtsin siis tüübli välja ja heitsin maha ja surusin asja mingisse mutimulla unnikusse. aah kui hea oli! Välja võttes vaatasin, vihmauss üritas sealt sisse pugeda. Sain raisal veel sabast kinni ja tirisin välja. Kuna ma hoolin loomadest siis sain aru et tahab sooja ja panin ussi enda prse peale. noh, auku ta mul roniski ja hängis mu pärasooles ringi aga ilmselt järgmise virtsalaariga kadus peldikusse.
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0319009 sekundit