Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Seksiküsimused

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: mada
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:44

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
Meie voodisaladused :)

Siit võite leida inimeste seksuaalelu omapärased soovid ning tegemised, millest avalikult rääkida ei juleta.

Sellegipoolest võib leiduda ka teil soov oma kogemusi teistega jagada - miks mitte teha seda ka siin!

(teema algus üle kopeeritud endisest Juhtumiste sektsioonist - arhiiv: http://kodutud.com/juhtumised_archive.php )
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:45
Mina olen säherdune huvitav mees, et mulle meeldib, kui naine omale vibraatori külge seob ning mulle anaalseksi sellega teeb. See rahuldab mind kõige paremini. Avalikult seda küll kuskil öelda ei julgeks ning sõpradele teistele meestele sellest ei julge rääkida. Minumeelest ma ei ole imelik pigem lihtsalt tunnen ennast vabalt ning teen seda mis mulle meeldib.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:46
Elan enda mehega koos juba aastaid, kuid kannan kaasas ühte rumalat saladust, mis tegelt iseenesest ei ole sugugi halb.

Kui kunagi tuttvakas saime, siis ei julgenud talle öelda, et olen veel süütu ja seepärast ütlesin, et olen maganud paari mehega. Kuidagi häbi oli tunistada, et ma veel süütu, mis tegelt väga vale ei olnudki, kuid päris õige kah mitte, sest vehekorda otseselt ei olnud astunud kellegagi.

Olin juba oma mehega tutvumise ajaks piisavalt vana oma arvates, ning oli häbi, et pole veel kellegagi seksinud. Nii valetasingi. Enam ei julge aga tõtt kah rääkida. See rohkem selline sisemine halb tunne, et olen mehele nii tähta asja kohta valetanud. Nüüd on aga imelik sellise asjaga lagedale tulla, sest vaevalt, et ta mind enam usuks. Ja ega sellel mingit olulist vahet kah ei oleks. Lihtsalt see asi on mind juba nii kaua vaevanud, ning nüüd oli hea võimalus see oma hingelt ära rääkida.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:47
Arvake minust mida tahate aga ma teen seda mis mulle meeldib!

Nimelt mulle meeldib anaalseks... ennast vibraatoriga rahuldada. Minu salaunistuseks on leida endale selline naine, kes oleks nõus siduma endale külge vibraatori ja võtta mind tagant, nii et see pakuks talle kah naudingut, ja laseks pärast seda ka endale teha. Siiamaani pole kahjuks leidnud sellist :(
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

16.11.2006 kell 23:48
Mulle meeldiks väga omale dildo külge siduda ja mõne mehega olla. Ma ei julge selest oma partnerile rääkida, korra vihjasin, aga ta ütles juba, siis, et ma olen segane. Juba mõne dildo nägemine ajab ta närvi, nii et vaevalt seda kunagi reaalselt juhtub. Olen muidu tavaline 30+ naine, aga sihuke asi erutaks mind küll.
Nimi: x
Vanus: 40
Sugu: Mees

16.11.2006 kell 23:49
Olen 40 aastane mees ja oma naisega juba 17 aastat koos elanud, on lapsed ja muu. Kuid ei ole korraliku sekselu. Juba aastaid, olen pisut pervo ja mulle meeldib kui naine kasutab pisut jõhkramaid võtteid, vanasti olid voodi kõrval alati käerauad ja piits ootamas, nüüd ei paku see enam naisele huvi ja mina hakkan tahes tahtmata mõlgutama mõtteid armukese otsimise üle, kuigi ega see sellises vanuses ja kalduvuste juures eriti kerge pole, kuid oma elu tahab ka elamist ja nooremaks ei muutu meist ju keegi.
Nimi: Lily
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:00
Pean tunnistama, et olen üsna elav sexuaaleluga ligi 40nene naine, ent siiski väga valiv. Enamus mu partnereid on hea kehaga, sexuallselt võimekad, haritud ja positsioonikad inimesed. Huvitav on see et nende seas on ligi pooled sellised kes naudivad seda, kui naine neid kas sõrme või vibraatoriga anaalselt rahuldab. Mis selles siis niiväga võimatut on? Meis kõigis on ju nii naist kui ka meest. Kalduda aga täiestiäärmusesse on ju ka arutu. Pealegi kes on proovinud ei suuda enam tunnistada, et see pole hea, kui seda tõeliselt tundlikult ja hellalt teha.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:02
Ma olen üx veider mees ja mulle meeldiks ka kui mu naine mulle vibraatoriga teex, kuid ma ei julge talle seda nii otse välja öelda. Ma olen teinud talle vihjeid ja ta on ka neid mõistnud ja on samas mulle teinud ka, aga ta ei teinud seda eriti hästi (no ta tegi liiga kiiresti ja liiga järsku). Ma ei hakkanud sellepärast ka talle midagi ütlema aga mõnu jäi tundmata.

Samas oli aru saada, et talle ei pakkunud selline asi erilist huvi. Võibolla on asi selles, et talle endale ei meeldi ka, kui ma tahan teda tagan tpoolt võtta ja ta ei lase kah. Ta on mulle ütelnud et tal on valus. Kuid üxkord kui ta ise peal oli ja siis ise vaikselt proovis, ütles ta isegi et tal on päris hea, nii et ma ka ei tea, mis tal lõppude lõpuks on: kas valus või mõnus. Ma ikkagi arvan, et ma ütlen talle ära - mis ta ikka ütleb.

Kui talle ei meeldi selline asi siis ma enam ei küsi ta käest, aga kui meeldib siis on meie voodisuhe jällegi põnevam!!!!!
Nimi: x
Vanus: 20
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:03
Ma olen noor naine, 20 aastane. Ma elan mehega koos. Kui ta hakkas mulle anaali tegema, siis mulle see ei meeldinud, valus oli ja ebameeldiv, mina ei saanud sellest mingit mõnu. Aga me tegime seda ka edaspidi. Lõpuks hakkas see mulle meeldima, isegi nautisin seda. Natuke aega tagasi mu mees ütles, et me ei tee enam anaalseksi. Põhjust ma ei tea, võib-olla on ta aru saanud, et enamus naistele see ei meeldi, aga MINA ju naudin seda..ma ei taha/julge seda oma mehele öelda, et ma tahaksin edasipidiga anaali, sest tal võib olla mingi teine põhjus...

Igaljuhul asi, mida ma ei julge kõigile tunnistada: mina, kui naine, naudin anaalseksi!:)
Nimi: x
Vanus: 21
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:04
Olen mees 21 ja lugu järgmine, kohtusin tüdrukuga baaris ja ta suht pealetükkiv oli ja no ma ka vastu ei olnud. Ok lõppes asi minu juures voodis ja tüdruk just parajasti mind oma suu ja keelega õrritamas alt poolt ku äkki ronib nii alla ja hakkab rimmingut tegema. Alguses ei olnud meeldiv, siuke homo tunne tekkis, kuid asi on hakanud meeldima ja olen nagu ise ka seda neidude peal kasutama hakkanud ja üllatus üllatus, kõigile on meeldinud, nii et proovige!
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:07
Oleme mehega avastanud netist pornopildid. Võtame end alasti ja surfame. Viimasel ajal olen alasti meeste lehekülgi otsinud. Mees algul häbenes kuid nägin kui kõvaks tal teisi munne nähes läks.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:08
Lugedes siin ühte lugu, kus keegi valetas oma mehele, et ta mõne mehega maganud on, enne, kui temaga kokku elas, olles tegelikult ise veel süütu. Tegelikult on see ju arusaadav, et keegi ei taha tunnistada, et tegelikult veel süütu on. Ka minu elukaaslane väitis, kui kokku elama hakkasime, et ta on mõne mehega olnud aastaid tagasi. No loomulikult tean ma, et ta tegelikult ei ole olnud mitte kellegiga. Ta ei ole lihtsalt selline, kes juhuseksiga oleks tegelenud. Aga tegin küll nägu, et noh, see ju normaalne ja puha. Kuigi andsin mõista ka, et ega see nüüd küll sind kuidagi paremaks ei tee, kui väidad, et kellegiga juba olnud oled. Olen sellele päris pikalt mõelnud, et miks küll inimesed valetavad ja varjavad oma süütuks olemist.

Kunagi valetasin minagi, kui sugueluga alustasin, et süütu ei ole. Miks ma seda tegin, ei oska arvatagi. Hetkel olen küll mõelnud, et esimene vahekord oleks laabunud hoopis ladusamalt, kui oleksin tõtt öelnud.
Nimi: x
Vanus: 32
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:10
Mõtlesin, et räägiks ka oma voodisaladustest.
Olen 32`ne mees. Elasin oma eelmise naisega 6 ja pool aastat koos. Meil oli ilus maja, uhke auto ja suurepärased töökohad. Sissetulekutega olime mõlemad rahul. Ainult üks asi, mida meie elus ei olnud, oli seks. See tundub teile ilmselt väheke imelikuna, kuid seksinud ei ole ma temaga mitte ühtki korda. Mäletan juhuseid, kus me oleme seda paaril korral proovinud, kuid välja ei tulnud sellest midagi. Asi oli minus, kuna ei suutnud oma erutust säilitada.

Tegelikult teadsin seda juba lapsepõlvest peale, et mulle meeldivad mehed rohkem, kuid ei ole seda omale tänaseni tunnistada julgenud. Nii me siis elasime need pikad aastad koos, kui ta ükskord konkreetseks muutus ja otse küsis, et kas hakkab toimuma ka midagi või mitte. Teadsin, et ei ole enam selleks suuteline. Juba sellele mõtlemine tundus olevat vastik ja eemale tõukav. Olin ju kõik need aastad end ise rahuldanud ja loomulikult mõtlesin seda tehes vaid noorte poiste peale. Vahel, kui üritasin oma fantaasiatesse naisi tuua, taandus koheselt erutus.
Siis otsustasimegi lahku minna. Peale seda hakkasin internetist omale poiss-sõpra otsima, kuid minu avastuseks, leidus interneti kuulutuste seas olevat vaid mehi, kes on mitte just kõige parema füüsilise ja vaimse tervise juures. See kõik tundus nii kohutav.

Ühel toredal päeval puht juhuslikult sattusin ühe meeldiva tütarlapse otsa. Endamisi veel mõtlesin, et hakkab jälle sama jama pihta ning teen ühe järjekordse naise õnnetuks. Kui me temaga lõpuks kokku kolisime, tuli kõik iseenesest. Uskumatu, kui ta mulle ütles, et teen seda nii hästi, et kohe näha, kui kogenud mees ma olen. Ma ei tea, mis oleks saanud, kui oleksin öelnud, et kaotasin just süütuse. Olin ju tollal juba 30`ne. Elan temaga juba 2 aastat koos ning kasvatame õnnelikult meie ühist poega. Ja oleme nii õnnelikud, kuna meie vahel klapib kõik imehästi. Vahel olen mõelnud, et räägiks ka temale selle loo, aga ei ole seda julgust veel. Olen lihtsalt nii õnnelik, et kõik ühel toredal päeval ilusaks muutus.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:11
Minu suhtumine suhuvõtmisse on ikka olnud positiivne - kes ei tahaks, et naine sul suhu võtaks, mõtleb ilmselt iga heteroseksuaalne meesterahvas. Paraku on sellega ikka nii, et tavaline suhuvõtmine mind orgasmini ei vii ja niimoodi oli mul oma neiuga välja kujunenud selline tehnika, et tema tegutses keelega minu munanditel, kuniks mina panin käega pihku - mõlemat tegevust korraga mu tüdruk veel ära õppinud ei olnud. Küll aga lasi tüdruk mul üsna sageli tema suhu lõpetada.

Oli väga varajane ja hämar pühapäevahommik, kui saabusime tuttavate juurest koju, ise kergelt purjus. Rääkisime paarikestest, keda peol olime kohanud ja sellest, millised võivad olla meie tuttavate seksuaalkombed. Meie vestlus ajas mind parasjagu "pöördesse", kuna me polnud sel päeval seksinud ja nii tegin oma neiukesele ettepaneku magamistuppa taanduda. Peale põgusat eelmängu ja lahtiriietumist otsustas tüdruk mind pisut suuseksiga "õrritada". Ta võttis riista endale seekord sügavalt suhu ja vaatas mulle meelalt otsa. Mõtlesin, et kohe järgneb sellele ratsapoos, aga võta näpust! Tüdruk otsustas hoopis keelega mune limpsima hakata. See aga oli märk sellest, et ta tahtis, et ma ise käega teeksin. Selle vastu polnud mul midagi, küll aga tundsin kerget kahetsust, et tavaline seks ära jäi. Hakkasin sellegipoolest vastuväideteta pihku panema. Mõne aja möödudes laskis tüdruk oma pead pisut allapoole, limpsides nahka otse munade taga. See oli uudne ja erutav tunne. Eneselegi märkamatult hakkasid mu jalad järjest rohkem laiali minema. Mäletan, et mühatasin mingil hetkel: "Kuhu sa nüüd lähed? Sa lähed ju järjest allapoole..." Aga selle peale tegi ta vaid lustlikke mõminaid ja lükkas mu parema jala veelgi rohkem laiali. Tõstsin selle püsti ja tundsin, et mu keha läbib täielik tuimus. Aimasin küll, kuhupoole tüdruk sihib, aga tundsin samas piinlikkust ja häbitunnet. Teisalt oli see tundmus meeletult erutav, kuna tajusin millegi kõlvatu tegemist.

Õige pea jõudis ta minu tagumikuni. Mäletan, et ma lausa karjatasin naudingust, mida selline riivatus minus tekitas. Automaatselt tõstsin paremat jalga veelgi kaugemale, et tagada oma neiule paremat ligipääsu. Selleks ajaks olin ma seisundis, kus ma tahtsingi, et ta oma vilka keelega just sinna kohta jõuaks. Ning seda ta tegi. Ent ta ei saanud mu tagumist avaust kuigi kaua limpsida, kui mind tabas nii meeletu orgasm, et sperma üle pea kihutas.

Nüüdsest ei ole kohatine suuseks kunagi teistmoodi olnud. Ma olen korduvalt küsinud, kas neiule niimoodi vastumeelne pole teha mulle, aga tema kinnitab, et mina pole ju midagi palunud ja et kui ta seda ise teha tahab, siis pole ju mingit probleemi. Praeguseks lükkab ta oma keele mulle peaaegu sisse, täpselt küll ei tea, aga see tunne on täiesti mõistustviiv. Viimasel ajal olen ma temaga anaalseksist juttu teinud ja ühe korra isegi seda teinud, aga see on veel harjutamisfaasis. Küll aga tahaksin ma talle samasugust naudingut pakkuda, nagu tema mulle. Aga praegu ta seda teha ei lase. Eks aeg näitab.
Nimi: x
Vanus: 30
Sugu: Mees

01.12.2006 kell 14:41
mulle on ka naine teinud nii et võtab suhu ja asmal ajal teeb väikse näpuga mulle anaali jube hea kogemus oli ja võimas orgsm!!!
Nimi: ;)
Vanus: 28
Sugu: Naine

01.12.2006 kell 19:07
mul selline unistus..et ise mehele dildoga mönu teha..
Nimi: kutt
Vanus: 2
Sugu: Mees

08.12.2006 kell 07:04
tahaks tunda kui naine teeks dildoga mönu
Nimi: Jimmy
Vanus: -
Sugu: Mees

19.12.2006 kell 02:55
Päris hea tunne kui naine v6tab suhu ja samas kas näpuga v6i vibraga anaali teeb mulle. Mega. Soovitan, te ei kahetse.
Nimi: strapon
Vanus: -
Sugu: Mees

20.12.2006 kell 03:24
kes veel ei tea, siis mehe nn g-punkt asubki tal seal pepuaugus, kindlasti ei ole selle teaduslik nimetus g-punkt, aga põhimõtteliselt ta nii on... On endalgi palju kogemusi ning pean ytlema, et sellest suuremat naudingut on juba raske mehele pakkuda... Kahjuks on aga vähe neid naisi, kes sellest huvituks või kes seda tunnistada julgeks... Mina oleksin väga õnnelik, kui suudaksin sellise naise taaskord leida, kellele pakuks mehele anaalseksi tegemine rõõmu ja naudingut....:´(
Nimi: Liina
Vanus: 19
Sugu: Naine

10.01.2007 kell 14:56
ma ei teex kunagi nii oma mehele. PEDE värk ju
Nimi: quiida
Vanus: -
Sugu: Naine

25.02.2007 kell 10:01
..Mina tahaks kah mehele anaali teha,tglt veits hirmutav on ,et kas ikka õieti teeks jne..aga mees keeldub katekooriliselt..:D
Nimi: xx
Vanus: -
Sugu: Mees

01.03.2007 kell 16:08
Aneros prostate massager on olemas. Sobib nii paarisuhtesse kui omaette. Vaimsem kogemus kui miski muu. Tahab algul natuke harjumist/harjutamist, aga spetsiaalselt prostata massaaziks mõeldud. Hetkel oman-katsetan Helixit. Mingeid progasme või drygasme veel pole olnud aga hea on.
Nimi: xx
Vanus: -
Sugu: Mees

13.03.2007 kell 13:43
Algus anerosega oli ülihea. Helixi kuju istus anatoomiliselt ülihästi, isegi see nn lõdvestumise periood jäi esimene kord pea olemata, nii hästi istus paika.Tõsi, ühe asja pärast ma seda enam ei kasuta. Esimese kahe kasutuspäeva järel tekkis probleem eesnäärme suurenemisega (prostata verevarustus ju suureneb, selge see), nn prostamol uuno sümtomid. Ära ehmatas. Kolme päeva jooksul kadusid probleemid ja proovisin vaid korraks uuesti. Seekord oli pissimine pärsitud seitsmeks päevaks. Rohkem ei kasuta.Seitsme päevaga on senised nähud küll möödunud kuid ehmatus oli piisav ja rohkem ei proovi. Aga naisele meeldis küll, vaginaalselt.
Ülejäänud jutt aneros.com foorumist peab paika, mõnus oli muidu küll.
Nimi: Naine
Vanus: 18
Sugu: Naine

02.06.2007 kell 21:37
Mis me teeme?
Muidugi vaginaalseksi ja väga meeldib mulle ka anaalseks. Olen anaalseksi ka mehele teinud (ja meile mõlemale meeldib see väga!). Suuseksi muidugi nii mina mehele kui ka mees minule. Siis mees on mulle näpukat mõlemasse auku teinud ja mina peksan talle vahel pihku (kui endal nt seksiisu pole aga mehel on). Ja veel oleme igast ekstreemsusi proovinud - peale sõrmede ja riista ka muid asju mulle sisse pannud (pudel, banaan vms.). Kasutame veel ka seks-mänguasju (nii mehele kui naisele). Seksime ekstreemsetes kohtades ja olukordades ja igast erinevates ja uutes asendites.
VOT :)
Koos oleme elanud 2a. ja meil on väike laps. St. ei häbene olla avameelne on mehega!
Nimi: ilusake
Vanus: 18
Sugu: Mees

27.07.2007 kell 18:05
Mulle ja mu poisile meeldib teha anaalseksi me naudime seda täiel rinnal.Me leidsime netist mingi lehe kus on kamasutra õpetus me tegime neid kõiki poose seal on klipid ka juures algul mu poiss ei tahtnud,sest tobe on ju atvutist vaadata poosi ja siis jälle teha.Mina saan nendest naudingut.mmm.Me oleme natuke kiiksuga aga teeme ühte rumalat asja sest me oleme vabameelsed tema toob näiteks mingi tüdruku koju ja seksib temaga ning mina vaatan pealtja rahuldan ennast vs.filmin samamoodi teeb ka tema kui mina toon mingi mehe koju siis tema vaatab ja rhuldab ennast.vs filmib.Mulle jubedalt meeldib kui mu mees litsalt võtab mind ükskord tallinnas ühes vetsus ta lihtsalt tõmbas mind sinna sisse suudlesmind me lukustasime uksed ja hakkasime seda tegema meile meeldib kui teised meid kadestavad me oleme seda teinud ka teiste ees.Mis siis et me imelikud oleme mõnu on kõige tähtsam.Kui partner tahab minuga seksida siis ma ei ütle talle kunagi ei me seksime tavaliselt viis tundi järjest kõikvõimalikes asendites me oleme väsimatud nagu mingid mootoritega kiimas jänkud.Ka seda juttu ma kirjutan peale kaheksatunnist seksi me mõlemad naudime anaalseksi ja ka tavalist kõikides poosides.Meile meeldivad räpased mängud.Mina olen tema sidunud kööki lami külge kättpidi ja tal silmad salliga kinnni sidunud ja siis keppinud teda kui hull.Mul läheb juba sellest rääkides märjaks.Mulle meeldib kõige enam kui mu poiss mind voodisse seob selili mu käed kinni ja silmad salliga.Siis ma alati ootan põnevusega mis juhtuma hakkab.Ja ta n*kub mind läbi ta teeb sda paar tundi ja siis uuesti vahesi meil ei ole me lihtsalt ei vväsi ära tal on olnud tavaiselt selle ajaga 35seemnepurset mõnikord rohkem mõnikord teeme seda25 korda mõnikord 40 oleneb kuidas tuju on kui keegi meist tahab seksida siis ei ütle me kunagi ei.Ma jumaldan anaalseksi kui ta oma jämeda riista mu pepukesse surkab liigutab seda ringikujuliste liigutustega siis edadi tagasi aeglaselt ja siis üha kiiremini ja üha kiireminu aah kuidas ma karjun ja kisendan naudingust,ma teen seda ka oma mehele vibraatoriga mulle pakub see naudingut mul läheb märjaks jubedalt.Üldse ma kepime teineteist nii palju mulle kohutavale meeldib Esimest korda kui ma anaali proovisin olin15 ja selle sama poisiga olen ma ikka koos.Meile hullult meeldib see.Aga präegu ma lähen taas seksima seekord proovime külili olles seksida soovige meile edu.MEIE SEKSIELU ON IDEAALNE...
Kas keegi sooviks kolmandaks tulla andke teada kes on nõus anaalseksiga ja kõikide poosidega seda mida süda ihaldab ainult mu mees vaatab pealt kuskilt kus meie teda ei näe või on teises toas ja seal toas kus meie kepime on kaamera.Palun kirjutage siia lehele kui te tahate.Ise olen 18aastane neiublond hästi suurte rindadega ja suhtelistélt kõhn nimeks on Kristel.
Palun teavitage,sest mina rahuldan teid korralikult ma võtan nii hästi suhu teen anaali ja kõiki poose.
Lähen mehega keppima.tadaa.proovime teha rekordi10 tundi järjest.SOOVIGE EDU.
Nimi: ilusake
Vanus: 18
Sugu: Naine

27.07.2007 kell 18:06
tegelikult ma olen naine ennem kogemata panin mees eelmises kirjas.Vabandan.taas seksima.
Nimi: Henri
Vanus: 21
Sugu: Mees

01.08.2007 kell 22:28
Olin oma sõbral külas.Sõbra nooruke naine oli ka just välja läinud rääkisime mis siis rääkisime aga lõpuks kobisime ikka magama sõber diivanile mina tema magamistuppa.Öösel ärkasin mitu korda halva une pärast üles,kuna naabrid panid all kõva lärmiga pidu.Otsisin siis mingit videokassetti ja võtsin esimese kätte juhtuva ja lükkasin makki.See mis ma seal leidsin oli aga kõige räigem kodu porno produkt mida ma eales näinud.Ma ei suutnud seda isegi viiteteist minutit vaadata.Seal oli nii sada maso kui igasugu imelikke vägivaldseid seiku.Kui ta tüdruk hommikul koju tuli lõin silmad maha ega julenud talle otsagi vaadata.Kuid nüüd tundub tüdruk mulle huvitav ja aegajal selle video peale mõeldes läheb mul kõvaks.Aga oma sõbra tüdrukut ei tahaks nagu keppida mis sest et teine on nii nooruke aga kõva äss kepimaailmas.
Nimi: Raul
Vanus: 37
Sugu: Mees

01.08.2007 kell 22:32
Mu sõber on alati selline tore sell olnud aga talle külla minnes pidin ükskord isegi mina kohmetuma.Ta poleks varem eales minu nähes oma naisele kätt püksikute vahele hakanud ajama,alul tegin nagu ma ei märkaks midagi pärats aga lahkusin ruumist.
Nimi: john
Vanus: 29
Sugu: Mees

14.08.2007 kell 17:50
mulle meeldib, kui naine mängib minu rinnanibudega, keele ja huulte ja sõrmedega. ja naisele keelekat teha on üle kõige. pealaest jalatallani :)
Nimi: mina
Vanus: 26
Sugu: Naine

14.09.2007 kell 20:09
mu mees valetas ka algul, et on süütu...
hiljem aga kui suhe edasi arenes, tunnistas, et ma olin tal esimene..
miks ei julge mehed seda kohe öelda??
ma oleks hoopis teisit käitunud ja kõik teinud, kui oleksin seda kohe tednud.
Nimi: Kubjas
Vanus: 30
Sugu: Mees

28.09.2007 kell 12:06
ma siin mõtlesin et tahaks naisele piitsa anda kui ta seda ise mu käest palus
Nimi: Me
Vanus: 40
Sugu: Mees

15.01.2008 kell 14:27
ihalen siiamaani proovida, et naine mulle didldoga tagant teeks. samas pole mingi pede... aga millegipärast tahan proovida. ise olen naisele teinud küll anaali. mulle ainult korra näpuga anaali õige veits tehtud. mõtlen tõsiselt, et peaks sellise partneri leidma, kes ühe osana mängust mulle paneb. kuulutama hakata ka vist imelik...
Nimi: lemmik
Vanus: 35
Sugu: Naine

13.02.2008 kell 13:08
mina teeksin oma mehele hea meelega didldoga tagant aga kahjuks ei soovi seda tema ültse on kõik 10 aastaga igavaks muutund aga midagi muuta ka ei oska
Nimi: pervo
Vanus: 45
Sugu: Mees

18.02.2008 kell 00:17
torkasin näpu perse endale just... oi kui hea
Nimi: Teenager
Vanus: -
Sugu: Naine

26.04.2008 kell 09:05
Ma unistan kinniseotud mehe "vägistamisest."
Nimi: a.a
Vanus: 23
Sugu: Mees

27.04.2008 kell 14:49
Kui mõni naine mu ära vägistaks
Nimi: nipitiri
Vanus: 22
Sugu: Mees

12.05.2008 kell 01:01
ma olen ka süütu 22 on olnud võimalusi ka mitte olla enam aga ei tea pole istund iga naisega kohe vahekorda astuda hoian oma tulevasele xD
Nimi: macky
Vanus: -
Sugu: Mees

12.05.2008 kell 09:42
unistan sellest,et olen kuidagi võimetus olukorras..vb ka kinni seotud...ja siis sellest,kuidas mõni naine vägistaks mind,teeks nilbusi..no kõik on lubatud :D peale hard core..
Nimi: Balberith
Vanus: 2
Sugu: Mees

20.06.2008 kell 19:51
Kunagi nooremas eas tulid mu vanematele külalised ja nendega oli kaasas nende tütar kes minu tuppa tuli igavusest ja me maadlesime voodis niisama ,nagu mäng oli see. Ta tahtis minuga rammu katsuda ja mind maha suruda. Lasin tal v6ita sest ta oli nii ilus ja armas. Siis tuli tal pissihäda aga ma valetasin talle,et vetsu remonditakse ja antsin talle vana kaisukaru ning ütlesin,et lasku sinna. Ise läksin muidugi toast ära seni kuna ta oli häbelik. Natukese aja pärast väljus ka tema mu toast ja nad läksid ära. Kui ma tuppa tagasi läksin leitsin eest karu mille pea oli läbimärg. See erutas mind jubedalt kuna see neiu meeldis mulle VÄGA. Panin karu voodisse ja läksin talle peale. Nuusutasin algul seda ja tundsin ta pissil6hna. Siis hakkasin seda suudlema. Nii märg ja soe oli see. Ültsegi mitte paha. Sellest ajast peale erutab mind naise piss voodis. See on mu salasoov. Olen ma pervo?
Nimi: Lauri
Vanus: 23
Sugu: Mees

09.08.2008 kell 23:24
Mulle meeldib vaadata loodussaateid loomadest. Eriti meeldivad mulle hülged. Nad on nii armsad. Ma olen neid isegi lindistanud videokassettidele. Naist mul veel ei ole ja elan vanemate juures. Ükskord jäin ma isale vahele, kui pihku lõin ühte saadet hüljestest vaadates, nüüd isa ei räägi minuga, ma arvan, et ta rääkis sellest ka emale, sest ka tema suhtumine minusse on muutunud. Kas mul oleks aeg kuhugile oma korterisse kolida a kuidas oma vanematega suhet lappida??? Kas on veel keegi kellele meeldivad loomad??
Nimi: Uudishimulik
Vanus: 30
Sugu: Naine

11.08.2008 kell 21:39
Loll küsimus, aga kas näpuga anaali teges näpud sitaseks ei lähe vä?
Nimi: Nimi
Vanus: 23
Sugu: Mees

14.08.2008 kell 23:21
Läheb, aga mis siis? :D Tähtsam ju, et partneril hea :)
Nimi: Liisu
Vanus: 40
Sugu: Naine

15.08.2008 kell 12:54
Väkk...see on juba rõve.Ka seksis peab kõik kaunis olema.
Nimi: Nimi
Vanus: 23
Sugu: Mees

16.08.2008 kell 12:34
Liisu, maitsed erinevad. Mis on ilus? Mis ei ole ilus?
Nimi: -
Vanus: 25
Sugu: Naine

16.08.2008 kell 20:15
Aga vot mina olen juba ammu tahtnud nö "vägistatud" saada.... Võib-olla pole õige sõna, pigem siis et mind jõuga võetaks, vihaga. Käed ja silmad võiksid ka kinni seotud olla.
Nimi: kolla
Vanus: -
Sugu: Mees

18.09.2008 kell 19:32
neeger proovimata.tansaanias pidi 3 euro eest saama.
Nimi: Pille
Vanus: 21
Sugu: Naine

19.09.2008 kell 00:15
Noo näppe ikka perse ei topiks ju...rõve:X
Nimi: aire
Vanus: 19
Sugu: Naine

08.10.2008 kell 03:30
No olen minagi ratsutand va käigushifteri otsas. Selline suur, jäme ja mõnna. Opel Corsa. Mmmm...
Nimi: eliisa
Vanus: 26
Sugu: Naine

10.10.2008 kell 13:10
Mul armukesex - Lexus 300 ;)
Nimi: Madid Mäekalla
Vanus: 41
Sugu: Mees

17.10.2008 kell 04:55
Ma võin suure saladuskatte all üteldada - ma olen ladunud võõraste autode sumparitesse öösel. See on parasjagu samapaks kui mu vändake. Pärast kyll sutsu must, kuid mõnus. Kui mõnus. Oi kui hea, kui hea. Oeh. Ootan juba uut öööd. Head ööd. Head ööd.
Nimi: ...
Vanus: 20
Sugu: Naine

30.10.2008 kell 20:43
Seda "vägistamise" tsenaariumi olen nii paljudelt kuulnud. Seda ka siin.

17 aastaselt ühel peol mind vägistati ja siiamaani vahest kummitab, kuigi olen sellest mingil määral siiski üle saanud. Aga ilmselt oma partneriga ei suudaks ma ilmaski niisugust asja teha..
Selles-suhtes on päris kohutav neid postitusi lugeda. Samas...arusaadav.
Nimi: nm
Vanus: 23
Sugu: Mees

31.10.2008 kell 12:58
mul ka armukeseks lexus 300, kyll mitte seksuaalses mõttes:D
Nimi: Elmo
Vanus: 34
Sugu: Mees

07.11.2008 kell 13:25
Mulle meeldiks vaadata kuidas keegi suure jämeda peenisega mu naist kepiks. Ise onaneeriks oma väga väikse asjaga. On vaid kõvalt 12 pikk ja 9 cm ümbermõõt. Siis tahan veel maadelda naisega kes minust tugevam oleks.
Nimi: mees
Vanus: 22
Sugu: Mees

15.11.2008 kell 19:41
mulle meeldib naisele teha keelekat, maitse ja lõhn ja kõik värk erutab mind ennast väga. samas ei ole ma enda arvates veel kuigu osav selles. hea oleks kui naine ise ütleks et mida täpselt teha või nii. seni ei ole keegi juhendanud eriti. samas kui keegi tahab õpetada mind andku teada advice@hot.ee
Nimi: Kristiina
Vanus: 32
Sugu: Naine

02.12.2008 kell 16:21
Suur saladus:) Ma elan oma venna juures.Tal on suur maja ja mul oma tuba seal.Vend elab oma perega ülejäänud majas.Piinlik tunnistada aga venna naine petab teda minuga ja mul küll paha tunne sellepärast kuid samas naudin venna naise armukese rolli.Olen paha aga venna naine naudib ka seda.Ta on bi ja mina olen paadunud lesbitar.Kui vend mönikord reisil (ta reisib tihti) siis tuleb vennanaine mönikord öösel minu tuppa,öösärgis ta väga kaunis,nagu printsess ja poeb siis minu körvale tekialla.Me poeme teineteise kaissu ning suudleme pikalt ja örnalt.Vahest sellega piirdumegi kuid mönikord läheme üsna kirglikuks ja läheme löpuni välja.Meile meeldib ka lesbisex kus vagiinasid kokku höörume.Me läheme nii märjaks,et vagiinade lirtsumine vahest piinlikult vali aga see on vöimas ja ma ei suudaks kunagi ühegi mehega magada.Sooviks,et ta oleks minu naine.Vahest tunne,et tema sooviks ka mulle kuuluda.Unistada pole ju keelatud.See jääbki meie voodisaladuseks.
Nimi: Madis
Vanus: 36
Sugu: Mees

17.12.2008 kell 23:41
Selline mure, et naisega seksides ei lähe lahti. Paljude jaoks võib see olla õnnistuseks aga minu jaoks on see paras piin. Viimastel aastatel oled püüdnud mõista naisterahva "soove" ja käega ära lõpetada. Ükskord nooruses visati peale 8h raksutamist hommikul tänavale - siiamaale on meeles õitsevate sirelite lõhn.
Nimi: Kadi
Vanus: 18
Sugu: Naine

19.03.2009 kell 02:18
Seksuaalselt olen hästi vabameelne, tahan uusi asju proovida pidevalt. Uusi poose, mänguasju, rollimängu ja gruppi, aga kutt mul pole nõus. Ma seoks heameelega vibraatori enda külge ja rahuldaks teda, kui ta tahaks, aga ta on nii kinnine kuidagi sellessuhtes. Kaks poosi on ainult meil, kas misjonär või tema peal, aga ei miskit muud. Ja rohkem kui kaks korda nädalas ma ka ei saa. Ma ei tea mida teha a, ma vajan põnevust oma seksellu, ei taha nagu petta ka, aga nii ka ei talu kaua.
Nimi: joosu
Vanus: -
Sugu: Mees

24.04.2009 kell 10:00
ma tahaks ka oma naisega anaalsexi teha aga ta ei taha olen yritanud aga ta keeldub ise küll anaali saada ei taha
Nimi: xxxmees
Vanus: 23
Sugu: Mees

24.04.2009 kell 10:39
kadi 18 siit yx tõde.. ega see asi ei muutu kui ei anta korraks vabasid käsi teha yx seksi ralli kellegi teisega.. tavaliselt tuleb rutiin kui oled vähe kauem kooselanud.. ka mul on sama mure.. ja otsustasin kas siis kaaslasega või ilma temata aga mina tahan midagi muud ka peale vanilla sexi. olen ka ise sexis väga vabameelne ja naudin sellejuures kõike mis pähe tuleb.....aga juhul kui tahd muljeid vahetada siis anna aga teada xxxmees23@hot.ee
Nimi: max
Vanus: 25
Sugu: Mees

24.04.2009 kell 10:55
kas keegi oskab soovitada kuidas naisega sexielu paremaks muuta
Nimi: torwen
Vanus: -
Sugu: Mees

24.04.2009 kell 20:03
vaheaeg sellele, paar nädalat, mõjub pärast seda väga värskena. Suudad kannatada ise? Võib ka päris untsu keerata, siis vaheaeg surmatunnini!

sinu Torwen
Nimi: Hannes
Vanus: 36
Sugu: Mees

05.07.2009 kell 21:19
Minu salarelvaks on väga hea painduvus. Pea igal hommikul kui joogat harrastan võtan samalajal endalt ka suhu... Parim asi minu elus, ei vaja naist ega seksi.
Nimi: t
Vanus: 38
Sugu: Mees

08.07.2009 kell 19:25
Mina olen ka viimased 10 aastat endalt suhu võtmisega tegelenud, vahel kaasan sellesse tegevusse ka oma naise, kelle see vägagi pöördesse ajab :)
Nimi: Vilja
Vanus: -
Sugu: Naine

21.09.2009 kell 12:57
Mina teen autos käigukangiga.
Nimi: Arno
Vanus: 46
Sugu: Mees

05.10.2009 kell 11:42
Ostan naisele vibraatori suht suure. Talle meeldis väga ja peale sexsi teeme lisa vibraatoriga. Mul endal on väike peenis. Ühel õhtul ütles naine et oleks hea reaalset suurt saada. Käin ise aeg ajalt ühe lõbunaise juurde. Tema andiski mulle mingi mehe nr. ja naise soov oli et mitte eestlane. Naine ise helistas ja tuligi mingi 25-30 vahel vene mees. Minu soov oli pealt vaadata. Istusin toolil ning jälgisin mängu. Algul joodi paar koksi ja naine suudles kirglikult meest. Siis nööpis pluusi lahti ning ikka allapoole. Püksist tuli nähtavale paras lont mis peale imemist suureks paisus. Mees heitis selili voodile ning naine ratsa peale. Aeglaselt ratsutas ta peenise endasse ja piki peenist valgus valget eritist. Naine sai esimese orgasmi. Kartsin et naabrid kuulevad seda ja arvavad et vaatan pornot. Siis tuli poose ridamisi. Väiksed vahed ja edasi. Kokku oma kolm tundi. Mul lähs paljast vaatamisest lahti. Millegipärast naine rohkem kodus ei taha sexsida et ma pealt vaataks. Käib nädalas paar korda hotellis sexsimas kuna mehel on pere. Miks ta alt vedas ja rohkem ei taha et ma vaataks. Mida teha????
Nimi: to Arno
Vanus: -
Sugu: Mees

05.10.2009 kell 14:53
Sulle pole ilmselt naist vajagi, kui vabatahtlikult loovutasid ta teisele! :)
Nimi: Arno
Vanus: 46
Sugu: Mees

06.10.2009 kell 15:37
Naist on ikka vaja kuid kokkulepe oli teine. Mulle meeldib vaadata kuidas naine saab ülisuurt peenist. Alul oli ta nõus et kodus ja et mina ka olen mängus. Kui aga nägin selle mehe vemmalt kadusa igasugune isu konkureerida. Tema ütles et ma ei tahtnid tulla kolmandaks ja seevastu tema teeb mida tahab. Kutt veel naeris et on alles tihke naine. Loomulikult kui pole jämedaga ära venitatud. Laupäeval sexsisime ja tõega on ämbriks muutunud. Seda vaid mõne kuuga.
Nimi: kiku
Vanus: -
Sugu: Naine

20.10.2009 kell 21:28
mis teha aga mu salasoov vahel mõnd seksivat paarikest vaadata
Nimi: Juhan
Vanus: 50
Sugu: Mees

25.10.2009 kell 11:37
Selline kiiks, et soov vabameelsetega koos aega veeta, väike naps, flirt ja erutavad teemad, porno eriti ei huvita, kui siis midagi väga head. Otsene grupikas ka ei ole eesmärk, ikka vastavalt igaühe soovile ja vabale tahtele. Et ei midagi kohustusliku, alati võib ei öelda, piisav kui viidata veiniklaasile, et momendil huvitas see rohkem.
Ja koosviibimised oleks temaatilised, kes eelistab kaetud keha, kes maski. Midagi sellist huvitab.
Kuna midagi taolist ei ole kogenud, siis täpsemalt ei oska kirjeldada..
Kas ka teistel sellist kiiksu, et korra kuus end vabalt soov tunda.
Ideaalis võiks selline koosviibine toimuda ka soojal maal üüritud villas, ei tea kas jääbki unistuseks.
Kui huvilisi on siis suhtleks mailis edasi.
Nimi: salajaneneiu
Vanus: 17
Sugu: Naine

28.10.2009 kell 00:21
Minu saladus on see, et mul on mees, keda ma tõeliselt armastan, kuid ma ikka petan teda. Ma ei saa aru, mul oleks nagu äkp(äge kepi puudus) . Mul on üks naabrimees, kes elab kaks maja edasi minust. ja tema juures ma käin üsna tihti.. Samas. mitte keegi pole olnud nii hea kui mu oma mees. Aga ma ikkagi magan teistega.
Nimi: salajane
Vanus: 33
Sugu: Naine

30.10.2009 kell 11:41
mure selline et ei lähe märjaks ja sooviks ka mehele hea naine olla aga isu ei ole seksi järele ja olen ainult oma mehaega olnud mida teha võiksin et tahaks ise rohkem seksi mees tahab meeletult aga harva kodus on .
Nimi: Ööliblikas
Vanus: -
Sugu: Naine

30.10.2009 kell 14:11
Ei saa aru kuidas ei lähe märjaks. elus korra sellist asja juhtunud. ja elu mul ikka pikk olnud, sex jäi lihtsalt ära. Kui mees mind erutab, siis lähen märjaks, kui ei, siis ei lähe.
Teema kisub halastuskepiks, ma arvan su mees ega sina pole seda ära teeninud. Pead partnerit vahetama. See muidugi üks vaatenurk probleemile. Kuid võib ka mõne haigusega seoses olla... selles osas ma midagi ei oska arvata, ega kaasa rääkida.
Nimi: binaine
Vanus: 35
Sugu: Naine

30.10.2009 kell 14:36
Juhan, soovitan meelelahutuseks vaadata filmi "Wild orchid" 1989, Mickey Rourke peaosas.
Nimi: Juhan
Vanus: -
Sugu: Mees

30.10.2009 kell 18:38
Kas Sul on pakkuda seda filmi ja film filmiks, reaalsus on parem.
Aga ehk suhtleme, binaine.
Nimi: mõnus
Vanus: -
Sugu: Naine

03.11.2009 kell 20:35
Minu lemmik poos: mina peal seljaga mehe näo poole üks auk on täidetud tema kuninglikkusega ja teisse aukku surub ta tehis-dildo mmm
Nimi: Reino
Vanus: 44
Sugu: Mees

09.11.2009 kell 18:33
Minu unistuseks oleks sexida ema ja tütrega, vabalt ja lahedalt olla, meeldivalt aega veeta ja mitte üks kord! Muidugi selline tingimus peaks ikka täidetud olema, et see tütar on juba täisealine! Kas kunagi see soov mul täitub ka?!
Nimi: roberto
Vanus: 35
Sugu: Mees

09.11.2009 kell 22:58
minu unistus on jälle isa ja pojaga seksida ning mõlemad võiksid ka alaealised olla
Nimi: koll
Vanus: -
Sugu: Mees

10.11.2009 kell 18:23
Reino, oma tütre ka "peole" võtad,
või miks mitte oma naist ja tütart panna,
Ei ole just teiste haigeks sõimaja, aga vahest tahaks väga surmanuhtlust tagasi.
Nimi: Eero
Vanus: 18
Sugu: Mees

15.11.2009 kell 20:18
Lapsest saati unistanud, et mind ära vägistataks naise poolt.
Nimi: saladus.
Vanus: 24
Sugu: Mees

26.11.2009 kell 09:58
Ostsin tydrukule vibraatori et voodielu huvitavamaks teha.kuid igal vabal võimalusel tegutsen ma ise ka sellega.talle ma seda ei räägi aga tahaks et mõni naine mind sellega võtaks..

tln..

xxxmees23@hot.ee
Nimi: asko
Vanus: 16
Sugu: Mees

26.11.2009 kell 21:50
ma ükskord salaja lükkasin omale näpu pepuauku
Nimi: maidu
Vanus: -
Sugu: Mees

02.12.2009 kell 17:36
aga mina lugesin oma naisele loo oravapoisist ja jänesest
Nimi: Puhkam
Vanus: 16
Sugu: Mees

03.12.2009 kell 13:50
aga ma olen niisama muhe vend
Nimi: Madis
Vanus: 20
Sugu: Mees

03.12.2009 kell 13:54
Suurim seksifantaasia? Lihtsalt süütus kaotada mõnele kenale neiule. Vanust ni palju juba ning ikkagi pole kellegiga voodis käinud. Masendav....
Nimi: Teet
Vanus: 38
Sugu: Mees

05.12.2009 kell 11:29
Naine käib ööklubides sõbrannede ja sageli ka minuga. Naise salasoov on musta mehega magada. Amigos olles tantsiski mingi mustaga ja aeglase tansu ajal liibus kuidagi üleannetult. Baaris tuli ja ütles et see kutt kutsub teda numbrisse. Ütles et tund aega. Kell oli pool üks. Kell kaks helistasin et aeg koju minna. Telefon väljas. Siis tantsisin ja kell neli sõitsin taksoga koju. Naine tuli päeval lõunaks. Kartis et ma keeran tülli. Küsisin et kuidas oli ja miks ei piisanud tunnist. Tema et mees oli imehea ja kohvitas ning jootis ja sexsis super hästi. Riist oli olnud võimas. Kui pikk ja lai jäin vastuseta. Õhtul ütles et see mees on neli päeva veel Tallinnas. Uurisin et kas tahad veel minna? Tema et vast mitte. Jäigi koju. Kuid teisel õhtul ütles et kas ma luban veeeel. Võtsin püksist välja ja lasin imeda ning lubasingi. Naine pesi ja sättis sexsikalt ning ütles et ta armastab mind üle kõige. Hommikul tuli koju ja ütles et talle meeldib suur peenis. Läksime koos sexpoodi ning naine ostis just sellise nagu tollel mehel. See käib nahkrihmadega külge ja läbi augu saab dildot paigaldada. Dildo on 23 cm pikk ja 5,5 jäme. Mõõtsin ka oma ära. 13 pikk ja 3,5 jäme. Hea et dildo seest tühi on saan oma noku sinna sisse panna. Kasutasime õhtul libestit ja ma pole oma naist nii rajult sexsimas näinud. Piki dildot voolas valget vedelikku ja mitte vähe. Naine hammustas mind ja röökis mõnust. Hiljem rahuldas mind kahe sõrme abil. Küsisin et kas veel ööklubist juhulaksu tahad? Tema et sõltub minust.
Nimi: varvaara
Vanus: -
Sugu: Naine

05.12.2009 kell 13:19
kui te nii pisikeste nokudega olete, mis siis vaestel naistel muud üle jääbki, imevad ju teidki natuke lohutuseks?
Nimi: Evi
Vanus: 27
Sugu: Naine

06.12.2009 kell 10:32
Olex mul ka nii mõistev mees. Teate kui raske on teeselda ja mingit suhet korraliku varustusega hoida salajas.
Nimi: ..,
Vanus: -
Sugu: Mees

17.02.2010 kell 20:33
tundub, et elu proovib kõik järele.
Nimi: ints
Vanus: 31
Sugu: Mees

07.05.2010 kell 10:43
Mul see teema,et tüdruk-naine välismaal tööl ja näen teda vaid webcamy vahendusel ja rahuldamegi teineteist nii ja üllatavalt hea on, näha teda oma märga kiisukest näppimas kuni orgasmist uluma hakkab ...
Ootan ja igatsen kuni teda päriselt jälle saan mmmmmmm muzi ...
Nimi: uudicas
Vanus: -
Sugu: Mees

07.05.2010 kell 20:30
ints ära muretse, küll väljamaa murjamid teevad sinu eest päris töö ära ja nendele lõbudele mõeldes näpitakse sullegi orgasm veebikast kohele?
Nimi: ints
Vanus: 31
Sugu: Mees

10.05.2010 kell 18:51
uudicale t5ra munn rsk sa mõtle kui see olex sinu naine !...

p.s meil on kokkulepe ,tema ei murra ja mina ka mitte.
Nimi: uudicas
Vanus: -
Sugu: Mees

10.05.2010 kell 20:05
uudicas jaksab naist üleval pidada, ei pea tööl käima, välismaal ainult reisime, puhkame; võõrad naised püüavad külge kleepida, uudicas peletab nad siis eemale, Intsu naise jätaks ka rahule, veebikale. Aga kas nii paljud teised teeks, ka välismaa mehed - vaevalt!? Kuid äkki olete uskumatult truud, siis edu ja õnne teile!
Nimi: to saladus
Vanus: -
Sugu: Mees

13.05.2010 kell 20:40
Mis probleem sul oma tüdruksõbralt seda paluda on?
Nimi: viidikas
Vanus: -
Sugu: Mees

14.05.2010 kell 07:11
kui selle asjanduse omale kakaauku paned tööle, kas teeb ka toredat häält, suriseb käriseb, noh siis tunned nagu teine olevus kohe askeldamas sul seal kas või tüdruk kintsa kallal? Ise nüüd ei pane küll.
Nimi: pole
Vanus: 25
Sugu: Mees

20.06.2010 kell 09:31
Oma naine kaotas juba üle aasta tagasi igasuguse huvi sexi vastu. Kuna ise olen 110% sexisõltlane olen praeguseks hetkeks juba täiesti kontrolli kaotamas. Petnud veel ei ole aga kaua enam vastu ei pea. Kui on mõni vabatahtlik hõivatud ja diskreetne abielunaine kes sama tunneb siis võiksime suhelda. Pole.olemas.007@mail.ee
Nimi: Miauu
Vanus: 16
Sugu: Naine

15.10.2011 kell 21:02
Olen küll väga noor ja vb mõni arvab et ei tea seksist midagi kuid mul on probleem .. Ükski noormees ei suuda mind täielikult rahuldada . minujaoks jääb alati asi nagu poolikuks .. mida võiksin mina või mu partner teha et ka minujaoks olek seks täiuslik??????
Nimi: vello
Vanus: -
Sugu: Mees

16.10.2011 kell 22:27
kas te anaali olete proovind?
Nimi: Ana
Vanus: 19
Sugu: Naine

21.10.2011 kell 18:33
Vaevas sama. Oli erinevaid ja igat mõõtu kuid kui sain kahega korraga tegid mind märjaks.
Nimi: Miisuuuu
Vanus: -
Sugu: Naine

20.12.2011 kell 07:30
Tahax mõnda muztanahalist proovida:P:P
Nimi: xxxx seksihaige tüdruk
Vanus: 12
Sugu: Naine

25.12.2011 kell 23:09
kuna ma mees või poissi kuskilt ei saa siis teen näppu ja ma leidsin täiga mõnusa koha kust ma täiega kiima lähen ma teen kahe näpuga ja see üli mõnus nagu ja samal ajal vaatan pornosaidilt mingit pornot siis lähen veel veel rohkem kiima
Nimi: haige mees
Vanus: 13
Sugu: Mees

26.12.2011 kell 05:00
pane endale näpp pepuauku. soovitan.
Nimi: reku
Vanus: -
Sugu: Mees

26.12.2011 kell 14:10
to miisuuuu. Võta sitajunn ja topi sisse. Sama mis mustanahalisega.
Nimi: virgo
Vanus: 34
Sugu: Mees

16.01.2012 kell 14:07
mulle meeldib kui naine suuga lõpuni teeb väga meeldib ka naisele keelekat teha
Nimi: reku
Vanus: -
Sugu: Mees

16.01.2012 kell 18:07
Aga mulle meeldub naisi nikkuda
Nimi: reku
Vanus: -
Sugu: Mees

16.01.2012 kell 18:42
Aga mulle meeldib mehi ka nikkuda!
Nimi: kuvalda
Vanus: 35
Sugu: Mees

07.02.2012 kell 19:44
Aga te võite kõik minna liivakasti mängima minna või siis üksteisele persse nussida!
Või olete kõik kuradi perverdid,ilmselt raske lapsepõlv,olge ometi normaalsed,inimloomad!
Nimi: kuvalda
Vanus: 35
Sugu: Mees

07.02.2012 kell 19:44
Aga te võite kõik minna liivakasti mängima minna või siis üksteisele persse nussida!
Või olete kõik kuradi perverdid,ilmselt raske lapsepõlv,olge ometi normaalsed,inimloomad!
Nimi: lilleke
Vanus: 28
Sugu: Naine

11.02.2012 kell 16:04
tundun endale vahel perverssne,aga kui varateismelisena kuulsin vanemaid seksiga tegelemas erutas ennastki hirmsasti,ja nüüdki tahaks kuulda ja/või näha teisi paare seda tegemas
Nimi: Parwet
Vanus: -
Sugu: Mees

11.02.2012 kell 20:56
kloostris elad või, tule uulitsale, saad ennast piilu ja kuulda ka, häälitse hirmsasti siis ikke.
Nimi: Poiss
Vanus: 13
Sugu: Mees

18.06.2012 kell 13:44
Mul 15cm pikk ja 9cm ümbermõõt.
Nimi: imelik
Vanus: -
Sugu: Mees

27.07.2012 kell 12:34
Jõime sõbraga eile päris palju ja siis läksime samasse voodisse ära, ta arvas vist et ma olen täiesti purjus, ta hakkas mu tilli puutuma ma kohe vastu ja natukese aja pärast motlesin, et voiks nali teha ja ma votsin talt tükk aega suhu. Tema võttis siis kohe minult ka, ja siis ma mängisin tuima ja ta hakkas mind panema, pani mind erinevas poosis. Ma olen nagu tuim ta tahtis endale ka taha saada ja pööras mind külili ise tuli ette ja sätti minu peenise endale auku ja liigutas end ja sees see oligi siis hakkas jälle mind panema võttis suhu. Ja kui suhu võttis läks mul lahti. Ta neelas selle alla, käppis mu rindu suudles mu kohtu. Siis hakkas enda tilli mulle suhu toppima ma imesin seda. Siis ta hakkas mulle uuesti taha panema ja tal läks lahti ta ei kasutanud kondoomi aga hea tunne oli ja hommikul mängisin et ma ei tea sellest midagi mis õhtul juhtus
Nimi: Musi.
Vanus: 18
Sugu: Naine

20.08.2012 kell 00:25
Mu mees on jällegi liiga pealetükkiv mulle,me seksime iga öö,kuid ta ka ei jäta..ja teised naised tõukab eemale...aga ta ei ole seksis hea.
Nimi: muik
Vanus: 28
Sugu: Mees

29.11.2012 kell 09:16
Musi- suhtle oma mehega seksi ajal, kui ta ei tea, mis teha ütle talle seda. Juhata kus on sinu mõnu kohad, seks ei pea olema mingi tavaline nühkimine.
Nimi: päästja
Vanus: -
Sugu: Mees

03.12.2012 kell 11:02
lilleke ja musi me võiks tutvuda ja suhelda pikemalt kuskil mujal pikemalt ,mis arvad
Nimi: mure
Vanus: -
Sugu: Mees

14.12.2012 kell 09:14
Jäin suvel naisele vahele kui seksisin tema sõbranne tütrega. Viimane lobises liiga palju. Naine lubas tööl gangbangi mulle tagasi teha. Veel jättis mind kuivale. Sõbranne tütar saatis mind pikalt. Kas gangbang rikub naise lõplikult.
Nimi: Jehuu
Vanus: -
Sugu: Mees

02.04.2013 kell 19:03
seks on ikka ainult kokkuleppel, arvan
olgu siis dildo vm muud
aga dildo kasutamisest huvitatud naisega võiks suhelda
Nimi: keegi33
Vanus: 33
Sugu: Mees

03.04.2013 kell 05:14
Ükskord üks naine rakendas vibrat mu peal Mõnus oli:)
Kasutasin hiljem vibrat üksi aga hiljem suurest hirmust viskasin minema. Mulle just meeldisl,et naine tegi seda, olin tema tegemisest sõltuv-alluv ja tunne et miski minu sees ringi liigub tekitas tunde,et olen nagu naine-teda võetakse. Imelik, olen 100% hetero. Nüüd mõtlen,et keegi naine võiks strap-on-i külge panna. Voodis võiks rollid olla vahelduvad, kord üks-siis teine teist panemas.
Nimi: ewan
Vanus: 37
Sugu: Mees

03.11.2013 kell 21:44
Kõigile: Kes naudivad pepuseksi,aga kardavad määrdumist lihtne soovitus. Loputage anus ka seestpoolt puhtaks,siis ei ole mittemingisugust määrdumist ja peale vahekorda ei pea kohe riista,riistu pesema minema.
Uskuge,see on sellekspuhuks hea lahendus.
Nimi: Temake 39
Vanus: 39
Sugu: Naine

12.12.2013 kell 15:59
Alguses ei meeldinud anaal , oli kuidagi valus ja ebamugav ..nüüd juba naudin .Teen ka mehele imemise ajal näpuga või vibraatoriga , talle see väga meeldib . Ei pea seda imelikuks .
Nimi: mees251987
Vanus: 26
Sugu: Mees

14.12.2013 kell 23:52
Voodis mul piiranguid pole tahaks kõik korra ära proovida, et teada mis meeldb ja mis mitte. Pole ka kohanud piisavalt vabameelset naist keda huvitaksid ka natuke ebatavlisem seks kui lihtsalt taha.
Nimi: n30
Vanus: -
Sugu: Naine

18.12.2013 kell 12:18
Teismelisena rahuldasin end sama aeg kui vanemad seksisid,meeletult erutas kui nad nahistasid ja ähkisid.Kahju et näha ei saand.Pidage pervoks kui tahate,aga seks on seks-ei loe kes seda teeb.
Nimi: ....
Vanus: 29
Sugu: Mees

12.02.2014 kell 15:26
Mul sama algule elasime naiswga koos 4a ja siis proovisime kuidaa talle sobiks kanni saada ja ega talle eriti ei meeldind ja vastas mulle tahad ise teada mis tunne oleks kanni saada.kuid proovisime siis ostsime traksid ja naine pani need jalga ja tegime seda.pean tunnistama,et oma naine se kõige meeldivam naine kui talle pakkub mõnu oma mehele kanni panna ja se isegi erutab mind ja naudin seda.
Nimi: R.T.
Vanus: 32
Sugu: Mees

01.02.2015 kell 11:38
TYRA KYLL JUBA YLE AASTA EI SAA MA KUULUTUSI PANNA SIIA!!! randar25 olen!!!!!!!!!
Nimi: teinerandar
Vanus: 32
Sugu: Naine

30.03.2015 kell 12:56
Väga hea et ei saa. Keegi pole huvitatud sellistest pihkurikuulutustest nagu sa ühel teiselgi netilehel paned
Nimi: mees696907
Vanus: 39
Sugu: Mees

09.09.2015 kell 13:38
Mul siis selline jama.
Olen abielus 13 a. naine ilus sale aga seksida ei taha ca 1-2 kuus ja ei ta armasta anaali ega kunilingust. Mina tahaks 2-3 korda nädalas vähemalt ja kõiki vigureid teha.
Olen norm mees on pappi on välimust.
Kõrvalt pole otsinud kuid äkki peaks ?
Nimi: roki
Vanus: 38
Sugu: Mees

26.10.2015 kell 19:01
otsin seksi 12-45a naist 53463959.
Nimi: Kirkeke
Vanus: 23
Sugu: Naine

18.12.2015 kell 13:36
Kuidas saab naine seksi tunde nii,et ei kasuta vibraatorit?

Palun vastake,
Kirke Ly
Nimi: Pahapoiss08
Vanus: 30
Sugu: Mees

18.12.2015 kell 14:55
Tutvun tallinna naisega keda erutab kuu saab meest nt strapiga panna pahapoiss08@gmail.com
Nimi: Markomaan
Vanus: 28
Sugu: Mees

03.01.2016 kell 12:38
Olin 15-aastaselt sage masturbeerija. Ajasin enne seda tegevust oma karvad igalt poolt - kaenlaalustest ja munni ümbrusest (juuksed on mul niikuinii alati 0-soengusse aetud) - maha ja õlitasin oma alasti sileda keha masseerimisõliga sisse... kõik ikka selleks, et asi näeks rohkem välja päris seksi moodi ja et oleks mõnusam tunda (st kujutleda) naise puudutusi oma kehal - silitasin ju neid tundlikke kohti ise oma näppudega. Siis otsisin välja hästi suure arbuusi ja tegin selle sisse parajalt kitsa ava, millesse samuti kallasin rohkelt sama massaaziõli. Järgmiseks rullisin oma munnile peale kondoomi ja panin munnile ümber munnirõngad, et pauk ruttu lahti ei läheks, lisaks mingi eriti litsakas pornovideo mängima ja asusin tegevusse :P
Tavaliselt läks esimese ejakuleerimiseni aega ca veerand tundi. Siis paarkümmend minutit pausi ja teisele ringile jne 4-6 seemnepurset järjest.

Aga kõige lahedam oli siis, kui ükskord selle tegevusega oma vennale vahele jäin:) Oli see alles häbi... punastasin häbist üle terve oma keha: varvastest kuni nullika pealaeni. Ta tabas mu oma arbuusi nikkumas, kuna pornovideo valju heli tõttu ei kuulnud ta tulekut. Ja sellest ajast peale rääkis kõigile, et minu tüdruksõbraks on üks eriti suur arbuus. Lubas meie lähedushetki ka salaja filmima hakata, aga ma ei tea, kas ta selle lubaduse ka teostas.
Nimi: Filmimisest
Vanus: 60
Sugu: Mees

09.02.2016 kell 09:01
Meil tekkis see kuidagi spontaanselt ühes rahvusvahelise keti hotellis, mille toas (keset tuba!) oli kirkast klaasist duššikabiin. Kuna praegu on ju pea igas seebikas HD video salvestamise võimalus siis kombineerisin oma fotikale mingi stabiilse aluse ja läksime kabiini vallatlema. Tulemus osutus väga erutavaks ning sellest ajast oleme teinud vähemalt ühe video iga kord kui kohtume. Õnneks olen mina vaatamata omale vanusele suht normaalses kehalises vormis, temake aga supervormis, nii et midagi silma riivavat minumeelest neis klippides ei ole - võiks testeligi näidata, aga ei näita kuna see on meie saladus ja ainult meile kahele vaatamiseks.

Kahjuks kohtume harva kuna elame erinevates riikides. Need klipid toovad nüüd meid teineteisele lahus olles pisut lähemale.
Nimi: Swensonsw
Vanus: 41
Sugu: Mees

04.09.2016 kell 10:55
Anaali soovib enamus mehi saada, kes väheke vabameelsemad on. Kogemus mul täitsa olemas. Oma naise kõrvalt oli mul tore sõbranna, kes seda mulle võimaldas. Alguses näpuga, hiljem dildoga. Kindlasti on anaali juures oluline oskus teha ja oskus nautida. See on oluline osa meeste seksinaudingutest. Kes pole proovinud, ei teagi seda.
Nimi: Barnypok
Vanus: -
Sugu: Mees

02.01.2017 kell 15:33
c1tBxl http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Nimi: Barnypok
Vanus: -
Sugu: Mees

04.01.2017 kell 10:23
87ECYL http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

29.01.2017 kell 15:14
lU7Mbr http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

30.01.2017 kell 06:41
PTJYfN http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

31.01.2017 kell 17:57
NruBW9 http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

01.02.2017 kell 08:47
QvNVRK http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: Titaan
Vanus: -
Sugu: Mees

02.07.2018 kell 21:34
Kallid moded äkki kustutate gordoni veebilingid ära. Sisaldavad viiruseid. Endast mul ükskõik pigem mures kaaskodanike pärast kes võivad neid näppida.
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0237341 sekundit