Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Seksiküsimused

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: mada
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:13

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
Miks ma otsisin endale armukese?

Kirjutage põhjustest, mis panid teid armukest otsima. Võibolla on teil kergem, kui saate selle oma südame pealt ära kirjutada ning ehk on teistel teie kogemustest kasu oma elus selliste probleemide ärahoidmiseks.

(algus kopeeritud endisest Juhtumiste sektsioonist - arhiiv: http://kodutud.com/juhtumised_archive.php )
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:14
Nii, ega mina ei otsigi armukest. Vastupidi, ma ise olen armuke. Ja miks?

Olen vaba ja vallaline,abielluda ei taha. Seega, oma seksuaalsete vajaduste rahuldamiseks olen viiele partnerile armuke. Miks viiele? Võiks piirduda ainult ühega. Abieluinimesel on vähe aega, oma doosi kättesaamiseks tulebki neid siis enam pidada...olla. Probleem on veel selles, et pikemat aega ühe partneri peale pidama jäädes ei saa ma enam rahuldust. Suts keeruline küll, kuid mingisuguse lahendi leidnud ja mingilmääral rahul.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:14
Võiksin kirjtada täpselt sama loo nagu eelkõnelja, kuigi mul just 5 partnerit ei ole. Vahel ju ikka tahaks, et keegi hellitaks ja samas tõstab ka enesetunnet, kui tead, et keegi tahab sind. Ja muidugi, päris ilma oleks ikka nutune küll...
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:14
Mul on pere, mees kes hoiab ja armastab ja samuti lapsed. Viimasel ajal on hakanud hall argipäev selga rusuma. Olen leidnud omale lahenduse kuigi ei ole veel selleni jõudnud. Nimelt tean 100%, et minu elu värskendab üks korralik hüpe tundmatus kohas vette.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:15
Tal on laps ja naine, oma kodu, oma maja aia ja koeraga... Igal hommikul lähevad nad kella kaheksast tööle ja tulevad kella viiest koju, käivad 2 korda nädalas kell 7 samas poes.

Ei tohiks rikkuda sellist rutiinselt armast kodu, aga ma ei saa, ta on nii pööraselt armas kui ta mind oma silmadega vaatab...

Ma ei maga temaga...aga mulle meeldib temaga juttu rääkida, tema süles istuda, teda kallistada, teda naerma ajada.
Ja seda sellel ajal kui ta peab tööl olema...

Olen ta kõige parem sõber...salasõber. Loodan, et ta naine sellest kunagi teada ei saa.
mh...
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:15
Õrnus, hellus ja igatsus teise samasuguse järele... Õrnad naisekäed puudutamas mind, leidmas neid kõige erutavamaid kohti ja äratamas üles selle, mis ajaga kaduma jäänud... Üksikud salajased kohtumised ja ärevad ootused... Unetud-igatsevad ööd norskava mehe korval, kes pärast kolmeminutilist seksi selja keerab...

Erootilised unelmad saledast, tõmmust, pikajuukselisest naisest, kes minu pikki blonde juukseid paitab... Õrnalt sõrmega üle mu huulte tombab... Algul kergelt huuli suudleb, siis liigub huultega aina allapoole... silitab käega mu kumeraid puusi ja hellitab mu rindu...
Kas pole see põhjuseks, miks endale ka oma mehe kõrvale võtta keegi, kes suudab teha seda, mida mehed ei suuda.... Jõuda hingegi ja viia sind sinna, kus sa veel käinud pole...
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:16
Ühel päeval lihtsalt ajab üks imelik asi sinus ennast nagu õhku täis ja ise kah vaatad imestusega seda, kes sind järsku märkas. Ja no ega ei teagi, kas oli see tema kogemata peatunud pilk, mis sind üles raputas, või sinu enda liiga pikalt unarusse jäetud hing, mis haaras kinni võimalusest ennast veel korraks elavana tunda. Aga sel polegi tähtsust. Just. Kui miski muu pole enam tähtsam kui see tunne, siis ei maksa liiga pikalt enam targutama jääda, millest see tuli. Elus olemine.

Aga jah arvestada ja plaane hauda, et kes kellele ja mille eest ja mida väärt jne - ei, see ajab asjad ainult hullemaks. Endaga pahuksisse.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:17
Minul on armuke miks? Ma ei tea, aga asi sai alguse noorelt, kui olime kuum paar, siis tuli vene kroonu. Tagasi tulles oli tema lapse ootel ja sellega asi tookord lõppes. Kuid nüüd 10 aastat hiljem saime kokku ja meie vahel tekkis tohutu tõmme. Saime kokku nagu mees ja naine, ei mingeid barjääre. Minul on lapsed ja temal on lapsed, kõik oleks kodus nagu korras aga näe, ei ole. Me kohtume viimasel ajal väga tihti. Ja see kokkusaamine võtab meil mõlemail mõistuse. Kuidas peaks elama? Mis oleks õige lahendus? Ei tea meist kumbki...
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:17
Nendel, kellel pole olnud antud alal kogemusi, mõistavad hukka tavaliselt... Mina elan oma mehega koos juba 5 aastat, meil on laps ja sellest sügisest ka armuke. Minul nimelt. Ja ikkagi miks?Asi algas libedalt, kohtusin oma ekskallimaga ühel peol, leppisime uue aja kokku ja seda juba teadlikult seksimise jaoks. Mitte mingeid südametunnistusepiinu mul ei ole olnud ja 100%ka ei tule. Mehel pole hetkel mitte mingeid kahtlusi, kuna kohtume korra kuus ja oma mehega on selline kokkulepe, et korra kuus käib tema oma sõpradega väljas ja korra kuus mina. Äkki ei käi ka tema kaarte mängimas, kurat seda teab, ja kui saaks teada, et ta käib ka armukese juures, siis ei heidaks üldse meelt, vaid jätkaks samas vaimus. Loodan, et saan ükskord sellest kirest üle ja olen jälle truu.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:18
Ka minul on olemas inimene kellega ma kokku saan... Vaatasin teda kui kaunist naist juba kaua ennem, kui meil suhe tekkis. Kusjuures tekkis see täesti kogemata! Kuid sellest piisas, et me teineteisest lahus olla ei saa, kuigi olude sunnil peame, sest mul on oma tüdruk ja ka väike armas poeg.

Kuid samas temaga kohtudes tundsin, et leidsin midagi mis mu enda elust märkamatult kadunud oli, nimelt hellus ja kirg!!! Meie nn. salasuhe on kestnud u.4 kuud ja tean, et armastan seda neiut nüüd juba meeletult... Ei saa väita, et üleöö kadusid tunded mu enda tüdruku vastu kuid kas see on armastus??? Tundub, et mitte!

Jäin oma tüdrukule korra ka vahele (kuidas, pole oluline) ja seejärel tunnistasin üles, et mul on teine suhe.. ja lubasin selle lõpetada. Paraku aga ma seda ei teinud ja suhe kestab siiani. Ma ei suuda seda lihtsalt lõpetada. Kuna oma praeguse elukaaslasega kooselu on nagu me elaks ainult lapse pärast koos siis kaalusin juba ka ära kolimist... aga ma pole kindel, kas see neiu keda meeletult armastan oleks nõus leppima sellega, et pean osa aega ikkagi oma pojale pühenduma, teda rahaliselt toetama jne. Tean, et see pole tema jaoks kindlasti mitte kerge. Paraku olengi nüüd vastuste ootel... Mida ma võib-olla ei saagi... Seega, eks elu näitab mis saab...
Nimi: x
Vanus: 23
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:19
Mhmm...kust seda kõike siis alustada...

Olen 23 aastane, abielus, kahe aastase tytre ema. Mina võtsin omale armukese selleks, et oma mees lihtsalt ei suuda mulle voodis midagi pakkuda. Ausalt öeldes oli mul magada temaga lausa piin. Lykkasin ikka ja jälle seda edasi ja lootsin, et ehk ta ometi jätab mu rahule.

Armuke vastupidiselt on täielikult minule pyhendunud ja kogen temaga selliseid orgasme kui iial varem. Kas on siis selles midagi väga valet, pärast armukesega veedetud öid olen kodus jälle kui teine inimene. Kõigil on ju kergem...ehk...
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:22
Mis põhjusel otsisin mina endale armukese?
Lugu on väga lihtne.

Niisiis,räägin teile oma loo.

Mul on kutt olnud juba 3aastat, alguses oli kõik ilus ja tore, kuid pikapeale vajus kõik nagu ära, me eriti ei käi ka kuskil ja kui koos oleme siis meil pole isegi enam millestki rääkida, käitumise poolest on samuti nii labaseks muutunud, ning see kõik mind häirib. Kui aga ma teen talle mõned märkused, siis olen kogu asjas hoopis mina süüdi. Sõprade tüdrukud on tema jaoks justkui inglid ja kenakesed jne. Mina aga ei kõlbaks nagu kuhugi, ikka kiidab teisi, isegi komplimente ei tee, pigem sõimab ja vahel viskab ebameeldiva märkuse oma sõprade ja nende naiste ees. Siis mõtlen kas selle jaox ma olengi? Ma olen väärt palju paremat meest!
Ühel päeval aga olin ma tööl ja meile võeti uusi töölisi tööle ja mulle hakkas silma üks väga kena noormees, kuid ma ei mõelnudki midagi sellist, et võiksin kellegi teisega koos olla. Sest mu oma kutt kontrollib mind kogu aeg ja mul poleks võimalust kokkusaamisteks kellegi teisega.

Kuid hiljem oli nii, et see kena kutt tuli meile tööle ja me hakkasime väga hästi läbi saama, ta on oli nii tore, viisakas ja sõbralik. Ma armusin temasse ja ka mina meeldisin talle, kuid üxkord kutsusin ma ta külla ja meil oli väga he koos olla ja alates sellest ajast me saame kokku ja meie vahel on suur armastus, kuid samas on mul ju oma kutt kellega olen ma 3aastat koos olnud, kuid mul pole oma kuti vastu enam mingeid tundeid. Isegi vahekord on minu jaox mõttetu, kuid ma ei suuda ka suhet lõpetada. Aga tean et see teine kutt teeb mind palju õnnelikumax.

Ja just see minu kuti külmus ja hoolimatus ongi mind tõuganud selleni, et ma otsisin uut armastust. Tahtsin tunda end vajalikuna ja tunda kellegi armastust.See uus kutt hoolib ja austab mind arvestab minu soovidega ja käitub minuga ilusti.

Tean et tulex lõpetada suhted oma kutiga, kuid ma ei suuda seda teha, nii raske on teha esimene samm.
Usun, et isegi siis kui mul selle uue kutiga midagi ei tule välja,jään ma ikkagi otsima selliseid suhteid oma mehe kõrvalt. Kui mulle ei pöörata piisavalt tähelepanu.
Nimi: x
Vanus: 39
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:23
Olen 39 a. lahutatud, kolme lapse ema. Kümme aastat olen elanud nö. tsölibaadis, seda teatud põhimõtete pärast. Kuid saabus aeg, kus ma vahetasin töökohta. Kollektiiv koosneb põhiliselt naistest, va. üks mees. Ta oli minu tööleasumise ajal veel abielus, tal on samuti kolm last. Ta meeldis mulle väga kui kolleeg, töökaaslane. Ta oli abivalmis, alati lõbus, tema räägitud anektoodid ajasid alati naerma. Meil oli mõnus suhelda. Mul ei tulnud hetkekski ühtegi patumõtet pähe. Minu jaoks oli ta hõivatud meesterahvas....

Kuid siis... kuid siis juhtus nii, et läksime peale tööpäeva pubisse nö. meelt lahutama. Ja pubist edasi pijardisaali ja sealt edasi tema teise töökohta. Kell näitas juba hiliseid öötunde. Ja seal me avanesime teineteisele. Tuli välja, et meil mõlemal oli tekkinud kirg teineteise vastu. See oli minu jaoks vapustav ja ootamatu, samas nii meelitav. Järgmine päev tööjuures oli kohutavalt imelik talle otsa vaadata. Kuid kui ta ütles, et ta midagi ei kahetse, olin ma seitsmendas taevas.

See kõik algas sügisel. Sügisest on saanud kevad. Temal on lahutusepaberid kohtus, protsess on liikuma lükatud. Mina olen kõrvuni armunud. Paar korda kuus saame me kokku seximise eesmärgil, vahel käime ka niisama pubis söömas.

Ma ei tea, mida edasi teha. Tean, et peale minu on tal veel armukesi, kuid ma olen sellega leppinud. Tema sõnul onmeil täislik seksuaalne klapp ja kehade keemia. Olen loomupoolest rahulik inimene ja ei tee skandaale tema teiste suhete pärast. Eks näis, mida elu toob.
Nimi: x
Vanus: 26
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:24
Kõik algas täiesti juhuslikult...leidsin internetist inimese, kellega suhelda ja pool aastat hiljem saime ka kokku...siis olime mõlemad veel abielus. Armusime meeletult, Ta lahutas, seejärel ka mina, aga ükskord koos olles rääkisin ta naisest inetult ja seejärel teatas ta, et tal läks armastus üle ja nii edasi...järelikult pole ta naisest siiamaani üle saanud.. aga milleks ta siis lahutas?? Ise käib kogu aeg seal last vaatamas ja naine helistab pidevalt. Kõige selle juures kohtume siiski paar korda kuus, sest minu armastus pole kuhugi kadunud ju...kodust ma ka ära ei tulnud, elan endise mehega siiamaani koos, tema ei tea midagi mu kõrvalsuhtest, aga minul süda nii vaevab, halb on, ma olen nagu kahe ukse vahel: oma mehega elada ei taha ja teisega ei saa, sest ta pole alatiset kooselust huvitatud. Ja mina ei saa sellest armastusest üle..mõistusega saan aru, et siit midagi ei tule..aga..aga...

kuigi ma ei kahetse, mul olid nii õnnelikud päevad need... kogu see kupatus kestab juba kaks aastat, ma tunnen kogu aeg, et enam ei jõua, aga ikkagi tulen ta juurde. Samas ta räägib, et hoiab mind ja olen talle tähtis jne, jne, et tema poolest võiks alati nii jäädagi, aga mulle käib see üle jõu..elame ju eri linnades ja alati pean mina ta juurde sõitma, vastupidi ei ole mõeldav...samas teavad ta suguvõsa MIND KUI TA PRUUTI aga tegelikult olen ma ju ikkagi armuke vaid. Loodan, et saan millalgi temast üle, mul ei ole jõudu aastaid nii elada, selline kahel tasandil elu on nagu küünla põletamine kahest otsast. Olen 26 aastane, kas ma tõesti pole paremat elu väärt? Armastus on see mis mind hukutab.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:24
mina olen ise olnud armuke... teadlikult.... mitte küll selles mõttes teadlikult, et ise ennast pakkunud, vaid lihtsalt... sõbranna üürib oma elukaaslasega 2-korruselise maja esimest korrust ja teist korrust üürisid tol ajal kolm saaremaalt pärit ehitustöölist... kõik kolm abieluinimesed, kelle pered saaremaal ning nemad tulnud päälinna, küll ajutiselt, suuremat raha otsima....
ja siis ühel saunapeol seal majas sõbranna naabritega ka tutvusin... kõik kolm muuseas minust 12-15 aastat vanemad ja väga toredad ning hoolivad meeshinged.... ühega neist hakkasin lähemalt suhtlema, lihtsalt meil klappis... lähedasem suhe kestis ca 2 kuud, siis kolisid mehed sealt majast ära....
enam voodisuhtes selle mehega pole, ent ta vähemalt kord või kaks helistab ja tunneb huvi mu käekäigu vastu....
suhe oli meil muidu väga hea, mees oli selline suur ja turvaline, tema kaisus olla oli super....
kuna me enam temaga ei kohtu, siis on tal nüüd uus armuke..... ta armastab oma naist, kes saaremaal oma meest ikka ja jälle koju ootab, ent samas pole ta abieluaja jooksul kordagi ilma armukeseta olnud... nii väitis vähemalt tema....
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:24
Aasta tagasi jaanipäeval kohtusin jaanitulel ühe tüdrukuga, mõlemad meeldisime teineteisele. Naine oli mul lastega mõneks päevaks ära sõitnud.

Tüdruku mühakavõitu elukaaslane uitas iseseisvalt peol ringi. Tantsisime ja hüppasime koos lava ees ja peale kontserti läksime jalutama. Siis olime juba käest kinni. Jalutasime mere äärde ja rääkisime juttu. Tüdrukul oli jaanipäeval sünnipäev (tema nimi ei olnud Jaan!:-) Soovisin talle õnne ja me suudlesime. Ütlesin, et ta oli minu elus neljas tüdruk, keda olin suudelnud ning peale 10 aastast abielu polnud mul kedagi teist olnud.
Tüdruk oli imestunud - tema kogemused olid rikkalikumad.

Järgmisel päeval SMS-sisime ja seda ümbes kuu aja jooksul, kui meie seiklus kestis. Käisime minu tööajast mere ääres piknikul, kohas kus teisi ei käi ja armatsesime häbenemata teineteist. Vahepeal sõime, käisime alasti ujumas ja krõpsutasime veel. Ta tegi mulle asju, millest olen siiani unistanud, abikaasaga nii avameelset suhet meil pole. Vahepeal vastasime kordamööda oma mobiilidele, kui meie ametlikud kallimad helistasid. Valetemine läks pikapeale ebameeldivaks ja kokkusaamine riskantsemaks. Suhtleme siiani, kui sõbrad ning kogu meie kuum ja suvine suhe on õnnestunud hoida salajas.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:25
Olen ka armuke, ühe väga hea mehe teine naine.... ei kõla just eriti mõnusalt...aga kui kõik algas ei olnud mul sellist pidevat igatsust ja tahtmist kellegiga koos olla (olin just lahku läinud oma väga vastikust elukaaslasest) , tahtsin lihtsalt head seksi....nüüd on kõik teisiti - meie kohtumised ei ole enam ammu ainult sex vaid midagi palju palju enamat, see ajab mind hulluks kui õrnalt ta mind hoiab ja kuidas ta mind vaatab. Olen tegelikult juba vist 20 korda otsustanud et see meie asi teeb mulle liialt haiget ja et ma pean sellest mängust välja astuma aga ei suuda ei suuda....kuigi tean kuidas see kõik lõpeb
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:26
kohtasin teda internetis..ta oli sharmantne, intelligentne....lubas enamat ..Tema oli Tartust, mina Tallinnast unistas minuga samasid unistusi ja pidas tähtsaks sarnaseid väärtusi, oli vaba..vähemalt väitis nii..me kohtusime nelja kuu vä'ltel ta sosistas mulle kõrva kallis...tegi kingitusi..helistas pidavalt..me kohtusime aina sagedamini ja sagedamini aga alati minu juuras mitte kunagi tema juures ..seks oli suurepärane..ta lülitas alati minu juures olles telefoni välja..me tegime aina pikemaid jalutuskäike koos minu lapse ja koeraga...aga kui ta mõneks päevaks eemaldus ei vastanud ta minu telefonikõnedele ...ta jutustas pidevalt oma saavutustest tööl ..oma korteri sisustamisest..kuid varjas kiivalt oma korteri asukohta ning ei kutsunud mind kordagi sinna...kangekaelselt väitis ta et on vaba ning üle kõige vajab armastust ning hellust..kiitis mind ja minu teadmisi, oskusi, välimust...samas aga kadus ta sageli nädalalõppudeks...jaanipäevaks...ühel päeval panin ma ta dilemma ette et kas se meie asi on asi ja ta võtab mind kaasa oma koju ning oma sõprade juurde...ta helistas ja halas kuid ei teinud seda ...see peale teatasin ma talle viiskalt ja jahedalt et sellisel juhul ei soovi teda enam kunagi näha ..ta helistas veel mõned korrad, jäin enese juurde kindlaks.... nutsin kodus nädalaid ...armastusest ning valust igatsedes tema säravate silmade üleva elustiili ning helluste järele..kuid ma hoidsin oma mina kõrgel ..ma ei andnud alla..
paari kuu pärast kohtasin ma uut ..... oma elu tegelikku armastust ...abiellusime ja tean oleme üks.. et igavesti...surmani ja mis kõige parem ..tema ka
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:27
Olin kaks aastat nii öelda armuke, mees kellega olin ei olnud küll abielus kuid tal oli oma kallim. Olin hea ja kuulasin mehe muresid tema tüdrukuga ja andsin nõu kuidas jaksasin. Tema õige kallim ei tea meie suhtest siiani midagi. Lõpuks lihtsalt viskas mul see suhe üle ja leitsin endale kallima, kes minust väga hoolib ja mina armastan teda ega ole talle truudust murdnud ja ei kavatse seda teha ka. See mees kellele olin armuke, see siis leidis omale uue armukese kuni ta enda tüdruk on USAs kolm kuud, kuid kahju on mul sellest neiust kelle ta võttis endale armukeseks,sest noorel neiul on tekkinud tunded endast 15 aastat vanema mehe vastu ja kui mehe õige neiu tagasi tuleb siis mees annab oma armukesele jalaga ja noore neiu hing on ära tallutatud. Samas panene teie südametunnistusele selle, et kui võtate omale armukese siis seletage kohe ära, et seks ja muud midagi või hiljem on mõlemad keerulises olukorras. Mõelge enne kui astute sammu õigelt teelt kõrvale. Miks teha vigu kui neid saab vältida...
Nimi: x
Vanus: 45
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:28
Sattusin täiesti juhuslikult sellele leheküljele ning ega mul tegelikult veel polegi midagi asjakohast siia lisada, sest ma pole kellegi armuke. Aga tahaks olla küll. Põhjus on väga proosaline, ma ei ole vist juba 5 aastat seksiga tegelenud, kuna minu seaduslik abikaasa on impotentne. Oleme koos elanud 17 aastat, meil on neli last ja muidu kah kuidagi nagu läheb keskmiselt. Aga mõnikord ma lausa pööraselt tahaks seksida mõne noore mehega. Tegelikult võib-olla ka endavanusega (45), sest ei saa ju võimalik olla, et kõik mehed selles vanuses on juba "ära väsinud". Aga ega ma ei julge ühtki otsustavat sammu ise teha, samas olen vist kindel, et kui tekib mõni võimalus, siis ära vist küll ei ütleks. Vist....
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:28
Kui naine käib kodus lohvakate dressidega pidevalt ringi, kammimata, meikimata ja vastab su märkustele, et vaata milline sa ise oled. No otsisin armukese, nüüd elan ka armukese juures. Käigu nüüd või vatijopega.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:29
Miks mul armuke...? Sellepärast et mulle lihtsalt meeldib seksida vahetpidamata. Oma naine seda mulle pakkuda ei suuda. Olen oma naisele ka armukesega vahele jäänud kuid ta andestas mulle, kuid ma ikka ei suuda. 3 kuud oli möödas ja ma tahtsin jälle...seda põnevust ja adrenaliini mida mulle pakub sex. Ja ma otsisin endale jälle armukese. Seekord internetist. Olen parandamatu... :(
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:29
Selleks et vaadata senitundmatutesse silmadesse ja avastada seal midagi. Kui ei õnnestu igaveseks midagi mällu jätta siis mõneks nädalaks ikka.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:31
Mina hakkasin vabaabielus ja kahe lapse isa armukeseks pärast pool aastat kestnud kahtlusi, kalkuleerimist ning tema naise tunnetele mõtlemist. Aga lõppude lõpuks - ise ma end talle kaela määrinud ei ole. Tema oli see, kes alustas. Esimesel paaril kolmel kuul üritasin esiplaanile tõsta ta naise, mõelda, kas tahan, et mulle kunagi analoogsega vastataks. Aga - kui mees väljaspoolt kogu õrnust ja hellust otsima on hakanud, siis ei ole ju mina selles süüdi. Teiseks, on vähe selliseid inimest, kelle füüsilist lähedust ma talun. Tema kallistusi ja paisid ma aga lausa nautisin. Kui juba üks silitus üle põse suudab mul sipelgad üle selja jooksma panna, mis siis veel muust rääkida... ja nii see kuidagi läks. Väga loomulikult ja spontaanselt. Algselt üritasin endale sisendada, et ei tahagi midagi muud peale väga-väga hea seksi, kire ja selle hea tunde, mis tekib tema kaisus ja lähedal olles. Nüüd aga hakkab tekkima väike kahtlus, et keda ma petan. Tegelikult olen vist juba natuke armunud. Ning nüüd siis uue dilemma ees - kas suurema südamevalu hoidmiseks ei oleks mõistlikum asja lõpetada???? Aga naljakas on, et tema naise ja kahe lapse peale ei ole ma elu sees armukade olnud.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:31
Miks ma seda tegin? Kuna mu mehel on kogu aeg mingid jamad voodi koha pealt, kuid kõik muu on absoluutselt korras. Mingil hetkel viskas mul üle, sest ka naistel on vajadused,mida on VAJA rahuldada ja nii ma kohtungi aegajalt oma endisega, ta on muide super voodis.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:32
Ausõna ei otsinud, täitsa kogemata sattus ette. Tore tüdruk ja natuke õnnetu oli ka. Nii see läheb pool aastat juba. Armunud on ta vist minusse ka, tõsiselt. Vahepeal tahtis hakata kodu mängima. Mulle ühest kodust küll vist, või pole ka, kurat sest elust aru saab nii keeruline teine kaine peaga.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:33
Põhjus???
Oma mees ei taha eriti seksida. Noh mis eriti...hea kui kord nädalas end üldse kätte annab, siis ka viriseb midagi sellist et ei taha nii palju seksida. Ka suudelda talle ei meeldi pikalt, ainult üksikud suudlused, ei mingeid pikki kirglikke keelesuudlusi... Ma lihtsalt ei suuda enam, mul on ka vajadused.

Siis tuli teine. Teadis, et mul mees olemas aga siiski käitus nagu tõeline d˛entelmen. Tõi mulle lilli (mida oma mees toob ainult tähtpäevade puhul), tegi komplimente, avas mu ees uksi, tuli mulle igale poole vastu... Kõigest sain ma temaga rääkida.
Ja nii see läks...sõprusest palju kaugemale. Tõmme on meie vahel meeletu ja ta jumaldab suudlemist, rääkimata seksist...
Loomulikult ei tea mu mees sellest midagi.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

17.11.2006 kell 00:34
Ahoi!
Olen mees, kellele ei piisa ühest naisest. Abielu alguses sain peaaegu hakkama ainult oma naisega ca. 2 aastat, siis panin täie hooga edasi ja lantisin igal võimalusel, kuni sain omale armukese, püsivalt, samuti abielus, kuid tal puudus seks üldse, minul paar-kolm korda nädalas annab oma naine ka.
Armukeselt saadav lisa on mulle täpselt paras ja ma ei riski mingite haiguste või muu jamaga.
Olen oma eluga väga rahul ja naine on rahul ja armuke on rahul!!!!!!!!
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:34
Sai ka ise oldud aastakese armukese rollis. Tema naine lihtsalt ütles, et hoia mu mehel silma peal, ma siis hoidsin. Ei läinud kaua kuni niisama sõprusest sai meeletu kirg mis kestis 6 aastat. Meie kohta öeldi sajandi armastajad. Olime ka. Kuni esimese tõsise asjani. Sündis tütar, kellel aasta hiljem tuvastati ravimatu haigus.
Nii istungi oma imearmsa tütrega ja see mees jälle kuskil alustamas midagi ja see kestab jälle sinnani kuniks tuleb tõsisem eluproblee.
See oli enne mind nii, minu ajal, ja saades temaga siiani hästi läbi ja tundes seda inimest, jätkab ta samamoodi.
Aga armuke on täpselt sinnani olla väga hea kuniks tekivad tunded.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

17.11.2006 kell 00:35
Siinsed lood püsivad püsti peamiselt seksil, mõni erand reeglit kinnitamas. Aga mis siis, kui ei otsi seksi, kui seda saab kodust lausa liigses koguses? Kui oled aastaid alateadlikult oodanud lihtsalt mõne teise mehe tähelepanu, kinnitust sellele, et oled NAINE. Lihtsalt veel mõnd imetlevat silmapaari, mis tõestaksid, et hoolimata neist-ja-noist puudustest oled kellegi jaoks köitev. Kui su oma armas abikaasa on ligi kaks aastakümmet sind rahustada püüdnud sõnadega: "pole sul häda midagi, kui sa inetu oleksid, poleks ma sind võtnud". Ei kõla kuigi veenvalt, mis? Oi-jah, ja siis arvanud, et ega mind küll keegi normaalne mees himura pilguga piilu; ja siis ükskord "ula peale minnes" kohe paar tükki neid sappa saanud...Arvasin, et no mind see ei puuduta, nalja pärast võin ju end kellegi teise vastu suruda, lasta komplimente kõrva sosistada, et see tõstab vaid mu egot. Aga...nüüd olen omadega orki kukkunud, tahan tolle teise puudutusi, suudlusi...Seksi mitte, sest oma mehegagi on hea. Peas pöörab ja süda valutab, kangesti kisub teise kätte vahele, kuis olla, ei tea. Mees mul sihuke tundeline, tabab tihti ära, kui teisele mõtlen. Seda aga, mis mu peas temaga (s.t. oma mehega) seksides tegelikult toimub, teab vist vaid vanajumal taevas, ma ei saa ise ka aru, kelle(de)le mõtlen.Päris noorena oli fantaasia vaesem, oma mees püsis nii lahtiste silmade ees kui kinniste taga, nüüd on enam, keda ette kujutada. Kujutlen küll keda-mida ette, ent päriselt pelgan võõrast riista, fuu! Ihkan kellegi teise käsi. Ja kindlustunnet, mis tollest teisest hoovab, seda mõnusat sooja rahu, seda, et ta kunagi kärsitust üles ei näita ega midagi solvavat sõna. Olen ka palju mõelnud, et ei tunnegi ju toda teist, kui rohkem koos oleks, küllap siis hakkaks temaltki etteheiteid sadama, ikka ju leidub midagi, mis partneri puhul häirib. Samas meenutan, et mingi närvilisus ja kõrge kriitikameel paistis mu abikaasa puhul juba alguses välja, ehk too teine ongi sihuke padurahulik? Aastaid olen arutlenud sellegi üle, et miks küll naisteajakirjad nii palju flirdi võlusid-mõjusid kiitnud on. Nüüd taipan. Aga ei taipa, kuis flirtida armumata.
Nimi: cosmopolitan
Vanus: -
Sugu: Naine

22.11.2006 kell 20:03
:(

Nii kuidagi sellised negatiivsed jutud armukeste rollides..
Aga kas kellegil on olnud ka juhuseid kus on alguses oldud armuke ja hiljem naine?
..et armuke ostub igas mõttes paremaks ja mees otsustab hoopis tema kasuks?!?
kui palju on olnud selliseid juhuseid?
Vastake palun!
Nimi: ärapäri
Vanus: 46
Sugu: Mees

18.12.2006 kell 20:04
Mõtlesin et mu riist hakkab steikima aga selgus et tahtis teist naist. Ja siis töötas jälle hästi. Vana oli ära visanud.
Nimi: eiytle
Vanus: 29
Sugu: Naine

26.12.2006 kell 13:27
Mina olen tänaseks üksik, kuid 10 kooselatud aasta jooksul hankisin 2 armukesekogemust...
Esimene oli mu oma töökaaslane, minust ligi 20 aastat vanem. Asi sai alguse sellisest isalikust "kas sul on kätel külm ja kindaid pole?"-keerutamisest ja käest kinni võtmisest... siis hiljem ruumis diivanil istudes naljatamisi varvaste soojuse katsumisest, mis läks sujuvalt üle millekski massaa˛isarnaseks... Äärmiselt hell ja hoolitsev mees, ehk isegi liiga - see seletab ta üksi olemise tänase päevani (muide, pole vanapoiss vaid naine surnud ja kolm täiskasvanud last on tal). Temalt sain oma esimesed oraalseksi kogemused vastuvõtjana:). Mees armus minusse ikka täienisti ära, otsis kontakti igal võimalusel, kuid minusugune tuisupea... Sain oma uudishimu rahuldatud ja suures kuulujutukartuses hakkasin teda vältima, tegin haiget... See kõik oli enam kui 4 aasat tagasi, kuid tööalaselt puutume siiani kokku ja iga kord lendab õhus sädemeid, nii et kui vaid minu poolt tõkked eemaldada, oleks midagi väga ilusat ja head garanteeritud... Ohhhhhh...
Aga siis teine. See oli välismaalane, kellega kohtusin välismaal, käies koolitusel. Õnneks pole tegu mingi lõunamaalsest gigologa ega ka mingi põhjamaalasest rikkurvanapoisiga - see kindlustab tunnete eheduse minu jaoks. Hoopis selline täiesti tavaline minuvanune tore inimene. Intelligentne ja humoorikas, aga voodis suhteliselt mittemidagiütlev:( Sellegipoolest oli tema see, kellega kohtumine tõukas mind asutma oma elus otsustavaid samme - kolisin ära oma senise elukaaslase juurest. Mitte selleks, et ise välismaale kolida ja oma uuega happily ever after koos olla vaid lihtsalt... Sain temalt justkui mingit enesekindlust juurde. Nüüd kirjutame suhteliselt harva, kuid oleme head sõbrad ja kui mul terendab ees järjekordne lähetus tema koduriiki, kohtume kindlasti. Samamoodi kavatsen teda võõrustada oma kodus, kui ta teeb teoks oma ammuse unistuse - külastab Eestit:)
Ei pea kumbaki oma kogemustest ebameeldivaks - on teised nii erinevad ja minu elus samas nii tähtsad...

Aaaajah.... Kui juba avameelitsemiseks läks, siis tegelikult nüüd, kui ma pole kellegagi otseselt seotud ja erilist aruandluskohustust kellegi ees pole, otsustasin sisimas, et ei löö risti ette ka juhusuhete ees... Ja üsna pea, järjekordsel koolitusel, viis elu mind kokku ühe toreda noormehega, kellega ka mailiaadresse vahetasimee, muidugi toona puhtalt tööalastel ettekäänetel:P Üks kiri viis teiseni, siis MSN, siis vägagi otsitud ettekäänetega kohtumine vaid selleks, et kohtuda... Tore oli; piisavalt romantikat ja lõpuks seks... puhas, kirglik ja hea:) Jäimegi nii kohtuma. Minu südametunnistus on puhas, mul omad vajadused... Inimene ise ka muide vägagi tore (olen üha enam veendunud, et ööklubist pole mõtet partnereid otsida. Minu kaks kogemust koolitustel kohatud tuttavatega on piisavad - mingigi lootus, et on selle mehega midagi ühist), koos olles saame naerda nii et lisaks muudele lihastele järgmisel päeval ka kõhulihased naerust valusad... Lisaks tööalased jutud, mille osas on alati, mida rääkida. Asja juures vaid üks aga - temal on suhe. Mitte just pere, aga selline 3 aastat koos elatud ja hiljuti töö pärast lahku kolitud väidetavalt usaldusel põhinev distantssuhe:S Aga nagu juba mainisin, minu südametunnistus on ses mõttes puhas, et minul kellegi ees kohustusi ei ole ja tema täiskasvanud inimesena peaks ka ise teadma, kui kaugele riskib minna. Praeg on nad nt koos aastalõpureisil ja mina üksi kodus... Aga ei põe. Ei pommita mehikest armuvalus jõulusõnumitega vms. Võib-olla aitab just see reis neil selgusele jõuda, mida nad täpselt oma suhtelt ootavad ja Temal otsustada, kas/miks on vaja veel ka minuga suhelda. Mingi keemia aga jääb. Ja tööalaselt kohtume edaspidigi nii või naa. Nii et kui peaks juhtuma, et ta otsustab oma senisele partnerile truuks jääda, on mul ometi olemas sarnaste huvidega tore inimene, kes mu naljadest aru saab ja minuga mõnikord MSNis jutustada viitsib.
Nimi: Naine
Vanus: -
Sugu: Naine

09.01.2007 kell 19:01
Alustaks siis algusest.

Oli mul kunagi suhe ühe noormehega. Mingist hetkest taipasin, et temaga ei saa meil kunagi ühist tulevikku olema, sest me kasvasime aja jooksul niivõrd palju lahku, et teineteise seltsis ei saanud olla ühte tundigi, ilma et millegi pärast kisklema ei läheks.

Samal ajal hakkasin taas suhtlema oma eelmise kallimaga. Klapp oli fantastiline. Mitu aastat teineteisest eemal olekut muutis meid mõlemaid täiskasvanumaks ja küpsemaks. Minul oli kogemusi juures päris palju (seksi vallas, sest tolleaegse kallimaga sai kõike ja kõikjal järgi proovitud! ;-)... Me rääkisime, saime kokku, suhtlesime MSNis, linna peal kokku joostes käis must alati tuline jutt läbi. Seksini jõudsime mingi kuu aega peale uuesti suhtlema hakkamist, see valmistas mulle aga suure pettumuse. Olin sellele eelnevast suhtlemisest (rääkisime fantaasiatest ka) palju enamat eeldanud, aga võta näpust, paistis, et need kõik asjad olidki ja jäidki temal ainult fantaasiaks.

Kogu selle aja suutsin asja oma kuti eest varjul hoida. Mitte keegi ei saanud aru, mis toimus. Kodus olin ma endine. Kusjuures kõige kummalisem ongi asja juures see, et ma ei tundnud mitte mingeid süümekaid. Ja senimaani ei tunne.

Jätsin nad mõlemad ühel ja samal päeval. Armuke oli mu kallima olemasolust teadlik aga hakkas mult nõudma et ma ta maha jätaksin. Jätsingi, aga armukese koos temaga. Nüüd olen juba veidi rohkem kui aasta olnud püsisuhtes mehega, kellega on mul võrratult hea olla. Meil on absoluutne klapp, nii vaimselt kui füüsiliselt. Ja ma olen meeletult rahul, et suutsin tol korral langetada otsuse, mis muutis mu elu.

Ei kahetse midagi, sest noor olla saab ainult korra elus!
Nimi: ka patune
Vanus: 27
Sugu: Naine

18.01.2007 kell 22:59
Olen 10 aastat abielus olnud, viimase poole sellest olen armukest pidanud. Mitte, et pakkumisi varem ei olnud, aga siis suutsin meestele kindlaks teha, et minuga pole lootust.

Tegelikult on vist nii, et põhjuse leiab alati ja see, kes tahab, petab ka põhjuseta.

Oma mehest paremat voodis pole veel kohanud ja "kohanud" olen ma neid mehi küll. Tehnika ja muu värk viis pluss. Ainus, mille pärast ma vahel ka teise mehega kokku saan, on see hetk enne seksi, kui veel ei ole selge, kas läheb asjaks või ei. See adrenaliin ja südamepekslemine, mida me mõlemad tunneme. Alati me oma kohtumistel ei seksi, vahel oleme niisama mööda ilma ringi tuuritanud ja rääkinud.

Naljakas on see, et mõlemad ei mõtle lahutamisele, kuigi koos on megahea olla, mõtleme ühtemoodi, pingeid ja probleeme ei ole 5 aasta jooksul olnud, kui, siis süümepiinad oma abikaasa ees. Sellest johtuvalt keeldun ma vahel ka kohtumistest. Ja ikka ta tuleb ja kutsub ja ei jäta lootust, vot seda kirge mul ongi vaja.

Võibolla on asi ka selles, et mees on rohkem selline intelligendi tüüpi, väärikas ja hästi kasvatatud. Eks ma ise ka üritan, aga vahel tahan end vabaks lasta ja lapsikusi teha, ilma, et mulle seda hiljem ninale visataks.

Ma tean, et mu mees armastab mind, aga kas ta oleks mu pisikapriiside nimel läbi tule ja vee minema, selles ma küll kahtlen.

Nii ma siis kasutangi armukest enesehinnangu tõstmiseks. Mitte, et seda vaja oleks, aga vahel ikka.
Nimi: xy
Vanus: -
Sugu: Mees

31.01.2007 kell 12:21
Mina ei otsinud endale armukest, armuke võrgutas mu ära. Olen ligi 50 aastane kolme lapse isa ja mu võrgutas oma saunas 30 aastane kahe lapse isa. See oli mu esimene homoseksuaalne kogemus. Oma armukesele olen ma teine mees, kellega ta seksinud on. Esimene oli teismelisena üks nende 50 aastane peretuttav. Mu armuke ütleb, et meenutasin talle tema esimest meesarmukest ja sellepärast ta mind ihaldaski.

Kohtume suhteliselt regulaarselt ja see pakub meile mõlamale suurt naudingut ja rahuldust. Ja mis peamine, oma naise juures olen ma palju aktiivsem.
Nimi: -x
Vanus: -
Sugu: Naine

25.02.2007 kell 10:16
..Olen olnud koos oma mehega ainult pool aastat ja juba otsin teistelt meestelt lisa..mitte seksi,aga lihtsalt hellitamist ja kallistamist ja suudlusi..ma ei tea mis mu mehel on,aga alati kui sellest talle räägin siis muutub ta närvilisemaks kui ta on..kui lahkuminemist mainin siis ta vihastab,kaob paariks tunniks ja tuleb siis koju mind hellitama ja nunnutama..aga see on ainult hetkeline..ma pole temast valmis lahku minema,aga kui ma mujalt hellitust ei otsi olen ise ka närvipundar nagu mu mees..ja õnnetu ka veel pealekauba...!!! Mehed ärge jätke oma naisi hellitamata nii,et nad mujalt lisa peaks otsima!!!
Nimi: jah
Vanus: -
Sugu: Mees

28.02.2007 kell 23:53
minu puhul on ka süüdi helluse puudus :( hoidke oma kaasasid ei ole väärt see elu mis on, pidevalt valeta varja tee nägusid nii ühele kui teisele poole...
Nimi: tom
Vanus: 44
Sugu: Mees

08.03.2007 kell 00:26
Kui oma naine seksiga ei tegele siis mina ei pea ju mungaks hakkama.
Nimi: liina
Vanus: 19
Sugu: Naine

08.03.2007 kell 14:36
sina ei pea, siis lähete lihtsalt lahku ja punkt, siis niku keda tahad
Nimi: Kah mees
Vanus: -
Sugu: Mees

08.03.2007 kell 15:45
Ela siin ilmas natuke kauem sinisilm;)
Nimi: liina
Vanus: 19
Sugu: Naine

09.03.2007 kell 12:41
ma ei ole sinisilm ja ma tean kui palju petetaxe aga issand jumal, mehed näexid naiste silmis palju paremini välja kui nad räägixid selle koha pealt tõtt.
Nimi: Markko
Vanus: 35
Sugu: Mees

25.04.2007 kell 15:17
Naine lohvab kodus ringi nagu vana köögikata!Kui välja läheme siis mõnikord ka mainin et värviks äkki või paneks peale dressi midagi muud selga seepeale põrnitsetakse mind nagu mõnda haiget looma.Siis loobusin!Tean et armuke on ennast minujaoks alati viimasepeal üleslöönud ja hea tuju ka kaasas alati!Talle pole ka kahju meelitusi ja hellusi jägada!
Nimi: liina
Vanus: -
Sugu: Naine

28.04.2007 kell 09:57
no ma olen kodus ka vaadatav, kottis riideid kannan ainult teatud ajal, et mees teaks et nyyd tuleb eemale hoida:D aga muidu, alati häppi ja triksis traksis, ainult meiki ei kanna aga ta ei pahanda
Nimi: koll
Vanus: -
Sugu: Mees

10.05.2007 kell 13:30
ja armukesest sai naine mul tii rall laa laa. teate seda korduvat ringmängu?
Nimi: p
Vanus: -
Sugu: Naine

10.05.2007 kell 21:40
peale lapse sündi mind käitub minu mees minuga nagu mingi asjaga....korra pimedas teki all ja kõik...võtsin siis armukese,ja vahva kui keegi mind hellitab ka vahest
Nimi: K.
Vanus: 27
Sugu: Naine

31.05.2007 kell 12:59
Olen armukeseks mehele, kel on eestis kaks last ning kes nüüdseks välismaale kolinud, kus tal uus suhe. Ka minul endal on püsisuhe, ent selle kõrvalt kohtume selle mehega endiselt. Kuigi vahel on meie kohtumised üsna pika aja tagant, on need siiski alati väärt seda ootust. Oleme muidugi ka mõelnud, et ehk võiks me püsivalt koos olla, ent arvame et paarina poleks meil perspektiivi, sest oleme liialt erinevad. Samas seksuaalne tõmme on nii meeletult tugev, et sellest loobuda on raske ning vajame seda mõlemad oma püsipartnerite kõrvale justkui õhku. Ja nii me jätkamegi seda mängu ning hoiame oma ühist saladust. Õnneks on õige pea soe suvi tulemas, mil seisab ees nii mõnigi kohtumine temaga ning ma võin juba ainuüksi selle pärast oma suve õnnestunuks lugeda:)))
Nimi: XS
Vanus: 27
Sugu: Naine

03.07.2007 kell 15:56
Aga mina sain abielumehe ja laste isa armukeseks puhtjuhuslikult, lihtsalt tutvusime netis ja nii see edasi läkski...armusime jne. Kahjuks aga ei läinud kõik nii nagu võiks minna kõige kaunimates muinasjuttudes ja nüüdseks olen temast ilma... . Lisaks olen äärmiselt ettevaatlik uute tutvuste suhtes. Tolle teisega ei suhtle enam, kuigi kõige haigem on see, et kui ta tuleks...siis võtaksin ta vist tagasi, hoolimata kõigest...pean iseloomu kasvatama vist:I
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Naine

30.08.2007 kell 12:12
Meeldis mees kellega poleks probleeme sa ei tea temast midagi ühendab ainult üks asi, aga siis juhtus nii et ta hakkas ise huvi tundma ja suhe ei jääänud üheöösuhteks.
Nimi: W
Vanus: -
Sugu: Naine

30.08.2007 kell 20:51
Kunagi olin ma 100% ja enamgi kindel, et ei petaks oma meest ealeski, aga näe saatus tahtis teisiti, ja nüütseks on mul armuke kes on küll väga väikest aega olnud. Aga temaga koos oldud aeg on nii väärtuslik! Ta on kahe lapse isa ning elab oma naisega koos.
See pikk kooselu oma mehega on kuidagi lämmatavaks muutunud justkui vajaks ma õhku hingamiseks ning hellust ja soojust...
Ning kuidagi olin ma selle mehe kätevahel kuigi sellist plaani polnud meil kummalgil...kõik juhtus nii äkki ja ootamatult, ja mis kõige tähtsam ,meile mõlemile meeldis see...nüüd kohtume aegajalt, koos olla on hea. Kui kaua see jätkub ei tea keegi aga kahetseda pole ka nagu midagi.
Nimi: liina
Vanus: -
Sugu: Naine

30.08.2007 kell 21:09
to W- Lihtsalt kui välja tuleb, siis ei ole mitte kedagi peale enda syydistada sh ka pere lagunemises ja selles kuidas issi lastele räägib milline LITS nende emme oli ja perekond ei olnud piisavalt tähtis, emme kiimasus oli tähtsam ja sust saab lastele rõve olend kes on, see muidugi pole ju kahetsust väärt
Nimi: W
Vanus: -
Sugu: Naine

31.08.2007 kell 12:00
no mul endal lapsi pole..seega pole nagu midagi kaodata ka ja ju on sellel mehelgi kodust midagi vajaka, et ta minu juurde ikka ja jälle tagasi tuleb. või mis.
Nimi: >_<
Vanus: -
Sugu: Mees

31.08.2007 kell 12:04
to liina
rahune maha
Nimi: :S
Vanus: -
Sugu: Naine

31.08.2007 kell 12:13
mis mõtet on siia midagi ültse pihtida kui sõimama kukutakse:D
ma parem hoian kõik enda teada:P
Nimi: triin
Vanus: -
Sugu: Naine

31.08.2007 kell 12:32
to kah mees
väga väga hästi öeldud
Nimi: liina
Vanus: -
Sugu: Naine

31.08.2007 kell 16:05
to :S siin on kõigil õigus oma sõnale natuke idiootlik oleks kui osad seletavad teised oleks vait
Nimi: :S
Vanus: -
Sugu: Naine

31.08.2007 kell 21:49
to liina

sellest saan ma aru..aga vaata teised on usaldanud siia oma pihtimuse ja kellelgi pole õigus teda ju sellepärast hukka mõista, kuidas keegi oma elu elab...
tore on ju tegelt lugeda kuidas keegi elab, ilma et teda hukka mõistma hakkaks....
iga ühel oma elu ja omad mõtted, ning teod..ja kui inimene langetab otsuse võtta omale armuke ja sellest siin pajatada pole ta ju midagi halba teinud...kellgil pole õigus kedagi hukka mõista...enne vaadaku peeglisse ja siis hakkaku kohutmõistma:)))

seepärast olengi parem vait:D
Nimi: MM
Vanus: 28
Sugu: Mees

03.09.2007 kell 15:51
...raske mõista, kerge hukka mõista, votnii...
võiks natuke sallivust endas kasvatada:)
Nimi: liina
Vanus: -
Sugu: Naine

04.09.2007 kell 17:07
selle asemel et armuke võtta võiks enne lahku minna, see on enne kõike ensepetmine ja kõige rõvedam ja räpasem asi mida teha, enne olen yheöö suhtes kui petja
Nimi: wwwwwwwwww
Vanus: 3
Sugu: Naine

10.09.2007 kell 20:46
TO LIINA ...valetamine, varastamine, millegi rääkimata jätmine, sõbranna/sõbra tunnetele haiget tegemine kogemata. Väljas käimine sõbrannaga, kui omal on mees. Emale vastuhakkamine, mitte sõnakuulamine jne 100000 reegleid ja kui sa oled nendest kõigist auga kinni pidanud, siis oled väärt naine, aga kui oled ise ka ühiskonna kirjutamata reegliteotsa kukkunud siis mokk maha ja pihtima, et süda kergemaks ja patud andeks. Neid reegleid on veel mõtle enne kui ütled
Nimi: Kikidii
Vanus: 32
Sugu: Naine

11.09.2007 kell 23:56
Sellepärast, et mul puudub igasugune füüsiline suhe oma mehega, mees ei taha enam mind, ma ei tea miks aga teda huvitab ainult usk ja puhastumine, ma pole ju veel vana ega närtsind, pruun ja kirglik, õrn ja hoolitsev aga mina vajan seksi vahel ka bi-seksuaalseid suhteid, tüdrukuga amelemine võib vahel olla mõnusam kui mehega loomalik seks.
Nimi: x
Vanus: 26
Sugu: Mees

24.09.2007 kell 08:07
mina ei tea aga mul on olnud ühe korra armuke 3aastat tagasi kuid kunagi ma ei jõudnud armukesega korralikult sex sida sest ei klapinud .Smas on oma naisegagi sex kuidagi imelikuks muutunud et enam ei rahulda .Nii et arvatavasti pean hakkama endale uut armukest otsima nii et kes tahab anku tiada
Nimi: nimetu
Vanus: 44
Sugu: Mees

28.09.2007 kell 07:49
Kahju enamustest siin.Elan oma naisega ligi kümme aastat koos ja tunded on samasugused kui esimesel kohtumisel.Armukesi oma naise juures ei vaata,sest teised naised lihtsalt ei ole nii armsad.Minu arvates enamus siin kirjutajatest pole leidnud omale seda TÕELIST.Sex on meie vahel igapäevane romantika.See on korraliku pereelu juures väga tähtis.Lõpetuseks paljud korralikud pered lagunevad just nende armukeste pärast.Ja mulle tundub,et siinkirjutajatest ei tea keegi,mis on olla TRUU.Olgem truud, siis on lihtsalt südamel HEA.
Nimi: ww
Vanus: -
Sugu: Mees

12.10.2007 kell 07:35
Sinusuguseid võiks rohkem olla To: nimetu kuid inimesed eksivad ja see on nii olnud algusest peale mul on hea meel et oled suutnud väga hea mees olla ja täname hea nõu eest. Kahjuks peavad inimesed (osad selle oma naha peal ära proovima,olin ise ka selles rühmas). Veel kord tänud soovituse eest.
Nimi: xx
Vanus: 24
Sugu: Naine

20.10.2007 kell 10:49
ei noh toredad on need mehed kelle armukese otsimise põhjusex on dressides ja värvimata naised.no jah ex seal ka muid põhjuseid.aga need 2 asja olid välja toodud.aga mix peax naine nt kodus ennast värvima ja mingi mini seelikuga ringi käima?ebamugav ju:Sja mix te arvate et armukesed koguaeg sellised on?kui teatada neile et tuled siis on ju mukkimisex neil aega küllalt.kui esialgu on nad toredad ja lõbusad siis ei tea ju iialgi millal nad teile pinda käima hakkavad.äkki otsustate hiljem selle suhte lõpetada ja mis siis saab?vaevalt neile see meeldib et nad ei kõlba enam ja siis ilmuvad teie naise juurde ja kannavad teie saladuse kõik ette.siis pole armukest ega oma naist kes ootab kodus sooja toiduga.ega naine ei vingugi vast niisama ja voodielu vast ka korrast ära polex kui neid teie juures midagi ei häirix.vb olete ise külmemax ja üxkõixemax muutunud.ise olen 3 lapsega ja suhe on kestnud 5a.kuid mina isiklikult ei suuda meest küll petta.mis mõtet on püsisuhtel kui vasakult panexin.mees ka siiani vahele pole jäänud kuigi jah ega meilgi on probleeme ja vahest isegi arvan et mingil hetkel tal must villand.aga seda teab ta hästi et üx vale ja vaskule panemine siis on kõik läbi.ei saa aru naistest kes andestavad.see jääb ju väga pikax ajax hinge närima et sind on petetud ja iga tüli ajal hõõrutaxe seda nina alla.paljudel juhtudel siis minnaxe ikkagi lahku sest sisimas te andestada ei suuda.nii et ma arvan ka et kui ei suuda ühega piirduda siis püsisuhtel pole mõtet.ole vaba ja vallaline ningi amele kellega tahad ja nii palju kui suudad.need kes petavad oma elukaaslast ....usun et nemad ei suudax leppida sellega et neid petetaxe.
Nimi: minake
Vanus: -
Sugu: Mees

24.10.2007 kell 19:30
ma ei otsinud, ta lihtsalt tekkis. ju mul on nii suur süda, et jätkub paljudele. kuid kahjuks on armukesel selline töö, et kokku saame väga harva. aga igatsus tahab vahel lausa tappa. oma mehega on kõik ok. ju siis tahan vaheldust, põnevust ... liblikaid kõhtu ikka ja jälle
Nimi: Paabu 1.
Vanus: 48
Sugu: Mees

15.11.2007 kell 21:16
...Onu Bella sõnadega ütleks "...minu armukeste kari..."aa tegelt Mick Jagger`i sõnade järgi on mul lihtsalt "laiendatud perekond"ja saame ilusasti läbi.....vist suured juba....:)
Nimi: ali
Vanus: 37
Sugu: Naine

23.11.2007 kell 09:52
Seletage mulle palun, mismoodi need asjad käivad!
Mees ja naine, imeilus kodu, mida koos on tehtud, kirev ja huvitav elu, ühised huvid, sõbrad, hellus ja hoolimine ja toetamine omavahel olemas, voodielu elav, hea seks, uinutakse teineteise kaisus veel 6 aastat pärast abiellumist, koos veedetud puhkuse aeg, reisid, meelelahutus, puudust ei millestki....ideaalne? mees ütleb, et on täitsa õnnelik, täitsa rahul eluga. ütleb mitte ainult oma naisele, vaid sõpradele.
aga siis saab naine teada, et mees otsib internetist tasu eest seksi. Miks? Mis on inimesel üldse vaja?
naine elab koos mehega muidugi edasi, sest armastab ikkagi oma meest, aga miski on temas kadunud, ja suur kurbus on sees...
Nimi: sulli
Vanus: -
Sugu: Naine

30.11.2007 kell 10:44
Armukes....? oi kindlasti...!!!
Kas selleks, et pidevalt petta ja valetada...
Kas selleks, et haigus koju tuua....
Kas selleks, et jätta naine kolme väikese lapsega ja öelda, et kogu aeg minnakse lahu.
Nimi: Lumi
Vanus: 18
Sugu: Naine

21.12.2007 kell 00:04
Mõni aeg tagasi, nii umbes aasta, juhtus üks selline lugu, et mu mees teatas mulle, et on mind petnud.Enne seda oli meil kõik täiesti fine! Ma sattusin masendusse ja peas hakkasid tiirlema mõtted sellest,et ma olen tegelikult ju üks meeleheitel kodukana, kellele heidetakse ette seda, et olen KUNAGI suhelnud teise mehega ja et ei oska oma mehele hea olla ja plaplapla... Ma olin terve maailma peale nii vihane ja kirusin kõiki ja kõike maa põhja.
Ühel õhtul, kui meie korteris toimus jälle mingisugune joomine, oli ka mu mehe sünnist saati parim sõber seal. Ma ei tea mis mulle sisse lõi aga ma hakkasin ette kujutama kuidas ma oma mehe sõbra käte vahel mõnuleksin ja kui hea temaga 0leks jnejne.. ning juhtus see, mis juhtuma ei pidanud- ma armusin temasse. juba sellel samal õhtul saatsin ma talle sõnumeid et olen su järgi hull jne. samal ajal kui teised suitsu läksid tegema suudlesime me temaga pimedas köögis salaja. nii juhus igal nädalavahetusel umbes kolm-neli nädalat järjest. ma olin tema järgi täiesti pöörane ja hullumas, sest igal õhtul kui OMA mehe kõrvale magama heitsin, korrutasin endale, et ma ei hakka unes rääkima jne. olin täiesti hirmul, et see asi tuleb välja.
ühel õhtul olime me sõbrannadega väheke purjakil ja ma saatsin ta koju ära. kui sõbranna saadetud helistasin oma silmarõõmule ja me saime kokku... me rääkisime tema autos ja musitasime... kudrutasime seal nii kaua kuni asi jõudis seksini... seks oli oivaline.. täiesti super.. kirjeldamatu..pole elusees midagi sellist kogenud..
järgmisel päeval ma muidugi kahetsesin kõik ja kirusin ennast maa põhja.. kuid õhtul võtsime jälle sõbrannaga väikest napsu... kuid seegi kord jõudsin ma oma armukese juurde... kuna olin suht purjus ei tundnud ma mingit hirmu.. suudlesime ja kallistasime avalikult.. kuni helises mu telefon.. mu mees helistas ja kamandas mu koju. nii ma siis läksingi, aimamata halba. kuid koju jõudes sain teada, et mu mees oli mind jälitanud ja kõike pealt läinud... oh issand kuidas ta oli tuuris- tahtis mind vist ära tappa. kuid oma parimale sõbrale ei teinud ta midagi.
peale seda tuli minu ja mu armukese suhtesse väike paus. kuid peale seda kohtusime me ikkagi...kuid need korrad me varjasime end. ma olin nii õnnelik, sest ma olin armunud ja tema oli minusse kuid samas olime ka hinge põhjani masendunud, sest teadsime, et ei saa kunagi päriselt kokku.
ma lõpetasin selle suhte peale seda kui mu armuke tahtis autoga enesetappu teha....

nüüd on sellest kõigest umbes aasta möödas ja ma lihtsalt pidin selle kuskile kirja panema.
....kuid sisimas tean, et armastan teda ikkagi...
Nimi: Naksik
Vanus: 25
Sugu: Naine

01.01.2008 kell 04:06
Algas see 4 aastat tagasi, kui meie molemi peres oli kriis. Olime koos aasta ja otsisime eluaset, kui sain teada, et ootan last. Ta hoidis mu suuremaid lapsi väga, kuid oma lapsest ei tahtnud kuuldagi. Me ei suhelnud raseduse vältel, laps teda ei huvitanud ja ta ei tunnistanud teda ka omaks. Sain suhtpalju haiget, kuna koik ju teatsid meie suhtest. Peale lapse sundi teatasin ta naisele lapsest ja me hakkasime jälle kohtuma. Meie suhe pohines kull alguses peamiselt sexist. Nii kohtusime peaaegu aasta kui sain endale korteri ja ta poolenisti sisse kolis. Siis tunnistas ta, et armastab nuud kedagi kolmandat ja kolis oma naise juurde tagasi. Nad ei klappi selle kolmanda naisega absoluutselt ja see naine sai teada ka minu ja lapse olemasolust ning me jäime talle ka vahele. Peale selle sexib ta ka vaid minuga, kuna kolmas teda pettab ja oma naine ei anna. Kuid mees on korvuni armunud ja naine ta rahamaias. Viisin mehe nii kaugele, et ta lubas oma naisele truu olla, tean, et ta hoiab seda minule. Hetkel on meie vahemaa väga pikk, aga kui temani jouan helistab ta ja palub last näha. Edasi juhtub see, et ta kolib meile ja praegut suhtumist arvestades päriseks.
Nimi: jah
Vanus: -
Sugu: Mees

14.03.2008 kell 17:41
Otsin armukest kellega vabal ajal seksida!
Nimi: ega88
Vanus: -
Sugu: Naine

27.03.2008 kell 17:00
kättemaks? hmm, ei...
20 a. abiele, ehk jah, soov rohelisemale murule...
Nimi: kutt
Vanus: 20
Sugu: Mees

05.05.2008 kell 00:02
Ma olen olnud tüdrukuga üle aasta koos, Ma armastan teda väga, aga ma ei tea, midagi samas jääb puudu ja ma armastan ka enda endist tüdrukut kel on sammuti oma kutt olemas aga ikkagi ei suuda me teineteisest eemal olla isegi riidleme ja ütleme et see oli viimane kord aga üle kuu ei suuda eemal olla:/ ma ei tea mis mul viga on noh:D
Nimi: genadi
Vanus: 19
Sugu: Mees

05.05.2008 kell 21:25
üsna sama probleem endal,mul on tüdruk keda ma väga armastan ja kellega tahan kaua koos olla,aga ma kardan,et ma oleks valmis teda petma kui võimalus avaneks..just mu eelmise tüdrukuga,ta läks oma kutist lahku ja me oleme siin paar õhtut msnis rääkinud,olen teda lohutanud..me räägime armsat juttu,ei nilbitse ega midagi,aga ta on tahtnud kokku saada ja pm see nädal millagis pidimegi nägema,ta on andnud vihjata ka paljut..aga ma olen mänginud lolli :D et ei saa aru..veidi pelgan ka minna,kuna mina ei suuda end takistada EI ütlema..ja oma praegusest tüdrukust ei taha kohe kindlasti ilma jääda,kardan et see võib kuidagi välja tulla vms :S.
Nimi: liis
Vanus: 33
Sugu: Naine

11.05.2008 kell 06:10
olin olnud truu nii palju aastaid. mehe purjutamised sõpradega, endal olid mul väikesed lapsed, mis ei võimldanud väljas käia, ootasin teda pikisilmi koju, kuigi saabus tihti hommikuti alles koju, vabanduseks oi jäin magama kogemata.
Minus justkui murdus midagi..arvan ,et noored lastega emad elavad paljud seda läbi...
Endalegi teadmata tajusin endas kiskjat, kes soovis kättemaksu.
Voodielu oli ju korras...nimelt olen suure tahtmisega ...
hakkasin käima suurlinnas tantsimas ja armusin täiega.nüüd siis elan kaksikelu ja loobuda ei suuda...
Nimi: M
Vanus: -
Sugu: Naine

14.05.2008 kell 20:36
Juba see, et isegi mõeldakse selliseid mõtteid..kellegi teise tahtmisest, näitab, et suhtes on midagi väga valesti.Ei saa aru, miks inimesed siis ikka püüavad purunenud klaasikilde(tihti neile enestelegi alguses teadmata) meeleheitlikult kokku panna..kui just muidugi pole mängus lapsed, pikk minevik, aga samas lapsed saavad seda enam haiget, kui sellises perekonnas kasvavad ja minevikust peab oskama lahti lasta.Kui sellest ei lase õigel hetkel lahti, pole ka tulevikku.
Lihtsalt..ise leidsin endale armukese, suhte ajal, juhuslikult, kuigi olen endale alati suure suuga tõotanud, et olen kõrge moraalitunnetusega inimene.Ja no sellest moraalist siis nii palju, et ühel õhtul läksin välja, võtsin natuke ja..öösel avastasin end Ta voodis.Ta oli just õigel ajal, õiges kohas ja õigel viisil.Ning mis kõige hullem..ma ei kahetsenud.Mitte põrmugi.See viimane fakt sundiski mind oma mehest lahku minema, kuigi pean mainima, et tema armastus oli tohutult Suur, isegi vist liiga suur minu jaoks, ei suutnud seda kõike vastu võtta.
Kuigi see armuafäär pärast lahkuminekut ei kestnud kaua ja..ehk oligi parem, seda oli lihtsalt vaja, et mu silmi avada.
Ja..ei saa vales elada.See kaksikelu elamine, mõtlen, et kuidas küll suudetakse..olla kahes rollis üheaegselt.Kas keha, vaimu ja hinge ei vaeva, väsita?
Nimi: kah 3
Vanus: -
Sugu: Mees

14.05.2008 kell 21:04
tead ei väsita,erksamana hoiab
Nimi: :)
Vanus: 24
Sugu: Naine

31.05.2008 kell 00:46
Mul oli armuke. Miks? ei teagi aga arvatavasti sellepärast et ma armastasin teda ja oli südames veel lootus teda tagasi saada. Ta ajas mind vahel nii tigedaks ja samas ma armastasin teda. Jutt on minu exist. Läksime lahku kuna avastasin et tal on armuke ja kui sellest juttu tegin et tean siis tahtis ta lahku minna. Arvatavasti kadus tema põnevus kui teada sain. Minuga soovis ta aga edasi kohtuda... Ta hakkas kohe oma armukesega ka koos elama. nüüdseks on neil juba ka 2a. laps. Mina olin talle aga koguaeg armuke. Ka minul tekkis suhe ja nüüd olen selle mehega abielus. Olen ka kooselu ajal oma meest exiga petnud kuid viimasel ajal ma ei paku mulle armuke enam huvi. Oli ka kaks teist juhusuhet ja avastasin et keegi ei suuda mulle pakkuda seda mida oma mees. Siiani on olnud ta parim, kuid ma ei välista seda et teda enam kunagi ei peta. Ja kui keegi talle end pakuks sii olen kindel et see võtab ta mõtlema. Ja ma ei paneks seda talle pahaks.
Oma exi enam armukeseks ei võta kuna tema ülbus ajab vihale. Ta arvab et on kõige parem partner voodis. Ja siis viimasel korral ütlesin et minu praegune mees on temast ikka peajagu üle:)) see vist solvas teda:))) ja nüüd käib vaid kohvi joomas:)
kui temalt kunagi küsisin miks ta minu juurde tuleb kui ta oma naine nii hea on kui väidab... seepeale oli ta vait ja ütles et ei ütle seda mulle kunagi. Kuid tean 100% et asi oli selles et olin tema jaoks väga hea. Tean et kui pakuks talle võimalust minuga magada olex ta ta nõus.... nagu paljud. Võibolla see võtabki mul isu armukest otsida.. vähemalt praegu. Mul on oma mehega hea ja meil on avatud suhe. Ta teab minu juhtumistest ja leppis sellega. Oleme sellel teemal rääkinud ja ta ütles otse et võiks ju kedagi teist proovida aga hetkel pole tal minust veel küll saanud:))

Miks ma siis meest petsin ... eksi suhtes oli veel tõmmet mis nüüdseks on õnneks kadunud kuid teise kahega oli soov proovida kas keegi on parem kui praegune mees.

Igaühe elu on nende enda elada... kellegil pole õigus kedagi puhta kriitikaga üle valada. Jgal asjal on kaks otsa.
Nimi: krissu
Vanus: 25
Sugu: Mees

12.07.2008 kell 04:58
elasin kaheksa aastat koos oma endise tüdrukuga.kasvasime kokku juba koolis.ta oli minust kaks aastat noorem.probleeme tekitas tema kohutav armukadedus ja eks ikka minu kadedus ka....ja siis hakkasin kodus vähem tähelepanu pälvima....ja hakkasin seda mujalt otsima-hoolimist ja armastust.ja leidsin seda rohkem kui oma naiselt!sain võõrastelt armastust ja emalikkust,nagu ikka meestel kõigil...võõrad naised innustasid edasi liikuma!!poleks arvanud,aga eesti tüdrukud on toredad väljaspool klubisid...edu teile...äkki kunagu tutvun kellegagi teist :)
Nimi: marek
Vanus: 26
Sugu: Mees

12.07.2008 kell 21:41
ma ei saa teist aru kas siis üks inimene(teie 'elu armastus') ei piisa teile.armastusel ei olle takistusi(kellel 4 last ja kellel kallis mersu).
Nimi: R.
Vanus: 17
Sugu: Mees

29.07.2008 kell 22:59
Naised, tüdrukud kirjutage kui tahate saada 16cm apj17@hot.ee
Nimi: O.o
Vanus: -
Sugu: Naine

07.09.2008 kell 20:20
Ma olen praegu suhteliselt noor alles ning ei saa aru sellistest asjadest.
Kuid minu isiklik arvamus on, et kuidas te naised saate ennast nii labaseks teha ning olla kellegi mehe armuke? kas teile meeldiks kui teie mees petab teid vallalise naisega ning teil kodus on lapsed?
Abielus meestest ja naistest saan ma aru aga vallalised armukesed.. Parem las vallalised sehkeldavad omasugustega ja abielus ka omasugustega. Maailm on niigi ebavõrdne.
Vb ma ise kunagi teen vigu aga ma suudan ennast ohjeldada, kohe kindlasti.
Nimi: Zarz
Vanus: 21
Sugu: Mees

18.10.2008 kell 12:31
Miks otsin endale armukest?

Otsin selleks et saada eemale kodurutiinist. Tööle koju poodi voodi. Lihtne
aga ka tegelt see et mulle on hakanud meeldima kõik muud tegevused mida tema ei tee. suhuvõtmine dildod nii mulle kui talle.Fisting.keelekas anaal sex kõikvõimalikud poosid. olen naisega sellest kõigest rääkinud ja ainult ainuke vastus mis ma olen saanud on kindel EI.sest tema jaoks on see kõik Mitte meeldiv ja mitte loomulik. Öösel pimedas ja teki all.aga ma vajan midagi uut. eriti ootan abielus naist kellele meeldivad kõik need asjad või on võimeline neid proovima. Värskendame oma elusid.
Nimi: kõiketeadja
Vanus: 37
Sugu: Mees

18.10.2008 kell 19:32
Enamusel meestest või naistest on armuke,sest oma naine või mees ei tee või ei taha teha seda mida teeb armuke. Armuke aitab ka abielu koos hoida.
Nimi: Heli
Vanus: 44
Sugu: Naine

06.11.2008 kell 21:59
Elatud 25 aastat abielus. Läksin mehele süütult ning sexsisime ja arvasin et nii ongi. 6 aastat tagasi tekkis armuke töö juures. Pool aastat meeldivat läbisaamist viis hotellituppa ja peale imeilusa õhtu küünlavalgel jõudsime voodi. Ta suudles mind igalt poolt pööraselt ning ma haarasin ta liikme pihku ning see paisus silmnähtavalt. Vahtisin värisedes ta suurt peenist mis ületas minu mehe oma pikkuselt vast 10 cm ja jämeduselt kaks korda kindlasti. Keerasin selili ja ta surus seda ettevaatlikult minusse. Märgusin kohutavalt ja sain kirjeldamatu orgasmi, siis veel ja veel.
Nüüd ma ei kujutagi elu ette et me 3-5 korda nädalas ei sexsiks. Ma jumaldan ta riista mis mind õnnelikuks tegi. Mehest on kahju et jumal talle põidlasuuruse vaid andis.
Nimi: rixxx
Vanus: 30
Sugu: Mees

26.03.2009 kell 22:38
ytlen vaid seda kogu jutu kohta teile inimesed...leidke omale kaaslane kelle k6rvalt pole vaja panna,kes teid armastab,hoiab ja hindab ja olenematta riista suurusest ka sellega midagi teha oskab_leidke see_ sis te ei vaja kedagi muud kui vaid seda inimest,,,kui te ei leia seda sis jäätegi nii exlema ja te elu möödub mõtetult exiteel. te kaaslane otsib sama,,,,leidke end!!!!!!!!!
Nimi: psühhh
Vanus: -
Sugu: Mees

27.03.2009 kell 17:22
normaalne on partnerit vahetada iga 3 kuni 5 aasta tagant.see hoiab mõistuse ja kõik muu korras
Nimi: pljähh
Vanus: -
Sugu: Naine

27.03.2009 kell 18:29
psühh'a naine vaeseke peab armukesi silmarõõme vahetama ikka paar korda aastas ja pidama koguni mitut korraga, vot hoiab mõistuse ja kõiik muu korras. Ja koosolu psühhiga väljakannatatav.
Naabrinaine Pljähh
Nimi: psühhh
Vanus: -
Sugu: Mees

27.03.2009 kell 18:36
ainult nigelik on abielus ja tuleb siit foorumist abi paluma.sina eelmine oled ikka paras pekk ja jutt on ka pekkis
Nimi: Don`t Cry for Me
Vanus: -
Sugu: Mees

07.04.2009 kell 20:35
Igal oma põhjus.
Nimi: pljähh
Vanus: -
Sugu: Naine

07.04.2009 kell 21:15
ja see naine on väga lõbus, õnnelik, elavad psühhikaga rõõmsalt, lahe olemine.
Naabrinaine Pljähh
Nimi: Jaan
Vanus: 15
Sugu: Mees

20.04.2009 kell 20:14
ma olen üksinda ma tahan otsida tüdrukud kes mind armastab
Nimi: n22
Vanus: -
Sugu: Mees

22.04.2009 kell 11:15
tunnistan üles, et armastan oma meest, kuid nii aastas paari aasta tagant korra tuleb tuju kellegi teisega olla. peale seda tahan oma mehega rohkem tegeleda ja koos olla. kus juures veendund olen et minu mees ikke parim. aga sellest ei saa ma aru miks vaja ikka nii korra üle aiosa lüüa. mehest kohe kahju
Nimi: madaam
Vanus: 24
Sugu: Naine

20.05.2009 kell 14:35
Hea, et endal neid probleeme pole.
Kui mu mees peaks mind ühekordselt petma, siis ma ei taha sellest mitte kunagi teada saada. Kui tal on armuke, siis loodan et saan teada. Vot sellest ma aru ei saa, miks püsisuhte kõrval on armukest vaja, elate oma elu nii keeruliseks, lähed lahku, lakud haavu, vähemalt ei peta teist inimest.
Eks arvamusi on erinevaid, hukka ei mõista aga aru ei saa.
Nimi: x
Vanus: 25
Sugu: Naine

04.08.2009 kell 22:21
minagi sattusin siia lehele juhuslikult,kuid kui lugesin neid jutte siit siis sain mõnegi asja enda jaoks väga selgeks.olen kahe lapse ema ja mul on elukaaslane.kuid meie elu nagu hall argipäev.olen kodus ja liikuda pole mul siit kuskile.bussiliiklus puudub ja autojuhi luad puuduvad,kuina olen epileptik(ei saa ka tööle minna).niisiis kuhu ma jõuda tahan.tulin mehega oma sõprade ja tuttavate juurest 180km kaugusele.pole kedagi näinud oma sõpradest juba 7aastat.täpselt niikaua kui mehega koos olen olnud.ma tahaks oma mehelt vähemalt tähelepanu.:)alguses oli kõik ilus liblikad lendasid kõhus kui teda kallistasin.ta rääkis ilusaid sõnu.saatis sms kui kaugel temast viibisin.andis enne tööle minekut musi jne.nüüd ütleb et see on täielik jura.olen lastega koos olemisest tüdinud kuna hoian neid kella 7 hommikul kuni 9 õhtul.tahaks nägu ennast üles lüüa kui kusagile minek on ta muutub närviliseks ja vingub miks kõike seda vaja on.ma pole saanud endale temaga mitte isegi uut pesu lubada.tuleb nagu mühkam töölt koju sööb kõhu täis siis situb ja läheb vaatab mis ema teeb.(kes juhtumisi on meie naaber-kätsatab üle aia nii kui midagi ei meeldi-isegi külalisi ei julge kutsuda ja mõned selle moori pärast ei julge külla tullagi)siis saabub uuesti mingi aeg koju ja kohe arvutisse.lapsi ta hoiab välja arvatud see et nad peavad nagu nöörimööda käima.nüüd siis magama mineku aeg(väga meeldib talle sexida)aga ..aga...agata teeks seda võimalikult tihti.kuid vaid niikaua kuniks tema rahulduse saab.surub mulle peale et teeme ikka seda ja teist ja kolmandat.vahel hoian lihtsalt jalgu laiali ja loodan et see ükskord ometi muutuks.kolm min ja mulle on keeratud selg:)poole öö pealt ka diivanile magama mindud.kui te nüüd arvate et ma paks ja kole siis peate vist paraku eksima.aga selline on mu elu:)nädalavahetused veedab ta kalal:)


jutustasin eespool oma elu aga lugu seisneb selles et ma pole omale otsinu armukest ja ei tea VEEL kas tahan seda.kuid kui väljas käin üksi siis flirdin kõigi vabade meestega sest ma olen nendega õnnelik.tunnen et ma olen keegi.tunnen kasvõi hetkeks et ma olen vastupandamatu kellegi jaoks.igal koosolemisel olen võtnud ühe sihikule.ja need on olnud minu viimase seitsme aasta ilusamad hetked.kõige kaugemale olen majõudnu ühe mehega kes minust noorem ja suudlus oli minu piir.ma lihtsalt ei julge enamat.kurbusega lahkun ma peolt sest tahan nende kallistusi ja ilusaid sõnu ikka ja jälle oma kõrvus kuulda.selle viie aasta jooksul on mul olnud 4 salasuhet-me ei sexi nad lihtsalt on lasnud mul tunda ennast naisena.kuid kõige hullem on see et olen lõpuks kõigisse armunud ja olen palju haiget saanud.olen tahtnud isegi oma mehest lahutada aga kuna olen epileptik,tööd ei saa siis kardan et ei tule oma kahe lapsega kuidagi toime.ja kas ma olen selleks üldse valmis ma ei tea!!!!!loodan et teil siin kellegil sellist elu pole kurb kui on emadepäev oled sünnitanud mehele kaks last ja küsid nädala pärast et miks sa mulle head emadepäeva ei soovinud ja vastu on sa pole mu ema.või näiteks kuus korra näen ma enda ema ja siis on ema sünna ja ta ütleb et meile pole kasulik sinna minna ja ega koguaeg peagi igalpool käima.andke nõu mida teie teeksite minu olukorras.kas peaksin riskima ja sellest mühkamist loobuma kes ei vaevu minu pärast isegi oma habet ajama:):)ainult siis kui mõne sõbra sünnale minna vaja siis lüüakse ennast üles.

selline siis minu lugu.
Nimi: to x
Vanus: -
Sugu: Naine

05.08.2009 kell 09:52
lase jalga.punkt.
Nimi: edd
Vanus: -
Sugu: Mees

05.08.2009 kell 12:35
to x...
jama see lugu sul. Soovitan samamoodi, et proovi riskida, sest mis krdi elu see on sul seal....
eriti kui mees ka mingi mega memmepoeg on ja siuke jobi. Suhet peab ikka aegajalt värskendama, kui ei , sis kipubki asi käest minema....
Nimi: xxx naine
Vanus: 27
Sugu: Naine

13.12.2009 kell 20:25
9 a truu naine old.mix otsitaxe mujalt vaheldust ,kas ei viitsita vaeva näha ja suhet värskendada.väga kahju kui teada peax saama ,et mees petab.ohh seda südamevalu..hoidke parem üksteist mitte kergema vastupanu teed minema.ahvatlusele järgi andes, rikutaxe suhet..
Nimi: Tädek
Vanus: -
Sugu: Mees

13.12.2009 kell 23:25
psüholoogid ju asja paika pannud,et normaalne ja värskendavana mõjub kui iga 5 aasta järel partnerit vahetada.olge ikka moodsad!
Nimi: usur
Vanus: 39
Sugu: Mees

15.12.2009 kell 14:42
iga 5 a järel tuleks vahetada töökohta, autod või naist, siis ehk vähem probleeme ja elame ju ainult ühekorra.
Nimi: xxx naine to Tädek,usur
Vanus: 27
Sugu: Naine

16.12.2009 kell 19:55
selle järgi küll ei hakka vahetama,kui mul on hea olla oma mehega ,millex siis?!!misiis et ühe korra ,elangi armastades ,olla armastatud.ei näe põhjust mehi koguda..ja vahetada..ei ihkagi moodne olla:D
Nimi: mirri
Vanus: 42
Sugu: Naine

18.02.2010 kell 16:13
Teema on küll nii ja naapidi läbi kirjutatud, kuid...olen üsna kindel, et ma ei oleks armukest otsinud kui mu enda mees poleks selleks kõike teinud. Kui oma kaasaga tutvusin, oli meie voodielu supper, täpselt sinnamaani kui jäin lapseootele. Kui laps majas, siis ootasin teda töölt koju seksikas pesus, tantsisn talle pitsilistes sukkpükstes- ja ei midagi...Ta oli külm kui kivi. Kui viimaks söendasin etteheiteid teha, kui me polnud 6 kuud vanainimeste asjaks aega leidnud, teatas ta et olen sekspervert ja kui ma nii hirmsasti meest tahan, siis mingu ma ja tõmmaku ringi. Olin siis 23, kui oma mehes pettusin. Olen saleda n-ö liivakella kehaga ning pikkade juustega- mehed nägid mind siis, eks märkavad veel praegugi, aga enam ei hooli. Mitu armukest tegid mulle ka kooseluks ettepanekuid, kuid ma ei tahtnud oma lapsele kasuisa. Nüüd on laps suur ja oma kallima juures, mina olen mehelike õrnusteta juba harjunud. Mis seal pattu salata, olen õppinud endale ise mõnu tegema. Kahetsen midagi? Ehk vaid seda, et olen oma abikaasa juurde jäänud.
Nimi: Ööliblikas
Vanus: -
Sugu: Naine

18.02.2010 kell 16:34
xxx to naine, vaata kõigile ei sobi see jeesuse pruudiks olemine, ja ühepoolne armastus. Mina vajan veel seda, et mind ihaldatakse, ja mitte üks kord mitme kuu jooksul. Vaid, et taban selle mehe pilgust, kehakeelest, mille lahutamatu osa on sexs.
Kui seda pole, otsid mujalt, ja moodne olemine on küll viimane asi mida soovid seejuures.
Nimi: katy
Vanus: 28
Sugu: Naine

03.03.2010 kell 23:33
Miks on elu selline karm ja pettmist täis???Teate mul sündis väike ime armas beebi keda südamest armastan ja tahan et pere oleks ilusti koos. Miks on sellist petmis vaja. Kas te ei armasta oma lapsi, et lapsel oleksid vanemad, ja korralikud??
Ja armukesed kas teile meeldiks kui keegi tuleks teie peret löhkuma???
Nimi: viimasele
Vanus: -
Sugu: Mees

04.03.2010 kell 12:11
ka sinu mees petab sind...
Nimi: katy
Vanus: 28
Sugu: Naine

04.03.2010 kell 22:35
Minuteada ei. Aga kui siin neid eelnevaid teemasi lugeda, siis ei sa kunagi kindel olla.
Nimi: g
Vanus: -
Sugu: Mees

20.07.2010 kell 16:22
naised nussige omi mehi hästi ja ei ole mingit petmist või siis ok petmine muutub vähemaks. Mõelge oma viimaselel äraütlemisele ( mull pea valutab, telekas on hea film, lapsed ei maga, olen väsinud, mul pole tuju, ema kuuleb, sa ei ole piisvalt puhas, see on nõme, kas sa selle töö tegid ültse ära, aga mida sa mulle eile ütlesid, mina seda perverssust ei tee, mu kõht valutab, mul on põiepõletik, ma kardan vibraatorit, ma ei taha nii, mul on valus nii, ära tee, ma ei taha, mul on ments, tahan magada, mul on vastik,.....j.n.e.) Mõelge naised sellele et mees on lehm kes üha toodab ja tahab lüpsmist, kui teie teda ei lüpsa siis hakkab keegi teine, see kellel pole veel mehest kõrini. Kelle jaoks on need probled ületatavad. Meest tuleb hoida munnist, pidage see meeles pipravitud.
Nimi: eip
Vanus: -
Sugu: Mees

20.07.2010 kell 17:30
olen elukaaslasega olunud 4 aastat koos ja pole sellist tunnet olnud et petaks . Kuigi ise tunnen et ta on mind petnud . Pole otseselt kysinud nuh kui on mis siis ikka kui kunagi mina peaks petma teda siis andestust saada lihtsam . Samas ma nii loll kah et ma lihtsalt ei oska petta naist isegi kui mul see vöimalus oleks. Sex on rutiine köik see 4 aastat mhhh nuh vist sobib mulle .
Nimi: töesti syndinud
Vanus: -
Sugu: Mees

20.07.2010 kell 18:23
minu naine jäi petmisega vahele mu enda unenäos . Teistpidi öeldes siis lahkusin oma kehast . Naine läks reisile Itaalia mina ise eestis . Mönda päeva ta ei helistanud ja ei kirjutanud ning jäin mötlema ta peale ja vajusin unne . Yles ärkasin ma rödul mu ees paistsid palmid elu täitsa käis tänava muusika ja köik mu . Kuid kuulsin midagi erinevat häält ma pöörasin ymber valge kardin sai ära lykatud ja seal ta oligi . Sattusin paanikasse olin vihane pyytsin tyybist kinni vötta aga ei saand ja karjuda ka mitte. Ärkkasin yles oma kodus ja koheselt helistasin talle . Vöttis vastu naerab ja hingeldab ja kysisin et kas selleks mindigi reisile et möni teine tyyp jalge vahele lasta. Ta sattus paanikasse ja eittas köikke . Inimene kellega pettis oli hea söber kui selle mainisin siis oli vaikus . Akkas minult andestust paluma oli kuulda et nuttis ja kinnitas et petab mu parima söbraga ....... See oli ka minule uskumatu ja teadjate käest uuritud teema kohta et on vöimalik väljuda oma kehast ja ärgata teises kohas . Alati kui inimene läheb magama siis sama aekselt ka hing läheb uitama . See köik juhtus eelmise aasta kevadel 23.04.09
Nimi: Silver
Vanus: 23
Sugu: Mees

30.07.2010 kell 08:26
Pole varem proovinud tasuks ehk proovimist?
Nimi: mc
Vanus: 44
Sugu: Mees

24.09.2010 kell 22:57
Õhtust,
Minu jaoks on armuke olnud ikka vahelduse pakkuja. Olen süüdi, et pole hinnanud oma naist, kes suudab kõik mu fantaasiad rahuldada..
Tegelikult olen mina see nõrk lüli ja teen tegelikult haiget endale, aga ma ei suuda seda teise naise kätte saamise adrenaliini maha suruda.
Viimasel ajal olen suutnud pöörata täieliku tähelepanu oma naisele ja elu on uskumatult ilus!
Nimi: m
Vanus: 53
Sugu: Mees

27.09.2010 kell 21:05
töesti syndinud,
väljuda oma kehast, kah mõte,
ju sa juba varem olid midagi märganud ja nüüd lihtsalt, olustiku ette kujutamiseks ei pea hinge kohale saatama, piisab loetud raamatutest ja nähtud filmidest.
Aga mis edasi sai, sõbraga petmine on muiduga jama värk.
Nimi: m
Vanus: 53
Sugu: Mees

27.09.2010 kell 21:11
_kas ühest korrast ikka piisab ja kas teine kord peab jälle tundmatus kohas?:)))
tegelikult sama
Nimi: mingi mees
Vanus: 40
Sugu: Mees

21.12.2010 kell 03:40
Elan naisega 20 aastat meil on kolm last noorem poole aastane .Armastan oma peret kuid sex naisega ei klapi enam.Ma küll rahuldan teda aga ise ei saa rahuldust.jah mul on armuke kellega on sex meeletult hea ja kes armastab mind ,ta tahaks minuga koos elada.Mina aga ei taha oma perele lahutamisega haiget teha.
Teadjamad äkki oskate nõu anda mida teha.
Kas lahutada kartuses kaotada armastatud naine ja lapsed või kohtuda armukesega ja kõik on rahul.
Nimi: kahmees
Vanus: -
Sugu: Mees

02.01.2011 kell 10:56
mingi mees, see lõppeb niikuinii lahutusega
Nimi: Marex
Vanus: 44
Sugu: Mees

19.03.2011 kell 16:11
Ma lihtsalt naudin võõraid naisi nikkuda.
Nimi: Viru
Vanus: 65
Sugu: Mees

29.03.2011 kell 16:37
Loen neid kirjutusi ja imestan. Olen oma abikaasaga abielus olnud juba 40 aastat ja nende aastate sees kogenud nii häid kui halbu aegu. Kuid mitte kunagi ei ole meil kummalgi tulnud mõttessegi hakata kedagi teist otsima. Milleks pean ma teisele inimesele, kelle ma oma elukaaslaseks valisin, valu tegema? Seks ei ole ju ainuke asi inimese elus. Mõelge selle peale, et kunagi te ju armastasite oma abikaasat. Miks te siis nüüd enam seda teha ei suuda? Ärge tulge mulle rääkima, et ta on muutunud igavaks, ükskõikseks jne. Vaadake sellisel juhul iseennast. Äkki olete ka teie muutunud "igavaks". Rääkige oma abikaasaga, mida teie tunnete ja küsige ka tema arvamust. Inimesele valu valmistada on lihtne, kuid rõõmu valmistada on kahekordne rõõm. Ma ei pea seejuures silmas seksi.
Nimi: Nõuandja
Vanus: -
Sugu: Naine

28.05.2011 kell 11:54
"Rääkige, tulge minu juurde koos ja siis veel üksikult, räägime!" See oleks kui rusikareegl.Kuid on erandeid.Mis paneb laulma: Emba mind, armasta mind..!Mis paneb heal meelel tehtut häbitunnet, süümekat,hingepiina tundma?Mis paneb poisikese maadlustrenni asemel malet mängima, tühja köögikappi ei pane täis rääkimisega.Kirikuõpetaja käskis lapsel kirikukoolist koju sööma minna, ise sõi mehega torti, mille oli küpsetanud mehenaine.Filmis : "Idamaade naised" oli üks naine 7`le vennale ja terve haarem kogu õukonnale, külalistele. Kõige jubedamad lood on antiikkirjandusest, teatritükkidest,kuid kas kooliõpetajate isiklikku elu tohib avalikustada, viisakas käitumine Presidendi vastuvõtul ei päästa süükoormast. Andestage, kõrge elueani jääb alles rõõm võitudest, mõnigi võit tuli kallimalt tegasi maksta, mõnigi on istunud süüta vanglas. MIS TEHA, VÄGA SARNASED LOOD ARMUKESE OLUKORRAGA?
Nimi: neeger
Vanus: -
Sugu: Mees

28.05.2011 kell 12:22
mis pläma te ajate?
Nimi: admin
Vanus: 28
Sugu: Mees

02.06.2011 kell 17:12
loll oled!
Nimi: ants
Vanus: 26
Sugu: Mees

08.08.2011 kell 01:34
elan juba 7aastat ühe naisega ja meil on armas laps ja ma ei ole teda selle aja jooksul kordagi petnud ja ei kavatse ka. ma ei saa aru inimestest kes on ennast sidunud aga ikka panevad kõrvalt.
Nimi: Viki Männileht
Vanus: -
Sugu: Mees

08.08.2011 kell 09:38
Sina eelmine tont oled pederast?
Nimi: ants
Vanus: 26
Sugu: Mees

08.08.2011 kell 21:44
keri vittu, homo
Nimi: Viki Männileht
Vanus: -
Sugu: Mees

08.08.2011 kell 22:02
ants türa imed?
Nimi: kah armukeN
Vanus: 24
Sugu: Naine

09.08.2011 kell 19:19
Olen armuke 39a mehele juba üle aasta umbes. Meil on väga hea ja kirglik koos olla, nii hellad ja võbelema puutused ja mahlased suudlused. Keelega suudlused. Ilus pilk ja megailus treenitud keha. Elan ka ise trennides ja sealt see kohtumine alguse sai. Ma ei ole küsinud ta käest, mida ta naine temale ei paku, aga et asjas selgust siiski saada, ma pean selle teema kuidagi ette võtma, sest ega minagi lõputult nii jaksa. Ta meeldib mulle nii nii väga ja ta tahab mind, kas ainult seksi, seda ma ei tea enne kui ise küsin ja selleks on vaja parajat momenti. Ei taha sõbrast ilma jääda, aga kui ta tõeline sõber, siis sõprus ei tohiks sellele vataamata kaduda, sest me näeme ju iga päev.
Ma ju tean, et tal elukaaslane, aga minumeelest ta arvab, et mina ei tea, kuigi ta ometigi nägi, et ma nägin neid korra autopesulast väljumas. Kuid niipaljud mehed on sellised, et kodus oleks üks, kes pesu peseks ja süüa teeks, aga seksi ja hellust las pakub keegi noorem ja värskem. Aga ka mina tahan ju enamat ja kui sellest asjast midagi ei arene, siis saame haiget mõlemad. Öeldake, et tunneteni ei tohi asi minna, aga minul on juba tunded ammu tekkinud ja see on nii valus.
Tänagi oli veel hea olla koos...
Nimi: kah armukeN
Vanus: 24
Sugu: Naine

09.08.2011 kell 19:22
Ei taha ma kellegi elu lõhkuda, aga midagi peab ikka väga sassis olema kui ta on nii õrn ja võbeleb koos minuga. Pean selle raske tee ette võtma, nii kurb kui see ka ei ole.
Nimi: Debiilik
Vanus: -
Sugu: Mees

09.08.2011 kell 19:30
Nimi: kah armukeN
Vanus: 24
Sugu: Naine

09.08.2011 kell 19:22 sa oled ka DEBIILIK,et siin tuututad?Lits ehk hoopis oled?!
Nimi: xt
Vanus: 48
Sugu: Mees

27.08.2011 kell 22:04
Imelik on see, et siin on mitme samaaegse partneriga inimesi hulgi, aga mitmenaisepidamise v mitmemehepidamise arutelus on pea kõigil väga eitav seisukoht

Armukese asemel avalikult mitu -- võiks ju parem olla
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

09.10.2011 kell 08:34
Naine 43 ja selgitas et ööklubides ründavad teda noored mehed. Mina ise ei viitsi enam kekutada kuid naine käib sõbrannedega tihti istumas.
Ei tea kas kadedusest kuid tema sõbranne rääkis et mu naisel on kindel meestrahvas kes teda enda juurde viib ja peo lõppedes tagasi toob.
Naine algul vingerdas kuid rääkis et mees on noor alla kolmekümmne ja seksuaalselt tugev tegija. Lubas üksikasjad rääkida kui ma olen nõus tal nädalas paar ööd kuni hommikuni noormehega olla. Kus ma pääsesin, loomulik huudishimu.
Loomulikult huvitas mind teise mehe peenis. Naine pidurdamatult väitis et on minu omast paar kolm senti pikem aga tublisti jämedam. Poose tuleb nagu varukast ja enne jääb naisel hellaks kui kutt lõpetab. Seega tuleb enda allajäämist tunnistada ja lasta olukorral olla et naisel-armuke.
Nimi: Pihkurite Ühing
Vanus: -
Sugu: Mees

09.10.2011 kell 13:37
Sellisel juhul tere tulemast Pihkurite Ühingusse!
Nimi: Kang Kepp
Vanus: -
Sugu: Mees

10.10.2011 kell 00:20
pead vist jah ontsi panema või pedeks hakkama.
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

11.10.2011 kell 08:34
Nii hullusti ka pole kuid tundsin hirmu et ehk veniv prigu välja. Naine rääkis et kohanes paari nädala jooksul ja varem ta kodus vastu ei teinus lihastega. Nüüs seksib paremini ning ta ütles et peab pigistama rõngaslihastega muidu ei tunne peaaegu midagi. Uurisin et kui pirakas see on , tema et pole mõõtnud kuid sõrmed kokku ei ulatu ja randmest on palju jämedam. Reedel läks ta ööseks ning laupäeval helistas et sõidsid kutiga lõuna eestisse. Naases alles pühapäeva hilisõhtuks.
Veel on muutus et lasi end alt karva kasvada, pidi inn olema. Sexpesust ja liibuvatest retuusidest rääkimata pluss konsaga ülepõlvesaapad. Kutt olla ostnud. Käib nagu lits riides napikalt.
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

25.10.2011 kell 11:09
Tuli välja et tollel kutil on veel mingi sõber kes tema pool aeg-ajalt elab. Kahtlustasin et toimub kolmiksex ja täna naine tunnistas et nii juhtus. Tülitsesime pisut ning naine lubas kodurahu mõttes paar kuud peikade pool elada. Riideid ta kaasa ei võtnud sest need olla pisut suured. Kaal näitas et 58 kg seega 6 kg all. Kevadeks tekib sünnieelne kaal.
Nimi: puur
Vanus: 1
Sugu: Mees

25.10.2011 kell 15:19
paari kuu pärast on augud jalge vahel päris välja veninud.
Nimi: alati tahtja
Vanus: 34
Sugu: Naine

25.10.2011 kell 17:50
Eks naised on samasugused, kui mehed. Soov võimalikult paljudele partneritele on ürgne. Urmase naine on aga suure tahtmisega. Sa ei jõudnud oma naist lihtsalt piisavalt ära rahuldada. Aga elatakse ka niimoodi, et naine käib lihtsalt kindlates kohtades lisa saamas. Nii on ka minul. Mehega leppisime lihtsalt kokku. Mõned korrad on ka tema kaasa tulnud. Tundub, et ka teda erutab nägemine, kui võõrad mehed mind võtavad. Tunduvalt seksikamaks on muutunud.
Nimi: alati tahtja
Vanus: 34
Sugu: Naine

26.10.2011 kell 07:05
Kaal kindlasti suure sexiga langeb. Aga kas auk ikka venib välja? Siis peab juba peavad seal rusikad pidevalt käima. Mina küll ei saa aru, et mõni suurem riist selle mul välja venitanud oleks.
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

26.10.2011 kell 08:39
Naljakas-mul naine ka kutsus kaasa vaatama aga oleks jube tola kui sinu üle naerdakse. Istud nurgas ja vaatad kuidas kaks meest su naist väänavad. Kaks meest pidigi paras ports olema et piisavalt saada. Mina ajavat vaid isu peale oma jänese pistetega. Veel pidi olema hea et pikem peenis ei lupsa pidevalt välja ja saab pikalt ratsutada. Eriline on ka see et mehed tahavad naist koos pikkade saabaste ja sukkadega ning mingi peenike karvane krae ümber kaela. Väljavenimise kohta et varem tegin kuni kahe sõrmega eelmängu ning siis hädaldati et oi kui valus, nüüd panen neli korraga ja ei miskit, nühib hoolega üles alla.
Nimi: alati tahtja
Vanus: 34
Sugu: Naine

26.10.2011 kell 11:51
Sul naisel lihtsalt tahtmine kasvanud. See ealistest põhjustest. Ka minu fantaasiad on muutunud veidi jõhkramateks ja unistused, et suurem on ägedam. Ja kui sul riist väike, arvan, et ei tee nüüd küll naisele kolmandan enam liiga. Ka naise kindlasti parem kui ka sina osa võtad. Pole siis ju pettmine nii suur. saad ju ka sellest osa. Oska lihtselt rolli sisse mängida ja naudid täiega. Sina jääd ju ikkagi asja juhtima, sest oled ametlik mees. Meil on küll nii.
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

27.10.2011 kell 07:51
Laupäeval pidi saun olema ja pidid veel mingid sõbrad lisaks tulema. Naine kutsus mind ka sauna kuid kas pole häbi kui kõik su mini vaatavad. Algul oli erutav et keegi naisega kuid täna on kadedus võimu saamas. Äkki ei tasukski naist lasta minna sest mehed lihtsalt kasutavad teda litsina. Huvitav kui kaua see nälg saada öö otsa jutti rivi ka naises raugeb. Pidi põnev olema.
Nimi: alati tahtja
Vanus: 34
Sugu: Naine

27.10.2011 kell 11:07
See ei rauge enne, kui vanaks jääme. Mingis eas pigem kasvab. Aga ka mind võtavad nad kindlasti litsina. Sellepärast ei tahagi luua ühegiga lausa püsisuhet, vaid hoian alati oma väikese riistaga mehe poole. Aga ega riista suurus polegi kõige tähtsam, vaid kelle küljes see on. oli juhus, kui ka hästi heade mõõtmetega riista sain. Psühholoogiliselt oli põnev. Algne teadmine, et kohe tuleb ja mis tunne on. Hetk oli tõesti mönus, kuid ta tegi kõike nii kärsitult, kiiresti ja rapsides, et ma ei saanudki mitte midagi. Oleks tahtnud aeglaselt ja pikalt nautida. Teine aga palju pisemaga leiab need õiged kohad ja järjekindlusega pakub palju enamat. Nii et ära põe ja ära ole laisk .
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

27.10.2011 kell 16:49
Naise jutu järgi pidi hästi oskama, algul vaid poolega ja kui näeb et naisel tuleb lisab tempot ja surub kõik sisse. Mul pidi just vormistamine puudu olema sest 16 cm jupats ja 4-4,5cm jäme jääb lõpuks väheks. Loomulikult on 21.22 on pikem ja 5-6 cm jämedam. Teda pidi just venitamine erutama. Varsti jääb ühest väheks ja sõber pistab oma lisaks samasse auku kui seda ei tehtagi juba. Üks juhutibi aga nautis ja kiitis just minu noksi et just patas ja hea pika pidamisega. Mitte mingi pooletunnimees.
Nimi: alati tahtja
Vanus: -
Sugu: Naine

28.10.2011 kell 16:46
Siis on Urmase asi ju lahendatud. Naine naudib suuri riistasi ja sinul uus naine, kes sinuga rahul on. Või sul ikka kahju, et teised su naist rautavad. Kardan, et sul varsti lahutus ukse ees. Mehed ju ei taha naist jagada ja ega naisedki.
Nimi: t
Vanus: 44
Sugu: Naine

30.10.2011 kell 23:54
tere
olen ka aastaid koos mehega elanud ja mul on 3 last meie elus on ka probleeme olnud et mees ei taha sexsi on vabandused et olen väsinud aga ma ei otsiks küll sellepärast armukest. Oleme sellel teemal rääkinud ja saame ksutada sellekks vahendeid mida poes müüakse.Millekks kohe armuke Mulle ei meeldi kui mees mind petab ja ei tee seda ka mehele.Need kes teitele haiget teevad ja armukesi kohe otsivad ei suuda vaatata enda sisse ja leida et võibolla on viga oopis minus. Milleks siis ennast petta ja lõhkuda enda pikaealine suhe ja teha haiget lastele.MINU SOOVITUS on et enne kui lood suhte ole endas kinnel kas tahan selle mehe või naisega koos lapsed suureks kasvatada kas meie vahel ikka kõik klapib.Sest iga petmine tuleb kord välja ja mis hakkab meeldima jääb külge.Ära tee teisele seda mida sa ei taha et tehakse sulle.......
Nimi: alati tahtja
Vanus: -
Sugu: Naine

31.10.2011 kell 10:27
Mina ei ole "t" päris ühel nõul. Abivahend abivahendiks, ada inimkätt ei asenda mitte miski. "ise sügad ennast, pole hea. Teine aga sügab, on väga hea". Kõrvalsuhte loomisel peab aga olema lihtsalt ettevaatlik. Kohe alguses peab kõik paika panema." Et hetkel on meil hea, aga muidu ei tunnegi teineteist". Inimene on ju niimoodi loodud, et otsib kogu aeg. Isegi muster paarideks peetud luikedel. käib emaslind öövarjus teiste isalindude juures. Ise elan sellise reeglijärgi. Pere koos ja kõik on rahul, ning õnnelikud. Oma partnerit ka ei jälita, kui oskab ka nii targalt, et vahele ei lenda, lasku aga minna. Tunnete ja vajaduste mahasurumine on minumeelest ebainimlik käitumine enda suhtes. Aga kõik on sisetunde asi.
Nimi: Jane
Vanus: 21
Sugu: Naine

03.11.2011 kell 21:46
Armukest ikka sexsi mõttes
Nimi: armukeN
Vanus: 25
Sugu: Naine

09.11.2011 kell 20:33
Olen juba 1,5a armukeseks mehele, kes teab, et mina tema nn naisest ei tea. Tal on elukaaslane. Olen näinud 1x pildilt ja 1x reaalsuses.
See mees on nii kirglik ja kallistab ja katsub nii nagu ta poleks naist väga ammu katsuda saanud. Süda on tal hea ja abivalmis on.
Ma ei suuda enam nii jätkata, mõtlen talle kogu aeg, koos on hea olla, meeldib kui ta katsub mind. Käime koos ühel ajal trennis, omame trennist ühiseid sõpru. Ma pean selle teema üles tõstma nii või teisiti, sest mina ise enam ei suuda nii olla. Ta meeldib mulle liiga palju ja mina talle, aga nii enam jätkuda ei saa. Sõbrana ma temast vast ilma ei jää, kuid kui kirglikust ''sõbrast''? Tal on imehea lihases keha ja huumorimeel, katsub nii, et mul läheb seest õõnsaks. Piisab juba tema nägemisest. Ükskord saab see otsa ju kahjuks. Ja sellest on kurb.
Nimi: Urmas
Vanus: 51
Sugu: Mees

13.11.2011 kell 09:28
Arvasin et naine käib kolm korda nädalas kuid nädal tagasi koliski minema. Jättis pika kirja et me sexsuaalselt ei sobi ja ta ei lahuta vaid vähemalt aasta on kindlasti noormehega. Ise kardan et see neil kaua ei kesta sest mees tüdineb ning tahab mõne öö niisama puhata mitte olla sundvahekorras.
Nimi: alati tahtja
Vanus: -
Sugu: Naine

13.11.2011 kell 20:37
no mul on sust kahju, aga äkki ongi kiire lõpp kõige parem. Mina kasutan teist taktikat, et hundid söönd ja lambad terved. Uus on alati põnev, kuid varsti tüütab ja hakkad jälle uut otsima. Nii võid ükskord lõpetada rentslis.
Nimi: mees
Vanus: 55
Sugu: Mees

25.12.2011 kell 13:13
Mida küsimus, loomulikult on siis mõni soov rahuldamata ja soovid seda ellu viia.
On ta siis mis on. Mõni tahad lihtsalterootikast rääkida, teine lihtsalt rääkida ja mõned ja raju keppi.
Ja eks see soov muutu ka ajas, aastate lisandudes muutuvad ka soovid, ka loogiline.
Ka olemasoleva partneri soovid muutuvad ajas, näiteks mehel raugeb sexihuvi aga naisel just suureneb.
Või vastupidi. Minna lahku, minu meelest üpris nõme soovitus. Lahku on mõtet minna siis kui sind mõnitatakse,
naine räägid et ei taha sexi, aga ise võtab kõrvalt, või vastupidi.
Huvitav palju meid on, kes midagi otsivad, mida kodus ei pakuta ja – aga tahaks, kas veel, või tahaks seda ka proovida.
Mina olek üks neist ja lausa mitut asja soovin, et kas arutaks teemat pikemalt?
Nimi: Tanel
Vanus: 25
Sugu: Mees

16.03.2012 kell 12:38
Tere,

Otsin edale naissoost sekssõpra kas kellegil huvi aegajalt kohtuda :)?
Nimi: alati tahtja
Vanus: -
Sugu: Naine

16.03.2012 kell 16:13
Loll küsimus. Keppi tahtsin, sellepärast otsisin.
Nimi: Lifelines
Vanus: -
Sugu: Naine

01.06.2012 kell 13:04
Miks armukest? No tegelikult olen vaba inimene, ilma konkreetse elukaaslaseta. Elus tuleb teatud punkt, kus ei otsi enam armastust või siis armastuse definatsioon on muutunud. Armuke on lai mõiste...kas sõbrad, kes mõnda aega koos elavad ja voodit jagavad on armukesed või jäävad siiski sõprade koategooriasse (samas oldi ka eelnevalt sõbrad ja ollakse ka edaspidi, lihtsalt mudel erines mõnda aega)? Armukesena pole kohustusi ja kui ei suuda armastada, pole ka mõtet abielluda. Inimene on sotsiaalne olend...armukesel igati hea elu, saab oma lähedusevajaduse, meeldiva äraolemise ja ilmselt ka palju rohkem romantilisi seiku kui võibolla seaduslik kaasa.
Nimi: Juhan Puusaag
Vanus: 36
Sugu: Mees

16.08.2012 kell 02:41
Kui oled vaba mees, siis on igati õigus ka armukesele, eriti kui armuke on nõus sellega.
Nimi: arbo
Vanus: 30
Sugu: Mees

02.11.2012 kell 23:12
kui oma naine ei taha sind, on külm ja ei tunnusta oma mehe panust pere ellu. ja ise väidab et armastab sind ja probleemi tema ei näe ja on olemas ühised lapsed. ise õnnetu olla ei taha, peret ju maha jätta ei tohi enda õnne nimel. mis varjante siis on? polegi ju teist kui otsida salajane kallim kes on samas seisus. Jah karm mäng aga nii saab vähemalt hetkeks hingesoojust. naised hoitke oma mehi
Nimi: Vootele
Vanus: 42
Sugu: Mees

17.11.2012 kell 19:19
Pr. Alatitahtja! Kas viskad veel vahel sellele leheküljele pilku peale? Meeldiv oleks, kui Sa oleks jälle tagasi ja vastaksid peatselt nõustuva jaatusega. Minulgi on kaasaga üks "projekt"veidi kännu taga kinni, mille juurde kuluks ära Sinu kogemuslik heaksarvamine või nõuanne, millist oli huvitav jälgida arukas ja elulises dialoogis Urmasega. Või on Sul selline e-maili võimalus, millele saab ja tohib kirjutada? Viimati näiib seda lävimiseks kasutatavat Kodututes aina. Head käekäiku ja meelaid suhtevalla uusi rõõme!
Nimi: binaine
Vanus: 39
Sugu: Naine

28.11.2012 kell 08:32
Inimestel on halb omadus muutuda. See, kellega 21- aastaselt suures kires kokku hakati elama pole enam 40 aastaselt see. See ongi asja juures kõige kohutavam, et ärkad ühel hommikul üles, vaatad oma meest ja küsid endalt, mida kuradit ma siin teen? Kõik kaob ja see on nii kurb ja pole jõudu ka suhet lõpetada. Sest koos on läbi tuldud ju paksust ja vedelast. Tunneks end nagu reeturina, kui minema kõnniks. Samas 40 pole ka just vanus, et end elusalt matta...nii nõme.

See oli väike enesehaletsus moment, sai kohe parem:)
Nimi: slobodan milozhka
Vanus: 22
Sugu: Mees

28.03.2013 kell 07:59
Minu naine on väga kehv mineti tegija, samuti on tal pääle sünnitust tissind närbund ja ka tutt on läinud käest,- pole seda tihedust mis enne ning karvu pügatakse nii 2 x aastas.
see seletabki miks huvi on raugend ning rokakotist kallike ei eruta enam.
see on muidugi vist kõikides eluühendustes tavaline mingil hetkel,meil kõigil .
Nimi: vvv
Vanus: 25
Sugu: Mees

05.02.2014 kell 03:32
Naised, kui soovite armukest pange kiri postkasti:) vvikk6@gmail.com
Nimi: ella321
Vanus: 43
Sugu: Naine

27.04.2014 kell 08:36
ei otsinud kujunes nii välja, saime ujulas tuttavaks ja seal saime jälle ja jälle kokku oli lõbus ja kuidas voodini jõudsime ei oska õelda, nüüd juba aastaid armukesed
Nimi: :)
Vanus: -
Sugu: Mees

02.07.2016 kell 15:39
http://67.media.tumblr.com/b291f0c8f7535c2c461c9b573ee8bc11/tumblr_mj85n2EweK1s2luh7o1_1280.jpg
Nimi: Naksik
Vanus: -
Sugu: Naine

25.10.2016 kell 20:31
Kunagi kirjutasin, lootsin ei tea mida. Aeg on läinud vahepeal ei suhelnud aastaid nüüd oleme koos. Tema otsis mind ja last üles. Oleme mõlemad väga õnnelikud ja laps on kohe- kohe tema nimel.
Ega ma uskunud enam ise ka, et suhtleme veel kunagi.
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

30.01.2017 kell 06:39
krKOvF http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: lahkemees.
Vanus: 37
Sugu: Mees

10.10.2017 kell 09:12
Minu naine teatas et ei saa orgasmi kuna olen talle väike. Tõepoolest sõbraga saunas võrreldes on suur vahe. Tegin sõbraga juttu ja viimane oli nõus. Kerisin eestuppa diivanile magama ning sõber moosis saunaruumis naisega. Järgmisel päeval rääkis sõber üksipulki et naine olla kordi orgasme kogenud ja et on nii tihe et tal oli isegi valusavõitu peenisel. Naine hiljem salgas kuid lõpuks rääkis ka ise. Tänaseni saavad regulaarselt kokku ja naine minuga teeb vaid suuseksi..
Nimi: Swinger
Vanus: 37
Sugu: Mees

11.02.2018 kell 01:10
Aga tulge vahelduseks Swinger peole ?
http://www.swinger.ee
Nimi: lähedus
Vanus: 38
Sugu: Mees

17.04.2018 kell 13:04
Jah, on olnud päris mitu ja ka samaaegselt. Miks? Sest tundsin, et lämbun lihtsalt kohustustekoorma ja ärakasutamise alla. Tahtsin kogeda midagi uut ja leidsin ja see oli nii hea. Keelatud vili on ikka kõige magusam. Ei tundnud mingeid süümepiinu, sest vajasin vaheldust sama palju kui oleks vingugaasi seest saanud ühe sõõmu värsket metsaõhku või tundnud värsket tuulepuhangut mere kaldal. Kahju ainult, et üks erilisem neist kestma ei jäänud, millest lootsin uue õige suhte luua. Neiul tekkisid süümekad oma endise kallima ees ja ei suutnud temast lahti lasta.
Nimi: sar
Vanus: 38
Sugu: Mees

18.09.2018 kell 11:41
Minulgi mitmeid olnud. Eks iga inimene tahab ellu vaheldust, praegu sellise naise (armukese) otsinguil, kes sooviks hiljem ka teiste paaridega kohtuda.
Nimi: to:lahkemees.
Vanus: -
Sugu: Mees

25.09.2018 kell 00:19
tihedad tuped ajavad viimasepeal kiima. tahaks ise ka sellist tüdrukut saada
Nimi: ilus olen.
Vanus: 41
Sugu: Mees

04.03.2019 kell 21:12
tahan seksi kohe 18-45a naisega 53463959.
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0332808 sekundit