Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Seksiküsimused

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: lotaliisa30
Vanus: 30
Sugu: Naine

02.12.2006 kell 17:43

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
mehed, õppige ometi kuidas naisele head teha!

mehed pange kõrva taha!!!naistel on selline "nupp" ,mille stimuleerimisel hakkab naine tööle.olete sellest midagi kuulnud, maakeeli nimetatakse seda kliitoriks. mina ei saanud oma mehega 12 aastat tupeorgasme aga nüüd kui mees on oma peenisega minu sees ja stimuleerib mu "nuppu", saabub mulle selline orgasm, et oi oi oi...PANGE SEE KÕRVA TAHA MEHED!!!
ja veel üks asi, mis mind kunagi oma mehe juures jubedalt närvi ajas... tema sexisoovid tekkisid alati järsku. vot teeme sexi...ruttu ruttu, temal juba seisab ja on valmis aga mina- naine - ei suuda ennast nii ruttu häälestada. kui teil on sexiisu siis andke sellest naisele ikka aegsasti teada, et ka temal on võimalus end selleks häälestada. ärge olge nii egoistlikud!
Nimi: Mza
Vanus: -
Sugu: Mees

02.12.2006 kell 20:02
Sry, aga no kui mees ei tea kliitorist või G-punktist midagi, siis on ta küll kuskil kivi all elanud. Elementaarne.
Nimi: pipps- priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

02.12.2006 kell 20:06
kui kliitorit masseerib siis on ju ikka kliitoriorgasm ,kui ta su nuppu ei masseeri siis ei saa sa ikkagi orgasmi, no seda tupe oma, ja meie mehed olemegi egoistlikud,me oleme looduse poolt sellised tehtud et seksi isu tekib kohe ja saada tahaks ka kohe sest võimalikult palju on vaja seemendada ,aega on vähe,elu lühike järglaseid vaja ja palju ,see on looduse soov ja käsk see on meil alateadvuses ,nii et naised leppige leppige,tänapäeva elus peab suutma end kiiresti häälestada elutempo on kiire ,kes ei kohane langeb välja ,uued tulevad peale ja kiiremad,elu on karm ,nii et naised soovin teile kiiret reageerimist meeste seksisoovidele ,aega on vähe aga aeg on elu ja elu on lühike.
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

02.12.2006 kell 21:45
olen nõus, et kliitorist algab kõik, kui see on erutunud seisundis, siis tuleb ka kõik muu järele... proovi, kui ei usu!
ka mina vajan eelhäälestamist, ei kujuta ette, et pesen nõusid ja mees äkki tahab kohe sexi.jumal mu mõtted on ju alles mujal. kui mees oma naisest ikka tõeliselt hoolib ja teda südamest armastab ,siis mõtleb ka tema heaolule, mitte ei orienteeru ainult oma soovidele ja vajadustele.
mis sa sellega öelda tahad, et uued tulevad peale? et kui oma naine nagu enam ei kõlba, siis võtad uue jne.
vaene sinu naine:(
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

02.12.2006 kell 21:46
...kui sinusugusel egoistil üldse mingit püsivat naist on, siis on mul temast kahju:(
Nimi: pipps priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

02.12.2006 kell 22:35
on ikka püsiv naine ja hea ja puha, saame hästi läbi ja seks on ka super, Makirjutasin meeste üldisest olemusest mis on meeste alateadvuses ja uus põlvkond on alati kiirema reaktsiooniga agresiivsem neil on meie ees eelis .see lihtsalt on nii ,elu on niimoodi seatud no see on ju olnud juba siis nii kui jumal mehe lõi meie mehed tahame seksi kohe saada kui naine ahvatlevas poosis nõusid peseb no mis teha,meie seks hakkab pihta nägemisest ,naised tahavad rääkimist ja seebitamist nii see on ja jääb ,eks me ikka niikaua oodata jõua kui naine valmis on ,asi siis nii hull ka ei ole ,sa brimadonna ära ole nii kuri kohe ja minu naine on minuga väga rahul ja mina temaga ka ,pole põhjust kahju tunda sul.
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

03.12.2006 kell 10:30
no kui sa nii väidad...vaata siis et see naine sul ka püsivaks jääks. kui sul kogu aeg sexiga kiires, siis küll kahtlen, kas su naine on sinuga rahul. sina järsku arvad aid, et ta on rahul? kui ta sul nii kiire pole, kuidas siis rahul oled? lepid sellega??
mina elasin oma eelmise hüppersexuaalse mehega "õnnelikult" koos üle 11 aasta. suhtes oli sex a ja o. ometi meil olid 2 last, ilus kodu, rahamuret polnud...neist asjadest ta aga rõõmu ei osanud tunda. ikka kas sexi saab...kui ei saanud (nt. tegelesin lastega) oli nina vissis.tol ajal oli mul suur koormus - töö, koolitused, laste toomine lasteaiast, söögipoes käimine, söögi tegemine, koristamine jne....ja nii pea iga päev. nii et kui poolsurnuna voodisse maandusin ja ei näidanud üles kirglikku soovi oma kalli abikaasaga (kes peale tööd nagu oli puhanud end välja) sexida, oli jälle tüli majas. põrutas peale, et kuhu ta peab siis minema, kui kodust ka ei saa? kui ta oma pobisemise lõpetas, magasin juba ammu. ta lihtsalt ei mõistnud, et olen kogu aeg väsinud, tegin ju kodus kõik asjad peaaegu ise. ja seda kõike peale tööd. tema tuli töölt ja viskas pikali, mina aga hakkasin jälle tööle. ja oleks selle eest mõni hea sõna või tunnustus. ei ei , mitte kunagi...see oligi normaalne, et naine teeb süüa, koristab, tegeleb lastega... see oli selline rutiin, et ühel päeval tundsin, et vot nüüd aitab. kui seda talle siis ütlesin, et nüüd on kõik läbi...vau, kohe olid roosisülemid kohal, üks kompliment teise otsa, tolmulapp käes jooksis mööda korterit ringi... aga siis oli juba hilja, teadsin, et see tema agarus kestab vaid niikaua, kuni minu lahkumismõtted lahtuvad. ma ei kahetse, et uue lehekülje keerasin, nüüd olen õnnelik, mul on mees kes austab ja armastab mind. alati arvetsab ta ka minu (sexi)soovidega. sex ei ole kõige olulisem - meil on meie (ka minu eelmisest kooselust) lapsed, kodu, kellest oskame rõõmu tunda. lilled, romantika, ilusad sõnad...need kuuluvad nüüd minu ellu.
nii et mehed, naistele ei ole sex elus kõige olulisem. kui nad kogu aeg sexiisu üles ei näita siis ei tähenda see seda, et neil seda pole ja see neile ei meeldiks. meeldib küll...
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

03.12.2006 kell 10:59
iga naine ja ema on justkui kodusüda ja kallid mehed, ka see süda väsib. kui naine EI TAHA, siis püüdge teda mõista. iga ema seab enda vajadused näiteks oma lapse vajadustest ettepoole...nii see kord on...
Nimi: pipps-priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

03.12.2006 kell 12:15
Meil päris nii karm ka ei ole ,et ma koguaja ainult seksi tahaksin ,kuigi jah ega ma ära ei ütleks ,kui juba pere taga on siis tulevad igasugu kohustused,toimetused ja see on üsnagi väsitav .Suhte algusaastatel oli meilgi seks esikohal ,see on kõigil nii no ja pärast lapse sündi läks asi natuke teistmoodi ,sellega on meestel teinekord raske harjuda ,minu naine aga pole minu jaoks ainult seksiobjekt ma väga armastan teda .Kui ma ikka näen et ta on väsinud ,siis ma teda oma seksisoovidega ei tülita ja tihtilugu olen isegi tööst ja toimetustest surmani väsinud ,mis teha see on elu. Loomulikult tuleb teineteisega arvestada, muidu ei tule kooselust midagi head välja aga üldiselt tahavad mehed rohkem seksi ja tihemini ja tihtilugu ka tormakamat .Nii see on mehed ja naised on küllaltki erinevad ,naised ärrituvad asjade peale ,mis meeste jaoks on justkui normaalne ja vastupidi, naised on sellised tujukad ja see pakubki mulle pinget,kunagi ei hakka teiega igav naised te olete nagu kassid et silitad ja ta nurrub aga siis järsku pöörab kurjaks ära ,te naised olete lahedad ja brimadonna mul on hea meel et sul on nüüd mõistev ja hea abikaasa ja toredad lapsed ,ägedalt kirjutasid oma elust eelmise mehega ,mul läks kohe tuju heaks.
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

03.12.2006 kell 14:15
mul ka su pärast hea meel, et olete õnnelikud. hoia seda ,mis sul on! ja ära ole kade välja näitama, et armastad teda!!
nüüd oma eelmisele elule tagasi vaadates tuleb endalgi mõnikord naer peale. imestan, kuidas ma suutsin nii kaua tema kõrval olla ja kõike seda mühaklust taluda. sünnitasin talle 2 last - ja tema julges mulle üsna tihti nina peale hõõruda, et ega sünnitanud naine pole voodis ikka enam see, mis enne sünnitamist. see solvas mind hingepõhjani. kuidas üks mees nii võib käituda oma laste emaga. kui see pole liiga isiklik küsimus, siis kuidas on see teil - kas naine on läinud paremaks või vastupidi (voodis, tema keha jne). lihtsalt huvitab, kuidas meestele see tundub? mina olen nüüdseks sünnitanud 3 last ja saan uue mehe käest pidevalt komplimente, et olen palju veetlevam ja parem enne 3.last. no ei ole jah enam sellise kehaga nagu enne sünnitamisi aga mehele olen sellegi poolest muutunud üha kenamaks.
Nimi: pipps-priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

03.12.2006 kell 15:10
Minu naine on läind paremaks ,palju seksikam on peale sünnitamist ma ei oska seda saletada kas keha või olemus aga miskit on teisiti ,kuidagi küpsem on ja seks on parem võiks öelda et lausa super ,me ei otsi enam ega katseta teame täpselt mis on hea ,millised poosid ja kui kiiresti või aeglaselt aga seda alles üsna hiljuti oleme 8aastat koos elanud ja nüüd alles tõelisi seksimõnusid nautima hakanud ,ennem oli ka hea aga mitte niiiii hea. See sinu endine oli ikka vinge mühkam,ma olen oma naisega vahel lollitanud ja sellist tüüpi mänginud ja siisküsind et kujuta ette ,kui ma selline oleks et tulen töölt ja viskan jalad lauale ja nõuan ajalehti ja süüa ja et kõik peab olema vagusi ja kuss et issu nüüd on väsind ja tahahab uudiseid kuulata ja lugeda ja siis veel seksutada ka, kui ei saa siis ähvardan litsimajasse minna ,ha- ha -haa ja selliseid issusid ongi reaalselt olemas jõle tobe no halenaljakas ja osad naised ju kannatavad neid välja ka ,minu oma ei lubanud kannatada kui ma selliseks pidavat muutuma ,no loodame et ei muutu .Tõesti on naine mul peale sünnitust palju naiselikum ,küpsem ja seksikam ,nii et see sinu eksmees oli ikka üks loll volli küll kui sind solvas.
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

03.12.2006 kell 22:03
tuleb tunnistada, et väga huvitav on mõtteid vahetada...
jah eks need sexikogemused tulevad aastatega. mina kaotasin süütuse 18.aastaselt oma eelmisele mühakast mehele... kahjuks. tema oli siis minust palju kogenum. polnud ju ka ime, enne mind oli tal olnud 7 erinevat sexpartnerit, minule oli ta aga esimene kogemus. ja ega ta ka meie suhte ajal praktiseerimist ei jätnud, olen veendunud, et ta pettis mind päris mitmetel kordadel, kindlat midagi väita ei saa. ka minul oli võimalust nö tagasi teha aga süda ei kiitnud seda heaks, kuigi oleksin saanud hea praktika kogenud mehega... mitu sexpartnerit on sinul ja sinu naisel olnud, kas on väga suur vahe või olete võrdselt kogenud? mina olen 30 aastane ja käesolev suhe on teine ja see mees on ka minu teine sexpartner, nii, et ei saa öelda, et olen väga kogenud. olen ka loomult selline, et ei armasta ise olla see aktiivne pool, mulle meeldib pigem see, kui minu kallal tegutsetakse. mehele selline positsioon meeldib. ja mees on just see, kes teeb ettepanekuid uuteks katsetusteks. olen tagasihoidlik, mis ma teha saan. 30 peaks just ka naistel olema ju selline nö murdmisiga, aga minul seda iga küll veel käes pole ja kas tulebki...
teil on juba päris kõva kooselu praktika, iga üks ikka 8. aastat kellegagi koos elada ei suuda - ju siis ikka olete teineteise jaoks loodud. mina tundsin oma eelmise mehe vastu sel ajal juba küll tülgastust kui pehmelt öelda...olete abielus või elate vabade reeglite kohaselt? mina olen abielus teist korda.
hea küll nüüd lähen panen lapsed magama...
Nimi: pipps-priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

03.12.2006 kell 23:47
No mina olin ikka kogenud juba ,mul oli siis juba üks kooselu olnud 3 aastat ,oli jube krepka eit ja tujukas ja pidi kõike saama mis aga tahtis ,me polnd üksteise jaoks loodud läksime lahku aga seksi sai küll korralikult selgeks ja see polnud paha ,see klappis olime väga noored ja veri vemmeldas, oli selline sekskooselu ja ta oli mul kõrtsust saadud ka ja sadas esimest lund aga esimene lumi tavaliselt kaob. Praeguse naisega olid lood kained ja tõsised , see on teine tubakas,olid ilusad kohtingud ja palju romantikat ,muretsesime lapse jakasvatame teda ja hoiame teineteist kavatseme ikka asja ametlikuks teha praegu on veel vabad reeglid aga seda ka ajanappuse tõttu .30on hea iga pole enam sellist ebakindkuse tunnet elus ,ma ka 30 . Naine alles 26. Ta oli siis 18 kui semmima hakkasime ja käis keskkoolis ,täitsa laps oli ,mina olin 22 ikka ka poisike tegelt.Pidasime koos üliõpilaspõlve ,elasime paljudes urgastes koos, ühes väikeses toas 3 aastat ja näe ei tülitsenud kordagi sinna võtsime veel lisaks kassi oli tore aeg hea meenutada.Nüüd kasvatame plikat ja vananeme koos vot nii .Naine ja mees peavad olema ka head sõbrad ja seda me oleme ainult armastusest jääb hea kooselu jaoks väheseks.
Nimi: brimadonna
Vanus: -
Sugu: Naine

04.12.2006 kell 10:52
väga armas - ikka on selliseid häid mehi veel ilmas. ka mina olen oma nüüdse abikaasaga väga rahul. abielluge tõesti ikka ametlikult, see ei kõlba kuskile et elatakse muretut reeglitevaba elu. siis jääb selline mulje, et mõtlete veel, et kasikka tasub... aga teil on pikk kooselupraktika seljataga ja tundub, et see on läbitud perfektselt. pead olema õnneseen, kui sa omad sellist head kaaslast. kooseludes on ju tavalised ja normaalsed teineteise petmised. kui olete 8. aastat elanud nö. õiget elu siis teete küll paljud kadedaks.... pole palju selliseid kodulembeseid naisi, kes ei tõmba ringi. niii et hoia teda, mis mul muud soovida sulle!
Nimi: pipps priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

04.12.2006 kell 13:15
Ma hoiangi teda väga ja edu teilegi õnnelikuks kooseluks,mis minulgi muud soovida on .Naine on mul väga kodu armastav ,vahel ikka käib väljas ka oma mõne hea sõbrannaga ja vahel käime koos kuidas tuju on.Eks meilgi ole omad mõõnaperioodid üle elatud aga mitte midagi erilist ,ei kakle tõsiselt selliseid väiksemaid ütlemisi tuleb harva ette ,kellel neid aga ei tule ,see on tavaline.Sobimegi sellepärast vist et oleme mõlemed küllaltki kodukesksed inimesed ja ma ei vajagi mingit erilist seltskonda ,olen kunstnik ja mul on iseendaga päris huvitav aga see selleks igaljuhul head pereõnne sulle ja pikka ja õnnelikku elu
Nimi: petetud naine
Vanus: 28
Sugu: Naine

04.12.2006 kell 15:12
issand kui sinisilmne sa brimadonna oled? kõik mehed võtavad kõrvalt, varem või hiljem. alguses on muidugi sussu-mussu. aga see ei jää nii. mina ülistasin ka oma meest, kellega jõudsin "õnnelikult" koos elada peaaegu 7,5 aastat. ta oli alati kodus, alati "ma teadsin " kus ta oli, ei midagi, mis annaks põhjsut kahtlusteks. kuni ´ta mulle lihtsalt oma tibiga juhuslikult nö sülle jooksis. ma ei nutnud, olin vihast lõhkemas...otse loomulikult näitasin ust.

ja sina ideaalmees pips-priller!!! no ära nüüd räägi siin et oled 8 aastat maganud vaid oma naisega? see on võimatu? meestele on sisse kodeeritud, et on vaja palju palju naisi läbi käia. ma lihtsalt ei saa uskuda, et sul pole olnud kordagi kiusatust hüpata kõrvale? no kui kohe sex vahekorras pole olnud ( vähe usutav) siis flirt, suudlused... ju ikka ka mõne teisega. ideaalmehi(praeguse aja tegijaid mehi mõtlen), kes elavad kuni surmani ühe naise najal pole olemas, rääkige mis tahate.kas oma naine ära pole tüüdanud - üks ja see sama, aastast aastasse... ta peab sul olema ikka tõeline haruldus ja iludus, et pole tahtnud teisi, ilm ju kaunitare ja ahvatlusi täis.
sind tahaks kohe ise proovida, kui tõesti oled nii nii patuta, polegi sellist enne oma silmaga näinud ega kehaga katsunud.kas annan telefoni numbri ja me...
Nimi: pips -priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

04.12.2006 kell 15:53
Ei mina siin sussumussuta midagi mul on lihtsalt nii seksikas naine ma saan pea kõike asju tema käest mis ma tahan ja ei pea seejuures eriti vaevlema mul pole millestki puudust ,see peab imelik mees olema kellele naised ei meeldi , nii mullegi meeldivad ,peab siis kohe voodisse ronima ,olen kunstnik ja paljas ilus naine on minu jaoks töövahend maalin ja joonistan neid ,proportsioone mõõdan pintsliga või pliiatsiga mitte m-iga ,oma naine ei ole mind kunagi tüüdanud, kas 8 aastat on siis nii pikk aeg ,ma saan aru 30 aastat ,minu vanemad elavad juba 35 aastat koos lollid on need kes ei oska perekonda hoida pere on väärtus omaette. Muidugi olen vaadanud et vot see tibi on hea ja too ,Kas peab siis kohe kargama?kui sul ilus keha on siis anna anna number ,teen sust mõne aktijoonistuse või maali sa ei julge ju.POSEERIMISE EEST RAHA EI MAKSA ALGUL JA SÕIDUKULUD MAKSAD ISE.Tahangi aktimaale teha näituse tarvis.Saan su pahameelest meeste vastu aru ,rahune maha ja kui sa oma telefoni numbrit teise naise mehele nii lahkelt pakud siis oled sa ise ka ju paras patukott
Nimi: Mza
Vanus: -
Sugu: Mees

04.12.2006 kell 16:56
Mul on kahju, et sul on halvad kogemused oma mehega, aga mingist hetkest tekivad teised väärtused. St. et seks ei jää esikohale. Kui mul on hea emotsionaalne suhe, millega kaasneb ka seksuaalne suhe, siis miks ma peaksin selle ära rikkuma. Ma ei läheks kõrvalt võtma, isegi siis, kui naine niipalju ei annaks, kui ma tahaks, juhul kui mul on millest kinni hoida. Ma usun, et on endiselt on ka sellisedi mehi, kes väärtustavad rohkem emotsionaalset suhet, kui seksi ja ei jookse kogu aeg vinnas ringi. Iseasi, kui palju neid on....
Nimi: pips- priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

04.12.2006 kell 17:42
Just just Mza nii see on ,mul ka täpselt selline suhe ja miks ma peaks seda lõhkuma ,sellist ilusat suhet ,see hea emotsionaalne suhe ongi hea kooselu alus,osad petta saand naised kipuvad kõiki mehi ühte patta panema ,nii see õnneks aga ei ole, tekivad jah teised väärtused poistest saavad mehed noh.
Nimi: petetud naine
Vanus: 28
Sugu: Mees

04.12.2006 kell 18:30
pole huvitatud end maalida lasta. aa miks sa oma naist ei maali, sellele ei pea maksma ega midagi, kui ta on sul nii nii....või ei kannata ta keha kriitikat ja vaataja pilku ? kui oled proff, siis saad ju fantaasiat kasutada, tsellu ära jätta jne!
pean siis vist nõustuma, et on ka selliseid mehi, kes no tõesti elavad vaid ühe naise nimel.ise pole küll aga sellist näinud...
Nimi: pips priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

04.12.2006 kell 21:47
Keha on mu naisel ilus ,ta on ainult natuke teist tüüpi inimene ,vaevalt ükski eripedagoog ennast alasti maalida laseks ,kuigi selles midagi kõlvatut ei ole ,no talle ei meeldi selline avalik tähelepanu ja kõik ,mis ma teha saan ,maaliks küll muidu .Sul on omal tsellu arvatavasti ,ära pahanda ma niisama eksju tead .
Nimi: petetud naine
Vanus: -
Sugu: Naine

05.12.2006 kell 11:53
ära pane tähele, olen kogu maailma peale vihane.sest see oli ikka paras pauk, mille mulle mu kallis mölakast mees andis. sulle aga õnne ja kestvat armastust. ära sa mitte kunagi oma naisele nii tee, sa ei tea kui haiget see teeb. hoia ja armasta teda, sest ta on sinu aare. igal ühel pole elus õnne kohata sellist inimest nagu sul?
Nimi: pips -priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

05.12.2006 kell 13:25
Nii see on, ta on mul jah nagu jumala kingitus ,väga hea inimene on.Aitäh heade soovide eest ja ehk leiad sinagi omale mõne hea inimese kõrvale ,kellega vananeda, lapsi kasvatada ja elust mõnu tunda
Nimi: akselk
Vanus: 45
Sugu: Mees

23.03.2007 kell 00:17
Ah minge metsa totakad, siin vist 15 aastased koolilapsed unistavad elust..... irw.. Praegu minul kolmas suhe lõpu korral ja kõigi kolme suhtes võin üldistada et sünnitus keerab ikka seksi persse küll! Võibolla esimene naine kes kõige noorem oli taastus sellest mingil moel paari aastaga ära ja sai talutavalt seksiga hakkama ka pärastpoole, polnud aga materjaalselt aus ja harrastas varastamist, mis lõpuks lahku ajas. Ülejäänud kaks tegid aga läbi totaalse muutumise saamatu ja viriseva titemamma poole kes seksi vastu enam mingit huvi ei ilmuta ja kui ongi lõpuks nõus mehele preemiat andma siis see kepp ei tasu tegemist sest väga lõtavade lihaste tõttu on mehel probleeme oma osa saamisega rääkimatta naisest keda enam ei huvitagi saada. olgu märgitud et söögid joogid ja mähkmed on koju kätte toodud, laps lasteaeda viidud ja kodutöödega ei tapeta. Mutiurgu need Eesti naised, kes peale esimest last leiavad oma bioloogilise kohuse täidetud olevat ja hakkavad muudest huvidest lällutama et normaaset seksi vältida, või veel hullem seda koduse manipuleerimisvahendina kasutama hakkavad. Mina praegu 45, väikseim laps 4, taastumist olen peaegu viis aastat kannatlikult kohuseid täites oodanud, nüüd aga arvatavasti lennutan selle suhte laiali ning enam naljalt ennast kellegiga ei seo. Isegi tasuliste naiste ostmine tundub leebem olema kui kodus kannatlikult loota et tulevad enne lapse eelsed ajad tagasi! Asjatu lootus ei tule, ja võibolla leiavadki omale sponsorist jobu kes seksiküsimuses ei tülita ja liili toob... Slaavi naised pidid selles küsimuses tublimad olema, kas keegi teab?
Nimi: pips priller
Vanus: 31
Sugu: Mees

23.03.2007 kell 21:21
sitt elu sul siis akselk, kahju sust mul on hea elu ja hea naine ja üldse hea perekond kurat ja seks on super ,mul ikka veab mis ja ma olen 31 aastat vana ja mul on palju raha ja 2 ilusat maja ja äge kass nii et .....irw ja ma ei unista ,see ongi minu elu.
Nimi: liina
Vanus: 19
Sugu: Naine

24.03.2007 kell 09:42
akselk, sex läheb heax tagasi siis kui naine treenib tupe lihaseid
Nimi: Mia
Vanus: 32
Sugu: Naine

28.03.2007 kell 22:32
Oi, jah, akselk, sa oled siis ikka päris äpude otsa sattunud, häbi kohe naiste pärast...
Meil on see õnn osaks saanud, et lapsed pole seksi kvaliteeti ega kvantiteeti kuidagi mõjutanud. Taastuda oli muidugi vaja aga see käis kähku ja nüüd (noorim, kolmas, pesamuna on 2,5a) on seks veel eriti õige hoo sisse saanud ja kvaliteet...hmmmmmm.
Mina olen kogu aeg maias olnud, mees pisut vähem kuid nüüd leiab ta mu eriti seksika olema.
Oleme ka 8 aastat koos olnud ja ma usun siiralt, et ta võõrastes käinud ei ole - no mis sa hing sinna ikka lähed kui kodunt kõik lihtsa vaevaga kätte saad :)
Nimi: mees
Vanus: 22
Sugu: Mees

29.03.2007 kell 16:36
jah 1 aasta mõtlesin oi kui armas naine mul ikka on, präeguseks need mõtted samad aga naisi kes on armsad on mitu, ei tea küll ühtki mees tuttavavt kes otsapeale saamisest ära ütleks. Aga jah naised edu teile teie lootustes, mehed jäävad meesteks
Nimi: burzui
Vanus: 45
Sugu: Mees

03.09.2012 kell 08:41
Minu vana "mära" on pisut teistsugune...
Tema "maagiline nupp" on korduvate sünnitustega punniläinud pärakuauk (nagu mingi nupp või nii), ei alga ükski suguühe enne kui seda nuppu pole muditud /näksitud/näritud või lakutud.
seevastu olen pääsenud tupeavause limpsimisest ja näpu sinna torkamisest
Nimi: crisonteemio
Vanus: 23
Sugu: Naine

05.09.2012 kell 09:00
eelpool sõnavõtnul on täielik õigus.
sõnadesse pandamatult mõnus on kui kallike mu urruauku limpsib, ja meie teeme seda korra vähemasti päevas,kusjuures tihti mingit vaginaalset või oraalset ühtimist sellele ei järgne:(
Nimi: Lunaa
Vanus: -
Sugu: Mees

02.11.2012 kell 21:42
Per aspera ad porno !
Nimi: Õlu
Vanus: 19
Sugu: Mees

09.11.2012 kell 11:56
ei saa välistada jah selle naiste punni tursunud kliitori ergutamisest enne õiget ühet, kui arvestada seda milliseid huvitava kujuga häbememokkigi naiste stringides peitub , seal pärnu nuderanna ümbruses ikka palju va`ripendavaid mokki ning pundund kliitoreid nähtud suviti on
Nimi: Pedakook
Vanus: 48
Sugu: Naine

13.06.2013 kell 12:51
Uurisin noortelt naistelt hiljuti , mida kujutab endast kõdisti kõditamise mäng, mida nad seal kodius üksi vahel mängivad.
"Võtad šokolaadi," seletas vanem naine (46), "siis puistad veenusekingu peale soola ja pipart."
"Nii. Ja edasi mis ?"
"Edasi polegi. Siis mõtled, kas lased abikaasal oma tupsukest nüüd lakkuda või mitte."
"Mis porno mäng see sihuke on?" imestasin nüüd mina .

"Mis selle tuti toksikulise põmmimise mõte on?!"

Tädidest noorem vastas : "et hoida himuraid abikaasasid mõistlikus raadiuses oma tutist".

Vot kus oli uba.
Nimi: Silly
Vanus: 40
Sugu: Mees

05.10.2013 kell 19:36
Andeks kui kedagi asjata solvan - ja mul poe plaaniski kellegi õiglustunnet riivata nüüd - see peaks mõne vana perverdi eralõbu olema hoopis, mitte ometi minu ! Praeguseks on minu abielu kõrvalepõigete noortemeestega saanud hoomamata hoo, kuna oma #vana jõehobu" ei õrrita mind enam sõrmeotsagagi.
Ja palju veel teistel paksukestel vananenud al 30 aastastel meestel praegu pidureid on, pole ka see mu mehe rida - ma isegi ei eitaseda. Istub diivanis, rüüpab vaid mõdu ja peeretab raginal.- LOOM !
Sellest süüdistamisest niipalju, et ausaltöeldes on see siinsetes kommentaarides valdav ja veel phes naiste ajaleheartikli tutvustuses, mis onlines oli, lugesin samasugust roppust täissöönud meespõrsastest. Vabandan siis hobufoorumi kommenteerijate ees, aga hulluks ma lähen, mina enam nii eluga edasi minna ei või !!!!!!
Ikkagi olen küpse,nooremapoolne daam.
Nimi: 124
Vanus: -
Sugu: Mees

17.10.2013 kell 22:19
aga naised ei pea nagu midagi oskama?
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

29.01.2017 kell 16:28
P2KTLa http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

30.01.2017 kell 06:42
XFDeWP http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

31.01.2017 kell 18:56
BeLWjP http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

01.02.2017 kell 08:47
vuzEOa http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0131121 sekundit