Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Seksiküsimused

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: murelik mees
Vanus: 28
Sugu: Mees

16.12.2006 kell 15:26

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
meestele kes on "käinud sünnitamas" - julgustage mind

nüüd seisab mullgi kohe see sündmus ees. naine tahab, et oleksin sel ajal tema kõrval. algul olin rõõmuga nõus aga nüüd kui see on kohe kohe käes, olen nagu poisike...kardan seda värki natuke. ei teagi täpselt mida. ja mis pärast saab, kas suudan üldse oma naisega sexida, kui olen kõike seda näinud, mismoodi see laps sealt alt välja tuleb??? kõik verine ja kole??
ja kui kaua võtab aega see naise keha taastumine? sõbra naine sünnitas 2,5 aastat tagasi, enne rasedust oli piitspeenike õbluke naine, väga sexy. nüüd aga on - nagu pall, nagu polekski see sama naine. ei sa aru kus puusad kus kõht - kõik üks . sõber on kurtnud mulle, et sex on üsna nadivõitu.
mehed jagage kogemusi sünnitamisel kaasas käigust ja kuidas päras teie sex elu kujunes? kas naine oli ikka atraktiivne või? vajan julgustust!!!!
Nimi: naine
Vanus: -
Sugu: Naine

17.12.2006 kell 15:39
kui sa armastad oma naist siis pole vahet kas ta on paks voi peenike.kõhnad naised ei ole alati seksikad.Trullad on ka väga kenad ja seksikad, kui nad hoolitsevad enda eest.Sünnituse nägemine pidi minu tuttavate meeste seas olema elu parim kogemus, sel hetkel mõistad kui oluline on naine ja laps su elus.Nii et ära muretse võta sellest osa, see on ilus hetk..
Nimi: jahh
Vanus: 26
Sugu: Mees

18.12.2006 kell 13:11
mina ei ole käinud sünnitamas. esmalt peaks ikka rasedaks jääma. aga kus ma saaksin infot meeste rasestumise kohta?
Nimi: fritz
Vanus: 30
Sugu: Mees

18.12.2006 kell 15:29
Maolin oma tütre sünni juures ,seal oli verd ja kõike mis inimkehast eritub ja see on naisele paras piin ja lapsi sünnitada on väga raske .aga et mulle meditsiinilised protseduurid meeldivad ja need mulle palju pinget pakuvad siis oli see minu jaoks lihtsalt huvitav vaatemäng muidugi oli mul naisest kahju aga midagi polnud teha ,katsusin toeks olla ja olingi ,plika tuli raginaga välja ja ma lõikasin nabanööri läbi ja naist õmmeldi sealt alt ka veel oli katki teine . plika hakkas hingama ja karjuma ja kui kurjad silmad mulle vastu vaatasid ,pandi kohe pärast kaalumisi pesemisi tissi külge sööma oli selline hea tunne ma läksin autoga head ja paremat poest tooma ja ma nutsin rõõmust jah ma lihtsalt nutsin ise olen mees aga vot kui sulle tütar kingitakse siis ole nii kõva mees kui tahes nutad ja kõik ,nii ilus on see . Sa oled 28 aastat vana ja lööd põnnama ,kurivaim mine ja ole omale naisele toeks ja see poisikeseks olemine unusta kohe heaga ära ,mees teeb mis vaja ja mees teab mis ta teeb ,muidu ei ole mees mees vot nii .Seksida jõuad veel küll ja küll ja naine on peale sünnitust igatpidi naisem ja parem.Haavad paranevad ja varsti on valu ununenud ja vaevalt sul tite kõrvalt seksile aega mõelda on saad vett ja vilet samuti kui naine ,ei saa sa magada ega mängida nüüd hakkavad kohustused ja nii see on.See on elu ja see on raske ja see on hea ,kui sul on laps siis ei ela sa tühja siis on sul elu mõte sa elad kellegi jaoks ja ta jääb ju sinust siia,ole tubli ja ole mees ja ole hea isa siis.
Nimi: panthera
Vanus: 20
Sugu: Naine

18.12.2006 kell 21:38
sa ei pea ju naisele sinna allapoole vahtima minema,hoia kätt ja masseeri selga kui valu hoog tuleb.Seal allpool ei saa sa ju midagi teha,küll aga saad oma naist aidata,temaga rääkida näiteks...Ml oli küll väga hea tunne kui mees juures,kartsin kohutavalt.Peale sünnitust võtsin aastaga endised mõõdud tagasi 170 cm pikk,50 kg raske kõhu ümbermõõt 68.Mehega seda seksi värki julgesin proovida alles 3 kuud peale sünnitus,ega eriti hea polnud,valus ja magamatusest väsinud.Taastusin u. 1,5 a peale lapse sündi,nüüd kõik ok
Nimi: murelik mees
Vanus: 28
Sugu: Mees

19.12.2006 kell 15:05
fritz, kas su naine läks tagasi samasse vormi mis enne?? aga sexelu pärast sünnitust? kuidas see oli? kas on sexil ka mingi vahe tunda - sünnitanud naisega ja sünnitamata naisega? eks ma elan ka selle kogemuse üle kuidagi!
Nimi: fritz
Vanus: 30
Sugu: Mees

19.12.2006 kell 23:05
paremasse vormi läks ,sekselu läks sujuvalt korda ja ma ausalt öelda ei mäletagi et kui palju see asi aega võttis kuidagi loomulikult läks kõik ja ei ole see sünnitanud naine midagi seal lohvkam või nii kui ta sul just 20 last ei sünnita ,mitte midagi ei tee see üks sünnitus ,täiesti normaalne on naine ,loomulikult pead kannatama mõni aeg ,elad üle kõik me oleme eland ja sünnitusel abistamise elad ka üle ja mitte kuidagi vaid nagu üks õige eesti mees kunagi.Seal ei ole midagi hullu ja kui minestad ära siis saad nuuskpiiritust ja tuulutust ja jälle edasi kuni titt käes on ,nii se seal käib kõik see värk ja asi et ikka veri ja higi ja naise halamine ja käehoidmine ja vahepeal jälle paus ja edasi, ega see nali pole,paras retsimine käib aga kui titt käes on siis on teil mõlemal naisega rõõmu palju ja sul on suur kogemus saadud ,paljud vanemad mehed ei tea seda sest neid ei lastud lihtsalt sinna ligi .
Nimi: vell
Vanus: 39
Sugu: Mees

26.12.2006 kell 19:25
Mul on kaks last 10 aasta vanused, nägin nende ilmaletulekut. See oli üsna omapärane, ega need tädid seal eriti mind näha ei tahtnud; teine ei tahtnud hästi tulla, arst hüppas kõhu peale, aga hakkama ta sai ja sündisid ära ilma lõikuseta. Vahepeal võttis nõrgaks küll. Eks keha taastumine peale kaksikuid võtab enam aega, aga ega ise ei tohi kiimaline olla, vaid lastest rõõmu (ja muret) tundma. Mul seksapiilne naine, paksemaks on veidi läinud, ega minagi kõhnemaks muutu.
Nimi: noor isa
Vanus: 21
Sugu: Mees

31.12.2006 kell 01:10
ma olin oma tytre sünnituse juures ja see on unustamatu kogemus.algul ma kahtlesin, et kas minna või mitte aga ikka läksin ja ei kahetse.kui meil peaks uus laps sündima siis lähen jälle kaasa.
kahju on vaatata kui naine karjub valust aga hoiad tal kätt ja julgustad teda, et varsti on see piin ja vaev läbi.
kui mul tytar sundis siis pandi ta rinna peale, ma vaatasin neid ja läksin välja, et teistele helistada ja uudist teatada siis hakkasin ma suurest rõõmust nutma, sest sa oled olnud millegi nii tähtsa sündmuse tunnistaja, ENDA LAPSE sünni ja oled ise saanud juures olla ja seda kogeda.
seda tunnet ei saa sõnadega kirjeldada vaid pead ise juures olema ja tunnetama.

murelik mees, MINE JA OLE NAISELE SELLEL RASKEL HETKEL TOEKS JA SAAD TEADA MIS TUNNE ON OLLA, ET OLED NÄINUD OMA LAPSE SÜNDI, sest see on parim tunne mida üks mees võib tahta.
sexiga alguses oli, et ta ei tahtnud aga see on loomulik sest ta oli nii kurnatud aga nüüd on kõik jälle nii nagu oli varem, isegi nüüd on parem.

mul tytar juba 1.8 aastane ja naine ikka sama ilus ja sexy nagu varem ja sex on SUPPER.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

31.12.2006 kell 09:17
Mehe funktsioon sünnituse juures viibimisel pole mitte tuima näoga jalgevahel toimuvat jälgida vaid eelkõige emotsionaalse toe pakkumine. No ja lisaväärtus asjal on see, et kui juhtub olema kurjem arst või ämmaemand, ei saa su naine tema käest sõimata oma nõrkushetkedel.
Kui kardad verd, vaata oma naist teiselt poolt, hoia kätt ja sosista julgustavaid sõnu.
Nimi: aksel
Vanus: 42
Sugu: Mees

03.01.2007 kell 01:20
Mina võin küll mitmekordsest kogemusest öelda, et mees saab uue ilmakodaniku tuleku juures vägagi kasulik olla, ning tõeline isa ei karda seda pilti mis avaneb ilmakodaniku tulles. Tänutäheks saad sa hoopis suurepärase klapi lapsega, kes vist salvestas su silmavaate, hilisemas kasvatuses pole vajadust häältki tõsta, mis aga naistesse puutub siis nood on küll tänamatud lontrused kellel tegelikult pole sooja ega külma mehe kohalolekust. Mis seksi puutub siis arvestage et naine ikkagi looduslaps ja vähemalt senikaua kui rinnaga toitmine käsil ei tule normaalsusest juttugi, mõned harvad korrad suure mangumise peale kaastundest mis kummalegi suuremat rahuldust ei paku!
Nimi: issu
Vanus: 40
Sugu: Mees

02.11.2007 kell 00:41
fantastiline kogemus ärge mingil juhul minematta jätke
Nimi: emme
Vanus: -
Sugu: Naine

03.11.2007 kell 21:37
naisena võin seksi kohta öelda ,et saage aru mehed- seni kui haavad veel värsked ja hellad ,niikaua ei taha jah et mees lükkab sinna hella kohta . iga mõistlik mees elab selle üle samamoodi kui nainegi. kuid haavad ju paranevad mõne nädalaga. mehe suure seksiisu saab naine oma käega ju ka rahuldada ja meest hellitada. siis võib tuletada meelde seda aega kui olime veel noored ja süütud.
rinnaga toitmine ei sega normaalset seksi, mina toitsin last 2a. kes see siis ilma seksita senikaua oodata jõuaks ?
Nimi: Siiber koos portsuga
Vanus: 51
Sugu: Naine

28.07.2012 kell 21:00
Vaadates korraliku vanema naise kliitori ning häbememokkade kuju ja päraku vahelist ala ja võrreldes seda nüüd noore lõtvade elukommetega noorikute omaga ja selle v"vahetpki" värvi sujuva muutusega võib vabalt öelda, et tegu on rüvetatud kehaosadega mille nimi on maakeeles sõnnikupudru, või siis äärmisel juhul enneaegselt närbunud elutähtsad organid.

Paluks sellega arvestada,elupõetajad
Nimi: Hügieeniside
Vanus: 34
Sugu: Naine

19.08.2012 kell 17:58
no kombinee on tavaline sünnitusjärgne hõlst ... ma ei tea, kas Sa mõtlesid palja alakehaga mööda palatit tuigerdada we ?
seda sama või mitte aga ma loen palja t....ga käimist peale sünnitust õigeks - nii, et ma kohe ei teagi kedagi kes teistmoodi taliks ?!
Nimi: eddikk
Vanus: -
Sugu: Mees

20.08.2012 kell 18:19
kinlasti mine kaasa, oled naisele sellel raskel momendil abiks. ise kogesin sama asja ca 4,5 kuud tagasi, sündis mu poeg. Sünnitus iseenesest ei olnudki kõige jubedam kogemus, kui nii öelda,. naisest hakkas vahepeal väga hale, seda nähes saad aru, millist valu naine tunneb. kuid jah, ole kõrval, naisel on ainult hea meel, sünnituse lõppfaasis on naine juba nii väsinud, et pead pidama ka ergutuskõnesid nö auguveerel.
pea püsti, ei ole see asi nii hull midagi.
Nimi: ÄMMA-EMAND
Vanus: 59
Sugu: Naine

25.08.2012 kell 08:20
Alates reedest (24.augustist)) pole ma enam ühtki räuskavat sünnitajat moraalselt toetanud ja pean ütlema, et pärast 20 aasta pikkust ämmamemme staa˛i on ühe suurima elumõnu mahajätt kardetust hoopis lihtsam.
Reedel oli küll pea kogu aeg tunne, et nüüd murdun pooleks nagu hallitanud kõrsik , aga alatest hommikust on enesetunne ülihea ning suitsuisu turnoseeritud justkui.
Need räuskavad ja mind sõimlevad noored sünnitavad emmed ning porisevad ja plärisevad palatisviibivad mehed, see on JUUUUUUUUUBE.
Tagasipöördumatult hull periood mu elus
Nimi: Tiigrikäpake
Vanus: -
Sugu: Naine

20.09.2012 kell 07:54
Käisin sünnitmas Viljandis ,ümbruses vanad kolhoosisuvilad ja vahel nostalgitsedes hea seal pumpi`da nii tänagi veel.
Ehk on Viljandis veel huvilisi kes sooviks sünnitanud naiste paradiisis omavahel koopereeruda? Koopereerujal võiks olla ka mingid ideed meeste ligitikkumise vältimise suhtes, et saaks käia koos halasti ujumas ning saunas jutelda isekeskis ,ilma et kiimarite ilast pilku tajumatta oma eripärastel naise tunnustel.
teiste valitud kohtade suhtes võin ise kampa lüüa!
Nimi: Barnypok
Vanus: -
Sugu: Mees

04.01.2017 kell 10:24
NdXzmW http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

29.01.2017 kell 17:52
AS5uPQ http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

31.01.2017 kell 20:02
1TDVhx http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0118370 sekundit