Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Seksiküsimused

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: tarmo
Vanus: 31
Sugu: Mees

27.12.2006 kell 11:43

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
kuidas elada edasi - kas tunnistada üles või...?

sain hakkama millegagi, mis ei kannata päevavalgust. petsin oma elukaaslast, keda tegelikult väga armastan. lihtsalt, ilma põhjuseta...olin sõbra sünnipäeval, kus tutvusin kena naisega. ma ei tea kuidas see asi nii kaugele läks, aga ma magasin temaga. ma nagu kaotasin pea, kontroll enda tegevuse üle kadus täielikult. olime mõlemad natuke napsutanud, kuid mitte purjus. hea, väga hea oli...aga see oli vaid sel hetkel. nüüd sellest möödas mitu nädalat, aga see vastik tunne ei kao mu seest. ma ei tea kuidas edasi elada, kas tunnistada üles või matta see enesesse... seda mida tunnen, mõistab ehk vaid mees, kellel on sama kogemus.
Nimi: priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

27.12.2006 kell 14:28
kui sa oma naist ikka armastad ja teil kooselus tulevikku on siis põed selle sita lihtsalt ära ,no see võtab aega jah ja palju aega aga kui sa selle jama oma naisele ette kannad ,siis sa lihtsalt purustad tema südame ja seda enam sina kinni ei lapi ,ta ei usalda sind pärast ja elu ei oleks enam see kui sul on ikka armastatud naine ja veel laps ka juhtub olema siis on sul palju kaalul ,pole mõtet oma naisele nii palju haiget teha ,mõtle kui su naine sulle ütleb et näe mul juhtus magasin kutiga aga tegelt ei tahtnud,mis tunded sind valdaksid ,selle tunnistamisega lõhutakse enamus abielusid, mata see jah endasse niikuinii oled end juba karistanud ,südametunnistus piinab jõhkralt ja kaua kui see olemas on ja kui jumal veel olemas on siis saad tema käest ka kui aeg tuleb ära palun tee omale kallile naisele haiget ära rohkem enam peta ja armasta teda ja elage õnnelikult tõesõna ,sul on piin ja raske aga sa saad sellest piinast lahti ,ajal on omadus igasugu paska oma lainetesse uputada usu mind.
Nimi: tarmo
Vanus: 31
Sugu: Mees

27.12.2006 kell 19:31
kas räägid omast kogemusest või püüad lihtsalt nõu anda?? kel petja kogemust pole, sellel hea rääkida ja nõustada. ma ju kurat polnud nii täis, et ei saaks aru enam mis toimub aga no lihtsalt kontroll kadus ära, ise ka ei tea kuidas.

loomulikult armastan oma elukaaslast (ametlik naine veel pole, aga on plaanis võtta), aga näe ikka sain sellega hakkama. m... seisis kui lipuvarras võõra naise peale. üks asi on petta lihtsalt elukaaslast, kellega oled harjunud koos elama, kellega pole suurt armastust ,teine asi on aga petta armastatud naist-elukaaslast, keda armastad iga ihurakuga kogu hingest. mu oma elukaaslane on mu naiseideaal ,see võõras aga oli pigem vastand, välimuselt. aga ikka sain sigadusega hakkama. nüüd elukaaslane juba uurib, et mis mul viga on, olen selline natuke ärrituv ja pinges. mis ma talle siis ütlen. ma ei kujuta ette kuidas selle koormaga toime tulen, nii piinab seest. polnud mingit põhjust oma naist petta (sex ja kõik muu supper)aga ikka tegin seda.mille kuradi pärast, seda ma ei tea.
Nimi: priller
Vanus: 30
Sugu: Mees

27.12.2006 kell 20:32
tee kuidas süda ütleb tegelt ,iga mees oma õnne sepp no kui hästi aus oled siis oled omast kallimast ilma ka ,siis ta sulle nii ametlikult ei tule ka ,aga jah tee kuidas õigemaks pead ja see kontroll kaob sul veel ja veel niisama lihtsalt et ise ka aru ei saa kui sa veel kaine ka olid ja eit ei meeldind ,elu on selline karm mis teha ,ma ei püüa siin midagi lihtsalt nõu anda,raske ja vastik probleem tegelt.No vaata millise õnne sa omale valad ,ise tead ,edu sulle
Nimi: Mza
Vanus: -
Sugu: Mees

27.12.2006 kell 21:57
Väga vastuoluline värk. Sa armastad oma naist ihurakuga, seksiga on ka kõik korras ning ikka magad suvalise naisega. Milleks? Omal kogemust pole, sest ma ei hakkaks lihtsalt suhtes litutama.
Kui ta praegu juba tunnetab, et sa ei ole sina ise, siis mingi aja pärast tabab ära, kui sa just väga hästi valetada ei oska. Aga võib-olla sa ei ole abieluks veel valmis ja alateadlikult lihtsalt jooksed veel sarvi maha.

Kui räägid, siis vaevalt, et andestab, aga no mine naist tea, ei tunne. Kui ei räägi, jääd rahulikuks ja õpid korralikult valetama, siis ei juhtu midagi. Seda loomulikult siis, kui su naine ei liigu samades ringkondades, et ta kuskilt kolmanda isiku käest teada ei saa. Siis on ka P's.

Eks sa ise tead, kuidas sa oma naist väärtustad.
Nimi: x
Vanus: -
Sugu: Mees

29.12.2006 kell 11:49
Oman sama kogemust ning võin öelda selle kohta ainult kahte asja: esiteks - naisele ülestunnistamine või kellelegi rääkimine võib olla su elu suurim viga. Ja teiseks - aja möödudes kaob see vastikusttekitav tunne ära, mälestustest sa seda aga minema ei pühi.
Nimi: tibi
Vanus: -
Sugu: Naine

15.02.2007 kell 20:09
ma olen naine..ja korralik..aga magasin mehega...keda tunned 4 aastat..ja armastan oma meest...VÄGA..aga ikkagi kohtusin ja magaisn temaga..kuna ta ajas mind oma juttuga hullux..mul olid ta vastuka tunded..kunagi..mil olin 16.a Nüüd peale sexi ..on mul jälle tunded..ja ma ei tahagi enam oma meest..vaid mul on tunded armukse vastu..aga tal oma naine..jube olukord..aga ma ei räägi kunagi oma mehele sellest..ja elan temaga edasi..sest ta armastab mind nii nagu keegi teine eiarmastax..ja oma mees on mind pexnud..isegi siis kui rase olin..aga ikkagi armastan ja jään temaga..kuna usun ta ei tee seda enam kunagi
Nimi: liina
Vanus: 19
Sugu: Naine

16.02.2007 kell 09:47
TARMO ma soovitan su lihtsalt ära rääkida sest nyyd teeks se vähem haiget kui hiljem ning siis on sul siiski võimalus kokku jääda sest sa olid aus mitte ei valeta ega varja. kus juures siis kui sa varjad siis su tunded lähevad kylmemax oma kaaslase suhtes. lihtsalt räägi ära.
Nimi: njah
Vanus: 31
Sugu: Mees

16.02.2007 kell 12:03
krt mul sama seis tulekul vist nagu Tarmol....ei tea, kas tasubki seda keelatud vilja maitsma hakata !!!
Nimi: liina
Vanus: 19
Sugu: Naine

17.02.2007 kell 11:57
soovitan enne lahku minna kui teise voodi hyppad
Nimi: debo
Vanus: 22
Sugu: Naine

17.02.2007 kell 16:16
TARMO...ära räägi.mind ka peteti ja oi kus teeb haiget...pea suu ja saa sellest üle!mida ei tea,see ei saa ka haiget ju teha!mina sain teada ja alati kui mees suundub kuskile,närib mul sees kahtlus,et kas ta teeb seda uuesti...mehedki teevad lollusi,kuid veel suurem lollus on välja rääkida ja seda viga korrata!
kõike head sulle ja katsu see unustada
Nimi: Sand
Vanus: 21
Sugu: Naine

22.02.2007 kell 09:46
Mina ei soovitaks ka rääkida! See on sullegi ränk koore, mis ta siis veel su naisele teha võiks. Ja proovi mitte närvi sattuda.. käitu samamoodi edasi nagu käitusid ennem petmist, muidu hakkab naine kahtlustama.. Viska see petmisemõte peast endal, siis ei aima ka naine mitte midagi.
Nimi: notsu
Vanus: 20
Sugu: Naine

22.02.2007 kell 16:19
Mind on petetud. Ja ma tean, et naisele rääkimine näitab, kui väga sa teda usaldad ja armastad. Kui sa oled 200% kindel, et su naine sellest mujalt teada ei saa, siis ära räägi. Sest kui ta sellest mujalt kuuleb, on asi palju hullem kui siis, kui sa oleksid ise rääkinud.
Olen ka ise palunud meest, et räägi, samas teada saades soovinud, et ei oleks sellest kunagi midagi kuulnud, sest see on usalduse surm.
Nimi: rrrrr
Vanus: 31
Sugu: Naine

24.02.2007 kell 23:28
Kurat, julged teha julge ka tunnistada. Jookske raisad oma sarved maha, mõelge peaga mitte munniga jobukari! Mida sa ise teeksid kui naine tunnistaks et magas kellegiga???? Vot nüüd piinle!
Nimi: Mann
Vanus: 45
Sugu: Naine

10.03.2007 kell 17:26
Pole vaja põdeda, mõned mehed petavad pidevalt ja ei mingeid süümekaid. Andesta endale ja armasta oma naist edasi.
Nimi: DRUNKING WIFE
Vanus: 42
Sugu: Naine

27.08.2012 kell 20:47
Not all old perverts in a unit were always made at the same time, so the hot shit can differ.

Drink & drunk, venus Kink :)D
Nimi: Zhopa M.
Vanus: 34
Sugu: Mees

28.08.2012 kell 20:03
у нас тоже kakать заставляют )))

еду на автобусе и вижу как стоит "мусор" наш сленг от слова поkaka ))))

.........и заставляет сдирать попку !

и "PORNO"реформа очень дорого обошлась.....
Nimi: arbo
Vanus: 30
Sugu: Mees

18.10.2012 kell 20:16
ära kuula neid naisi. muidugi ole vakka. ja kui vahelejääd aja tagasi
Nimi: kogemus
Vanus: -
Sugu: Mees

22.01.2014 kell 09:53
Tunnista üles.
Ma ei saa aru kuidas sa üldse oled suutnud nii kaua selle teadmisega olla. Kui su naine tõesti hoolib sinust ja sina teda tõesti armastad siis see on ka kõige õigem otsus mis võtta.
Nimi: Barnypok
Vanus: -
Sugu: Mees

04.01.2017 kell 10:24
8w6in3 http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

29.01.2017 kell 16:28
coxmmt http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: chaba
Vanus: -
Sugu: Mees

30.01.2017 kell 06:41
Ba0AQE http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

31.01.2017 kell 18:57
v2YCnE http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi: gordon
Vanus: -
Sugu: Mees

01.02.2017 kell 08:47
qXdyUQ http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0104551 sekundit