Kodutud.com
  Kodutud.com » Tutvumiskuulutused
Tutvus

Loe: Mees otsib naist - Mees otsib meest - Naine otsib meest - Naine otsib naist - Paarid - Varia

Miks ma ei saa kuulutust lisada?
Tõenäoliselt on teie arvutist sisestanud vastavasse kategooriasse juba kuulutuse, mille kehtivusaeg on veel aktiivne. Kui kuulutus mingil põhjusel kustutati või tõsteti ümber teise kategooriasse, siis võib siiski juhtuda, et te ei saa sisestada kuulutusi enne, kui varasema kuulutuse kehtivusaeg lõppeb.

Keegi on minu kontaktandmetega valekuulutuse üles pannud!
Kahjuks kogemused näitavad, et teiste arvel halba nalja tehakse võrdlemisi palju. Kui olete sellise nalja ohvriks langenud, andke sellest palun teada aadressil info@kodutud.com, ning lisage vastava kuulutuse kontaktandmed (tel. nr, e-mail või msn). Seejärel saame mõistliku aja jooksul eemaldada vastava kuulutuse kuulutustelehelt ning edastada vajadusel valekuulutuse sisestaja IP aadressi ja teised kuulutuses sisalduvad andmed politseile.

Miks minu kuulutus on kustutatud?
Kustutame valeandmetega, silmatorkava kirjavigaderohkusega või ebasündsate piltidega kuulutused.

Miks mu teenusepakkumise kuulutus on teise kategooria alla tõstetud?
Intiimteenuste pakkujad peaksid kohe sisestama oma kuulutuse kategooria "Varia" alla, üritame oma "Naine otsib meest" sellistest kuulutustest puhta hoida. Kui keegi leiab teenusepakkuja, kes kuulutab "Naine otsib meest" rubriigis ning otsib näiteks "Sõpra", siis andke palun sellest teada aadressil info@kodutud.com, lisades kuulutuses sisalduvad kontaktandmed. Nii aitate tutvumisnurgal olla hea tutvumisteenus, mille põhiline eesmärk on inimestel aidata leida siiski uusi tuttavaid, sõpru, kaaslaseid või armukesi.Kodutud.com » Tutvumiskuulutused Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
14 päringut, mis võtsid aega 0.0074399 sekundit