Board logo

Kas vajad vahel puhkust...kodututest?
Marchrabbit - 24.03.2007 kell 22:28

Kurbusega märkasin,et paljud selle foorumi jaoks väga olulised inimesed on vahel mõnda aega foorumist eemal ja tulevad siis jälle tagasi,pakatamas eredatest vaimusähvatustest nigu kevadine lillepeenar. Kas tunnete vahel,et see foorum on teid ära tüüdanud ja peate mõne päeva(nädala,kuu,aasta)eemal olema,et siis tagasi pöörduda ja taas särada?
See ei ole üldse kriitilise tooniga küsitud. Parem tarbida kaua ja mõistlikult,kui kiiresti ära tüdineda.

Pipilota - 24.03.2007 kell 22:48

miks sa kurbusega markad, et nad tagasi tulevad...?

kerberos - 25.03.2007 kell 08:56

minul on just vastupidi ma saan kodututest palju positiivset energiat juurde

Marchrabbit - 25.03.2007 kell 09:54

Kurbusega märkan,kui nad ära lähevad. Siis on kohe igavavõitu siin.Samas pean tunnistama,et vahest olen isegi paar nädalat eemal olnud.

muhhin - 25.03.2007 kell 09:57

Ma olen seda vist kuskil korra juba ütelnud, aga ega ikka iga päev sama suppi ei taha küll.

officer - 25.03.2007 kell 10:16

....vahepeal vaja ju tegutseda,et oleks,millest siin pajatada

ariita - 25.03.2007 kell 16:34

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Ma olen seda vist kuskil korra juba ütelnud, aga ega ikka iga päev sama suppi ei taha küll.

Kes keelab! Tõsta pajast uut suppi juurde või keeda päris värsket...

kontorihiir - 25.03.2007 kell 16:53

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
....vahepeal vaja ju tegutseda,et oleks,millest siin pajatada

täitsa õige ju....

ariita - 25.03.2007 kell 17:13

Mul on tunne, et mida kõrgemalt hakkab päike üle taeva käima, seda lühemaks jääb mul aeg kodutute külastamiseks ja küllap ka tekivad vaheajad, tüdinenud veel pole

Lilith - 25.03.2007 kell 17:31

Mina pean oma uuel töökohal nii palju suhtlema,et ma tööst vabal ajal enam suud lahti ei tee ja ka klaviatuuril oma näppe ei liiguta.Kadunud ma pole kuskile,lugemas ikka käin,kuigi ise enam ei jura.

sossuke - 25.03.2007 kell 19:21

märtsijänes, õige jutt. me ka piilume siia. ja kui olulisi inimesi pole kohal, meel kohe kurb.
kohe sõnad jäävad kurku, nuukz.
ja mitte keegi ei innusta keelt teritama. veel suurem nuukz.

muhhin - 25.03.2007 kell 19:27

Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin

Kes keelab! Tõsta pajast uut suppi juurde või keeda päris värsket...

Sellisel juhul ei taha iga päev suppi.

Marchrabbit - 25.03.2007 kell 20:45

No ma eivõrdlekski kodutute foorumit vast supiga.Ütleme näiteks,et must kalamari,või midagi sellist.

ariita - 25.03.2007 kell 22:50

Miks mitte teha uus teema musta kalamarja väärtusega
Igal juhul jään ootama

LadyButterfly - 25.03.2007 kell 22:58

Vahel on lihtsalt tunne, et kõik on juba ära öeldud, pole enam millegiga hiilata sestap ka suu kinni aga lugemas käin ikka.
Jajah, mida kõrgemale päike tõuseb, seda vähemaks jääb aega kodutute jaoks. A küll sügisel- talvel jõuab rohkem loba ajada jälle

Fiona - 26.03.2007 kell 06:42

Ma olen mitu korda mõelnud, et jätan selle foorumi täielikult ....aga siis koperdan ikka siia tagasi , hajumus vist juba.

Vanapaks - 26.03.2007 kell 06:43

Tsitaat:
Algne postitaja: Marchrabbit
Kas vajad vahel puhkust...kodututest?

Jah!
Tsitaat:

Parem tarbida kaua ja mõistlikult,kui kiiresti ära tüdineda.

Möh? Venida läbi elu nagu täi mööda märga t... vä?

Üks Betlemma kandi puusepp olla minu mäletamist mööda öelnd, et ole sina külm või ole sina kuum aga ära sina mitte leige ole.

Vanapaks- üldiselt ebaoluline, kuid ikkagi puhkusel

jenni - 26.03.2007 kell 12:18

Ei vaja puhkust mitte kodututest, vaid arvutist ja netist.
Elus on ka muud head

anne51 - 26.03.2007 kell 12:46

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Vahel on lihtsalt tunne, et kõik on juba ära öeldud

Siis peaksid vanemad inimesed puha vaikima...
Ma ei ole veel tüdinenud, aga tundub, et mitmedki on. Märkan, et paljud käivad foorumis, aga ei lausu sõnagi.

kontorihiir - 26.03.2007 kell 12:49

aga tõepoolest..teinekord polegi midagi öelda, kui, siis aasida...kui jälle on, kellega

Maiu - 26.03.2007 kell 12:49

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Vahel on lihtsalt tunne, et kõik on juba ära öeldud

Jah- ole nagu pehme ja karvane savisaar- "igavus tahab ära tappa- see on see häda, kui kõik on... öeldud

LadyButterfly - 26.03.2007 kell 13:23

Nuh, nigu herr Officer ütles - vahepeal tuleb ka tegusid teha, et oleks millest pajatada

madu - 26.03.2007 kell 14:32

Mina käin siin viimasel ajal enamasti vaid lugemas. Lihtsalt paljud teemad on nii sarnased, et ei vaevu igasse mõttevälgatusse taaskord juba kusagil kirjapandud teksti ümber toksima.
Aegagi pole nii palju.

Ja üleüldse olen hakanud valima, millistesse teemadesse mul ka reaalselt midagi uut lisada oleks. Ei viitsi enam kommenteerida teemasid stiilis "mis värvi on sinu silmad/aluspesu/lemmikloom". Palun vabandust, aga see pole argumenteerimist vajav ja seega huvitav küsimus.

Deiviidas - 26.03.2007 kell 20:35

Vahel on siin teemasid kuhu näiteks minul ei ole mitte midagi sekka öelda. Niisama jahuma aga ma ei hakka ja seega on targem lihtsalt eemale hoida ja millegi targemaga tegeleda.

Pipilota - 27.03.2007 kell 01:15

mina saan jalle enamasti siis foorumisse, kui tegijad siit juba lainud on. ja yksi igav ju

anne51 - 27.03.2007 kell 10:54

Tsitaat:
Algne postitaja: madu
Lihtsalt paljud teemad on nii sarnased. Ei viitsi enam kommenteerida teemasid stiilis "mis värvi on sinu silmad/aluspesu/lemmikloom". Palun vabandust, aga see pole argumenteerimist vajav ja seega huvitav küsimus.

Asi on siis teemades? Vanad olijad on sarnastes teemades rääkinud ja enam ei viitsi? See on ju katastroof! Nii hakkavad "vanad" lahkuma, kuna on igav. Siinkohal meenub Li-li...
Uued teemad saavad olla päevakajalised. Üldinimlikud suhteteemad ja filosofeerimised teispoolsusest korduvad paratamatult.
Teemad loetelud, kus postitaja paneb kirja arvu (mitu sekspartnerit on olnud, kinganumber, kui vanalt alustas sekselu jne.) ei ole mulle kunagi huvi pakkunud. Meelde ei jää arv - ja milleks!? - ega postitaja. Meelde jääb arvamus ja selle järgi postitaja.
Niisiis - vaja oleks uusi teemasid. Miks neid nii vähe on? Kas puudub meil uudishimu, et küsida? Kas on meil nii stabiilne ja hea elu, et küsimusi-üllatusi, mida teistega jagada, ei olegi?

Uss - 27.03.2007 kell 13:08

Ma käin siin rohkem lugemas. Pole ilmselt nii ülioluliseks kohaks minu jaoks saanud, et peaks lausa puhkust võtma. Loen siis kui aega on. Arvamust avaldan parema meelega internetiväliselt.

SinineLiblikas - 27.03.2007 kell 14:09

selle kohta ma ei oska midagi öelda..siin ma käin kord päevas ja ma ei jöua ära tüdineda ..pigem vajan ma kodustest puhkust sest ühes hunnikus elada..emotsioonidega on raske..just käisin puhkamas tagasi tulles olen ma teine inimene kohe

Tempera - 27.03.2007 kell 14:34

hmm, vist mitte, sest ei viibi NII palju siin.
iseeneslikud pausid lihtsalt tekivad, eriti siis kui kibekiired ajad on käsil

Lola69 - 27.03.2007 kell 14:36

Vajadust? Pole kohanud. Elu ja tempo ja töö teeb ise parajad puhkused.

Lola69 - 27.03.2007 kell 14:41

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Tsitaat:
Algne postitaja: madu
Lihtsalt paljud teemad on nii sarnased. Ei viitsi enam kommenteerida teemasid stiilis "mis värvi on sinu silmad/aluspesu/lemmikloom". Palun vabandust, aga see pole argumenteerimist vajav ja seega huvitav küsimus.

Asi on siis teemades? Vanad olijad on sarnastes teemades rääkinud ja enam ei viitsi? See on ju katastroof! Nii hakkavad "vanad" lahkuma, kuna on igav. Siinkohal meenub Li-li...

Ega jah, vahel on endalgi kiusatus "Li-Li-d" teha

Kas just puhkust vaja on, aga teemade osas on kohati küll väga seisev vesi. Aga mul pole ka mahti laineid lüüa .. pealegi, ma olen enda jaoks leidnud veel foorumeid. Kus lisaks kribamisele ka käed käivad. Kitsaks läheb ajaga.

Marchrabbit - 27.03.2007 kell 18:45

Nii,et ikkagi kohtame tüdimuse märke siin. Võibolla aitaks mingi teravama teema sisse toomine näiteks?

skingirl - 27.03.2007 kell 18:49

seksi on vähe jah

sossuke - 27.03.2007 kell 19:02

Tsitaat:
Nii,et ikkagi kohtame tüdimuse märke siin. Võibolla aitaks mingi teravama teema sisse toomine näiteks?

võibolla on kevademärgid hoopis

Marchrabbit - 27.03.2007 kell 19:59

Tegelt on see ju natuke seksifoorum ka,mitte just nii seksi,nagu maaja,aga Skingirl kirjutas õigesti-Seksi on vähe!

freelancer - 27.03.2007 kell 20:02

Foorum on täpselt selline nagu ta liikmed.Selle asemel et nukralt soiuda et on igav võiks ju hinge sisse puhuda.Tuled õhtul siia kui lapsed vannitatud ja naine munnitatud ja puhud foorumile hinge sisse.

Marchrabbit - 27.03.2007 kell 20:08

Võiks ju teha siia graafiku,nagu paneelmajade trekpikojas on koristamise kohta.Kelle kord täna on,see hoiab asja üleval.

sossuke - 27.03.2007 kell 20:11

meil käib korraline palgaline mutt

freelancer - 27.03.2007 kell 20:14

sossuke ega sa ometi modesid silmas pidanud-sa rääkisid ikka oma majast mitte foorumist

sossuke - 27.03.2007 kell 20:15

kodust ikka kodust

freelancer - 27.03.2007 kell 20:16

jumal tänatud-ma juba mõtlesin....fui kust küll need mõtted tulevad

Maiu - 27.03.2007 kell 20:37

Tsitaat:
Võiks ju teha siia graafiku,nagu paneelmajade trekpikojas on koristamise kohta.Kelle kord täna on,see hoiab asja üleval.

tahaks loota, et enamusel seisab ise ja ei vaja hoidmist

ariita - 27.03.2007 kell 22:14

Arvan, et ei vaja aga töökohalt puhkusel olles tuleb "Kodututest" võtta lihtsalt "sundpuhkust"

lenxu - 28.03.2007 kell 08:23

Mina olen siit päris tihti ära...mitte puhkuse mõttes, aga aegajalt on hea ära olla....ja oi kui palju on hiljem lugeda/kirjutada.

jenni - 28.03.2007 kell 08:24

Tsitaat:
Tegelt on see ju natuke seksifoorum ka,mitte just nii seksi,nagu maaja,aga Skingirl kirjutas õigesti-Seksi on vähe!

Eks igaüks räägib iseenda eest ja kust kellelgi king pigistab...

habe - 28.03.2007 kell 08:55

Ära olen ikka kohe üsna tükati aga tagasi kisub ometi...
Värske pilguga asja hinnates on seksi teema tõesti ikka kohe ÜSNA aktuaalne, aga noh - mida imet, noored inemesed!

taavi30 - 28.03.2007 kell 21:28

ei saa eemal olla..korra päevas pean ikka läbi astuma..ja kui juhtubki pikem vahe sisse tulema,siis on lugemist pikalt

sales - 04.02.2008 kell 22:35

Tsitaat:

Mõtted ei sünni kunagi käsu peale ja graafiku alusel

Ja siis juhtubki. et kui mõni käiks justkui graafiku alusel mõttetusi ladumas, siis hakkab igav

Minu viga oli pikka aega selles, et ma ei suutnud foorumiarutlusi eristada reaalvaidlustest ja mõttevahetustest...
Reaalsuses juhtub aga sageli, et kui vaidlus muutub mõttetuks või labaseks või tühiseks, siis ma jalutan minema...ja sellega on lõpp siis.
Lõpuks taipasin foorumi suurt eelist - ta salvestab mõtted ja kui ka vihastad mõnikord ja jalutad eemale, siis saad aja pärast tagasi tulla...
Aga puhkust võtsin ja võtan ilmselt ka edaspidi... see ju loomulik

officer - 04.02.2008 kell 22:37

vajan küll ja just seepärast ei võta oma reisidele enam läpparit kaasa!

habe - 04.02.2008 kell 22:43

Need sinu (foorumi)tööluusid on tajutavad ja sageli lausa taunitavad!

nudol - 05.02.2008 kell 09:53

Ei kavatsegi kaduda, tulin alles.Teil tuleb mind veel taluda.

Marchrabbit - 05.02.2008 kell 21:02

Kogenud kodutud on kõik oma rütmi siin käimiseks leidnud.See on hea ! Eks sellega on nagu matemaatikaga.Mõne jaoks on 4x6 talumatult vähe,teisele jälle ülejõu käivalt palju.

ariita - 06.02.2008 kell 20:04

käin ja loen peaaegu iga päev, aga kui ühed ja samad teemad mitmeid kordi silmeees ja oma arvamus juba sinna pistetud, teravnurka ka ei leia, siis ei viitsi küll siledaks lihvitud jutus enam susima hakata, alati pole tahtmist vanu teemasid ka ette tirima hakata ja nii jalutangi edasi
On ka teemasid, kus mul pole lihtsalt tahtmist midagi öelda, sest tean, et kisuksin lihtsalt pindu, alati ei pruugi minu arvamus sobida teiste arvamustega ja elu on õpetanud vahel hambaid koos hoidma

moonlight - 06.02.2008 kell 20:09

Mulle küll meeldiks, kui tore naabrinaine mind vahel korrale kutsuks, või lihtsalt olemas oleks siin
Missiis, et pärnakas, aga ikkagi inimene ju

Aga Sa võid oma arvamuse mulle näiteks alati privada, sest mind huvitab kõigi( jaa-jaa, isegi ühe maakohal hõljuva olendi) arvamus...
Et luban isiklikult Sul kõigis teemades sõna võtta, ja millal iganes.
Böö.

freelancer - 06.02.2008 kell 20:14

Ei vaja.
Ei väsita
Tuleb osata selekteerida hea halvast.

ariita - 07.02.2008 kell 19:50

äkki see mille mina välja sülitaks on hoopis teisele hea

tiivitaavi - 07.02.2008 kell 22:48

Tsitaat:
Algne postitaja: moonlight
Mulle küll meeldiks, kui tore naabrinaine mind vahel korrale kutsuks, või lihtsalt olemas oleks siin
Missiis, et pärnakas, aga ikkagi inimene ju

Aga Sa võid oma arvamuse mulle näiteks alati privada, sest mind huvitab kõigi( jaa-jaa, isegi ühe maakohal hõljuva olendi) arvamus...
Et luban isiklikult Sul kõigis teemades sõna võtta, ja millal iganes.
Böö.

Mulle see Böötamine käib närvidee
ega see ilus nüüd küll pole

susanna - 07.02.2008 kell 22:57

vahel.
aga siis lihtsalt seepärast, et polegi nagu midagi lisada.

tiivitaavi - 07.02.2008 kell 23:10

Mida selle BÖÖga täpselt väjendatakse

susanna - 07.02.2008 kell 23:12

vastikust, öökimne vast

ariita - 07.02.2008 kell 23:14

bööööö! kas te pole siis kuulnud, et umbes sarnast häälekest teeb mõnetunnine vasikas peale sündi, nii armas hääleke

aga nüüd ma vist teenisin naabrimehelt midagi

tiivitaavi - 07.02.2008 kell 23:23

ariita
tead kui armsad pikad ripsmed neil vasikatel on,peale selle oskavad nad nende silmadega välgutada

moonlight - 08.02.2008 kell 17:03

Tsitaat:
bööööö! kas te pole siis kuulnud, et umbes sarnast häälekest teeb mõnetunnine vasikas peale sündi, nii armas hääleke

Ei teeni Sa midagi, Ariitakene ja minu böö polnud pahatahtlik ja kohekindlasti ei tähendanud see Susanna poolt pakutavat.Pealegi pöördusin peale tolle kommi tegemist kohe privas Ariita poole, et taavikene peab õppima pisut paremat spermat pritsima, ning ühel hetkel see ehk osutuks mu silmis viljakakski, aga seni näen vaid mõttetu tädikese mõttetut ajaviitmist.
Et arene veidike veel, tiivikene.

Ühtlasi lisan, et Kodutute kodurahu huvides ma edaspidi ka sinu poolt lenduvat ila ei märka.

officer - 08.02.2008 kell 17:18

Puhkust vaja ka juba selleks,et üldjuhul on siinseks sagedaseks ja üksikuks oraatoriks ning teiste hindajaks vaimuhaige, umbisikuline tüüp,kes ei julge endast isegi audentset fotot ülesriputada,kartes,et teda tunnevad ära tuttavad ja töö-või palatikaaslased, saades aru,millise mõtetu valetaja ja idioodiga nad argielus kokku puutuvad.
Ja kindlasti on see kodutute foorum talle ainuke "vaimse urineerimise" võimalus ning mõnu suurendamiseks käib siia juurde ikka ka odava alkoholi manustamine

moonlight - 08.02.2008 kell 17:27

Nu nägid siis, veel üks mõttetus otsustas pisut sülge pritsida.
Mine vaata parem galeriis oma ärajoodud lõusta ja lälla edasi sellest, kui haiga ma so meeli olen, sest sinusugune raske juhtum teeb mulle siiralt nalja, ning ma poleks isegi vastanud ju, kui sa mitte niii ülbeks poleks läinud.
Aga edaspidi pläkuta terviseks sa vanaduse arunõtruse käes piinleja, sest see sai nüüd küll minu viimane tähelepanuavaldus olema, et peereta oma suust mida iganes
P.S. Loodan, et selle killu: "kindlasti on see kodutute foorum talle ainuke "vaimse urineerimise" võimalus ning mõnu suurendamiseks käib siia juurde ikka ka odava alkoholi manustamine" jaoks leidsid inspiratsiooni peeglisse vaadates....

skingirl - 08.02.2008 kell 17:30

mida kurdait sa siin sõimad offi, krt mul läheb süda pahaks, ma tulen varsti ja panen su seina külge raudu ja piitsutan läbi, noo on ikka julge poiss

moonlight - 08.02.2008 kell 17:35

Kallis Skinnu, ma pole SM fänn
Aga tore on teada, et kui oleksin, siis oleksid Sa minu jaoks olemas

Andrew - 08.02.2008 kell 18:23

Tsitaat:
Puhkust vaja ka juba selleks,et üldjuhul on siinseks sagedaseks ja üksikuks oraatoriks ning teiste hindajaks vaimuhaige, umbisikuline tüüp,kes ei julge endast isegi audentset fotot ülesriputada,kartes,et teda tunnevad ära tuttavad ja töö-või palatikaaslased, saades aru,millise mõtetu valetaja ja idioodiga nad argielus kokkupuutuvad.
Ja kindlasti on see kodutute foorum talle ainuke "vaimse urineerimise" võimalus ning mõnu suurendamiseks käib siia juurde ikka ka odava alkoholi manustamine

Off, see oli karm.

sossuke - 08.02.2008 kell 18:26

Tsitaat:
umbisikuline tüüp,kes ei julge endast isegi audentset fotot ülesriputada,kartes,et teda tunnevad ära tuttavad ja töö-või palatikaaslased,

muide, nii lahe on teksti kontekstist välja rebida.nauding. tõepoolest.
kõik offi poolt eelnevalt kirjapandu võib vabalt ka minu kohta käia.
kuna kardan kohutavalt oma pereliikmete viha, riputasin üles mitu varianti oma autentsetest varvastest, mis paraku kodutute meeskonnale ei meeldinud. dilemma mis käib üle minu mõistuse.

moonlight - 08.02.2008 kell 18:27

Ma tänan Andrew, ,, et ilmselt ma siis peaksingi siit minema?
Ok. sündigu teie tahtmine, kallis foorumirahvas, ning moonlait on siit läinud...
nunii paariks päevaks
Homsest siis, kallid tiibadega olevused

Andrew - 08.02.2008 kell 18:30

Mis sa rabeled, Moon. See foorum õpetabki, et ellu jäävad, kes on tasakaalukad. Minna ja tulla võib igaüks oma suva järgi. Objektiivne ja positiivne mõttelaad ruulib.

kontorihiir - 08.02.2008 kell 18:30

huvitav küll..off rääkis nii umbisikulliselt ju....
kuidas küll, moon, aru said et sinust käis

mina puhkan küll....aga näha on et väga kaua eemal olla ei saa, jääb lihtsalt rongist maha....

sossuke - 08.02.2008 kell 18:36

sunnitud puhkus on tingitud töökohustustest, sest kahjuks töö ajal ei saa ja vabal ajal on konkurents

ariita - 08.02.2008 kell 18:47

no, vot siis: böööö! see vasika hääleke, ja tüli kohe majas kuhu olete oma huumorimeele kaotanud kas elu tõesti on nii karm, et peab lisaks päevastele toimetustele sellise raginaga kellelegi turja kargama, kasvõi umbisikuliselt
naeratage ja naerge rohkem, see hoiab stressi eemal

tiivile! ma neid pikkaripsmelisi "tittesid" süleski tassinud, nunnud on nad tõesti

moonlight - 08.02.2008 kell 18:50

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
huvitav küll..off rääkis nii umbisikulliselt ju....
kuidas küll, moon, aru said et sinust käis

mina puhkan küll....aga näha on et väga kaua eemal olla ei saa, jääb lihtsalt rongist maha....

Sellepärast, kallis Hiirekene, et mina olen hetkel ainus, kes tollele n.n. sitapommikandjale närvidele käib
Ja kindlasti on see ka sellest tingitud, et ma veel noor olen jne. aga ärgem laskugem nüanssidesse, eksole
Asja tegelik tuum on selles, et ta otsustas kapist välja tulla ja oma tõelisi karastunud lenduri tundeid näidata, aga ma ei konkreetselt ütlesin, kuna..
No ei kisu meesterahvale tagantpoolt lähenema..
Ja siis ta arvas, nagu ma ei peakski teda inimeseks ja need muud jamad..
Pidanuks ikkagi temaga sinna paraadile minema...
Aga seda, kui inimesel enam ei seisa, vanuse tõttu, aga seksida nagu tahaks, ma isegi pisut mõistan, tolle mehikese puhul... Vahet seal's, et panna või pandav olla, eksole,, liiatigi, kui ainus pildigaleeriiski kajastatud koosolema soostuv tuttav straponist ilmselt keeldus
Ja mul on hetkel identne avatar.

sossuke - 08.02.2008 kell 18:50

ariita, ma olen mõnedki uudishimuzt vastu võtnud ja puhtaks pühkinud. kui vasikatest rääkida.

moonlight - 08.02.2008 kell 19:12

Hakkan siis kohe homme bööötama ja vantsima...

tiivitaavi - 08.02.2008 kell 19:19

Tsitaat:
Algne postitaja: moonlight
Tsitaat:

Ei teeni Sa midagi, Ariitakene ja minu böö polnud pahatahtlik ja kohekindlasti ei tähendanud see Susanna poolt pakutavat.Pealegi pöördusin peale tolle kommi tegemist kohe privas Ariita poole, et taavikene peab õppima pisut paremat spermat pritsima, ning ühel hetkel see ehk osutuks mu silmis viljakakski, aga seni näen vaid mõttetu tädikese mõttetut ajaviitmist.
Et arene veidike veel, tiivikene.

Ühtlasi lisan, et Kodutute kodurahu huvides ma edaspidi ka sinu poolt lenduvat ila ei märka.

selge,järelikult oled ikka veel pettunud,et malepartiis mulle kaotama pidid,oleks ma seda teadnud poleks sinuga sinna koopasse roninud

moonlight - 08.02.2008 kell 19:24

Kui sA mängida oskaksid, siis andestaksin sULLE pooled sINU mõttetud postid !!!
Tahad mängida ve? Hoiatan, et iga kord mu nett ei kao...
Ma nüüd ei tea, kellele vastasin ja kas oli üldse mõtet tollele vastata.
Aga et nii odavalt...
sA AJAD MIND NAERMA
p.s. Too tädi, keda ma skaipis kogu aeg õpetama-suunama pidin saanuks paari käigu pärast vabalt mati, aga kuna mina küla peale ei mänginud, siis, peale seda, kui gamecolonys ühendus teist korda katkes, ütlesingi, et jäägu siis täna nii...
Aga tegelikult sa mängida ei oska, ega saagi oskama, keegi, kes ennast praegu maletajana eksponeeris

tiivitaavi - 08.02.2008 kell 19:43

ariita
tahaks praegugi mõnda jooma õpetada,nii mõnus,kui mu sõrmi lutsutatakse

Moon
kas meie vahel lahvatas midagi;
märkasin,et muutsid oma postitust detailide rikkamaks

moonlight - 08.02.2008 kell 19:47

Sinna vahele sobiks:"võrra"
Aga ei midagi, sest lahvatamise jaoks oleks sädet vaja
P.S. mida sA jahud, kui tead isegi, et kui me praegu mängima läheksime, siis oleks sul uni tükiks ajaks läinud, hirmust, et äkki ma räägiksin siinsele rahvale..
Aga teab taevas, et mina juttu malele ei viinud.

tiivitaavi - 08.02.2008 kell 19:51

tänan
,siis on OK

Lisatud 20:15
Kahe viimase posti point on see,
moon,
et tahtsin välja tuua sinu positiivse omaduse.
Aga ma ei saanud ju sind ometi kiitma hakata,
see oleks liiga odav olnud

sossuke - 08.02.2008 kell 19:51

nojah, kaks viimast postitajat on ilmselgelt väsinud.
mina olen teist ka väsinud, kui aus olla

moonlight - 08.02.2008 kell 19:58

Soss, kle, tahad teen massazhi?

officer - 09.02.2008 kell 15:39

Tsitaat:
Algne postitaja: sossuke
Tsitaat:
kuna kardan kohutavalt oma pereliikmete viha, riputasin üles mitu varianti oma autentsetest varvastest, mis paraku kodutute meeskonnale ei meeldinud. dilemma mis käib üle minu mõistuse.

moded (ja mina ka!) lootsime,et sa oma kehast mõned "põnevamad" fragmendid meile hindamiseks ülesriputad...kas või selleks,et veenduda,et sa ikka naine oled

Pipilota - 09.02.2008 kell 17:10

moonlight voiks natuke puhkust kyll votta. vasitab teisi vaga.

moonlight - 09.02.2008 kell 17:48

Olgu, Pipikene---sündigu Sinukese (ja ilmselt veel paljude teiste) tahtmine.
Ptv.

ullike - 09.02.2008 kell 17:51

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota

Õigust räägid, pipi, sinu sõnad on puhas kuld

Ise võtan kah mõnikord puhkust, põhjused on olnud erinevad. Tavaliselt on põhjusedki tavalised (aja-või netipuudus), aga viimasel korral oli küllalt ebameeldiv põhjus

moonlight - 10.02.2008 kell 16:01

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota

Puhkus lõppes ootamatult, aga Sinule, kallis Pipi ja Ullikesele ja paljudele teistele soovitan minu tekstidest kihku-kähku üle libiseda, sest siis teil jätkub jõudu neid muid asju jälgida.

sossuke - 11.02.2008 kell 15:53

moded (ja mina ka!) lootsime,et sa oma kehast mõned "põnevamad" fragmendid meile hindamiseks ülesriputad...kas või selleks,et veenduda,et sa ikka naine oled

oligi plaanis selline puzzle taoline variant "pane kehaosad kokku" teha, seega alustasin jalgadest, aga võta näpust....näpuni ei jõudnudki