Board logo

Kas teie kommentaare on kustutatud meeskonna poolt?
sales - 23.11.2007 kell 08:42

Ise pole küll märganud, kuigi teatud persoonidsiin kurdavad, äkki on neil lihtsalt jälitusmaania
Sellepärast küsingi

LadyButterfly - 23.11.2007 kell 08:47

Jah, on

pisimimm - 23.11.2007 kell 09:04

Ka minu omi on kustutatud - ei põe jälitusmaaniat

madu - 23.11.2007 kell 09:09

Ei tea.
Ei mina jõua nimekirja pidada, kuhu ja mida ma postitanud olen. Kui on kustutatud ja ma tähele pole pannud, siis järelikult polnud mu enda jaoks kuigi väärtuslik postitus kah.

officer - 23.11.2007 kell 09:10

meeskond ei ole,....ainult üks ,aga see pole veel meeskond

lati - 23.11.2007 kell 09:12

mõne korra on kindlasti. ükskord moderaatori erapoolikuse tõttu, teine kord, st. viimati õigustatult, kommentaari mõttetuse tõttu. enamasti aga ma tõenäoliselt ei teagi seda. ega ma mäleta ju isegi kus ma midagi öelnud olen.

jenni - 23.11.2007 kell 09:15

Kelle postitusi siis kustutatakse
Nende, kelle postituste arv on keskmisest suurem, kes postitavad impulsiivselt või on siis need postitused solvavad, sain ma õigesti aru?!
Tegijal ikka juhtub...

Millalgi on minugi postitus kustutatud, aga see oli üleüldine puhastus, kui ma õigesti mäletan, kustutati lausa teemagi bossi enda poolt.

Vanapaks - 23.11.2007 kell 09:22

Ikka juhtub. Ei põe.

skingirl - 23.11.2007 kell 09:50

Eks ikka ole, kustutatud ja kõvasti aga minu jaoks on see väga vajalik, paljudest uitmõtetest ei saada aru ja sellist segast asja pole ju vaja hoida, aga neile läbustajatele kes meil siin tatti pritsivad ja üldse ei loe mis nende tõntsid näpud kribavad, neile ma saadaks juba mustades mantlites mehed ukse taha!

ullike - 23.11.2007 kell 09:56

Ei mäleta, et oleks kustutatud. Kui ongi seda tehtud, siis järelikult olen astunud võõrasse kloostrisse oma piibliga.

Andrew - 23.11.2007 kell 10:03

Ühe korra olen märganud, kuid ei pea eriti arvestust vanade postituste üle.

Taevane - 23.11.2007 kell 10:06

kindlasti, aga ilmselt mitte selle kasutajanime alt...veel.

lepatriinu13 - 23.11.2007 kell 11:07

ei tea pole ise küll midagi märkand

tiivitaavi - 23.11.2007 kell 11:41

on,
minu puhul on see tervitatav,
sest mõnikord jõuan kirjutada ennem,kui hästi läbi mõtlen,mida öelda tahan.
Olen selline aeglane mäluja.

officer - 23.11.2007 kell 11:44

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Ise pole küll märganud, kuigi teatud persoonidsiin kurdavad, äkki on neil lihtsalt jälitusmaania
Sellepärast küsingi

Väga hea teema "meeskonna" kiitmiseks-silikoonimiseks omaenda postituste täieliku immuniteedi saavutamisex

Myrk - 23.11.2007 kell 12:02

Jah ükskord mida tean. Kuid kes teab, ei ole nii põhjalikku uurimist läbi viinud. Mul see lühimälu, kui kohe ei avasta, siis hiljem ei mäleta.

tiivitaavi - 23.11.2007 kell 12:08

Teisest küljest,kui see kustutatud kommentaar oli minu aus vastus,siis ma solvuks ja hakkaks edaspidi valetama ja ainult meeldivaid kommentaare kirjutama.

Muutuksin pikapeale iseendale vastikuks, see laastaks mu isiksust.
Loomulikult ropendada ,solvata,pidada oma arvamust üle kõige jne.,mis veel, ei ole ka ilus.

Kayleigh´n I - 23.11.2007 kell 12:41

On küll kustutatud. Ma ise olen kah ära kasutanud oma võimu ja enda postitusi kustutanud

skingirl - 23.11.2007 kell 12:45

Põhimõtteliselt , kui modesid poleks kes kustutaks siis järgmise revolutsiooni ajal saadetaks meid nende postide pärast siberisse

sales - 23.11.2007 kell 12:58

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:
Sellepärast küsingi

Väga hea teema "meeskonna" kiitmiseks-silikoonimiseks omaenda postituste täieliku immuniteedi saavutamisex

Ei, see Liivi luuletus "Kes elada tahab peab roomama..." mul küll meeles ei mõlkunud
Aga miks peaks meeskonda ka kiruma või sõimama?

brainstorm - 23.11.2007 kell 13:07

On, aga enamaltjaolt on siis ka põhjendatud, või olen juba eelnevalt aimanud, et see-või-see komm võib kustutatud saada...
Ega see maailma lõpp pole, ning nii moe pärast poriseda võib ikka ju vahel.
Jälitusmaaniat ei põe
Krrdi huvitav, mida Sales selle teemapüstitusega õigupoolest taotleb?

officer - 23.11.2007 kell 13:14

Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Aga miks peaks meeskonda ka kiruma või sõimama?

Ega ei pea küll,selles on sul 1000x õigus, aga kui mind kiidetakse selle eest,mida ma mitte mingil juhul pole ärateeninud,siis on ikka paha tunneküll

anne51 - 23.11.2007 kell 13:28

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Ei mäleta, et oleks kustutatud. Kui ongi seda tehtud, siis järelikult olen astunud võõrasse kloostrisse oma piibliga.
Vat, just selles "võõra kloostri" ja "oma piibli" kontekstis on asi huvitav. Kas Kodutud on mada klooster? Kui on, siis ma ei ole märganud, et ta ei lubaks meil siin oma piiblitega vehkida. Ta ainult kehtestas teatud reeglid, et me vehkimisega piiri peaksime. Vaidlused on ju lubatud. Mis mõte oleks muidu foorumil?
Hoopis teine lugu on sellega, kas me vaielda oskame. Selle asemel, et öelda "ma arvan, et sa eksid, kuna...", öeldakse "talle on vaja ajuloputust teha" või midagi muud, mis halvustab konkreetset isikut.
Võiks ju ignoreerida inimest, kelle seisukohad on täiesti vastuvõtmatud, aga ignoreerides (olen seda teinud) me mõtlemegi, et "ta on nii loll, et ma ei vaevu vastama". Arvan, et selline ignoreerimine ei ole ka ilus ja on negatiivse jõuna tajutav.
offi vihjest salesile, justkui viimane poeks modedele, ei saa ma aru. Ka mulle on ta analoogseid vihjeid teinud ja see teema on hea koht selgituse küsimiseks. Miks peaks sales või keegi teine modedele pugema? Need vihjed on solvavad ja alandavad.
Minu postitusi on paar korda kustutatud ja olen ka u2u selgituse saanud. Kui ma õigesti mäletan, siis ei olnud asi minu teksti sisus.

officer - 23.11.2007 kell 14:18

kahjuks kiirustan kabinetist välja, aga anne51,miks arvad,et sina minu vihjet adekvaatselt hindad,kes on sulle selle õiguse andnud?Miks arvad,et mina alati vihjan või siis tingimata põlen soovist kedagi solvata....? Võibolla solvab sind ka see,et ma hommikul 2 tassi kohvi joon?
Psühholoogiast võib tuua sinu arusaamistele igasugu näiteid...aga lühidalt öeldes,pole mina süüdi,et sinu sotsiaalne taust on sinu pluralismipuhvri nii õhukeseks kulutanud,sry..... see on sügavalt minu isklik arvamus ja EV Põhiseadus ja Riigikohus pole minult seda õigust (veel!)ära võtnud
Minu vastus sinule on tingitud just sinu teksti sisust,mitte juuste värvist ja vöö ümbermõõdust!

Hera - 23.11.2007 kell 14:37

Võib-olla et on kustutatud, pole märganud, ei pea arvet oma postituste üle. Samas paneks ikka pahaks küll, kui seda keegi ilma igasuguse selgituseta teeks.

pointer - 23.11.2007 kell 14:48

on kindlasti, vahel olen lausa ise palunud kui oma jaburusest aru saan lõpuks

aga see aeg ka kindlasti hea polnud kui igaüks sai ise oma postitusi kustutada ja mõttethreaadid päris kummaliseks muutuma hakkasid.

anne51 - 23.11.2007 kell 14:55

Tsitaat:
Olgu, tunnistan veelkord, et ma ei saa sellest aru. Ma ei tea, mida rohkem ma öelda saaks. Võib-olla ainult seda, et mind ei solva, kui sa hommikul kaks tassi kohvi jood.
Vihje on seegi, et psühholoogiaõpikutest võiks minu arusaamadele näiteid tuua. Või vihje minu sotsiaalsele taustale. Kui sa tead minu tausta , siis oled eelisseisundis - see annab ehk sulle võimaluse mind mõista. Mina sinu tausta ei tea ja näe - kuidagi ei mõista.

officer - 23.11.2007 kell 15:33

OK,anne 51,las ta siis olla,lepime kokku,et igalühel on õigus oma arvamusele,kellegi solvamine on aga paha,sama paha on võtta endale õigus kustutada postitusi,liigitades seda suvaliselt ja ebamääraselt "läbuks,"kus puudub vägivald,ropendamine ja muu selline,mis on kooskõlas EV kodaniku põhiõigustega

reheline - 23.11.2007 kell 15:51

Mõne kasutaja võiks ära kustutada.

ullike - 23.11.2007 kell 15:52

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Olgu, tunnistan veelkord, et ma ei saa sellest aru. .

Anne, mulle tundub, et offil on lihtsalt niisugune ülimehelik huumorimeel. Sest enamasti iga niisuguse kahe- või kolme- või ma-ei-tea-mitme-mõttelise postituse taga on või Sellepärast ma ei olegi vaevunud tema juttu kunagi tõsiselt võtma, veelvähem solvuma. Aga naeran küll tihtipeale.
See ei tähenda, et ma ootaksin teisteltki kodututelt samasugust suhtlemisstiili - siis läheks supp minu maitse jaoks liialt vürtsiseks

Pipilota - 23.11.2007 kell 16:21

mina olevat postituste kustutamise kohalt lausa esirinnas. siiani olen saanud vaid yhe (1!) selgituse mimmi kaest, kui ta kogemata yhe mu posti kustutas.

aga ma ei viitsi sel teemal pikalt sona votta.

officer - 23.11.2007 kell 17:02

Pipil: kuule no tänupüha ja musta reede puhul (kas ikka on täna?) ju ikka võiksid veica seda kommida?

skingirl - 23.11.2007 kell 17:18

tra see vana ahv , hakkab mulle juba ikka vääga närvidele käima!!!kas on veel hullemat kui üks krdi impo proovib onaneerida siin avalikult, aga kustutatakse ää, oi kui paha, mis krdi tarku mõtteteri oled sa siin pildund, tundub ,et väljendusoskus puudub sinus apsoluutselt!

Pipilota - 23.11.2007 kell 17:24

kallis off, kui ma seda teeksin, siis suure toenaosusega peaksin ma jalle varsti teist puhkuse votma.

jll - 23.11.2007 kell 17:36

Ei tea ja ausalt ei huvita ka. Avalikku inetiruumi ma niikuinii oma kõiki mõtteid ei väljasta, vastasel juhul oleks juudid, neegrid ja muud vähemusrahvused ning diskrimineeritud inimgrupid mind juba ammu oksa tõmmanud.

officer - 23.11.2007 kell 17:57

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
kallis off, kui ma seda teeksin, siis suure toenaosusega peaksin ma jalle varsti teist puhkuse votma.

nii hea on kallis olla!

olevt - 23.11.2007 kell 18:08

isegi hobune oma neljal komistab, rääkimata siis inimesest. Vähemalt mina olen küll olen suutnud produtseerida kustutamist väärivaid kirjutisi. Aga kui ma ise olen aru saanud, et peaks kustuma, siis võiks palvele vastu tulla ja kustutada, aga mitte küpsetada. Oli selline kirjutis ja kui palusin kustutada, küll alles grilliti...

sossuke - 23.11.2007 kell 22:20

on ikka küll. muidugi.
kustutatud.

kindlasti olid need ebaadekvaatsed postitused
seda ma olen üpris tihti. ebaadekvatne nimelt.

me ei pahanda üldse muide

freelancer - 23.11.2007 kell 22:50

osad postitused on kustutatud õigustatult,osade kohta oleks soovinud selgitust.Samas eiole sugugi ebaoluline kes just on kustutaja.Kui mina kustutaks siis annaksin sellest ka inimesele teada.
KUna aga siin on korduvalt mainitud,et foorum on eraomand ja moded määratud omaniku heakskiidul siis on elementaarne ,et foorum kajastab selle omaniku arusaamu ja on täpselt selline nagu seda soovib see kes tellib muusika.
Niiet variante on kaks,kas lepid olukorraga või tümbad siit nahhui.Loomulik ,kui inimesele keskond ei sobi siis lahkub ta sellest seltskonnast.Kuna pole lahkunud siis järelikult on siin midagi mis seob.Olgu siis need kasvõi ainult inimkatsete läbiviimine nagu üks mu lemmikutest on maininud

julianus - 23.11.2007 kell 23:03

Ei ole küll arvestust pidanud, aga ilmselt on ikka kustutatud küll, kui komm. on teemast välja läinud.
Neile õnnetuile, kelle postitusi pidevalt kustutatakse tahaks öelda, et ju neil siis on mingi eriline väärtus, et neid peab kohe kustutama.

Lola69 - 23.11.2007 kell 23:05

On küll kustutatud minu omi. Vali sõnu kuidas tahad, nägemused jäävad ikka erisugusteks.

freelancer - 23.11.2007 kell 23:14

See oli vist siis kui olid foorumis neitsistaatuses.Igatahes muigamapani mind küll.

Lola69 - 23.11.2007 kell 23:16

Ei, free, ei olnud siis.
Hiljem.

Aga noh, see on vahel ka minu pikkade juhtmete viga.
Liigne valimine pole ka hea, nii jõuad ütlema siis, kui öeldu pole enam asja- või ajakohane. või on suisa kontekstiväline.

Algusaegadel olin ma nii vagusi, et seal polndki miskit kustutada. Kui, siis riimuvaid ridu.

Miks sa muigad? Lase ikka täiel rinnal naerda. Pidi terviseks olema!

/me norib täna kolakat. Vist.

freelancer - 23.11.2007 kell 23:22

Kolakat.Rumal jutt suhu tagasi.Kui foorum poleks suhtlemisvahend siis kas sellel üldse oleks mõtet.INimesele on antud võimalus ise otsustada mida ja kus ta midagi teeb.

Naer on terviseks muidugi.Muigamine on midagi muud kui häälega naermine.

Lola69 - 23.11.2007 kell 23:27

No ongi ju midagi muud. Seepärast ma pakungi, et lase reede õhta "lips lõdvaks" ja naerupaelad valla. Sest ega sa vist ikka häeste ei usu, et ka siinpool võivad kirjad kustuda.

Ahh, tänane pääv on ühel väikesel põhjusel veider.
Pill tuleb ikka pika ilu pääle. Ammugi siis kolakas.
Aga ära seda sisi nüüd jälle sõnasõnalt võta.
Või siis olen ma parem üldse vakka.
Olekski õigem kui keski kamandaks kudima. St. tööle, tööle kurekese ...

officer - 25.11.2007 kell 11:55

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Nii et variante on kaks,kas lepid olukorraga või tümbad siit nahhui.

(mitte)härrasmees free: sinu seisukoht on nüüd lõpuks ka minuni jõudnud ja räägib sinust mulle armasti kõik! Minu sõnakasutus pole küll nii rikas, kui sinul,aga ma tõesti tõmban uttu...

skingirl - 25.11.2007 kell 12:13

tähendab kui sa nalja teha ei oska siis ära proovigi sul ei tule see välja, freel küll, krt nii haritud mees võib nii lolli panna ja iga päev

jamesson - 25.11.2007 kell 12:55

on aga tegelikult , kelle mure?

pisike mõttetera - teises foorumis kirjas

skingirl - 25.11.2007 kell 12:59

ei kullake jamesson , ikka nende kasutajate nägu

jamesson - 25.11.2007 kell 13:09

ohh jaah , skin ,

kasutajad teevad foorumi aga moded suunavad seda omale meelepärases suunas , ehk siis oma vaadetele . tõekspidamistele , usule jne . vastavalt.

post mis sellele ei vasta läheb prügikasti

skingirl - 25.11.2007 kell 13:31

väga väär arvamus, kustutamine on kui prahi välja viimine, meelepärases suunas ma küll ei ütleks, keegi ei kustuta ära konkreetset ja asjalikku teemat ning komme
on küll virisevaid modesid, kel hetkel võib tuju väga halb olla ja kui see juba regulaarselt edasi paneb siis tuleks seda inimest meeldivalt kohelda, ma ei räägi pugemisest aga inimlikkusest , sest kõik me käime siin oma stressi välja elamas, mõnel on see välja elamine aga suht primitiivi tasemel.

reheline - 25.11.2007 kell 22:41

Mina küll siin stressi välja ei ela. Vastupidi, siia tulles olen alati heatujuline ja rõõmus. Aga alati oskab keegi selle ära rikkuda.

skingirl - 26.11.2007 kell 09:31

reheline, egas siis väga hea tuju vajab ka klaarimist ja tasakaalustamist, iga kord kui ma siis tulen lõõb reaalsus mulle näkku

freelancer - 26.11.2007 kell 22:20

Tsitaat:
Algne postitaja: jamesson
ohh jaah , skin ,

kasutajad teevad foorumi aga moded suunavad seda omale meelepärases suunas , ehk siis oma vaadetele . tõekspidamistele , usule jne . vastavalt.

post mis sellele ei vasta läheb prügikasti

Lausa kohustuslik oleks eelnevale mitte lisada illustratsiooni vastavast protseduurist
http://www.zone.ee/2toomas/1.JPG?2

cetlyn666 - 27.11.2007 kell 08:49

Minu teada ei ole ... aga kui on siis ei ole hullu

sales - 14.02.2008 kell 11:46

no ma ei tea, mis pattu ma tegin sellega?

officer - 14.02.2008 kell 11:54

...sul polnud kummi peal

skingirl - 14.02.2008 kell 12:00

kindlasti mõni mees, kes su karvaseid käsi jälestas

nudol - 14.02.2008 kell 12:17

Üks nagu oleks kadunud.

fraibert - 14.02.2008 kell 13:13

just läks hea huumoriteema kuskile ära, teemast vana naine ja noor mees...
pidin ma sealseid tegelasi ässitama... kahh-juu

sales - 14.02.2008 kell 13:42

aga ma tõesti ei taibanud, et sõber käib vaba aja atripuutika alla mind ikka kasvatatud, et kolleeg on kuni koos töötad, armuke - kuni tahtmist on, aga sõber on surmani

Aga teiselt loomulikult, eks see Valentinipäev olegi rohkem kaubanduslik termin tänapäeval, et siis täitsa sobilik vaba aja rubriiki

Muide, skin - mul ei ole karvaseid käsi! Ja üldse ma pole mingi karvane, isa mul armastas ikka öelda, et ju siis me oleme suht ammu puu otsast maha saanud Kas valmistasin sulle pettumuse?

Radikaal - 09.03.2008 kell 10:36

Ikka ja pidevalt! Isegi minu kenad naistepäeva õnnitlused "kadusid" ära ... sest keegi meesaktivistidest polnud ise selle peale tulnud! Kustutamiste läbi luuakse "ümmargust" maailmapilti - kellele kasulikku?

Radikaal - 09.03.2008 kell 10:41

Minu eelmine komm sisaldab alusetut süüdistust modede aadressil selles osas,mis naistepäevõnnitlusi puudutas ... VABANDAN!

Sybill - 09.03.2008 kell 15:03

ma olen vahel saanud pahaseks mõnede kommentaatorite peale kuid pole märganud, et mu pahameeleavaldusi, mis mõnigi kord olid ehk pisut sarkastilised, oleks kustutatud. Võimalik, et seda on tehtud salamisi

officer - 09.03.2008 kell 18:49

kahetsusväärselt vähe!

ariita - 09.03.2008 kell 21:07

on ikka ja ma olen sellega täiesti rahul, olen vahest selline paras aasija ja ülekeeja

Radikaal - 19.03.2008 kell 09:27

Eks see foorum kipub end ka ammendama - nagu iga teinegi! NORMAALNE ... Aga hirmkõva kääritöö ja suunamine on siin küll harukordselt kõva! Peab pillid kotti panema ... Äitäh kõigile,kes ära kannatasid ja häid kilde panid! Ja pidage meeles: kohitsetud kassi elu on ikka nadi küll!

officer - 19.03.2008 kell 09:30

Jumal on ikka olemas!

pisimimm - 19.03.2008 kell 09:38

Jah, jumal tänatud onju

aga Radikaal, ära ole enda vastu nii karm - suisa kohitsetud kassina sa ennast küll tundma ei peaks või on tõesti asi NII hull juba

Lisatud: Radikaal, ja me juba saime aru, et sa lahkud, ei pea seda igas teemas korrutama - löö uks väljastpoolt kinni ja mine...või pole sa oma otsuses siiski kindel et seda nii esile tõstad

Radikaal - 19.03.2008 kell 11:23

Ma nagu üks TÕELISELT NORMAALNE Eesti VR-i mees,pean ikka uksel tagasi vaatama,veendumaks,et keegi kirvest selga ei löö! Need "normaalsed" on väääääga ohtlikud tüübid ... Pealegi meenus mulle,et minupoolne koera lein sai kohutava sõimu osaliseks.Klaarime selle asja ikka ka ära!

reheline - 20.03.2008 kell 08:10

Eks neid lahkujaid ole ennegi nähtud... Tükk aega kaagutatakse, veidi vaikust ja siis imbutakse tagasi.

pisimimm - 20.03.2008 kell 08:19

Mõni mees ei jõudnud lahkudagi veel, enne oli juba tagasi

habe - 20.03.2008 kell 08:43

Tsitaat:
Jumal on ikka olemas!

Aga täna algab KEVAD!!!

Tänu kõigile modedele, kes on mind aidanud mitteasjakohaste repliikide kustutamisel!
Minu siiras lugupidamine!

Myrk - 20.03.2008 kell 09:30

Algne postitaja: Radikaal

Ja pidage meeles: kohitsetud kassi elu on ikka nadi küll!
..................................................................................

Pole hullu, mul kodus magab selline diivani peal, kõrvad , nina terve, kaks silma ilusad peas, lööb nurru ja karv läigib.

muhhin - 20.03.2008 kell 09:39

Mul on kah üks ja tema nimi on nüüd Pille

anne51 - 20.03.2008 kell 15:09

Tsitaat:
Algne postitaja: Radikaal
Eks see foorum kipub end ka ammendama - nagu iga teinegi!
Ei ta ammenda, sest uusi tegijaid tuleb peale ja nende seas on ikka mõni radikaalne tegelane, kes foorumit elavdab ja modedele tööd annab. Muidu magavadki teised issanda rahus.

Pipilota - 20.03.2008 kell 15:14

ka mulle tundub, et see foorum kipub end ammendama hoolimata uutest ja radikaalsetest tegelastest. ilmselt on igal foorumlasel olemas eluiga, ja minu oma hakkab vist labi saama. voi vahemalt moneks ajaks. igav on.

anne51 - 20.03.2008 kell 15:22

Pipi, mis igavuse peletaks? Uued teemad? Neid peame ise tegema.

habe - 20.03.2008 kell 15:46

ehk on isegi nii, et ka uutest teemadest vaid ei aita. On hetki, mil aktiveerub seltskond, kellega on tore pada ajada ja siis mingil ajal taandub see seltskond tagaplaanile ning hommikul teemasid vaadates tekib masendus. Seal ei aita isegi oma maitse järgi teema tegemine. See on lihtsalt pausikoht, mis tuleb üle elada järgmiste heade aegade ootuses.

susanna - 20.03.2008 kell 16:13

tõuse ja mõõne on alati olnud, seda enam, et kevade tulekuga ja suvega läheb alati vaiksemaks.

Pipilota - 20.03.2008 kell 16:22

Tsitaat:
Algne postitaja: habe
... On hetki, mil aktiveerub seltskond, kellega on tore pada ajada...

see habe lause on ehk antud hetkel rohkem kui kulda vaart! kui igapaevane elu on tais tood ja tosiseid jutuajamisi, siis kes virtuaalis enam seda teha viitsib. ehk ei tohiks labudesse nii karmilt suhtuda.

officer - 20.03.2008 kell 16:30

absoluutselt õige,teinekord kontekstist väljatiritud killu kallal on mõnsa järada....
Aga pikkade,üldtunnustatult lollide kirjatükkide lugemine küll väsitab....eriti,kui selle autor lausa "karjub" arstiabi järele!
Ja mis seal salata,kevadel tuleb keskenduda sugu&elule ja muule kasulikule tegevusele,et ei manduks sotsiaalselt...