Board logo

Mis teid Kodutute portaali juures kõige rohkem häirib?
mada - 06.11.2003 kell 11:12

Kaebused, soovitused jms palun kõik siia!


kontorihiir - 06.11.2003 kell 11:15

Ütlen ausalt - üksikud hädaldajad ja halvustajad (halvasti varjatud kadedus) .....muu on minuarust täitsa norm...


yller - 06.11.2003 kell 11:45

ma ei tea mix
aga h2irivad need kes tulevad siia, registreeruvad 2ra, ja HEAL juhul teevad 1-2 postitust, ja siis ............
ma ei tea mix see h2irib aga h2irib
asi peab minus olema
aga muu nag on enam v2hem korras


dillinger - 06.11.2003 kell 12:01

Oleks ehk tõesti mõistlik kustutada liikmete nimekirjast kõik need registreerunud kodanikud kes ei tee kuu aja jooksul vähemalt 10 postitust!

?
TJ


viidik - 06.11.2003 kell 12:09

Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Oleks ehk tõesti mõistlik kustutada liikmete nimekirjast kõik need registreerunud kodanikud kes ei tee kuu aja jooksul vähemalt 10 postitust!
TJ

Nii ikka päris ei saa. Aga kui inimene ära sõidab? Või raskelt haige on?


vantark - 06.11.2003 kell 12:10

siis registreerb ennast hiljem uuest, kui tahab siin käia


viidik - 06.11.2003 kell 12:12

Ja peab uue nime võtma, sest vana on juba ära kasutatud?


Kayleigh´n I - 06.11.2003 kell 12:16

Häirib kõige rohkem see, et mõni mees arvab end olevat maailma naba, kuigi ta tegelikult ei ole midagi. Tähelepanu keskpunktis olemiseks ta teeb kõike, kaasa arvatud nõmedusi. Neid tegelikult on siin mitu.
Ja kui tähelepanu enam ei saa, kukub lahmima.

Siis mulle ei meeldi, et see foorum on läinud seda teed, et sex müüb. Muud ei ole, kui ainult sex. Haigutama ajab. Aga see juba siis minu viga, et mind sexist rääkimisest üleküllus tekib.

Eks ole veel väikeseid asju, kuid need rohkem postitajates kinni. Muidu tulen hea meelega ja vaatan, mis toimunud on. Vahel kobisen, vahel lahmin ja vahel login välja, kui päris pahasti ei taha ütelda.


dillinger - 06.11.2003 kell 12:21

Kay ! Ära unusta, et siin foorumis on nii palju rahvast just tänu sellele , et sex müüb! ka reklaam neti täiskasvanute foorumina mõjub.siia tullaksegi eelkõige sexi otsima ja sexi pärast -rääkiga mis tahate.ja ärge unustage et see on ainus sexifoorum eestis kus läbu kustutatakse ja kord 98% majas on. selles on ka selle foorumi väärtus!
Ja et sa saaksid rahulolevalt käsa hõõruda ja tõdeda, et su postitus sisaldab tõtt tõtt ja tõtt-teen avalduse-Selle foorumi olulisim väärtus olen mina!!!!
MINA!
(fonti ei viitsi suuremaks ajada!)

TJ


viidik - 06.11.2003 kell 12:22

Mina tahaksin, et kasutajaprofiilid oleksid tsipa informatiivsemad. No vähemalt vanus ja elukoht võiksid kõigil olemas olla.


Kayleigh´n I - 06.11.2003 kell 12:24

Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Selle foorumi olulisim väärtus olen mina!!!!
MINA!

Lipp kätte sulle, kallis, ning trumm kaela!


dillinger - 06.11.2003 kell 12:32

Lipu võtan kätte homme-Nostalgiast!
Ja sulle saadaks punaste nelkidega postkaardi kui aadressi teaks ja viitsiks!

SJ


Kayleigh´n I - 06.11.2003 kell 12:35

Kuna ma nelke ei armasta mitte, siis tuleks see sinu aadressile tagasi.
Nii palju ma ikka viitsiks jännata ..


jenni - 06.11.2003 kell 12:44

Nõustun sinuga, Kayleigh´n I, 100% Vahepeal tekkis seksifoorumi tunne juba ja kuna ma sel teemal kaasa ei räägi, ka mitte pere- ja lasteteemal, siis vaikisin ja kui järgida su nõuannet, viidik, kustutatakse nii mind siit sootuks ära. Jõudu edaspidisex


viidik - 06.11.2003 kell 12:45

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
...ja kui järgida su nõuannet, viidik, kustutatakse nii mind siit sootuks ära. Jõudu edaspidisex


Mina pole kustutamist nõudnud!!!
See oli dillinger.


Virgin - 06.11.2003 kell 12:46

momendil ei häiri mitte miski... st ei lase ennast millestki/kellestki häirida...


dillinger - 06.11.2003 kell 12:50

Krt Sellest reportivärgist kuulsin/lugesin ma täna esimest korda alles. ja teate see töötab kui asja eest teha! tehke ka!

TJ


jenni - 06.11.2003 kell 12:52

Tsitaat:
Mina pole kustutamist nõudnud!!!
See oli dillinger.

Näh, sry, lugesin seda paganama tsitaati Aga mõte jääb samaks, keda need mittepostitajad segavad, mind mitte kriipsugi!


kontorihiir - 06.11.2003 kell 12:56

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Selle foorumi olulisim väärtus olen mina!!!!
MINA!

Lipp kätte sulle, kallis, ning trumm kaela!


lahe


dillinger - 06.11.2003 kell 12:58

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Nõustun sinuga, Kayleigh´n I, 100% Vahepeal tekkis seksifoorumi tunne juba ja kuna ma sel teemal kaasa ei räägi, ka mitte pere- ja lasteteemal, siis vaikisin ja kui järgida su nõuannet, viidik, kustutatakse nii mind siit sootuks ära. Jõudu edaspidisexTeeme siis nii.Kustutame ära ja paneme nädalaks ahjaks kinni sexi foorumi.
Kaotame sexijuhtumused päisest. Võtame maha reklaami /viite netist täiskasvanute alt ja vaatame kuidas see mõjutab postituste arvuja külastatavust!?

Ja ma ei taha küll isiklikuks minna aga jenni kui sa ei osale ei sexi, pere ega lasteteemal, siis miks sa siin üldse käid? või oled sa liiga noor nende teemade jaoks või oled sa nunnaseisuses.
ma lihtsalt tahan teada!
Äkki sa hoopis kannatad mingi valehäbi käes ja me saaksime siin aidata sul sellest vabaneda.
sex on sama loomulik tegevus kui söömine ja sittumine. See on meile looduse poolt ette kirjutatud!

TJ


tiina - 06.11.2003 kell 13:00

Kui häirib, et täiskasvanute foorumis on liiga palju sexi ja pere teemasid, siis alati võib ise juurde teha teemasid muus vallas.

Paraku on nii, et täiskasvanuid sex huvitab Kui inimesed tahavad sellest rääkida, las siis räägivad...ehk nad reaalis ei saagi sellest rääkida...ehk ei julgegi.

Loomulikult ei koosne elu ainult sexist...aga igaüks teeb ju teema selle järgi, mida nimelt teada tahab ja mis huvitab. Neid keda sex ei huvita ja sellest rääkida ei taha, võivad teha ILU, SPORDI või kuhu iganes alla teemasid.

Mind ei häiri foorumis suurt miski.
Paar kasutajat...isiklike põhjuste pärast häirivad ja mõned kasutajad, kes siia ennast ära regavad ja korraks sisse põikavad vaid läbu pärast.

Ja sellega ma kah nõus, et need kes pole kordagi postitanud ja ütleme, et kaks viimast kuud pole nägugi näidanud peale regamist...need võiks ära kustutada küll. Vahel on Mada ka seda teinud...nüüd suvega palju jälle selliseid kogunenud...eks tuleb jälle puhastust teha.

Aga seda, et inimene on juba postitanud ja siis ta nimi kustutada...seda ma ei poolda. Paljud ongi teinud ainult paar postitust, aga käivad pea igapäev siin ikkagi lugemas...võib olla pole inimesel lihtsalt midagi öelda või ei julge seda teha...aga lugeda tahab ja omale ehk ka midagi asjalikku kõrva taha panna.


tiina - 06.11.2003 kell 13:08

Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Krt Sellest reportivärgist kuulsin/lugesin ma täna esimest korda alles. ja teate see töötab kui asja eest teha! tehke ka!

TJ
Muide...selle kaudu saab iga foorumlane ka kaasa aidata sellele läbule...mis kõiki hirmsat moodi häirib. Alati võib selle kaudu teada anda, kui keegi läbuva postituse teinud või mingi nõmeda teema, mis üldse kuhugi ei kõlba. Foorum suht suur ja kõigel ei jõua silma peal hoida, ka terve meeskonnaga mitte. Selle kaudu aga saate ennast häirivast postitusest või teemast teada anda ja siis juba meeskond vaatab, mis ette võtta ja kas põhjendatud asi.
Muidugi ei tasu ka seda massiliselt nüüd kasutama hakata


meryli - 06.11.2003 kell 13:08

Hm....teagi nyyd, öelda kord häirib see ja siis teine jne....tegelikult häirib teemast möödarääkimine nagu ma isegi hetkel teen


tiina - 06.11.2003 kell 13:12

Vahel tõesti häirib see kah jah, et teemast mööda räägitakse Ega isegi vahel seda teinud

Eks kõigil juhtu, aga kui inimene sihilikult ja pidevalt kõigi teemade all aia asemel aiaaugust räägib...või veelgi hullem hoopis aiasse mitte puutuvast asjast...siis ajab vihale küll... Selliseid järjekindlaid ikka leidub vahel.


nuki - 06.11.2003 kell 13:13

Kujundus, värvivalik. Ja postitusi võiks kuidagi kokku pressida rohkem, liiga palju tühjust on ekraanil.
Otsing on nigel. Peaks saama valida, kas otsitakse pealkirjadest või tekstist, ja kas tulemused anda teemade või postitustena. Kasulik oleks ka tulemuste sorteerimine.


tiina - 06.11.2003 kell 13:16

Nuki...ma arvan, et tehnilise poolega tegelev peremees oskab sellele ehk paremini vastust anda

Iseenesest idee pole paha...teostuse kohta ei oska ma miskit öelda...kas on võimalik või mitte


nuki - 06.11.2003 kell 13:24

Mina isiklikult olen võimeline seda tegema, ega ma võimatut ei küsiks. Küsimus on kas tehnilise poole peremees kah saab/oskab/viitsib/tahan seda teha.

Ahjaa, posti kirjutamise kast on õnnetult väike


mada - 06.11.2003 kell 13:39

Kõik sinu poolt ülestõstetud probleemid on kodutute järgmises versioonis juba lahendatud, olgugi, et see mul alles localhostis jookseb. Igatahes tänud selle eest, et aitasid mul saada õigel teel olemise kindlust.


mada - 06.11.2003 kell 13:44

Tsitaat:
viidik kirjutas:
Mina tahaksin, et kasutajaprofiilid oleksid tsipa informatiivsemad. No vähemalt vanus ja elukoht võiksid kõigil olemas olla.
Kasutajaprofiilide informatiivsuse vähesus on mulle endalegi pähe löönud, selle ja järgmise kodutute versiooni ühes vaheetapis... Küll aga ei jõudnud ma ühelegi mõistlikule mõttele, kuidas see informatiivsus piisava õigsusega ka tagada. Sünnipäev võiks kindlasti õige olla, elukoha puhul võiks kah piirkond vähegi mainitud olla. Aga mida mina kõige rohkem ootaksin, on see, et inimesed midagi enese kirjeldamiseks välja mõtleksid ja vastavas lahtris ka oma kasutajaprofiilis midagi täpsemalt enda kohta kirjutaksid.


mada - 06.11.2003 kell 13:50

Dillingeril on selles osas õigus, et tänu seksi müümisele see foorum korraliku elu sisse saigi. Praegu aga selgub statistikast, et me ei ole seksist enam nii sõltuvad kui varem, kodutuid leitakse enam mujalt kui neti.ee kataloogist. Google'ist ja neti.ee'st tulnud isikud on tihtipeale jõudnud kohale hoopis mingi muu asja kohta infot otsides...

Küll aga ei saa ma sinna midagi parata, kui keegi arvab, et seksi on liiga palju. Kuna teemasid saab postitada ka mujale kui seksi alla, siis järelikult on inimestel suur huvi seksiga seotu vastu, kui need teemad domineerivad. Igaüks võib algatada teemasid ka mujal, seal, kus neil on huvitav. Teemadering ei ole mingilgi määral kodututega seotud, teemad on seotud külastajate huvidega. Kui tunnete huvi millegi muu vastu, siis palun, tehke teemasid!


yller - 06.11.2003 kell 13:50

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Aga mida mina kõige rohkem ootaksin, on see, et inimesed midagi enese kirjeldamiseks välja mõtleksid ja vastavas lahtris ka oma kasutajaprofiilis midagi täpsemalt enda kohta kirjutaksid.

enda koht on raske miskit kirjutada
2kki teha siis siuke v2rk nagu rates et
teised saavad sinu kohta miskit 6elda v6i mis?


yller - 06.11.2003 kell 13:58

Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Ja ma ei taha küll isiklikuks minna aga jenni kui sa ei osale ei sexi, pere ega lasteteemal, siis miks sa siin üldse käid? või oled sa liiga noor nende teemade jaoks või oled sa nunnaseisuses.
ma lihtsalt tahan teada!
Äkki sa hoopis kannatad mingi valehäbi käes ja me saaksime siin aidata sul sellest vabaneda.
sex on sama loomulik tegevus kui söömine ja sittumine. See on meile looduse poolt ette kirjutatud!

TJ

inimesel on 6igus k2ia peaaegu igal pool kus ise tahab, ja kuna kuskil pole kirjas et jenni ei v6i siin k2ia, siis palun las ta k2ib
ja inimese sexuaal elu on ta oma asi
on see olemas v6i mitte
ja kui pole miskit r22kida siis pole, pole miskit teha

ja dill
sa oled nii palju elu n2inud, ja nii palju naisi saanud<mul v2hemalt selline mulje j22nud, sorry kui valestii olen aru saanud>, et sa saaksid kogu foorumi rahva eest r22kida sexiteemades

ja veel
sex on sama loomulik tegevus kui söömine ja sittumine. See on meile looduse poolt ette kirjutatud!
sinu s6nad

selle kohta mina ytleks et
igas asi omal ajal
omal ajal sa hakakd s88ma, omal ajal k2is s.tal ja oomal ajal hakkad sexim.


viidik - 06.11.2003 kell 13:59

Tsitaat:
Algne postitaja: yller
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
...et inimesed midagi enese kirjeldamiseks välja mõtleksid ja vastavas lahtris ka oma kasutajaprofiilis midagi täpsemalt enda kohta kirjutaksid.

enda koht on raske miskit kirjutada...


Minul on ka alati raske ennast iseloomustada


mada - 06.11.2003 kell 13:59

Kasutajaid edaspidi ei kustutata, nende kontod jäetakse alles. Tehniliselt oleks võimalik kustutada nii postitustega või postitusteta kasutajad, ükskõik millise kriteeriumi järgi. Postitusteta kasutajate puhul see ei tekitagi erilisi probleeme, ainult sellisel juhul on mõned miinused, kui need kasutajad tõepoolest tahavad vaid lugemas käia, on pidevad külastajad ning seetõttu tahavad meelde jätta oma seaded ning kasutada teatud lisafunktsioone.

Postitustega kasutajate kustutamise korral on probleem suurem - nimelt kui keegi end sama nimega ära registreerib, siis praegune tarkvaralahendus annab kõik eelmise kasutaja postitused automaatselt talle, samuti ka privaatteadete tõelise privaatsusega võib tekkida probleeme... Selline asi jääb ära igal juhul.

Küll aga saab vahel tehtud seda, et kaks kuud sees käinud postituseta kasutajatel kaotame ära avatarigaleriist pärit avatarid.

Samas ei ole keegi suutnud päris täpselt selgeks ka teha, mis neil nende registreerujate vastu on? Miks nad segavad?


mada - 06.11.2003 kell 14:02

Tsitaat:
Algne postitaja: yller
2kki teha siis siuke v2rk nagu rates et
teised saavad sinu kohta miskit 6elda v6i mis?
Arvan, et jätaksime siin ära teiste inimeste kommenteerimise ning hindamise. Mõeldud on ju see koht siiski teemade ning teiste arvamuste üle arutamiseks, mitte teiste liikmete üle arutamiseks.


viidik - 06.11.2003 kell 14:03

Tsitaat:
Algne postitaja: nuki
...Ja postitusi võiks kuidagi kokku pressida rohkem, liiga palju tühjust on ekraanil...

Avatarid ehk liiga suured? Vaata, sinu oma on kõige suurem ja kui palju sinu postitus seega ruumi võtab.


mada - 06.11.2003 kell 14:05

Jah, eriti tsitaadid annavad eriti palju juurde seda tühja ekraani muljet. Üritan veidi parandada, kuigi normaalse tulemuse saamine siinjuures on üsna keeruline. Tean, et Mozilla näitab üsna kehvalt kogu seda värki, ei ole aga jõudnud selle koodihunniku sees niipalju tuhnida, kui vaja läheks.

Nuki avatar on aga täiesti lubatud mõõtmetes veel.


yller - 06.11.2003 kell 14:07

aa mada sul pole ka ju profiilis enesekirjelduse all miskit
sa peaks ikka nagu teistele eeskujuks olema
v6i nii


vantark - 06.11.2003 kell 14:09

üller mada on liiga paks parimates aastates


mada - 06.11.2003 kell 14:09

See läks sealt mingi toreda asja tegemisega kaotsi ja pole meeles olnud uut kirjutada.


Ray - 06.11.2003 kell 14:17

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
Ütlen ausalt - üksikud hädaldajad ja halvustajad (halvasti varjatud kadedus) .....muu on minuarust täitsa norm...


Püüan vähem halvustada.


kontorihiir - 06.11.2003 kell 14:20

Püüan vähem halvustada.
Huvitav aga sinu juures pole seda küll täheldanud...


nuki - 06.11.2003 kell 14:26

Hakkan siis avatariga eeskuju andma


viidik - 06.11.2003 kell 14:53

Näiteks Hinnavaatluses on suurim lubatud avatarisuurus 80x80 pikselit.


nuki - 06.11.2003 kell 15:08

See 20 pixelit ei päästa enam. Hoopis see avatari all olen info tuleks avatari kõrvale tõsta ja kogu leht terve ekraani laiuseks tõmmata.


Pioneer - 06.11.2003 kell 17:03

Võrreldes oma registreerumishetkega on minugi postituste arv oluliselt kukkunud, kuigi ma käin siin vähemalt kaks korda päevas läbi, vaatamaks mis teete.. See et sagedasema postitamise lõpetasin, tulenes ka sellest, et:
1. Mulle ka ei meeldi kui inimesi halvustatakse. See ei puuduta küll mind isiklikult, kuid ühele teisele siinsele naisliikmele tehti liiga. Ise ütlete, et tehke uusi huvitavaid teemasid ja siis saab oma maailmavaate eest nokkida.... teeb, teeb ta uusi teemasid. Muidugi kehtib see VAID mõne üksiku mees kommenteeria kohta, aga nad sundrikud on aktiivsed.
2. Oli pakkumine, et kustutada vähe postitusi teinud liikmed. Kuna olen ise ka ühe teise foorumi adminn, siis meil on soovitus kõigil huvilistel end registreerida, sest siis saab huvitavate sündmuste tulekul teha liikmetele otsepostitusi. Mõni pole sündind initsiaator / teemade algataja, aga ta tahab ka antud teemaga alati kursis olla. Lihtsalt mõtlemiseks..
3. Mis puudutab seksi teemasid, siis tõepoolest olles ise juba, mis seal salata 30 ringis - on esimene ahvivaimustus üle läinud. Nooremad postitajad, kel kogemusi tarvis, lasku aga torust tulla. See ei tähenda, et teema vastu huvi ei oleks, aga see on nagu Kroonika lugemisega, et ei huvita see et kellegi naabri kassil tulid pojad või kelle vanaema käpikud kudus... Keegi pakkus varianti, et tehku siis ise uusi teemasid. Aga kasutades ise igapäevaselt linki "tänased postitused" siis see ongi nagu ju see sama alateema... ja minu mõeldud teemad ei sobiks lihtsalt sinna vahele... Sest kui tahaks ise rääkida elulisematel teemadel, siis ei võtaks mind keegi tõsiselt... aga see on minu subjektiivne arvamus ja te võite rahuliku südamega seksi edasi müüa.
4. Lasteteemad teinekord väga põnevad ja huvitavad lugeda, kahjuks pole mul endal põjust sel teemal veel kaasa rääkida

Nii, et ei tulnudki nagu miskit uut välja... isiklikult arvan, et foorumis olulisi muutusi tegema ei peaks. Sellisel kujul ongi ta oma auditooriumile kõige sobivam ja kui kellelegi midagi ei meeldi (tahetakse paremaks teha), siis on neid kisajaid küll, kes küsimatagi kohe arvamuse välja ütlevad. On asju, mis mulle ei meeldi, aga ei peagi meeldima. Maailma teevadki huvitavaks erinevad inimesed....


jenni - 06.11.2003 kell 19:49

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Kui häirib, et täiskasvanute foorumis on liiga palju sexi ja pere teemasid, siis alati võib ise juurde teha teemasid muus vallas.
/.../

Mind ei häiri pereteemad, tahtsin tähelepanu juhtida seigale, et kui pole midagi sekka öelda, ei saa ju inimest süüdistada mittepostitamises ja teda siit välja heita Ei ole ka selline esineja tüüp a'la mina ja maailm ja võin vabalt siin mitte käia. Lihtsalt siiani oli huvitav, but never say never...

Lisatud: põhilise on välja toonud Pioneer


tiina - 06.11.2003 kell 19:54

Veel sexist

Praegusel kiirel ülevaatusel on tänaste postituste all 49 muud teemat ja 19 sexi teemat. Minu arust pole asi nii jube kui te räägite. Ja ei ole sex valdav...sexi teemade vahel on ikka äärest ääreni teemasid. Kui kolm viimast tänase päeva teemat on sexi teemad...miks ei võiks teha mingi muu teema...
Kui on tõsine teema ja rahval hetkel naljatuju siis vastatakse hiljem ikka sinna tõsiselt. Arutelud on olnud igasuguste teemade all ja ka üsna tõsised. keegi pole veel teispoolsuse foorumis tehtud teemas hakanud rääkima sexist ja eelmängust.

Mina küll probleemi ei näe, et kui on sexi teemad viimaste teemade all, et siis ei võiks teha ka tõsist teemat...


tiina - 06.11.2003 kell 19:58

Ja veel...nagu Mada seletas ei kustutata kasutajaid selle pärast, et ta ei taha või ei soovi postitada. Paljud käivad ka niisama lugemas ja aega veetmas...ja see on ääretult tore
Ärge teheke niisama paanikat

Kustutatud on vaid selliseid kasutajaid varem, kes pole peale regamist üldse kohal käinudki. Aga enam ei kustutata ka neid vist. Ainult avatarid tehakse vabaks, kui inimene tõesti regas ennast näiteks augustis ära ja rohkem pärast regamist pole ennast sisse loginud. Pole mõtet avatari sel juhul kinni hoida.


eero - 06.11.2003 kell 21:17

eriti ei häirigi miskit...kuid see et tean mõnda inimest reaalis ja tema reaalis olemine ja siinne postitamine väga teineteisest lahku läheb...see häirib aa muidu enam-vähem ok


tiina - 06.11.2003 kell 21:22

Eero...see juba inimestes endis kinni. Sinna ei saa ei foorumi kasutajad ega ka meeskond midagi parata, et selliseid inimesi ikka leidub


eero - 06.11.2003 kell 21:29

ega ma palugi miskit teha...ma ytlesin mis mind siin häirib...lihsalt mõne mehe ja naise kahepalgelisus...


mada - 06.11.2003 kell 22:08

Kui see tekitab probleeme, et tänaste postituste all on kõik teemad segamini, siis oleks üks lahendus ära keelata tänaste postituste funktsioon. Igaüks leiaks uued postitused eraldi foorumite alt. Minule isiklikult tänased postitused meeldivad, aga kui see tekitab eelpoolkirjeldatud probleemi, äkki tasuks tõesti kaaluda selle ära keelamist?


muhhin - 06.11.2003 kell 22:11

Mis tänastesse postitustesse puutub, siis on see minu arvates küll igati tänuväärne funktsioon ja isiklikult kasutan seda vist rohkem, kui midagi muud siin foorumis


vantark - 06.11.2003 kell 22:15

tänasede postitused on väga hea lahendus, mujalt ma teemasid ei viitsi ja ei jõua otsida


tiina - 06.11.2003 kell 22:33

/me kasutab kah põhiliselt "tänaseid postitusi"

Paluks see nüüd küll alles jätta


Lola69 - 06.11.2003 kell 23:38

Tänased postitused jätke küll alles.

Kuigi jah, seksi ülekülluse vastu aitavad "lillesibulad" ja "kardinad" ja "pere peasmunad". Tekitagem siis neistki juttu juurde

Aga inimestest ... Kaks palet on meil kõigil kui te hoolega peeglisse vaatate. Kumma te aga millal ette keerate, see on juba iseküsimus.


li-li - 07.11.2003 kell 05:47

HÄIRE
Ma tunnen end täiesti häirimatult ja täna, loen ma tänaseid postitusi meelsasti


viidik - 07.11.2003 kell 09:29

Mina hääletan ka tänaste postistuste poolt. Mina ainult neid vaatangi!


püsimatu - 07.11.2003 kell 09:43

Mina ka


Ja siis ma mõtlesin, et mind häirib, kui ma loen, et kedagi miski-keski häirib, eriti veel umbisikulises vormis...see, tekitab häirivaid noote...


mmunk - 07.11.2003 kell 11:35

1. mõnesõnalised dialoogid kahe postitaja vahel, mis mõnikord katavad päris suure osa lehest;
2. liiga palju paksu verd ja ärapanemisi;
3. nende teemade, kus on püstitatud mingi probleem, väike osakaal võrreldes teemadega a la 'sinu lemmikvärv'.

see kõik on sisu, mis sõltub postitajatest. vormi koha pealt pole loojatele, suurtele politseimeestele ja läbukoristajatele ehk siis foorumi 'hoolekogule' midagi ette heita. jätkatagu samas vaimus.


Pioneer - 07.11.2003 kell 12:18

Tänased postitused soovitan ma isegi siiski alles jätta sest tegelikult igapäevase külalisena on see mugav olla kursis reaalajas toimuvaga.


dillinger - 07.11.2003 kell 12:25

Tahtsin ainult kirjutada, et kolmekümne kandis inimesi just sex huvitabki.
Nooruse sarvekesed on maha joostud-esialgne tuhin mööda läind ja suhetes ka sexsuhetes hakkab kõik vaikselt rutiini poole rulluma.Ja hüva nõuannet ja näpunäidet siit saab kui mitte enamatki!

Koolinoorte sexiprobleemid hoiame siit eemal ja teised saavad nõustatud seega kõik ok

TJ


Pioneer - 07.11.2003 kell 13:46

No vastaks eelkirjutajale, et sex huvitab ja mitte vähe aga seda... no ma ei tea, mitte selliste teemadena... Minu tagasihoidlikuset tulenevalt ei saa ma kõikides teemades olla väga avameelne, sest oma lasteteemalisest - hobist tulenevalt olen aegajalt sattunud teleka purki, ajalehte ja varsti tulemas minust ka raadiosaade ja püüa endale ette kujutada, et inimesed kuulavad ja ütlevad omavahel - see on see mees, kes "anaali ei armasta"... Samas on palju muid teemasid, mida vahepeal oli kiusatus panna, aga vaatasin, et pole veel õige aeg... eks iga asi omal ajal..


dillinger - 07.11.2003 kell 13:51

Tsitaat:
Algne postitaja: Pioneer
No vastaks eelkirjutajale, et sex huvitab ja mitte vähe aga seda... no ma ei tea, mitte selliste teemadena... Minu tagasihoidlikuset tulenevalt ei saa ma kõikides teemades olla väga avameelne, sest oma lasteteemalisest - hobist tulenevalt olen aegajalt sattunud teleka purki, ajalehte ja varsti tulemas minust ka raadiosaade ja püüa endale ette kujutada, et inimesed kuulavad ja ütlevad omavahel - see on see mees, kes "anaali ei armasta"... Samas on palju muid teemasid, mida vahepeal oli kiusatus panna, aga vaatasin, et pole veel õige aeg... eks iga asi omal ajal..

No kui sa miski prominent oled -siis hoia jah keel hammaste taga, sest su sõnu võidakse valesti tõlgendada.
Aga mis seal sama shalba oleks kui üldsus teab et tuntud meediategelane armastab sidumismänge ja anaalsexi näiteks!


TJ


vantark - 07.11.2003 kell 13:53

pioneer kle, kirjuta oma pärisnimi ka siia
või miks sa arvad et, sind telekast ära tuntakse ja kui palju üldse sind tuntakse
ja muuseas mulle võid öelda mul ple telekat


Virgin - 07.11.2003 kell 13:53

Tsitaat:
Algne postitaja: püsimatu
Ja siis ma mõtlesin, et mind häirib, kui ma loen, et kedagi miski-keski häirib, eriti veel umbisikulises vormis...see, tekitab häirivaid noote...
õige tähelepanek... kui on midagi öelda, siis võix otse ära öelda ja kui ei julge seda otse teha, siis üldse ütlemata jätta lilled olgu kinkimisex, kasvatamisex või millex iganes... mitte, et neid filtrina kasutatax ja läbi nende räägitax...


Pioneer - 07.11.2003 kell 14:06

Pole üldse tuntud, kuid kuna mu naljaka hobi vastu tuntakse järjest enam huvi, siis tahaks jääda tundmatuks... ja teine asi on see, et kui mu naine saab teada, mida ma siin aeg ajalt räägin... siis hakkab ta kodus ka rohkem nõudma... ( Kui teie küsite arvamust kõigilt - kuidas on grupikas ja ma ütlen ka , et hea, siis tuleb naine ja küsib, kust ma tean et see on hea... selleks ongi anonüümsus ja tundmatus normaalne.)
eee, mitte minust ei olnud antud teemas jutt..., seltsimehed ärgem kaldugem teemast kõrvale....


vantark - 07.11.2003 kell 14:37

kle kle ise sa keerutad siin läbi lillede ja ajad asja huvitavamaks, mis hobi see sul on???


Lola69 - 07.11.2003 kell 15:04

Et vigade ülestähendamisest jõuame taas isikustatud huvini?

Häirib see, et kuigi teemast möödarääkimine on viimastel päevadel mitmel puhul jutuks olnud, satub nii mõnigi ikka ja jälle libedale jääle.


Pioneer - 07.11.2003 kell 15:08

Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
kle kle ise sa keerutad siin läbi lillede ja ajad asja huvitavamaks, mis hobi see sul on???

Saadan U2U-ga


vantark - 07.11.2003 kell 15:12

no mind häirib see, et kõik vinguvad, et neid häirib midagi, issand jumal no las läheb veic mööda ega me lõpukirjandit siin ju ei kirjuta, tulime lõbusalt aega veeta!!


kontorihiir - 07.11.2003 kell 15:16

Häirib see, et kuigi teemast möödarääkimine on viimastel päevadel mitmel puhul jutuks olnud, satub nii mõnigi ikka ja jälle libedale jääle.
Eks nii juhtub tihti küll jah, et ühest teemast arneb teine, kuid uus ja arenev teema ilmselt liiga väike, et eraldi püstitada....


Lola69 - 07.11.2003 kell 15:16

Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
no mind häirib see, et kõik vinguvad, et neid häirib midagi, issand jumal no las läheb veic mööda ega me lõpukirjandit siin ju ei kirjuta, tulime lõbusalt aega veeta!!
Selles osas on sul küll õigus, et lõpeks hakkab häirima see nö "irisejate" kallal "irisemine". Lõpeks pole keegi parem. Üksnes irisevad kõik


vantark - 07.11.2003 kell 15:21

lola, kas meil on siin mingi top, et paremust mõõdetakse??
kui on siis ma tahaks esimest kohta endale


dillinger - 07.11.2003 kell 15:27

Võltsmoraal!
Kui keegi on siin ikka oma 300 ja enamgi postitust teinud ja siis halab, et miks nii palju sexiteemasid ! siis on selle inimese näol tegemist kõige vastikumat liiki kahepalgelise tüübiga.
Tõeline moralist ja sinililleline roosaprillikandja, lahkuks siit sellisel juhul kohe kui talle sexipostitused vastukarva käivad.
...... või dillinger!

TJ


Lola69 - 07.11.2003 kell 15:28

Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
lola, kas meil on siin mingi top, et paremust mõõdetakse??
kui on siis ma tahaks esimest kohta endale
Minu arvamist mööda ei ole. AGa ju pole keegi veel sellise asja peale teinud. Ja ma loodan, et ei tulegi. Esimest kohta sa nagunii ei saaks. ka parima tahtmise juures

Aga lõpetaks nüüd teemavälise jama ära?
Küsimus oli teemas püstitatud ju veidi teisiti. Algselt.


pointer - 07.11.2003 kell 16:41

inimesed võiksid rohkem tähelepanu pöörata /muuda/ nupule. Kui ikka avastad, et enda tehtud postituses on kirjaviga, siis ka paranda see. Vahel muudab ka mõnetäheline erinevus arusaamist nii postitusest kui ka postitajast.


mada - 07.11.2003 kell 17:57

Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
inimesed võiksid rohkem tähelepanu pöörata /muuda/ nupule. Kui ikka avastad, et enda tehtud postituses on kirjaviga, siis ka paranda see. Vahel muudab ka mõnetäheline erinevus arusaamist nii postitusest kui ka postitajast.
Hea tähelepanek! Küll ei ole see aga nõutav GPRSi ja modemühenduse kasutajate suhtes - nemad võiksid enne oma teksti uuest lihtsalt üle lugeda.


mada - 12.11.2003 kell 10:28

Need kes kurvastavad liigse seksikülluse olemasolu pärast, võivad täna rahus naeratada - viimase 24 tunni jooksul on postitusi tehtud vaid kolme seksifoorumi all olnud teemasse...


dillinger - 12.11.2003 kell 11:17

Vana dill ei julge postitada enam sexi ega muudegi asjade alla.
Äkki on lihtsam kui huvilised minu arvamust selles või teises küsimuses u2u ga küsivad


TJ


mada - 12.11.2003 kell 11:18

Või peab tegema uue "Dillingeri seksinõuanded" lisamooduli, kus eriti julged tegelased saavad nõu küsimas käia?


dillinger - 12.11.2003 kell 11:20

See oleks suurepärane idee!


TJ


mada - 12.11.2003 kell 11:25

Aga ainult juhul, kui nõu võivad küsida ka kogemusteta inimesed ilma, et nad noriva käitumise osaliseks ei saaks, st tõsine asi tõsiste probleemide lahendamiseks. Ning anonüümsusega pead vist kah leppima sel juhul... Igatahes kui selliste tingimustega nõus oled, siis võib asja hakata edasi mõtlema ja teistega nõu pidama...


dillinger - 12.11.2003 kell 11:28

Nõu saab.Ja võin põhimõtteliselt ka eriti piduritele personaalselt kirjutada, mida ma neist arvan!
Saab jagada ju avatud tekstiks ja kinniseks tekstiks
vist!?

TJ


mada - 12.11.2003 kell 11:33

Saab, aga sel juhul kaob ära anonüümsus... vähemalt 100% anonüümsus, st andmebaasi jääb ikka jälg.

Ok, õhtul kui tagasi tulen, saab edasi mõelda sest asjast, praegu muud kohustused ootavad...


egomaniakk - 12.11.2003 kell 11:33

Egomaniakk on kahe käega sellise rubriigi poolt siis oleks seksiteemadel vähem postitusi (mõnedele käis see pinda ju).....ja dillil oleks kah lõbusam, äkki lähebki tal siin muidu igavaks....


pointer - 12.11.2003 kell 11:42

irw@dillingeri rubriik
See on nagu slolehes see suhtekorraldaja värk.

Dill, kas teed seda tõesti vabast tahtest või erutab see sind?


dillinger - 12.11.2003 kell 12:04

See mitte ei eruta mind vaid annaks mulle võimaluse oma ressursse kuidagi kasulikult realiseerida!
Ja kui ma ikka ei oskaks nõu anda siis ikka ei annaks ka ja tunnistaks seda!


TJ


mada - 12.11.2003 kell 18:25

Eks ma seepärast välja pakkusingi selle asja, et dillingeri "ressursid" suunata kuhugi, kus neist kasu oleks... Koos ressurssidega ka energia, mida vahel kipub üle jääma...


jenni - 12.11.2003 kell 18:34

Arusaamatuks jääb, miks tehakse niipalju kära, kui 2-3 kasutajat 1703-st avaldavad OMA ARVAMUST, see pole ju irisemine, vaid 0,18% kasutajate arvamus
Ja kui üle 300 postitusega kasutaja siin käib ja postitab mitte seksiteemadel, vaid mujal, kas siis on see võltsmoraal Ärgem tehkem sääsest elevanti!


pointer - 12.11.2003 kell 18:52

Mada, aga juhtumiste kategooriasse võiks siis tõesti teha rubriigi: Küsi julgesti, Dillinger vastab.

Ma aravn, et sellest võiks saada lausa kodutud.com hitt, kui oleks ainult piisavalt küsijaid.


Barbar - 12.11.2003 kell 20:01

Häirib:

- pikad vastused, ei viitsi nii palju lugeda
- kui kaks tegelast kukuvad omavahel nääklema
- kui vastatakse teemast mööda (ntx. kuidas kasutada N asja ja keegi vastab, et ma ei kasuta seda üldse vm. sarnane)


pointer - 12.11.2003 kell 20:22

no ma loeks küll enne pikke ja asjalikke kirjutusi mind huvitaval teemal, kui mittemidagiütlevat plägisemist


Aga muidu, Barbar olen sinuga nõus.


pisimimm - 12.11.2003 kell 20:36

Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
Mada, aga juhtumiste kategooriasse võiks siis tõesti teha rubriigi: Küsi julgesti, Dillinger vastab.

Ma aravn, et sellest võiks saada lausa kodutud.com hitt, kui oleks ainult piisavalt küsijaid.
Kõik oleneb muidugi vastustest, seega, ma ei paneks panust hitiks kujunemisele....aga see on ehk minu viga


Monzu - 24.12.2003 kell 20:01

Häirib see, et mõned kasutajad lihtsalt registreerivad..seejärel ei külasta seda foorumit enam mitu aastat..mai saa aru milleks siis registreerida...

me/registreerides hakkasin siin kohe ükshaaval postitusi tegema..ja niiviisi rühin ka järjest edasi, et algajatsoonist kuidagiviisi välja saada..kollanoka tunne tuleb kohe peale...


mada - 25.12.2003 kell 12:42

Mõni ehk tahab suhelda u2u teel, kasutada muid registreerunud kasutajatele määratud hüvesid - ega asi ainult postitamises pole...


manjaKKK - 13.03.2004 kell 17:08

mind häirib siin foorumis tsensuur. fck sake, ma ei ilgu ju liiga palju, aga kommentaarid kaovad


maritv - 13.03.2004 kell 17:13

kusjuures ei häirigi eriti miskit, isegi mitte seksiteemad kes ei taha, see lihtsalt ei loe neid ja kõik. ainuke asi, mis natuke tüütab, on pikad vastused, nagu juba eelpool mainitud, aga meil kehtib ikkagi sõnavabadus...

Lisatud, hulk aega hiljem: viimasel ajal on hakanud häirima mõningate kodutute ksenofoobia. EI rassismile ja homofoobiale!


mirelles - 14.03.2004 kell 08:56

Kui häiriks,ei topiks ka oma nina siia.Täitsa põnev ju.Mida rohkem rahvast,seda huvitavam,just erinevad arvamused....killuke igast inimesest.


piloot - 14.03.2004 kell 12:19

Mõne "asjapulga" äärmiselt kõrge enesehinnang!


Kayleigh´n I - 14.03.2004 kell 12:24

Jap .. piloot. Siinkohal pean isegi sinuga nõustuma. Olgu ta asjapulk või mitte aga mõni arvab endast väga palju ja lubab endale liiga palju. Ei tea, mida sellistega ette peaks võtma? Et nad saaks aru, kui "nõmedad" on..

Lisatud: Aga tegelikult on inimesi igasuguseid ja mis see minu asi on nende "nõmeduse" üle aru anda. Olgu edasi ja iseenesest väga heal arvamusel. Iseenesest hea, kui nad ei näe asja ja rõõmsad on. See ongi ju peamine ..


tiina - 14.03.2004 kell 12:55

Kay ja Piloot, kõrge enesehinnang peabki inimestel olema.
Minu arust on see hea, kui inimene suudab ennast väärtustada ja ennast hinnata.

Üksteise solvamine ja üksteise arvamuste maha materdamine, aga ei näita kõrget enesehinnagut vaid pigem midagi muud.

Mind häirivad just need inimesed, kes ei aksepteeri teiste arvamusi ja arvavad, et ainult nende arvamus on õige.
See viimane on nüüd üldistus ja tähelepanek üldse mõningatest foorumikasutajatest. Pole vaja enda arvamust peale suruda ja teist ära nullida. Piisab sellest kui tehakse lihtsalt teema kohta oma arvamus ja igaüks võib lugeda kes mida asja kohta arvab.Muidugi väike vaidlumoment pole ju kah halb. Aga seda heatahtlikult siis teha, mitte teist halvustades.


renet - 14.03.2004 kell 13:22

häirib see, et inimesed ei vaevu lugema varasemaid postitusi ja kirjutavad siis pika jutu teemal, millest on juba kolm lk räägitud, korrates täpselt seda, mis on juba öeldud, midagi asjalikku ei lisa, ja teevad seejuures näo nagu nad oleks täiesti uue infiga välja tulnud, mida keegi varem ei teadnud. samuti see, kui lahmitakse ja ei saada õieti isegi aru, mida öelda tahetakse, ning vastatakse kysimustele, mida kas keegi pole yldse kysinudki või millele on juba korduvalt vastatud, järjekordselt midagi uut lisamata.
samuti tundub, et mõnda yldse ei huvita, mida teised kirjutavad, vaid on mingil räigel egotripil ja käivad siin ainult enda postitusi imetlemas. postitatakse ära ja rohkem teemasse enam ei vaadata, mis tuleb eriti edukalt esile seeläbi, et kui nende postituse kohta midagi kysida, siis vastus jääbki tulemata. ehk siis teisisõnu paistab nende eesmärk olevat võimalikult palju arvamust avaldada ja oma maitset rõhutada ja eksponeerida, tundmata seejuures vähimatki huvi teiste arvamuse vastu. krt, siuke asi on verbaalne liputamine


TKtydryk - 14.03.2004 kell 15:57

vihkan teemasid a`la mis arvate koit toomest või kellestki/millestki kolmandast...
samuti ei meeldi mulle need teemad mille vastusest mitte midagi ei olene,
mille vastused ei lähe kellelegi korda ja mis ei ole isegi huvitavad.

Ja häirib U2U juures see et loed ära ja siis kõige suurem nupp on kirjaga kustuta,
aga see on aint minu viga et ma ei viitsi lugeda seda kui tahan tegelikult vastata aga hoopis selle peale vajutan.
aga vasta nupp on ju niiiii ära peidetud...


maritv - 14.03.2004 kell 16:04

TKtydryk, mina küll ei saa aru, mis on halba teiste inimeste arvamuse küsimises mingi asja kohta - foorumi idee justkui peakski olema mõtete vahetamine, aga miks mitte ka kogemuste ja arvamuste jagamine

nojah. võib-olla olen ma lihtsalt rumal.
peace.


yller - 14.03.2004 kell 16:08

offtopic aga tiina mõtle mis siis sellest foorumist saaks, kui see ainult nn maailmanabasid täis oleks
1 oleks kindel
mina siin enam ei käiks...
aa see oleks juba minu mure


TKtydryk - 14.03.2004 kell 16:09

ei ma ei räägi teiste arvamuse küsimisest, ma räägin mõttetutest küsimustest (kas teil on kodus 1 põrandahari või kaks) millest mitte midagi ei olene


maritv - 14.03.2004 kell 16:10

selge


viidik - 14.03.2004 kell 16:12

Aga 2 põrandaharja omanikul on ju huvitav, kas teistel ka nii on, või on tema mingi kiiksuga väärakas!


renet - 14.03.2004 kell 16:14

Tsitaat:
Algne postitaja: TKtydryk
ei ma ei räägi teiste arvamuse küsimisest, ma räägin mõttetutest küsimustest (kas teil on kodus 1 põrandahari või kaks) millest mitte midagi ei olene


aga misasi see on, millest midagi oleneks? mis yldse peab olenema? kas nende oluliste postituste tulemusena peaks muutuma maailm paremaks või euro kurss langema või mis?
oled sa mõelnud sellele, et äkki selle kysija jaoks oleneb sellest midagi?


kontorihiir - 14.03.2004 kell 16:28

Kuigi see just pole foorumi eesmärk, on mõningastele teemadele vastamise tulemus see, et me saame vastaja kohta üht-teist teada, oletades muidugi, et kõik on ausalt rääkinud oma mõtetest, tunnetest jne... ja see teebki minujaoks asja huvitavaks....kuigi ma pole viimastel kogunemistel käinud, on siinsetest inimestest juba üsnagi hea pilt kujunenud...kes on filosoof, kes tunneteinimene, mõne kõrval tunnen end totaalselt väikse silmaringiga inimesena jne....ja see ongi huvitav, kuigi sellest ei olene tegelikut ju minu elu sugugi, peale selle, et tean foorumit külastavate inimeste kohta sutsu rohkem kui enne....


Kayleigh´n I - 14.03.2004 kell 16:41

No eks tegelikult mõtetuid küsimusi tuleb MINU jaoks palju .. aga see, et MINU jaoks nad mõtetud on, ei tähenda ju, et kõikida jaoks sama.
Ma lihtsalt hoian sealt eemale end. Nt lasteteemad. Mul pole niikuinii lapsi ja mis ma seal ikka kommenteerin.
Vahel ikka avaldan arvamust mõne MINU jaoks mõtetu teema all .. et kui mõtetu see ikka on

Kuid tegelikult peab olema austav ja arvestatav ka teiste inimestega. Sest mina ei ole ammugi maailma naba ja kui ma tahaks seda nii väga olla, siis klopiks oma foorumi kokku ja teeks sinna ise teemad ja vastaks ise ja oleks üliõnnelik, et minu maailm on täpselt MINU maitsele


tiina - 14.03.2004 kell 16:43

Tsitaat:
Algne postitaja: yller
offtopic aga tiina mõtle mis siis sellest foorumist saaks, kui see ainult nn maailmanabasid täis oleks
1 oleks kindel
mina siin enam ei käiks...
aa see oleks juba minu mure
Kõrge enesehinnang ei tähenda veel maailmanabaks olemist

Ja vaata, et sa kuskile siit minema ei hakka


renet - 14.03.2004 kell 16:51

enda maailmanabaks pidamine ei tähenda kõrget enesehinnagut vaid pigem suurushullustust.


TKtydryk - 14.03.2004 kell 17:49

einoo
mina räägin sellest mis mind häirib
ma ei vihja sellega sellele et kõik teemad mis minu jaoks tunduvad mõtetud tuleb kinni panna
las mulle jääb oma arvamus,
mida ma ei PEA siinkohal lahti seletama
lihtsalt mõni teema mulle tundub mõtetu
aga ta ei pruugi ju tegelikult olla
lihtsalt mulle näib et see ei näita mitte midagi see mida teised vastavad jne


saxcat - 14.03.2004 kell 20:54

kõige rohkem häirib see, et mul hakkab nendest korletult kurb... ja ma ei saa sinna ise midagi parata...


RealBitch - 14.03.2004 kell 21:03

Tsitaat:
Algne postitaja: yller
offtopic aga tiina mõtle mis siis sellest foorumist saaks, kui see ainult nn maailmanabasid täis oleks
1 oleks kindel
mina siin enam ei käiks...
aa see oleks juba minu mure


Sai nagu korra sel põhjusel äragi mindud, nyyd tagasi ja eks näis, kauaks seekord siia poppide sekka jään.


Deiviidas - 14.03.2004 kell 23:55

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Jap .. piloot. Siinkohal pean isegi sinuga nõustuma. Olgu ta asjapulk või mitte aga mõni arvab endast väga palju ja lubab endale liiga palju. Ei tea, mida sellistega ette peaks võtma? Et nad saaks aru, kui "nõmedad....


Huvitav, keda te küll silmas peate? Äkki aitaks selle või nende isikute vastu otse välja ütlemine. Muidu jääb nagu halb mulje ja teadmatus, et hakka või iseennast nende alla tembeldama.


püsimatu - 14.03.2004 kell 23:58

Mnjah, seda ma juba kunagist mainisin...Võiks ju otse ja miks ümber nurga ja nii edasi...Nüüd siis teame et keegi x ja võib-olla ka keegi y ja z on nabad...ja on edasi nabad...Kogu lugu.
Nagu ülesanne mitme tundmatuga.


tiina - 15.03.2004 kell 00:05

RealBitch, see et sinule tundusid enamus maailmanabana, ei tähenda seda, et nad oleksid seda olnud. Ma arvan, et keegi ei taha nabade keskel olla ja kui tõesti oleksid enamus olnud siin maailmanabad, siis oleksid ka enamus siis minema jooksnud ja seda foorumit enam ei eksisteeriks.

Jooksid ikka need, kes TAHTSID näha seda mida nad näha tahtsid...selles ei ole teised inimesed süüdi. Minu arust solvad sa oma ütlemisega hetkel päris paljusid vanu kasutajaid, kes olid juba enne sind siin ja ei pea mitte ennast maailmanabadeks, kelle eest põgenema peaks.

See teine asi, kui sul endal kellegagi isiklikku laadi probleemid tekkisid, aga sel juhul ei saa ka üldistada.


susanna - 15.03.2004 kell 14:23

ma alles nõnda vähe aega teite seas olnud, et midagist halba öelda pole
eks ise ka neid vigu siin tehtud, kuid üritan enne vastamist postitusi lugeda, see siiski mõtetu niisama lahmida, kui asja tuuma üldse nagu ei tea
olen erinevates foorumites käinud, aga püsima nagu ei jäänud kusagile
siin vähemalt asjal mõte, et toimub ka tagasiside küsimuste ja vastuste näol


RealBitch - 15.03.2004 kell 15:56

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
RealBitch, Minu arust solvad sa oma ütlemisega hetkel päris paljusid vanu kasutajaid, kes olid juba enne sind siin ja ei pea mitte ennast maailmanabadeks, kelle eest põgenema peaks.

See teine asi, kui sul endal kellegagi isiklikku laadi probleemid tekkisid, aga sel juhul ei saa ka üldistada.


Solvutakse iseenda isekusest ja antud teema postitusi lugedes jääb mulle isiklikult mulje, et lisaks minule on siin veel probleemseid inimesi, kes ei saa aru, et Kodutute stiil ongi selline. Nii et ei tea, kas see siis on ikka minu üldistamise viga?


tiina - 15.03.2004 kell 16:08

RealBitch, tegelt polegi vahet.
Läksid vabatahtlikult, tulid vabatahtlikult. Need sinu otsused.

Aga seda öelda, et teised halvad ja seepärast pidid lahkuma on lapsik ja naeruväärne.
Enamuses need inimesed, kes ennegi siin olid, on ka praegu. Jääb ainult arusaamatuks, et kui enne hirmus nabad kõik olid, siis kuidas sa praegu seda talud

Mind isiklikult ei häiri küll mitte miski ja ka see mitte, et tuled ja läehd. See sinust endast ikka oleneb ja vavealt see kedagi teist üldse häiriks või kõigutaks

Kas seepärast tulidki tagasi, et oma vaenulikkust näidata ja halvustada? Miks sa tulid, vaevalt, et tõde ka ütled, eks see jääb sinu enda teada, miks tegelikult läksid ja miks tagasi tulid.
Tulid siis tulid, ja minu poolt taas, Teretulemast


Lola69 - 15.03.2004 kell 16:09

Üldiselt kipub nii olema, kel asjalikku öelda ei ole, see kipub irisema inimeste kallal. Õnneks või kahjuks on inimesed isemoodi. Ja kui mõne arvamised ei meeldigi, siis see pole nagu niiväga foorumi iseloomustus.

Mina kaldun arvama, et sinna-tänna plõksivad nö ülemääärase tähelepanuvajadusega tegelased, kellele seda vajadust rahuldumiseni koheselt ei jagata. Kas peakski


pointer - 15.03.2004 kell 16:13

Mind ei häiri viimasel ajal enam miski. Olen enamvähem foorumi ülesehituse ja struktuuri selgeks saanud, loodan et ka käitumisreeglid Kui eks seda näitab aeg...


RealBitch - 15.03.2004 kell 16:14

Siin nagu küsiti, et mis mind häirib. Seega vastasin. Ja ma ei arvagi, et keegi peaks mu varbaid selle eest suudlema, et taas siin olen. Samamoodi ei hakka ma kellegi peale näpuga näitama ja ei leia, et nyyd tuleks mulle tulla häbi-häbi tegema. Suured inimesed, teate ise mida teete ja mõni võib endale traadiga ingli rõnga peakohale pendeldama panna, ent piisab tuuleiilist ja see on sealt kadund.

Ei tasu siis esitada selliseid kysimusi, kui vastused ei meeldi.


maritv - 27.03.2004 kell 17:26

vabandust, mulle tuli veel üks asi meelde.
natuke häirib see, kui on jäetud alles vastus offtopicu vms pärast kustutatud postitusele - nt. on miskis postituses esimese asjana kellegi nimi ja vastus tema postitusele, aga postitust, millele vastatakse, ei ole kuskil. need postitused, millele vastatakse, võiks alles jätta.

njah, natuke segane jutt ju tuli, aga loodan, et saite aru.

peace.


vilge - 27.03.2004 kell 19:59

ma arvan, et need kes oma vahel suhtlevad(tsitaate saates) võiksid seda u2u vahendusel teha.nad raiskavad ruumi oma vahel vaieldes. need on kõige jamamad kohad.


kontorihiir - 27.03.2004 kell 20:54

mind küll huvitab, kuidas üksteise argumente püütakse ümber lükata vahel on üsna huvitav nn intriige lugeda...aga kui päris nõmedaks solvamiseks läheb, siis kadugu küll privaatruumi jahh....


Engineer - 27.03.2004 kell 20:58

Tsitaat:
Algne postitaja: viidik
Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Oleks ehk tõesti mõistlik kustutada liikmete nimekirjast kõik need registreerunud kodanikud kes ei tee kuu aja jooksul vähemalt 10 postitust!
TJ

Nii ikka päris ei saa. Aga kui inimene ära sõidab? Või raskelt haige on?


jah t2pselt ma l2hen kah suvel minema eestimaa pinnalt tykkiks ajaks ja selle p2rast minu konto kustudadakse ehhh... t2ielik m6ttetus.. aga muidu ei h2iri mind mitte miski


piloot - 27.03.2004 kell 21:01

Kuna ma olen pärit ajastust,kus minu eest kõik ära oli mõeldud-otsustatud...siis siin kodututes on üsna kodune


chardonnay - 27.03.2004 kell 23:19

Eriti palju neid asju polegi, mis häiriks. Suhteliselt tihti tehakse aga mõttetuid teemasid, mis on kurb. Aga ehk on asi ainult minus, kuna iga valdkond ka ju ei huvita ja tõele au andes mõni teema on ikka vägagi mõttetu minu jaoks (vabandage siinkohal mu egoistlikkus). Ja siis tuleb lõpuks välja see, et selle teema all alguses tuleb paar kommi teema kohta ja siis hakatakse võib-olla mingil määral sellega seotud, kuid siiski erinevat teemat arendama.
Ja vahest lähevad mõned kommijad siin ikka rängalt üle piiri oma vastustega, aga see selleks - inimesed on erinevad.
Aga üldkokkuvõttes on tore koht, kus aega veeta


kaitsevaim - 28.03.2004 kell 15:51

Suurt nagu midagi ei häiri...üks pisiasi on, et kui otsida kasutaja postitusi ja leitud teemale klikata, siis lööb terve teema lahti algusest, mitte ei vii otse postituse/postituste juurde järjest nagu vastates näitab kohe tehtud postitust.


Renka - 28.03.2004 kell 16:25

see ,et kui teema mis on juba olnud . Ja siis keegi ütleb et kasutage otsimist . Kuid seal on kõik teemad mis sisaldab seda sõna või midagi sellist


Oleskleja - 29.03.2004 kell 12:23

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
freelancer Ja kurat!
Olge kenad ja minge edaspidi oma irooniaga koos u2u-de ja jagage seal irooniat ja meelitusi.

Nüüd aga paluks jälle teemasse tagasi!

Näiteks sellised asjad. Tuleb nõugogude aeg meelde, kui pidi mõnes seltskonnas pingsalt mõtlema mida räägid. Üldse jätab veidra mulje, et kuskilt keegi otsustab mis kõlbab teemasse mis mitte. "Mille kustutan mille jätan". Kas tõstab väljaelamata võimuiha pead?


RealBitch - 31.03.2004 kell 01:02

Kas aind mulle tundub, et kuidagi kurjaks muutund need rasvaste nimedega tegelased? Saan aru jah, et tobe, kui mingil mõttetul teemal on postitus või kui kysitakse yht-sama asja mitme nurga alt lähenedes eri teemas. Aga no samas, kui tuleb uusi liikmeid muudkui juurde, siis kõiki teemasid alates algusest nagunii ei jõua keegi läbi lugeda ju. Ja see, et mõelge, kas mu postitust on vaja... no kamoon, kui foorum, siis ikka foorumi liikme arvamust tahetakse teada või huvitab siinset rahvast vaid teatud inimeste vaade asjale


tiina - 31.03.2004 kell 07:32

Tsitaat:
Algne postitaja: Oleskleja
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
freelancer Ja kurat!
Olge kenad ja minge edaspidi oma irooniaga koos u2u-de ja jagage seal irooniat ja meelitusi.

Nüüd aga paluks jälle teemasse tagasi!

Näiteks sellised asjad. Tuleb nõugogude aeg meelde, kui pidi mõnes seltskonnas pingsalt mõtlema mida räägid. Üldse jätab veidra mulje, et kuskilt keegi otsustab mis kõlbab teemasse mis mitte. "Mille kustutan mille jätan". Kas tõstab väljaelamata võimuiha pead?
Ma arvan, et kui ma olen siin olnud foorumi algusest saati. Seega juba 2 aastat, siis ma ka tean, mis siia kõlbab või mis ei kõlba.
Igasugu arvete õiendamised ja teemast mööda vaidlused, mis enam teistele mingit huvi ei paku ja teema juba viltu veavad, need on palutud alati ajada u2u teel.
Mis puutub minu pädevusse, kas ma kõlban siia või mitte, on teiste otsustada.
Võimu iha mul küll pole Pigem on see, et ei taha lasta ära läbustada 2 aasta tööd, millega on nii palju vaeva nähtud.

Paraku pole see kunagi olnud koht, kus võib kõike välja pritsida, mis sülg suhu toob. Ja õnneks pole olnud see selline koht ja paluks ka sellega arvestada.


tiina - 31.03.2004 kell 07:37

Tsitaat:
Algne postitaja: RealBitch
Kas aind mulle tundub, et kuidagi kurjaks muutund need rasvaste nimedega tegelased? Saan aru jah, et tobe, kui mingil mõttetul teemal on postitus või kui kysitakse yht-sama asja mitme nurga alt lähenedes eri teemas. Aga no samas, kui tuleb uusi liikmeid muudkui juurde, siis kõiki teemasid alates algusest nagunii ei jõua keegi läbi lugeda ju. Ja see, et mõelge, kas mu postitust on vaja... no kamoon, kui foorum, siis ikka foorumi liikme arvamust tahetakse teada või huvitab siinset rahvast vaid teatud inimeste vaade asjale
Asi pole üldse korduvates teemades. Tõesti ei jõua neid teemasid läbi lapata alati ja vaatata, kas taoline teema juba olnud või mitte.
Asi praegu rohkem selles, et nii kui hakkas kooli vaheaeg, nii tuli meitele külla jälle hunnikus 10-15 aastasi. Mul ei ole noorte vastu midagi. Paljud on väga asjalikud.
Samas paljud üldse ei uuri, ei vaata, nad lihtsalt lahmivad mingeid teemasid, lahmivad postitusi. See siiski ei ole laste foorum ja läbustamise koht.


Oleskleja - 31.03.2004 kell 07:44

Se ei ole teema ja foorumi läbustamine kui avaldatakse omaenese mõtteid. Mitte lihtsalt ei kiideta teisi takka, et küll sa oled tark, andekas ja tubli. Loomulikult tekivad vaidlustes teravamad noodid. Kõik ei koosne ainult roosast mannast. J. n. e.


tiina - 31.03.2004 kell 07:49

Vaidlustes selgub tõde Ja vaidluste vastu pole kellelgi midagi. Kui aga vaidlused lähevad järjest isiklikumaks ja hakkavad juba riivama teiste silma ja keeravad teema hoopis teise kanti...siis need asjad võiks küll ajada u2u teel ja seal ükteisele asjad selgeks teha.

Tundub, et mõttetu on inimesele asja selgeks teha, kui ta aru saada ei taha.


mada - 31.03.2004 kell 08:48

Omaenese mõtete avaldamiseks foorum mõeldud ongi. Küll aga tuleb arvestada, et neid, kindla teemaga seotud mõtteid loevad hiljem ka teised. Eesmärk ei ole võimalikult palju kõiksuguste oma arvamuste avaldamine, vaid konkreetse teema all kindlaksmääratud teema üle arutamine.

Takkakiitmisest rääkisin juba ühes teises teemas, kiitke takka kui põhjendate, miks te seda teete, vaielge vastu, kui oma seisukohti oskate põhjendada.

Teravad noodid? Mingil määral võivad need ju tekkida, aga viisakas inimene ei vaidle nii, et üritab sellega vastaspoolt mõnitada või solvata.

Selle all, kas postitust on üldse vaja, mõeldakse seda, kas see sisaldab teistele ka midagi informatiivset või on see tehtud vaid läbu, sõimamise, lobisemisvajaduse rahuldamise, postituste arvu suurendamise vms eesmärgil.

Muidugi soovitakse teada liikmete arvamusi, kuid arvamusi, mis on põhjendatud ning mis sisuliselt pakuvad ka teistele lugemiseks midagi, teatud inimeste vaated ei puutu asjasse.

Mis nõukogude aega puutub, siis ka praegu ei räägi te ju näiteks asutuse koosolekul naabrinaise suguelust, Bushi poliitikast või maakodu katuse parandamisest. Igaks asjaks on siiski oma aeg ja koht.

Kui keegi subjektiivselt (sest objektiivselt ei ole võimalik) ei kontrolliks postituste vastavust reeglitele ning teemadele, siis oleks siin 6-7 tuhat postitust rohkem, mis segaksid teemade lugemist ning raiskaksid lugejate aega. See on vältimatu tegevus, ma arvan, et eelpool selle üle kurtnud inimene nõustuks minuga, kui ka ise kõiki neid postitusi näeks. Enamjaolt jõutakse need õnneks üsna kiiresti ära koristada, et need teisi külastajaid võimalikult vähe häirida jõuaks.


Lola69 - 01.04.2004 kell 08:34

Teemade kordumine ... Tuleb jah uusi liikmeid. Ja kukuvad kohe teematama. Et kõike läbilugeda ei jõua, see on selge. Aga ebaselge on see, miks üldse ei püüta leida või ei vaevuta vaatama, otsima.
Kui ikka konkreetsete läbivate märksõnade kohta teeb iga tulija katse korras uue teema ... Nu sry. Kui oskad kirjutada, siis peaks suutma ka otsingusse tippida selle märksõna. Ja suutma ka veidi lugeda, et mida on ja mida pole. Kohati on aga tunne, et lugemine polegi alati peamine. Pigem vaid omaenda armamus ja arvamine. Päris nii ka ikka ei saa. Kuigi arvamused on teretulnud. See pole päris plank või linnakeskkond, kuhu igaüks kleebib omaenda plakati ja seal, kus minu oma ära lõpeb, sealt tuleb tühi maa.


maritv - 14.04.2004 kell 18:49

vabandust. veel üks asi.
auväärt moded võiksid ise ka hoiduda eelnevate postituste tsiteerimisest.

peace.


kontorihiir - 14.04.2004 kell 19:02

ausaltöeldes pole küll märganud just modede poolt EELNEVA postituse tsiteerimist....küll aga üleeelmise või veel kaugema, mida ju võibki teha.....
jutt siiski vahetult eelnevast, nagu sinu postitus ,maritv, enne mind....


ipsu - 14.04.2004 kell 19:05

Moded ka inimesed........tegijal ikka juhtub.


muhhin - 14.04.2004 kell 19:09

See oli vanemates teemades nii. Selline punkt lisati reeglitesse hiljem ja tagantjärele ei ole keegi lihtsalt jõudnud kõike seda ajalugu korda teha. Aga eks sellegagi jõudumööda tegeletakse, kui mõni vanem teema jälle esile kergitatakse


viidik - 14.04.2004 kell 19:10

On modede poolt tsiteerimist, on. Aga tähelepanelikum foorumikasutaja võib märgata, et need eelneva tsiteerimised moderaatorite poolt on eelmisest või lausa üle-eelmisest aastast!


mmunk - 15.04.2004 kell 19:11

eelneva postituse tsiteerimisest

mul kulub reeglina johtuvalt erinevatest põhjustest kirje alustamisest kuni vastuse postitamiseni 5-45 minutit. sestap on enesestmõitsetavalt tekkinud olukordi, kus nn eelneva (intrigeeriva) postituse, mille tsiteerimine on taunitud, ja minu postituse vahele on vahepeal ilmunud mitu kirjet. seetõttu leian, et kirjete jada parema jälgitavuse huvides on mõnikord lausa vajalik eelnevale postitusele viidata.

soovitan nurisejatel oma jututamised enne postitamist läbi lugeda. minul ei näe seetõttu vähemalt 1/3 kirjetest ilmavalgust.


tiina - 15.04.2004 kell 19:49

mmunk, erandid kinnitavad reeglit ju. Üldiselt ei tahaks seda eelnevate postituste tsiteerimist. Vahel aga tõesti see sobib ja siis pole ka kustutatud, ega ka märkust tehtud.
Kui näha, et suht aktuaalne teema ja pikemalt tahetakse vastata, siis tõesti parem tsiteerida.
Kui postitus tehtud, siis näha, kas on tulnud vahele hulgem teisi postitusi või mitte. Kui pole, siis võimalik kasutada "muuda" nuppu ja tsitaat ikkagi kustutada.
Teine võimalus aga on see, et paned rasvaselt trükitult nime ette, keda soovid tsiteerida või kellele otseselt vastata. Nii nagu mina selle postitusega hetkel tegin.


kurat - 24.08.2004 kell 08:46

Teen ettepaneku täiendada foorumit nii, et värskelt registreerunud liikmetel tekiks õigus algatada uusi teemasid alles 24h jooksul peale registreerumist.

Sellel on nii plusse kui miinuseid, aga arvan, et plussid kaaluvad miinused üles.


mada - 24.08.2004 kell 11:55

Mõtlen selle peale öösel...


muhhin - 25.08.2004 kell 09:19

ettepanekul on jumet


freelancer - 25.08.2004 kell 09:30

Kas on normaalne ,et inimene suudab vastata ja teha ca 5 minuti jooksul 10-15 posti nii et mõtleb sügavalt sellele milles on asja idu-või aetakse taga seda müstilist 500.
Otsingu nuppu ei kasutata ja ilmselt ei hakatagi sest puudub selleks igasugune vajadusja stiimul.
Puudub otsene ligipääs oma postitustele.
Tuleks ignoreerida või kustutada postitusi mis on kirjutatud labases ja omaarust tegijate keeles mis näitavad inimese lugupidamatust inimeste vastu.


pisimimm - 25.08.2004 kell 10:22

freelancer, tead, me pidevalt korrigeerime ja kustutame vigaseid, mõttetuid ja mittemidagiütlevaid postitusi...inimene, kes sellest aru ei saa, saab mõneks ajaks postitamise keelu, meeskond suhtleb sellistega u2u vahendusel...kuid näed, ikkagi on mõni selline, kes sellest aru ei saa...kurb. Aga jah, kahjuks aetakse algul taga seda 500 postitust, lootuses saada mingi olematu eriline staatus....mis iseenesest ju miskit juurde ei anna, kuid mis parata, ajumahud ei ole kõigil ühesuurused... (solvumiseks pole põhjust)

Lisatud: oma postitusi saab tavakasutaja muuta, mitte kustutada...ja viimast nimelt seetõttu, et on olnud suuri probleeme, kus tavakasutaja arvab järsku heaks foorumist lahkuda ja hakkab siis paaniliselt kõiki oma postitusi kustutama - tagajärjeks on absoluutne segadus ! Alati saab kustutamiseks pöörduda kellegi poole meeskonnast ja ma usun, et kui see palve on põhjendatud, pole ka probleeme, et abi ei saaks.
Kurb on muidugi see, et ''otsi'' nuppu ei viitsita kasutada...


lendajapoiss - 25.08.2004 kell 10:31

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Kas on normaalne ,et inimene suudab vastata ja teha ca 5 minuti jooksul 10-15 posti nii et mõtleb sügavalt sellele milles on asja idu-või aetakse taga seda müstilist 500.Vaata kunagi öeldi,et edasiviiv jõud on sots.võistlus,sugutung....ja vist veel midagi...Aga minul on sinust 16 postitust rohkem....ja mütsi number 60!(siin viidati aju suurusele!)


freelancer - 25.08.2004 kell 16:42

lendajapoiss
aga asi võib olla lihtsalt sellest ,et ma lendan madalalt kuid seevastu kiiresti.Kindlasti on huvitavam laveerida sellel tasandil kus sind ootavad ootamatused ja tundmatus,see rohkem nagu väljakutse enesele.


Lycette - 22.11.2004 kell 23:52

Võin omast käest öelda, et alguses on kindlasti postituste arv suurem nö vasika vaimustus, kui nii on õige öelda. Uus asi on ikka uus ja huvitav, hiljem aga võib see muutuda.

Selle suhtes on tõesti õige, et äsja konto avanud isik kohe foorumeid looma ei hakkaks. Esiteks ei olda siis veel siinse korra ja ajaloo (loe: vanad olemas olevad foorumid) suhtes täielikku pilti tekkinud.


Vanapaks - 11.06.2005 kell 09:59

Tsitaat:
Algne postitaja: kurat
Teen ettepaneku täiendada foorumit nii, et värskelt registreerunud liikmetel tekiks õigus algatada uusi teemasid alles 24h jooksul peale registreerumist.

Sellel on nii plusse kui miinuseid, aga arvan, et plussid kaaluvad miinused üles.

Seoses vihmaste ilmade ja koolivaheajaga asi minu meelest jälle täiesti päevakorras. Ehk vähendaks veidi spämmi.

Variant 2: Konto aktiveerimine meiliga, mis saabub mingi mõistliku aja pärast.


Uss - 11.06.2005 kell 16:38

Tänaseid postitusi lugedes häirivad mind mõningad ülemõõdulised avatarid ja see niinimetatud reidisläng või mis iganes asi. Ok, see viimane on puhtalt minu isiklik probleem (hakkan vist vanaks jääma), aga nende hiigelavataride suhtes võiks küll midagi ette võtta. Tänan tähelepanu eest.


jenni - 11.06.2005 kell 17:54

Loen mina postitusi ja tunnen, kuidas sappi ajab ülesse, avan siis käesoleva teema ja ennäe, Uss minu eest postituse ära teinud, st minu mõtted kirjas juba
Egas muud kui ootame modede vererõhu liigse tõusu ära ja siis kord jälle majas... Peaks see ainult rutem juhtuma!


Hera - 11.06.2005 kell 17:55

Viimaseid postitusi vaadates hakkab vägisi tunne tekkima, et tegu on koolieelse pildiraamatuga. No nii jube suured need avatarid ka ometi olema ei pea, mõni pilt juba lausa veerand lehekülge. Ei jää just eriti kena mulje enam.


mada - 11.06.2005 kell 18:43

Eelpoolmainit hiigelavatarid võtsin patustelt maha, vähemalt nendelt, kes siin viidikule silma jäid.

Iseenesest, sellistest ülemõõdulistest avataridest teatamiseks võiksite kasutada postituse kõrval asuvat report nuppu, sest ma olen üsna kindel, et meeskond kõiki liigsuuri avatare kohe kuidagi iseseisvalt ei suuda avastada.

Tänud.


exactly - 11.06.2005 kell 19:33

Ainukese hea eestikeelse foorumi juures kohtab suht tihti igasugu vastandamist ja teatud pluralismi kriis siin ka kindlasti eksisteerib.....Kindlast ei tule "meeskonna" autoriteedile kasuks nn. viimase ja absoluutse hinnangu andmist,kui taustaks hindaja suht hiljutine passikka jõudmine, hetke emotsioon või varajane kooliukse kinnilöömine oma seljatagant.Kõik see aga ei vähenda selle foorumi väärtust ja kummardus selle manageerija(te)le!


Green_Day - 06.10.2005 kell 18:54

Miks ei saa vaadata uusi postitusi? St võiks olla link: a'la "Uued postitused". Ja kuvatakse peale viimast välja logimist tekkinud postitused. On küll tänased postitused, kuid mui ma mõnda aega sees ei käi, siis pole sellest kasu. Tahaks end "meeli erutavate teemadega" ikka kursis hoida.


kontorihiir - 06.10.2005 kell 20:06

´Green Day, kui sa votad lahti foorumid, siis punaste umbrike alt saab vaadata , kuhu on tehtud viimased postitused....kuupaev ka juures ja puha..


Green_Day - 07.10.2005 kell 12:15

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
´Green Day, kui sa votad lahti foorumid, siis punaste umbrike alt saab vaadata , kuhu on tehtud viimased postitused....kuupaev ka juures ja puha..


nojah. ju ma olen siis teiste foorumitega mugavaks muutunud.


Alfaromeo - 07.10.2005 kell 12:17

Häirib see, et neil ei ole seda mis mul rikaste juures kõige rohkem meeldib.


earthland - 03.02.2006 kell 10:24

põhimõtteliselt ei häiri süsteemis mind midagi. muidugi need tohutud vanade teemade kogumikud... aga see veel kah, et inimeste eriarvamuste pärast hakatakse tüli kiskuma... (vahest) . Aga üldjuhtudel on ju kõik korras. Viimase küsitluse asemel võiks olla viimased küsitlused, huvitavam oleks...


LadyButterfly - 03.02.2006 kell 13:01

Kohutavalt häirib see, et nii kui ma siia tulen, ei saa siit enam minema
Aga tõsiselt - et siin nii palju ainult ühte ja samu teemasid mämmutatakse, vabandust. Võiks olla rohkem uusi ja põnevaid teemasid, a enamus on kõik juba olemas ja ikkagi juba läbi näritud Keegi kuldpea võiks miskit välja mõelda ja elu kihama panna jälle
NB! Minu poole mitte vaadata, mul pea momendil tühi


delilah - 03.02.2006 kell 13:12

Juhuste alt võib aegajalt põnevaid asju leida, Leediliblikas


JoanMadou - 08.03.2006 kell 01:20

Võtaksin rõõmuga vastu võimsama otsingu. Võiks olla, tähtsuse järjekorras:

- võimalus otsida kommandodega, teisisõnu võimalus täpsustada kas otsid kõiki sõnu, mõnda sõna või täpset fraasi (kui ma ei eksi siis praegune default on täpne fraas, mistõttu spetsiifilise teema leidmine on raske kui täpne sõnastus meelde pole jäänud)
- võimalus näha kui palju tulemusi otsing andis ning võimalus järgmisele, ülejärgmisele, viimasele leheküljele hüpata (praegu tuleb leheküljed lihtsalt läbi klõpsutada)
- võimalus valida kas tulemustes näidatakse iga postitust (nagu praegu) või iga teemat vaid üks kord
- võiks saada otsingutulemuste esimesele leheküljele peale teema lugemist 'tagasi minna' ilma et peaks otsingut kordama (loodan et saate aru mis ma mõtlen, browser lööb sellise hoiatuse ette, 20+ tulemuste puhul pole seda enam vaja)


Loodetavasti poleks võimsam otsing mitte ainult mugavam vaid vähendaks ka teemade kordumist.


mada - 08.03.2006 kell 07:09

Otsingu 100% ringikirjutamine on lähiajaplaanides kavas. Üht-teist sinu poolt mainitut saab tehtud.


olevt - 28.09.2006 kell 15:49

Tsitaat:
Algne postitaja: nuki
Ahjaa, posti kirjutamise kast on õnnetult väike

nuki kirjutas nõnda pea kolm aastat tagasi. On siis selle õnnetult väikese posti kirjutamise kasti suuremaks tegemine mingi asja taha toppama jäänud?


delilah - 28.09.2006 kell 16:30

Taustavärv on ka küllaltki jube, sorri.


viidik - 28.09.2006 kell 17:06

Milline taustavärv? See roheline-lilla-valkjas kombinatsioon?


delilah - 28.09.2006 kell 17:12

Ma ei tea, kus sa seda lillat näed, mul mingi sügisehall siin. Nagu vihmast tiine pilvkate.


viidik - 28.09.2006 kell 17:14

Kogu foorum peaks praeguseks välja nägema selline: http://www.kodutud.com/newindex.php Kahjuks veel pole.


pisihiir - 28.09.2006 kell 20:50

mind tegelikult häirib.....mitte miski


Andrew - 02.01.2007 kell 18:26

See, et registreerimisel peaks vanuse märkimine olema kohustuslik. Mittemärkimine on liiga kerge tee kõrvalehiilimise jaoks.


sossuke - 02.01.2007 kell 18:48

palju huvitavam on ju vanust mõistatada
ja mida see vanuse teadmine annaks???
...selline lihtsameelne huvi...

mind isiklikult ei häiri midagi....


Aeryn - 02.01.2007 kell 19:51

Nu ja mida see elukoha teadmine annab?
Mis tähtsust sel on, kus keegi elab


Sybill - 02.01.2007 kell 21:59

Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
See, et registreerimisel peaks vanuse märkimine olema kohustuslik. Mittemärkimine on liiga kerge tee kõrvalehiilimise jaoks.


Parem ärgu märgitagu sünniaastat - vähemalt ei valetata siis.


ariita - 02.01.2007 kell 22:04

10- 17 on mõte valetada, sest nad tahavad ju ruttu täiskasvanuks saada, ja kui on sünniaasta koht tühi kohe näha, et midagi on viltu, kes tahab see valetab nagunii, mis mõttega see on juba valetaja probleem


Lilith - 02.01.2007 kell 22:32

Siiani pole nagu miski häirinud


Andrew - 02.01.2007 kell 23:26

Tsitaat:
Algne postitaja: sossuke
palju huvitavam on ju vanust mõistatada
ja mida see vanuse teadmine annaks???
...selline lihtsameelne huvi...

mind isiklikult ei häiri midagi....


Ei ole lihtsameelne. Proovisin elu lihtsamaks teha. Annaks mõne postitaja puhul teha kiire valiku: võtan tõsiselt-ei võta.


olevt - 03.01.2007 kell 08:09

Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
See, et registreerimisel peaks vanuse märkimine olema kohustuslik. Mittemärkimine on liiga kerge tee kõrvalehiilimise jaoks.

kui inimene on reaalselt 12-ne, aga aju kolba sees kui 20-ne - kas hakkad teda siis käsitlema kui 12-st ja ei kriipsugi rohkem (sellisena, nagu 12-d tavaliselt on). Kui inimene on 50-ne ja käitub kui 50-ne - kas hakkad teda käsitlema kui 90-st (sellisena, nagu 90-d tavaliselt on)... Arvan, et passiandmed ei ole suhtlemisel olulised - ikka elukäsitlustasand on oluline.


Chili - 24.01.2007 kell 16:22

Kui backi vajutada, siis võiks eelnevale lehele samasse kohta tagasi viia, mitte lehe algusesse
Ega see väga häiri, lihtsalt selline soovitus.


Maiu - 24.01.2007 kell 19:16

Chili
see ju olemas, kui hästi vaatad


Chili - 27.01.2007 kell 23:36

On olemas? Tavalist back-nuppu kasutades viib mul küll eelmise lehe algusesse. Võib-olla on seadistused valed, aga nii mõneski teises foorumis ja portaalis suunatakse mind eelmisel lehel sinna, kus enne olin (postituse juurde, mida enne vaatasin). Kasutan Firefoxi, võib-olla Exploreriga töötab.


ariita - 28.01.2007 kell 20:52

ühtede ja samade teemade lõputu leierdamine võtab natuke nohisema, aga ise ei viitsi ka uusi otsida laisk vist


anne51 - 29.01.2007 kell 10:51

ariita, tuleb teha uusi teemasid, aga minul ei ole mõtteid. Noored, teil on huvitav elu, miks teie nii vähe uusi teemasid teete?
Olen ka vanades teemades tuhninud ja püüdnud mõistatada, mis vääriks "ette" tirimist, et huvitavam oleks.


Vanapaks - 25.05.2007 kell 12:07

Juhtusin seksperte üle pika aja lehitsema. Keegi võiks seal vahest modet ka panna. Tööd jätkuks.
Aga muidu- kena keik.


skingirl - 25.05.2007 kell 13:19

seksperdid võiks ümber nimetada, sekspervertideks


officer - 25.05.2007 kell 14:57

teemaalgatajalt küsiks,miks moded kustutavad selle teema all vastatud vastust,.....kui ei suudeta seda vastust vastuvõtta,siis andku valikvastused,et kui armas ja hea siin kõik on


muhhin - 25.05.2007 kell 15:20

Kuigi ma ei ole teemaalgataja, pean siiski officeriga nõustuma, et siit teemast ei peaks postitusi kustutama.
Kus siis veel, kui mitte siin!

Kustutatud officeri postituse sisu:

"Mõni (üksik) alaväärsuskompleksi ja elus positiivsete väljundite puudumise all kannatav mode,kes ennast siin üritab väljaelada ...... üritan teda muidugi mõista"


sossuke - 25.05.2007 kell 20:04

no vabandage moded, tõesti, kui keegi vanemaid ja targemaid vihkab!

uskumatu kohe!

mille poolest minu komm ja offi vastus pinda käis?no ei suuda aru saada?

kus kurat kosmoseavarustesse need kadusid???? sest lihtsalt mõnele inimesele ei meeldinud?


pisimimm - 25.05.2007 kell 21:37

Sossuke, ausalt, me ei vihka vanemaid ja targemaid, iseasi, kas mõni vanem olija ikka on ''targem''... see viimane ei käinud muide sinu pihta


johann - 25.05.2007 kell 22:09

Olen veel "uus mees", ei ütle midagi...
Virisejaid on igal ajastul.


bellatrix - 26.05.2007 kell 12:52

Ärge vahetage taustavärvi!!!


mexicon - 07.06.2007 kell 20:10

Moderaatorite tase peaks üldjuhul olema kõrgem,kui tavakasutaja tase, kelle hulka sattub igasuguseid inimesi. Samas kuna moderaatorid omavad võimu, siis mõnega nendest tülli minek või ebasoosingusse sattumine võib olla vägagi ebameeldiv, sest kui hakatakse probleeme,vigasid otsima, siis võib neid leida igalt poolt.
Moderaatorite üle saaks kõige õiglasemalt kohut mõista hoopis mõnes teises foorumis, delfis näiteks.
Moderaatorid on nagu politseinikud,kellele on ette antud reeglid, mida võidakse täita või mitte täita.
Vaatasin neid reegleid ja rikkumisi,mida pole korrigeeritud võib leida ikka igalt poolt.
Äärmiselt oluline on see, et moderaator suudaks säilitada erapooletuse ja sallivuse ka nende suhtes, kelle arvamus talle ei meeldi või kes talle üleüldse ei meeldi.
Tavakasutajate puhul on tunda seda, et mõni nagu tegelekski sinu kritiseerimisega pidevalt ja vigade otsimisega. Selliste isikute olemasolu tõrjub inimese foorumist eemale.


ratatosk - 07.06.2007 kell 20:25

Aga kas on silmatorkavat moderaatori[te] erapoolikust tunda. Või lokkavat hooletust foorumi enam-vähem korras hoidmises?

Mis aga isiklikuks minemisse puutub, siis selline on elu. Siin on nii palju erinevaid kasutajaid, et paratamatult on ka erinevad suhtumised ning väljendusviisid esindatud. Ning isiklikus ründamises ja sõnavahetuse arenemises ei ole kunagi ainult üks pool süüdi.


freelancer - 07.06.2007 kell 20:26

Et eelkõneleja jutt oleks ka vähemarukatele inimestele selgemalt mõistetav üritan asja teha selgeks ,mulle omasel viisil-nimelt pildiga.
Arvan,et eelnev jutt ja minu pilt näitavad üheselt meie modesid ja nende suhet lihtliikmetesse.


http://1toomas.planet.ee/1.JPG?2

Rata-jälle sa trügisid vahele!!!!!


officer - 07.06.2007 kell 21:01

to free: wouw.... ma täitsa kujutan ette,keda sa seal modedest lihtliikme seljas ette kujutad!


freelancer - 07.06.2007 kell 21:06

Mina jälle mõtlesin,et oleme aasta jooksul end piisavalt parandanud ja võime uuesti kandideerida modedeks.Vähemalt mina arvan nii.Kindlasti oleme mõistnud nende töö raskust ja oleksime valmis jätkama nende rasket tööd,kusjuures veel agaramalt kui kõige agaramad nende seast.Sellepärast tuleks meie kandidatuuri kaaluda tõsiselt ja hoolega.


pointer - 07.06.2007 kell 21:07

Kas valimised taas?
kus su poolt hääletada saab?


officer - 07.06.2007 kell 21:08

to free: kas ka sina saaksid seksuaalse rahulduse minu postitusi kustutades?
Ja sellepärast sa siin haugud,et momendil ainult 3 modet eetris on!


freelancer - 07.06.2007 kell 21:11

Ma ei hakkaks ju teist modet kustutama.Ma olen oma kildkonnale alati lojaalne.Ma oleksin veel ausam ja õilsam kui savisaar.

Pointer
Juba ainult sinu post minu postituse järgi võib sulle kaasa tuua eluaegse banni-ja seda mitte ainult siin foorumis vaid terves elus.Sa võid sattuda musta nimekirja.


pointer - 07.06.2007 kell 21:12

lood sellega pretsetendi. ma ei usu, et ükski meie modedest pole kunagi teist modet kustutanud.


tegelt võiks selle kurikuulsa blacklisti lihtrahvale ka väljanäitusele panna!


freelancer - 07.06.2007 kell 21:15

Meil on moded veel karmimad.Oman piisavalt tähelepanelikkust et märgata et meil moded kustutavad ja muudavad isegi enda kirjutisi.Esialgu ma ei nimeta nimesid. Minu härrasmehelikkus ei lase seda teha eelnevalt asjaosalist teavitamast ja temaga nõu pidamast.Pole midagi teha -mu kasvatus on selline.


pointer - 07.06.2007 kell 21:17

jaah, olen ka märganud. eriti just ilmeksimatute ja täpselt teemasse kirjutavate filoloogide seas
ilmselt see tuleneb ka kõrgendatud tähelepanust nende vastu


viidik - 07.06.2007 kell 21:18

TOP 15
1. officer (405)
2. freelancer (268)
3. pisimimm (257)
4. dillinger (216)
5. exactly (203)
6. skingirl (134)
7. Pipilota (98)
8. eero (98)
9. kontorihiir (96)
10. lendajapoiss (93)
11. viidik (90)
12. Lani (90)
13. asiatec (76)
14. murdjamees (74)
15. Ray (70)

Mitu modet on? Ja mitu lendajat?


officer - 07.06.2007 kell 21:18

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Pointer
Juba ainult sinu post minu postituse järgi võib sulle kaasa tuua eluaegse banni


midagi sellist,nagu eile Mart Poom'i saatus
Lisaks uhkustundega,et luureandmetel on minu postituste pärast nad küll omavahel postitusi kustutanud (vanainimesele teeb see muidugi rõõmu ja annab elule mõtte!)


pointer - 07.06.2007 kell 21:24

huvitav samas, sadu postitusi maha võetud kunagi kui sai igaüks ise oma postitust kustutada, siis kaotati see ära, sest teemade tagantjärgi lugemine muutus ebaselgeks.
Kui mulle tundub, et ei saa siin vahel asjadele väga hästi pihta, lohutan end modede aktsiivsusega seljuhul


freelancer - 07.06.2007 kell 21:25

Ma vaatan,et kuna me oleme ikkagi topis siis läheneme absoluutsele iivelile hoogsalt ja pidevalt.Niiet ikkagi kaaluge võimalust millest eespool argsi märku andsin.


officer - 07.06.2007 kell 21:34

aga asiatec on ikkagi poisike minu kõrval kustutuste poolest Ilmselt modedele loojalne olemist tuleb temalt õppida !


freelancer - 07.06.2007 kell 21:36

Kustutuste?????ja ainult.
Sul pole ju hummerit off-temal on.Ja 180 sa pole samuti sõitnud-tema on.
Pealegi pole tal ühtegi vaenlast-aga sina nagu üksik rosin saias vaenlaste keskel.


Pipilota - 07.06.2007 kell 21:37

ehh, mis toppi ma nyyd jalle sattusin???


officer - 07.06.2007 kell 21:41

...minu tulemus: summa sumaarum 701....pole paha,minu advokaadist isa ja apteekrist ema oleksid kindlasti uhked mu üle!


pointer - 07.06.2007 kell 21:44

statistika järgi oled end aastate jooksul järjest parandanud..
või on moded leebemaks muutunud


freelancer - 07.06.2007 kell 21:46

Pointer-ära kujuta ette.Sellise kaadriga nagu meie ei saa head paremaks muutuda .Meie saame end ainult parandada.


pointer - 07.06.2007 kell 21:49

või tekib käegalöömistunne...?

203/93=2,1827956989247311827956989247312
2,1827956989247311827956989247312*203=443
officer, mina statistikuna ei taha küll kurja välja kutsuda, kuid soovitan uut nime mõtlema hakata


officer - 07.06.2007 kell 21:56

to pointer: mul praktikuna on vähemalt 3 nime tagavaraks ja dünaamiline IP


freelancer - 07.06.2007 kell 21:59

Dünaamiline ip
Pointer seda peaks sa kindlasti selgitama neile kes bannida kavatsevad.

Off
kindlasti oleks nimevalikus eelistatud sellised nimed nagu:

Officer I
Officer II
Officer III

Kuidagi kaunilt ja tsaarilikult tunduks Teie Kõrgeausus.


Imre - 07.06.2007 kell 22:00

Ma olen ikka statistiliselt(ja vist muidu ka) mõttetu inimene.
Isegi mu postitused ei vääri kustutamist.


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:01

millegiparast pakun, et selle tegevusega, mida te harrased siin hetkel harrastate, suurenevad teie numbrid margatavalt


pointer - 07.06.2007 kell 22:03

tead mina olen tagasihoidliku inimesena mõne mode selja tagant ainult piilunud milline foorum nende võluvas maailmas välja näeb. aga kellele ma peaks dünaamilisusest rääkima ma ei teagi

pipi, ära kutsu kurja välja! või loodad sada täis saada?


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:08

ma arvan, et mul juba nyydseks sada tais.

aga ainult au on kuuluda nii meeldivasse seltskonda. muidu ju toppidesse ei paase, on see siis pandavuse topp voi midagi muud


freelancer - 07.06.2007 kell 22:10

Rääkige mida soovite kuid sügav kummardus minu poolt härra Viidikule statistika eest.
Ja ime ime.Keegi ei poonud end ülesse ,keegi ei raputanud tuhka pähe.Kõik olid normaalsed(seda muidugi meie mõistes).Kuningad ei saagi endale lõõgastust lubada.

Ja milleks meid kustutada.Muidu jääkski foorum arutama ainult bussipeatuse asukohtade ja pliiatsiteritamise seisukohti.Idiootseid postitusi leidub ka peale meie.Ja et neid mõista tuleks endale tellikaga vähemalt pool tundi pähe peksta,et samale tasemele laskuda ja jutust aru saada.Seda aga lihtsalt ei viitsi.


officer - 07.06.2007 kell 22:11

to Pipilota:ma küll ei tea,kes sind on panemata jätnud,aga asiatec on modedele rohkem lojaalne olnud


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:15

ykski mode pole mind pannud ja lojaalsusest asiateci moodi on asi kaugel.


pointer - 07.06.2007 kell 22:17

Teemasse kah.
Mind häirib praegu, et see saaremaa kokkuka banner on kord tuuleveskiga, kord mustal taustal.
Ja siis ei saa ma veel aru sellest, et mis vahet on sellel mustal junnil punases või kollases kastis "tänaste" teemade all. et siis miks punases või miks kollases. junnist endast ma saan oma suurepärase loogikaga aru juba


officer - 07.06.2007 kell 22:18

to Pipi: ma pole sinust seda mõelnudki,ennem usun,et freelanceril on suured tissid


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:19

aga viimasel pildid olid need paris suured.


officer - 07.06.2007 kell 22:20

Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
Teemasse kah.
Mind häirib praegu, et see saaremaa kokkuka banner on kord tuuleveskiga, kord mustal taustal.....mustal taustal seepärast,et surnult sündinud üritus(sry!)


johann - 07.06.2007 kell 22:21

...olen kõrvalt vaataja(juba vana mees),ütlen mõne sõna sekka ,kui leian selleks vajadust.
Üldiselt enamus on suure algustähega.


freelancer - 07.06.2007 kell 22:23

Kuna meid offiga ilmselt ei taheta siis äkki Asiatec.Ta saaks endale sõbrad,suhtleks tarkade ja tublide inimestega.Saaks mulle ja offile tuule alla teha.Oleks kindlasti lojaalne.
Meie aga altpoolt vaataks.kuidas muutused toimuvad ja kes muutuma hakkavad-kui hakkavad.


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:24

asiatec bannib ju koik ara kel pole hummerit.


pointer - 07.06.2007 kell 22:25

ple teist juba tervelt aasta ja kvartal näha olnud, modet temast ei saa sellise aktiivsuse juures


muhhin - 07.06.2007 kell 22:25

Väike ääremärkus - te ei püsi jälle teemas


freelancer - 07.06.2007 kell 22:28

Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
Teemasse kah.
Mind häirib praegu, et see saaremaa kokkuka banner on kord tuuleveskiga, kord mustal taustal.
Ja siis ei saa ma veel aru sellest, et mis vahet on sellel mustal junnil punases või kollases kastis "tänaste" teemade all. et siis miks punases või miks kollases. junnist endast ma saan oma suurepärase loogikaga aru juba


Mustal taustal on ta pärast seda kui kokkukas saaremaal on lõppenud.Asi lihtsalt ette tehtud.Siis kantakse ka saaremaa nimi euroopa kaartidele mustade tähtedega ja ilmselt hoiatava sildiga


Pointer
Kui mõne modega asiatecil keskmine võtta siis võib väita et ta on iga päev foorumis.Kaks pead on kaks pead.


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:29

god bless you, muhh. mis me ilma sinu aaremarkusteta teeks, oleks koguaeg teemast valjas


officer - 07.06.2007 kell 22:30

to muhhin: võin vähemalt oma nimel öelda,et mind ei häiri siin midagi ............ aga kui meie tagasihoidlik arutelu siin (meie une ajast-ääremärkusena!) teemal,"kuidas foorumit veel paremaks teha" häirib,siis tuleb uus vastavasisuline teema tekitada?


freelancer - 07.06.2007 kell 22:34

Off
teeme teema:
Kuidas sina teritad pliiatsit kas keskelt küljelt või otsast,Hiljem jagaks retsepte ja arutleks teemal:

Epileeritud undiinide frappeerimisest mesosfääris ja nende kompromissirtust konsolideerumisest ja perseverentsusest.
8Võivad esineda trükivead)


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:35

tostatan ettepaneku teha labuteema, kus unetud, kompleksides ja ego-tripitajad saaksid aega viita. modede-poolt ootaksin vastutulelikkust eid poste mitte ara kustutada.


ariita - 07.06.2007 kell 22:35

täitsa tore oli seda kergelt vürtsitatud huumorit lugeda, äkki homme oleks juba hilja. Tänud teile lõbus rahvas, kes ütles, et elu peab raske olema - naerdes läbi elu ja on kõigil kergem


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:37

muide, kaaskodanikud, kelle poole peaksin poorduma, et yhte oma postitust, mis ebaoiglaselt mode pisimimmi poolt kogemata ara kustutati? vabandused, mis hiljem jargnesid, mind sellest blacklistist enam ju ara ei vota.

/me on murest murtud


johann - 07.06.2007 kell 22:38

...HUMMER ei ole näitaja.See "sohver" võib Sind vabalt alla ajada.Mul on sedajagu lihtsam ,et Freelancer "kasutab"minu mõtteid".
Mul on hea tõdeda,et enamus juttu kattub minu arusaamaga.


pointer - 07.06.2007 kell 22:38

ebaõiglustest tuleb üle olla. sellepärast me siin ju olemegi, et tugevamaks ja paremaks saada ja karastuda


officer - 07.06.2007 kell 22:39

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
....... ja perseverentsusest..... kas selles sõnas väljendub meditsiiniline vihje seedekulgla väljundosale ???


pointer - 07.06.2007 kell 22:41

emaili nupp ka ei tööta. võiks selle ära kustutada siis üldse. mind hakkas häirima, et mul on pikem kui johannil. see nupurodu


freelancer - 07.06.2007 kell 22:43

Iga sõduri unistus on saaa kunagi kindraliks......

johann
Tänud poolehoiu eest.Kui modeks kunagi saan....


Pipilota - 07.06.2007 kell 22:46

Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
...mind hakkas häirima, et mul on pikem kui johannil...


tavaliselt meestel ju ikka vastupidi..


officer - 07.06.2007 kell 22:49

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
.Kui modeks kunagi saan....


..... asiatec ja confidence on sellele mõõtmatult lähemal,kui sina(sry traumeerimise eest-ilusaid unenägusid)


freelancer - 07.06.2007 kell 22:52

Sa off nagu Lavrenti Beria juba.Soovid inimestele head und omamoodi.Sinu pärast pean end tundma nagu pornonäitleja kel ei tõuse.


bellatrix - 08.06.2007 kell 05:09Igatahes, ärge vahetage taustavärvi, palun..


julianus - 08.06.2007 kell 12:20

Kuna postitan küllaltki harva, siis eriti nagu midagi ei häiri. Enamvähem viisakas seltskond. Võib-olla siiski mõne postitaja meeletu tähelepanu vajadus ning mõttetute postituste tegemine.


skingirl - 08.06.2007 kell 13:16

kas see mõttetute postituste tegija ei ole ometi mina , ma kogu aeg püüan mõtetu olla ja mõttetuks jääda ja olla täielik kanaaju, kas see on õnnestunud ma ei tea
aga peaasi,et litsid foorumisse sekspertidest ei roni !
PS taustavärv on üks mõnusamaid, ma lähen kohe märjaks


julianus - 08.06.2007 kell 15:31

No ma küll ei pidanud kedagi konkreetset silmas, rohkem üldises mõttes!


skingirl - 08.06.2007 kell 15:35

siis ära nori siin tüli!
mul on väikesed tervad nukid


Pipilota - 08.06.2007 kell 17:29

miks pole moded oma tookohuseid taitnud??? eilne labu koik kustutamata!


skingirl - 08.06.2007 kell 17:36

Juu siis oli hea läbu või on moded kõik peast soojad ja ei adu läbu olemust, ainus oli muhhin kes manitses kodanikke ja korrale kutsus.


ariita - 08.06.2007 kell 17:44

mis sel läbul häda oli! mõnus aasimine kas kogu foorumi elu peaks püsti seisma vaid mõnekuistel suhetel ja nendejärgsetel "nutu lauludel", no natuke titetegemist ja striptiisi ka..., mõned küsimused rasedustestist ja soru poliitikat...
Pooldan nalja ja naeru, ega me alaealised pole, et maitsepipart teragi lisada ei võiks


Pipilota - 08.06.2007 kell 17:48

teen ettepaneku ariita modeks teha!


skingirl - 08.06.2007 kell 17:59

tundub jah , et see soolikas pole tal veel umbes või on värskelt läbi puhutud, mina olen poolt
tehke või ministriks


muhhin - 08.06.2007 kell 20:43

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
miks pole moded oma tookohuseid taitnud??? eilne labu koik kustutamata!


Mulle ei meeldi sita sees sorkida

muhhin@ootab vallandamiskäskkirja


ariita - 08.06.2007 kell 22:09

Pipi ja Skin! selles olen ma ammu juba kindel olnud, et te mõlemad oskate päeva paremat nalja teha


confidence - 09.06.2007 kell 00:12

Mulle ei meeldi see foorum aga mulle meeldib jääda põhimõtteliselt anonüümseks. Elagu foorum.


Pipilota - 09.06.2007 kell 01:44

mis jutt see oligi porsast ja tema karsast ja kylmunud maast... voi midagi muud sellist??


shram - 09.06.2007 kell 20:59

Senini pole midagi tema vastu. Siin saan olla anonüümne. Ennast avada. Kuid just nii nagu vaja, ilma inimestega tuttavaks saamata. Piisab, kui küberruumis kohtume ja mõtteid vahetame. Nii et vähemalt ühele täidab ta oma kohustusi plaanipäraselt. Nii et nahka üle kõrvade pole tõmmatud ja teenus toimib korrektselt.


freelancer - 10.06.2007 kell 22:01

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
miks pole moded oma tookohuseid taitnud??? eilne labu koik kustutamata!


Mulle ei meeldi sita sees sorkida

muhhin@ootab vallandamiskäskkirja


Kas sa mõtlesid selle all kommentaare või oma kuulumist modede hulka-mitte ei mõistnud,
Kui nüüd tõsist juttu ajada siis Mina küll sinu vallandamist ei poolda.


susanna - 10.06.2007 kell 23:15

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
mis jutt see oligi porsast ja tema karsast ja kylmunud maast... voi midagi muud sellist??


oli paha siga, mitu viga
kord maa külmunud, kord kärss kärnas


anne51 - 11.06.2007 kell 15:32

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Selle all, kas postitust on üldse vaja, mõeldakse seda, kas see sisaldab teistele ka midagi informatiivset või on see tehtud vaid läbu, sõimamise, lobisemisvajaduse rahuldamise, postituste arvu suurendamise vms eesmärgil.

Muidugi soovitakse teada liikmete arvamusi, kuid arvamusi, mis on põhjendatud ning mis sisuliselt pakuvad ka teistele lugemiseks midagi
Vot!
Tuleb ka oma lobisemisvajadust talitseda ja sisuliselt midagi pakkuda...


Marchrabbit - 11.06.2007 kell 21:34

Mind vahepeal häiris suur külaliste arv siin foorumis.Siis sain lõpuks jälile,millest see tuleb.Nimelt on meil sekspertide funktsioon ka,kus saab nõu küsimas käia.Trehvasin siis ühe teema peale,kus arutati,kes on lasnud ennast koeral panna.Tundus väga kuum teema olema.Sealt siis ka palju registreerimata külalisi?


freelancer - 11.06.2007 kell 21:36

see oli ilmselt Kennelite väljasõiduistung.Pealegi mis seal siis halba on-Koerad on ju võrratud.


jenni - 12.06.2007 kell 08:05

Tsitaat:
Algne postitaja: Marchrabbit
Mind vahepeal häiris suur külaliste arv siin foorumis./.../


Mismoodi saab selline pisiasi üldse häirida?


skingirl - 12.06.2007 kell 08:17

jäneseonu on lihtsalt peast nats soe, võibolla ta kardab,et jääb mõnele tuttvale mõne koerateemaga vahele


pointer - 12.06.2007 kell 14:05

http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=11889
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=10296
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=8385Kaks neist lukus. Teema üks. Ja teie ärgitate enne teema tegemist kasutama otsingut. Modedmoded


Imre - 12.06.2007 kell 14:44

Liigne möla, aga midagi ei öelda kokkuvõttes.
Aga eks see on igal pool ja iga inimesega nii.


sossuke - 12.06.2007 kell 16:24

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Tsitaat:
Algne postitaja: Marchrabbit
Mind vahepeal häiris suur külaliste arv siin foorumis./.../


Mismoodi saab selline pisiasi üldse häirida?


vennaskonna vaim sai vigalibad imbusid sisse


Marchrabbit - 12.06.2007 kell 20:45

Ma ei saa aru neist võõrastest,kes käivad siin meie postitusi lugemas.Ise nad nagunii postitada ei saa.
See koeraga olemise teema oli tõeste uskumatult nilbe.
http://www.kodutud.com/seksperdid.php?a=thread&b=901&c=0


pointer - 12.06.2007 kell 21:38

mismõttes võõrastest. ma käin epl.ee-d ja sadaüht muud kohta ka ilma regamata lugemas. mõni vb ohib, aga mul savi


Uss - 13.06.2007 kell 08:33

Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=11889
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=10296
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=8385Kaks neist lukus. Teema üks. Ja teie ärgitate enne teema tegemist kasutama otsingut. Modedmoded


Need on ilusad teemad küll.
Aga ühe mittelukus sünnipäevateemaga juhtus eelmisel aastal nii:
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=8934&page=2Kuigi tegelikult võib ju aastaringselt õnne soovida.


skingirl - 13.06.2007 kell 15:45

Tsitaat:
Algne postitaja: Marchrabbit
Ma ei saa aru neist võõrastest,kes käivad siin meie postitusi lugemas.Ise nad nagunii postitada ei saa.
See koeraga olemise teema oli tõeste uskumatult nilbe.
http://www.kodutud.com/seksperdid.php?a=thread&b=901&c=0

isver kui rõve, jänkuonu ma olen sinuga nõus võõrad on rõvedad eriti need perverdid seksperdid aga seks müüb aga nimetagem ikka asju õigete nimedega, seksperverdid mitte eksperdid


Pipilota - 13.06.2007 kell 15:50

nilbe jutu jatkuks veel see, et minu alumise korruse naaber ilmselgelt seksib koeraga. igal hommikul tapselt kell 6.15 hakkavad haaled peale. koera nimelt ja parast ka mehe.
ma tahaks panna seda oma rikutud ettekujutluse (tanu kodututele) arvele, aga ka teised naabrid arvavad seda.
jole-jole-jole.


skingirl - 13.06.2007 kell 16:03

issver miks sa midagi ette ei võta, kutsu fpi või sia appi
teil on seal isegi ratsapolitseinikud väga seksikad nagu ma telekast näind olen


Marchrabbit - 13.06.2007 kell 18:04

Kujutage ette nüüd olukorda,kus mingid võõrad tegelased arutavad sekspertides kõigepealt sellest,kuidas nad koera panevad ja siis tulevad siis meie postitusi lugema. Sellega on lihtsalt raske harjuda.


Pipilota - 13.06.2007 kell 18:13

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
issver miks sa midagi ette ei võta, kutsu fpi või sia appi
teil on seal isegi ratsapolitseinikud väga seksikad nagu ma telekast näind olen


pigem peaks loomakaitsjad appi kutsuma. fpi voi sia ei aita siinkohal. peresisene asi.

aga meil on koige seksikamad vaieldamatult tuletorjujad, ausona!


pointer - 14.06.2007 kell 17:46

online kasutajate all võiks olla näha külaliste IP.


Pipilota - 14.06.2007 kell 18:10

mind hairib see, et pointer tahab alati siinkohal teemas pysida


freelancer - 14.06.2007 kell 19:08

Pointer on lihtsalt tubli.Samuti nagu sinagi pipi


skingirl - 15.06.2007 kell 08:25

pipi kas on tõsi,et tuletõrjujad ei kanna aluspesu?


pisimimm - 15.06.2007 kell 09:13

Skin, mida need tuletõrjujad ja nende aluspesu meie foorumisse puutuvad Või sellesse, mis portaali juures meeldib/ei meeldi


skingirl - 15.06.2007 kell 09:17

See ei meeldi, et ühtegi tuletõrjumise teemat pole ja tuletõrjujaid pole kaa


vaarema - 15.06.2007 kell 09:18

Mind häirib see, et midagi ei häiri
Tahaks põriseda aga pole kuskilt kinni hakata


Sybill - 15.06.2007 kell 09:22

Häirib see, et kõnealune foorum tekitab sõltuvust.
No ei meeldi mulle sõltuda


skingirl - 15.06.2007 kell 09:26

võibolla peaks sind dilli juurde somaaliasse võõrutuskuurile saatma, ma olen kuulnud, et ta pole kordagi seda foorumit vaadanud ka ilma logimata, täiesti võimalik on


Sybill - 15.06.2007 kell 09:27

ah et sellist elumuutust nimetatakse nüüd somaaliaks

btw. tervita teda


skingirl - 15.06.2007 kell 10:03

ofkoos ma tervitan


ariita - 15.06.2007 kell 11:37

Sõltuvuse olen siit igal juhul saanud, meeldib see mulle või mitte, aga lepin lihtsalt meeldiva olukorraga
siiski arvan, et mittefoorumlasele peaks avatuks jääma vaid "Meelelahutuse" all olevad teemad, sest teistest teemadest võib ju välja lugeda mõndagi isikupärast, milleks "mittekambalised" peaksid kursis olema, kes me oleme ja millega tegeleme, mida soosime ja mida taunime
Ei meeldi mulle kui võõrad mu tuttavate territooriumil "nuusivad" ja ka albumites sorivad, sorry kui tundun liiga privaatsust soosiv


pointer - 15.06.2007 kell 13:56

nooh, privaatsust saab ju kaitsta. ei pea panema oma pilti, käima kokkutulekutel ja rääkima identiteeti paljastavat juttu. mitmed meie hulgast on ju sellised, et kujuta ettegi kes, kui vana ja kus elab.. vb mõnda foorumlast näed IRL igapäevaselt ja suhtled, kuid sa ei tea seda

Ei usu, et foorumi muutmine kinniseks midagi paremaks teeb. Jääb vaid vähemaks uut ja värsket verd kes peale lugemist otsustavad ennast regada.


Sybill - 15.06.2007 kell 13:58

Ma leidsin Kodutute foorumi just üht konkreetset mind huvitavat teemat otsides. Oleks foorum kinnisem, siis mind siin poleks ja sellest oleks kahju....minul


ariita - 16.06.2007 kell 12:27

Tundub mulle jah, et ajan foorumi ja klubi mõisted sassi, sorry


SinineLiblikas - 16.06.2007 kell 13:38

mind häirivad vaidlused kellegi arvamuse üle.Me mötleme köik oma moodi ja meil on iga asja kohta eenda isiklik seisukoht milleks hakkata enda arvamust peale suruma et ntx mina ütlen jaa see on minu arvamus ja keegi hakkab seda nina alla hööruma et ikka eii ja kuidas sina vöid jaa öelda...suht nöme kas pole?!:S


Maiu - 16.06.2007 kell 13:47

Just- kuidas sina võid "jaa" öelda, kui mina näen seda "ei"na
Minu meelest see kõige toredam asi, siin foorumis. Sest enamjaolt suudetakse oma eisid ja jaasid ka põhjendada ja vat see on huvitav.
Kumbki ei pea loobuma oma põhimõtetest ja kumbki ei tunne oma seisukohtade pärast halvasti. Minu meelest need, kes saavad oma väidetele vastuväiteid ja reageerivad nendele
märgiga, nendele ei saagi kodutute keskkond mingit rõõmu pakkuma.

Nii et teemasse- mind häirivad märgid


sossuke - 16.06.2007 kell 22:34

häirib??? kummipeaga kiusakad kriitikat mittetaluvad huumorivaegurid, kellele peab verbaalselt vastu pead taguma,
mis tegelikult kokkuvõttes on tühi töö ja vaimu närimine


officer - 17.06.2007 kell 09:03

to sossuke: nii mõnigi neist on modeks trüginud ja naudib seda iseenese väljaelamise võimalust


ariita - 17.06.2007 kell 11:01

Aga mina tänan modesid, et nad sossukese ja offi postituse vahel luuaga tegutsesid ja ühe koduka agressiivsed ja solvavad postitused koristasid (mitte mind solvavaid), ärgem solvakem isikuliselt tundmata inimest ja ka tundes teda, mitte


LadyButterfly - 17.06.2007 kell 12:41

Mind pisut häirib, kui keegi pidevalt verbaalselt permanentselt ära panna üritab kuid lõppkokkuvõttes... las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi... krt, mulle tundub, et keegi on nii juba enne mind öelnud
Ärgem laskem ennast provotseerida tühistel ärplejatel ja ärgem solvakem teineteist, isegi, kui selleks paistab põhjust olema! Vähemalt võiks üritada viiskaks jääda... mina üritan


officer - 17.06.2007 kell 13:51

Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
Aga mina tänan modesid, et nad sossukese ja offi postituse vahel luuaga tegutsesid ja ühe koduka agressiivsed ja solvavad postitused koristasid (mitte mind solvavaid), ärgem solvakem isikuliselt tundmata inimest ja ka tundes teda, mitte


.... kui sind ei solvatud,miks arvad,et teisi solvati,pead ennast Jumalaks või?
Kas (sinu hinnangul) seda "agressiivset" kodukat ei tohi häirida,kui tema siiral, sistunde ajendil kirjutatud kommentaar kustutatakse mitte eriti haritud, tasakaalutu,ilmselt alaväärsuskompleksi all kannatava mode poolt ?


ariita - 17.06.2007 kell 14:01

off! sorry! olen jah, selliste vaadetega, et ei meeldi kui kaaslasi rämedalt solvatakse ja ollakse ka tänaval nõus sõimlema, mis teha, see on minu "kiiks"


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 14:02

Tsitaat:
Algne postitaja: Maiu
Nii et teemasse- mind häirivad märgid


Sellega saab ainult nõustuda.Viimane aeg on kasutusele võtta selle märgi esikülg!


officer - 17.06.2007 kell 14:05

to ariita:Sinu jalutuskäikude kohta tänaval ei oska ma midagi kosta,aga sinu kaaslased võivad ikka ise neile suunatud rämeda sõimu kohta sõna võtta(eriti,kui nad selle ise esile kutsusid),.......kui nad just koomas ei ole


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 14:08

Sorry.Minu jäneseaju ei suuda tabada viimase postituse mõtet.See läks mul ühest kõrvast sisse ja teisest välja.
Tegelikult ma palun natuke lahtiseletamist.


ariita - 17.06.2007 kell 15:56

off! pole nad koomas midagi, neil on vaba päev


Pipilota - 17.06.2007 kell 16:11

Tsitaat:
Algne postitaja: Marchrabbit
Sorry.Minu jäneseaju ei suuda tabada viimase postituse mõtet.See läks mul ühest kõrvast sisse ja teisest välja.
Tegelikult ma palun natuke lahtiseletamist.


mis siin seletada, confidence mollas pisut


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 19:58

Selge! Püüame olla siis jätkuvalt tolerantsed.


freelancer - 17.06.2007 kell 20:34

Mind natuke häirib meie modede arusaam:
On olemas kaks seisukohta-Modede seisukoht ja vale ehk tavakasutaja seisukoht..Teatud määral toetan kahe käega Offi seisukohta.Võim ja lollus peavad olema lahus.


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 20:38

Väike pinge ei teeks muidugi foorumile paha.Ilmselt kardetakse,et asi väljub kontrolli alt ja pärast on rohkem kustutamise tööd.


officer - 17.06.2007 kell 20:44

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Mind natuke häirib meie modede arusaam:
On olemas kaks seisukohta-Modede seisukoht ja vale ehk tavakasutaja seisukoht..T


.... no võid olla kindel,et mitte kõik moded pole sellise arusaamaga(mis sina üldistades-negatiivsena mainisid) ja seda muidex ilma taevase abita...

to m.jänes: sellised mitte pahad pinged võiksid hoopis püksis olla,mitte siin


freelancer - 17.06.2007 kell 20:44

Tervitus off.
Millises teemas täna diskussiooni aretama hakkame.

Jänks
Mina isiklikult küll ei näe mingeidki pinge rakukesi.Inimesed on vabad ja lävivad rõõmsalt.Mida veel tahta.See,et moded kustutavad pole ju iseenesest halb.Kahju on siis kui nad lihtsalt kustutavad kustutamise pärast.Aga niisama-andku minna.Idsiklikult mind see ei sega.


officer - 17.06.2007 kell 20:48

to free: vat ei teagi,modeks pürgiv confidence on tavaliselt viljakas nende teemade arendamisel!


freelancer - 17.06.2007 kell 20:51

Huvitav- confidence modeks-aga meie,kas meie siis jälle ei kõlba modeks.Olime ju nii korralikud tükk aega.


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 20:51

Inimesed vajavad vahel ka adrenaliini süsti.Selles mõttes polegi ju paha,kui confidence aeg ajalt jälle sae käima tõmbab


officer - 17.06.2007 kell 20:57

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Huvitav- confidence modeks-aga meie,kas meie siis jälle ei kõlba modeks.Olime ju nii korralikud tükk aega.


ma ei saa nii kaua korralik olla,mu perearst juba pahandas mu madala vererõhu üle!


freelancer - 17.06.2007 kell 20:59

Anna oma perearstile foorumi aadress ja tal poleks enam sinuga üldse aega tegeleda.


officer - 17.06.2007 kell 21:02

nohh see käiks rohkem hullumaja arsti kohta,nendele pidi seal ka suht palju külge jääma


freelancer - 17.06.2007 kell 21:08

siis nagu selkles naisevalmistuse värgis kus polnud selge kumb kummale andis.


officer - 17.06.2007 kell 21:13

ma ei saanud su kommentaarile hästi pihta,aga sellega meenus üks lapsepõlves ölutjoovate meeste ütlus,millest ma muidugi aru ei saanud,see oli: üks kepib üht ja teine teist,aga õige kepp on kaugel neist!?/ Seda ümiseti mingi Anna Haava laulukese viisil/


freelancer - 17.06.2007 kell 21:17

Algust ei hakkaks ümber jutustama.Vaid alustaks sealt kus naine peaaegu valmis ja vaja tutt veel ära vormistada.
Kurg pani siis nokaga ja sellest ajast kurel nokk punane.
Tõmmati siis konn vahelt läbi-sealt see limasus
Lõpuks käidi veel heeringaga üle aga küsimuseks jäigi -kumb kummale andis.


officer - 17.06.2007 kell 21:19

Wuijhh,free......


freelancer - 17.06.2007 kell 21:24

Lähengi voodisse häbenema.Pärast tulen tagasi-


officer - 17.06.2007 kell 21:27

Õige, confidence ja üks mode on kaa ennast sisseloginud ,meil läheb raskeks!

noo nüüd neid modesid juba 3


freelancer - 17.06.2007 kell 21:30

Praktikantmode


officer - 17.06.2007 kell 21:32

nuu ma arvestan teda ikka kaa,kena armas inimene ja veel saaremaalt


sossuke - 17.06.2007 kell 21:44

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Ärgem laskem ennast provotseerida tühistel ärplejatel ja ärgem solvakem teineteist, isegi, kui selleks paistab põhjust olema! Vähemalt võiks üritada viiskaks jääda... mina üritan


see on armas jutt


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 21:45

Selleks ,et valged lambad paistaksid ikka valgetena on vaja musti lambaid...


freelancer - 17.06.2007 kell 21:47

Märtsijänes
Kuidas suudaks sa särada tigude kõrval.Näppu m.... ikka ei võrdle küll.


LadyButterfly - 17.06.2007 kell 22:02

Sel juhul, palun, võistlejad (võitlejad), suunduge läbuteemasse, sest siin hakkavad luuad välkuma


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 22:03

Siinkohal tsiteerin Oma suurt iidolit Onu Remust:"Mulle tundub rebaseonu,et see metslane on sulle vikatiga virutanud."


officer - 17.06.2007 kell 22:04

to Lady: kirjutan sellele igati alla...


julianus - 17.06.2007 kell 22:08

Mõtlen, et ebaviisakate inimeste koht pole siin foorumis. Võiks veidi ringi vaadata, on ka selliseid foorumeid, kus ropendamine väga oodatud.


ariita - 17.06.2007 kell 22:08

Aga Sulle Rull-Nokk lüüakse lihtsalt luuaga sõit sisse, kas tõesti on vanemad Sind suures vihas siia ilma teinud, et seda viha vahtu tuled siia foorumisse välja elama, mine peksa üks kõrts segamini, siis vähemalt isoleeritakse sind mõneks ajaks võre taha,

Sel juhul, palun, võistlejad (võitlejad), suunduge läbuteemasse, sest siin hakkavad luuad välkuma

Las välguvad, kellele seda kurjust ja vihkamist homme enam vaja


Marchrabbit - 17.06.2007 kell 22:09

Õige mõte !Plats puhtaks!


sossuke - 17.06.2007 kell 22:12

nojah, täiskuu eel ja järgselt pidi hullud eriti aktiivsed olema.

küllap 15.juuni hullumisejärgne pohamakas mõnel


freelancer - 17.06.2007 kell 22:12

Leediliblikas kas talle kuidagi mürki ei annaks anda-luuast oleks nats vähe.Miks küll modedel pole voli kasutajaid ära mürtgitada või maha lasta.


sossuke - 17.06.2007 kell 22:13

free, sõrmede murdmisest oleks kaa juba abi


freelancer - 17.06.2007 kell 22:14

Tal niikuinii varsti tatist klaver lühises ja seni kuni uue jaoks raha kerjab pole teda siin.Niiet nats veel kannatust.


LadyButterfly - 17.06.2007 kell 22:15

Mis mürki? Ärplejatel kukkedel lüüakse pea maha nigu naksti.


ariita - 17.06.2007 kell 22:21

ega selleealised kuked sünni mitte pattagi panna, visata tuleb nad nagunii penidele

jutt on ainult kukkedest, kes suures enesekehtestamise tuhinas kokku kukuvad


madu - 21.06.2007 kell 14:23

Erinevaid teemasid lugedes avastasin, et tegelikult mind ikkagi häirivad need postitused, kus inime pole vaevunud (pole aega jätkunud?) kirjavahemärke kasutama ja kus õigekiri on sedavõrd olematu, et postituse mõte läheb kaduma.

Milleks siis üldse kirjutada, kui ei soovita, et kirjapandust ka ülejäänud aru saavad? Niisama trükkimise lusti saab ju notepadis vms programmis ka maandada?


vaarema - 21.06.2007 kell 14:45

See ei häiri ju portaali juures, see häirib kasutajate juures


pointer - 21.06.2007 kell 14:47

portaal- see oleme meie!


vaarema - 21.06.2007 kell 14:56

Sul võib ju õigus olla aga meid on raske muuta. Nii, et nende vigadega peab kas leppima või MEIE hulgas karmi tsensuuri kehtestama


madu - 21.06.2007 kell 15:03

vaarema, portaal koosneb foorumitest, mis omakorda koosnevad teemadest ja viimased postitustest. Sai vist õigesti?

Ja loomulikult ma lepin asjadega, mida ma ise otseselt muuta ei saa. Lihtsalt vastasin teemaalgatuses olnud küsimusele.
Kas peaksin edaspidi tsenseerima kõik oma vähegi negatiivsema alatooniga postitused ja ainult rõõmuhõiskeid kuuldavale tooma?


vaarema - 21.06.2007 kell 15:05

Et oleks huvitavam siis otse vastupidi


saatan000 - 05.07.2007 kell 11:27

Kas ei saaks neid kasutajaid ära kustutada, kes pole aastaid juba KODUTUsse sisse loginud.


jenni - 05.07.2007 kell 11:39

saatan, kui saladus pole, siis miks see sind häirib (ja ka paljusid teisi)?
Kas nii leiad kiiremini potentsiaalse armukese?


saatan000 - 05.07.2007 kell 11:58

Seda ta on jah, aga kui vaadata reg listi siis seal on palju nö. aegunuid .


jenni - 05.07.2007 kell 12:55

Las nad siis olla "surnud" ja puhaku rahus


prints33 - 06.07.2007 kell 04:48

Mind häirib see, et ei saa siin ennast kustutada, ,teeks seda kohe ja praegu.


Pebbles - 06.07.2007 kell 08:34

Häirib mõne inimese rumalus


mmunk - 28.09.2007 kell 11:27

viimastel kuudel eriti laialdaseks muutunud ära- ja näkkupanuliikumine teeb kurvaks ja röövib postitamise isu ega kutsu kaasa mõtlema mitte ainult minul, olen seda mitme varem (rohelisema rohu ja sinisema taeva aegu) aktiivse postitaja suust kuulnud..

ehk näeme siis, kui rohi taas rohelisemaks muutub või kui tekib ei-tea-kust motivatsioon seda ise rohelisemaks muuta. mina võtan aja maha.


officer - 28.09.2007 kell 11:51

Tsitaat:
Algne postitaja: Pebbles
Häirib mõne inimese rumalus


aga mis tasandilt lähtudes pead sa kedagi rumalaks,ilmselt enda tasandilt?Aga on ju loomulik,et see,keda sina rumalaks pead,peab sind rumalaks!
Foorum oma olemuselt peaks olema ikka selline,kus võidakse (julgelt) vastandlikke arvamusi ja teemakäsitlusi&arusaamasid väljatuua. Ja sellepeale ei tohiks inimesed solvuda,ja kui kustutamise suva endale vöetud,siis ennast realiseerima läbi kustutamise.... Viimane tegevus on õigustatud ikkagi ainult sõimu ja ropendamise või üldtunnustatud eetiliste tõekspidamiste vastu eksimuste puhul,nagu ka seadused seda ette näevad.
Sama kehtib ka väga kergekälise selektsiooni kohta,mis on eksponeeritult teemakohane-mis mitte,see on minu meelest väga kitsarinnaline ja põhjendamatult emotsionaalne!
Kui keegi arvab,et mingi postitus teda solvab,aga postitusest ei ole väljalugeda viidet kellegile isklikult,siis on see solvuja enda probleem ja siin seda väljaelada ei ole asjakohane.
Vabandan pika kirjatüki pärast!


freelancer - 28.09.2007 kell 18:59

See,et mõned su mõttevilju veerides vahepeal magama peavad,et väheke kosuda, pole veel argument,et oma mõte lühidalt kirja panna.Siin on ennegi esitatud oma arvamust lühidalt,ilma et seda põhjendada.Minu arust on see veel küündimatu kui enda seisukohta põhjendada.


kontorihiir - 28.09.2007 kell 19:04

off, pikk jutt sitt jutt

aga ju tundsid end puudutatuna

aga nagu meie mimm armastab ikka öelda: solvumine on vabatahtlik


officer - 28.09.2007 kell 19:06

to k.hiir: minu jaoks on jahh suht eksootiline,kui minu jutu kohta "sitt" öeldakse,igal juhul põnev vaheldus argiellu


freelancer - 28.09.2007 kell 19:08

Ka mina ei liigitaks meie arvamusliidri juttu mitte plämaks.Mõte on tunduvalt sügavamal peidus kui silmad lugeda oskavad.


kontorihiir - 28.09.2007 kell 19:16

off, võib ka ilusamini öelda...shit näiteks

aga millest te üldse räägite`?...loomulikult kui ütled kellegi kohta loll või rumal, siis ikka endast lähtudes ju ...võib ka muidugi öelda teise kohta loll või rumal kuulates näiteks enamuse arvamust konkreetse isiku kohta ja lihtsalt ühineda sellega....aga siis võib selline arvamusavaldus osutuda lihtsalt pinnapealseks....

free, ja muidugi on ofi jutus iva, nagu alati

aga pikk jutt shitt jutt


officer - 28.09.2007 kell 20:17

erandina siit foorumist,on naistele ikka meeldinud,kui ma veica pikemalt..... pealnäha lihtsat asja ajan


freelancer - 28.09.2007 kell 20:31

Suru eneseuhkus maha ja saavuta samasugune poolehoid ka meesterahvaste ja poiste(üle 18 aasta)hulgas


ariita - 28.09.2007 kell 20:32

juba mitmendat nädalat veerevad ühed ja samad teemad silmeees, no "helged pead", tehke uusi teemasid


officer - 28.09.2007 kell 20:36

kas tütarlaps ariita otsib siit vaheldust rutiinsesse öö(sex)ellu kahe-kolme seniilse vanamehe seltsis?


ariita - 28.09.2007 kell 20:38

mulle ei meeldi kunagi seisev vesi ega pika- ajaliselt ühed ja samad probleemid
aga, kes need seniilsed nüüd on


officer - 28.09.2007 kell 20:41

to ariita: seisev vesi ei meeldi,aga ntx muud seisvad asjad.....(siin foorumis muidugi,sry ühemõttelise jutu eest)


ariita - 28.09.2007 kell 20:44

seisvad asjad meeldivad rohkem tõesti kui ümberkukkuvad asjad, need ju tekitavad kaose


freelancer - 28.09.2007 kell 20:55

Kas sa oskad välja pakkuda mõne teema äkki ise.


ariita - 28.09.2007 kell 21:01

vot, ei oska


officer - 28.09.2007 kell 21:05

ariita,õige,on asju,mida üksi ei oska teha....


tiivitaavi - 21.12.2007 kell 00:57

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Kaebused, soovitused jms palun kõik siia! [/tsitaa


vihmakass - 21.12.2007 kell 01:04

Ah nii, on voi - mulle ka ei meeldi! Mis mote sel on


rossi - 21.12.2007 kell 08:39

Ei meeldi see,et siin lubatakse üle normaalse(või vähemalt minu taluvuspiiri) ropendamist ja kultuuritust,mida moderaatorid või mis iganes asjamehed rahulikult pealt vaatavad või isegi ühinevad sellega...
Uue liitujana olen kindel,et paljud veel mitteliitunud siinse "traffiku" passiivsed jälgijad jäävadki siia liitumata seoses siinsete sõnavõttude vaegintellektuaalsuse tõttu.Milleks veel uusi sõnavõtte avaliku WC seinale?
Ma ei imesta,kui see tähelepanek kiiresti kustutatakse,kuna julgen moderaatorit (glavlit) arvustab


pointer - 21.12.2007 kell 09:45

eee, Sirbil ei ole mingit foorumit?


Uss - 21.12.2007 kell 11:24

No ma ei tea. Kui ikka MINU taluvuspiir ületatakse, siis ma tean ISE, mida teha. Mitte ei hakka moderaatorite tegutsemist ootama/nõudma ja WC seinale tegema postitusi sellest, kuidas minu taluvuspiir on ületatud. Miks küll kasutaja rossi oma intellektuaalsust raiskab?


ullike - 21.12.2007 kell 11:46

Elegantne näide selle kohta, kuidas teisitimõtlejaid materdama hakatakse. Mullegi ei meeldi siinne ropendamine, aga ise poleks ma hakanud sellest rääkima. Põhimõttel - küürakat ei paranda haudki. Küürakad minu nägemuses on siis ropendajad. Rossi loodab veel maailma parandada ja ütles välja, mis mõtles - muideks, ainult vastas teemas esitatud küsimusele. Ei midagi rohkemat.

Ja selle eest ta veel saab


tiivitaavi - 21.12.2007 kell 11:47

Jah rossi on julge tüdruk,valime ta foorumi ametiühingu esimeheks(naiseks)

Loodan,et ta pole naisõiguslane.


Uss - 21.12.2007 kell 12:08

Miks see teisitimõtlemine ainult foorumi materdamises seisneb? Kust te neid kõikehõlmavaid roppusi loete? Ise pole ma nagu peale sattunud? Miks mina ei võiks vastata rossi kommentaarile? Kas ma olen siis vähemõiguslik foorumi liige? Pealegi pole ma sattunudki lugema eriti teistlaadi rossi kommentaare kui see siin- ikka sellest kui kultuuritud ja vaegintelligentsed kõik(või vähemalt enamus) siin foorumis on. Ma ei nõustu sellise väitega- mis ma siis tegema pean? Elegantselt vait olema, et mitte saada süüdistust mingite niinimetatud teisitimõtlejate materdamises?


ullike - 21.12.2007 kell 12:32

Rahu, ainult rahu
Uss, ära võta nii isiklikult Ega sa ainuke pole, kes rossit kritiseerib, kusjuures sinu jutt on veel küllaltki leebe.
Selge see, et rossil on oma kultuuriprobleem ja sellega peab ta ise toime tulema. Eks me kõik tahame näida paremad, targemad jne. , nii ka tema. Aga tema liigitaksin ma nende küürakate hulka, kes võivad paraneda enne haudagi
Mu jutt on küll täiesti teemast välja, aga mulle meeldib, et siin on erisuguseid kasutajaid, kelle üheks näiteks on rossi.
Jõulurahu kõigile


tiivitaavi - 21.12.2007 kell 12:40

Miks peab üldse teema püstitamagi,kui oled nii tark ja tead ise vastust,
või vastus peab olema kellegi moraalsetest tõekspidamistest lähtuv

Teemaväline?No kas väike huumor ei või siis olla igas teemas,elu on niigi nii tõsine.


madu - 21.12.2007 kell 13:15

Mind häirib kohati see, et kui kõik vähegi mahlakamad arutelud (OK, nimetagem neid siis kaklusteks) "korrale kutsutakse", siis järgnevad mitu nädalat valitseb foorumis täielik igavus.
No pole ju suuremat ajugümnastikat vaja harrastada, et vastata teemadesse stiilis "mis mobla sul on". Ja see on IGAV!

kodutud on nagunii nagu üks suur pere. Omad koerad kisklevad, omad koerad lepivad.


anne51 - 21.12.2007 kell 14:38

Tsitaat:
Algne postitaja: Uss
Miks see teisitimõtlemine ainult foorumi materdamises seisneb? Kust te neid kõikehõlmavaid roppusi loete?
Nõustun ussiga.
Läksin teema algusesse, et vaadata, kuidas ta püstitatud on. Mada küsib nõu, mida muuta. Rossi võib nõu anda. Saan aru, et ta soovib moderaatorite töö tõhustamist? Roppused välja! Aga küsin nagu küsis uss: kus te neid tohutuid roppusi loete? Kodutud on WC sein? See on lihtsalt liialdus.


ullike - 21.12.2007 kell 14:57

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Kodutud on WC sein? See on lihtsalt liialdus.

Eks see üks iginaiselik liialdus on jah
Ma ei arva, et moded peaksid teiste suid kasima, selleks on ikka sisemine ilu välja mõeldud
Kahjuks ei ole mul praegu aega, et otsida üles väljendid, mis mind häirisid, aga lähiajal loodan selleni jõuda ja need mingisse teemasse üles tähendada.
Võibolla ei peaks me kõiki tekkivaid probleeme niiväga isiklikult ja enese pihta suunatuna võtma. See jutt käib muuseas ka kasutaja ullikese kohta


rossi - 21.12.2007 kell 14:58

Roppus,kui nähtus iseenesest on muidugi suhteline ja selle läve paneb paigale hindaja, nii et palun vabandust,kõik eelnev on minu isiklik hinnang ja põhineb eelkõige minu kultuuritaustale,mis teadagi mentaalne....
Võibolla siin kultuuritusest kirjutades lasin varest kahuriga (vene kontekstis on kultuuri tõlgendamine veidi teisane kui eestlastel-kõik õige),aga asendame siis selle sõna kultuuritus sõnaga labasus....
Kindlasti ütlen oma vanematele jõulupuu all edasi,et nad mind valesti on kasvatanud


LadyButterfly - 21.12.2007 kell 15:05

No, ma soovitan Perekooli kiigata - seal jube peen seltskond koos, nii peen, et kuku pikali
Mind häirib see, kui siia tullakse näpuga näitama kui jube kultuuritud ja teab mis veel oleme aga samas jäädakse siia vestlusi pidama - kõlbab järelikult küll


olevt - 21.12.2007 kell 15:15

sellest on nii palju kirjutatud, et lausa tydimus tuleb peale, kuid tuleb ikka ja jalle korrata. Sona ei ole ropp, vaid mote, mis selle sonaga edasi antakse. "Mine pissulindu" voib kohati ysna ropp olla. Aga "laku perset" on lihtsalt eesti keel.


ullike - 21.12.2007 kell 15:27

Ma ei ole filoloog, aga oma teadmiste taustal teen suurt vahet vulgarismil ja eesti keelel. Võibolla olevt poolt näidatud väljend on tema jaoks eesti keel, minu jaoks mitte
Võibolla on meestel ja naistel hoopis erinev eesti keel
Ei, see väide vist ka ei ole õige, sest sel juhul kasutab skingirl pidevalt meeste eesti keelt


rossi - 21.12.2007 kell 16:00

ka mina pole filoloog ega ka niisama Ferdinand Johann Wiedemann'i sõnaraamatut läbitöötanud, aga olen kindlasti arvamusel,et sellist sõnavara kasutavad mehed pole veel täiskasvanuks saanud,vaid elavad ajas,kui nad olid veel põhikoolis(kui olid) ja et tüdrukute ees "veel mehemana" näida,oli vaja sellist leksikoni kõvahäälselt kasutada,eriti oli see nii suht haritumate vene poiste puhul.Ja mõnede tüdrtukute hulgas see ka haakus,eriti ,kui tema isa kodus sellist sõnavara kasutas


delilah - 21.12.2007 kell 16:21

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
/.../Mind häirib see, kui siia tullakse näpuga näitama kui jube kultuuritud ja teab mis veel oleme aga samas jäädakse siia vestlusi pidama - kõlbab järelikult küll

Eks pärleid sigade ette loopides saab ennast kuningana tunda


Pipilota - 21.12.2007 kell 16:26

Tsitaat:
Algne postitaja: madu
Mind häirib kohati see, et kui kõik vähegi mahlakamad arutelud (OK, nimetagem neid siis kaklusteks) "korrale kutsutakse", siis järgnevad mitu nädalat valitseb foorumis täielik igavus.
No pole ju suuremat ajugümnastikat vaja harrastada, et vastata teemadesse stiilis "mis mobla sul on". Ja see on IGAV!
absoluutselt nous!


officer - 21.12.2007 kell 16:37

Mina,kui bännitute esindaja samal arvamusel,aga see selleks...
aga rossi,wärk selline,et ära unusta,et oled kodutute foorumis,paljudel neist pole kodu,pere lagunenud,kallimad nad mahajätnud.....kui kõik see juhtuks sinuga,siis käituksid sa täpselt samasuguselt,nagu sinu siinsed oponendid.Äsja siia seltskonda saabununa torkab see kindlasti sulle mõistmatuna, aga kui sind selle eest on mitu korda bännitud,et sa ei oska piisavalt küüru selga ajada,küll siis mõistad, ka mind vanainimest...
Aga kift oled,ausõna


Kayleigh´n I - 21.12.2007 kell 17:16

Mind häirivad siin foorumis inimesed oma lõhestunud isiksustega, kes siis üksteist kiidavad, isiksused st. Üks hea näide on Officer ja hetkesõber alterego Rossi.

Siis mind häirivad u2u teel tulevad ettepanekut tahapanekute asjus. Ok, jah, algul tahetakse niisama tuttavaks saada. Aga kamoon, näidake mulle ühte meest, kes oma m-iga ei mõtle.

Rohkem ei vaeva mind miski


Andrew - 21.12.2007 kell 17:39

Mind ei kiida keegi ja mind ei taha panna keegi.


habe - 21.12.2007 kell 19:42

Tegelikult olin asja suht ära otsustanud, et Kodutud ei ole enam minu jaoks. Kunagine köitev foorum hakkas vaikselt aga järjekindlalt tüütuks muutuma.
Viga pole muidugi konkreetselt vaid Kodututes, või selle foorumi moderaatorites. Lihtsalt mida edasi, seda võimatumaks muutub kus tahes oma arvamust avaldada ilma et sellele järgneks lumpenlikud vastukajad stiilis : no kule mees, kas sa ei karda...". Ei karda tõesti. Kohe sugugi mitte. Aga selliste suupruukijatega vastamisi haukuda ka ei viitsi. Ja ei haugugi. Enam. Miks ma siis jälle kirjutan? Selleks et tunnustada UUT TULIJAT, kes värske pilguga asjale vaadates mulle mõttetuge pakkus, ja oma kriitikaga taas kord jälle foorumi vahtu lõi. Tänud! Kõik ei ole veel kadunud.


jenni - 21.12.2007 kell 20:06

Praegu "häirib" see palju kära eimillestki
No küll ikka imetakse pastakast teemasid välja või olen mina plont
Kui siin miski tõeliselt pinda käib, siis ma lihtsalt ei tule siia, pean pausi ja ... tulen jälle


sossuke - 21.12.2007 kell 20:24

ma ei ütleks et lausa häirib, aga uued tulijad peavad närvikontrolli läbi tegema. enda närvide kontrolli.
hea, kui nad sellega hakkama saavad

eks pärisperekonda tulijaid testitakse samuti: kas huumorimeelega on korras, loogikaga on korras, teadmistega on korras, väljendusoskusega on korras.

siin seda raskem, et kehakeel ja miimika puuduvad, mis päriselus võivad mõned miinused plussideks muuta.


olevt - 21.12.2007 kell 21:06

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Ma ei ole filoloog, aga oma teadmiste taustal teen suurt vahet vulgarismil ja eesti keelel. Võibolla olevt poolt näidatud väljend on tema jaoks eesti keel, minu jaoks mitte
Võibolla on meestel ja naistel hoopis erinev eesti keel
Ei, see väide vist ka ei ole õige, sest sel juhul kasutab skingirl pidevalt meeste eesti keelt

selge see, et naisel ja mehel on erinev sõnavara. Mis ühele vulgarism, see teisele käibekeel. Arvan, et naised ei kasuta neid nn. vulgasrime nii palju, kui mehed, aga mõtlevad samamoodi. Vahe ainult selles, et naised räägivad rohkem "läbi lillede". Mees ütleb, et "lähen sitale", aga naine, et "lähen asjale". Aga tegevus on üksjaseesama.


Timuurof - 21.12.2007 kell 21:57

No on ikka asju, niinagu päriseluski, eksole
Näiteks pisiasjade kallal ilkumine, selleks, et oma postituse arve suurendada, või lihtsalt targutada
(mitte et ma isegi viimasest patust prii oleksin..), üldse inimesed, kes mõttetute postitustega ma ei tea mida korjavad..
See, et modekatele on niikuradi julmad, kohati ka ebamäärased direktiivid kehtestatud, millest johtuvalt nad teinekord suisa lampi tekste kustutavad...et mõned ka oma õigusi aeg-ajalt kuritarvitavad...
Siis privileegid...
Toob siis näite: Kui mina kodanik onoffiga isegi ei suhtle, kuid tema viskab mu suunas mingi süljeläraka, siis on ju loomulik, et ma vastan!?! Paraku ei ole, sest kui minu vastuseni võis tolle tegelinski komm uhkelt mulle näkku irvitada, siis--peale minu vastust kustutatakse halvemal juhul minu, paremal mõlema kommid...

Kindlasti tekib nüüd niimõnegi pähe mõte, et oledsiis siin, kui niipalju asju ei meeldi, eksole...
Aga, nagu juba mainisin, ei meeldi mulle päriseluski üht-koma-teist, kuid ma ei tõtta end kohe kuhugile rippu tõmbama
Samas on mulgi õigus teemasse vastata
Ja veel: Mulle pole tänini põhjendatud kuritegu, millega brainstorm hakkama sai, kõigepealt täieliku bänni saamiseks , ning seejärel postitusõigustest ilmajäämiseks?
Ainus põhjendav vihje tuli delilah-lt, kelle teada kuluaarides sahisevat, et b. oli jõudnud kustutemiste poolest toptenni...
Odav, kas pole?


ullike - 21.12.2007 kell 22:01

Tsitaat:
Algne postitaja: olevt
Aga tegevus on üksjaseesama.

Sul on selles mõttes täiesti õigus, et nimetame samu asju erinevate nimedega.
Samas võivad need karmimad väljendid olla kellelegi väga valusad kuulata. Kui su tühja kõhuga beebi nutaks, siis nii ma ütleksingi. Või eelistaksid sa väljendit "su õgard lõugab"?
Igaühel meist on erinev tundlikkus ja see tuleb kaasa lastetoast. Eks neil, kellel on kontrollitum sõnavara, neil on ka rohkem võimalusi elus haiget saada.

Timuurof, postituste arvu suurendamiseks (milleks see küll vajalik peaks olema?) on siin käepärast mingi ühesõna-mäng

Vabandust offtopicu eest


Timuurof - 21.12.2007 kell 22:11

Nojah, väljendusin taas pisut pahasti--ütleme siis, et selleks et pildil olla
Kas nii sai parem, proua Ullike?
Või peaksin veel oma ajutormi pingutama?

No näe, mis veel meenus
See, kui inimene veel paar päeva hiljem oma postitusi, tulenevalt järgnenuist, muudab, on pehmelt öeldes üht kinnist raviasutust väärt.
Et paluks austet Madalt sellist muutust, et poste muuta saab vaid postituse päeval.


julianus - 21.12.2007 kell 22:43

Minu arust on foorum koht, kus oma mõtteid avaldada.Pole tarvis häbeneda, kui nad teiste omadest erinevad.
Need, kes endale ropendamisega tähelepanu püüavad, pole ilmselt veel täiskasvanu ikka jõudnud.


sales - 21.12.2007 kell 23:04

Ei häirigi miski ega keski... ja miks üldse peaks? Jube lame ja ebahuvitav oleks, kui me kõik "ühte jalga" astuks


ariita - 21.12.2007 kell 23:09

Teema arenemine ja sisu kujunevad välja teema püstitusest, on ju teemasid kus on lausa raske tõsimeelseks jääda, samas on teemasid kuhu ilkumine kuidagi ei sobi ja ega neis ilgutagi, aga kui nüüd tahetakse "Kodutute" foorumist vormida üli inelligentset foorumit, siis mina passin, see pole minu jaoks, kui ma ei saa end tunda vabana ja pean iga sõna juures mõtlema, on to nüüd ropp sõna ega sünni lastele lugemiseks, no ega ma päris lukku omi näppe ka veel pane - uurin elu


Timuurof - 21.12.2007 kell 23:16

No aga pointki ju liigses tsensuuris, Ariita!!!
Niiomavahel--kui te mu kaks kontot läbi käite, siis te võite mind hädapärast labasuses süüdistada, aga ropendamises ikka väga minimaalselt, eksole
Selles foorumis, sest mujal mõnelpool on piirid pisut ähmasemad..
Üldiselt mullegi ei meeldi ropendada, ning tõeliselt õppisin seda aeg-ajalt tegema nimelt foorumeis--s.t. varem tegin seda nii: m***
Aga mõnikord annab üks pisut mahlasem sõna postitusele vürtsi


freelancer - 21.12.2007 kell 23:22

kui hoolega kaaluda siis enam ei häiri midagi.Kunagi seletati siin nn kergemate teemade vajalikkust.Kuna intelektuaal on inimestel erinev siis foorum ongi koht kus saavad oma kommid kirja panna kõik inimesed ja seda juba lähtudes oma võimete piirist.Foorum on nagu riikki oma haldajate nägu.Ja alati on võimalus tulla,vaadata,hinnata ja kui ei meeldi minema minna.
Väga üheselt on asja võtnud kokku Muhhin ühes teemas,kuid see käib ka väga ilmekalt selle teema kohta

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Las koerad hauguvad - karavan läheb ikka edasi!!
Võite vabalt seda minu kommentari ülbuseks pidada


Timuurof - 21.12.2007 kell 23:47

Nujahh, Freelancer--ega Sind ju suurt deletitagi..
Seesuur, et vahepeal lausa arvasin, et Madaga sugulane oled
Aga,,,, ilma igasuguse norimiseta--kas Sulle ei tundu, et endale vastu räägid?
Ilma norimata küsitud kusjuures...
Lihtsalt uudishimu
Mis meeldimisse puutub, siis juba rääkisin elust ja nöörist ja niiedasi...
Elu üritatakse ikkagi, kõige kiuste, elamiseväärsemaks muuta
Nii siingi----NokuimaeitahaNSVL-is elada, aga mulle meeldib koht, kus asub Eesti--peaks siis ikka asüüli taotlema, nagu ilmselt enamik seal riigikogus teeks, või üritama, kasvõi kuuli hinnaga, endaks jäämist?
Mina olen mina, ja vahel ka jonnin, aga ma olen MINA, mitte too, kellel homme juba uus MINA leidub (niiigaksjuhuks )
Ja loomulikult ei pea ma kõigile , või isegi mittekellegile meeldima--krt. kellele ma siis elan,...?


freelancer - 22.12.2007 kell 00:17

Tim Kui lubad lühendit kasutada.

Millele ma vastu räägin.Kas sellele et ei häiri.Lisasin siia juurde sõna -enam-kui märkasid.
Kui viitsid siis mind huvitaks just sinu väljend:

Aga,,,, ilma igasuguse norimiseta--kas Sulle ei tundu, et endale vastu räägid?

Ma üritaks lahti mõtestada


Timuurof - 22.12.2007 kell 00:26

Ma hoopis vabandan
Kui Sa ise leiad, et kõik ok. on, siis pole tõesti minu asi rohkem toda teemat aretada.
Tegelikult hakkab mulle juba tõepoolest tunduma, et ma hunnik õelust olen, et ma muudkui lahmin umbes ja...
haaahhh...
Ma ei näe sügavat mõtet lahata asju, milliseid ma siin mitte esimest päeva ei tee.
Mul on tõttöelda need tuuleveskid juba pea lõhki tagunud ja tõepoolest pole netimaailm väike...
Littlebit confused...
Kuna ma ei saa enam sittagi aru, s.t. tunnen juba isegi, et olennende tormide poolt valesse randa uhutud.
sry siis.


freelancer - 22.12.2007 kell 00:37

Ma ei näe põhjust miks peaksid vabandama.

Võin sulle julgelt öelda,et ei ole Mada sugulane.Olen samuti saanud noomivaid kirju,Sanmuti on kustutatud minu postitusi.

Mulle piisab kui arvestatavad foorumiliikmed,(neid ei pea olema palju,1või 2) keda aksepteerin ütleks et ma peaks lahkuma ja ma läheks minema.Nii lihtne see ongi.
Ja ikkagi sooviks teada milles vasyturääkimine seisneb-võib ka u2u


Timuurof - 22.12.2007 kell 01:09

Nujah, ma vist olen nood paar juba saanud ka, et..
vihje siis vist?


officer - 22.12.2007 kell 10:08

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Siis mind häirivad u2u teel tulevad ettepanekut tahapanekute asjus.
Rohkem ei vaeva mind miski


Minu meelest oled sa küll kena näoga,nii et on igati õigustamata see,et need registreeritud foorumlased U2U kaudu avaldavad soovi sulle (ainult) tahapanna(kasutasin sinu enda väljenuslaadi :!))?
Järsku avaldaksid nendest pepuahistajatest siin nimekirja?


rossi - 22.12.2007 kell 12:05

Kas sind hrr.officer häirib,et need U2U kaudu suuvesistajad nii ausad oma soovide väljendamisega on


freelancer - 22.12.2007 kell 18:48

Offi ilmselt häirib see et neid naisi ,kes on apetiitsed ja kellega soovitakse astuda suguühtesse ilma häbenemata on ainult siiani kaks:
Üks nendest on Kayleigh´n ja teine kes rääkis: "Minule,kui naisterahvale on vahest üritatud selgitada,et tasuta õhtusööke pole olemas!"
Ka seda võib teatud mõistes pidada vihjeks.


jll - 22.12.2007 kell 19:24

Läbi LCD (samsa 913N) on foorumi must kiri halvasti loetav. Mada kas ei ole võimalik tausta teha natukene heledamaks või kirja fonti tiba "rikkalikumaks". Theme muutmine ei aita. oluliselt. Ma muidugi saan aru et võiksin ka uued aktiivmaatriksiga mollid osta kuid ootaks enne ka teiste arvamusi.
Muidugi aitab tekst suurendamine, IE idiootlik meedium ja larger arvab ise omast tarkusest millistr kirja suurendada ja see ei sobi eriti.


olevt - 22.12.2007 kell 20:18

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Tsitaat:
Algne postitaja: olevt
Aga tegevus on üksjaseesama.

Sul on selles mõttes täiesti õigus, et nimetame samu asju erinevate nimedega.
Samas võivad need karmimad väljendid olla kellelegi väga valusad kuulata. Kui su tühja kõhuga beebi nutaks, siis nii ma ütleksingi. Või eelistaksid sa väljendit "su õgard lõugab"?
Igaühel meist on erinev tundlikkus ja see tuleb kaasa lastetoast. Eks neil, kellel on kontrollitum sõnavara, neil on ka rohkem võimalusi elus haiget saada.


kui ma nüüd järele mõtlema hakkan, siis sai tita lõugamise peale küll öeldud midagi taolist, nagu sa kirja panid. Ja usun, et sa omast peast seda mahlakat väljendit välja ei mõelnud - küllap ikka kuulsid kuskilt Kas oli see väljaütleja lapse isa või kogunisti tige lapse ema...


rossi - 23.12.2007 kell 15:33

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
"Minule,kui naisterahvale on vahest üritatud selgitada,et tasuta õhtusööke pole olemas!"
Ka seda võib teatud mõistes pidada vihjeks.


Seda kindlasti free,kui su enda tervisega midagi väga lahti või kinni on,millegi parema puudumisel hakkavad sul siis "teatud mõisted" tekkima


Timuurof - 23.12.2007 kell 18:14

Teemasse tulles, siis need valged laigud
Samas muidugi hea, et tegu pole mustade aukudega, eksole ?


Titaan - 23.12.2007 kell 20:34

minul ei ole midagi selle foorumi vastu
olge sama mõnusad edasi


tiivitaavi - 23.12.2007 kell 22:25

Mind häirib,et ei saa anonüümselt postitada


susanna - 23.12.2007 kell 22:29

tiivitaavi
anonüümselt saab delfis ju kommida ja võib-olla kusagil veel.
siis kaoks foorumi mõte üldse ära, kui niisama lahmima hakata.


tiivitaavi - 23.12.2007 kell 22:35

Aga moded saaksid tõsiste lahmijatega rinda pista,mitte foorumi tuumikut lõhestada nende mõnikord asjakohaste ja mahlaste väljaütlemiste korral.

Jääksid vähemaks kontod,millel on üks kasutaja.

See on tõesti väsitav,kui pead hakkama jlle ja jlle ennast kurssi viima uue kasutaja *käekirjaga*

Kas see on liiga absurdne mõte


freelancer - 23.12.2007 kell 22:44

Tsitaat:
Algne postitaja: susanna
tiivitaavi
anonüümselt saab delfis ju kommida ja võib-olla kusagil veel
siis kaoks foorumi mõte üldse ära, kui niisama lahmima hakata


Olen absoluutselt susannaga päri.Iga inimene peab oma väljaüteldud sõnade eest vastust kandma.Anonüümsus tooks kaasa kaose ja üksteise sitaga ülevalamise.Ja mõelge kui tõsiselt seda võtta kui mingi anonüümne junn sul soovitab arsti juurde minna.Saadad ta ju pikalt.Aga kui seda teeb haritud ja erudeeritud inimene siis hakkad mõtlema-äkki peaks tõesti laskma end kontrollida.Ja lapsed tuleb samuti kontrollida äkki on minu lapsed ja teatud haigused on ju päritavad.


Timuurof - 23.12.2007 kell 22:55


Jah,võib vist küll öelda, et Rossia mu silmad täna avas---Sa pead ravile minema, Free
Aga teemasse, siiis jah--vaadake või huvipärast maaja nõuandekeskusesse, milline bardakk seal on, ning seda kõike eelkõige tänu regamata kaadrile.
Mingid piirangud peavad olema, selleks et päris umbes kaader ei saaks vabalt huligaanitseda,,, iseasi kas nii karmid.


sales - 24.12.2007 kell 11:24

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I


Siis mind häirivad u2u teel tulevad ettepanekut tahapanekute asjus. Ok, jah, algul tahetakse niisama tuttavaks saada. Aga kamoon, näidake mulle ühte meest, kes oma m-iga ei mõtle.

Rohkem ei vaeva mind miski


No need kirja teel ja telefonitsi seksutajad on üsnagi ohutu rahvas ning kui üldse miski nende puhul vaevusi võib tekitada, siis see, et reality´s on nad saamatud - enne kui pükste mahavõtmiseni jõuavad lasevad omale püksi


officer - 24.12.2007 kell 12:17

to sales: kas sul on selliseid kogemusi


sales - 24.12.2007 kell 15:55

Kas tunned ennast puudutatuna?


Pipilota - 24.12.2007 kell 15:56

kuigi paljud on siin kiitnud varvilahendust (ja mulle ka rahulik sinine varv meeldib), siis selline sinine toon tuletab mulle miskiparast hallitust meelde ja assotseerub vaga ebameeldiva asjaga

aga anyway, see mu enda probleem.


rossi - 24.12.2007 kell 20:19

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Mind häirivad siin foorumis inimesed oma lõhestunud isiksustega, kes siis üksteist kiidavad, isiksused st. Üks hea näide on Officer ja hetkesõber alterego Rossi.


kui see kommentaar on kirjutatud kaine peaga,siis ma ei mõista seda ja kuna jutt armsasti minust koos minu Alter Ego'ga....eesti keeles topeltidentiteet või isiksuse lõhestumine /a second personality or persona within a person/... siis kas austatud moderaatorist hinnanguandja pidas silmas,et ma kiiden enda teist egot ja vastupidi või siis on minu teine (ego) hoopis pool hr.lennundusspetsialist,või hoopis hr.kõrge vanglaametnik?
No ma ei imesta,et väljend Alter Ego võeti kasutusele 18.saj alguses seoses skisofreenia kui haigunähtuse avastamisega (viimane on küll minu ema tarkus)
Ma vabandan nagu ikka!


Maiu - 24.12.2007 kell 20:25

OT (kuigi häirima on omal kohal)

Rossi,
kas see, et sa iga sõnavõtu järel vabandad, vabastab sind millestki? Oled oma arvamustes ja arvamistes nii kindel, mis vahet sulle siis, mis teised sellest arvavad.

Minu jaoks muudab oma arvamuse pärast vabandamine selle arvamuse mõttetuks.


rossi - 24.12.2007 kell 20:33

moderaator Maiu,ma ei kirjutagi oma kommentaare sulle,kuna sa sellest nii kui nii aru ei saa.
Seepärast ma vabandan,ema käsib ka!


Maiu - 24.12.2007 kell 20:41

Tsitaat:
Algne postitaja: rossi
moderaator Maiu,ma ei kirjutagi oma kommentaare sulle,kuna sa sellest nii kui nii aru ei saa.
Seepärast ma vabandan,ema käsib ka!
nali


johann - 24.12.2007 kell 21:48

...ei häiri keegi ega lase teistest segadust tekitada.
Kõik on oma kohapealt persoonid,andekad.Mulle meeldib enamus rahvast.Ka meil on "liikluse rikkujaid",keda karistatakse nagu elus.
Mis sest paha on ,et keegi läheb hoogu(loomadki lähevad kevadel eleviks laudast välja pääsedes).
Küll meie pere(kodutud)nad maha rahustavad.


Myrk - 25.12.2007 kell 12:59

Veel ei häiri . Aaa, kui hakkab, annan kindlasti teada.


kontorihiir - 25.12.2007 kell 20:04

Tsitaat:
Algne postitaja: Timuurof
Ole nüüd ikka Free--nii julmad me nüüd ka ei oleks, pealegi võid Sa nõnnamoodi ka praktikas kliitori asukoha teada saada, aga seda tarkust minu õelus Sulle küll võimaldada ei luba.
Arvan, et sellisele suurilmadaamile orgunniks ikka üksikpalati--vaevalt et raviasutuse personalile meeldiks, kui ülejäänud patsientide seisukord veelgi HULLemaks muutub...huvitav...kes need MEIE on, kes siin palateid organiseerivad ja patsiente värbavad

sry, olen veica eemal olnud ja natuke rongist maha jäänud


Timuurof - 25.12.2007 kell 20:31

Ära ainult ütle, lugupeetud Kontorihiir, et see mingi omakasupüüdlik huvi Sul on, ning tahaksid ka kedagi sinna sokutada:D
No nii hääd mu tutvused ka ei ole, et sinna kõigile sebida suudaks--arvasin lihtsalt, et nii hea inimene, nagu Rossi seda kahtlemata on, väärib pisut enamat, kui tavainimene, ning selle nimel oleksin valmis olnud oma tuttavale ka vastuteenet osutama...
Paraku näib, et rossukene on oma saatusega leppinud, või liialt tagasihoidlik-uhke selleks, et kellegilt teenet vastu võtta. Ja ma mõistan teda.
Julge ja vapper naine (või siis mitte just päris naine... ;)) !!!
Minu lugupidamine!
:P


habe - 25.12.2007 kell 21:27

Mulle jääb rohkem mulje, et ta valib, kelle teeneid kasutada...
Sorry!

Ja jätkuvat Jõulurahu Sullegi!


Timuurof - 26.12.2007 kell 04:48

Sullegi, lugupeetud Habe, või kõlaks meeldivamalt, kui Sinukese, s.t. Rossi poole pöörduksin?
Ai-ai--ise veel "kõrge vanglaametnik"
Sa selle peale ikka mõtlesid, et ka netist suvaliselt võetud tütarlapse piltide taga on KEEGI?


sales - 26.12.2007 kell 10:55

Tsitaat:
Algne postitaja: habe
Lihtsalt mida edasi, seda võimatumaks muutub kus tahes oma arvamust avaldada ilma et sellele järgneks lumpenlikud vastukajad stiilis : no kule mees, kas sa ei karda...". Ei karda tõesti. Kohe sugugi mitte. Aga selliste suupruukijatega vastamisi haukuda ka ei viitsi.


Ka mind hakkab see juba häirima... ja see on halb, sest tunnen, et olen siin kuidagi kurjemaks muutunud... ei tohiks vist tõesti...Haukuda
Head "pidunädala" jätku kõigile


skingirl - 26.12.2007 kell 11:24

Kui aru saad siis pole asi veel väga hull.
Lumpenit hoitakse siin vist tõesti, et poolearuline saaks siinses rahvas vimma ja vastuolu tekitada, muidu oleks ju vaikus. Aga ega need lollpead ei saa veel meie püha üritust keerata!


habe - 26.12.2007 kell 12:26

Tsitaat:
Algne postitaja: Timuurof
Sullegi, lugupeetud Habe, või kõlaks meeldivamalt, kui Sinukese, s.t. Rossi poole pöörduksin?
Ai-ai--ise veel "kõrge vanglaametnik"
Sa selle peale ikka mõtlesid, et ka netist suvaliselt võetud tütarlapse piltide taga on KEEGI?Sa mu linnupoeg!

Võtan ette ja taha tagasi kõik tehtud ja tegemata jäänud halvustavad vihjed Sinu aadressil!
Tegid kogu mu päeva säravaks! No sellist huumorimeelt poleks ma Sult tõesti oodata osanud!
Minu komplimendid!


sales - 26.12.2007 kell 12:31

Nät, skin...
Aga mõne arvates vaba mõttevahetus seisneb, kui näitlikult väljendada, et torkad teise mõttele näpu... ja siis skisofreeniliselt kirjeldad, mis must küüne alla jäi


Kayleigh´n I - 27.12.2007 kell 11:26

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Siis mind häirivad u2u teel tulevad ettepanekut tahapanekute asjus.
Rohkem ei vaeva mind miski


Minu meelest oled sa küll kena näoga,nii et on igati õigustamata see,et need registreeritud foorumlased U2U kaudu avaldavad soovi sulle (ainult) tahapanna(kasutasin sinu enda väljenuslaadi :!))?
Järsku avaldaksid nendest pepuahistajatest siin nimekirja?

Et kui kena nägu, siis on pandav inimene ja ilmtingimata peaks proovima otsa peale saada?
Ma nüüd ei tea, kui õigustamata need ettepanekud on, kuid profiili lugedes ja eelmise u2u vastust saades võiks juba aru saada.
Nimekirja ei avalda, sest ei salvesta nimesid.


tiivitaavi - 27.12.2007 kell 11:31

kasutasin muuda nuppu
28.12 9:33


delilah - 27.12.2007 kell 11:40

Nojaa, ja kui neile viisakalt ei öelda, ei suuda nad seda kuidagi ei-na võtta ja ajavad visalt oma joru. Ma pole veel proovinud skinilikku vastust (tra ma pole sul mingi lits ponjal brat!), tõenäoliselt töötaks see palju paremini kui viisakus


tiivitaavi - 27.12.2007 kell 11:44

kasutasin muuda nuppu

28.12 9:33


skingirl - 27.12.2007 kell 12:00

Tsitaat:
Algne postitaja: delilah
Nojaa, ja kui neile viisakalt ei öelda, ei suuda nad seda kuidagi ei-na võtta ja ajavad visalt oma joru. Ma pole veel proovinud skinilikku vastust (tra ma pole sul mingi lits ponjal brat!), tõenäoliselt töötaks see palju paremini kui viisakus

töötab ja kuidas veel, aint eile eksis üks kanaaju ära ja mulle saabus selline sõnum, avalikustan selle ,kuna minu ärid on väga läbinähtavad.
mida sellisele sõnumile vastata kui ikka seda sama

Tere

Ära solvu aga ma tahaks väga sind keppida.

Kohe väga.

Sorry- ma lihtne eesti mees

Kas on mingit lootust?
PS! pidage meeles, sellsele U2U vastan ma kaa!!!


muhhin - 27.12.2007 kell 12:33

Palun siia ka vastust


tiivitaavi - 27.12.2007 kell 13:09

Kasutasin muuda nuppu

21.12 9:33


skingirl - 27.12.2007 kell 14:07

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Palun siia ka vastust


ma vastasin väga viiskalt , tra mis sa uurid saada ise saad teada


olevt - 27.12.2007 kell 16:52

mind häirib see, et Skin ei avalda, mida ta vastas selle keppimise kirja peale


skingirl - 27.12.2007 kell 17:42

no olevat, mida sina sellisele kirjale vastaksid?
ja kui neid tuleb päevas vähemalt kolm


olevt - 27.12.2007 kell 17:46

olen kuulnud jah, et kenad näitsikud on hädas taoliste kirjadega. Aga... mida sa vastasid?


skingirl - 27.12.2007 kell 17:51

ma vastan hea meelga oma austajate ja austajannde U2U-le aga kui mingi võõras vant küsib mul keppi siis ma
õõgin selle peale saad aru ma pole mingi külahoor,et mult võib küsida ükskõik mida, see kes küsib see küsib ka viimast korda.


olevt - 27.12.2007 kell 18:07

tegelikult on see üsna põnev teema, võimalik et naisterahvale mitte, et kuidas käituda, kui keegi keppi küsib. Kuidas vastata, kui küsimus on:
*vabandust, aga ma tahaks sind keppida
*kuule, teeme ühe tihi
*väike tonks, vää..


skingirl - 27.12.2007 kell 18:11

kuuleg kas te , lähete tänaval mõne naise juurde härra ja küsite ,et teeks väikse keppi või toksutaks, irw sulle kutsutakse mendid said aru aga siin ollakse ju anonüümne.


olevt - 27.12.2007 kell 18:17

ise tegid selle kirja avalikuks ja nüüd nii kuri...


skingirl - 27.12.2007 kell 18:26

See on mõeldud uustulnukatele, et nad ei arvaks ,et siin mingi lõbumaja on! Aga ,et siinsed mehed ka nii ajuvabad on appi!


freelancer - 27.12.2007 kell 18:30

Kui aga ikka ilusti ja motiveeritult küsida.Skinn mõtle veel korra.


tiivitaavi - 27.12.2007 kell 18:40

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
See on mõeldud uustulnukatele, et nad ei arvaks ,et siin mingi lõbumaja on! Aga ,et siinsed mehed ka nii ajuvabad on appi!

minul on jäänud just viimas ajal tunne,et on

siin ma ei kasuta muuda nuppu
21.12 9:33


kontorihiir - 27.12.2007 kell 18:47

kumb tunne siis ikkagi`? et lõbumaja või mehed ajuvabad
kas Muuda nupp poleks abix?


Pipilota - 27.12.2007 kell 18:52

hiir, pigem et ajuvabad mehed lobumajas.


Lola69 - 27.12.2007 kell 19:01

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
kumb tunne siis ikkagi`? et lõbumaja või mehed ajuvabad
kas Muuda nupp poleks abix?
Mul tekkis täpselt sama küsimus.

Ikka see issanda loomaaed ...


kontorihiir - 27.12.2007 kell 19:07

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
hiir, pigem et ajuvabad mehed lobumajas.


jah, ka nii võib

aga kui truult ikka teemasse....häirib et Muuda nuppu ei vaevuta kasutama ja muudkui raporteeritakse....


habe - 27.12.2007 kell 20:22

Aga mismoodi see Muudanupp siis seda lõbumaja muudaks?


skingirl - 27.12.2007 kell 21:25

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Kui aga ikka ilusti ja motiveeritult küsida.Skinn mõtle veel korra.

just, kas nüüd saate aru, et naistele eil läheneta antud labses kontekstis U2U-s vaid rafineeritult ja järjekindlalt, kuni lõpuks see naine ise sind murdma tõttab vanad jahimehed teavad seda
muuda nuppu kasutan ma pidevalt, ma pole ühtki korda kasutand raporteeri nuppu, äkki ma olen lollakas


sales - 28.12.2007 kell 02:09

No ma ei tea, mis nende eesti meestega siis lahti on, et isegi ilusti küsida emam ei oska Ja kui ikka Oma "nupp" nikastunud või nokastunud on, siis ei aita enam mingi muu nupp ammugi


tiivitaavi - 28.12.2007 kell 08:36

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
kumb tunne siis ikkagi`? et lõbumaja või mehed ajuvabad
kas Muuda nupp poleks abix?

olgu ,võtan sõnad tagasi,sest tunnen,et olen ise ka põhjust andnud:

VABANDAN

kasutasin muuda nuppu 11:19


officer - 28.12.2007 kell 08:39

t.taavi: kas tõesti ainult 1,olen kindel,et peale minu veel 1


niceassu - 29.12.2007 kell 06:44

Et siin pole sellist asja nagu Minu teemad.Saaks vähemalt näha kuhu teemasse postitanud oled ja oleks lihtsam vaadata kuhu vastatud on.


Maiu - 29.12.2007 kell 10:49

niceassu
peale teemasse oma vastuse lisamist ilmub teema ees olevale ümbrikule täpike peale- vastatud!

Samuti on ju võimalik valida funktsioon "otsi" postituste lahtri all olevast valikust või profiilis avanev "otsi selle kasutaja kõiki postitusi"


tiivitaavi - 29.12.2007 kell 12:15

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
hiir, pigem et ajuvabad mehed lobumajas.


jah, ka nii võib

aga kui truult ikka teemasse....häirib et Muuda nuppu ei vaevuta kasutama ja muudkui raporteeritakse....

Ja siinkohal tahaksi küsida,miks ei vaevuta kustutama,kui ma raporteerin,et soovin kustutada?

Kas see soov polnud piisavalt selgelt väljendatud?

Lisaks sellele,kui ma olen raporteerinud vaid kahel korral enda postituse kustutamisest ei saa mind üldistada.


pisimimm - 29.12.2007 kell 12:18

Tiivitaavi - oleme kustutanud alati, kui oleme leidnud õige postituse üles. Kui aga saata pelgalt teade, palun kustutada ja seal teemas on 10 antud inimese postitust, siis millise ma neist kustutama peaksin?, on tõsiselt raske aru saada (ehk siis hetkel tuli välja antud proge puudujääk...vist).


tiivitaavi - 29.12.2007 kell 12:21

Kas sellest,et saada kustutatud peab saatma privaatse kirja,et lihtsustada teie tööd?

Antud postituse leidis ta üles kiiresti ja vastas isegi sellele.


pisimimm - 29.12.2007 kell 12:22

Lihtsustamaks tööd võiks kopida antud postituse sisu ntx. sinna teatele juurde (minu teada on seal kast põhjuse lisamiseks..kohe katsetan - pole ausalt siiani ühtegi teadet kustutamiseks ise saatnud )


2mustikas - 29.12.2007 kell 13:12

keegi moderaator kurdab äkki, et uustulijad tulevad siia seletama, kuidas on õige.
täpse postituse eemaldasin , et inimese valuläve mitte näppida.

Vabandan et valisin just selle näite , siin pole midagi isiklikku, vaid on näha naturaalne ühiskondlik vastutustunne, mis ühtäkki , mingite isiklike reeglite järel, isiklikuks solvanguks tembeldatakse.
Nüüd foorumist, mille mahl , vastavalt selle keskkonna jumala soovidele siis jätkuvalt paremaks võiks muutuda.
Kõigepealt tänud Mada tagasiside püüetele, see on nagu kliendi rahulolu küsitlus, ehk siis , kui lubate , maitsetest, uurides erinevaid maitseid.

Hando Runneli sõnad on kuskil kirjas sellised :
mage mees, kes magnetiga otsib mõtet puupeast.
Võiks ju targutada, kas puupeaks saadakse äkitselt või on seal muutumise protsessis ka mingi kollektiivne süntees, nagu ühiskondlik lajatus!
Ja see abi siin foorumis võib jääda kaadri taha.
Laialisaadetud kollektiivsed juhised U2U kaudu kus on maha lahutatud tavaliselt üks tegelane kirja saajate hulgast , on selle tõestuseks.
Ei midagi isiklikku, lihtsalt jälgin vaba demokraatia arengut..
Juhin tähelepanu juhtumile kus konkreetselt eraldati ühte foorumi liiget tema ignoreerimise abil. see oli hiljem , ennem lasti ta egol vohada.
Tähendab on võrdsematest võrdsemaid ja sellest allapoole väärtusi, aga see on normaalne, tekivad moraalinormid.
konkreetsete ip-de jälitamine ja sulgemine annab siin kiireid tulemusi.
Head tööd teeb meeskond , selle eest tänud tublidele abilistele!
Ei tea, kas peaks hakkama toetust maksma , kuid siis kahjuks muutuks ka siinne muusika.

Pole olemas nii kõva mõtlevat puupead, et ta aru ei saaks et tema pea erineb teiste peade magnetismiomadustest.

Nüüd asja kallale: kas üldisele keskkonnale on kasulik Otsustajate grupis vohav omalooming.
Mingid reeglid peaksid olema mustvalgel kirjas ka Otsustajatele endile.
Ja need reeglid peaksid olema näha kõigile kasutajatele.
Üks Moderaator parandab vigu ühtmoodi, teine jällegi ei taha neid vigu näha , või teeb ise samu vigu ja mis kõige huvitavam , teised moded neid ei näe või ei paranda. jne.
Arvesse võttes foorumi arenemisressurssi ei hakka näpuga parendamises järge ajama, viisakam oleks need kokku loetleda siinsete Otsustajate endi poolt. Jõudu siis Otsutajatele, kelle käes on ka vastutus!


Anonymous - 29.12.2007 kell 13:33

kuna minu subjektiivne arvamuse meeskonnast on üldtuntud,siis ei ole see mingi uudis,et ma 2mustikias teesidega laias laastus ühinen... ja kindlasti ühinen selles osas,et 16 liikmelisest? meeskonast ainult 3-4 suudavad olla äärmiselt ebaobjektiivsed ja oma isiklikke emotsioone elavad välja selektiivselt äärmise rangusega kustutustööd tehes...
Psühholoogi taustateadmistega üritan seda mõista,aga personaalselt olen muidugi pettunud,et kogu see üldjuhul rahuldavalt ja vabatahtlikult töötav seltskond sellega nõus on ...... või siis võtab seda moderaatorile antud võimalust niimoodi ennast mahalaadida teatud moraalseks tasuks selle "raske" töö eest?
(ei hakka vabandama !)


officer - 29.12.2007 kell 13:35

Tsitaat:
Algne postitaja: Anonymouseelnev postitaja olin mina,krt ma ei teadnud,et siia saab anonüümselt postitada ja muudkui heietasin !


anne51 - 29.12.2007 kell 13:52

Ma oletasin, et reeglid modede jaoks on ammu olemas. Nähtaval võiksid nad küll olla.
Need reeglid olid (on) keerulised koostada, sest kõik on väga erinevad isiksused, aga ometi arvan, et modedeks valiti nad just mingi ühisomaduse või ühisomaduste pärast.
Midagi peaks tegema küll, et kisa kustutamiste pärast vaibuks. Mida? Samas - kisajaid pole palju... Las toimib demokraatia - vähemus allub enamusele!
Või kuidas?


officer - 29.12.2007 kell 14:00

anne51: kas sinu kommentaaris toodu pretendeerib absoluutsele tõele või? Ja huvitav.... millisest raamatust on pärit selline demokraatia tõlgendus,et vähemus allub enamusele??
Minu arvates rahuliiku arvamusavaldust "kisaks" nimetada demob selle autori (vaimset)tasakaaluhäiret,sry!
See oli vastus sinu kommentaarile,mitte kisa!


anne51 - 29.12.2007 kell 14:07

Kui ma pretendeeriksin absoluutsele tõele, siis ei sisaldaks minu tekst küsimusi.
Kui ma olengi vaimse häirega, siis ... mis?


officer - 29.12.2007 kell 14:22

ma pidasin silmas ainult! teatud tasakaalutust ehk põhjendamatut emotsionaalsust selles kontekstis,ei muud,ausalt kaa


niceassu - 29.12.2007 kell 15:11

Tsitaat:
Algne postitaja: Maiu
niceassu
peale teemasse oma vastuse lisamist ilmub teema ees olevale ümbrikule täpike peale- vastatud!

Ja kauaks see küll nii jääb?See täpikesega kollane ümbrik.
No vaata kui keeruline see otsimise asi on.Kõigepealt vaatad oh huvitav teema siis otsid kas oled sellele vastanud.Kui sa oled juba mitu lehekülge erinevaid teemasid läbi postitanud


hallhiir - 29.12.2007 kell 17:40

häirivad tõsiselt ned pubekad( keda õnneks siiski üsna vähe siin leidub) ,kes kirjutavad umbes ;et poiss jättis maha ja maailmalõpp on käes ;jne


tiivitaavi - 29.12.2007 kell 17:42

Aga mulle nad meeldivad,sest nendega saab palju nalja
muidu oleks foorum kuiv


habe - 29.12.2007 kell 18:03

Ma täitsa imestan et nad siia tulla julgevad. Ilmselt nad ei viitsi lugeda eelnevaid postitusi ja ei tea, kuidas nende kallal............ajuti............teravmeelitsetakse........


Pipilota - 29.12.2007 kell 18:05

ma arvan, et nad lihtsalt ei saa aru et nende kallal.... teravmeelitsetakse..?


tiivitaavi - 29.12.2007 kell 18:12

mõni on nii naiivne ja ennastäis,umbes ema isa ütlesid,aga kuidas tegelikult ei tea ema isagi
....sest vahest tuleb elus ka ennast muuta.....


habe - 29.12.2007 kell 18:44

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Mind häirivad siin foorumis inimesed oma lõhestunud isiksustega, kes siis üksteist kiidavad, isiksused st. Üks hea näide on Officer ja hetkesõber alterego Rossi.

Siis mind häirivad u2u teel tulevad ettepanekut tahapanekute asjus. Ok, jah, algul tahetakse niisama tuttavaks saada. Aga kamoon, näidake mulle ühte meest, kes oma m-iga ei mõtle.

Rohkem ei vaeva mind miskiOff häirib mind ka! Õudselt! Mingi krdi pilveratsur! Rsk!
Rossi häiriks muidu ka aga ta on nii lõhestunud et ma ei jaga kumb pool häirib ja kumb ei häiri. Kui selgeks saan, löön korra majja!

Ettepanekud tahapaneku osas siiani ei häiri. Pole tehtud. Õnneks!


tiivitaavi - 29.12.2007 kell 18:52

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Lihtsustamaks tööd võiks kopida antud postituse sisu ntx. sinna teatele juurde (minu teada on seal kast põhjuse lisamiseks..kohe katsetan - pole ausalt siiani ühtegi teadet kustutamiseks ise saatnud )

siit on kadunud text,kus öeldi ,et on progre viga:
kurat, mille viga see oli siis
kas on midagi uut selgunud?


Pipilota - 29.12.2007 kell 18:58

tsensuur, tiivi, tsensuur!

jumalust tuleb ylistada ja mitte kritiseerida


ilmselt laheb ka see post tsenseerimisele.... sorry, aga tana selline iriseja tuju..


vaarema - 29.12.2007 kell 19:00

Imelik küll aga mind ei häiri foorumi juures ikka veel mitte miski. Igasuguseid arvamusi on huvitav lugeda, ka neid mis pärast ärakustutatud saavad
Kui midagi kustutatakse siis on huvitav mõelda kes ja miks kustutas ja ikka on lõbus
Tõenäoliselt elan edasi ka siis kui foorum pillid kotti paneb aga foorumiga on ikkagi toredam.
Kui see foorum mind miskil imelikul põhjusel tõesti häirima hakkab siis kolin kusagile mujale aga ma ei suuda ära arvata mis põhjus see selline olema peaks


pisimimm - 29.12.2007 kell 19:42

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Lihtsustamaks tööd võiks kopida antud postituse sisu ntx. sinna teatele juurde (minu teada on seal kast põhjuse lisamiseks..kohe katsetan - pole ausalt siiani ühtegi teadet kustutamiseks ise saatnud )

siit on kadunud text,kus öeldi ,et on progre viga:
kurat, mille viga see oli siis
kas on midagi uut selgunud?
Ausõna, mina ei kustutanud... oli jah, et vb on prgrammi puudus see, peame madalt üle küsima... Hetkel viskab ette vaid kasti, kuhu saab kommentaarina lisada miks kustutada palutakse...


officer - 29.12.2007 kell 19:43

Tsitaat:
Algne postitaja: hallhiir
häirivad tõsiselt ned pubekad( keda õnneks siiski üsna vähe siin leidub) ,kes kirjutavad umbes ;et poiss jättis maha ja maailmalõpp on käes ;jne


no kuule,samas sa ise mõni nädal tagasi hädaldasid siin,et mees sinu juurest maale "uttu" tõmbab ja me pidime sind siis hädasti aitama....?


sossuke - 29.12.2007 kell 19:52

pean tõdema, et kui ma olen väisanud veiniklubi, ei häiri absoluutselt mitte miski


tiivitaavi - 29.12.2007 kell 20:07

to pisimimm: tänan,muidu teadmatuses olla ka on ebamugav.
Vabandan,kirjapildis esineva sõna pärast ,mis andis esitatud küsimusele tugevama tooni.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 14:26

Ma ei saanud täpselt aru,kuhu kadus üks Agnese küsimus,millele ma vastuse kirjutasin

See oli hea küsimus,arutlev


kontorihiir - 30.12.2007 kell 14:33

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Kas sellest,et saada kustutatud peab saatma privaatse kirja,et lihtsustada teie tööd?

Antud postituse leidis ta üles kiiresti ja vastas isegi sellele.


postituse leiab ju üles tänaste teemade alt, mitte selle lingi järgi, mis sa raporteerid...raport viib teema esimesele lehele....
siisi võiks täpsustada jah postituse sisu, muidu raske leida....
kui teed vea, on ju ise seda lihtsam paranda, kui oodata, et keegi parandaks...


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 14:39

Tänan,
kogu selle postituse mõte tundus jaburana,nii küsimus ise kui vastus,seega poleks ka muuta soovinud;
aga nüüd veel, kuhu kadus Agnese küsimus,miks?

hiljem:14:42 küsimus on päevakorrast maas sain vastuse privaatselt,tänan


pisimimm - 30.12.2007 kell 15:58

Hetkel häirib kohe väga tegelase IIAgnes käitumine, kes lahmib mõtlematult uusi teemasid teha, viitsimata kasutada otsingumootorit... Aga noh, igaüks saab kuulsaks omamoodi ju


2mustikas - 30.12.2007 kell 16:08

Pisimimm , aga on ju U2U ja dialoogioskus.
kuidas te varem olete suutnud kaadritaga asju korda saada, niisamuti ka nüüd


Lola69 - 30.12.2007 kell 16:09

Ta ju ei vasta. Kirjutada oskab, lugeda mitte.

MOTT


2mustikas - 30.12.2007 kell 16:09

kuidas palun,


Lola69 - 30.12.2007 kell 16:11

Agnes ei reageeri u2u-dele. Nii kurdavad noid kirjutanud.
Ja lahmab samas rütmis edasi.

Mind ka häirib, aga noh lõbustab ka. Teatud kriitikameele puuduminegi.

Kirjutamisoskus ei tähenda veel lugemisoskuse olemasolu. Mida oligi tarvis tõestada.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 16:13

Mind niivõrd ei häiri kui hämmastab.


Lola69 - 30.12.2007 kell 16:26

Võib-olla on "hämmastav" tõepoolest parem sõnavalik.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 16:26

Minu arusaam asjast on,et ta kasutab sama taktikat,mis teiegi ehk
agnese käitumine on pöördvõrdeline teie viimaste päevade käitumisele foorumis.Sealt lähtuvalt lugege,mis sõnumeid ta teile saadab küsimuste näol,kas sellest on nii raske aru saada.Mina tavakasutajana mõistan nii.
Te kasutate ainult õigusi ja reeglite osas valitseb täielik anarhia.Nii,et see on lõpu algus.Aga mina seda isiklikult ei taha,sest teiega koos veedetud aeg on olnud suht huvitav ja silmaringi avardav.

Mina olen agnese küsimustega rahul ,tahaks vastata ja olen ära saatnud siis selgub,et teemat ei eksisteeri või järgmist teemat kaedes on see lukku pandud,kahju.

Teemakustutajaga oli mul privaatne vestlus,minu küsimusele.
16:31
PS lisaks vaikusele on kõige lihtsam olla kustutatud või bännitud,sest siis ei pea mõtlema ega vastutama.Pole kasutajat,pole probleemi


lati - 30.12.2007 kell 16:30

minumeelest püstitab agnes toredaid teemasid.


johann - 30.12.2007 kell 16:30

...Agnes on ilus tüdruk.Aasta hakkab otsa saama ja Temal paistab mingisugune uurimustöö pooleli.
Elunäinud "kodutud" aitavad välja.


Timuurof - 30.12.2007 kell 16:34

Agnes on tore tüdruk, ainult et...
mõnda teemat annaks arendada juba tehtud teemas
Näib, et ma tunnen Agnest kusagilt mujalt, ning mind Sa Agnes ei hämmasta...


mada - 30.12.2007 kell 16:46

Mind häirib, et siin teemas inimesi kritiseeritakse, selmet inimeste postitusi kritiseerida


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 16:49

Mada
Aga sellepärast,et kui te teate oma õigusi,siis täitke ka kohustusi,mis on rajatud mingitele reeglitele.See on ühiskonnas eksisteerimise põhiprintsiipe


Pipilota - 30.12.2007 kell 16:55

mada, inimesed on ju need, kes postitusi kirjutavad ja igast postitusest kajab igayhe olemus valja...


mada - 30.12.2007 kell 17:04

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Mada
Aga sellepärast,et kui te teate oma õigusi,siis täitke ka kohustusi,mis on rajatud mingitele reeglitele.See on ühiskonnas eksisteerimise põhiprintsiipe
Täpsusta palun


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 17:19

Mada
Kas on mingeid reegleid selle kohta,et moderaataor võib käituda sellisel viisil tavakasutaja suhtes?
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=5451&page=4#
postitus24.12.2007 13:06

Kui ei ole, siis ma soovin ,et sellist postitust seal enam poleks ja edaspidi oleks selliste postituste suhtes õhkkond foorumis puhtam.
17:34
PS.LB ma ei suhtle privaatselt,pealegi ma ei saa aru küsimusest


Timuurof - 30.12.2007 kell 17:27

Tere Mada.
Tore, et siin oled, sest nüüd saan loodetavasti vastuse ka mind millalgi vaevanud küsimusele.
Ja nimelt: sooviksin kuulda põhjust, miks brainstorm bänni sai?
Ja ma loodan, et Sa ei hakka kustutamiste toptennist rääkima, vaid vastad ausalt.
Mis toptenni sattumisse puutub, siis sõltub see ju sellest, kuidas erinevad moderaatorid asju näevad, eksole


muhhin - 30.12.2007 kell 17:28

Tiivi, jõulud on läbi
Juhul, kui ma tunnen kõnetatavat piisavalt hästi, siis kasutan ma tema suhtes täpselt sellist keelekasutust, nagu soovin!!


Pipilota - 30.12.2007 kell 17:29

issand, kui armas.... madale soovitan kiirelt uttu tombamist, muidu hyppavad koik talle korraga kallale


mada - 30.12.2007 kell 17:34

Tiivitaavi, antud postitusest ei saanud mina küll välja lugeda reeglitevastast pahatahtlikku sõimamist, kui natukenegi postituses olevaid emotikone vaadata - tegemist oli pigem heatahtliku itsitusena (võrdluseks tibilikult öeldud "issand kui loll sa oled" mõne veidi tobeda nalja peale).

Ok, aga ega see postitus päris reeglitekohane ka ei ole tuleb tunnistada, et teemaväline on see küll.


Timuurof - 30.12.2007 kell 17:36

Ma usun, et kui Mada juba sellesse teemasse postitas, siis on tal pisut vaba aega.
Mulle lihtsalt näib, et brainstorm sai bänni seetõttu, et paaris teemas Madat sõbralikult tögada julges?
Igal juhul ei näe ma selles kontos midagi sellist, mis bännima sunniks.


Mudjamix - 30.12.2007 kell 17:41

Brainstorm aka Timuurof sai bänni minult.Ja loe reegleid ning mõistata.Pealegi ei pea ma hakkama selgitama miks sest ka see on reeglites kirjas.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 17:43

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
PS.LB ma ei suhtle privaatselt,pealegi ma ei saa aru küsimusest


Ma küsisin lihtsalt: mis on meie kohustused, kas sa tead seda?


Pipilota - 30.12.2007 kell 17:44

siinkohal pole ma sinuga mudjamix nous. iga posti kustutamine ei noua selgitust aga kellegi bannimine peab olema selgitatud. inimene ei pruugi ju tapselt teada, millise reegli vastu ta eksis. ja pealegi on see hea toon selgitada oma kaitumise tagamaid.sellega ma tahan oelda ka seda, et moderaatorid (no offense!), keda on valitud teisi korrale kutsuma, peavad kaituma ka teistmoodi kui tavakasutaja.


mada - 30.12.2007 kell 17:45

Timuurof - ausaltöeldes ei ole ma neid postitusi näinud, kus Brainstorm mind tögada julges. Ja ma isegi ei oska hetkel öelda, kes ta ära bännis, kuid üks on selge - kustutamiste top 10sse sattus ta reeglite rikkumiste tõttu - ja arvestades, et peaaegu kõik moderaatorid tema postitusi olid sunnitud kustutama, ei saa rääkida ka moderaatorite erinevast asjade nägemisest. Vaatasin hetk tagasi paarkümmend suvaliselt ettejuhtunud Brainstormi kustutatud postitust üle, ja ma tõepoolest ei leidnud ühtegi postitust, mis oleks kustutatud ilma reaalse põhjuseta.


Timuurof - 30.12.2007 kell 17:45

See vastus on ju õigupoolest vastuse eest põgenemine, eksole
Aga jah--see lühikene vastus kätkeb tegelikult kuradima paljut...
Tegelikult on nat-tu-kene võimu, siis kui muhvigi pihta ei saa, või ei tahagi saada, igavesti vinge asi, eksole, lp.Mudjamix


mada - 30.12.2007 kell 17:48

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
siinkohal pole ma sinuga mudjamix nous. iga posti kustutamine ei noua selgitust aga kellegi bannimine peab olema selgitatud. inimene ei pruugi ju tapselt teada, millise reegli vastu ta eksis.

1) Enne bännimist on alati kasutajat hoiatatud privaatselt, korduvalt. Välja arvatud juhul, kui tegu on spämmimisega.

2) Bännitud kasutaja ei saa foorumit lugeda, mistõttu avalik seletus ei täida sinu poolt toodud eesmärki

3) Avalik selgitamine ei ole tihti otstarbekas, kuna teised kasutajad ei tea kontektsi, nad ei ole näinud kustutatud postitusi, privaatset vestlust bännitud kasutaja ja moderaatori vahel jne


Timuurof - 30.12.2007 kell 17:49

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Timuurof - ausaltöeldes ei ole ma neid postitusi näinud, kus Brainstorm mind tögada julges. Ja ma isegi ei oska hetkel öelda, kes ta ära bännis, kuid üks on selge - kustutamiste top 10sse sattus ta reeglite rikkumiste tõttu - ja arvestades, et peaaegu kõik moderaatorid tema postitusi olid sunnitud kustutama, ei saa rääkida ka moderaatorite erinevast asjade nägemisest. Vaatasin hetk tagasi paarkümmend suvaliselt ettejuhtunud Brainstormi kustutatud postitust üle, ja ma tõepoolest ei leidnud ühtegi postitust, mis oleks kustutatud ilma reaalse põhjuseta.

Ja millised need konkreetsed põhjused olid?
Las ma arvan--suures osas seoses vastustega officerile, või läbustamine...
Aga noh--Sinu foorum-Sinu reeglid...
Uudishimulikult küsiks veel, et mitmendale kohale brainstorm oma postitustekustutamise poolest jõudis, ning palju neid delette kogunes?


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 17:51

Mada
Seoses sellega võiksid selle üldise jura ,mis pole seal teema sees ka ära kustutada.

Aga ikkagi näitaks see teie vastu usaldust üles ,kui reeglid,mille järgi võib saadud olla kustutatud,bännitud või vastamata küsimusele ,oleksid tavakasutajale nähtavad.Et teie tegevus oleks läbipaisev ka foorumikülastajatele.

Näiteks,ootaksin reegleid , millised oleksid need punktid,mille järgi tohib kogu teemat kustutada?

Ka mina olen tavakasutajana liitudes nõustunud teie poolt esitatud reeglitega.


Mudjamix - 30.12.2007 kell 17:51

Ja kui te veel oleks näinud mis brainstormi privaat teadetest tuli siis Pipilota ei võtaks siin sõna.Tegelikult oleks sellest piisanud isegi enamaks kui lihtsalt foorumist bännimiseks.


mada - 30.12.2007 kell 17:52

Timuurof, bännimine ei olnud Brainstormi puhul kindlasti Mudjamixi ainuisikuline otsus.

Reeglid, mille vastu eksiti?

1) Teemavälised postitused, teemat sihilikult kõrvale juhtivad postitused
2) Mitte midagi ütlevad postitused (nt ühest emotikonist koosnevad postitused jne)


Timuurof - 30.12.2007 kell 17:53

?
Mudjamixile siis.
Mida silmas pidasid?
Kas ma olen kedagi moderaatoritest privas sõimanud, või oled sina volitatud minu privavestluste järele nuhkima?


Pipilota - 30.12.2007 kell 17:54

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
siinkohal pole ma sinuga mudjamix nous. iga posti kustutamine ei noua selgitust aga kellegi bannimine peab olema selgitatud. inimene ei pruugi ju tapselt teada, millise reegli vastu ta eksis.

1) Enne bännimist on alati kasutajat hoiatatud privaatselt, korduvalt. Välja arvatud juhul, kui tegu on spämmimisega.

2) Bännitud kasutaja ei saa foorumit lugeda, mistõttu avalik seletus ei täida sinu poolt toodud eesmärki

3) Avalik selgitamine ei ole tihti otstarbekas, kuna teised kasutajad ei tea kontektsi, nad ei ole näinud kustutatud postitusi, privaatset vestlust bännitud kasutaja ja moderaatori vahel jne


ma ei raakinud avalikust seletusest, kuigi jah, miks mitte voiks olla juurdepaas andmetele, kes on bannitud ja miks on bannitud. see teeks asja rohkem labinahtavaks.


lisatud: kallis mudjamix, kui sa arvad, e brainstormi bannimine mind ajendab siinkohal sona votma, siis sa eksid. bannitud on ennegi ja nii monigi kord mind on hammastanud, miks yks voi teine on lihtsalt ara kadunud.


mada - 30.12.2007 kell 17:55

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Näiteks,ootaksin reegleid , millised oleksid need punktid,mille järgi tohib kogu teemat kustutada?

Reeglid on täpselt needsamad, mis tavakasutajatelegi. Kas kustutada terve teema või üks postitus, see on subjektiivne otsus, mille kohta kindlaid reegleid ei ole, ning mille kohta tuleb otsus langetada arvestades konkreetset teemat.


Timuurof - 30.12.2007 kell 17:57

Tahaks nüüd kõiki hoiatada--u2u ei ole puhtalt kahe inimese vaheline vestlus.
U2U on kellegi jaoks AJALEHT


mada - 30.12.2007 kell 17:59

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
ma ei raakinud avalikust seletusest, kuigi jah, miks mitte voiks olla juurdepaas andmetele, kes on bannitud ja miks on bannitud. see teeks asja rohkem labinahtavaks.

Pikemalt foorumis viibinud kasutajate bännimisel on üldjuhul rohkem kui üks konkreetne põhjus - enamasti on tegu korduvalt reeglite vastu eksimisega. Seega ei ole ka mõistlik bännimise põhjust avalikuks teha, sest see saaks olema igal juhul üldsõnaline "foorumi reeglite vastu eksimine".

Kasutajaprofiili vaadates näed, kas kasutaja on bännitud või mitte. Avalikku listi ma heameelega ei lisaks, et vältida igasuguseid edetabelisse soovivaid tegelasi.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 18:02

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Ka mina olen tavakasutajana liitudes nõustunud teie poolt esitatud reeglitega.


Reeglites on üks selline punkt:
Foorumi kasutajad nõustuvad liitumisel, lugemisel ning postitamisel käesolevate reeglitega ning ei esita nende suhtes pretensioone.

Kas oled nõus?


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:02

mada, mind hakkasid need reeglid huvitama... kus nad asuvad? sorry kui esilehel, aga ma neid yles ei leidnud.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 18:04

http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=455


mada - 30.12.2007 kell 18:04

Tsitaat:
Algne postitaja: Timuurof
Tahaks nüüd kõiki hoiatada--u2u ei ole puhtalt kahe inimese vaheline vestlus.
U2U on kellegi jaoks AJALEHT


Privaatteadete tabelile ligipääsu oman ainult mina, koos ligipääsuga kogu ülejäänud andmebaasile. Nagu ma varasematelgi puhkudel sarnaste küsimuste üleskerkimise puhul olen vastanud, kinnitan nüüdki, et ma ei käi u2usid lugemas ei omaalgatuslikult ega kellegi soovi põhjal, sest esiteks ei oleks see eetiline, teiseks on nende otsimine andmebaasist tülikas ja kolmandaks ei ole mul selleks ei aega ega viitsimist. Põhjusest rääkimata. Kui aga moderaatorile saadetud sõimukiri juhtub modetahvlile kopeeritama, siis pole selles midagi imelikku, sest see hoiatab ka teisi meeskonnaliikmeid ebanormaalse käitumisega isikute eest.

Nii et palun mitte tekitada oma väljamõeldistega paanikat.


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:05

Lgp. Mada!
Kui ma vaatan brainstormi profiili, siis näen vaid enda poolt asukohakirjeldust: bännimaailmas.
Muud märget seal tänaseni polnud.
Brainstorm saab ilmselt tänagi sisselogida, aga postitasda ei saa-- seega ei näe seda, et ma bännitud olen keegi...
Ilmselt pole ma ainus, kelle puhul nii toimetatud on...
Ja tõttöelda pole ma siiani ühtegi normaalset põhjendust lugenud.
Mada kuule--Su moded kardavad vist sind.


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:08

mis te leediliblikas ja pointer teete nalja voi????? kuidas peaksin mina teadma, kust reegleid niimoodi leida?????


kas poleks lihtsam reeglid esilehele panna, kus koigil on lihtne juurdepaas ja probleeme vahem? voibolla nii monigi reegite rikkumine tuleneb lihtsalt teadmatusest???


Mudjamix - 30.12.2007 kell 18:09

sa tead ju ise väga hästi miks sinu bännist sai postitamise keeld.Lausa kelkisid sellega ju kui tark ja osav sa meil oled.


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:10

Kas ma võiksin seda konkreetset postitust näha, lgp. Mada? võib ka u2u-s, ehkki vahet pole.


mada - 30.12.2007 kell 18:10

Ok, tõsi - brainstormi puhul pole tegemist bänniga vaid postitus- ja privaatteadete keeluga. Seda tõepoolest ei näe kasutajaprofiili vaadates, kuid ma arvan, et selle pisiasja parandan esimesel võimalusel ära.

Põhjendused - ma ju tõin sulle enne kaks esimesena silma hakanud reeglite punkti, mille vastu sa korduvalt ja ülimalt järjekindlalt eksisid.

Kas moded mind kardavad või mitte, seda ma ei oska küll öelda. Seda peavad nad ise ütlema


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:10

kais see minu kohta voi???


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 18:10

Pipi, mis moodi nalja
Panin ju lingi.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 18:11

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
PS.LB ma ei suhtle privaatselt,pealegi ma ei saa aru küsimusest


Ma küsisin lihtsalt: mis on meie kohustused, kas sa tead seda?

Miks sa seda tavakasutajalt küsid,mina ei tea ja sellepärast ei saanud küsimusestki aru.
Kas need kohustusi pole teile selgeks tehtud,et neid tavakasutajalt küsida?
18:15
LB need reeglid on lahti mõtestamata ja jätavad paljuski isetegevusruumi,mis riivab tavakasutaja õiglustunnet.
Need reeglid vajavad reforme.


mada - 30.12.2007 kell 18:11

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
mis te leediliblikas ja pointer teete nalja voi????? kuidas peaksin mina teadma, kust reegleid niimoodi leida?????


Lähed foorumite nimekirja, võtad foorumi Reeglid ja Abi ning näedki kohe antud teemat. Milles küsimus?


pisimimm - 30.12.2007 kell 18:12

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
PS.LB ma ei suhtle privaatselt,pealegi ma ei saa aru küsimusest


Ma küsisin lihtsalt: mis on meie kohustused, kas sa tead seda?

Miks sa seda tavakasutajalt küsid,mina ei tea ja sellepärast ei saanud küsimusestki aru.
Kas need kohustusi pole teile selgeks tehtud,et neid tavakasutajalt küsida?


Aga meie ei saa aru, miks Sina, tiivitaavi, meie kohustusi ja reegleid siis teadmata, neid meile kogu aja nina peale heidad


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:12

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
sa tead ju ise väga hästi miks sinu bännist sai postitamise keeld.Lausa kelkisid sellega ju kui tark ja osav sa meil oled.

No aga---tee siis palun mulle selgeks, et mis vahet Sa nüüd näed, kas kommib brainstorm, või Timuurof?
Peale ülbe jonni muidugi


mada - 30.12.2007 kell 18:12

Pipilota, ei käinud sinu kohta


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:12

leedi, ei mingit nalja... kuidas leiab kasutaja reeglid ylesse, kui need on peidetud kuskile teemaderagastikku?? absurdne ju. ja siis koik peaksid kaima nende jargi, ja eksimuste puhul karistatatkse karmilt.

kui nendest on saanud meie piibel, siis olgu see esilehel. kasvoi korvuti sekspertidega.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 18:15

Tiivitaavi. Sellepärast ma küsingi, et tundub, et sa nagu teaksid tervet arsenali meie kohustustest. Tõde on see, et meil on samad reeglid, mis teilgi ainult kohustusega vaadata, et teemad/postitused oleksid reeglitele vastavad

Pipi, anna andeks aga kui mina linki vajutan, lööb reeglid lahti küll.
Aga jah, need võiksid ehk tõesti esilehel olla.


mada - 30.12.2007 kell 18:17

Pipilota, reeglitega peaksid olema tutvunud juba registreerudes, kui hiljem huvi on neid üle vaadata, on võimalus alati minna reeglite ja abi foorumisse või trükkida pealkirjaotsingusse sisse sõna "reeglid"


Mudjamix - 30.12.2007 kell 18:20

Vahet ei näegi aga viimasel ajal pole sa lihtsalt enam reeglite vastu eksinud ja kuna sa võid ju alati järjekordse timuurovi regada ja minu elu ei koosne sinu kontode jahtimisest.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 18:20

LB
Kõige rohkem häirib erinev reeglite tõlgendamine,
erinevate kustutajate poolt ja see tekitabki arusaama,et teil on veel lisaks omad reeglid.


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:22

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Pipilota, reeglitega peaksid olema tutvunud juba registreerudes, kui hiljem huvi on neid üle vaadata, on võimalus alati minna reeglite ja abi foorumisse või trükkida pealkirjaotsingusse sisse sõna "reeglid"kallis mada, kas sa toesti arvad, et keegi loeb reegleid registreerudes?? ja kui keegi loebki, siis vaevalt, et neid meelde jatab.


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:23

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
Vahet ei näegi aga viimasel ajal pole sa lihtsalt enam reeglite vastu eksinud ja kuna sa võid ju alati järjekordse timuurovi regada ja minu elu ei koosne sinu kontode jahtimisest.

No sellisel juhul, kui näib, et inimene end parandanud on, võiks ju talle ennistada kasutamisevõimalus?
Või amnestiat ei eksisteeri siinses maailmas?


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 18:28

Arusaadav, Tiivi.
Meil on see üks kohustus, mille ma kirjutasin ja vastutasuks peame loobuma kõige magusamast - läbustamisest või vähemalt üritama kõigest väest

Lisatud: See kohustus on meil vabast tahtest.


2mustikas - 30.12.2007 kell 18:28

Mada, luba ma kahtlen selles, et ainult sina saad U2U postitustest ülevaate, ma ei taha reeta teie meeskonda...
Kui te midagi ära teete eesriide taga, siis kaudselt pikkasid perioode analüüsides, tulevad välja need valged laigud. Palun ära arva, et ma neid siin täpselt välja hakkaksin nuhkima . Minu põhi töö on tööstustehnoloogija ja automaat programmide analüüs ja neid käima lükata.
Head Vana Aasta Lõppu Kõigile!


Lola69 - 30.12.2007 kell 18:29

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Pipilota, reeglitega peaksid olema tutvunud juba registreerudes, kui hiljem huvi on neid üle vaadata, on võimalus alati minna reeglite ja abi foorumisse või trükkida pealkirjaotsingusse sisse sõna "reeglid"kallis mada, kas sa toesti arvad, et keegi loeb reegleid registreerudes?? ja kui keegi loebki, siis vaevalt, et neid meelde jatab.
Kui ei loe, siis pole mõtet ka hädaldada, et tehakse liiga. Ja loetuna võiks midagi ka kahe kõrva vahele kinni jääda.


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:33

lola, ma olen alati olnud arvamusel, et kasutajale tuleb koik asjad puust ja punaseks ette teha. ja kordan siinkohal oma motet, et kui reeglid on meie jaoks pyha lehm, siis peaksid need olema esilehel.


2mustikas - 30.12.2007 kell 18:33

Kummaline stiil on siin mõnel moderaatoril kliendi poole pöörduda.
Kui on avatud mingi foorum siis on olemas ka selle teenuse pakkujad , ehk teenindajad ja samuti teenuse tarbijad, ehk kliendid, tahame seda või mitte.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 18:33

Pisimimm,
ma olen ise ka nende reeglite vastu korduvalt eksinud ,aga ma tunnistan oma viga . Võtan vastutuse, kas kustutanud *muuda* nuppu kasutades või soovinud,et mu kogu hallitusruut kustutatakse.
Sellesse on positiivselt suhtutud.
Aga vahest tekitab mõne teise tavakasutaja poolt esitatud küsimus,mis läheb nagu* hüüdja hääl kõrbesse,*protesti.

Ja siis on tunne,et kas neil on omad reeglid veel lisaks.
Sest lisaks tavakasutajatele rikuvad nad ka ise neid reegleid.


OT:hetkel ei häiri enam midagi jätkan oma elu elamist


lati - 30.12.2007 kell 18:34

mind häirib foorumis see, et kui keegi oma intrigeerivate postitustega siin elu tekitab, siis läheb kohe postituste kustutamiseks, keelamiseks, ähvardamiseks ja madinaks.
kahjuks tundub, et see on tihti üle pingutatud. kas on ikka vaja vaikselt mullitavat foorumit või toredat suhtluskohta?
võtan siis alandlikult karistuse vastu mis mulle arvamuse avaldamise eest määratakse.


mada - 30.12.2007 kell 18:37

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Mada, luba ma kahtlen selles, et ainult sina saad U2U postitustest ülevaate, ma ei taha reeta teie meeskonda...

Aga nii see on. Kuigi foorumitarkvaral oli algselt kaasas administraatoritele mõeldud tööriist u2u adminimiseks, sai koheselt selle esimeseks reaks pandud exit(); ning ainsa inimesena oman andmebaasile ligipääsuparoole hetkel mina, mis on ka loogiline, sest ka koodi haldan ainult mina ning andmebaasile ligipääs teistele meeskonnaliikmetele pole põhjendatud (lisaks usun, et enamus meeskonnast SQLi niikuinii ei tunne).


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:41


Huvitav, Mada, et ma pole oma teada iialgi Mudjamixile privanud...
Tahad Sa öelda, et ta Sinu alter ego on?


pisimimm - 30.12.2007 kell 18:42

Mudja on mudja ja mada on mada...ära agiteeri, timuurof!!


2mustikas - 30.12.2007 kell 18:42

Tiivitaavi, ole palun siin pikemalt liige ja Su silmad lähevad iseenesest lahti.
Keegi meist ei ole eksimatu, me kõik kohaneme tehtud reeglitega elus.
Teame et Loodus tühja kohta ei salli ja see kehtiks ka juttude kohta, mida saab ühe või teise kohta ajada, levitada, uskuda, usaldada, mitte kontrollida jne.


Mudjamix - 30.12.2007 kell 18:46

Uskuge mind teie hämming tuleb ainult sellest et te näete asju ainult oma mätta otsast.Ja nagu siitki näha on siis seletamiseks kuluks ilmselt nädalaid enne kui miskit selgeks saab.Ma olen enam kui kindel et ilma meeskonna tööta oleks see soovitud meeldiv suhtluskoht rohkem nagu delfi kommentaarium kus igaüks pritsib seda välja mis ette tuleb.Kui see on teile meeldiv suhtluskeskond siis oled lihtsalt vales foorumis.


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:50

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Mudja on mudja ja mada on mada...ära agiteeri, timuurof!!

Ma tean küll, kallis Pisimimm
Point oli Mada väites, et keegi teine minu privapostides nuuskida ei saa.
Seega toimub modede vaheline infovahetus, et kui ma näiteks Sulle ütlen, et issand kui tore modekas Sa oled ja et ma ainult Sinu pärast siin käingi (rahu-rahu, see oli näide), siis homme teavad seda kõik modekad, ning kui Mudjamix näiteks Sind ka armastab, siis annab ta lihtsalt mulle jalaga perse, ning jokk...


2mustikas - 30.12.2007 kell 18:52

"Kui see on teile meeldiv suhtluskeskond siis oled lihtsalt vales foorumis".
Usun et see oli keelevääratus.
Muidugi on see meeskond teinud tänuväärset tööd, selle eest müts maha!.
SUUR AITÄHH, TUBLID OLETE!
Alati on natuke tagasisidet parem, kui seda üldse ei tule.
Süsteemi-tagasiside puudumine viitaks mitmetele tõsistele põhjustele.
Ja alati pole põhjus TS-signaali alguspunktis, vahest on põhjus kaugemal, näiteks tegematta töö, või vaikiv kokkuleppe, või ujuvad reeglid jne.
Muidu kõik on ok, kriitika on ka tagasiside.


pisimimm - 30.12.2007 kell 18:53

Sa võtad asju liiga primitiivselt...Timuurof.
Jah, moded suhtlevadki omavahel, arutavad postitajate käitumismalle, suhtumist jms...kas see on keelatud?


Timuurof - 30.12.2007 kell 18:57

Tore---siis peaksid Sa ka teadma, millal ja milliste sõnadega ma kedagi modekatest siin roppumoodi sõimanud olen--s.t. selle ja ka teise konto alt?
Sest Mudjamix tegi vaid vihje, ning kui ta pole valmis oma vihjet tõestama, siis võiks ta endagi teksti läbu alla liigitada, ning...
Lugupidamisega b.


Mudjamix - 30.12.2007 kell 18:57

Väga õige ainult et näide oli jälle sinu rünnakut agiteeriva aju ehituse isepära.reaalselt on nii et jah meeskond arutleb ka omavahel ja selleks võib olla ka kellegi haige privaatteade.


2mustikas - 30.12.2007 kell 18:57

Pisimimm, kas arutatud ja elluviidud otsused tehakse avalikuks kõigile?


ariita - 30.12.2007 kell 18:59

olen paaril viimasel päeval jäänud tobedasse olukorda, ei tea, kas teemasse postitades lähtuda algatatud teemast jõi hoopis mingitest vahepealkirjadest, mis pööravad teema ettearvamatusse suunda


Pipilota - 30.12.2007 kell 18:59

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
Uskuge mind teie hämming tuleb ainult sellest et te näete asju ainult oma mätta otsast.Ja nagu siitki näha on siis seletamiseks kuluks ilmselt nädalaid enne kui miskit selgeks saab.Ma olen enam kui kindel et ilma meeskonna tööta oleks see soovitud meeldiv suhtluskoht rohkem nagu delfi kommentaarium kus igaüks pritsib seda välja mis ette tuleb.Kui see on teile meeldiv suhtluskeskond siis oled lihtsalt vales foorumis.


kas sulle ei tundu, et ka teie naete asju oma matta otsast? ja tagasiside peaks olema ju igati vajalik, et asju paremaks muuta, liiatigi kui foorumi kasutajad, st kliendid seda nouavad.
ja kui me koik yhe hetkel tunneme, et me olemegi vales foorumis, siis jaavad siia ju ainult moded ning moned juhuslikult sisseeksinud a la iiagnes.


ma ei taha siinkohal kedagi materdada ning maha teha. muidugi on kogu see modereerimine ja administreerimine suur ja raske too, mida tehakse vabatahtlikuna omast vabast ajast, aga meiepoolseid ettepanekuid voiks ju arvesse votta.


olevt - 30.12.2007 kell 19:03

Timur, sa tee hoopis nii nagu mina teen. Privasse panen kõik selle, mis ma olen aja jooksul võltsi ja valet kokku korjata suutnud, aga avalikku postitusse panen laustõtt. Las nad siis nuputavad, nii et ajud haiged, mis tõde, mis vale


Timuurof - 30.12.2007 kell 19:03

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
Väga õige ainult et näide oli jälle sinu rünnakut agiteeriva aju ehituse isepära.reaalselt on nii et jah meeskond arutleb ka omavahel ja selleks võib olla ka kellegi haige privaatteade.

Ooot-oot, lp. Mudjamix--kes nüüd keda solvama hakkas, või ründama???
Teab taevas (appi, kui nõmedakõlaline fraas), et mina pole Sinu ajukoore alla skalpelliga-ega-ilma roninud!!!
Aga asjad hakkavad selgemaks küll saama, lugupeetud administraator
Kui ikka vasjale ei meeldi, et borja tema emale silma pilgutas, siis tuleb Boriss lihtsalt kasti ajada.

Ma tänan Sind valguse eest.


Pipilota - 30.12.2007 kell 19:05

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
Väga õige ainult et näide oli jälle sinu rünnakut agiteeriva aju ehituse isepära.reaalselt on nii et jah meeskond arutleb ka omavahel ja selleks võib olla ka kellegi haige privaatteade.

minu meelest on keegi saanud samasisulise postituse eest hoiatuse. kes mudjale hoiatuse saadaks


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:05

Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
olen paaril viimasel päeval jäänud tobedasse olukorda, ei tea, kas teemasse postitades lähtuda algatatud teemast jõi hoopis mingitest vahepealkirjadest, mis pööravad teema ettearvamatusse suunda

sama siin,
Ja vahest on uus teema idee olemas. Uurid teemade olemasolu ja leiad, et on ka lähedane sama teema olemas , kuid hoopis teise nurga alt jookseb seal jutt.
Lihtsalt lähtun reeglist ja ei tee uut algust.


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:08

viimasel ajal häirib see, et tullakse foorumisse justkui mingeid õigusi nõudma!! tundub, et pidevalt kusagil kedagi ahistatakse ja nüüd siin ka veel !!!!!

halloooo!!!
igas foorumis on moderaatorid ja leppige sellega....kes leiab et nii hirmsasti tema sõnavabadust piirataks proovigu ka mujal õnne
tõepoolest, soovitan soojalt.....
sain ise ka lontu.ee foorumis kirjakese et olen kuhugile valesti postitanud and so what? pean seda kohe hinge võtma ja sealselte modede peale välja elama hakkama või.....
jube lapsikuks on asi läinud.....olgem ikka täiskasvanud....
(arvan juba teadvat mida selle peale vastatakse )

ja kui kaldutaksegi korraks teemast kõrvale (see isegi vahel naljakas ja asju elavdav) võiks ju sisi kenasti jälle rajale tagsi minna--


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:09

Kas arutatud ja elluviidud otsused tehakse avalikuks kõigile?
Mis puutub minu poolt saadetud tagasisidesse, siis püüan olla rangelt eetika piires ja mitte kuidagi teid solvata, pigem tahaks avalikustamist rohkem,
Rohkem päikest ka teile, kallid osapooled!


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:10

mustikas, meil on siin suhtlusfoorum eks? mida sa veel tahad...tee teemasid ja oota vastuseid....

ja kui siin midagi põhjapanevalt muudetakse, kindlasti saavad ka kõik sellest informeeritud


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 19:11

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Tiivitaavi, antud postitusest ei saanud mina küll välja lugeda reeglitevastast pahatahtlikku sõimamist, kui natukenegi postituses olevaid emotikone vaadata - tegemist oli pigem heatahtliku itsitusena (võrdluseks tibilikult öeldud "issand kui loll sa oled" mõne veidi tobeda nalja peale).

Ok, aga ega see postitus päris reeglitekohane ka ei ole tuleb tunnistada, et teemaväline on see küll.

Kas see teemaväline postitus on nüüdseks kustutatud
19:23
Lisatud:aga see on tunnistatud teemaväliseks postituseks.Mis reeglitele allub.

Mis minu postitusi puudutab,siis miks neid pole siiamaani kustutatud,kui need on teemavälised olnud.Ropendasin eile teadlikult,aga keegi ei kustutanud.Hiljem muidugi vabandasin sõna kasutuse pärast,sest see pole mulle omane-vanduda.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 19:11

Kui nüüd absoluutselt reeglitest lähtuda siis oleks siin teemad tükk maad õhemad.
Pole ju vaja viriseda, et miks me seda või teist ei kustuta, sest teised virisevad jälle, et miks me kustutame.
Kas kustutamine on kasutajate meelest õigus või kohustus? Kumb ta peaks siis olema?

Tiivitaavi, kas sa soovid seega, et me KÕIK sinu teemavälised postitused kustutaks?


Maiu - 30.12.2007 kell 19:15

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
olen paaril viimasel päeval jäänud tobedasse olukorda, ei tea, kas teemasse postitades lähtuda algatatud teemast jõi hoopis mingitest vahepealkirjadest, mis pööravad teema ettearvamatusse suunda

sama siin,
Ja vahest on uus teema idee olemas. Uurid teemade olemasolu ja leiad, et on ka lähedane sama teema olemas , kuid hoopis teise nurga alt jookseb seal jutt.
Lihtsalt lähtun reeglist ja ei tee uut algust.


Oletan, et tegemist on peamiselt IIAgnese algatatud teemadega, IIAgnese algatatud vahepealkirjadega. Temale on saadetud korduvalt teateid, kus palutakse püsida teemas, kasutada otsingut. Mingit reageeringut ei ole olenud, samuti tulemust. Nii- lähtudes reeglitest oleks see kõik läbu (sest reegel ütleb: mitte tahtlikult teemast mööda postitada). Korduva läbustamise eest- postitamise keeld? Bänn?
Aga siis tuleb pahane kasutaja, et miks bänniti, ta oli nii tore ja elavdas foorumit. Ja samamoodi olete pahased, kui ei tee massilist kustutustööd, kuigi see oleks seda väärt.
Mida tahtsin öelda, et- reeglid on küll paigas ja kirjas, aga nende järgmine tähendab tegelikult suht palju järeleandmist, arvestamist, arvesse võtmist ja arutelu. Ja alati ei leita see kulde kesktee, et kõik rahul oleksid.
Või hakkab tunduma, et üldse seda keskteed ei oska me leida enam?


Timuurof - 30.12.2007 kell 19:15


Läänerindel muutusteta...

(krt. panin jälle liiga palju emotte, nuuks....)

Mis teemavälisesse puutub, siis seda tuleb aeg-ajalt igalpool ett...
Kurb on see, et näpp, mis delettima asub, võib mõnikord isegi mitte mõista, et too post oli tegelikult teemasse.
Seega, võiks modekas enne kustutamist teatada privas, ning oodata ära vastukajad, mitte aga pärast kustutamist, sest võib-olla õnnestuks postitajalgi valgust näidata, sest me kõik oleme ju aeg-ajalt pimedad.
Et kustutamisele võiks eelneda, mitte järgneda, põhjendus, ning ohvril võiks olla võimalus modeka ümberveenmiseks.


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:15

Lgp. Kontorihiir, ma paluks veelkord vastust.
Kas arutatud ja elluviidud otsused tehakse avalikuks kõigile?


Mudjamix - 30.12.2007 kell 19:17

Ja äkki sa seletaksid ka kuidas sa seda tagasisidet ette kujutad.Kui sa ise pole vaevaks võtnud foorumi reegleidki lugeda siis miks sa arvad et keegi leiaks selle tagasiside kuskilt.Ja igale kasutajale ma kahjuks tõesti ei jõuaks personaalselt vastata.Mis krdi kliendid?Arvad et foorum toodab mingisugust kasumit sinu pealt?Ja kõige naljakam on et need suured kisajad meeskonna töö koha pealt kisavad kõvasti aga ära minna ei taha.Mis tähendab et tegelikult neile meeldibki ainult lärmi tekitada.


Pipilota - 30.12.2007 kell 19:18

poobel massab, aristokraatia peab omavahel nou, kuidas olukorda veretult lahendada.

lisatud: mudja, kui su eelmine vastus oli minu poole poordumiseks, siis ehk lisa ka poordutava nimi. muidu vaene eelmine postitaja saab koik endal pahe.


ja ausalt, ma olen siin foorumis monede teiste toredate postitajate parast, kellega koos on vaga lobus olla. sinuga pole mul mitte mingit kokkupuutepunkti olnudki, ma isegi pole marganud sinu postitusi (v.a. tanasel paeval).

ja mis puutub reeglitesse, siis...ah ma ei viitsi hakata jalle peale. tuleb valja, et ma olen ainus inimene, kes endale neid reegleid kohe pahe ei tagunud.


pisimimm - 30.12.2007 kell 19:20

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Pisimimm, kas arutatud ja elluviidud otsused tehakse avalikuks kõigile?
Oot, nüüd ei saanud aru, mismoodi avalikuks? Meil ei ole olemas autahvlit foorumist eemaldatud kasutajate kohta...


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:21

Kallis Maiu, minu postitustes on kirjavigu korduvalt olnud ja neid on punaseks värvitud. Tihti on see ainult üks täht, palun loe Sina ka oma postitust nüüd.
Muide minul on raskem kirjutada kui teil, ma ei võtnud endale puuet , kuigi sõrmede arvu poolest olen teist tükk maad maas. Üritan ka seepärast nüüd korduvalt oma teksti parandada ja suhtuda äärmiselt kriitiliselt enda poolt üllitatusse.


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:22

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Mada
Kas on mingeid reegleid selle kohta,et moderaataor võib käituda sellisel viisil tavakasutaja suhtes?
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=5451&page=4#
postitus24.12.2007 13:06


tiivike, see post ei puudutanud sind ja tean ka et off selle peale ei solvunud....
sina solvusid? a see polndki sinule mõeldud

on meelega teemaväline post ja paluks mitte jälle oma õigusi taga ajama hakata
anan märku kui oled seda lugenud...kustutan kohe ära


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 19:23

Mind teeb pisut kurvaks lihtsalt see, et ma nagu tavakasutajagi, tahaksin siin lihtsalt lugeda ja kirjutada vahel, otsida seltsi, saada nõu jne aga siis sajab kaela lihtsalt üks pasarahe, et miks mode seda ja mode teist...


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:27

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Pisimimm, kas arutatud ja elluviidud otsused tehakse avalikuks kõigile?
Oot, nüüd ei saanud aru, mismoodi avalikuks? Meil ei ole olemas autahvlit foorumist eemaldatud kasutajate kohta...

Paistab et olengi vastuseta, tuletaks siiski meelde ühte mulle saadetud salakirja U2U kaudu.
Kus meeskond palus ka mul mitte osaleda ühe postitaja mürale vastamises. Olen veendunud et sama algatusega kirja te ei saatnud objektile, kellest U2U-s tookord juttu oli. Millise tunde olete sellise lahendusega jätnud ülejäänud heasoovlikele postitajatele,...
Mina ei osalenud tookordsetes arendustes , ainult jälgisin, nüüd tegin suu lahti, Päikest!


Maiu - 30.12.2007 kell 19:28

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Kallis Maiu, minu postitustes on kirjavigu korduvalt olnud ja neid on punaseks värvitud. Tihti on see ainult üks täht, palun loe Sina ka oma postitust nüüd.
Muide minul on raskem kirjutada kui teil, ma ei võtnud endale puuet , kuigi sõrmede arvu poolest olen teist tükk maad maas. Üritan ka seepärast nüüd korduvalt oma teksti parandada ja suhtuda äärmiselt kriitiliselt enda poolt üllitatusse.

Leidsin ühe vea. Kas see oli tõesti see, mis häirib nii väga? Või oli selle taustal paras aeg välja näidata, kui palju häirivad need punased parandused?
Ja kas pean mainima, et ei kasutanud peale sinu posti lugemist muuda nuppu? Igaks juhuks mainin.


Timuurof - 30.12.2007 kell 19:28

Pean siinkohal mainima, et hetke eest toimus minu kallal järjekordne jõudemonstratsioon
Ja öelge nüüd, palun, millega ma taas hakkama sain?
Neile, kes aru ei saanud, teadmiseks, et olin taas bännitud ühe I.P. alt.


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:30

Maiu, saab ju ka lahedama tooniga vastata, eks, Tänud ja Päikest Sullegi!
Igal juhul tahan veelkord tänada Kogu Meeskonda, te olete tublid, palun saage minust õieti aru.


Pipilota - 30.12.2007 kell 19:30

timuurof, koik, kes me siin teemas sona votame, konnime noateral.


Lola69 - 30.12.2007 kell 19:30

Need reeglid ei sisalda midagi sellist, mis vajaks päheõppimist. Elementaarsed, ütleks.


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:31

jummel küll! kas te )kõik bännitud ja solvatud nn pööbel siis) Euroopa Inimõiguste Kohtu poole pole mõelnud pöörduda


Pipilota - 30.12.2007 kell 19:33

nyyd sa andsid idee alle, hiir! eks te teate siis ise, keda syydistada, kui asi kohtusse jouab


Maiu - 30.12.2007 kell 19:33

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Maiu, saab ju ka lahedama tooniga vastata, eks, Tänud ja Päikest Sullegi!

Arvan, et vastasin konkreetselt, ilma ninnu-nännuta.
Aga lisan nats sooja ja soovin päikest! Naerunäoga (nali)


pisimimm - 30.12.2007 kell 19:35

Tglt, palun, minu koht võib koheselt vabaks jääda - kes soovib saada modeks, käpad püsti!!!


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:35

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
jummel küll! kas te )kõik bännitud ja solvatud nn pööbel siis) Euroopa Inimõiguste Kohtu poole pole mõelnud pöörduda

Kriitikat ei tohiks võtta kui solvangut, kriitika on ainult tagasiside.


pisimimm - 30.12.2007 kell 19:36

Aga mustikas, ka kriitika edastamine on kunst omaette, et seda ei võetaks solgiga ülekallamisena ju!


2mustikas - 30.12.2007 kell 19:39

Pisimimm, ma kordan veelkord, te olete kõik tublid ja palun andke sama valusalt edasi, kui vaja, pange hoopis mind siit kinni. Päikest Sulle Pisimimm, kui Tartusse sõidan , võin tartu rahvale välja teha ühiseid lõunaid.
Kordan veelkord te olete tublid!


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:39

no mina ei loe siin küll välja mingit kriitikat vaid puhast virinat...andke andeks....


Pipilota - 30.12.2007 kell 19:41

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Kaebused, soovitused jms palun kõik siia!


hiir, aga see oli ju pealiku enda kask! kui see, mis on kolanud, ei lahe kaebuste alla, siis jms alla ikka laheb


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:47

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Tglt, palun, minu koht võib koheselt vabaks jääda - kes soovib saada modeks, käpad püsti!!!


paneb mõtlema....ehk on siin tõesti verevahetust tarvis....
üksteise jaoks ei kao me ju kuhugi, sõbrad jäävad


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 19:47

kontorihiir
ma tean mida tähendab lol http://www.computerhope.com/jargon/l/lol.htm
aga seal oli veel üks l lisaks
ja häirisisid need emotid seal ümber,viis kuidas seda serveeriti

Hiir,mul pole isiklikult sinu isiku vastu mitte midagi ,aga mind valdas nõutus,et nii võib positsioone kasutav inimene kõigile öelda,teades,et seda ei kustutata ja seoses sellega ärkas õiglusetunne.

Tore,kui vahest aasitakse,see paneb foorumi mõnusalt helisema,aga vahest sellised asjad tekitavad sisemise segaduse.
19:26
Lisatud:ega see ei olegi tähtis,et off ei solvunud või solvus,vaid seda loevad inimesed ,kes siin käivad ja mis arvamus neil jääb kui loevad seda kirjutatut iskiku poolt,kes peab ise valvama foorumi õhu puhtuse eest.


kontorihiir - 30.12.2007 kell 19:53

huvitav miks off sellest numbrit teinud pole? sest ta teab mida ma mõtlesin aga sina mitte....sry, et sa ei mõista siin esinevaid inside joke ...õiglustundest võisin ju ka sulle loll öelda...siis oleks sinu pahameel õigustatus kas sa seda soovisidki?

kahjuks ei tunne ega tea me kõikide huumorimeelt, ja seega oleks üsna soovitav vahel oma nina mõnede kahekõnedesse mitte toppida (ei tahtnud jälle solvata ja polnud ka niimoodi mõeldud, sry)


Pipilota - 30.12.2007 kell 19:55

kahekoned ei ole ju lubatud!!!! kuidas sa hiir, ise modena, seda reeglit ei tea???


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 19:57

Aga on peetud sadu kordi ja olege tänulikud, et me oma armulikkusest neil püsida oleme lasknud ja mitte kohe eos surmanud


2mustikas - 30.12.2007 kell 20:00

kellegi tagasiastumine ei ole foorumi edasiarenemine.
Kõik liikmed meeskonnas on võimelised samuti muutuma ja aldid kaasa tulema.
Seda peaksid ka teised siinolijad suutma näha!
Ma tõesti loodan, et siia postitataks tagasisidet.


Pipilota - 30.12.2007 kell 20:01

leedi, aga kuidas siis nii, et moned reeglid on paindlikud ja moned paindumatud?
arge arvake, et ma norin siin... ma tahan koike tapselt enda jaoks selgeks teha. votku see siis aega terve pyhapaev voi aasta.


Lola69 - 30.12.2007 kell 20:02

Ka põhikohaga klientidest tavakasutajad peaksid otsima üles selle nö kuninglikkuse ja muutuma ses mõttes, et ei jaura asja eest teist takka ning leiavad ka omad palgid üles.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 20:02

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
huvitav miks off sellest numbrit teinud pole? sest ta teab mida ma mõtlesin aga sina mitte....sry, et sa ei mõista siin esinevaid inside joke ...õiglustundest võisin ju ka sulle loll öelda...siis oleks sinu pahameel õigustatus kas sa seda soovisidki?

kahjuks ei tunne ega tea me kõikide huumorimeelt, ja seega oleks üsna soovitav vahel oma nina mõnede kahekõnedesse mitte toppida (ei tahtnud jälle solvata ja polnud ka niimoodi mõeldud, sry)

Aga kui see oli isiklik,siis miks sa talle privas seda ei öelnud,minu ehmatasid ära,sest minul on sellel sõnal teine tähendusMa ei imestakski seda sinu puhul.

OT:kas täna muid teemasid polegikui *lol* ,aga elu on ju ilus


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 20:05

Pipi, kas sa lugesid reegleid? Tegelikult pole seal ju midagi kaelamurdvat. Minu arust ei ole siin niiväga neid paindumatuid reegleid. On ainult erinevad inimesed modedeks ja neil ka erinev läbutunnetus ehk


Pipilota - 30.12.2007 kell 20:17

leedi, enamus neist reeglitest on mitmestitolgendavad. nt. 1. keelatud on mottetute postituste tegemine...naitena juurde pandud - "ma ei tea". ok, aga kui ma toesti ei tea? vastust siis nimelt... kas see on ka reeglite rikkumise all?

voi nr.4. keelatud on teiste pahatahtlik solvamine. kuidas ma tean, kas keegi solvub mu postituse peale? min olen mitmeid korda olnud vaga solvunud aga keegi pole neid postitusi ara kustutanud. kas ma peaksin kellegi poole poorduma?

nr. 7. keelatud on narkootiliste ainete propageerimine. ok, kui ma vaidan, et olen kanepit tommanud ja ei leidnud selles midagi halba, kas ma propageerin? ilmsel jah, aga minumeelest on sellist teemat mitmeid kordi arutatud ning keegi pole neid poste maha votnud.

need vaid moned naited, mis mulle kohe silma hakkasid.


susanna - 30.12.2007 kell 20:19

tagasihoidlik arvamus, aga hetkel käib pilli lõhkiajamine.


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 20:19

Tsitaat:
Algne postitaja: Maiu
Oletan, et tegemist on peamiselt IIAgnese algatatud teemadega, IIAgnese algatatud vahepealkirjadega. Temale on saadetud korduvalt teateid, kus palutakse püsida teemas, kasutada otsingut. Mingit reageeringut ei ole olenud, samuti tulemust. Nii- lähtudes reeglitest oleks see kõik läbu (sest reegel ütleb: mitte tahtlikult teemast mööda postitada). Korduva läbustamise eest- postitamise keeld? Bänn?
Aga siis tuleb pahane kasutaja, et miks bänniti, ta oli nii tore ja elavdas foorumit. Ja samamoodi olete pahased, kui ei tee massilist kustutustööd, kuigi see oleks seda väärt.
Mida tahtsin öelda, et- reeglid on küll paigas ja kirjas, aga nende järgmine tähendab tegelikult suht palju järeleandmist, arvestamist, arvesse võtmist ja arutelu. Ja alati ei leita see kulde kesktee, et kõik rahul oleksid.
Või hakkab tunduma, et üldse seda keskteed ei oska me leida enam?

maiu jutus on iva - just arutelu on vaja ja mitte aeg-ajalt ülestõuse korraldada .Siis saab küsimustele ka ettevalmistatumaid vastuseid.Muidu muutub arutelu stiihiaks.

21:05
Mul on ka ettepanekuid reeglite muutmise suhtes,aga kui kunagi asjalikuks avalikuks aruteluks läheb siis esitanMitte nagu praegune starteegia ,mis põhineb enesekaitsval ja ründaval taktikal.


vaarema - 30.12.2007 kell 20:21

Kui moderaator mõtet tabada ei suuda siis on postitus mõttetu
Kas heatahtlik solvamine on lubatud


kontorihiir - 30.12.2007 kell 20:23

kui juba 10modet ei suuda mõtet tabada siis on jah mõttetu...

heatahtlikkus on alati lubatud....ja kui keegi sovub on privatteade abix....eks siin käib ka huumorimeele kompamine...kellel on , kellel pole...


tiivitaavi - 30.12.2007 kell 20:26

Kontorihiir
nüüd pean küll tunnistama tõsiasja ,et minu huumorimeel kaldub rohkem satiirilis-iroonilisse valdkonda,aga ma pean seda tunnistama olgu see nii valus tõde kui tahes Ainuüksi iseenda sisemise korrastatuse pärast.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 20:28

Pipi,
kui sind on keegi solvanud, miks mitte modedest kellegi poole pöörduda kui moded ise pole seda märganud.

Me pole ju kõike 'ma ei tea' positusi kustutanud, kui see võiks vestluseahelat rikkuda.

Arutlemine ja propageerimine on kaks eri asja.

Ja mina ei saa endiselt aru, kas probleemiks on kustutamine või mitte kustutamine


Ma võiks ju ka kurtma hakata, et mina ainult tutvustes luuda sahistan aga avalikult pean taluma halvustavat kriitikat modede suhtes, olen ju minagi mode ja tunnen end ka puudutatuna. Ma pole kedagi bänninud ja sind, Pipi, võimalik, et kunagi kustutanud aga ometi olen ma täna näiteks päev läbi siin pidanud aru andma.

Ma ei virise ja ära võta seda etteheitena. Ma saan aru, et sa tahad teada Ma olen täiskasvanud inimene ja kui ma enam ei jaksa siis tean kus 'logi välja' asub


susanna - 30.12.2007 kell 20:29

Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota


voi nr.4. keelatud on teiste pahatahtlik solvamine. kuidas ma tean, kas keegi solvub mu postituse peale? min olen mitmeid korda olnud vaga solvunud aga keegi pole neid postitusi ara kustutanud. kas ma peaksin kellegi poole poorduma?
halvasti tahtlik ütlemine ongi solvang, mis siin keerulist on
kui tunned, et sind on solvatud, miks sa siis märku pole sellest andnud, ma tõesti ei saa aru.


Pipilota - 30.12.2007 kell 20:35

ausalt oeldes ei ole ma kunagi selle peale tulnud, et modesid teavitada, kui keegi mind on solvanud. kuhu see viiks?

ainus kord, kui ma toesti solvusin ja yritasin selgeks saada, miks minuga nii kaituti (ja ma ikka veel tapselt ei ole aru saanud), oli siis kui pealik ise mind solvas.


LadyButterfly - 30.12.2007 kell 20:43

Sellele ei oska küll vastata.


Andrew - 30.12.2007 kell 22:55

Nii, leidsin kogemata vihje selle foorumi algusaegadest:
http://kodutud.com/viewthread.php?tid=1259
Probleem on sama vana kui inimkond.


anne51 - 30.12.2007 kell 23:57

Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Ka põhikohaga klientidest tavakasutajad peaksid otsima üles selle nö kuninglikkuse ja muutuma ses mõttes, et ei jaura asja eest teist takka ning leiavad ka omad palgid üles.
Sellega on kõik öeldud, aga looda sa, et inimene, kellest jutt, seda mõistab.
Oli vist mmunk või oli see ratatosk, kes kunagi ütles, et hirmus palju aega läheb ühe postituse peale - mõtled, kirjutad, kustutad, mõtled, kirjutad, kustutsad jne. Võimalik, et oli veel keegi kolmas, aga mida ma öelda tahan, on see, et lihtsalt mõtleme enne kui kirjutame ja siis saab parem.


tiivitaavi - 31.12.2007 kell 00:25

Arvan,et enne kui lõplikke järeldusi teha on vaja kogu see tänaõhtune tekst ,mis me siia emotsionaalselt oleme kirja pannud, korralikult läbi analüüsida.
See aeg ,mis stiilis küsimused-vastused jaoks kulus, oli lühike.


anne51 - 31.12.2007 kell 00:45

Mida siis analüüsida?
Foorum kestab 2002. aastast.


officer - 31.12.2007 kell 16:11

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
kui juba 10modet ei suuda mõtet tabada siis on jah mõttetu.../tsitaat]

kas teil seal toimub mingi hääletamine,mulle on ettekantud hoopis midagi muud
Ja modede tase on ikka väga erinev,ilma teevad teil seal ikka see 3-4 modest koosnev,ennast aktiivselt näidata tahtev seltskond.... nende tase on küll ühtlaselt
Loodan,et seda ei võeta tahtliku solvamisena,vaid ainult minu tagasihoidliku ja eriti subjektiivse hinnanguna!


pilgrems - 31.12.2007 kell 20:55

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Nõustun sinuga, Kayleigh´n I, 100% :) Vahepeal tekkis seksifoorumi tunne


aga sex on elu alus poleks sexi poleks mind ega teid
mind ei häiri siin miski Kodutud.com pole minu kodu kuna olen kodutu


skingirl - 31.12.2007 kell 21:31

pilgrims sa tõestisid ära miks kodutud.com üldse olemas on, selles on süüdi sexilusat aastanumbrivahetust


sales - 31.12.2007 kell 21:42Tore juuuu!


mercurya - 07.01.2008 kell 22:11

Häirib see kui mõned moded hakkavad salakavalalt ja varjatult taga kiusama.Kahtlustan mõnda naissoost moderaatorit, sest probleemid hakkasid tekkima siis, kui sai midagi naiste kohta kirjutada,mis neile ei saanud kuidagi meelt mööda olla. Tundub, et moderaatorid tekitaksid nagu tahtlikult kirjavigasid teksti, et inimest halvas valguses näidata.Järgmine kord teen koopia oma teemast ja soovitan teistel ka teha koopia - siis on selgelt näha, et kas keegi tahtlikult tekitab teksti kirjavigasid.(usun,et parast seda postitust enam mitte eriti ). See, et moderaatorid sind tahtlikult püüavad alandada mõne kirjavea punaseks värvimisega on ammu tuntud, aga tehakse seda enamasti siis kui oled mõnda moderaatorit ärritanud.Samuti on imelikul kombel hakatud postkasti saatma teateid,mida ma pole tellinud ja jälle nimelt pärast mõnda teemat,mis näiteks naisi võiks ärritada ?


delilah - 07.01.2008 kell 22:13

Millal sulle viimati mingit keemiat anti, nt skisofreenilise paranoia vastu?


Pipilota - 07.01.2008 kell 22:26

kas teateid peab tellima? seda ma ei teadnudki!!


freelancer - 07.01.2008 kell 22:34

Mul ka poleks midagi teadete vastu.Huvitavaid isikkirjeldusi on alati huvitav lugeda.Kindlasti arendaks see ka mind ennast ja aitaks mingil moel sisustada puhkust,mida veedan looduses ja piisavalt kaugel tsivilisatsioonist.


2mustikas - 07.01.2008 kell 23:48

Ootad sa free, siis telefonogrammi modedelt või.
Kus ei ole täpitähti ja postiljon toob kohale, kaardile on kleebitud paberilindil text: ootame sind tagasi, kodutud. kom foorumisse, sinu leedid, .


skingirl - 07.01.2008 kell 23:58

kas moded ka üksteist alandavad ja kas nende seas mitte reeturit pole kes, tähti värvib ja ka kasutajaid alandab, kas juhtkond on käinud ikka ära arstlikkus kontrollis kas uus müsteerium?
hm mina pole märganud , ma olen küll märganud haigeid kasutajaid aga mitte haigeid modesid, minu arust on nad talveunes ning pigem unised.


asunik - 08.01.2008 kell 00:11

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
hm mina pole märganud , ma olen küll märganud haigeid kasutajaid aga...

Pean nõustuma, aga iial ei või ju teada-võibolla näiteks 8000ndes postitus avab sootuks uue inimese.
Inimesed on ju nii äraarvamatud, ning üksnes debiilik paneb diagnoosi asjade puhul, millest ta lihtsalt aru ei saa.


skingirl - 08.01.2008 kell 00:16

Grafomaanil on kindlasti sama palju poste kustutatud kui mina aastatega kogund olen!


asunik - 08.01.2008 kell 00:19

No nii tarku postitusi ei saagi ju kustutada
Ma olen vahel isegi üritanud otsida, et mida ja kus, ning alati olen leidnud.....


ullike - 08.01.2008 kell 00:27

Tsitaat:
Algne postitaja: mercurya
See, et moderaatorid sind tahtlikult püüavad alandada mõne kirjavea punaseks värvimisega on ammu tuntud

Mulle meeldivad need punased tähed See on omamoodi hasart, nagu ristsõna või sudoku. Et kas saan veatu kirjutamisega hakkama või ei saa. Ja kui leian oma tekstis punase tähe, siis itsitan rõõmsalt - no lõpuks ometi üks punkt ka oponendile

Teemasse: Sellest teemast tuleks lahti harutada kaks või kolm eraldi teemat:
1. Mis häirib portaali juures (praegu on suur osa postitusi sellest teemast mööda läinud)
2. Mis häirib modede juures (kuigi see teema muutuks vist hirmsaks lintšimiseks)
3. Mis häirib kaaskodutute juures (see oleks siis koht, kus saaks üksteist ohjeldamatult nahutada ja minu poolest kasvõi sõimata.)


vihmakass - 08.01.2008 kell 00:33

Ma pole yhtegi punast tahte marganud, ei endal ega teistel


asunik - 08.01.2008 kell 00:33

Aaaa, seepärast Sa nii harva siis postitadki

(ullikesele siis)


skingirl - 08.01.2008 kell 00:41

Tead kui sa soovid kellegiga dialoogi astuda siis on selleks olemas erinevad jutukad kus keegi su läbu ei kustuta vaid kohe bännib miks sa kasutad täiesti võõrast ala kuritahtlikult ära.


asunik - 08.01.2008 kell 00:57

Nu kui sa nüüd hoolega oma allollust pingutada raatsid, siis sinuga pole mul juba pikemat aega nagu millegist, s.t. enne su lähenemiskatseid, rääkida olnud
Nii võiks ju lausa jäädagi, preili (sest prouaks sa ehk saad mingi 40-aasta pärast) Skingirl.
Tõepoolest ei leia ma, et sa mulle midagi anda võiks, ning kuna ka sina minus debiilikut, või skisot näed, siis saame vast hakkama, s.t. ILMA SUHTLEMATA (ma loodan, et ei pea viimaseid sõnu punaseks värvima?)
Aga ole tubli ja parimat sulle ka.


Pipilota - 08.01.2008 kell 00:59

mind hairib siin see, et koik loovad koigile kylge


tiivitaavi - 08.01.2008 kell 01:01

siis sõbralikult müksavad


freelancer - 08.01.2008 kell 01:04

Pipi jälle sa üldistad.Mina olen küll äärmiselt valiv.Parem on omada häid tuttavaid kui mõnda nn suhet.Olgu see siis kas füüsilisel või mentaalsel pinnal.Ega ajude käsikiimlus pole ka midagi head.


Pipilota - 08.01.2008 kell 01:14

ma vabandan, free, ja luban, et yritan edaspidi rohkem spetsiifilisem olla. mind hairib, et skinn loob asunikule kylge


asunik - 08.01.2008 kell 01:30

Khm-khm!!!
Teemassetulles, siis inimesed, kes on ära õppinud selle, kuidas mitte kustutatud saada.
Teisestküljest vaadatuna pole neil midagi, mis annaks vanuigi alust enda üle uhke olemiseks.
Ja patriotismist-isamaaarmastusest nad ka tegelikult ei tea,,, mis ei tähenda seda, nagu ei oleks võimalik karjale pullidele lehma näidata, eksole ,)
et suhteline värk ja elu on tõestanud, et pruuni keelega võib võrdlemisi kaugele jõuda,,, mis ei tähenda, nagu mihklil nimepäev puuduks.


tiivitaavi - 08.01.2008 kell 01:38

selge,Pipi ei jõua jälgida mängu,kõik käib nii kiiresti


freelancer - 08.01.2008 kell 01:43

Kindlasti jõuab.Ta terane naisterahvas.See,et ta teisel kontinendil ei tee ta juhtmeid veel pikemaks.


Pipilota - 08.01.2008 kell 01:43

kuule jah, nii kauge maa tagant on teie mange natuke raske jalgida aga ma annan oma parima!


tiivitaavi - 08.01.2008 kell 01:48

tubli!jätkame samas vaimus


freelancer - 08.01.2008 kell 01:52

Kas hoolitsed glavliti eest.Nad vist juba lootuse kaotanud.


tiivitaavi - 08.01.2008 kell 02:06

Progress leiab aset igal teisel reedel


Pipilota - 08.01.2008 kell 05:03

misasja, kesse glavlt on???


Vanapaks - 08.01.2008 kell 08:24

http://en.wikipedia.org/wiki/Glavlit


Pipilota - 08.01.2008 kell 15:48

ma ei suuda seda keelt enam lugeda. miskit eestikeeles ei ole voi, vanapaks?


Merily26 - 08.01.2008 kell 16:40

Mind häirib see, et mõni siin olevatest kasutajatest seda siinset foorumit enda omandiks on piudanud ning kontrollimatut juttu suust välja ajab. Aga olen asjast aru saanud, et neid ei maksa tähele panna. Olengi nende avatare nähes kohe järgmise postituse juurde asunud.


officer - 08.01.2008 kell 19:04

järsku sa heatahtlikult selgitaksid,mis kujutab endast "kontrollimatu jutt" ja milles sinu käsitluses väljendub "foorumi omamine"?


pisimimm - 08.01.2008 kell 19:46

Tsitaat:
Algne postitaja: Merily26
Mind häirib see, et mõni siin olevatest kasutajatest seda siinset foorumit enda omandiks on piudanud ning kontrollimatut juttu suust välja ajab. Aga olen asjast aru saanud, et neid ei maksa tähele panna. Olengi nende avatare nähes kohe järgmise postituse juurde asunud.
Muide, Merily, kui sa veel aru pole saanud, siis üks siinsetest kasutajatest muide ONGI foorumi omanik


mercurya - 08.01.2008 kell 20:04

Tundub, et need moderaatorid, kes kasutajatega kangesti tüli kipuvad norima ei julge oma pilti avalikult välja panna . Arvatavasti kardetakse siis kättemaksu või mingit muud halba mõju.


susanna - 08.01.2008 kell 20:09

ässitajatest tundub , et puudust ei tule


pisimimm - 08.01.2008 kell 20:10

Tsitaat:
Algne postitaja: mercurya
Tundub, et need moderaatorid, kes kasutajatega kangesti tüli kipuvad norima ei julge oma pilti avalikult välja panna . Arvatavasti kardetakse siis kättemaksu või mingit muud halba mõju.
irwwwwwwww, palun, kasva suureks


delilah - 08.01.2008 kell 20:52

Hea vähemalt, et kasutaja Mercuria on oma pildi üles riputanud

Kui sul on kellegagi probleeme, siis pöördu palun isiklikult tema poole, mitte ära jahu siin.


officer - 08.01.2008 kell 21:23

Mind häirib kõige rohkem see,et freelancer ei pea kinni foorumisse valvekorda tuleku kellaaegadest ja mul tekib seetõttu palju ületunde


pisimimm - 08.01.2008 kell 21:24

Ilmselt on tööandja hr.Freelanceri totaalselt üle koormanud ja me peaks talle hoopis puhkuse välja kirjutama..


tiivitaavi - 08.01.2008 kell 21:29

Pisimimm
eile öösel ütles,et ta on õnnelik ja iseenda peremees,eksootiliste loomade söömise teemas.
Kuna see on kustutatud ,siis ma ei saa oma sõnu kinnitada

Seega koos läbuga läks ka oluline info kaduma.


officer - 08.01.2008 kell 21:32

Tõeline mees lasebki kõik ärakustutada,mis ta öösel naistele ütleb&kirjutab


freelancer - 08.01.2008 kell 23:56

Loomuli ju off.
Mulle meeldib kui kustutatakse ,koristatakse siis kui mina puhkan sest siis ei sega see inimeste vestlusi ja globaalsete teemade arutelu foorumis.Selleks olen ka nihutanud oma foorumisoleku aja hilisemale.Moded magavad-no võibolla ei maga kuid ilmselt on juba voodis sellel ajal.Ja selle najal võib isegi aimata mida keegi kuskil teeb.Kui öösel kustutab...sorri ka nii võib teinekord minna.

Off ära ole kade,võibolla olen varsti mode ja siis on sinuga jokk.UUs aasta algas ja võib jälle ju kandideerida mode kohale.Pealegi pidid osad moded lahti saama(ära minema )


officer - 09.01.2008 kell 00:12

jahh,Vabariigi aastapäeval nimetatakse uued moded


freelancer - 09.01.2008 kell 00:17

Huvitav keda moosima peaks hakkama et sinna listi saada.


arminägu - 09.01.2008 kell 01:11

Tore portaal ju.
Aga miks neid moderaatoreid nii palju peab olema?
Tööd palju jah?
Tegelikult arvan, et inimesed vaatavad asjadele erineva pilguga, nii siin, kui päris elus ja kaks kõva kivi head jahu ei tee!
Äkki saaksite paar palgalist kohta luua, ning nood neli-viis inimest siis pühenduksid, ning nende vaated saaks ajapikku ka selgeks inimestele
Aga Freelancer võiks küll üks modeaator olla, ning teiseks pakuks ullikest, kolmandaks skingirli, neljandaks ..aga hea küll, tegelikult mõtlesin freelanceri suhtes ümber, sest minu arvates peaks moderaatoriks (siis palgaliseks) saamise põhitingimuseks olema, et ta ise ei kommenteeri, vaid süveneb tekstidesse. Palju jama jääks ära.


Pipilota - 09.01.2008 kell 03:09

mina pakuks moderaatoriks kasutaja arminagu. ainuyksi sel pohjusel, et yheainsa paevaga on ta suutnud pohjalikult syveneda foorumi olemusse a julgeb valja pakkuda moderaatoreid nende postituste pohjal. imetlusvaarne


muhhin - 09.01.2008 kell 07:59

Tsitaat:
Algne postitaja: arminägu
Äkki saaksite paar palgalist kohta luua

Kui palju sa ise oleksid nõus igakuiselt panustama, et need inimesed tasustatud saaksid?


officer - 09.01.2008 kell 08:30

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Huvitav keda moosima peaks hakkama et sinna listi saada.


... vii avaldus koos foorumi asutaja kaaskirjaga vallamajja ja need annavad sinu soovi edasi presidendi kantseleisse


ullike - 09.01.2008 kell 08:42

Tsitaat:
Algne postitaja: arminägu
Aga Freelancer võiks küll üks modeaator olla, ning teiseks pakuks ullikest

ullikesel puuduvad igasugused pedagoogilised ambitsioonid, seega: ei kandideeri Mu igapäevatöö on pidev nahutadasaamine kaaskodanikelt. Niisiis ei kavatse ma foorumis käia selleks, et siingi kasutajad mind pidevalt näägutaksid
Arminägu, vabandan, et irooniat tõe pähe tõlgendasin


sales - 09.01.2008 kell 10:21

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Tsitaat:
Algne postitaja: mercurya
See, et moderaatorid sind tahtlikult püüavad alandada mõne kirjavea punaseks värvimisega on ammu tuntud

Mulle meeldivad need punased tähed See on omamoodi hasart, nagu ristsõna või sudoku. Et kas saan veatu kirjutamisega hakkama või ei saa. Ja kui leian oma tekstis punase tähe, siis itsitan rõõmsalt - no lõpuks ometi üks punkt ka oponendile

Teemasse: Sellest teemast tuleks lahti harutada kaks või kolm eraldi teemat:
1. Mis häirib portaali juures (praegu on suur osa postitusi sellest teemast mööda läinud)
2. Mis häirib modede juures (kuigi see teema muutuks vist hirmsaks lintšimiseks)
3. Mis häirib kaaskodutute juures (see oleks siis koht, kus saaks üksteist ohjeldamatult nahutada ja minu poolest kasvõi sõimata.)


Ei suuda lihtsalt seda mammutteemat enam jälgida! pealegi, ega erilisi uusi mõttepärle siia ka ei tule
Portaali omanikuna paneksingi selle teema kinni! ja teeksin eraldi ülaloetletud teemad, lisaks veel:
4. Mina olen kõige targem - isikliku ego väljaelamise kohana


delilah - 09.01.2008 kell 10:53

Mind häirib väga, et lingid ei ole tavalisest tekstist eristatavad.


skingirl - 09.01.2008 kell 11:48

jah oleks joongi all De sa oled täna väga nummi


officer - 09.01.2008 kell 13:29

...milline siiras ja puhas kahe naise vaheline armastus!


tiivitaavi - 09.01.2008 kell 20:54

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Huvitav keda moosima peaks hakkama et sinna listi saada.


... vii avaldus koos foorumi asutaja kaaskirjaga vallamajja ja need annavad sinu soovi edasi presidendi kantseleisse

Juhul kui volikogus opositsioon vastu ei hääleta


ullike - 10.02.2008 kell 09:48

Huvitav, kas see on ainult minu arvuti probleem, et täna ei näe ma viimativastatud teemasid? Või on kellelgi veel see mure? Nüüd olen nagu peatu, ei oska kuidagi foorumis toimetada


Eeva - 10.02.2008 kell 10:47

Sama siin,tänased teemad ei tööta


mercurya - 19.03.2008 kell 12:13

Mida teha siis kui moderaator kiusab inimest taga ? Otsib kirjavigasid või tekitab kirjavigasid ja värvib need siis punaseks ? Leiab foorumi rikkumisi sinu puhul ja kirjutab sellest siis rasvase tekstiga avalikkuse tähelepanu saamiseks samas teiste rikkumisi ei pane tähelegi ?
Juhul kui on kirjaviga, siis viisakas inimene annaks privaatsõnumi kaudu sellest teada.Siin on olnud ka sellised moderaatoreid, kes kirjavead ära parandanud aga pole seda punaseks värvinud.


ratatosk - 19.03.2008 kell 12:26

Viisakas täiskasvanud inimene ei kirjuta vigadega. Ja kui siiski mõni viga sisse lipsab, ei pahanda viisakas inimene sellega, kes vea ära parandab ning sealjuures ka õpetlikult tegutseb. Ülejäänud küsimuste osas pöördu privaatselt eelkirjeldatud moderaatori poole ja küsi, mis tal sinu vastu on.


officer - 19.03.2008 kell 14:00

...ei ole viisakas,kui moderaator "lihtliiget" seksuaalselt ahistb


pisimimm - 19.03.2008 kell 14:15

saan aru, et beithi pilt on liiga ahvatlev su jaoks, off?


Lola69 - 19.03.2008 kell 18:50

Tsitaat:
Algne postitaja: mercurya
Mida teha siis kui moderaator kiusab inimest taga ? Otsib kirjavigasid või tekitab kirjavigasid ja värvib need siis punaseks ? Leiab foorumi rikkumisi sinu puhul ja kirjutab sellest siis rasvase tekstiga avalikkuse tähelepanu saamiseks samas teiste rikkumisi ei pane tähelegi ?
Juhul kui on kirjaviga, siis viisakas inimene annaks privaatsõnumi kaudu sellest teada.Siin on olnud ka sellised moderaatoreid, kes kirjavead ära parandanud aga pole seda punaseks värvinud.
Vigadest õpitakse. Kui sa ise oma vigu ei näe (parandama sa neid igal juhul ei torma), siis on vaja tähelepanu juhtida. Ja miks mitte ka puust ja punaselt.

Alati on võimalik omaenda vigade osas tekst üle vaadata. Või on tõepoolest nii, et kribada nagu oskaks, aga lugeda mitte?


nudol - 20.03.2008 kell 12:32

Pole Kodutute portaalil häda midagi. Juhtub ju tihtipeale, et hakkad midagi ümber tegema ja rikud päris ära.


ullike - 21.03.2008 kell 09:37

Jätkaksin Nudoli mõtet: ei tasu hakata ümber kujundama toimivat süsteemi, kui uue süsteemi eelised on kaheldavad. Meil ei ole vist keegi mingit uut süsteemi välja mõelnudki?


muhhin - 21.03.2008 kell 15:51

Mind häirin mina ise


Pipilota - 21.03.2008 kell 16:15

mind ka muhhin hairib


jamesson - 21.03.2008 kell 22:01

Tsitaat:
Algne postitaja: mercurya
Mida teha siis kui moderaator kiusab inimest taga ? Otsib kirjavigasid või tekitab kirjavigasid ja värvib need siis punaseks ? Leiab foorumi rikkumisi sinu puhul ja kirjutab sellest siis rasvase tekstiga avalikkuse tähelepanu saamiseks samas teiste rikkumisi ei pane tähelegi ?kui meesmode , siis ta ajab sind taga ja tahab tähelepanu ja ehk muudki
naismode on lihtsalt kade

ja mõlemad on vaadanud sinu avatari , vaheta see ja mured ununevad !


habe - 07.04.2008 kell 20:39

Miski uus disain on tekkinud lahtrisse, kus postituse autor ja kuupäev kirjas. Vastikult udune disain, ma ütleks. Süstemaatiliselt lähen õnge ja arvan et mu prillid on s.tased...


skingirl - 07.04.2008 kell 21:09

mind muhhin ei häiri, pärnu moded on vabsee vaikseks jäänud, härib just see!


habe - 04.11.2009 kell 14:55

Täitsa häirib, kuidas selle punase kassi otsija teema nii järsult lukku löödi.
Moded vähemalt peaksid teadma, MILLISEID kassifriike meie ridades liigub. Näiteks Bellatrixist on mul lausa kahju, et ta teemale ilmselt pihtagi saada ei jõudnud, asjakohase nõu andmisest rääkimata.

Kodutute hulka kuuluvad ka punased lühikarvalised oma kodu otsivad kassid, ma arvan.


susanna - 04.11.2009 kell 15:07

habe.
igal lool on kaks otsa.
ja pole ilus kõiki modesid ühte patta panna, usun, et said ise ka aru, et teema panin mina lukku ja panin just seepärast, et kassisoovija lihtsalt tahab, aga kas ta ka ise otsinud on.

meil endalgi siin http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710523203&c_nr=2 olemas viiteid ja linke ja piisab ka paarist telefonikõnest mõnesse hoiukodusse.
(oleks piisanud ainult antud lingil natuke sirvida ja otsitav oleks käes olnud, kusjuures kuulutus on 2. nov. kuupäevaga).
ja kohe kindlasti, kes on pakkuja rollis , saab seda teemaalgatajale U2U teel teada anda.
ja viimane põhjus teema sulgemiseks: elu on näidanud, et analoogsed teemad lähevad lihtsalt muuks kätte ära.


Myrk - 04.11.2009 kell 15:17

Olen vist pugeja, aga susannaga ühte meelt. Kui teema puudutaks selle karvakera iseloomu, ja kasvatusprobleeme, oleks teine asi hoopis. Kuid loodan siiralt, et teemaalgataja soov täitub.


habe - 04.11.2009 kell 15:29

Tsitaat:
Algne postitaja: susanna
ja viimane põhjus teema sulgemiseks: elu on näidanud, et analoogsed teemad lähevad lihtsalt muuks kätte ära.


Tead, Susanna, selle asja nimi on areng alias progress! Ja kes on progressi vastu võitleja?
Tagurlane! (nii õpetati mulle nooruspõlves koolis).
Äh mai akka nimesid nimetama...


susanna - 04.11.2009 kell 15:35

habe.
las sulle jääb sinu arvamus, kõik päevad pole vennad ja otse loomulikult on kõigil õigus oma arvamuseks.
mina põhjendasin enda oma tagasihoidlikult ära ja kui sa oleksid antud linkidel käinud, siis oleksid ka vastust seal näinud.
ikka paremat ja paremat käekäiku kõigile soovides ja päikest pilvepiiri tagant.


freelancer - 04.11.2009 kell 18:33

Ma päris nüüd ei jaga Susanna mõttekäiku.
Mis puudutab Susanna avaldust et tema teema lukku pani siis see ei üllata.Ta ilmselt ainus aktiivne siin.
Samas leian mina et 90 protsendi teemade käsitlemise võiks ära lõpetada.Ka nendele leiab piisavalt linke.Juhmidele lisaks et alati tasub peale Neti.ee kasutada ka teisi otsingumootoreid.


Eriti soojaksd muidugi tegi lõik:
las sulle jääb sinu arvamus, kõik päevad pole vennad ja otse loomulikult on kõigil õigus oma arvamuseks.

Lisaks siia lihtsalt väikese tõlke juurde harju murdes:Te võite kaagutada siin mida soovite kuid isegi kui teil on õigus siis alati on trump tugevam kaart kui tavaline.

Ja kes ikka veel aru ei saa neile puust ja punaseks:
* Kodutud.com meeskonnal on õigus muuta või kustutada oma subjektiivse arvamuse kohaselt kasutajate poolt üles laetud materjale, mis ei vasta konkreetse mooduli reeglitele või headele tavadele.

Ma poleks antud teemal üldse sõna võtnud kuid tegin seda tänu foorumlase Ullike tähelepanujuhtimisele ,et ma olen modedele pugema hakanud ja himustan ise surnud ja varalajkunud modede asemel ringi astuda.Püüan seda väidet lihtsalt ümber lükata.Susanna.Tõeline sõber suudab ka ebameeldivaid asju öelda.(Ka see polnud pugemine vaid tunnustuse avaldus)


Mudjamix - 04.11.2009 kell 18:55

Tegelikult oleks pidanud vist selle postituse üldse kustutama, sest seda kassipoega otsiti lausa mitmes teemas,millest ma ühe siis alles jätsin.Ja noh kui kasutaja ongi ainult selleks registreerunud et lüüa foorumisse üles mingeid kuulutusi siis ei ole ta väga tõsiseltvõetav kah.Ma usun et te ei tahaks tänaseid postitusi lahti võttes näha seal mingit joru a la teeni selle lehega ja osta siit jne.Ja selliseid postitusi tekkib ikka pea iga päev.Kusjuures alati on need kasutajad loodud ainult selle spamm posti tegemiseks.


tiivitaavi - 04.11.2009 kell 20:37

Braavo!
Vana hea, hea Freelancer on tagasi,elagu Freelancer!


ps,olidki juba läilaks muutunud


susanna - 04.11.2009 kell 22:56

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer


Susanna.Tõeline sõber suudab ka ebameeldivaid asju öelda.(Ka see polnud pugemine vaid tunnustuse avaldus)


vastaks, et tõeline sõber suudab ka välja kannatada , mis öeldakse


bellatrix - 05.11.2009 kell 14:58

hmh, siin foorumis on ka ühe tuntud kasutaja poolt koera otsitud ja pikk teema oli ja lõpuks räägiti eri tõugudest ja ei läinud läbuks ka..

eks ikka mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale..


Myrk - 05.11.2009 kell 15:05

Jep bella, sa seisad kasside õiguste eest. Miks koertel on lubatud oma teema, aga väikesele punasele kiisule ei ole...


freelancer - 05.11.2009 kell 18:42

No kuidas saavad olla inimesed nii ohmud.Koerad on ju üldkokkuvõttes suuremad ja neile peabki jääma rohkem ruumi arutamiseks.Proovi teha teema hamstritest või kuldkaladest.Need on veel väiksemad kui kassid.


tiivitaavi - 05.11.2009 kell 22:07

Teist päeva juba jaurate,aga ikka veel ei saa üle sellest punase kassi sabast


habe - 06.11.2009 kell 08:56

Asi tegelikult ikkagi kassi sabast suurem.
See, mis ühe jaoks subjektiivselt väheatraktiivne, ei pea seda olema teiste jaoks. Ma nüüd natuke spekuleerin (Vabanda mind, Lola ) aga teades et Lola on kibe käsitööharrastaja, ma ei imesta eriti kui leian tema algatatud teema näputöö alal - mis mind eriti ei koti... aga mida ma ometi rahus aktsepteerin. Jutt algab talvesokkidest aga edasi - läheb üle juba lõngadele ja kampsunitele ja siis sekkuvat asjatundjad kes teistlaadi näputööd harrastavad... . Kõik see on ju tegelikkuses siin juba kordi olnud ja kõik on korras olnud. Üks suhuvõtmine peale orgasmi on teema, mille ümber võib jahuda kulumiseni, ilma et see Susanna rahu häiriks, kuigi mõned meie hulgast (näiteks Bellatrix) seal suurt sõna ei ole võtnud. Sirvin igapäevaselt aktuaalseid teemad üle ja kui peale seksi midagi silma ei hakka, siis kolin üle mujale. Sorry, aga minu vanuses on teisigi prioriteete. Ons Kodutud pelgalt seksifoorum? No nimetage ta siis ka vastavalt ümber, et juhukülalistel lihtsam orienteeruda oleks. Kui see aga nii ei ole, siis jään oma algse seisukoha juurde. Võim on paljude raskete haiguste põhjustajaks. Üheks neist on enda ilmõigeks pidamise maania. Kaitsku kõikvõimas Jumal selle eest meie modesid.


jenni - 06.11.2009 kell 09:30

Oo, habe, Sa oled suur
Ometi keegi, kes labasustesse laskumata suutis asjadest rääkida nii, nagu nad on. Kuigi ma pole just igapäevane kirjutaja, heidan salamisi foorumi tegemistele pilgu peale ja ei hakka sugugi irisema, kui loen, mida lugupeetud Susanna järjekordselt köögis üllitab või et Myrk ikka igavleb ja otsib foorumist ajaviidet, vürtsitades oma otsinguid rohkete komadega Vabandage, aga meenub just see, mis kordub päevast päeva. Muidugi võib alati öelda, et ära tule, kui ei meeldi või tee ise asi huvitavamaks, aga hetkel on mul just niipalju aega ja tahtmist siinsega tegeleda, on olnud ka paremaid aegu aastast 2003 alates
Kassipoja teemas tahtnuks ka ise sõna sekka öelda, otsisin vastava kasukaga karvakera neti vaheldusel, aga paraku suleti teema enne, kui jõudsin postitada...
Mõnikord muutuvad moded, nagu ka emad, liiga hoolitsevaks. Oleme ikkagi täiskasvanute foorum, rohkem tolerantsi kuluks ära ja vähem tänitamist.
RAHU!


officer - 06.11.2009 kell 10:14

Tsitaat:
Algne postitaja: habe
Sirvin igapäevaselt aktuaalseid teemad üle ja kui peale seksi midagi silma ei hakka, siis kolin üle mujale. Sorry, aga minu vanuses on teisigi prioriteete."...habe on normaalne inimene - temale pole seksi vaja.Tema saab ilma selleta hakkama"


habe - 06.11.2009 kell 11:17

ma nüüd ei teagi, off, kuidas seda Sulle seletada, et adekvaatselt aru saaksid.

Leivast räägivad üldreeglina enne kõike ikka näljased, mina aga lahendan seksiteemad oma abikaasa toel ning tulen seetõttu toime selles vallas ilma foorumi abita.


tiivitaavi - 06.11.2009 kell 11:19

Õige Habe,
mis siin ikka õhtuti onaneerida!


officer - 06.11.2009 kell 11:25

Tsitaat:
Algne postitaja: habe
ma nüüd ei teagi, off, kuidas seda Sulle seletada, et adekvaatselt aru saaksid.
Leivast räägivad üldreeglina enne kõike ikka näljased,


...võibolla habe me sellega teineteisest erineme,et sina kustutatad nälga ainult leivaga,minu menüü veica rikkalikum ja üldjuhul ma ei lasegi endal näljatunnet tekkida Head isu,habe!


habe - 06.11.2009 kell 11:34

Ma nüüd tõesti ei oska oma toitumisharjumusi teemaga "Mis teid Kodutute portaali juures kõige rohkem häirib?" mõistlikult seostada. Igal juhul tänud Sulle heade soovide eest. Mis puutub Sinu "erisustesse" siis sellest ehk teine kord ja teises teemas...


susanna - 06.11.2009 kell 12:18

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Muidugi võib alati öelda, et ära tule, kui ei meeldi või tee ise asi huvitavamaks, aga hetkel on mul just niipalju aega ja tahtmist siinsega tegeleda, on olnud ka paremaid aegu aastast 2003 alates


aga mida on siis üldse viriseda, kui just nii palju on aega ja tahtmist.

kaikaid on teiste kodaratesse hea loopida,(ka teema, mis siin foorumis on)aga kas sa neid ka enda silmis näed.

järjekordselt saab tõsiasjaks see, et eestlase teine toit on ikka eestlane, kui midagi muud öelda pole, siis näritakse selle kallal, kes ette jääb.


habe - 06.11.2009 kell 12:47

Tundub tõesti, et nurin ja rahulolematus alamrahva seas on su tuju rikkuda suutnud.

Rahu, nagu juba enne sooviti, ja veidigi närvi ka siis, kui tuul Sinu suunas puhuma on sattunud...


susanna - 06.11.2009 kell 13:54

mina pole kedagi ei ülem- ega alamrahvaks tituleerinud.
kui miskit peaks mu tuju rikkuma, siis kindlasti ei juhtu see siin.
alati on löödud need risti, kes avalikkuse silme all on , kas millegi konkreetse teoga või oma ütlustega, nii, et ma ei imesta millegi üle.
kõigi meele järgi on nagunii ilmvõimatu olla, ka siin.


officer - 06.11.2009 kell 14:30

...ja nii mõnus on siis,kui sul midagi öelda ei ole või halliollust napib, eelkõnelejale kaasakoogutada!Palju õnne!


jenni - 06.11.2009 kell 15:14

Tsitaat:
Algne postitaja: susanna
kaikaid on teiste kodaratesse hea loopida,(ka teema, mis siin foorumis on)aga kas sa neid ka enda silmis näed.


Milles on minu viga? Et juhtisin tähelepanu sellele, mis mind Kodututes häirib
Omaarust püsisin teemas, avaldades arvamust, mis kattus habe omaga


mmunk - 06.11.2009 kell 15:22

ka mulle näib, et jenni sai teenimatu doosi sappi. mina tema jutust küll midagi sellist välja ei loe, mida võiks palgiks silmas nimetada.


susanna - 06.11.2009 kell 15:29

Tsitaat:
Algne postitaja: mmunk
ka mulle näib, et jenni sai teenimatu doosi sappi. mina tema jutust küll midagi sellist välja ei loe, mida võiks palgiks silmas nimetada.


Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
ei hakka sugugi irisema, kui loen, mida lugupeetud Susanna järjekordselt köögis üllitab või et Myrk ikka igavleb ja otsib foorumist ajaviidet, vürtsitades oma otsinguid rohkete komadega Vabandage, aga meenub just see, mis kordub päevast päeva.

RAHU!


mina ei näe kusagil siin seda rahu, mida pakuti.
pigem silmakirjalikkust.

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Kuigi ma pole just igapäevane kirjutaja, heidan salamisi foorumi tegemistele pilgu peale ja ei hakka sugugi irisema, kui loen, mida lugupeetud Susanna järjekordselt köögis üllitab või et Myrk ikka igavleb ja otsib foorumist ajaviidet, vürtsitades oma otsinguid rohkete komadega


kuidas siis seda nimetatakse, paluks puust ja punaseks teha.


habe - 06.11.2009 kell 15:37

ja kõige selle madina juures on pisike punane lühikarvaline kassipoeg täiesti tahaplaanile jäänud...

Milline mahlakas pakett energiat taas kord kloaaki, nagu eestlastel tavaks...


officer - 06.11.2009 kell 16:11

to habe: ning väärus sinule omaette on see,et keegi ei rääkinud seksist,ehk sinu mõistes leivast


Pipilota - 06.11.2009 kell 17:31

oh jeerum kyll, kas kogu see draama sai alguse sellest onnetust kassist??? igav on teil vist toesti...


Anonymous - 06.11.2009 kell 18:03

Ei Pipi, mitte ainult. Tegu taas sotsiaalse eksperimendiga, kui nii võiks väljendada. Susanna pani ühe teema kinni läbustamist kartes ja minu siin teema nüüd pean arvet, kuivõrd me selles teemas püsime...


habe - 06.11.2009 kell 18:07


Tunnistan ausalt üles et see anonüüm olin mina. Miski tehnotšuudo toimus... aga vigu parandama enam ei ulatu. Sorry!


ullike - 06.11.2009 kell 18:08

Suur Susanna nahutamine käib, kas otseselt või kaudselt. Samas keegi ei loe mõttega Mudjamixi postitust.


habe - 06.11.2009 kell 18:15

Jälle kord - Susanna nahutamine???
Me armastame ja austame Susannat , küsimus on hoopis mode ülesannetest. Ära nüüd nii ullike ka ole.


ullike - 06.11.2009 kell 18:21

Vabandust, sai vist tõesti natuke soolane väljend kirja pandud - tegelikult tahtsin tähelepanu juhtida ainult Mudjamixi jutule.


habe - 06.11.2009 kell 18:40

Lugesin minagi Murdjamixi juttu aga hetkel pole asi üheselt nõnda käsitletav. Teema võis huvi pakkuda, mida kinnitavad 2 postitust. Surnud teema hääbub iseenesest ja pole siis ju mõtet pardipoegi ujuma õpetada.

Sorry, taas pelgalt minu irisev arvamus.


Liilia - 06.11.2009 kell 18:50

Õhtust!
Käin ikka siin lugemas ja vahel teen ka mõne postituse,kui on mida öelda.
Niisama postituse tegemise pärast küll postitama ei hakka
Olen üsna uus kasutaja ja pole põhjust,tahtmist ega ka õigust siin mingist häirivusest jaurata.
Kui siis ehk häirin iseennast,et ei saa veel paljudest asjadest siin aru...ju siis istub keegi vahel juhtme peal mul


Mudjamix - 06.11.2009 kell 20:41

Tsitaat:
Algne postitaja: habe
Lugesin minagi Murdjamixi juttu aga hetkel pole asi üheselt nõnda käsitletav. Teema võis huvi pakkuda, mida kinnitavad 2 postitust. Surnud teema hääbub iseenesest ja pole siis ju mõtet pardipoegi ujuma õpetada.

Sorry, taas pelgalt minu irisev arvamus.


No ehk loed uuesti siis.Ma ei väitnud oma postis ,et teema ei paku kellegile huvi vaid seda et kasutaja kes registreerib ennast foorumisse ja teeb siis kaks ainukest ühesugust a la ostan müün teemat erinevate alateemade alla siis on see spamm.
PS!Juba see et sa ei suuda isegi minu kasutajanime välja lugeda kirjutada näitab et sa lugesid ilmselt ikka üle ridade.Muideks kui see kust kassipoega leida teema sinu või kellegi teise jaoks oluline on siis oleks võinud ju ise sellise teema teha.Kui siis oleks kustutatud oleks ehk võinud sõna võtma hakkata.Ma mõistan muidugi et irisemine on ikka põnevam aga... Aga kena suusailma kõigile hoopis!


guttamax - 06.11.2009 kell 21:23

Porri on labaselt vähe,,,, kogu aeg pean isi tegema.


jenni - 07.11.2009 kell 00:25

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
/.../ oleks võinud ju ise sellise teema teha.Kui siis oleks kustutatud oleks ehk võinud sõna võtma hakkata /.../


Mudja, hoolimata austusest Sinu vastu ütlen ikkagi: kena on ju tõesti vanemat daami kaitsta, aga et sõna võib vaid enda algatatud teemas võtta - see on ju hullem kui koonduslaager!


reheline - 07.11.2009 kell 10:31

Siin käib modede lahmimine tsükliliselt. Kord aastas läheb ikka tõsiseks kismaks Küllap seda on vaja, sest muidu lähevad nende näpukad liig tihedaks.
Kasutades hetkeolukorda, tõstataks tuhast ka oma küsimuse, millele keegi pole suvatsenud vastata.
Milline kuradi neeger mu kollipildi maha võttis? Ja ilusa öise pildi ja .... Pagan võtaks, mul polegi rohkem fotosid!

Hiljem: Sain ise vastuse. Galerii teemas keegi Mudjamix üldistavalt sõna võtnud, kust võib ju kuidagi välja lugeda vihjet minu pildi kohta. Tol korral ma ei teadnud et ta mode on, arvasin, et niisama vinguja.
See ei tähenda muidugi, et inimene vinguja pole


officer - 07.11.2009 kell 12:26

...kodututes võiks olla mingi südaöine/varahommikune kellaaeg,midagi virtuaalse taimeri taolist, millal siis vaimuhaged jm. idioodid a'la gutta,etc siis siin teraapiliselt läbustada saaksid ilma suurema tähelepanuta. Selle saasta aga kustutaks varahommikul valve-supermoderaator-sanitar armsasti ära
(ja õnn oleks meie õue peal!)


guttamax - 07.11.2009 kell 16:21

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
...kodututes võiks olla mingi südaöine/varahommikune kellaaeg,midagi virtuaalse taimeri taolist, millal siis vaimuhaged jm. idioodid a'la gutta,etc siis siin teraapiliselt läbustada saaksid ilma suurema tähelepanuta. Selle saasta aga kustutaks varahommikul valve-supermoderaator-sanitar armsasti ära
(ja õnn oleks meie õue peal!)

Sa jälle unustasid ennast selle saasta hulka liigitada, sa ajuloputuse lootevesi


Liilia - 07.11.2009 kell 19:45

Ärge palun kakeldage!!!


freelancer - 07.11.2009 kell 20:33

Tõesti.Mida te siin kotite teineteist.Kui kedagi tahate kottida kottige modesid,neil on niikuinii sellest pohhui.Üliinimestele niikuinii miski viga ei tee.Neid ei võta tuli egas miski.Ammu tuleks aru saada et meiesugused ahvid on liiga alaarenenud et üldse midagi mõista õiglusest ja võimu magususest.


guttamax - 09.11.2009 kell 19:26

Mina ei koti, ma hakkan kohe ise supermoderaatoriks ja k6ik ylejäänd moded ja off ja Free saavad bänni ja ylejäänutele jagub banaani..affid rsk
(et keegi ei solvuks, affid, siis teema las-vegasest muidugi.)


Mc - 10.11.2009 kell 12:08

mulle tuli ootamatusena, et sisselogimata on võimalik vaadata teemadele antud vastuseid. nt:
http://www.kodutud.com/misc.php?action=search&srchuname=840&searchsubmit=a&srchfid=all&srchfrom=0


Mudjamix - 10.11.2009 kell 12:15

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Mudja, hoolimata austusest Sinu vastu ütlen ikkagi: kena on ju tõesti vanemat daami kaitsta, aga et sõna võib vaid enda algatatud teemas võtta - see on ju hullem kui koonduslaager!


No ühe korra proovin veel selgitada oma seisukohta ja siis rohkem enam ei viitsi.Proovige siiski asja näha konkreetsemalt.Ehk siis postitada kuulutuse tüüpi teema kohe peale foorumisse registreerumist ja seda veel mitmuses on minu arvates täielik matslus.Rohkem see kasutaja ju sõna pole võtnudki minu teada.See on ju puhas spamm.Ehk siis minu arvates võiks ikka enne foorumiga natuke tutvust teha ,suhelda ja alles siis taolisi postitusi lubada.Muidu hakkab siin varsti olema igasugu kasutajaid kellel on üks postitus a la müün kardaaniristi ja mul on tulbisibulaid jne.


habe - 10.11.2009 kell 13:28

Et siis:
1. seekord tõstatus teema mitte müügireklaamist vaid soovist leida endale kedagi/midagi. Kui algaja foorumlane korduvaid või paralleelseid postitusi tegi, juhtus see suure tõenäosusega tema kogenematusest ja siin saavad head moded algajale abiks olla.
2. teema algataja ei ole järgnevalt uusi postitusi teinud, mis väidetavalt näitab üles huvipuudust foorumi vastu.
Sellist näkku-makku suhtumist kogedes kaotab oma esmase huvi ilmselt rohkem kui 1 uustulija, kes eelnevalt sellist suhtumist siit eeldada ei ole osanud.
3. Moded teevad oma tööd:
Mingi tüdruku ja tema olematu kassipoja kallal tõesti. Miks aga mitte mujal, kus seda vaja oleks?
Kõrvutan alljärgnevalt kehtivaid reegleid ja foorumis juba mõnda aega rippuvat postitust:

4. Keelatud on teiste foorumikasutajate pahatahtlik solvamine ning sõimamine. Alati ju juhtub, et arvamused ja maailmavaated kõigiga kokku ei lähe, aga sellepärast ei ole veel vaja teisi inimesi sigadeks või lammasteks tembeldada, võimalik on ka inimese kombel oma seisukohad teatavaks teha. Foorum on mõeldud inimeste arvamuste kommenteerimiseks, mitte inimeste kommenteerimiseks.

Arvutikasutaja 10 käsku:

1. Sina ei tohi kasutada arvutit teise inimese haavamiseks.


Nimi: Tädek
Vanus: -
Sugu: Mees

26.10.2009 kell 22:24 tra marta käib lasteaias nahuj koristamas.vittu raisk suhtle oma mehega.mida sa üldse suudad libu raisk?


officer - 10.11.2009 kell 14:20

....küll aga võib näiteks toodud postitust teha IPhone või mobiiliga?


freelancer - 10.11.2009 kell 19:32

Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Mudja, hoolimata austusest Sinu vastu ütlen ikkagi: kena on ju tõesti vanemat daami kaitsta, aga et sõna võib vaid enda algatatud teemas võtta - see on ju hullem kui koonduslaager!


No ühe korra proovin veel selgitada oma seisukohta ja siis rohkem enam ei viitsi.Proovige siiski asja näha konkreetsemalt.Ehk siis postitada kuulutuse tüüpi teema kohe peale foorumisse registreerumist ja seda veel mitmuses on minu arvates täielik matslus.Rohkem see kasutaja ju sõna pole võtnudki minu teada.See on ju puhas spamm.Ehk siis minu arvates võiks ikka enne foorumiga natuke tutvust teha ,suhelda ja alles siis taolisi postitusi lubada.Muidu hakkab siin varsti olema igasugu kasutajaid kellel on üks postitus a la müün kardaaniristi ja mul on tulbisibulaid jne.Kui keegi teeks postituse müüa õlleankur siis mina isiklikult küll oleks õnnelik.Olgu see minu poolest kasvõi ainus postitus mille ta kohe peale registreerimsist suutis teha enne kui saba andis..Mina saaks õlleankru ja tema võibolla raha millega end matta saaks.Sama puudutab ka ühekordset kasutajat kes müüks mulle eriksoni telefoni mille mark oleks 688.Viiks talle kasvõi lilli hauale hiljem.


2mustikas - 10.11.2009 kell 19:39

oi-oi , naabrimees on täna demokraatia ganster.


freelancer - 10.11.2009 kell 19:43

Sul õlleankur on müüa või telefon 688


Mudjamix - 10.11.2009 kell 19:49

free proovid ehk mõnda ostan müün vahetan lehte.Ma leidsin kll kb-st kohe õlleankru pakkumise.Muidugi vbolla otsid sa 500 liitrist vms siis ehk keerulisem jah.


2mustikas - 10.11.2009 kell 19:57

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Sul õlleankur on müüa või telefon 688
,
ei ole kumbagi, seega sõidan nüüd ka ilma tuledeta...


freelancer - 10.11.2009 kell 20:03

Mudjamix

Tänud muidugi soovituse eest.Olen ka ise mujalt vaadanud kuid pahatihti ei ole inimesed kes selliseid asju pakuvad eriti reaalsete hindadega kursis.Harva kui hind ja kvaliteet on tasakaalus.
Ja kui on tasakaalus siis nagu saatuse kiuste on see anum sobimatu.Kas siis 500 liitrine nagu mainiseid või kahekümnene.
See et sellest siin nüüd juttu tuli ei tähenda et see oleks tingitud kodutute foorumist.


habe - 11.11.2009 kell 10:09

Täna kontrollisin eelnevalt viidatud postituse seisundit juba kasvava huviga - kas viide foorumieeskirjade jämedale rikkumisele on meie modedele ka korda läinud.
Looda sa aga...


sales - 11.11.2009 kell 10:31

Vaesekesed kassipoeg, õlleankur, kardaanirist ja lömmis esituled - mul on teist lihtsalt kahju


Ceres - 11.11.2009 kell 12:56

Algne postitaja:habe

Kõik see on ju tegelikkuses siin juba kordi olnud ja kõik on korras olnud. Üks suhuvõtmine peale orgasmi on teema, mille ümber võib jahuda kulumiseni, ilma et see Susanna rahu häiriks, kuigi mõned meie hulgast (näiteks Bellatrix) seal suurt sõna ei ole võtnud. Sirvin igapäevaselt aktuaalseid teemad üle ja kui peale seksi midagi silma ei hakka, siis kolin üle mujale. Sorry, aga minu vanuses on teisigi prioriteete. Ons Kodutud pelgalt seksifoorum? No nimetage ta siis ka vastavalt ümber, et juhukülalistel lihtsam orienteeruda oleks.
___________________________________________________________________________________________________________________________

Hm habe " minu vanuses on teisigi prioriteete" Kuid pole ju võimalik, et siin kõigi eelistusi vastavalt vanusele aksepteeritakse, ja kui öö jooksul kerkivad üles sexsi teemad, pole ju selles midagi ebaloomuliku, sest öösel need mõtted ju tekivadki. Need kes hommikul ärkavad, võivad ju kohvi kõrvale vaikselt mõned ontlikumad teemad välja klõbistada, ja mitte viriseda, et nende jaoks pole laud kaetud. Selleks ei pea kohe mujale kolima. Minu arvates teevad foorumit aktiivsed liikmed, mitte need, kes kohe uttu tõmbavad, kui miski teema pilku riivab. See minu tagasihoidlik arvamus asjast.


niceassu - 11.11.2009 kell 13:02

Ära tõusnud täiskasvanud ilma tolerantsusetta.


anne51 - 11.11.2009 kell 13:12

niceassu, mida tähendab väljend "ära tõusnud täiskasvanud"?
Kui mind miski üldse häirib, siis see, et enam ei võta sõna vanad tegijad: Lola, kontorihiir, Maiu, li-li, muhhin, delilah jt.
Paistab, et foorumitel on oma iga. No-jah, netimaastik muutub ju nii ruttu.


Ceres - 11.11.2009 kell 13:26

Anne, see on nostalgia. Kuid nagu meie elugi, kulgeb lainetena, tõusude, mõõnadena, on foorumgi mingil moel selle peegelpilt, ja pidevas muutumises, ei saa ju kasvavat last, kes oma sipukatest välja kasvanud, uuesti sinna suruda.
Kuigi mõned seda väga sooviksid, lähtudes jenni õhkamisest, et pole enam aasta 2003. Ei ole, ja ei tule, teeme uut ajalugu, ja püüdkem mitte takerduda vanasse, elame parem täie rinnaga, nüüd, ja praegu, pilk suunatud tulevikku.
Prioriteetide muutumine ei peaks olema takistuseks, mõistmaks teisi enda kõrval, sealjuures ka noori, kellele veel meeldib sexsida.


anne51 - 11.11.2009 kell 13:36

Tsitaat:
Algne postitaja: Ceres
Anne, see on nostalgia. Kuid nagu meie elugi, kulgeb lainetena, tõusude, mõõnadena, on foorumgi mingil moel selle peegelpilt, ja pidevas muutumises, ei saa ju kasvavat last, kes oma sipukatest välja kasvanud, uuesti sinna suruda.
Kuigi mõned seda väga sooviksid, lähtudes jenni õhkamisest, et pole enam aasta 2003. Ei ole, ja ei tule, teeme uut ajalugu, ja püüdkem mitte takerduda vanasse, elame parem täie rinnaga, nüüd, ja praegu, pilk suunatud tulevikku.
Prioriteetide muutumine ei peaks olema takistuseks, mõistmaks teisi enda kõrval, sealjuures ka noori, kellele veel meeldib sexsida.
Tõsi, foorum on muutunud. Olgu peale, ma olen siiski veel kohanemisvõimeline.
Loosungid mulle ei meeldi - ma olen veneaegne.
Viimase lause mõte jääb natuke arusaamatuks - ka vanadele meeldib seksida.


niceassu - 11.11.2009 kell 13:39

Ära tõusnud nagu et nemad teavad paremini ja rohkem,lihtsalt kuna on vanemad .


Anonymous - 11.11.2009 kell 13:42


Ma loodan, et ma see päris viimane nüüd ka ei ole, s.t. võiks olla eelviimane nt.
Aga kusagilt läbilibisenud muhhinite ja deliilade ääkadumises võtan vabalt omale pool süüd--- mu ei suuda osad rahvad lissalt integreeruda
Anne mind ei häiri, aga tailõpeta lauseid, kurinahk


guttamax - 11.11.2009 kell 13:46

Krrdikrt...--see anonüümne olin mina


anne51 - 11.11.2009 kell 13:48

Jah, ma sain aru, et sina. Millest sa räägid, sellest ei saanud ma aru. Ja see häirib.


guttamax - 11.11.2009 kell 13:51

ASa teegi siis nägu, et mool palatis jälle netti õnnestus saada


Ceres - 11.11.2009 kell 13:51

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Tsitaat:
Algne postitaja: Ceres

Tõsi, foorum on muutunud. Olgu peale, ma olen siiski veel kohanemisvõimeline.
Loosungid mulle ei meeldi - ma olen veneaegne.
Viimase lause mõte jääb natuke arusaamatuks - ka vanadele meeldib seksida.


Anne sa päästsid mu päeva, ja tõid kastanisd tulest välja. Samuti see sinu ütlemine , et vanadele meeldib ka sexsida. Minu jaoks oleks see masendav, kui see nii poleks.
Mul on hea meel. et sa pole kinni kuskil aastas 2003 ja oled siin meiega, jagades oma elutarkust.


guttamax - 11.11.2009 kell 13:54

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Jah, ma sain aru, et sina. Millest sa räägid, sellest ei saanud ma aru. Ja see häirib.

Sa kunagi kritiseerisid brainstormi, et too ei lõpeta lauseid


habe - 11.11.2009 kell 14:33

Tsitaat:
Algne postitaja: Ceres
Need kes hommikul ärkavad, võivad ju kohvi kõrvale vaikselt mõned ontlikumad teemad välja klõbistada, ja mitte viriseda, et nende jaoks pole laud kaetud. Selleks ei pea kohe mujale kolima.


Hea Ceres, äkki siiski märkasid ka seda, et torm tõstatus hoopiski seksikauge teema lukkulöömise pärast. Niisiis - laud oli küll kaetud aga koristati puhtaks nina alt ilma maitsmiseks võimalust andmata...
Pole ma enne sellest öisest nutulaulust teemat tõstatanud, ega teinuks seda seegi kord, kui alternatiividele nii karmilt kallale poleks mindud.
mis teha, kui hing igatseb harmoonia poole.


habe - 11.11.2009 kell 14:40

Tsitaat:
Algne postitaja: niceassu
Ära tõusnud nagu et nemad teavad paremini ja rohkem,lihtsalt kuna on vanemad .


Lihtsalt kuna on vanemad, teavad nad ilma Sinu tagasihoidliku märkusetagi, et muna on alati targem kui kana, sest ta on ju ümmargune...


Ceres - 11.11.2009 kell 16:05

Tsitaat:
Algne postitaja: habe
Tsitaat:
Algne postitaja: Ceres
Need kes hommikul ärkavad, võivad ju kohvi kõrvale vaikselt mõned ontlikumad teemad välja klõbistada, ja mitte viriseda, et nende jaoks pole laud kaetud. Selleks ei pea kohe mujale kolima.


Hea Ceres, äkki siiski märkasid ka seda, et torm tõstatus hoopiski seksikauge teema lukkulöömise pärast. Niisiis - laud oli küll kaetud aga koristati puhtaks nina alt ilma maitsmiseks võimalust andmata...
Pole ma enne sellest öisest nutulaulust teemat tõstatanud, ega teinuks seda seegi kord, kui alternatiividele nii karmilt kallale poleks mindud.
mis teha, kui hing igatseb harmoonia poole.


Habe sa oled jonnakas väike poiss, kellel on mänguasi käest võetud.Kuid tea, ei ole õiglust maapeal.
P.s. Kui mina oleksin olnud see kassiotsija oleksin ma ammu viskunud sinu kõrval laskeava ette.
Kuid, nothing, vaikus sellel rindel. Selline ükskõiksus eeldab mitte tõsist soovi selle taga. Kes teab, milleks see hea oli, et see kassilaps sellist peremeest ei saanud.
Ehk oli ta selline tüüp, kes valis kassi oma kodu, auto, ja paruka värvi järgi, mitte loomakest oma hingele.


habe - 11.11.2009 kell 16:13

No minu põhihuviks oligi uurida, kas ta on punapea vüi tahab oma punast kasukat lappida. Selline väga pretensioonikas soovi oli. AGA SINU KOMPLIMENT MULLE MEELDIS. VÄGA!


Andrussa - 11.11.2009 kell 20:58

Veits ajab sita keema kui mingid müügimehed igasugu krääsa ja pahna pakuvad.


Maxi - 20.01.2010 kell 10:05

Mulle ei meeldi siinsed kasutajad. Väga õelad ja omast arust kõiketeadjad ja ülinaljakad.

Ei ole vist päris elus kuhugi jõudnud ning oma egot maksma panna saanud, tullakse siia ülbitsema. Ma saaks veel noortest aru, aga et sellises vanuses inimesed. Väga hale vaatepilt.
Mis haige rahulduse nad küll saavad, et võõraste nooremate inimestega niimoodi käituvad? Kui enda lapsed metsas on, siis teiste "kasvatamine" internetis ei aita.
Elu jääb siiski sitaks teil ning palju õnne, olete ühe jalaga hauas juba, nii et paranemist pole loota.


tiivitaavi - 20.01.2010 kell 11:54

Kuri tädi.


susanna - 20.01.2010 kell 12:01

Tsitaat:
Algne postitaja: Maxi
Kui enda lapsed metsas on, siis teiste "kasvatamine" internetis ei aita.
Elu jääb siiski sitaks teil ning palju õnne, olete ühe jalaga hauas juba, nii et paranemist pole loota.


kes siin enda lastest rääkinud, ja mis puutub nendesse kurukuulsatesse SOS -desse ja nende tarbimisse, kui rasedust ennetavatesse abimaterjali.., seda pole nad mitte, vaid häda-abinõu ja tegelikult, kui tahtsid abi, siis antud valdkonnas saad seda ikkagi oma arstilt ja proovi talle ka rääkida samast asjast, vaata, kuidas ta reageerib nii rumalale jutule.
ja veel, me võime ju vanad olla/sinu sõnad- ja seda muide oled ka kunagi sina, aga kogemused loevad ka midagi.
ja peale 6 postitust sõimata foorumit nõmedaks on ikka vägitükk..või mis?


tiivitaavi - 20.01.2010 kell 12:06

Kuna ta on mees_kasutaja,siis ta ei peagi aru saama mis tabletid need on.Peaasi,kui apteeki jõudes rohunimi meeles on.Tahtsin juba eile suu puhtaks rääkida.


susanna - 20.01.2010 kell 12:13

vastasin profiili vaadates, eeldades, et naine, aga fakt jääb faktiks, et tahad suurte inimeste asja teha, poleks paha ise natuke ka midagi teada, ole sa siis naine või mees.
ja kui mees, las vahutab, eks meestelgi on nn. pahad päevad ja vaja auru välja lasta.
kes seda siis kuidas teeb..on ju hea anonüümselt vahutada.

Tsitaat:
Algne postitaja: Maxi

Elu jääb siiski sitaks teil ning palju õnne, olete ühe jalaga hauas juba, nii et paranemist pole loota. [/tsitaat/elu on näidanud, et teiste kergekäeliselt sajatamine tuleb tavaliselt endale kuhjaga tagasi.


Liilia - 20.01.2010 kell 12:19

Tsitaat:
Algne postitaja: Maxi
Mulle ei meeldi siinsed kasutajad. Väga õelad ja omast arust kõiketeadjad ja ülinaljakad.

Ei ole vist päris elus kuhugi jõudnud ning oma egot maksma panna saanud, tullakse siia ülbitsema. Ma saaks veel noortest aru, aga et sellises vanuses inimesed. Väga hale vaatepilt.
Mis haige rahulduse nad küll saavad, et võõraste nooremate inimestega niimoodi käituvad? Kui enda lapsed metsas on, siis teiste "kasvatamine" internetis ei aita.
Elu jääb siiski sitaks teil ning palju õnne, olete ühe jalaga hauas juba, nii et paranemist pole loota.


Väga kibestunud ja kuri noor inimene
Vaatasin teema uuesti läbi ja ei leidnud küll,et keegi oleks sinuga nn.ülbitsenud seal,kõik on sul omal peas kinni.
Keerasid ise millegipärast ennast üles ja õelutsesid teiste peal oma emotsioonid välja.
Kui sa selle teema siia püstitasid,siis võiksid ju olla sutsu diplomaatilisem ja arvestada ka sellega,et tuleb lihtsalt soovitajaid.Ma ei näe küll selles midagi kurja.
Ja meie lapsed ei puutu tõesti antud teemasse mitte kuidagi.Minu laps pole küll mingis"metsas"nagu sa siin väljendasid,vaid õpib,töötab ja kui on probleeme siis arutab neid minuga ja leiame alati koos lahenduse,mitte ei lähe kuhugi foorumisse võõraid sõimama.

NB!Viimase lausega e.sajatusega liialdasid küll ilmaaegu.Elu on näidanud,et need kipuvad täide minema ja mis kõige hullem sajataja enda aadressil.
Edu edaspidiseks!


tiivitaavi - 20.01.2010 kell 12:20

Mind veidi häirib,kui inimene seab end kõrgemale jumalast ja tuleb siis teiste üle kohut mõistma.Inimene ei saa inimese üle kohut mõista.


Myrk - 20.01.2010 kell 12:22

Mnjaa, SOS-itamine pole mitte raseduse ennetamine, vaid katkestamine. Karm tibi meil siin.


anne51 - 20.01.2010 kell 15:35

Tsitaat:
Algne postitaja: Maxi
Mulle ei meeldi siinsed kasutajad. Väga õelad ja omast arust kõiketeadjad ja ülinaljakad.

Ei ole vist päris elus kuhugi jõudnud ning oma egot maksma panna saanud, tullakse siia ülbitsema. Ma saaks veel noortest aru, aga et sellises vanuses inimesed. Väga hale vaatepilt.
Mis haige rahulduse nad küll saavad, et võõraste nooremate inimestega niimoodi käituvad? Kui enda lapsed metsas on, siis teiste "kasvatamine" internetis ei aita.
Elu jääb siiski sitaks teil ning palju õnne, olete ühe jalaga hauas juba, nii et paranemist pole loota.
Uskumatu! Nii närvilist tegelast pole siin kohanudki.


freelancer - 20.01.2010 kell 19:14

Anne
Kogu austusest sinu vastu ei kõlbanud sinu hetkeline diplomaatia ja rahuarmastav väljaütlemine mitte koera perssegi.Kas peaks sinu kommentaarile või diagnoosile lisama remargi korras nende kasutajate nimed kes on lubanud kellele vastu hambaid anda,kellele perse kusta või hoopis esivanemata juurde saata.Ja seda nii avalik-õigusliku foorumi kaudu monoloogi vormis või kasutades privaatsemat inimene inimesele vormi.
Ka mina isiklikult olen soovitanud inimesel end põlema panna kusjuures veel andnud vihje kohast kus leiab tikud ja süütevedeliku.Kusjuures see oli antud heatahtliku soovitusena tema tulevikku silmas pidades.

Mis aga puudutab neid SOS-pille siis iga endast lugupidav meesterahvas teab mis nad on ja millal neid tarvitatakse.Naisterahvastest ma ei hakka isegi rääkima.


MorganLaFey - 20.01.2010 kell 20:01

Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Mnjaa, SOS-itamine pole mitte raseduse ennetamine, vaid katkestamine. Karm tibi meil siin.


SOS pillidega siiski aborti teha ei saa. Nende tööpõhimõte on sama mis pidevalt võetavatel rasestumisvastastel tablettidel, loovad kehale pildi, et sa oleksid justkui rase ning takistavad viljastunud munaraku kinnitumist emakaseinale. Vahe on selles, et näiteks tavapillide võtmisega alustades on oluline esimesel nädalal ikkagi kondoomi kasutada, sest hormoonide kogus on nii väike, et kindlalt hakkab see mõjuma alles nädala pärast enamasti. SOS pillid peavad sama töö ära tegema ühe päevaga. Mõtle ise, mis pomm seal sees istub.


Myrk - 20.01.2010 kell 20:30

Mnja Morgan, muidugi ma oleksin võinud siia teadusliku ja targa sõnumi panna, netist. aga see ei olnud justnagu minu eesmärk. See tark jutt on kõik ka rohukarbil kirjas mida ta teeb.
Protsessi ta katkestab, laskmata sellel edasi areneda.
Päris profülaktikaks ma seda ei söandaks nimetada.


MorganLaFey - 21.01.2010 kell 09:18

Ega ma üritanudki teaduslikku juttu ajada, vaid väita, et see ei erine tavalistes tablettidest muu, kui sisalduva hormoonikoguse poolest. Rasestumisvastaste tablettide võtmine on muidugi ka mõne arust mõrv, aga ma ei tea ... kui karmiks tädiks see meid tegelikult teeb.

Ehk siis mind häiris kergelt see sõnastus.

Mõnes teises mõttes küll karm tädi, jah.


Myrk - 21.01.2010 kell 13:32

Mhh, jah lühidalt tahtsin öelda, et need tabletid pole rasedust ennetavaks profülaktikaks, SOS- ise juba viitab eriolukorrale. Ja "karm tädi", seoses tema sõnavõtuga vanema generatsiooni aadressil. Kui järgi mõeldes, vahet pole, alati on võimalik eksida, ja valesti mõista. Enamus arusaamatusi ja konflikte just selliselt algavadki.


MorganLaFey - 21.01.2010 kell 13:55

Pigem algavad sellest, et üks osapool räuskama ja sõimama kukub. Temperament on äge küll, aga õiges kohas ja õigel ajal, mitte et iga sõna pead lausuma värisedes, sest iial ei tea, millal kirvevarrega pihta saad.


anne51 - 21.01.2010 kell 14:46

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Anne
Kogu austusest sinu vastu ei kõlbanud sinu hetkeline diplomaatia ja rahuarmastav väljaütlemine mitte koera perssegi.Kas peaks sinu kommentaarile või diagnoosile lisama remargi korras nende kasutajate nimed kes on lubanud kellele vastu hambaid anda,kellele perse kusta või hoopis esivanemata juurde saata.Ja seda nii avalik-õigusliku foorumi kaudu monoloogi vormis või kasutades privaatsemat inimene inimesele vormi.
Ka mina isiklikult olen soovitanud inimesel end põlema panna kusjuures veel andnud vihje kohast kus leiab tikud ja süütevedeliku.Kusjuures see oli antud heatahtliku soovitusena tema tulevikku silmas pidades.
No mis parata-mis parata - ma ei saa hakkama diagnoosipanemisega või kellegi kuhugi saatmisega. Ma ei näe sellel ka mõtet. Isegi kui mõte oleks......, siis mina ei oska nii otse - ei ole loomuses.


kuvalda - 21.02.2010 kell 14:53

Enam ei näe millegipärast telekavasid. Vähemalt mulle viskab sellist kirja:
Not Found

The requested URL /003/index.php was not found on this server.


tiivitaavi - 21.02.2010 kell 15:02

http://www.kava.ee/?page=chngroup&cgid=1&d=21&m=02&y=2010&clicktrack=chngroup,1


kuvalda - 21.02.2010 kell 15:35

jah tänan seda ma tean isegi, aga Kodutute telekavad on kadund.


tiivitaavi - 21.02.2010 kell 15:45

See,et meil telekavasid enam pole on ainult positiivne ,nüüd jääb rohkem aega Kodututes lobiseda.


kuvalda - 21.02.2010 kell 16:01

nojah, muidu telekavad võtavad kogu aja, sest niiii huvitav on lugeda mis täna homme telekast tuleb - tohutult uut infot


tiivitaavi - 21.02.2010 kell 16:16

Mitte tv kavade uurimine ei võta aega vaid ,siis leiad midagi põnevamat tvst ja kvaliteetfoorum jääb tahaplaanile.

Seleta nagu lapsele,teed muidugi meelega .


kuvalda - 21.02.2010 kell 18:38

ma telkut üli harva vaatan, praegu lihtsalt seda olümpia asja tahaks jälgida, et mis ja kunas...


tiivitaavi - 21.02.2010 kell 18:50

Panin Sulle Vancouveri teemasse kava


kuvalda - 21.02.2010 kell 19:23

tänan - aga küsimus siiski jääb.


guttamax - 07.11.2010 kell 22:13

....see, et mina, va hajevil tont, panen vahel lehekülje ristile ja sellegipoolest avastan nädala pärast, et olengi seal niikaua rippunud..
Kas ei annaks teha nii, et kui ma lk sulgen, siis automaatselt olen ka välja logitud?
Ette tänulik skisofreenist hajevil gutta


Andrew - 08.11.2010 kell 20:17

Praegu häirib, et ükski mode ei viitsi neid 3 müügikuulutust kustutada. Mh?


zip - 08.11.2010 kell 20:50

mind häirib see, et kui otsida konkreetse kasutaja järgi postitusi, siis ei suunata selle konkreetse kasutaja postitusele antud teemas, vaid teema esimesele lehele. issand kui tüütu on lapata, eriti, kui teema on mitmel lehel..... kui põhjenduseks on see, et siis ma ei tea teemapüstitust, siis selle ma leiaks ise ilma lehti lappamata kohe ülesse. tehke midagi palun!


freelancer - 08.11.2010 kell 21:03

Sa peaksid rohkem muret tundma selle üle ,et iga kolmas inimene maakeral läheb õhtul tühja kõhuga magama.Mitte sellepärast et nad kuskil foorumis olid ja unustasid süüa vaid selleks,et neil lihtsalt pole süüa...


ullike - 09.11.2010 kell 08:38

Tsitaat:
Algne postitaja: zip
kui otsida konkreetse kasutaja järgi postitusi, siis ei suunata selle konkreetse kasutaja postitusele antud teemas, vaid teema esimesele lehele.


Panin otsingusse kasutajanime zip, momentaalselt tuli ette Sinu postituste register. Klõpsasin esimesele lahtrile "Postitus" ja avanes Sinu viimane postitus 08.11.2010 kell 23.00. See asub teema kolmandal lehel. Nii et äkki on Sul (nagu meie arvutipoiss väljendab) "kasutaja probleem"

Või sain ma Sinu küsimusest valesti aru?

Ullike, alati tarka nägu tegemas Eriti asjades, millest ta palju ei jaga


zip - 09.11.2010 kell 10:08

Tänud ullike
viga ongi minus
Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina


jenni - 23.09.2011 kell 10:20

MADA!!!
Mind häirib see, et juba pikemat aega on Päevalehe uudisteaknas Kunda prahipõleng.
Kui uuendamine ei toimi, võiks üldse lingi maha võtta.


guttamax - 23.09.2011 kell 10:48

Mind häirib, et foorumi kell on juba pool aastat vale


jenni - 23.09.2011 kell 10:50

Gutta, pole hullu, kell saab varsti jälle õigeks


guttamax - 23.09.2011 kell 10:51

jajh, ning seda isegi Madast sõltumata


tiivitaavi - 23.09.2011 kell 10:59

Rahunege maha,elage ja olge kannatlikud ja tänulikud.


guttamax - 23.09.2011 kell 16:15

Aitäh kallis


tiivitaavi - 23.09.2011 kell 16:55

Valetad.Gutta,sa valetad.


guttamax - 23.09.2011 kell 17:12

Ikka, alati, kogo aeg Kas ma teen Sulle sellega haiget?


tiivitaavi - 24.09.2011 kell 10:26

Loomulikult mitte.
http://www.youtube.com/watch?v=LMT9jN2c5Sg


jenni - 24.09.2011 kell 16:34

Jätkuvalt häirib see, et Mada ei kõssagi...
Justkui oleks tal savi, kuidas me siin toimetame omapäi.
Ühtki käepikendust ka ei paista...


guttamax - 24.09.2011 kell 17:01

OKOKOK-- usun, et Mada ei solvu, aga pean ikka avalikustama: ostsin foorumi ära ja mõistan, kui rahvast siit kaob..Luban, et ei bänni kedagi


jenni - 24.09.2011 kell 18:17

Olgu Allah nüüd meile armuline


lati - 24.09.2011 kell 18:31

Mind häirib see, et kodutute tase on alla läinud, hakkab juba natukene noorukite foorumi või naisteka mõõtu võtma.
Aga mis teha, eks foorumite hiilgeajad on niikuinii möödas.


ullike - 24.09.2011 kell 18:37

Tundub, et enam ei ole luuamehi ja -naisi. Kahju.


freelancer - 24.09.2011 kell 22:23

eks ole võtnud eeskuju riigikogust.


guttamax - 24.09.2011 kell 22:38

koguriigist võtkem eeskuju.jadööt


Myrk - 25.09.2011 kell 08:33

Mind häirivad vingujad, kes ise muhvigi ei tee, et see tase kõrge oleks, umbes nii: tee on libe, libe enda ukse ees, aga et võtaks peotäie liiva ja viskaks, et poleks libe seda ei ole.
Lugesin varasemaid postitusi aastast 2002 aru ei saa sellest tasemest? Lihtsalt net polnud nii kättesaadav, ja nii foorumis uudishimutsetigi ja küsiti rohkem, nüüd uurime ise. Muideks ajal ongi omadus edasi liikuda, kes jääb minevikku toppama ja õhkama selle areng jääb seisma.
Sebingi siin tihti just sellepärast, et veidi muiata enese ja teiste üle, miks peaks olema nii paganama tõsine alati kõiges?
Mõni taseme allakäigust soiguv isend on kui elus kibestunud vanamutt, kes kurdab, et noorus on hukas. Ole ise ka nooruslik ja elu on palju rõõmsam paik sinu jaoks.


guttamax - 25.09.2011 kell 10:13

Ma ka ei mäleta, et Lati teabmiskõva tasemetõstja oleks olnud
Aga foorum on kuidagi kummaliseks muutunud jh, sesmõttes, et moderaatoreid pole enam näha-kuulda-ega tunda.
Perestroika?


jenni - 25.09.2011 kell 10:36

Nad kaotasid reaalsuse foorumis istudes ja nüüd lakuvad haavu Auuuu....


ohakas - 25.09.2011 kell 13:19

no sina Gutta oled tõesti või sees
oli aeg kus iga nädal said bänni
ma vist olin üks väheseid kes julges sind armastada

aga taseme tõstmisest
ma ei saa ka aru sellest, ootavad taset ja kõrget latti aga ise ei tee nagu selleks midagi
kui ikka nii kõva post ees oleks küll me ka pingutaks
seniks aga elagem, seksigem ja tundkem elust mõnu
aa mulle meeldib siin

siiani otsin võimalust meloni ületalve pidamise kohta


guttamax - 25.09.2011 kell 13:55

kummaline jh. iga nädal login põnevusega sisse
Ilmselt ollakse viimaks enesele teavitanud, et ma päris pahatahtlik pole, et olen seda aint nattukene ja mes Sa hulluga ikka vaidled, eksole
Nu natsa loeb vast sharm ka, sest ma olen maailma stiilseim hulluarst, ravin naeruteraapiaga,laskudes patsientide tasandistki allapoole, et kes saaks siis pahandada, onjä....paljud on paranemisemärke ilmutanud..Latiga on lood jh natsa keerulisemad, aga eutanaasiat siiski veel ei katsetaks, ehk annab Zipi abil teda kuidagi veel korda teha...Zip kallis, anna talle rohkem cunnilingust v osta poest kala aegajalt
Teemassetulles, siis häirib see, et Lili ei postita.


zip - 25.09.2011 kell 14:24

Rõõm lugeda, et ma ikka meeles olen, tänud, sügav kummardus kõigile.
Eks ma siis sean sammud kalapoodi. Mul enda kasvatatud sibul, äkki on veel tõhusam... panen seda ka juurde.
Hapukoor on siinkohal ka vast abiks......

Kahjuks pean siinkoha tõdema, et portaali see ei aita
Portaali teevad atraktiivseks vaid selle liikmed ja kõigile teile ma kala, sibulat ja hapukoort ostma ei hakka.
Minu elu aga on lill, sest mul on Lati, kes sööb sibulat ja kala...


guttamax - 25.09.2011 kell 14:28

EDU! Sinu postitusest kumas hüsteeriat. Ole rahulik, ma ei taha Su Latit. Õnne teile.


jenni - 25.09.2011 kell 14:33

Tsitaat:
Algne postitaja: zip /.../Minu elu aga on lill, sest mul on Lati, kes sööb sibulat ja kala...


Jõudu, selle tala allasurumiseks jääb kahest käest väheks


zip - 25.09.2011 kell 14:39

Eks lugeja ikka loeb postitustest seda välja, mida ta seal näha või tunnetada tahab. Ma sind ümber veenma ei hakka, muidu arvad veel, et ma juba ahastunult nutan.
Kui mul rammu väheks jääb, siis ma kutsun, jenni, sinu appi
Tänud kallid kodutud gutta ja jenni!


guttamax - 25.09.2011 kell 14:44

Ärand pooma v jooma küll hakka
Alati annab omale otsida parem kodu Alati saab reportida.. Alati saab vaadata vasakule v(nujh, seal on neeger jalgrattaga ) paremale. Alti on võimalused ja see forum pole ju eluots, eksole


zip - 25.09.2011 kell 14:44

Tahtsin kirjutada veel seda, et iga tegevus ammendub ajas ja ka foorumitel on oma tippajad, kus "liiklus" suurem ja teemadering avaram. Kui ma vaatan kas või ennast, siis olid ajad, kus ma jututoas või foorumis istusingi, ma olin sõltuvuses, kui nii saab öelda. Tänaseks olen õnneks sellest välja kasvanud ja elan enamuse ajast oma reaalis elu (mitte virtuaalis). Kodutute portaali juures ei häiri mind isiklikult mitte midagi, kõik on nii nagu täna olema peab


zip - 25.09.2011 kell 14:46

gutta, sa tõlgendad valesti, mul ei ole probleemi... saa aru!


guttamax - 25.09.2011 kell 14:48

Mind ka peale gutta keegi ei häiri


zip - 25.09.2011 kell 14:49


lati - 25.09.2011 kell 16:35

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
Ma ka ei mäleta, et Lati teabmiskõva tasemetõstja oleks olnud
Aga foorum on kuidagi kummaliseks muutunud jh, sesmõttes, et moderaatoreid pole enam näha-kuulda-ega tunda.
Perestroika?


Ega ma ennast suureks tasemetõstjaks peagi, kuid ega ma ka arva, et tühi mulin, lihtsalt rääkimise enda pärast midagi eriti väärt on.
Nõnda kui vanasõnagi ütleb: Räägi mis on jutt, situ mis on sitt, aga ära pasanda.
Eks see vanarahvas oli küll natuke ropu suuga, aga mõtted olid neil õiged.


anne51 - 25.09.2011 kell 16:38

Mulle vanasõnad meeldivad. Foorumi üle ka ei kurda.


guttamax - 25.09.2011 kell 16:38

Alati annab valida Alati annab tasemele vastavat leida...annab olla ja minna.. ja mitte mögiseda. EDU!


guttamax - 25.09.2011 kell 16:42

kõik me saame valida, mida me tahame--naerdanuttasurramutta.. Alati võid vaid Zippi keppida ja ei nuriseda, aga..ära siis loe, vaid kepi..südamest kohe loogish ju, et aega siin käia jagub vaid siis, kui Zipü ei anna..ära joo nii palju, palun


zip - 25.09.2011 kell 16:45

kes meil närvi läks, meie hulluarst


tiivitaavi - 25.09.2011 kell 16:48

Ei häiri miski.
Isegi see,et mõningatel kasutajal on tase kirjutada vahede vahedega ja lootes,et ainult asjaosalised saavad tekstile pihta.

Võin ka eksida,neid võib olla üks.


jenni - 25.09.2011 kell 16:50

Jah, tunnistan oma viga


guttamax - 25.09.2011 kell 16:54

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Ei häiri miski.
Isegi see,et mõningatel kasutajal on tase kirjutada vahede vahedega ja lootes,et ainult asjaosalised saavad tekstile pihta.

Võin ka eksida,neid võib olla üks.

Ära muretse Alati loen välja Su posttusetõstmise pasa. Sinu gutta


tiivitaavi - 25.09.2011 kell 17:03

jenni
Mis viga see ka on,tühiasi.Olen sellel tasemel alles õpipoiss,aga pusin edasi.
Kodutud on strateegiamäng,kus tuleb valida õige taktika ja olukorda enda kasuks pöörata.
Kuulge kas te foorumiguru Freelancerit üldse ei loe,olen tema suur austaja


Anonymous - 25.09.2011 kell 17:22

Olin ca 2 aastat postitamisest eemal, vahel harva lugesin inkognitona, aga paljugi jäi tähelepanuta.
Nüüd nakatusin jälle ja loomulikult loen, ka Freed.

Kui mõni teema pakub huvi, olen ka postitanud ja sry, lati, kui pead teema esilekerkimist solkimiseks.


jenni - 25.09.2011 kell 17:23

Nonii, et kõik ausalt ära rääkida, pean tunnistama, et eelmine postitus kuulub mulle


tiivitaavi - 25.09.2011 kell 17:25

Vahva ju,kuidas sa seda tegid


jenni - 25.09.2011 kell 17:41

Ei tea, postitasin sisselogimata vist


guttamax - 25.09.2011 kell 17:43

Tsitaat:
Algne postitaja: Anonymous
Olin ca 2 aastat postitamisest eemal, vahel harva lugesin inkognitona, aga paljugi jäi tähelepanuta.
Nüüd nakatusin jälle ja loomulikult loen, ka Freed.

Kui mõni teema pakub huvi, olen ka postitanud ja sry, lati, kui pead teema esilekerkimist solkimiseks.

tra, ole aus! Lugesid ikka mind ka !!


jenni - 25.09.2011 kell 17:46

No kui juba avameelitsemiseks läks, siis lugesin jah
Nüüd pole mul enam midagi varjata, viimane luukere tuli kapist välja


guttamax - 25.09.2011 kell 17:49

Huhh Kogu aeg kartsin, et keegi mind ei loe


lati - 25.09.2011 kell 17:58

Tsitaat:
Algne postitaja: Anonymous
Kui mõni teema pakub huvi, olen ka postitanud ja sry, lati, kui pead teema esilekerkimist solkimiseks.


Ei Jenni, mul polnud teema esilekerkimise vastu midagi, mis tähtsust sel on kui vana teema. su postitus oli ju täitsa teemakohane.
Ega ma poleks seda teemat ju muidu näinudki.
Vabanda, kui Sa ennast puudutatuna tundsid.


guttamax - 25.09.2011 kell 18:07

Latikas. Alati saab kaevata v reportida v lihtsalt kitse nikkuda
Ja taset saab ka tõsta v postitustearvu..isegi tiivi oskab, miks sina ei saa?


tiivitaavi - 25.09.2011 kell 18:36

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
Latikas. Alati saab kaevata v reportida v lihtsalt kitse nikkuda
Ja taset saab ka tõsta v postitustearvu..isegi tiivi oskab, miks sina ei saa?

Kade oled või


Myrk - 26.09.2011 kell 09:14

Tsitaat:
Algne postitaja: zip
Tahtsin kirjutada veel seda, et iga tegevus ammendub ajas ja ka foorumitel on oma tippajad, kus "liiklus" suurem ja teemadering avaram. Kui ma vaatan kas või ennast, siis olid ajad, kus ma jututoas või foorumis istusingi, ma olin sõltuvuses, kui nii saab öelda. Tänaseks olen õnneks sellest välja kasvanud ja elan enamuse ajast oma reaalis elu (mitte virtuaalis). Kodutute portaali juures ei häiri mind isiklikult mitte midagi, kõik on nii nagu täna olema peab

Vaata kui kuum teema, tänud jenni ja lati, elu keeb kui laadaplatsil.
Tegelikult tahtsin siinkohal zipiga nõustuda.
Me lihtsalt oleme kasvanud välja, ja nüüd on meil uued "riided". Aeg kulgeb omasoodu meie pingutused seda peatada või tagasi keerata ei kanna vilja.
Kui foorum elab siis läheb meil ju hästi, minu arvates?


Wet - 12.01.2012 kell 20:43

Ei häiri miski. Ma ise arvan,et vanu teemasi võiks ära kustutada,sest- "enne,kui postitad,kasuta otsingumootorit", aga samas olen saanud paar korda nina pihta selle eest,et nii vana teema üles torgin. Aga muidu kõik tiba-toba


mada - 07.02.2013 kell 23:43

Nina pihta andjaid ära pane tähele. Ja samas igivanasid teemasid pole tingimata vaja välja tuua, ma isegi teen uue, kui vana aja- ja asjakohane enam ei ole.

Kustutama ei hakka - ei nüüd, ei tulevikus. Põhjus - muidu uut verd siia ei jõuagi miskitmoodi (google praegu aitab kõvasti, tutvuse sektsioon veel rohkem).


kommionu - 06.11.2019 kell 17:17

Need Linjüd, pinjyd ja muud karvased, kes siin solkimas käivad.
Pange mingi kontrollküsimus, uutele foorumiga liitujatele. Midagi Eesti keelele omapärse keerukusega.

Näiteks Biker.ee's oli kunagi lahtise kiivri rahvapärne nimetus, ehk siis munakoor, võlusõnaks.


sissy84 - 07.11.2019 kell 00:26

Olen Kommionuga nõus. See aitaks vähendada sellist jama kindlasti.


naisemees - 10.12.2019 kell 22:42

Liiga vähe postitajaid!


sissy84 - 13.12.2019 kell 14:54

Olen nõus!


skingirl - 14.12.2019 kell 15:01

ma loodan ,et Mada paneb tähele seda postitust ja võtab arvesse, tõesti on tüütu neid asju kustutada kogu aeg.
aga kasutajad kallid
selline foorumivorm on väga iidne ja kiviaegne
väga tore,et keegi ikka veel käib siin kuigi mõni kasutaja arvas,et see koht jääb täiesti tühjaks.


kommionu - 16.12.2019 kell 16:57

Käis mingi aeg...
Vead ta sauna ja vihtled korralikult läbi.