Board logo

Telefonikaamerad ?
Vanapaks - 08.05.2005 kell 12:53

On kellelgi ka kaameraga telefon?
Kasutab ka millekski?

Endale jäi selline leht ette: http://usroadtrip2005.blogspot.com/
Kogu pildimajandus on tehtud Nokia 6630-ga.
Kui valgustusapsud välja arvata, siis täiesti muljetavaldav. Asendab seebikat juba pisitasa.

RealBitch - 08.05.2005 kell 12:54

on, õues tehes päevasel ajal saab isegi aru, keda on pildistatud

kontorihiir - 08.05.2005 kell 13:00

on....ja nii mõnigi pilt ka sees, ainult et pole kellelegi saata ...tegelikult on mul vist see teenus ka aktiviseerimata...kuidas seda teha?

Andrew - 08.05.2005 kell 13:03

Eks see mänguasi on rohkem. Endal seni pole. Ei oska sellele kaamerale ise kuidagi asjalikku funktsiooni välja mõelda.

JoanMadou - 08.05.2005 kell 14:46

On. Klõpsin sõpradest pilte mis siis ekraanile ilmuvad kui vastav inimene helistab... Mõnikord niisama vaatan läbi kah, minu jaoks asendab pilte rahakotis
Saata ei saa, mul pole vastavat teenust, ei oska tahta ka. Hoiangi raha kokku

ratatosk - 08.05.2005 kell 14:55

Kaamera on telefonil olemas, aga erilist funktsiooni talle küll leida ei oska. Mõne nime juurde on pilt salvestatud ja see ongi kogu lõbu.

andri00 - 08.05.2005 kell 15:53

mul endal pole kui saaks siis algul oleks tore pärast ei pööraks sellele üldse tähele panu enam

margus - 08.05.2005 kell 15:57

Mnjah, ise suhtun kaameratesse telefoni sees suht kriitiliselt...ehk minu meelest on suht mõtetu...kui tahan kaamerat, siis oleks see ikka eraldi...telefoni rohkem nagu räägimiseks...

samas neil pilte vaadates, siis sellist keskmist digiseepi asendab tõesti....ehk kui sulle fotograafia eraldi huvi ei paku, siis sobib see ilusti...

kaameraga telefoni miinused
- pildi väljatrükkimise kvaliteet võib kehva olla...
- kuna objektiiv kehva, siis ei maksa arvestada, et saaks lähedalt (makro) pildistada
- mulle tundub, et telfoni mällu ei mahu neid pilte väga palju....aga kui sa eriti ei pildista , siis pole vahet.

Ehk kokkuvõttes...kui sa tahad lihtsalt aegajalt klõpsida, siis peaks nagu asja ära ajama...aga kui fotograafia huvi, siiis osta ca 3000 digifotokas...saad palju huvitavama mänguasja.

anahid - 09.05.2005 kell 11:48

njah...muide külmkappidele pidavat ka juba internetti paigaldatama...

kaks ühes jäägu shampoonide pärusmaaks

Loretta - 09.05.2005 kell 15:10

Telefonikaamera on olemas, aga ei kasuta. Sellega tehtud pildid sobivad ainult äraarvamismängu jaoks. Telefon ikka rohkem rääkimise tarvis kui pildimasin.
Samas mölafoni äratuskell ja kalender on küll lisavidinad, mida pidevalt vaja läheb.

Renka - 09.05.2005 kell 15:18

Eks ta üks eputamis asi ole . Mul on telefon selleks , et sellega helistada , kui seal see kaamera küljes on siis ma sellega midagi ei tee , kuna pildi kvaliteet annab soovida .

freelancer - 09.05.2005 kell 22:41

Pildikvaliteet on alla igasuguse arvestuse.See on hetkelahendus ja rohkem trendiasi.Mis fotode tegemisse puutub siis suurendamine ja kvaliteetse pildi saamine laheb ilmselt maksma mitte vähem kui keskpärane kaamera hind kuid kõik oleneb ka kvaliteedist millist nõuad.

Kapsauss - 10.05.2005 kell 14:52

ja mul on täitsa olemas kaamera telefonil.Paar korda olen kasutanud ka.Rohkem teen seda niisama ja panen omale taustaks.Kuhugi saatnud pole ja vaevalt teen ka seda

bimbo - 07.07.2005 kell 17:28

ei tea ei hinda selliseid vigureid telefon on siiski helistamiseks vähemalt mulle küll.

Aike - 07.07.2005 kell 21:09

6170 tehes täiesti norm pildid.Ei mingit arvamist.Midugi olen nõus arvamusega et,telefon rääkimiseks.Aga kõik areneb ja inimestel eri vajadused ja soovid.
Seda tuleb lihtsalt arvestada ei muud.

miranda - 07.07.2005 kell 21:12

Telefon on RÄÄKIMISEKS
PILDISTAMISEKS on fotoaparaat.

Omavahel ühendada võib igasugu erinevaid asju, aga minu arvates kahjustab see mõlema funktsiooni kvaliteeti.

kurat - 07.07.2005 kell 21:55

Mobiili fotokas pole kindlasti välja trükitavate fotode jaoks. Ja kindlasti ka ei saa selleks niipea. Aga ka mobiiliga tehtud pilt on teinekord parem kui 1000 sõna.

Viimase poole aasta jooksul olen teinud ca 75 pilti.

passion - 07.07.2005 kell 23:52

ei ole kahjuks telefonil kaamerat aga tahaks küll

machimos - 13.07.2005 kell 02:06

mõtetu, mõttetu ja veelkord mõttetu
pildistamiseks olgu ikka korralik fotoaparaat ja telefon jäägu helistamiseks ja sõnumite saatmiseks
järgmiseks ristavad veel köögikombaini ja vibraatori, et emmedel lõbusam süüa oleks teha

hannes63 - 13.07.2005 kell 20:34

Telefon on Siemens S 65, millega võimalik nii videot võtta kui ka pildistada.
Piltide kvaliteet pole muidugi see, mis digifotokaga tehtud piltidel aga asja ajab ära, sest eks digifotoaparaat on ikkagi see õige pildistamiseks...

anahid - 14.07.2005 kell 10:09

mu telefoni saab vist külge panna mingi fotoka, nii et ostan nagu eraldi mobiili fotoka ja siis panen telefoni külge selle jublaka ja siis saan pildistada kohe kui mingi hetk tuleb....mõttetu

capucinna - 15.07.2005 kell 14:17

oli, aga loobusin, kuna see 4096 värvi ikkagi tegelikult peaaegu mustvalge ja kui suvel ikka ekraanilt midagi ei paista.. ei pilti ega ka teksti, siis no-ma-ei-tea
Ja nüüd ostsin sellise, mis ilma fotokata. Niikuinii digifotokas suht uus ja kaasas ka suhteliselt tihti

Bithe - 15.07.2005 kell 23:03

Olen küll näinud telefoniga tehtud pilte, kuid omale sellist vidinat küll ei himusta. Tegelikult oligi uue mobla ostmisel üks tingimus... ei mingit kaamerat seal küljes.

euqen - 16.07.2005 kell 17:01

Kasutan ja yllatavalt head pildid tulevad
Mul on Nokia 6670.....kvaliteet on muljet avaldav

sinukalla - 17.07.2005 kell 09:01

kaamerata,pildistamiseks on digikas

marx - 17.07.2005 kell 09:37

Tsitaat:
Algne postitaja: anahid
njah...muide külmkappidele pidavat ka juba internetti paigaldatama...

kaks ühes jäägu shampoonide pärusmaaks

Muide..väga vahva ju kui külmkapp fikseerib mida ostad ja kappi paned ning siis õigeaegselt annab teada kaupadest mida pidevalt tarbib et hakkab otsa saama või veelparem tellib kohe ise poest juurde
Aga teemasse...pole endal kaameraga telefon ja ei näe sellel ka mingit mõtet võibolla asi lihtsalt selles et pole olnud ja oska tahta

helikax - 17.07.2005 kell 14:16

Mul ka ikka kaameraga .. eriti ei kasuta küll tegelt .. tilbendab niisama kaasas ..

Rallisõitja - 21.07.2005 kell 23:51

On olemas fotokas mobla sees. Hiljuti sai Saaremaal käidud, siis sellest üritusest tegin ca 80 pilti, paar tükki saatsin ka emaili peale MMSiga, et saaks näha mis kvaliteet arvutis on. Kusjuures oli tunduvalt parem kvaliteet kui algul arvasin, kuid fotokaga ei kannata küll võrrelda.
Kuna moblal on olemas infrapunaliides, siis on plaanis selle kaudu saada need pildid arvutisse.
Muidu suht tore asi mu arvates kui fotosid arvutist vaadata hiljem tulevad ikka need sündmused meelde.

sinisilm - 22.07.2005 kell 13:37

No ei pea vajalikuks.Mida keerulisemaks asjad aetakse, seda vähem töökindlad nad on.Vähemalt minu enda kogemustes. Ausalt öeldes ei pea vajalikuks iga hetk midagi klõpsata.Arvuti juba igasugu pilte täis aeg-ajalt teen puhastust aga vaatan...ikka harva. Ja üldiselt kasutan peale helistamise ka sõnumite saatmise võimalust ja n-ö äratuskella ja rohkem pole nagu miskit vaja läinud.

exactly - 22.07.2005 kell 14:26

arvasin ka vanasti,et jama ..... aga see ericssoni k750i on küll klass omaette kaamera poolest.Aint hind suht kirves (emt'i liikmetele 6,9 kilo)

Mamba - 22.07.2005 kell 15:27

Olemas täiesti, samsa sgh-d5oo, kvaliteet parim mida kunagi näinud olen, igatahes olen ülimega rahul ja klõpsimist ja video salvestamist on pidevalt, läheb vaja nii tööl kui vabal ajal, heh ja miks ma pean kaasas kandma mingit autokoormat tehnikat kui kaamera, fotokas, diktofon ja mobla on kõik üks ja veel nii täiuslik kooslus, pealegi võib ju see algul kallis tunduda aga tuleb odavam kui kõike eraldi osta, igatahes olen väga rahul

oicu - 10.08.2005 kell 19:10

kasutan nokia 6822a. telefoni, kus peaks olema 1.3px kaamera. päris ilusaid pilte teeb. sellega olen küll telefoni taustapilte ainult teinud.

jaanely - 11.08.2005 kell 15:52

on küll kaamera telefonil,telefon ise siemens cx65...kavliteet on täitsa normaalne,zoom vist 3 kordne....klõpsin ikka kui midagi huvitavat ette satub,ja saatnud olen ka..

salliise - 11.08.2005 kell 20:03

Telefon ennekõike ikka sidevahend, seni veel ilma, järgmise ostmise ajal äkki ilma kaamerata enam ei saagi.
Sõbranne on kõik fotod vist viimase aasta jooksul oma pisikese imeviguriga teinud. Ajab asja ära.

Epukas - 12.08.2005 kell 07:35

praegune seis on selline, et mobiilid, kus on fotokas juures ja kust on võimalik imeda mingisuguseidvaadatavaid pilte, maksavad sama palju v rohkem, kui tavaline telefon ja korralikum digikas kokku.

sukijaki - 22.08.2005 kell 21:03

On jah, isegi pildistab, kui valgust piisavalt. Telefoniks siis Nokia 6230. Valitud sai tegelikult sellepärast, et seal "sini-side" ja OutLooki ja Lotus Notes'ga sünkimis võimalus.

ariita - 11.08.2007 kell 11:25

aeg on edasi läinud, räägiks nüüd samal teemal, ei hakka ju igale poole fotokat kaasa vedama, aga ette satub hetki, mida tahaks siiski jäädvustada ja mul on plaanis telefon välja vahetada (prrr-6 tonnist küll ärge promoge!)

kranz - 11.08.2007 kell 12:57

Eks ta üks paras mänguasi oleise ei ole sellisest huvitatud,kuna kaamera ja fotokas olemas.

Pipilota - 11.08.2007 kell 18:09

on olnud aga telefoni ostmisel on siiski tahtsamad teised kriteeriumid.

ariita - 11.08.2007 kell 18:22

kui telefon mu suhtlemisvajaduse suudab rahuldada, kiiresti infot ka hankida, siis kolmandaks sooviks olekski hetke jäädvustamine, sest fotokat tõesti ei võta ju igale poole kaasa aga telefon on enamasti olemas.( kuldkalakesele 3 soovi!)

officer - 12.08.2007 kell 09:03

telefuuni juures on see oluline,et ta on peaaegu alati kaasas ja on ju mugav,kui sellega kaasneb ka fotoaparaat argijäätvustusteks,raadio,taskulamp,mailboxi seisu näitaja ja interneti ühenduse pakkuja hädaolukorras .....ja seda kõike praktiliselt tasuta - enda 3-da sony ericsson K750 ostsin mingi alla 2000.- eegu eest!

Aike - 12.08.2007 kell 17:29

Nüüd 2a. hiljem olen teinud pilte igasugutega ja oman N90 nt sellega võin täiesti rahule jääda.
Samas olen ka mõistnud et kaamera on täna väga oluline, fotokat alati kaasas ei tassi kobakas teine aga telefon alati kaasas.

WalkInTheSun - 05.09.2007 kell 10:34

-

officer - 05.09.2007 kell 10:51

tänapäeval on raske leida telefoni,millel pole kaamerat küljes

Bithe - 05.09.2007 kell 12:08

Nõustun offiga- tahaks kah uut mobla, aga neile kõigile on see pagana kaamera külge topitud- urrr- mina jälle põhimõtteliselt ei taha sellist mobla

officer - 05.09.2007 kell 12:12

...kui ma suvel mingi kampaania ajal endale 3. S-E K750 ostisn,siis sama kampaania ajal pakuti seal basic telefoni Motorola F3 hinnaga 7,60 eeku +KM,uus muidugi!,sellel ei olnud kaamerat! Muidugi võtsin selle ära ja nüüd see ühe koolilapse käsutuses

Bithe - 05.09.2007 kell 12:21

Selle peale ütleks- krt hakka või koolilapseks, et mõni tola mulle kah ilma kaamerata klotsi ostaks

officer - 05.09.2007 kell 12:24

Kuidas palun???

Bithe - 05.09.2007 kell 12:30

Niimoodi, palun