Board logo

Trance muusika
Deiviidas - 29.07.2004 kell 21:45

Kuna see muusika stiil on üks minu lemmikuid, siis riputasin siia ka sellekohase teema üles, et kuulda ka teiste arvamusi. Kui paljud teist üldse seda laadi muusikat kuulavad? Dj Tiesto, Ian Van Dahl, Paul Van Dyk, Blank and Jones, Svenson and Gielen, Tenth Planet jne on vaid vähesed suured tegijad selles vallas. Kui teate veel sellest vallast kõvasid tegijaid, siis palun jätkake seda loetelu ja lisage ka teile meeldiva muusikaloo pealkiri.

Paruness - 14.01.2005 kell 19:10

nooo.
Ütlen et üks hea tegija on Dj Rap.
Mõned lood on technos.mõnes träänsus.

renet - 14.01.2005 kell 19:12

What the fuck? DJ Rap on d'n'b tegija, mis tal trancega pistmist on?

Kusagil yheksakymnendate keskpaiku ja teisel poolel mingil määral kuulasin trance'i, nyyd enam mitte.

euqen - 14.01.2005 kell 23:57

trääns on lahe..... kui terve reede olen träänsi kuuland siis terve järgmise nädala kuulan Elmarit

Loretta - 15.01.2005 kell 00:12

Seda kuulan, mida see -> http://64.236.34.97:80/stream/1003 jaam laseb.

GrinningSoul - 15.01.2005 kell 08:03

jälestan trääntsu.
lisaks masendavalt mõtetule stiilile(muusikaks seda ei nimeta), kuulavad seda enamuses mingid jõmmid, ossid ja rullnokad. minu arvamus on,et trääns on mingi madalalaubaliste teema, aga see on ainult minu arvamus.
et siis peace

Oskari - 15.01.2005 kell 17:51

Ei kuula. Igav. Ei oska ühtegi tegijat ka nimetada.

tinkivinky - 15.01.2005 kell 19:39

kuulan ja täitsa kohe meeldib ning arvan,et igal ühel on oma muusika,mis ta kõige meelsamini kuulab JA MAITSE ÜLE KA EI VAIELDA...ei tulegi kohe meelde,sest viimasel ajal pole seda aegagi

Loretta - 15.01.2005 kell 22:54

/me mõõtis vahepeal laupa...
Kust alates "madal" hakkab?

Triin - 16.01.2005 kell 00:47

Ei meeldi trääns kohe üldse. Ajab pea valutama

vantark - 16.01.2005 kell 01:20

träna on vahest päris hea, kuid siiski jään house juurde, need tüübid mida teema algataja nimetas on mu meelest jura, kui kuulan träna, siis vaid mingit deepi stuffi ja pühapäeviti, et tuurilt maha tulla ja värskelt jälle uut nädalat alustada
house on parim, eriti deep ja proge

etc - 16.01.2005 kell 02:09

Tsitaat:
Algne postitaja: Loretta

Seal alates, kui träänssi kuulama otsustad hakata

Oskari - 16.01.2005 kell 20:12

Tsitaat:

Vot oledki madalalaubaline kui mingi ninatarka paned siin.

Jee, fucka trance cocsucka beib!

vantark - 16.01.2005 kell 20:17

no mingi mees on eriti naistevaenulik, vot kus muusika järgi inimesed kastidesse jagatakse, ei tublid!!

renet - 16.01.2005 kell 20:20

Tsitaat:
Algne postitaja: Oskari
Tsitaat:

Vot oledki madalalaubaline kui mingi ninatarka paned siin.

Jee, fucka trance cocsucka beib!

Nagu näha, pürgib Oskari intelligents omakorda pöörastesse kõrgustesse ning pimestab meid kõiki oma säraga

Loretta - 16.01.2005 kell 20:49

Väga sõbralik seltskond
/me kuulab selle peale parem Jav D - Revelation ja J.S.Bach - Brandenburg Concerto No. 4

etc - 16.01.2005 kell 22:15

Lorettale:
Bachi lugu on ikka nö originaal või sellest mingi miks tehtud? (viidetes teemale)

Loretta - 16.01.2005 kell 22:58

Originaal loomulikult

Deiviidas - 17.01.2005 kell 19:04

No nii läks siin siis natuke tuliseks. Iseenesest see on hea, et vastusevariante on äärmusest äärmuseni. Kuid nagu näha on mõnedele isikutele(Oskari) see muusikastiil, ikka nii vastukarva, et lastakse oma madalal egol lendu tõusta. Kui ei meeldi, siis saab ka natuke viisakamalt oma negatiivset suhtumist antud muusikastiliili suhtes, välja öelda.

Paruness - 17.01.2005 kell 20:32

Tsitaat:
Algne postitaja: renet
What the fuck? DJ Rap on d'n'b tegija, mis tal trancega pistmist on?

Kusagil yheksakymnendate keskpaiku ja teisel poolel mingil määral kuulasin trance'i, nyyd enam mitte.

Siiski.Tal mõni üksik lugu on,mis träänsu stiilis tehtud.

GrinningSoul - 17.01.2005 kell 20:36

Tsitaat:

see on selline väljend you know

renet - 17.01.2005 kell 21:20

täpselt küll ei oska öelda, aga võrdluseks võid võtta, et "madal" on enam-vähem vastavuses nende lauba kõrgusega, kes mõõdavad inimese intelligentsi tema muusikamaitse järgi.

Loretta - 18.01.2005 kell 13:03

Tsitaat:
Algne postitaja: GrinningSoul
see on selline väljend you know

I know, et see on selline väljend.

renet kirjutas juba selle ära, mis mul öelda oli.

maipõrnikas - 23.04.2005 kell 17:40

trance on hea
Dj Skydreamer
Blank & Jones

eriti hea on vocal trance: nt: fragma: man in the moon

Ja õige jutt, maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse nii, et sulgi lendab

celtic - 23.04.2005 kell 19:19

trääns on hea meelelahutaja. kerge muusika mis paneb keha vibreerima.

isiklikult igasugu pahna kah ei austa. enamus lugusi on nagu ühe vitsaga löödud.

mulle meeldib kui loos on powerit... mis tahtmatult mu keha tõmblema paneb

Tomcraft on lemmik... uus lugu Soniquega... lihtsalt taevalik lugu.

Trääns on tegelikult hoopis see mida me ei oskaks arvatagi... 90ndate keskel oli levinud europop ja dance music... trääns oli oma stiitlilt tollal hoopis teistsugune... umbes miskit prodigy sarnast. Kuulake N-Trance'i... saate teada milline oli ehe trääns...

90ndate lõpul trance ja dance segunesid... stiil muutus suht leigeks.

cetlyn666 - 23.04.2005 kell 22:24

See nö.tarbeträns viskab küll villast...seda kuulan küll ,ima raadiost eriti ei lasta

ariita - 11.12.2007 kell 21:59

Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas
Kuna see muusika stiil on üks minu lemmikuid, siis riputasin siia ka sellekohase teema üles, et kuulda ka teiste arvamusi. Kui paljud teist üldse seda laadi muusikat kuulavad? Dj Tiesto, Ian Van Dahl, Paul Van Dyk, Blank and Jones, Svenson and Gielen, Tenth Planet jne on vaid vähesed suured tegijad selles vallas. Kui teate veel sellest vallast kõvasid tegijaid, siis palun jätkake seda loetelu ja lisage ka teile meeldiva muusikaloo pealkiri.

... kuidas on lood sellise muusikaga nüüd üle kahe aasta möödudes

Deiviidas - 12.12.2007 kell 17:24

Kui sa seda individuaalselt minu käest küsid Ariita, siis pean ma ütlema, et endiselt on see kuulatav muusikastiil. Aga üldiselt leian ma endale kuulamismateriali absoluutselt kõikidest stiilidest.

ariita - 12.12.2007 kell 19:50

ikka teiste käest ka küsin, ise ma hästi seda stiili ei jaga aga muusikalevitajat loopima ka ei hakkaks, lihtsalt kuulan loo ära

Deiviidas - 01.03.2013 kell 19:38

Minu vana, hea teema. Ehk siis ainult trance!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gAKy_R1XUBI

http://www.youtube.com/watch?v=WTAGuy1r8Ew

kommionu - 01.03.2013 kell 20:50

Nooremana kuulasin, enam mitte. Lihtsalt igav tundub, lõpuks olete te kõik Rocki peerud.
Se jäi kusagile sinna teismelise ea- ja natukene edasi, sisse. Siis kui oli viitsimist lindistada möllata, teha discosid jne. ( Hiljem sain juba cd- mängija kah. )
Mõned ürgvanad plaadid peaks isegi alles olema veel, need esimesed, mida tellisime krt teab kust, hirmsa hinnaga.

mmunk - 02.03.2013 kell 14:55

mu arvates üks mõttetumaid muusikastiile - masendavalt prosta rütm ja meloodia, mõttetühi ega tekita ka tantsuisu. mu ühika toanaaber kuulas träänsi, sain kolm aastat oma seisukohta selle muusikastiili kohta kujundada.

tiivitaavi - 02.03.2013 kell 15:12

Minu jaoks on see muusikastiil energia liikuma panemise jõud.

2mustikas - 03.03.2013 kell 00:09

Eeh...

themyrogil - 23.03.2013 kell 13:36

keegi dj tapolsky'st on midagi kuulnud?