Board logo

kas prostituudid on voodis paremad?
mada - 26.07.2002 kell 22:42

lihtsalt tekkis selline huvitav küsimus pähe... Proovinud ma neid (paraku!?) küll pole, aga tahaks teada, kas nad on ka oskajamad ja osavamad, kui "tasuta" naised?

tiina - 26.07.2002 kell 23:45

Ei oska vastata, kuna pole seda teenust mitte kasutanud

Anonymous - 27.07.2002 kell 12:04

ei ole paremad......

tiina - 27.07.2002 kell 17:29

Sorry, seletad ehk lähemalt...

etc - 27.07.2002 kell 18:22

ei tea

Eva_Braun - 27.07.2002 kell 19:05

äi tia mitte

desiree - 29.07.2002 kell 11:15

nu ex on nii häid,kui ka alla igasugu arvestust proste.
A sellega meenub mul 1 lugu,mis juhtus paar aastat tagasi mul töö juures hotellis.

Nu tuleb mingi maakas, kes tegeles seakasvatusega linna hotelli ja mõtleb , et proovix lici kah ära (naisele oli 20 tuhhi andnud ja Tenerife´le saatnud)
Nu mõeldud-tehtud.Ajasid seal asja korda ja hiljem mees tuleb toas välja ja hakkab kiruma: krt, tema enam kunagi raha eest k***i ei taha.Tema tahtnud musida-EI SAA; tahtis kätt t**i peale panna, siis löödi kohe hinnakiri lahti, et kui tahad seda, siis maksad nii palju juurde ja kui tahad toda siis niipalju jne jne.....peale sellist "eelmängu" tema väikemees pani "pillid kotti" ja streikis:

psx - 29.07.2002 kell 17:11

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
lihtsalt tekkis selline huvitav küsimus pähe... Proovinud ma neid (paraku!?) küll pole, aga tahaks teada, kas nad on ka oskajamad ja osavamad, kui "tasuta" naised?

peaksid küll teadma..nagu ei ole olemas tasuta lõunaid,ei ole olemas ka "tasuta" naisi..kunagi pead ikka millegi eest maksma..

mada - 29.07.2002 kell 22:21

hmm.. sellest aspektist pole ma seda asja veel vaadanud... tundub et sul on õigus...

etc - 31.07.2002 kell 16:02

niih.. desiree on kupeldaja?

andreas_29 - 03.08.2002 kell 16:17

paremad nad nüüd küll ei ole
teevad ju seda kohustusega (tööd) kes siis ikka praegusel ajal viitsib tööd kellegi heaks rügada (korralikult)

desiree - 04.08.2002 kell 11:01

Tsitaat:
Algne postitaja: etc
niih.. desiree on kupeldaja?

Oh ei, oh ei!!!

/me pakub ainult katust !

mada - 05.08.2002 kell 09:13

Tsitaat:
Algne postitaja: andreas_29
paremad nad nüüd küll ei ole
teevad ju seda kohustusega (tööd) kes siis ikka praegusel ajal viitsib tööd kellegi heaks rügada (korralikult)

samas... neile on küll see töö, kuid töö käigus on neil kindlasti omandatud kogemused ja oskused, mida enamikul naistest ei ole... iseasi jah, kas nad neid oskusi kasutavad...

tiina - 05.08.2002 kell 09:37

mada, kui hästi maksad, küll siis kasutavad

epp - 07.08.2002 kell 19:02

/me ei tia asjast essugi...

li-li - 07.08.2002 kell 22:59

Kunagi proovin raudselt järgi

Ull Miis - 08.08.2002 kell 13:30

Peaks ka kunagi proovima!!! a krt rahast kahju

mada - 08.08.2002 kell 13:47

enne kui proovid, ei või sa öelda, kas sul on rahast kahju või mitte

tiina - 09.08.2002 kell 07:57

mada, mis mõttega raha raisata, kui on kindlalt naisi kes tasutagi annavad. Aga noh, kui hakkad roppu raha teenima, eks siis proovi ära ja räägi mulle ka kuidas oli Põnev ikkagi ju

epp - 09.08.2002 kell 09:31

/me ei taha kunagi sellist teenust kasutada...

tiina - 09.08.2002 kell 12:23

Ma kindlalt just ei saa väita, et ma ei kasuta seda mitte kunagi. Elu on ju nii imelik ja kes teab mis juhtuda veel võib...
Aga praegu arvan küll, et seda teenust ma kasutada ei taha, neist prostidest kes Eestis tegutsevad jääb küll veidi räpane ja kasimatu mulje...

epp - 09.08.2002 kell 14:27

just jah nii...

Ray - 30.08.2002 kell 15:58

Mina olen kunagi varemalt prostituudi "teenust" kasutanud. Tollal oli mul kiire elutempo ning polnud aega isiklikuks eluks (nagu praegugi), samuti vahel ka tüdinud (väsinud) minna mõne naisterahvaga niisama suhtlema.

Naine paistis minu hinnangul täisealine, rahvuselt venelanna. Kuigi pakuti valida mitme naise vahel, valisin millegipärast just tema: teised olid brünetid (rahvuselt eestlased) ja mulle üsna sümpaatsedki, samas aga selgelt kurva silmavaatega ja näha, et väsinud ning läbi. Siis otsustasin blondi venelanna kasuks, keda võiks tinglikult tüüpilise "beibe" tüüpi naiseks liigitada: sale, pikad heledad juuksed, pikad sihvakad jalad ning üldmuljelt täitsa kena.

Kuna jutt oli konkreetne, siis asusime suhteliselt konkreetselt "asja" juurde ning tõden, et naisterahvas oli kogenud ja tundis oma "tööd".

Enda kehale sain küll leevendust, aga miski jäi siiski vajaka. See ongi see, mida saab enda armastatud kaaslase käest. See on just teatav emotsionaalne laeng vms. See on miski, mida ei olegi nii lihtne kirjeldada.....

Olen olnud endale kalli ja armastatud naisega koos, samas ei olnud ta ehk nii "agressiivne" vms. voodis, aga isegi mees vajab tunnet, et naine siiralt tahab teda, tunneb ja saab suurema rahulduse. Näiteks prostituudiga olles ei ole kunagi tundnud sellist "maailma lahustumist", ajataju kaotamist, absoluutse ühtsuse tunnet......

mada - 30.08.2002 kell 17:37

nii et ühesõnaga tasub prostituutide teenuste kasutamine ära vaid füüsiliste vajaduste rahuldamiseks? Minagi arvan, et tunded naise vastu mängivad seksis suurt rolli. Harilikult räägivad naised, et nemad ei saa ilma tunneteta mehega magada, tegelikult täielikku rahuldust ei saa minu arvates ka mehed, kui neil partneri vastu mingeid tundeid pole.

Ray - 30.08.2002 kell 18:03

Jah, seda ma tahtsingi väita. Kuigi prostituut võib tuua füüsilise rahulduse, siiski ei anna ta hingelist....

Olen sedalaadi küsimust arutanud mitmete tuttavatega ning üldiselt oli eelnev meie üksmeelne otsus.

robert - 30.08.2002 kell 22:38

Tegelikult on Ray vastus mõningal määral õige.
Ma ka nendes käinud tartus vist vähemalt viies.Nendes kohtades ükski naine ei tunne nii hästi oma tööd kui vaja!!!
See ei tasu iialgi oma raha eest!!

etc - 30.08.2002 kell 23:47

magaks jee prostituutidega

tiina - 31.08.2002 kell 10:52

Nii et, mada ja Ray...üritate ümber lükata üldlevinud mõtlemist meestest, et neil põhiline et saaks.
Seda tegelt meeldiv lugeda. Ja eks see nii ongi, kõik me vajame füüsilise rahulduse juurde ka midagi enamat...hoolivust, tundeid ja kas või sedagi, et näed teise silmist et ta tõesti sind ihaldab ja sind tahab. Vaevalt seda prostituudi silmadest näeb. Nemad tahavad oma tööga ühele poole saada ja vaevalt et nad sind ihaldavad, oled rohkem neile nagu rahakott.

pirka - 25.11.2002 kell 02:10

Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Enda kehale sain küll leevendust, aga miski jäi siiski vajaka. See ongi see, mida saab enda armastatud kaaslase käest. See on just teatav emotsionaalne laeng vms. See on miski, mida ei olegi nii lihtne kirjeldada.....

Olen olnud endale kalli ja armastatud naisega koos, samas ei olnud ta ehk nii "agressiivne" vms. voodis, aga isegi mees vajab tunnet, et naine siiralt tahab teda, tunneb ja saab suurema rahulduse. Näiteks prostituudiga olles ei ole kunagi tundnud sellist "maailma lahustumist", ajataju kaotamist, absoluutse ühtsuse tunnet......

Sellist juttu ühe mehe käest kuulda... see ju väga armas

On omade tuttavate seas mõned mehed, kes prosti teenust kasutanud, kes rahule jäänd, kes mitte...arvamused erinevad. Kuid kõik nad pärast väga räigelt kommenteerind prostituute... Kas see siis oma süümekate varjamiseks... Või milleks...
Kui keha saand rahuldatud, ja hing mitte, kas siis hingel on hiljem sedavõrd valus, et peab end välja elama prostituudi mõnitamisega... kuid miks siis üldse minnakse prosti juurde...
Ja on - oli! tuttavate seas üks piiga kes sellega endale elatist teenima hakkas... oh seda teksti mis mehed ta kohta rääkisid Kuid tutvuse poolest tasuta teenust tahtsid ikkagi... vat sellest ei saand enam aru... kas siis see keha rahuldamise tung on tõesti meestel nii suur, et isegi kui inimesena sa mingit nägu jälestad, siis ennast rahuldada võib sel naisel küll lasta...
Ja tegelikult ei jäänud keegi meestest päris rahule sellega mis see prostituut tegi... kuid klientuuri tal oli???
Miks siis ikkagi minnakse prostituudi juurde, kui nad ei ole voodis paremad kui oma kallike... või siiski on??

murdjamees - 25.11.2002 kell 09:51

Kuidas mul see teema kommenteerimata on?mehed! Ärge laskuge iial sellele tasemele et lõbumajja lähete või naised tellite.Mida aasta edasi seda hullemaks asi läheb.Näiteks mina ei saa sexist midagi kui ma ei saa suudelda, keelekat teha, partnerit igalt poolt katsuda jne. Jama.Võibolla ööpärevaks tibin võttes talle 5 tonni makstes tekiks midagi aga muidu küll mitte.

Lola69 - 25.11.2002 kell 10:18

Aga minu oli kunagi üks tuttav mees, kes litsidest nagu elaski. Lihtsalt pelgas seda nii väga, et suhet luues ruineerib naine ta majanduslikult. Põhjus oli miskistes nüüdseks ammuilma muudetud saksa seadustes, et lahutuse korral peab abikaasat teatud tingimustel edasi ülalpidama ja säilitama elustandardit. Ah jah, ta oligi sakslane.
Ent see füüsiline pool jättis ja hingeliselt kuivale küll. Kibedust oli temas omajagu. Kuid muu hirm oli suurem. Ja nii olidki litsid tema ainumas lahendus. Peaaegu.

drops - 25.11.2002 kell 15:15

mõni aasta tagasi tuli tahtmine proovida, et kuidas siis on, et lähed maksad ja saad - aga juhtus asi et nagu ei saanudki midagi: läksin siis väljavalitud kohta (sõbrad soovitasid) maksin raha, valisin naise välja ja läksin temaga tuppa, siis tekkis lihtsalt huvi rääkida veidi juttu kena naisolevusega - aga oh ime juttu jätkus kauemaks ja kui ma tegelikult kuulsin nende muresid, probleeme ja kohtlemist siis loobusin sellest ja oli hea mõelda sisemuses, et kohtlesin inimest paremini kui ta lootis

peale seda ei teki isegi mõtet, et minna

kontorihiir - 25.11.2002 kell 15:30

Tsitaat:
Algne postitaja: robert
Tegelikult on Ray vastus mõningal määral õige.
Ma ka nendes käinud tartus vist vähemalt viies.Nendes kohtades ükski naine ei tunne nii hästi oma tööd kui vaja!!!
See ei tasu iialgi oma raha eest!!

Robert..ic.. kelle rahakoti peal sina siis käisid Tehti välja?

pisimimm - 25.11.2002 kell 15:43

Mu mees kah kunagi (abielu aegu - mitte minuga) oli proovinud ja no see polevat talle eriti meeldinud. Just see 'miski', mida saavutad armastatud inimesega koos, olevat ka vajaka jäänud ja üldse, olevat selline harju keskmine seks olnud. Nii, et ütles, et isegi kui peaks kaua-kaua tsölibaadis elama, siis ikka enam ei kasutaks... Aga võib-olla rääkis nii vaid mulle (kuigi polnd nagu põhjust, polnud mina see naine, keda peteti).

Lii001 - 19.06.2006 kell 16:11

Pole proovinud, aga teravate elamuste nimel...

skingirl - 19.06.2006 kell 16:16

meesprostituudid on muide päris tasemel

Marxendorf - 20.06.2006 kell 08:18

Nad on head näitlejad ja muud ei midagi. Milleks üldse neid vaja? Aind neile kes muidu ei saa! Diskreetsus ei ole vabandus! Diskreetne võib ka juhu partner olla!!!

anne51 - 20.06.2006 kell 09:43

Tsitaat:
Algne postitaja: pirka
Ja on - oli! tuttavate seas üks piiga kes sellega endale elatist teenima hakkas... oh seda teksti mis mehed ta kohta rääkisid Kuid tutvuse poolest tasuta teenust tahtsid ikkagi... vat sellest ei saand enam aru... kas siis see keha rahuldamise tung on tõesti meestel nii suur, et isegi kui inimesena sa mingit nägu jälestad, siis ennast rahuldada võib sel naisel küll lasta...

Tühja nad jälestavad! Vaja lihtsalt klatšida. Mehed pole sugugi halvemad "klatšimoorid" , kui naised. Keha rahuldamise tung võib isegi nii suur olla, et kasutatakse kumminukke. Või mis need naised siis paremad on!? Meesprostid olevat üha populaarsemad, samuti vibraatorid ja muu värk, millest sekspoed pungil on.

freelancer - 20.06.2006 kell 10:52

Pirka
Pole mõtet teha üldistusi oma tutvusringkonnale tuginevalt.Ega ikka endast lugupidav mees igale krõllile selga ka ikka ei roni.

dillinger - 21.06.2006 kell 10:01

Samas ! Mulle tundub, et krõll on isane. Pehme karvane ja väle-selline võib naistele meeldida.Usun et oleks küll ja küll naisi ,kes meeleldi krõlli"paneks".

TJ

skingirl - 21.06.2006 kell 10:22

kuna krõll on selline ümmargune ja karvane, ma küll ei paneks krõlli.

RR - 21.06.2006 kell 16:43

Ka kakuke oli ümmargune ja töötas kunagi bordellis rebane teda õhku loopis ja lootis, et ta vähemalt P****taks, et teaks kus auk on (vabandan kui see sünnis ei ole, aga kuinagi selline anektoot mulle räägiti)

CatNip - 23.06.2006 kell 08:10

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
meesprostituudid on muide päris tasemel

Äkki räägid lähemalt? Põnev on see, et sõna "prostituut" öeldes mõeldakse tavaliselt naisi, aga on ju ka mehi, kes selle töö peal! Kui palju selliseid mehi üldse Eestis on? Ja mis rahvusest =)? jne

Moosinina - 24.06.2006 kell 20:45

Keegi väitis, et milleks maksta, kui saab ka tasuta. See täitsa õige jutt ju. Oleneb kõik mehest, kas VIITSIB naistega jännata...
Mulle tundub, et mehed, kes kasutavad neid teenuseid, on lihtsalt laisad. "Milleks teha kodus üks võileib, kui saab minna mäkki sööma korraks?!"

Ise ei pea seda õigeks.... Imelik.

mathiz - 06.07.2006 kell 00:34

kas keegi teab kust leida prostituuti või öelge mõni nr

reheline - 06.07.2006 kell 05:37

Vaata kapi alla ehk. Kui sealt ei leia, helista leiubüroosse. Numbrit ei tea, vaata kataloogist. Edu!

Virgin - 06.07.2006 kell 14:35

Pole proovinud, ei tea öelda.... mõni võib-olla parem, mõni halvem... oleneb ka selle "tasuta" naise kogemustest

Andrew - 06.07.2006 kell 14:43

Arvan, et nagu igal elualal- professionaal on kindlasti tasemel igas mõttes ja oskab oma töö eest ka raha küsida. 500 eegu eest, nagu räägitakse, saab ka teenuse vastavalt makstud summale.

anne51 - 06.07.2006 kell 14:48

Tsitaat:
Algne postitaja: mathiz
kas keegi teab kust leida prostituuti või öelge mõni nr

Sa vaata vaid! Kell pool kaks öösel tuleb mehele kihu peale, aga numbrit otsida ei viitsi. Selle asemel viitsib ta registreeruda "kodututesse".

lati - 06.07.2006 kell 19:40

vaevalt ta nüüd voodis parem on..., oleneb kellega võrrelda muidugi, aga vähemalt on tal kindel taks ja ei kipu sind ära rõngastama.

Pipilota - 06.07.2006 kell 22:53

Tsitaat:
Algne postitaja: Moosinina
Keegi väitis, et milleks maksta, kui saab ka tasuta. See täitsa õige jutt ju. Oleneb kõik mehest, kas VIITSIB naistega jännata...

no see vaeva nagemine ongi raske ju. ausalt, kui ma mees oleks, ma vist ei viitsiks ka lihtsalt yheohtuse kepi parast kolm paeva naisele lilli viia ja ohtusoogi korvale moosijuttu ajada. pealegi laheks see marksa kallimaks kui yeh prostituudi tunnike.

freelancer - 06.07.2006 kell 23:01

jah

im477 - 07.07.2006 kell 23:38

ei ole paremad, võtavad seda kui kohustust, et maha ja taha.
Enamus neist pikkali maas ja ole hea tee ära ja hakka astauma.

exactly - 07.07.2006 kell 23:45

...ei tea,tegelt ei mäleta......aastaid tagasi Pattaya,l sõbrad kinkisid mulle nädalaks prostituudi,see oli küll armas inimene ,sõidutas mind rolleril mööda Thaimaad ringi ja puha Hommikul lubasin ta paariks tunniks koju,et ta saaks oma lapse kooli saata ja ma rahulikult paar tundi magada Ma olen nii hea!

aareh - 08.07.2006 kell 09:10

olen proovinud mõnda, kuid mõned üksikud on tasemel.vähe on s..fandaasiat,hea partneriga oleks palju parem.kui kust leida head partnerid,seda on vaja otsida ja proovima

freelancer - 08.07.2006 kell 10:14

prostituut ei peagi sulle kaasa tundma ja sinu pärast muretsema.Tema eelis ongi selles,et ta ei kurda peavalu,ei mölise ja tal on jumala suva kes teda paneb(viimane käib ka mõne abielunaise kohta).Maksad raha ära ja probleemid lahendatud.Ta teeb tööd-ja kes seda sitalt teeb see saab lihtsalt tappa või saadetakse asotsiaale teenindama.Inimene kes seda tööd teeb mõistab et selle raha eest mille ta tutiga(ka riistaga)on teeninud tuleb katta laud söökidega,ja kariietada lapsed.

olevt - 09.07.2006 kell 11:12

aga kui voodikaaslaseks oleks selline kaunitar?

exactly - 09.07.2006 kell 14:27

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Tema eelis ongi selles,et ta ei kurda peavalu,ei mölise

eriti hea,kui ta räägib ainult hiina keeles!

freelancer - 09.07.2006 kell 14:55

Suu täis pole üldse viisakas jahuda.

exactly - 09.07.2006 kell 22:27

jahumise aeg võttis ta suust välja,see on idamaa viisakus!

2mustikas - 09.07.2006 kell 22:55

Tulgem nüüd tagasi teema juurde,
ei ole proovinud , ei proovi ja ei taha ka proovida, punkt.
Otsige parem armuke.

Enika - 10.07.2006 kell 16:38

Tsitaat:

Tasuta naised?
Kuidagi odav nimi Aga point on see, et prostituudi saad sa voodisse odavamalt kui selle nö. TASUTA naise

Oleskleja - 11.07.2006 kell 00:20

"Osavamad" võivad nad neile tõesti tunduda, kes pikalt kuival olnud. Üks tont rääkis oma prosti kogemusest amsterdamis. Tibi olevat nii osavalt kondoomi peale rullinud, et kaugemale asi ei jõudnudki. 70 euri läind. Ise lohutas, et teise korra saab alet, 50 euriga ja kindlasti peab poiss vähemalt kaks mintsi vastu.

anne51 - 11.07.2006 kell 13:25

Tsitaat:
Algne postitaja: Enika
Tsitaat:

Tasuta naised?
Kuidagi odav nimi Aga point on see, et prostituudi saad sa voodisse odavamalt kui selle nö. TASUTA naise

Tõsi, Enika! Kui rahast rääkida.
Ka abielus ei ole midagi "tasuta"....

helikax - 11.07.2006 kell 13:59

Ma kahtlen sügavalt, et need "räpased" prostituudid on paremad voodis kui meie ..

miilo - 11.07.2006 kell 16:30

oeh.....prostituudid! no mida veel! täiesti mõttetu ju! kurikuri on see teenus!

Andrew - 19.09.2007 kell 15:22

Tsitaat:
enne kui proovid, ei või sa öelda, kas sul on rahast kahju või mitte

Ma kujutan ette, et enne orgasmi tuleb ära maksta, sest pärast orgasmi hakkab paugupealt rahast kahju.

officer - 19.09.2007 kell 16:11

arvan,et voodis nad pole paremad,aga voodi kõrval küll

freelancer - 19.09.2007 kell 18:11

Tsitaat:
Algne postitaja: helikax
Ma kahtlen sügavalt, et need "räpased" prostituudid on paremad voodis kui meie ..

Huvitav mille poolest prostituudid on räpased.

Sybill - 19.09.2007 kell 18:27

Tsitaat:
Tsitaat:
Algne postitaja: helikax

Huvitav mille poolest prostituudid on räpased.

nad müüvad tavaliselt ühes oma kehaga ka oma hinge.

freelancer - 19.09.2007 kell 18:30

Sybill
Mulle on alati meeldinud su vastused-ausõna.Tänu sellistele inimestele nagu sina tundub elu kuidagi lõbusam.

officer - 19.09.2007 kell 18:31

mitteasjatundjana väidan,et just hinge nad ei müü,kõike muud küll

susanna - 19.09.2007 kell 18:33

hinge andsid nad sellise ametiga alustades juba kuradile ära

freelancer - 19.09.2007 kell 18:38

Susanna
Ükski amet pole häbiasi.Isegi mitte prostituut.Tähtis et inimene endale võetud ametis oma ala spets on.Mina ei näe midagi selles halba kui üks ajab raha kokku pastakaga teine luuaga kolmas vituga.

officer - 19.09.2007 kell 18:44

...siin foorumis on ka üks amet,mis lausa karjub profesionaalsuse järgi....ntx osata õigel ajal vait olla

tiivitaavi - 19.09.2007 kell 18:48

Prostituut nagu näitlejagi hoiab kindlalt oma hingest kinni.

On palju ameteid,kus ainsaks töövahendiks on inimese isiksus.

freelancer - 19.09.2007 kell 18:51

Miks küll naised ei soovi endale selgeks teha et kui mees saab kodus perfektset keppi siis ta lihtsalt ei läheks prostituudi või armukese juurde.No pole nii et kui sõidad mersuga siis kohe tahad selle maha müüa ja osta sapaka.

tiivitaavi
Kas sinu viimane lause on kuidagi seotud eelneva offi viimase väitega.

tiivitaavi - 19.09.2007 kell 18:55

To Fee:sellest eelneva väitega.

officer - 19.09.2007 kell 18:57

to free: julgen sinu retsepti siinsetele perenaistele täiendada fraasiga,et see kepp ei pea toimuma tingimata mitte koduseinte vahel,point selles,et see toimub kodustatud inimesega, või siis tema atiivsel osavõtul!

pantera1234 - 19.09.2007 kell 19:10

prostituuti ei saa mingil juhul korraliku naisega võrrelda, naine ikka parem

officer - 19.09.2007 kell 19:55

to pantera 1-4: millele tuginedes sa seda väidad?On sul nö. igapäevane seksikogemus naisprostituutidega.... soovitan sul soojalt(isalikult) eksperimenteerida silmaringi laiendamise mõttes ka meesprostituutidega

freelancer - 19.09.2007 kell 20:01

Kas sinu keeles on korralik naine see kes seksib tagasihoidlikult ja ilma emotsioonideta.Ainus millega ma sinu postids lepin on see et naine on parem.Meest pole proovinud ja ei kavatse ka.

julianus - 19.09.2007 kell 21:02

Ei oska öelda, kas prostid voodis paremad on, aga peaksid olema küll, sest see on nende töö ja spetsialist peaks tööd tundma hästi.

Andrew - 19.09.2007 kell 22:49

Tsitaat:
Algne postitaja: pantera1234
prostituuti ei saa mingil juhul korraliku naisega võrrelda, naine ikka parem

Sellest järelduks, et kui naine on veidi lohakam kui mingi korralik ja unistab üle keskmise, siis oleks temas justkui tükike prostituuti? Mis on tegelikult ju väga hea.
Ja mis veel silma torks: sinu lauses kõlab, et prostituut ei ole naine.

lati - 20.09.2007 kell 07:19

ei oma vastavaid kogemusi, kuid vähemalt üksasi on parem. maksad nõutud summa ja lisanõudmisi pole, rääkimata sellest, et ta igal puhkeetkel tahaks teada mida sa mõtled.

skingirl - 20.09.2007 kell 09:56

ma arvan,et ei ole, prostituudid on võltsid ja niisma keppi ilma keelkata ma küll ei taha

Tempera - 20.09.2007 kell 10:44

prostituut on lihtsalt üks ülekasutatud mänguasi, kelle poole viimases hädas pöörduda...

officer - 20.09.2007 kell 12:31

vbolla sobib siia luuletus täna ilmunud hr.Vaino vanglaluule kogumikust:

"Valvur Petja pani kannalt
naiste kambris narkar Annat
isaks saamis asemel
HIV see tuli tasemel!"

anne51 - 20.09.2007 kell 15:26

Tsitaat:
kas nad on ka oskajamad ja osavamad, kui "tasuta" naised?
Küllap on igasuguseid.
Ma ei tea, millised on Eestis lõbumajad. Kui naised tunnevad ennast turvaliselt ja on rahul palgaga, siis nad ehk töötavad rõõmuga ja siis jäävad ehk kliendid rahule. Kui prostituuti sunnib takka sutenöör ja vägivald... , kui hea saab siis olla seks?
Aga selle kohta, et mida ikkagi mehed tahavad, on anekdoot: mees läheb litsimajja, saab naise, asub tööle. Keset keppi hakkab neiu ka alt vastu tõukama, mispeale mees peatub ja käratab:"Lepime nüüd selle asja kohe kokku, et sina siin ei põrka üles-alla! Kui mina maksan, siis mina kepin!"

Andrew - 20.09.2007 kell 15:58

Tsitaat:

Kui oled voodis ja seal on prostituudid, siis ei oska öelda. Tuleb kvaliteedi asemel kvantiteedile tähelepanu pöörata.

officer - 20.09.2007 kell 16:58

Tsitaat:
ma arvan,et ei ole, prostituudid on võltsid ja niisma keppi ilma keelkata ma küll ei taha

kas kusagil keegi seksib ka nii,et sinna juurde keelekat ei tehta&taheta ???

freelancer - 20.09.2007 kell 17:42

Sinu viimast postitust ma oleks nagu kuskil enne lugenud.Võibolla ma võin ka eksida.

Paljud abielunaised on ka võltsid.Teesklevad heaolu samas mõtlevad millal see singikloppimine ükskord lõppeb.Näitlevad kindlasti sitemalt kui prostituudid.

Ma pole siiani saanud vastust oma küsimusele.Miks küllastumiseni ja fantastilist keppi saanud mees peaks otsima lohutust prostituudi juurest kes on voodis sitem kui kodus naine ja ei oska pooltki neid nõkse mida iga pereema teeb paremini kui suvaline prost.Vähe sellest.Kindlastoi on prost ka hullema väljanägemisega kui naine kodus.
Äkki keegi seletaks.

rosita - 20.09.2007 kell 17:45

Free, fantastilist keppi kodus saav mees ei lähegi lohutust otsima protituudi juurest.Otsima minnakse ikka seda, millest puudust tuntakse.

delilah - 20.09.2007 kell 17:49

Põhjusi võib olla mitu. Uudishimu, himu millegi "räpase" järele, võimuiha, purjus pea jne.

officer - 20.09.2007 kell 17:52

Tsitaat:

Ma pole siiani saanud vastust oma küsimusele.Miks küllastumiseni ja fantastilist keppi saanud mees peaks otsima lohutust prostituudi juurest

miks sa ootad vastust sellele küsimusele naistelt?

freelancer - 20.09.2007 kell 18:01

Selleks kulla off et naine võib arvata kui hästi ta keppida oskab aga mees kui tema partner teab seda.Need on aga kaks erinevat asja.Muidugi mõtlevad naised vastupidi.
Või tahad sa öelda et meie foorumis on naisi kellele mees on öelnud -õpi keppima.Millegipärast ei usu seda.See aga tähendab,et naised oskavad seda peensusteni.Järelikult puudub ka meestel vajadus minna panema sitta prosti.

officer - 20.09.2007 kell 19:34

ära nüüd hakka siin Leninit tsiteerima:õppida-õppida-õppida

freelancer - 20.09.2007 kell 19:40

Mis mul muud öelda:
http://1toomas.planet.ee/09%20-%20Head%20Mehed,%20Õppind%20Riistad%20-%20Nõka-

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 19:59

Free,selleks et tõele ligemale jõuda peaks ka prostituudi seisukoha ära kuulama.

freelancer - 20.09.2007 kell 20:05

Algatuseks tuleks ka määratleda mida keegi prostituudi all mõtleb.Mina ei pea prostituutideks neid kes end müüvad sukkpükste või õlle eest.Ma mõtlen prostituutide all inimesi kes teevad oma tööd pühendunult ja on oma ala proffid.

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 20:08

Aga lits ja prostituut,kas need on erinevad mõisted?

freelancer - 20.09.2007 kell 20:14

Vot minu jaoks nad omavad erinevat tähendust.Üldjuhul nad tähendavad laiemas mastaabis üht ja sama.

See on enamvähem sama nagu gay ja homo.Tegelikult on nad ühed peded kõik.

officer - 20.09.2007 kell 20:15

Rahvalikus käsitluses on üks ikka omadussõna ja teine ametinimetus....

rosita - 20.09.2007 kell 20:16

Minu ex-mees kutsus mind ka enne lahutust litsiks, vist seepärast, et olin ta juba pikaks ajaks kuivale jätnud.Kui ta oleks saanud raha eest minu käest, ehk oleks siis takka järgi prostiks kutsunud.

freelancer - 20.09.2007 kell 20:19

Mulle on alati meeldinud haritud ja kiiresti kohanevad ja olukorda mõistvad naisterahvad.
Äkki annad oma telefoni nr.

rosita - 20.09.2007 kell 20:25

Minu telefoninumber on olemas igas korralikus telefonikataloogis.
Muidugi mitte rea all-callgirl.

julianus - 20.09.2007 kell 20:27

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Aga lits ja prostituut,kas need on erinevad mõisted?

Lits on see kellele lihtsalt meeldib paljude meestega seksida, prost teeb seda raha pärast.

freelancer - 20.09.2007 kell 20:34

Ma siiski parandaks sinu väidet.
Võibolla ei meeldi kuid neil pole midagi selle vastu kui neid kepitakse.

ariita - 20.09.2007 kell 20:36

kahtlemata on prostid paremad tollest, kelle pärast minnakse nende juurde

julianus - 20.09.2007 kell 20:41

Tänan tähelepanu juhtimise eest, see oli tõesti täpsem formuleering.

delilah - 20.09.2007 kell 20:41

Tsitaat:
Algne postitaja: rosita
Minu ex-mees kutsus mind ka enne lahutust litsiks, vist seepärast, et olin ta juba pikaks ajaks kuivale jätnud./.../

Seda "loogikat" ma olen (noor)meeste puhul ennegi imeks pannud - litsiks sõimatakse just neid, kes kätte EI anna

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 20:54

Arvan,et prostituut võtab enda kanda abielunaise puudujäägi.
Ntx*mul täna pea valutab*.Samas tuleks temasse suhtuda ,kui abielunaise heasse abilisse?Naine ostab endale vabaduse,mitte sexida?

delilah - 20.09.2007 kell 20:56

Ma arvan, et naised võiksid ka vahel suu lahti teha ja meestele öelda, mis neile meeldib. Selle asemel, et tobeda peavalujutuga lagedale tulla.

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 20:59

sex abielus peab olema regulaarne ja tingimusteta

officer - 20.09.2007 kell 21:00

to delil: ...normaalsetel naistel pole selleks vaja suud lahti teha

delilah - 20.09.2007 kell 21:00

Tsitaat:
Kõlab nagu rutiin. Turvaline, aga igav.
Igav seks... Äkki see on üks põhjus seksiosturetkele minekuks?

ariita - 20.09.2007 kell 21:01

naist austav ja armastav mees ei lähe paremat otsima, vaid annab naisele peavalu rohtu, küll ta teab, milline rohi aitab

officer - 20.09.2007 kell 21:03

Tsitaat:

..... ja seda ainult abielus?..... ja uue seaduse järgi ka tsekid öökapil!

Andrew - 20.09.2007 kell 21:04

Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
naist austav ja armastav mees ei lähe paremat otsima, vaid annab naisele peavalu rohtu, küll ta teab, milline rohi aitab

Kui naine on austatav ja armastusvääriline, siis kindlasti.

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 21:09

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
to delil: ...normaalsetel naistel pole selleks vaja suud lahti teha

kes on normaalne Naine?

officer - 20.09.2007 kell 21:11

....kui tahad ta nime teada,siis ma ei ütle sulle seda

Mudjamix - 20.09.2007 kell 21:11

heh ei usu et keegi prosti läheb kohe tellima kui naine kätte ei anna ) ja ka nädalas 5x naisega sexiv mees võib vabalt ikkagi mingil hetkel litsi tellida.Kõik ikka oleneb mehest ja paljust muust kah.Ja see on suht kindel et prost pole voodis parem.Ehk ainul jah mingil tüübil kelle sexuaalelu koosneb kiirest misjonääri poosist...

Andrew - 20.09.2007 kell 21:12

Päris kindlasti pole see, et prostituudid oleks väidetavalt voodis paremad, põhjus, miks mehed nende juurde lähevad. Mõni mees on lihtsalt seksuaalselt hüperaktiivne. Kuid enamike põhjuste peale peaks naised ise tulema.

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 21:13

to delilah:arvan et sexiostule läheb ikka mees (ka naine),kel on pidev rahuldamatuse tunne.

delilah - 20.09.2007 kell 21:15

No ma ei tea, nii kõõmaks ma ennast ka ei pea, et tasuta ei antaks

Näiteks. Samas kahtlen, kas rahuldamatus on peapõhjus prostituudi teenuste ostmiseks. Sotsioloogid võiks sellest lausa uurimuse teha.

julianus - 20.09.2007 kell 21:18

Olen kusagilt lugenud, et rahuldamatuse tunne on tingitud armastuse puudumisest.

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 21:22

No vot hoopis,mis välja tuleb.

freelancer - 20.09.2007 kell 22:23

Ma arvan et rahuldamatuse tunne naisel on mehe oskamatust käitumisest,sama kehtib ka üldjuhul meeste kohta.Armastust ja füüsilist kontakti ei saa niimoodi liita.Muidugi on meeldivam kui oled suhtes inimesega keda austad kuid armastuse puudumist tuua rahuldamatuse põhjuseks.
Viletsal tantsijal pidid munad ka tantsimist segama.

tiivitaavi - 20.09.2007 kell 23:45

Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
Päris kindlasti pole see, et prostituudid oleks väidetavalt voodis paremad, põhjus, miks mehed nende juurde lähevad. Mõni mees on lihtsalt seksuaalselt hüperaktiivne. Kuid enamike põhjuste peale peaks naised ise tulema.

kättemaksu vajadusest,mingi omavahelise konflikti puhul??

reheline - 20.09.2007 kell 23:58

Tsitaat:
Algne postitaja: delilah
Tsitaat:
Algne postitaja: rosita
Minu ex-mees kutsus mind ka enne lahutust litsiks, vist seepärast, et olin ta juba pikaks ajaks kuivale jätnud./.../

Seda "loogikat" ma olen (noor)meeste puhul ennegi imeks pannud - litsiks sõimatakse just neid, kes kätte EI anna

Need on nõrgad mehed. Olen samuti seda nähtust imestanud

Liilia - 21.07.2010 kell 22:29

Tsitaat:
kas prostituudid on voodis paremad?

ei oska öelda...

cc - 21.07.2010 kell 23:31

Aga proovi järgi!

mmunk - 22.07.2010 kell 07:32

olen sama meelt esileheküljel sõnu seadnud austet Ray ja mada seisukohaga. seks austatud/armastatud/ihaldatud inimesega on sügav, siduv, mitmekesistav, seotud eel- ja jätkutegevustega. kuigi kogemused rahaseksist puuduvad, on eeldatav, et professionaalsus saab avalduda töövõtetes (teenusepakkuja valdab hästi tema kasutuses olevaid töövahendeid) ja töömoraalis (eesmärk on pakkuda võimalikult head tulemust). kuid see ei muuda kogu protseduuri olemust- teenuse osutajale on see (liini)töö ning teenuse saajale meelelahutus.

sales - 22.07.2010 kell 11:38

Väga kõrgel ideelis-moraalsel tasemel, mmunk... üldiselt jääb mulje, et paljude meeste teada käivad nende kommentaare siin lugemas ka abikaasad siis on muidugi arusaadav...
Tegelikult ei peaks naised prostituute kadestama, sest kui ka mees litsimajas käib, siis tema "professioon" sellega ei lange... vähemalt tean ühte naist, kes tunnistas, et peale prostituuti muutus mees aktiivsemaks
Kahtlemata on hea prostituut seksuaaltehnika proff... no ma ei pea silmas neid Ida- Virumaa alaealisi "liinitöölisi"... kas parem või halvem kellestgi... see on järele proovinu ja mingi konkreetse naisega võrdleja personaalne hinnang... teised pidagu suu ehk siis lisagu juurde, et nende moraali seisukohast arvavad nad nii...

Myrk - 23.07.2010 kell 09:51

Tsitaat:
Algne postitaja: mmunk
olen sama meelt esileheküljel sõnu seadnud austet Ray ja mada seisukohaga. seks austatud/armastatud/ihaldatud inimesega on sügav, siduv, mitmekesistav, seotud eel- ja jätkutegevustega. kuigi kogemused rahaseksist puuduvad, on eeldatav, et professionaalsus saab avalduda töövõtetes (teenusepakkuja valdab hästi tema kasutuses olevaid töövahendeid) ja töömoraalis (eesmärk on pakkuda võimalikult head tulemust). kuid see ei muuda kogu protseduuri olemust- teenuse osutajale on see (liini)töö ning teenuse saajale meelelahutus.

Meelelahutus. Kelle too asi kuidas keegi meelt lahutab, kes käib kontserdil, kes teatris, kinos, peol...
Ja seda enam et see "meelelahutus" on inimestega juba väga kaugetest aegadest seotud.
Ju on teda siis vaja.

Aku - 05.08.2010 kell 20:49

Jään Ray ja mada seisukohaga täiesti nõusse. On neid asju proovitud ja ega see vabriku värk kiita pole

ohakas - 05.08.2010 kell 21:52

mõtlesin oma naiste peale, no neid kes tööl käivad , jõudsin järeldusele, et kellel pikem staaz - jube hästi teevad, uustulnukad tahavad seevastu õpetamist saada. mehed, viis aastat töökogemust ja päris spetsialist
deem, vat ei oskagi öelda, kuidas nende prostidega on, kas sama loogika kehtib ka nende jaoks

skingirl - 05.08.2010 kell 21:59

seks ja raha on väga erinevad asjad , kui on raha siis on kaup ja puuduvad tunded, seks on tunne ja seda saades saadakse ka emotsioon
seks mis on emotsioon ja kinni makstud on nagu vägistatud emotsioon!

ohakas - 05.08.2010 kell 22:10

kauba eest suurt raha saades on tunded ülevad, samas kauba eest suurt raha välja plekkides ennast väga keevaliselt vist ei tunne

tegelikult on mul täiesti savi, kes kellega kepib, raha eest või mitte, põhiline on see , et rahul ollakse

freelancer - 05.08.2010 kell 22:25

Kui hea tordi poest ostad ja selle söömisest naudingut tunned kas seda võib lugeda gastronoomiliseks orgasmiks või vägistamiseks

kommionu - 05.08.2010 kell 22:28

Ning võrdluseks sobiks veel abikaasa valmistatud tort.

ohakas - 05.08.2010 kell 22:31

te ajate ka asja segaseks, ja krt teab kus vinklist, no sellele ma ju ei mõelnud, et kui abikaasa teemandiga koju tuleb, et mida siis tema tunneb või mida mina tunnen

guttamax - 06.08.2010 kell 12:50

Pange oma naene päevas(kuust-kuusse) kymme korda nussima, ning vaadake siis, kas rutiin midagi muudab v6i mitte

freelancer - 06.08.2010 kell 22:20

Rutiin tekkiks võibolla ainult siis kui kõik kümme korda pead ise seda tegema.Kui aga sellest kümnest korrast oled osaline paaril korral siis vaevalt rutiin tekkib.

guttamax - 06.08.2010 kell 22:35

Jajh,, sis on mehel laiba peal kaif ja naisel niisama pohhui(jälle linnuke kirjas) onjä
Free jutu põhjal jäi mulje tegelt, nagu oleks mees kymme tihi pand ja siis ta prostist naene aint kaks. eiullu

skingirl - 06.08.2010 kell 23:11

näib ,et gutta on lastud vabakäigule

2mustikas - 06.08.2010 kell 23:12

Guttal on täna Offi ihu ja hing ravitud, sestap ta nii jutukas täna

guttamax - 06.08.2010 kell 23:23

Tsitaat:
näib ,et gutta on lastud vabakäigule

Jajahh.
Tahad, käin möödaminnes Soost ka yle?
vabalt.

tiivitaavi - 18.08.2010 kell 16:28

Tsitaat:
Algne postitaja: Aku
Jään Ray ja mada seisukohaga täiesti nõusse. On neid asju proovitud ja ega see vabriku värk kiita pole
Või vabriku värk
Kuule mees,et Sa teaksid - ilmselt olid tol korral viletsas suhtes või hoopis ilma. Nemad üritasid kompenseerida seda,mis Sul kodus puudujäägiks jäi või su omast laiskusest ,luua suhet hea Sind rahuldava seksiga.Rahuldus ongi ju garanteeritud selleks korraks.

sales - 18.08.2010 kell 19:25

Mulle jäi silma mada puhul see prosti võrdlusmoment - "tasuta naised"... huvitav, kes need veel on? Minu arust on prostituudilt saadud seks üks odavamaid, laod raha letti ja ei mingit ideelis-poliitilis-erootilist lõksutamist siia juurde, seda lihtsalt ei oodata ja hinnakiri ei näe ette ka...
Aga jah, kes ometi võiksid olla need tasuta naised?...

kommionu - 18.08.2010 kell 20:07

Neid tastua naisi siiski pole, kui minna kas-või naabrinaise juurde võetakse ikka kommikarp ja pudel veini ühes.
Teine lugu on "seiklejatega" ja neid leidub piisavalt, kuid siingi jääb asi enam-vähem samale tasemele.
Kolmas lugu kus juba (kellegi jaoks ) rutiinselt käiakse naabrimehe ees tööd ära tegemas, et ta saaks rahulikult baaris aega veeta, on omaette teema.

freelancer - 18.08.2010 kell 20:57

Kunagi ei tohi unustada seda et prostituut teenib oma tööga leiva lauale.Ja siia leibkonda võib kuuluda nii prostituudi lapsed kui mees.Sitale prostile lihtsalt ei maksta ja ta kaotab töö.Mitteprostituut võib kaotada ainult elamiskoha

anne51 - 19.08.2010 kell 07:49

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Mulle jäi silma mada puhul see prosti võrdlusmoment - "tasuta naised"... huvitav, kes need veel on? Minu arust on prostituudilt saadud seks üks odavamaid, laod raha letti ja ei mingit ideelis-poliitilis-erootilist lõksutamist siia juurde, seda lihtsalt ei oodata ja hinnakiri ei näe ette ka...
Aga jah, kes ometi võiksid olla need tasuta naised?...
Ega ikka päris tasuta saa midagi, aga on nutikaid mehi-naisi, kes on leidnud endale odava abikaasa või armukese.
Hiljuti jooksis seriaal tipp-bordellist. Vaatasin suure huviga - võõras maailm, millega ei olegi võimalik kohtuda mujal kui filmis.

sales - 21.08.2010 kell 11:43

No need on juba tippprostituudid ehk konkabiinid, nende juurde pole enamusel alla keskmise keskklassi jõukusetasemega eestlastel üldse asja
Jah, nutikad mehed või õigemini vist lollilt alttõmmatud oma kaasade poolt, kes seejuures arvavad, et saavadki naiselt kodus tasuta keppi või ülemused, kes alluvaid ametiseisundit kuritarvitades kepivad... kahju, et mada ka ennast nende hulka arvas
Kui oma pikale elule tagasi vaadata, siis lõppastmes läksid abikaasad oluliselt kallimaks maksma kui armukesed, eriti pärast varanduse jagamist

guttamax - 21.08.2010 kell 15:20

Tsitaat:

A miks Sa siis ära ei proovi? Naene ei luba ekspirimenteerida ve?

Osavamad on nad kindlasti, s.t. siis kui ihu ja hingega asja kallal on, aintet nad vist ei viitsi olla, sest tunnitariif oo iki yhesugune Kui "klienditeenendajat" pisut motiveerida, oleks tulemus ilmselt hämmastav

kommionu - 29.11.2010 kell 20:24

Üks meeliköitev lugu: http://i.imgur.com/GgKLa.png

zip - 30.11.2010 kell 08:05

hea küsimus..... mina ei ole prostituudiga voodis olnud, ma kohe ei tea mitte essugi sellest

rama - 30.11.2010 kell 11:15

Kes parem, see ei sõltu juuste värvist ega ammetist, ikka ja ainult sinu rahakotist, ülipisikeste eranditega.

Kumminaine on kindlasti parem kui odav ja kalanäoga prost, pole küll kumbagi proovinud, aga ma pole paljusi asju proovinud, mille kohta
siiski arvamust avaldan, selle pahe nimi olevat loogika.

Aga hea, st, kallis prost on kindlasti küünlaid väärt, ka eeldan, et meesprostid.
zip- nii et proovi järgi, kui vähegi võimalus on, on mida meenutada. Ja seda ei pea just voodis proovima, küll spets koha leiab, ära selle pärast sina muretse.

sales - 03.12.2010 kell 00:03

Ilmselt on ka selle teemaküsimuse ajendiks tõsiasi, milles ei tasuks kahelda, et elukutseline on ikka parem kui amatöör
Hinnataks paneb ka nii mõndagi paika... umbes nagu võrdlus rahvamaja puhkpilliorkestri dirigendi ja Neeme Järvi vahel... mis siin küünaldest rääkida, rama, aru ma ei saa...
Ja otse loomulikult pole siinjuures mõtet segada arutelusse tundeid...

guttamax - 03.12.2010 kell 00:18

Suht hiljuti siis ära proovitud ja arvan kyll, et kui ikka tundeid pole t6eliseid sees, siis pigem jäägu see nikk tegemata.
Sales, kullake, selles valdkonnas on amatöörid paremad
Sa lihtsalt armastad seda amatööri ja annad sinna niipalju kui hetkel suudad.
P.S. Ma pole muidugi kitse p6rutand ka, et 6iget v6rdlusmomenti tabada
P.S.vol 2
Tulles teemase, siis on see täiesti n6me teema. Me keegi ei saa v6rrelda näppu munniga, ning tunnetega seksiga kaasnevad t6elised fiilingud, samas kui prosti juuurde minnes pead alati endale sisendama, et sa ei pane kumminaist, vaid elavat, sest l6ppudel6puks ongi ju tegu kumminaisega. Aintet kummilits kysib sult raha aint teda ostes, misjärel on ta jäägitult sinu.
Kuidas kellegile, aga mina iial enam armastust ei osta.

zip - 03.12.2010 kell 08:45

zip- nii et proovi järgi, kui vähegi võimalus on, on mida meenutada. Ja seda ei pea just voodis proovima, küll spets koha leiab, ära selle pärast sina muretse.

rama, ma isegi ei oota, et sa minust ette jõuad ja esimeasena selle kogemuse saad. Mul ei ole puudust ei tunnetest ega väga heast sexist, seega jäägu need meesprostid teistele, mina neid ei tarbi... see ei vääri küünlaid!

arablane1 - 03.12.2010 kell 08:52

Gutta sa maitsesid vist kõige odavamat "maksavorsti", aga on olemas ka head ja kallid tooted. Võtame näituseks eskortteenus 24 tundi, kui sul asjaga väga kiire ei ole. Sul on aega inimesega tutvuda, vestelda, käia mere ääres , kinos, teatris jne ja siis kui tahad põrutad ja kui ei taha ei põruta, see on muidugi kallis lõbu. Antud postitusega ei ahvatle mehi oma naisi petma, ei ole seda ka ise teinud kui on kindel kaaslane olnud.

zip - 03.12.2010 kell 09:33

arablane1, prostiga kinno, teatri, mere äärde .... opa, kas see on uus trend ve? Et siis tundeid äkki tekitama, midagi ühist kogema, mis ei ole sex ... IRW ja seda 24 h jooksul.... ega asjata öelda citius, altius, fortius

sales - 03.12.2010 kell 13:45

Gutta, minu viimane postitus kirjeldas ainult prostituuditeenust ja ma jätkuvalt arvan, et tunnetega keskmine seks on parem kui tunneteta profinikk
Araablane näib uskuvat ekskortarmastuse olemasolusse... ja las ta usub... ikkagi parem kui üldse ilma armastuseta elada... 24 tunni jooksul võib armuda küll, kuigi... kui tead, et oled ette maksnud, siis vaevalt sedagi...

rama - 03.12.2010 kell 17:18

küünaldest- meie külas oli selline väljend kasutusel

Andrew - 03.12.2010 kell 17:36

Tsitaat:

Ükski naine pole tasuta. Need "tasuta" on lõpuks veel kõige kallimad.

arablane1 - 03.12.2010 kell 18:33

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Araablane näib uskuvat ekskortarmastuse olemasolusse... ja las ta usub... ikkagi parem kui üldse ilma armastuseta elada... 24 tunni jooksul võib armuda küll, kuigi... kui tead, et oled ette maksnud, siis vaevalt sedagi...

Sales teema oli prostituutidest ja minu eelnevas postituses ei olnud sõnagi armastusest, vaid tahtsin selle näitega öelda, et kui tahad head seksi, siis tuleb oma naisega rohkem vaeva näha või tuleb kallim prostituut tellida ja see mida rääkisin kino, teater, meri see käib asja juurde, kui pead seda armastuseks, siis see on sinu probleem

ohakas - 03.12.2010 kell 21:52

tellid 24 tunniks ja tekitad endale meeleolu, käies ühiskülastusi tegemas
ainult, et miks peab prostiga teatris käima, imelik

freelancer - 03.12.2010 kell 22:09

Ohakas
Miks ei võiks prostiga kinno ,teatrisse minna.Temal ju savi kas keppida või teatris käija.Iseasi kas seda sama raha eest saab-läheb rohkem nagu erialast mööda ja kuulub lisamaksustamisele.Tellija oma asi ju kuidas talle usaldatud prosti kasutab.

kommionu - 03.12.2010 kell 23:39

Tsitaat:
Temal ju savi kas keppida või teatris käija.

Free, aga mõtle nüüd natuke selle peale, et kui suudad prosti tavalistest klientidest midagi enamat olla. Mitte ainult tavaline lahti nühkija ja protseduuri läbiviia.

guttamax - 04.12.2010 kell 00:13

tegelt olen kuulnud vendadest, kes kutsusid libu koju ja tahtsid malet mängida v teisel juhul, et lits sokid peseks.
M6lemad said oma raha tagasi, et ilmselt olid need maksavorstilibud ja eliitlits annab isegi teatris nikku.

freelancer - 04.12.2010 kell 00:30

Tsitaat:
Algne postitaja: kommionu
Tsitaat:
Temal ju savi kas keppida või teatris käija.

Free, aga mõtle nüüd natuke selle peale, et kui suudad prosti tavalistest klientidest midagi enamat olla. Mitte ainult tavaline lahti nühkija ja protseduuri läbiviia.

Kommionu
Ära unusta tõsiasja et ta on tööl ja tema töö seisneb klienditeeninduses.

iir - 04.12.2010 kell 00:46

Huvitav, kas peale tööaega on prostituut ka hea või on siis parem?

freelancer - 04.12.2010 kell 00:51

Äkki ta võtab töö koju kaasa.

guttamax - 04.12.2010 kell 00:54

Peale tööaega prost reeglina magab
Aga hakkasin m6tlema (juba jälle ),, nt see krrdi pornonäitlejanna Sarah Young oli ju oma bossiga abielus ja nikkus täiel rindel pornofilmides eksole,, nyyd on ta muidugi ise juba filmistuudiote omanik ja vana ka,,, aga kas ta tööst vabal ajal oma mehele ka nikku jaksas anda v6i oli too impo?
Tra kui kummaline see maailm on

arablane1 - 04.12.2010 kell 00:58

Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Huvitav, kas peale tööaega on prostituut ka hea või on siis parem?

ei ole sellist kogemust, et vastata, aga arvan et prostituut on nagu tavaline naine oma soovide, lootuste ja kapriisidega

2mustikas - 04.12.2010 kell 08:38

Ma ei tea kuidas on oma keha müüjatel, aga kui tööaeg on läbi, siis võib ka tänavalt leida normaalse ja kena inimese, kes on nõus kohe voodisse tulema....

zip - 04.12.2010 kell 09:20

Ilmselt, kui see kena inimene on ametilt prost, siis maksma pead ka tööst vabal ajal... see nagu haltuura või nii.

kommionu - 04.12.2010 kell 10:19

Ei pruugi, mõtle, kui teed nii hästi et ka prost on lummatud.

2mustikas - 04.12.2010 kell 10:29

ainult kadedad ei usu..

Murakaraba - 04.12.2010 kell 11:37

Kusagil on öeldud, et endine prostituut pidavat olema kõige parem ja truum abikaasa. Arvan, kui naine on osanud õigel ajal ameti maha panna, on olnud oma alal edukas, hoidnud oma tervise korras ja pole nõela otsa pandud, siis see võib ka tõsi olla. Aga meesprostituutide kohta pole kuulnud midagi analoogset, kas need üldse abielluda enam tahavad hiljem?

officer - 04.12.2010 kell 12:08

....ei taha!

Murakaraba - 04.12.2010 kell 14:13

...mis tähendab, et mehed saavad ametit pidada oma elu lõpuni
John Holmes kõige muu kõrvalt siiski abiellus-kaks korda.

kommionu - 04.12.2010 kell 14:14

Murakaraba, se abiellumine oleks siis reaalne kui partner on sama osav, mitte ainult laibana lamav lihatükk.
Muidugi võime ju arutada veel kuidas "liha" oskuslikumalt serveerida ja "maitsestada", kuid usu- põhimaitse jääb ikkagi, sõltumatta sellest milliseid lisandeid kasutada.

freelancer - 04.12.2010 kell 18:08

Ütlen kommionu pika ja diplomaatilise jutu lihtsamalt...Sitast saia ei saa.

zip - 04.12.2010 kell 20:07

No jälle olen ma hämmingus, kui te siin kirjutate laibana lamavast lihatükist, kas teie elus pole siis kuuma ja kirglikku sexi olnud, et toote välja vaid negatiivse poole?
Inimesed ei ole ühe vitsaga löödud ja ma ei usu, et taoline üldistamine siinkohal sobilik on.
Kõik on kinni indiviidis, kas ta siis tahab olla prost elu lõpuni või paneb ameti maha ja abiellub. Mis seal vahet on, millise partneri ta saab, kas laibastunud lihatüki või siis elava ja liigutava lihatüki, valik oleks ju tema. Kui ta rahul on, siis on kõik korras, kui mitte, eks siis vaatab edasi.
Free, sitast saia ei tee jah (ökkk) aga karud on tantsima pandud... kõik on võimalik, küsimus on treeneri ja treenitava tahtes.

freelancer - 04.12.2010 kell 20:23

Jah sul on õigus-ka karud pannakse tantsima.Nüüd uuri aga lähemalt kuidas see toimub ja milleks seda tehakse ja mismoodi see treenimine käib.
Mis inimestesse puutub siis on loomulik ,et nad on erinevad.Ja täpselt nagu elus ikka ette tuleb siis mõned indiviidid on õpihimulised ja teised mitte.Ja see väljend käibki just nende kohta kes pole loodud huvi tundma ja midagi juurde õppima.Niiet pole mõtet eriti muret tunda kui ise sellesse kategooriasse ei kuulu.Niikuinii sellised varem või hiljem hüljatakse.

ohakas - 04.12.2010 kell 23:31

ikka mõtlen, tellin endale meesprosti ja lähen temaga teatrisse, kinno, kontserdile
elu on imelik jah, õpi ikka kogu aeg
njaa ikkagi kultuurselt asjale lähenemine
mh, mul veel üks küsimus kummitab, kas mina pean siis piletid kah ostma

freelancer - 04.12.2010 kell 23:38

Ei pea,sest nagu teame kui tellid endale prostituudi siis tulevad nad ju voodi seljas.Miks ei võiks tal siis piletid kaasas olla.

ohakas - 04.12.2010 kell 23:42

voodi ja piletitega
elu on imelik, aga see-eest ilus

cc - 05.12.2010 kell 18:15

Kas prostituudid on voodis paremad???
Ma arvan, et see asi tuleb ükskord järgi proovida (sobivusel). Kahjuks ükski prostituut ei ole mulle oma teenust pakkund. Ega mind ei oleks vaja kuigi palju veenda kah selle teenuse vajalikkuses ning headuses.

ohakas - 05.12.2010 kell 22:35

ei no sa kah imelik, sa ikka enne telli siis saad kauba kätte, muidu võid ootama jäädagi ja arvesta sellega, et ta tuleb ja piletid on kah kaasas, voodist rääkimata

Liilia - 05.12.2010 kell 22:58

...mine tea,viimasel ajal kuuleb ja näeb igast asju...vahel jooksevad ka magavale kassile hiired suhu

ohakas - 05.12.2010 kell 23:13

ekstaole Liilia see on ju vana tõde austagem ajalugu ja rahvakombeid

tiivitaavi - 20.09.2011 kell 12:48

Siin tekkis lk.1 ja 6 küsimus "tasuta naised"
http://www.youtube.com/watch?v=RQ8Gn_lRmlM&feature=BFa&list=UUEduDpNRWUnieGA8oLc8Z6w&lf=plcp

Austagem ka neid naisi,kus iganes ja tingimustes nad ei viibiks!

testitud.parm - 20.09.2011 kell 13:28

On ikka küll. Seal saan valida välja endale sobiva ja ilusama tibi ja seda tund aega panna. Ega tasuta ei pruugi neid ühtegi kätte saada ja siis on neil 101 põhjust, et mitte keppi anda. Kui ilusate naistega ei vea, siis see on ainus võimalus neid võlusid nautida. Olen seal käinud ja ei kahetse.

tiivitaavi - 20.09.2011 kell 13:39

Tean,et ole positiivselt meelestatud T.P. Oleks meil vaid korralikke salonge,mitte kontrollimata segaste finantsprobleemidega urkaid.

testitud.parm - 20.09.2011 kell 14:21

Tsitaat:
Tean,et ole positiivselt meelestatud T.P. Oleks meil vaid korralikke salonge,mitte kontrollimata segaste finantsprobleemidega urkaid.

Sul Tiivi on selle koha pealt õigus, et meil pole korralikke salonge, kus on tasemel teenindus ja kaup on kontrollitud. Seda asja aetakse kuskil urgastes või üldse autos metsa all või jumal teab kus. Litsimajas käik on sama mis restos söömine, et ma lähen sinna kvaliteetset kraami nautima ja meelt lahutama.

tiivitaavi - 20.09.2011 kell 14:26

Ühte ma ei mõista,miks meil häbenetakse selliseid salonge avalikult ja ametlikult pidada.Eriti löödud olen,et inimesed,kes seal töötavad jäävad ilma seaduslikest ka neile ettenähtud garantiidest.Rääkimata,riigil raha maksude näol.
http://www.youtube.com/watch?v=Z7NY3XweoqU&NR=1

testitud.parm - 20.09.2011 kell 14:43

Kui asi oleks ametlik, siis riik saaks selle pealt kõvasti tulu ja paljud tibid saaksid tööd. Hetkel meenutab kepiturg salaviinaturgu, kus keegi üritab midagi ärida. Samas hinnad on Euroopa tasemel, nagu meil kombes ikka. Hollandis on see salong ammu juba käigus ja teenindus on ka tasemel. Ise pole seal käinud, aga sellest on kirjutatud. Vahest siin tuleb tiku tulega korralikku kohta otsida, kus kannatab tilli püksist välja võtta

tiivitaavi - 20.09.2011 kell 14:44

Kunagi ammu-ammu kuulsin ühest korralikust Toompea külje all

Tekkis veel küsimus,et kui osta seksi,kas tekib kindel teenindaja,kelle juurde tagasi minnakse.Räägin umbisikuliselt.
http://www.youtube.com/watch?v=kQpnhuyIGPQ&feature=related

jenni - 20.09.2011 kell 15:43

Tsitaat:
Algne postitaja: testitud.parm/.../Seda asja aetakse kuskil urgastes või üldse autos metsa all või jumal teab kus./.../

Ei usu, et tasulist teenust osutatakse metsa all autos, vaata ajalehekuulutusi, pakutakse omal pinnal teenust või siis tuuakse "teenindaja" kohale.

Tiivi, usun, et eelistatakse nn püsiteenindajaid, kelle juurde minnes ei pea pettuma.

tiivitaavi - 20.09.2011 kell 15:49

Kõike seda suhtejama silmas pidades,siis enne kui mees alustab seksuaalelu peaks ta käima profesionaali juures.Naine,kes talle õpetab,mida naisega kõike ette võib voodis võtta.

Oleks vähem rahulolematuid naisi.

Myrk - 20.09.2011 kell 16:51

Püsiteenindaja on oma naine Kuid tiivi sinu mõttel on jumet, ja eks seda on ka kindlasti ajaloos, mõnes kultuuriruumis kasutatud.

freelancer - 20.09.2011 kell 20:18

Tsitaat:
Kõike seda suhtejama silmas pidades,siis enne kui mees alustab seksuaalelu peaks ta käima profesionaali juures.Naine,kes talle õpetab,mida naisega kõike ette võib voodis võtta.

Tiivi aga mis siis saab kui see proff on sulle näidanud milleks naine TEGELIKULT on võimeline ja siis lähed sa koju kus sind ootab küündimatu ja osavõtmatu olend kes annab sulle lihtsalt võimaluse oma riist kuhugi parkida ise seda nimetades unelmate seksiks.Sellise kõõma peal võiks ainult penalte harjutada.
Seni kuni meie teadvuses eksisteerib kindel veendumus,et mees vahetas oma ideaalse naise sitema vastu kes lisaks kõigele on veel lits pole vähemalt üks pool dialoogiks valmis.Mees on lihtsalt liiga laisk selleks et käija kodust eemal kedagi keppimas kui kodus saab võrratult paremat seksi kui nn armukese juures

iir - 20.09.2011 kell 20:25

Seksi headust ei saa mõõta proffessionaalseks ja amatöörlikuks just selles mõttes, et tehnika valdamine ei tee, sind proffiks. Jah, õigest kohast lakkudes ja õigele kohale vajutades ja viid teise poole orgasmini, mida ka proff teeb, näideldes veel oma jagu juurde kauneid hääli ja pahupidi silmi, siis hea seksi saladus on ikkagi see Faktor-X ja kui inimene taipab ära, et kodus seda faktorit pole, siis ta hakkab alateadlikult seda igatsema. ....ja muidugi ka otsima.

freelancer - 20.09.2011 kell 20:28

Iir
Mitte ei hakka igatsema vaid hakkab puudust tundma.

iir - 20.09.2011 kell 20:29

On nagu sisulist vahet?

freelancer - 20.09.2011 kell 20:31

Sa oskad üllatada.
Need on kaks absoluutselt erinevat asja

guttamax - 20.09.2011 kell 20:33

Tra, miks peaksid kaks teineteisest hoolivat-austavat inimest orgasmi teesklema? Iiirisekesekene, kui Sa elad võltsi elu, siis ära üldista.
Krt. hiljem siis. ei süüvinud rsk..prostituudid siis jh Aga Iireke on enne ju ka rääknud, et orgasmi kõik muudkui teesklevad vmt, ahhmaitea, poogen
Fakt on see, et Iiir on niikuinii võlts , MIS EI TÄHENDA, et ta prost oleks, ehkki jh teatud mõttes on iga võltsija prostituut eksole Ta ju üritab olla keegi teine,, millegikellegi nimel..et müüb eksole

freelancer - 20.09.2011 kell 20:37

Paned moori madalstardi asendisse,sülitad naisele selga,teed urisevat häält ja hommikul ütled et tegelikult teesklesid-originaalne.

iir - 20.09.2011 kell 20:42

Gutakesekene, halloo kosmos....olete kuuldel. Või millisel mõttelaiusel sa triivid? Armas inimene, loe, ja püüa mõista...ära aseta käsi klaviatuurile, kui mõte ütlemata toores on ja pooles vinnas.

guttamax - 20.09.2011 kell 20:44

Ahhtead, maiviitsi kogu teemat lugeda ja loen viimaseid, et ära pane tähele Peab ju tolagi oma fraasid tehtud saama

ohakas - 20.09.2011 kell 21:00

Prostituut on voodis parem! On ka või?

guttamax - 20.09.2011 kell 21:15

Minust kindlasti. Kui iki emaseid silmas pead

ohakas - 20.09.2011 kell 21:30

meest tahaks ikka ei võta naisi

guttamax - 20.09.2011 kell 21:36

möhh..? Kas Sa oled muidu naisi ka võtnud? Kuidas? Miks?

ohakas - 20.09.2011 kell 21:38

naistega on mul jah suhe, platooniline, ihu ei lähe arvesse
aga mehed, no nendega on teine dela

oh kui julge ma oma mõtete avaldamises olen

tiivitaavi - 21.09.2011 kell 07:39

Tsitaat:
Tsitaat:

Tiivi aga mis siis saab kui see proff on sulle näidanud milleks naine TEGELIKULT on võimeline ja siis lähed sa koju kus sind ootab küündimatu ja osavõtmatu olend kes annab sulle lihtsalt võimaluse oma riist kuhugi parkida ise seda nimetades unelmate seksiks.Sellise kõõma peal võiks ainult penalte harjutada.

Aga nii ongi,seda üritangi öelda,et kui mees naisele õpetab,annab edasi oma teadmisi,mida tegelikult seksuaalvahekorra ajal mõlema kehaga ette võib võtta.Huvitav milline naine kooselu alguses on kohe osav ja teab kuidas meest parimal viisil rahuldada.Mina ei teadnud.
Olin 18 aastaselt paanikas,et kuidas ja mis,aga võin öelda,kui kõrval elab mees,kes on osav ja eelarvamustevaba,siis arened isegi.
Ühesõnaga tahan öelda,et mees teeb naisest tõelise naise.

testitud.parm - 21.09.2011 kell 07:45

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Tsitaat:
Algne postitaja: testitud.parm/.../Seda asja aetakse kuskil urgastes või üldse autos metsa all või jumal teab kus./.../

Ei usu, et tasulist teenust osutatakse metsa all autos, vaata ajalehekuulutusi, pakutakse omal pinnal teenust või siis tuuakse "teenindaja" kohale.

Tiivi, usun, et eelistatakse nn püsiteenindajaid, kelle juurde minnes ei pea pettuma.

Ütleme, et nii ja naa. Mõnel on jah pind, aga osad ei oma pinda. Need kes pinda ei oma, siis jääb kaks võimalust, kas minna hotelli või ajada asja autos. Viimase variandi puhul tuleb sõita paratamatult metsa, sest keset parklat ikka keppima ei haka
Mis puutub püsiteenindajat, siis kui tihti seal käia, tekib sõltuvus. Samas, kui neid vahetada ja uusi proovida on ka päris põnev.

jenni - 21.09.2011 kell 07:57

Näed siis, panidki kiriku keset küla püsti

Tahaks kuulda mõne teenusekasutaja kommentaari, aga õige gentleman, paraku, ei avalikusta oma voodiasju.

testitud.parm - 21.09.2011 kell 08:08

Tsitaat:
Algne postitaja: jenni
Näed siis, panidki kiriku keset küla püsti

Tahaks kuulda mõne teenusekasutaja kommentaari, aga õige gentleman, paraku, ei avalikusta oma voodiasju.

See on tõesti avalik koht, et hakata detaile lahkama. Tundub, et sul on ka asja vastu huvi tekkinud.

tiivitaavi - 21.09.2011 kell 08:15

Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Püsiteenindaja on oma naine Kuid tiivi sinu mõttel on jumet, ja eks seda on ka kindlasti ajaloos, mõnes kultuuriruumis kasutatud.

...ehk olid need gei¹ad

sales - 21.09.2011 kell 19:31

Huvitav, kust sa, tiivi tead midagi prostituudi kohta?

tiivitaavi - 21.09.2011 kell 19:41

Seda kirjandust ikka leidub,isegi raamat ilmunud
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?22953

haldjas - 22.09.2011 kell 07:42

Ot, misasi see gutakesel pooles vinnas on?

Eelpool käis jutust läbi väide, et metsaalla prostid ei kipu ja ikka soojades ruumides tegeletakse asjaga. Nuh, tean mina näiteks Tallinnas ühte Säästumarketit (mille kõrval politseimaja), kus parklas prostid klienti ootavad.

Teenidusprotsess leiab aset mõnesaja meetri kaugusel võsas (teise politseimaja kõrval). Küll toimub see vist pigem autos, mida võib ka soojaks ruumiks pidada .....

Aga kas prostituut on parem? Kindlasti on prostituutide seas paremaid ja halvemaid voodikaaslasi nagu ka tavainimeste puhul. Meesprostituuti ei ole kunagi kasutanud, aga nooremast peast eksperimenteerimise korras sai üks naisteenindaja ära proovitud. Ei ütleks, et miskit üüratult head oleks olnud ... jäi just täpselt sellest omavahelisest keemiast puudu, mis seljakarvad püsti ajab (piltlikult öeldes). Maja ise oli igati austatud ja üldse mitte odav nii et teeninduse kvaliteet oli kõrge.

aluspesukaru - 20.10.2011 kell 08:41

Mulle on ka paaril korral Sõle säästuka parklas pakkuma tuldud aga... no ei taha sellist. Ei küsinud isegi, mis maksab. Vaevalt, et tema midagi paremini teeks, kui oma naine.

simsamsung2 - 10.01.2017 kell 20:26

Meie oleme kõige paremad prostituutud, jeee!

kaitsevaim - 11.01.2017 kell 09:44

No kogemusi võib ju olla rohkem, aga prostituut seksib pigem tükitööna ja seal taga pole erilisi tundeid. Seega see värk on fake ja mõnel juhul võib isegi olla nii, et see naine muudmoodi ei saagi. Peale selle kujutan ette, et mõnele võib raha eest seks olla alandav. Seega...pigem ei.

freelancer - 11.01.2017 kell 22:29

Ükski töö pole kurjast kui seda hingega ja rahuldust pakkuvana tehakse.
Mind hakkas huvitama pealkiri.Kellest paremad oleks samuti pidanud pealkirjas kajastama.Kas naisest-töökaaslastest,sõbra pruudist......
Samas puudub nagu loogika.Kepid kodus oma naisega ja ei mõtlegi talle maksta hea ja korraliku ja legaalse kepi eest....samas kepid viletsat, tundetut,feiki keppi ja oled nõus selle eest maksma-nonsens.

kaitsevaim - 12.01.2017 kell 11:30

kuule jah free, õige jutt. Samas seda oma ja õiget leida on palju raskem

Deiviidas - 25.01.2017 kell 22:01

Oleneb prostituudist!

Daphne - 16.02.2017 kell 02:47

aga öeldakse ju, et harjutamine teeb meistriks... ja eks nad harjutavad kah.

Prääks... - 25.02.2017 kell 03:16

Te juhmardid!!!
No muidugi on paremad, kui mees oma nokuga mittemunnigi teha ei suuda, aga prost..nu tema teeb ju kõigest kõike
Sest ta on joonistatud...

eerik2 - 25.02.2017 kell 15:21

Tsitaat:
Algne postitaja: kaitsevaim
kuule jah free, õige jutt. Samas seda oma ja õiget leida on palju raskem

Otsima peab, küll siis leiad.
On üks kõnekäänd:
'Võid olla saja naisega ja tunda iga kord sama moodi ja võid olla sada korda ühe naisega ja tunda iga kord erinevalt'.
Õppige oma naist rahuldama, siis pole vaja kunagi prostituudiga voodisse ronida.

sissy84 - 26.02.2017 kell 19:55

Õigus, siis pole ka peavalusid ja ettekäändeid, st tullakse voodisse enam kui rõõmsa tujuga.

Prääks... - 28.02.2017 kell 23:51

jep. veel parem on naisest prostituut teha...Väiksed tripid ja muud kingitused, ning taisaa isegi aru, et prostituut on.