Board logo

Millised on ilusad naised?
mada - 07.05.2002 kell 20:41

Millised on teie arvates ilusad naised?

Ahjaa, oodatud on ka naiste arvamused, siis oleks tore võrrelda

etc - 07.05.2002 kell 22:51

ilusad... või mis?

mada - 08.05.2002 kell 07:54

Mina arvan et naised võiks olla üle 165cm pikad ja mitte liiga kondised... a juustevärv ei oma ntx mingit tähtsust. Peaasi, et on kust kinni võtta

etc - 08.05.2002 kell 11:22

kiilakad naised on jap jubedad

desiree - 09.05.2002 kell 07:27

no commens

mada - 09.05.2002 kell 19:50

Tsitaat:
Algne postitaja: desiree
no commens

sina desiree ei olegi selline naine, kes teistele naistele järgi vaatab ja siis sõbrannadele tolle "maitsetuse" peale nina kirtsutab?

desiree - 09.05.2002 kell 20:22

mada ma vaatan järgi aint ilusatele naistele ja ullult kritiseerin neidP You know...naiselik kadedus or smt)

mada - 09.05.2002 kell 21:11

Tsitaat:
Algne postitaja: desiree
mada ma vaatan järgi aint ilusatele naistele ja ullult kritiseerin neidP You know...naiselik kadedus or smt)

Ok, kui sa vaatad ainult ilusatele järgi, siis äkki mõni comments ka siia ära ikkagi eksib... milline see ilus siis ikkagi on

TKtydryk - 13.05.2002 kell 18:28

ilu on tegelt vaataja silmades...
aga kellel silma ei ole...
nooo....
ilus naine....
tegelt mõnes mõttes kõik naised on ilusad, kes enda eest hoolt oskavad kanda

Honey - 14.05.2002 kell 10:23

koledaid inimesi pole olemas!!!!

mada - 14.05.2002 kell 17:44

/me tegelikult teab koledaid inimesi ka... aga nende puhul teeb nad koledaks pigem iseloom kui välimus...

epp - 14.05.2002 kell 19:58

ilusad naised?!!
ma ei vaata enam inimese välimust vaid vaatan teda mis asub seal kooriku all..
ehk iseloomu!

Honey - 15.05.2002 kell 08:50

/me vaatab tglt ikka kõigepealt välimust...ja siis iseloomu....

Carl - 15.05.2002 kell 19:25

Tsitaat:
Algne postitaja: epp
ilusad naised?!!
ehk iseloomu!

loll jutt.. paljud ütlevad nii, aga tegelt ei käituta nii.. kui tutvuda nii, et välimust ei tea (jutukas), siis enamasti peale esimest kokkusaamist muutub nii mõndagi...

pisi - 15.05.2002 kell 21:05

Mina arvan et naised võiks olla üle 165cm pikad ja mitte liiga kondised... a juustevärv ei oma ntx mingit tähtsust. Peaasi, et on kust kinni võtta
to mada...
aga mis teha kui ma olen alla165????
kõik arvavad et hea iseloom peab olema, aga jällegi kui on paha iseloom mis teha???? krt krt krt
kohe kõik pahad asjad mul on olemas

Honey - 15.05.2002 kell 22:56

/me on 164 cm vist.....

etc - 16.05.2002 kell 02:32

Tsitaat:
Algne postitaja: Carl
Tsitaat:
ilusad naised?!!
ehk iseloomu!

loll jutt.. paljud ütlevad nii, aga tegelt ei käituta nii.. kui tutvuda nii, et välimust ei tea (jutukas), siis enamasti peale esimest kokkusaamist muutub nii mõndagi...

ja see on omakorda loll jutt... inimesed on ernevad ja seetõttu ka käituvad erinevalt

Honey - 16.05.2002 kell 10:23

tjah....ex ta ole....välimus ju mängib tglt üsna olulist rolli...

N17 - 16.05.2002 kell 21:45

ilusad naised ?! ee ...ma pole vist eriti õige inimene siinkohal sõna võtma aga seda et noo koledaid inimesi pole olemas nagu ka Honey ütles

ilusad naised....kõigis on midagi ilusat ja mitte ükski pole ideaalne

tiina - 20.05.2002 kell 08:12

Tsitaat:
Algne postitaja: Carl
Tsitaat:
ilusad naised?!!
ehk iseloomu!

Minumeelest on just vastupidi. Kui oled jutukas pikemalt suhelnud kellegiga ja iseloom meeldib sulle, siis esimesel kokkusaamisel ei mängi välimus enam eriti suurt rolli. Muidugi meestel võib see vastupidi olla, pole mees olnud ei tea

paha - 23.05.2002 kell 15:35

no vaadake ntx mind, saate kohe aru, mes ilus on....irwwwwwwwwww

etc - 24.05.2002 kell 00:14

etc noogutab nõusolevalt

mada - 25.05.2002 kell 18:59

Tsitaat:
Algne postitaja: N17

<<

ooda, mis see tige siia nüüd puutub?

etc - 26.05.2002 kell 13:32

tahaks ka teada

KuradiNeiu - 26.05.2002 kell 13:36

Tsitaat:
Algne postitaja: Honey
/me on 164 cm vist.....

/me on üldse 163 cm

paha - 27.05.2002 kell 12:39

enn ei tee tigel ja minul vahet...ärge nõudke talt liiga palju!!! icic

Ull Miis - 31.05.2002 kell 07:45

Niih mulle siis meeldib üldiselt järgmise kirjeldusega naine: 160-170cm pikk, keha kaal siis kuskil nii 40-60(ühesõnaga eelistan saledat), pikkade juustega(värv ei oma tähtsust), nu ja, et ka näost oleks norm ning jah kupli all ka võiks ikke midagi olla.

mada - 31.05.2002 kell 07:58

40?????

kle see pole enam sale ju... see on täielikult nälginud inimene juba... igast otsast kondid torgivad... ainult luu ja nahk...

etc - 03.06.2002 kell 17:34

etcu nägi laupäeval ja pühapäeval ühte ilusat naist

psx - 08.06.2002 kell 09:58

targad naised on ilusad..

KuradiNeiu - 08.06.2002 kell 12:13

Tsitaat:
Algne postitaja: psx

eeeee....kas kõik targad naised on ilusad ve??

epp - 08.06.2002 kell 21:27

/me on loll kui kyynlajalg
ja eeldame eelnevast jutust.. et ka siis jube inetu.. hmm..
vb töesti pean peegliss vaatama..

psx - 18.06.2002 kell 15:59

Tsitaat:
Algne postitaja: KuradiNeiu
Tsitaat:

ma ei mötlend seda välist ilu nyyd päris..aga ikka on kyll targad naised ilusad..enamus..ma ei mötle mingit a'la 20 kes öpib pedas ja tahab saada eestikeele õpetajaks ja tal on mingid okularid ees..ikka ilusat nohh..bimbo on ka ilus aga temaga ple midagi peale hakata..või..pohh..

mada - 18.06.2002 kell 17:38

nujah... aga kui naine vanaks jääb, siis jääb vähemalt tarkus alles... lollil naisel ei jää sedagi

KuradiNeiu - 18.06.2002 kell 22:21

irwww....mada kus sa seda nii täpselt tead??

mada - 18.06.2002 kell 22:34

lihtsalt järeldasin loogiliselt

Honey - 19.06.2002 kell 09:51

Tsitaat:
Tsitaat:
Algne postitaja: KuradiNeiu
Tsitaat:

ma ei mötlend seda välist ilu nyyd päris..aga ikka on kyll targad naised ilusad..enamus..ma ei mötle mingit a'la 20 kes öpib pedas ja tahab saada eestikeele õpetajaks ja tal on mingid okularid ees..ikka ilusat nohh..bimbo on ka ilus aga temaga ple midagi peale hakata..või..pohh..

/me on veel bimbo...aga kunagi hakkab targax

mada - 19.06.2002 kell 09:54

/me tahaks ikka enne Honeyga ära sexida kui ta targaks hakkab... äkki akkab veel nii targaks et ei tahagi mind siis enam

mada - 20.06.2002 kell 09:52

Arvan et see teema on ennast nüüd ammendanud ja oleks aeg ta kinni panna...

etc - 20.06.2002 kell 21:03

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
nujah... aga kui naine vanaks jääb, siis jääb vähemalt tarkus alles... lollil naisel ei jää sedagi

siiski kipub mõistus kah aastatega tuhmuma

mada - 20.06.2002 kell 22:56

nujah... aga antud juhul on siiski kokkuleppe küsimus, kui vanalt on naine vana...

tiina - 21.06.2002 kell 15:25

Tsitaat:
nujah... aga antud juhul on siiski kokkuleppe küsimus, kui vanalt on naine vana...

Naine on vana siis, kui võtab või suhu, istub kuuma pliidi peale ja või suus ära ei sula...siis on vana

mada - 21.06.2002 kell 15:41

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Tsitaat:

Naine on vana siis, kui võtab või suhu, istub kuuma pliidi peale ja või suus ära ei sula...siis on vana

ehh... esimese korraga lõpuni ei lugenudki... "võtab või suhu aga..." selle koha peal jätsin pooleli. järg tekkis minul peas umbes selline et "... mehel ikka seisma ei saa" icic aga jumal tänatud, enne kui kommenteerima hakkasin lugesin ka teist korda läbi...

etc - 23.06.2002 kell 16:51

Tsitaat:

naised jäävad alati nooreks

mada - 23.06.2002 kell 17:18

no seda nüüd jah... muuseas inglismaal on kahte sorti naisi: alla 21 ja üle 21 aastased

etc - 24.06.2002 kell 22:25

a kes need 21aastased on?

pisi - 11.07.2002 kell 16:55

miks see vanus nii oluline ja miks just 21???

mada - 11.07.2002 kell 20:00

no 21 seepärast, et see on täisiga... (justnimelt täis iga mitte täi siga) oluline on ta sellepärast, et juba auväärsemasse ikka jõudnud peened daamid ei avalda harilikult erilist soovi oma tegeliku vanuse avaldamiseks... selleks siis neil ongi hea öelda et nad üle 21 on...

N17 - 14.07.2002 kell 11:30

Tsitaat:
Algne postitaja: paha
enn ei tee tigel ja minul vahet...ärge nõudke talt liiga palju!!! icic

krdi krt...... ikka veel ei tee...noooooo....
hähh...
noo ma paneks paha pildi aga mul pole tema pilti lauale panna

Ull Miis - 15.07.2002 kell 08:26

kui mu vanust küsitakse siis ma nüüdsest vastan, et üle 21!!!!

pisi - 15.07.2002 kell 16:17

tänan mada seletuse ees
nüüd ma targem

etc - 16.07.2002 kell 14:24

etcul on paha pilt

Ray - 28.08.2002 kell 01:46

Loomulikult on ilu või veetlus individuaalne. Minule meeldiks teatud idealistliku vaatenurga läbi brünett (üldjuhul, ei ole reegel) naine, kes ei ole ennast liigselt meikinud, suhteliselt naturaalse välimusega. Riietusstiil võiks olla konservatiivse ja julgema stiili piiripealne, oleneb muidugi olukorrast. Naise kõnnak kindel, mitte vänderdav või jalgu lohistav. Liigutused rahulikud ja kindlad, mitte närvilised. Meeldiksid pikemad juuksed, värvimata või veidi toonitud. Silmade värvus ei oleks nii primaarne, küll aga pilgu selgus ja jõulisus. Meeldiv oleks umbkaudselt määratledes keskpärase kehaehitusega naine. Naine võiks suhteliselt väheste ehetega, aga seejuures hinnaliste või/ja stiilsetega. Ehete proportsioonid võiksid sobida naise kasvuga. Kena oleks naisel hea ilumeel ja stiilitunnetus. Ehk isegi loomult veidi kunstnikutüüpi... Suheldes võiks naine olla suhteliselt sõbralik, aga seejuures kindlameelne. Naisel võiks olla prioriteediks ehk siiski peamiselt perekond, sekundaarne aga töö...... oleneb jällegi konkreetsest olukorrast. Ja kindlasti naine peab selles mõttes olema mehest targem, et "heas mõttes" oskab manipuleerida mehega, mitte aga suurema vajaduseta vahel konfliktne olla. Kuigi ma ei kavatse sugugi mehi alahinnata, arvan, et naisest sõltub rahuldustpakkuv perekonnaelu kulgemine ehk isegi rohkemgi, kui mehest. Arvestada tuleb muidugi, et tegemist on kahepoolse suhtega, mis on lisaks ka perekonna kui sotsiaalse rakukesena ühiskonna alustalaks....

Seega ka elutarkus on üsnagi oluline.....

Veidi segaseks jäi nüüd see kirjeldus, aga midagi sellist minul mõttes oli.... (on).

Aga reaalses elus meeldib naine, kes omab välimuses midagi kõitvat (naine ei pea olema kõrgstandarditejärgne kaunitar) ja loomulikult käitumine. Kui ma näen välimuselt nõ. tõelist kaunitari, aga räägib nagu voorimees, või lausa koriseb ülemäärasest suitsetamisest, siis ikka sellist naist ilusaks ma ei nimetaks.

Ja lõpuks muidugi, ilu kui mõiste, tähendas antud mõttelennus teatavat terviklikumat kooslust, kui visuaalselt vaadeldav välimus. Ja inimesed nagu me oleme, tuleb ikka ette tahtmatult stereotüüpide jm. kaasamine võrdlustesse....

Ning ilus naine on lõppkokkuvõttes selline, kes suudab emotsioonid nii ülesse kütta, et selge mõistus ei suuda üle tunnete käia....

Ull Miis - 28.08.2002 kell 14:55

Braavo!!!
See oli tõeline kirjeldus ja põhjalikumat vastust pole ma ennem näinud!!!

Mulle see meeldis igatahes

mada - 28.08.2002 kell 15:09

tõesti, nii põhjalikku ning tarka vastust ma siin foorumis veel näinud ei ole... loodetavasti tuleb selliseid juurde

ma ise ei suuda tõenäoliselt kunagi selliseid kirjutada, sest väljendusoskus hakkab millegipärast mul üha enam ja enam hääbuma.

aga Ray, usud sa et sellist ideaalnaist on väga raske leida? nõuded ju tegelikult ei ole teab-mis suured...

li-li - 28.08.2002 kell 15:16

väga põhjalik see peax piisavalt ammendav olema mida Ray kirjutas

desiree - 28.08.2002 kell 15:47

Ray 5 + sulle vastuse eest, loen su postitusi suure huviga!

tiina - 28.08.2002 kell 23:07

Ka mulle Ray postitused meeldisid. Ma küll ei oska oma mõtteid nii osavalt väljendada, kuigi vanust ju on, aga ju siis mõistusest puudu jääb. Tegelt väga meeldiv ja tore niisuguseid postitusi lugeda ja neid võiks tõesti foorumis rohkem olla nagu mada mainis.

etc - 28.08.2002 kell 23:54

paljud lihtsalt ei oska võieitaha selliseid postitusi kijrutada... a mis kõige tõenäolisem.. EI VIITSI... kui aus olla siis ma ei viitsinud toda teksti läbi lugeda millest kõik nii vaimustuses on.. no hard feelings

penelope - 29.08.2002 kell 10:09

etc, ma ei lugenud ka kõike läbi, peale esimest kahte lauset veendusin, et ma ta ideaalnaine pole ja poole peal jätsin lugemise katki.
Aga üks asi jäi mind huvitama, kas Ray ise on sellist naist kunagi kohanud ka?

Ull Miis - 29.08.2002 kell 10:56

Ma näiteks arva et enda ideaal naist polegi võimalik leida, sest keegi pole meist ju täiuslik siin maailmas! On võimalik kll leida võimalikult ligilähedane ja ma arvan ka, et sellest piisab! Sest inimesest indiviidi teevadki tema vead ja eripärad st just see, et ta pole see perfektsus ise!
Paljud vanemad inimesed räägivad, näitex kelle kaasa on lahkunud manala teele, sellest et kõige enam tunnevad nad puudust elukaaslase nende omapärastest kas siis harjumustest või eripäradest!

Ray - 30.08.2002 kell 17:27

Tsitaat:
Algne postitaja: penelope
etc, ma ei lugenud ka kõike läbi, peale esimest kahte lauset veendusin, et ma ta ideaalnaine pole ja poole peal jätsin lugemise katki.
Aga üks asi jäi mind huvitama, kas Ray ise on sellist naist kunagi kohanud ka?

Antud minu nn. "ideaalikirjeldus" oli siiski pigem vaimusilmas fantaasia, samuti tuntav nn. "brünetieelistus" on korduvalt pihuks ja põrmuks hävinenud suheldes mõne blondima juuksetooniga naisega. Loeb ikka naine kui tervik, oma heade ja pahemate omadustega

Korraks põikaksin "ideaali" kui mõiste tähenduse juurde:

ideaal= täiusliku kehastus

Seega ideaal on vaid suundaandev element antud juhul.

Penelope küsimus : "Aga üks asi jäi mind huvitama, kas Ray ise on sellist naist kunagi kohanud ka? "

Ma vastaks: antud minu ideaalnaise kehastusi olen küllalt tänavapildis märganud, aga temakese/ nende-ga lähemalt suhtlemata ei ole ma kompetentne rohkem kommenteerima antud küsimuses.

Elu on vahel ootamatu ning ka vahel vingerpussi mängiv, seega oma võimalikku tulevast kaasat ei oskagi hetkel ette kujutada.... siiski olen kindel, et abiellun vaid armastusest

Tsitaat:
aga Ray, usud sa et sellist ideaalnaist on väga raske leida? nõuded ju tegelikult ei ole teab-mis suured...

Arvan, et oma ideaalilähedas naist ei ole väga raske leida, siinjuures tuleks ära märkida, et inimene vahel kogemuste jm. kaudu korrigeerib oma ideaale (ma ei mõtle siinjuures ajutist armumisega tihti kaasnevat "üleidealiseerimist", vaid ajapikku toimivat protsessi - vanusega kaasnevad ehk teatud väärtushinnangute ümberhindamine jm.), nii võibki pea ideaalse naise endale kaaslaseks leida....

Olenemata oma praegusest vanusest olen siiani suutnud kujundlikult õeldes olla nõ. vaba mees, ilmselt olen olnud ka suhteliselt hilise sotsiaalse küpsemisega....

li-li - 30.08.2002 kell 17:35

Armastus ongi ilmselt selline keemia mis annab teatavad eelised ideaali kujundamiseks ja ehk on ikka nii,et kui ei ole seda ideaalset(mida paraku nii kui nii ei ole),siis kujundatakse see koosEdu siis ideaali otsinguil

mada - 30.08.2002 kell 17:40

Mina arvan, et armastus võib seda ideaali päris korralikult ümber kujundada. Sest armastatud inimese paljud omapärad, mis oma naiseideaalist välja jäänud, võivad vägagi meeldima hakata...

tiina - 31.08.2002 kell 12:29

mada, ja milline on sinu kujutluses ideaalnaise kehastus? Ma mõtlen tõesti praegu kujutluses, millise pildi oled sina kunagi oma peas välja mõelnud ideaal naisest...

troll - 02.09.2002 kell 21:38

ma nägin oma ideaal naist kunagi unes, aga sinna ta ka jäi . et kui te küsite, et kuidas ma saan öelda, et see mu ideaal naine oli kui ma isegi ei tea missugune ta on siis võin öelda, et tunne ärkamisel oli tõeliselt eriline nagu oleks äsja kellegisse täielikult armunud.
aga kui asja uurida mõistusega, siis üteks: ideaal naist ei tohiks otsida ega kirjeldada...küll ta tuleb ja muudab sinu teadmise sinu ideaalist ja pärast seda ei saa sa temast loobuda.

poleoluline - 15.09.2002 kell 07:26

Ilu ON vaataja sillmades,selles võib enam - vähem kindel olla,ja seda ilu saavad naised oma hoiakute ja oskusliku käitumisega tublisti esiletuua,eriti veel siis kui nad teavad mis mehele kellesilmis nad ilusad tahavad olla meeldib.

etc - 16.09.2002 kell 23:03

oma naine on ikka kõige ilusam

linnupoeg - 24.09.2002 kell 15:41

Ma olen mõnel korral kohanud üht ilusat naisterahvast.
Ta on pikk, sihvakas, pikkade tumedate juustega, kaunite näojoontega, leebete pruunide silmadega, enamasti meikimata.
Temas on midagi nii lummavat, niiet isegi mina, naisterahvas, vaatan talle alati tänaval järele.

Tom25 - 24.09.2002 kell 17:23

Ilu on ju vaataja silmades, igaüks on kellegi silmades ilus.
Sisemine ilu määrab suuresti ka välimise ilu. No mida teha piltilusa, aga pururumala või küündimatuga? Oleks fotograaf, siis pilti ehk ja riputaks seinale, hiljem hea vaadata.
Milline ei meeldiks? Kiilakas ehk esmapilgul, liiga harjumatu, midagi väga olulist on puudu.

saskia - 25.09.2002 kell 14:42

Tsitaat:
Algne postitaja: TKtydryk
nooo....
ilus naine....

Arvan sama,et ilu on vaataja silmades.
Ja maitse üle vaielda ei saa-igal inimesel omad eelistused ja ideaalid!

murdjamees - 25.09.2002 kell 15:53

ja jah niipalju kui on maitsei d niiaplu onka inimesi
või vastupidi
Keegi siin sogas et üle 165 pikk peab olema
Mada sa oled loll peast või
mida pisem seda parem
aga proportsioonis peab see pisike olema
tavaliselt neil jalad liiga lühikesed ja paksud

MUUSEAS OLEN MEETER 80SEGA KAOLNUD
VÄGAGI ILUS OLI
pikkus pole ikka üleüldse oluline
Oluline on see oleku oskus või midagi sihukest

tankist - 25.09.2002 kell 16:21

Tsitaat:

mada, sul jummala õigus! Olin natsa aega saksas ja seal sai käidud ühes psühhoklubis, kus räägiti just seksist ja muust sellisest. Seal öeldi otse välja, et naiselik naine on: pikkade juustega, seeliku/kleidiga ja rinnakas. Kuid ta peab ka olema õrn, meeldiv ja mitte mingil juhul kujutama endast meest. Vot sedasi siis.

tiina - 25.09.2002 kell 17:23

Tsitaat:

Miks siis oma maitsele vastupidise naise valisid???
Saad oma viga veel ju parandada

Ray - 25.09.2002 kell 19:07

Tsitaat:
Algne postitaja: murdjamees
Oluline on see oleku oskus või midagi sihukest

Just!

Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Ning ilus naine on lõppkokkuvõttes selline, kes suudab emotsioonid nii ülesse kütta, et selge mõistus ei suuda üle tunnete käia....

Lisaksin, et ilus naine on selline, kelle silmad säravad ja musi on magus

Emotsioon paneb kõik paika

tiina - 25.09.2002 kell 20:02

Aga kui ikka välimus ei meeldi, ei aita ka mingid emotsioonid.
Õnneks annab alati oma valikuid parandada ja ümber mõelda

li-li - 27.09.2002 kell 23:32

Tsitaat:

Kui ikka valik on juba tehtud,siis ilmselt on see ideaal üsnagi olemas.Kõik mis ongi puudu või ülearu korvatakse teineteisele tema mõistmises

tiina - 27.09.2002 kell 23:41

Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
Tsitaat:

Kui ikka valik on juba tehtud,siis ilmselt on see ideaal üsnagi olemas.Kõik mis ongi puudu või ülearu korvatakse teineteisele tema mõistmises

Valikuid teeb inimene parku ka mingite hetke emotsioonide ajendil, mida hiljem kahetsetakse
Aga eks elu näita, kui palju seda teineteise mõistmist on...kas jagub seda niipalju, et korvab muud puudujäägid. Igal juhul tahaks loota, et see nii on ja mõistmine ja hoolimine korvab puudujäägid.

Kayleigh´n I - 29.09.2002 kell 08:34

Mul olid enne hästi pikad juuksed aga siis lõikasin poisipeaks. Ja üks mu sõbranna avastas, et ma ei ole enam naine!!!

Tom25 - 29.09.2002 kell 10:27

Ilusad...? Kindlasti on nad väga ilusad, aga millised just... Seda ei sobi minu arvates kõva häälega öelda...ilu on vaataja silmades ja alati on võimalus, et keegi tunneb end siis solvatuna...igaühes on midagi ilusat...

li-li - 29.09.2002 kell 13:01

kui ikka peegel ei mõrane,siis pole ohtu,et koletis olete

Tom25 - 29.09.2002 kell 14:23

Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
kui ikka peegel ei mõrane,siis pole ohtu,et koletis olete

Hmmm...sellega seoses tekkis kohe küsimus, kummal juhul peegel rutem kulub, kas siis kui kena nägu sealt vastu vaatab või vastupidi?

Ray - 01.10.2002 kell 04:31

Naisiluideaal on ajapikku ikka muutunud. Seega on ta ühiskonna peegeldus. Mida näitab praegune naiseideaalkuju meile meie ühiskonna suhtes?

Virgin - 01.10.2002 kell 12:53

Tsitaat:
damn, ma olen 164 cm ... nii et ilu kriteeriumitest totaalselt väljas

Ray - 01.10.2002 kell 14:04

Tsitaat:
Algne postitaja: Virgin

Kui jutt kehakasvule läks, siis kohe tuleb meelde aaria rassi standardi kinnitamine. Kui alammööt pandi paika, siis pandi 175 cm, Himmler ise oli 175 cm pikk ja tahtis ka hirmsasti standardite kohane olla, kuigi tema koljukuju jm. järgi tõgati omade vahel pidevalt, et ta on hulga "kahtlasem" kui mõnigi, keda Himmler ise kiusas

Naise ilu ja võlu on ikka tõesti individuaalne, ilumeel on ju ka inimestel erinev. Lisaks on olemas ka inimlikud (naiselikud) omadused. Mina küll sentimeetreid joonlauaga taga ei aja, vaatan pigem silmi ja vaadet. Ma tunnen abielupaari, kus mees on naisest umbes 10 cm lühem ning naine kannab veel kõrge kontsaga kingi. Samas on neil väga hea (haruldane!!!) läbisaamine ja mitte keegi tutvusringkonnast ei vaata viltu, ei tule selle pealegi. Meespool on kusjuures minu kaugelt sugulane
Seega, ka antud fakt toetab asjaolu, et vahel loeb see sisemine tuli. Ja voodis on mees ja naine ikka ühepikkused.

kontorihiir - 01.10.2002 kell 22:01

Tsitaat:
Algne postitaja: Virgin
Tsitaat:

Paneme siis kontsad alla Virgin ja oplaa 167 ike välja venitab

etc - 02.10.2002 kell 00:48

ehh.. jutt hakkab korduma juba ju... lu on igaühe jaoks erinev mõiste ja seega on igal inimesel individuaalsed eelistused

Virgin - 02.10.2002 kell 07:00

Tsitaat:
Algne postitaja: etc
ehh.. jutt hakkab korduma juba ju... lu on igaühe jaoks erinev mõiste ja seega on igal inimesel individuaalsed eelistused
Erinev jah Virg ntx eelistab hoopis mehi naistele

Kayleigh´n I - 02.10.2002 kell 16:22

Mina olen ilus tibins, kui ei usu, siis vaata pilti. Ja kui siis ka veel ei usu, siis I don´t care!

robert - 02.10.2002 kell 19:43

Tsitaat:
Mina olen ilus tibins, kui ei usu, siis vaata pilti. Ja kui siis ka veel ei usu, siis I don´t care!

Kes koera saba ikka kergitab kui koer mitte ise!!!

Kayleigh´n I - 04.10.2002 kell 12:53

Täpselt nii...kuigi ma ennast just koertega ühte ei paneks aga ikkagi...täitsa nõus
Sest mõelda kui ma käiksin ringi ja räägiksin, et olen loll, kole...jne jne. Lõppude lõpuks jääksid teised seda uskuma ja mis siis minust saab? Loll ja kole!!!

Marla - 04.11.2002 kell 15:53

Tsitaat:

Vaidlen Vastu..
Ei ole jubedad, muideks.
Wähemalt mitte kõik.

Ilus naine.
Tuntud & Kuulus Nägu
A. Jolie nt.

kwantum - 30.11.2002 kell 22:43

/me arvab, et 80% eesti naistest ilusad omn(võrdleb teiste maailma naistega).

Lola69 - 30.11.2002 kell 22:54

Välist üksinda ma ei hinda. Ilu tuleb ikka seestpoolt. Ka pealtnäha inetu kesta võivad näiteks sõnad särama panna.
Nii et ilu kriteeriumina ma ütleksin kõigepealt, et sisu peab olema. Siredad sääred ja sipelgapiht, millele meessugu enamasti rõhub, on tegelikult teisejärguline. Ja sageli ka ainult õõnes kest.

kykloop - 30.11.2002 kell 22:56

Mulle isiklikult meeldivad brünetid või punapead aga ka ilusaid blondiine liigub vahete-vahel ringi...

kontorihiir - 30.11.2002 kell 22:57

See küll meeste mõeldud teema aga
minu jaoks muutuvad nii mõnedki inimesed ilusamaks mida rohkem neid tundma õpin. Ja seetõttu ei kipu kunagi välimuse üle kellegi üle otsustama.

Naxik - 10.12.2002 kell 18:58

see mis oma silmale ja hingele ilus on
kas kergemat küsimust ei olnud
see naa keeruline

sadgirl - 31.05.2003 kell 22:54

minu arust on ilus naine..see kes ei haise ja on puhas..ta ei peagi olema nagu modellid mis on igasugustes noorte ajakirjades..kes näljutavad ennast...jube u..ilus on keskmise kehakaaluga..sõbralik..iseloom otsutab palju asju..nii see on

vantark - 31.05.2003 kell 23:17

vähemalt 175 pikk ja rohelised silmad juustevärv ei oma mingit tähtsust

Krissu - 01.06.2003 kell 06:45

Ilusad on seksikad naised. Mina mehega linnapeal tuiates ikka kommenteerin ja siis leiame sobiva. Alul ju sisemist ilu nii ei näe ja siis jääbki silma aind välimus ja saab neutraalselt kommenteerida. Isiklikult mulle meeldivad keskmise pikkusega ja keskmise paksusega naised. Loomulik ilu on väärt ilu. Ei pea ilusaks ylesse mukitud ja sarakil juustega naisi. Hoolitsetud ja puhta välimusega ja loomulikud seega. Mõni jääb lihtsalt silma oma loomuliku nukunäoga ja sinna juurde käiva sobiva riietusega ei oskagi nii otse seletada. Eelistusi nyyd kyll ei ole, et kas blond vei pikakoivaline vms.

sales - 25.06.2003 kell 22:36

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Täpselt nii...kuigi ma ennast just koertega ühte ei paneks aga ikkagi...täitsa nõus
Sest mõelda kui ma käiksin ringi ja räägiksin, et olen loll, kole...jne jne. Lõppude lõpuks jääksid teised seda uskuma ja mis siis minust saab? Loll ja kole!!!

Tegelikult nii ongi! Ja pole see naise ilu ühtigi ainult vaataja silmades.
Ikka vaadatava silmades ka - siis eneseusalduses ja väärikuses ja soovis meeldida...

Mara - 25.06.2003 kell 22:50

Ilus naine...hmmzz....
Ta on korralik ja hoolitsetud..maitsekalt riides...ka tysedam naine võib olla ilus....mulle isiklikult näitab ära naise ilu, silmad...kui on ilusad,suured silmad ,siis jääb ka naene silma....Põhimõtteliselt jäävad mulle silma nö. "puhtad"inimesed...kes kiirgavad nagu positiivsust ja on väga selged....naeratavad, rõõmsad naised...
see siis välimise ilu koha pealt...(ahjaa...suitsetavad ja joovad naised on täielikult minu jaoks välistatud ilusate naiste kategooriast...)
sisemiselt..hmm...mitteropendavad....elurõõmsad...julged...naised ,kes räägivad head teistest ja mudiugi ka yldse....
Need oleksid siis ilusad naised..
Ärge mõelge, et ma mingi naitse-friik oleksin...Meeste kohta võiksin ma 2 korda pikema jutu panna

pisimimm - 26.06.2003 kell 14:32

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir

Huvitav, ma pean siis lausa 10 sentimeetrised kontsad alla panema, et üldse naisemõõduni küündida Jube.... Ehh, ehk inimese mõõdu anna nii ka välja....

yller - 26.06.2003 kell 14:38

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir

Huvitav, ma pean siis lausa 10 sentimeetrised kontsad alla panema, et üldse naisemõõduni küündida Jube.... Ehh, ehk inimese mõõdu anna nii ka välja....

et mingi pikkusevärk on vä?
et kui oled nii pikk siis naine kui sellest lühem siis .... ka naine
on meestel ka siuke värk?

pisimimm - 26.06.2003 kell 14:43

Tsitaat:
Algne postitaja: yller
et mingi pikkusevärk on vä?
et kui oled nii pikk siis naine kui sellest lühem siis .... ka naine
on meestel ka siuke värk?

Kui ketrad paar lehekülge tagasi ja loed üht mada postitust, siis võis sealt välja lugeda, et ilus naine võiks/peaks olema vähemalt 165 cm pikk.... sellest kinni võttes pean ma naiseks saada tahtes endale päris kõrgete kontstega kingad ostma...

yller - 26.06.2003 kell 14:48

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm

Kui ketrad paar lehekülge tagasi ja loed üht mada postitust, siis võis sealt välja lugeda, et ilus naine võiks/peaks olema vähemalt 165 cm pikk.... sellest kinni võttes pean ma naiseks saada tahtes endale päris kõrgete kontstega kingad ostma...

no jah
sellepeale ütleks 2 asja:
kõigile ei saagi meeldida
2. madale ei meeldi, aga oma mehele ju ikka meeldid

ja kolmas asi
mis ilunäitaja see pikkus on?
no minusugune kolge tahaks jah endale pikemat naist aga

no ilu vaataja silmades, ja pole võimalik ilu naha kui silmad on kinni

pisimimm - 26.06.2003 kell 14:53

Tsitaat:
Algne postitaja: yller

no jah
sellepeale ütleks 2 asja:
kõigile ei saagi meeldida
2. madale ei meeldi, aga oma mehele ju ikka meeldid

ja kolmas asi
no minusugune kolge tahaks jah endale pikemat naist aga

no ilu vaataja silmades, ja pole võimalik ilu naha kui silmad on kinni

Ega olegi pikkus ainumääraja...lihtsalt oli, millest kinni hakata ja ehk millega ka just välja tuua see, milleni sa Yller jõudsid, et pikkus pole oluline.... Mina olen isiklikult oma lühidusega rahul ja meeldin justnimelt nendele kellele meeldin... Ja kui ei meeldi, siis oma viga neil Ei ole olemas naist, kes kõigile meestele meeldida suudaks...seega ongi nii, et ilu on vaataja silmades õnneks...

Dreamwalker - 27.06.2003 kell 00:52

Ma vaatsin, et Ray hakkab juba väga lähedale jõudma... Ja siis ütleski ära - säravad silmad!

Särasilmale vaatad alati hea meelega silma.
Särasilma paneb su ainult ühe silmapilgutusega endasse armuma,
selleks ei pea Särasilm olema ei klassikaline kaunitar ega huvitav vestluskaaslane. Muu pole tähtis, piisab silmadest.

Särasilmal on ainult üks suur viga - sära annab talle silmisse reeglina armumine. Arm, mis ei jäta ruumi millelegi muule.

Ja see sära oli tal silmis ju juba varem...

Ray - 27.06.2003 kell 01:07

Elu on vahel justkui pildimäng, kus tükid ei sobi vahel kokku, peab leidma sobiva. Nõnda ka inimestel oleks hea leida teine pool, millega nad "haakuvad". Kui kontaktpind jääb väikseks, tulemusrikast paarielu vast ei teki. Ühele sobib üks, teisele hoopiski mitte.

Marla - 28.06.2003 kell 15:42

ilus naine särab ( sisemine sära on just oluline!).
ilus naine teab, mida tahab.
ilus naine on tema ise.
ilus naine on inimlik.
Tunneb.
Tunnetab.
Elab.
Armastab.
---------
rääkides fyysilisest poolest.
-minu jaoks pole ilus mitte klassikaliselt waid just OMAPÄRASELT kena.

extrawaganza.

Arwen - 28.06.2003 kell 15:46

armunud ja armastatud naine on alati ilus

Arwen - 28.06.2003 kell 15:55

Tsitaat:

/me on siis ülinaine 183 cm ja kinni on igalt poolt võtta

meggle - 30.06.2003 kell 10:12

ilu on vaataja silmades..

Lola69 - 30.06.2003 kell 10:42

Tsitaat:
Algne postitaja: Marla
rääkides fyysilisest poolest.
-minu jaoks pole ilus mitte klassikaliselt waid just OMAPÄRASELT kena.

Omapärane kenadus ongi see, mis tegelikult paelub silma. Klassikaline ilu muutub ajapikku igavaks. Liiga ühetaoline.

Aga vaatajaid on isesuguseid. Mõni vaid ühetaolisust hindabki.

bohemian - 04.07.2003 kell 13:09

Tsitaat:

no mulle jälle mõni yksik naine kiilakana meeldib jällegi, esiteks on tal nii palju julgust et end kiilaks ajada ja kui sobib ka veel siis on seff

ent kui on kiilas ja kandiline ning nende juuste asemel mis olema peaksid on täijooksuvaod siis on kyll hirmus....

brrr...

kristen - 03.08.2003 kell 19:38

Ilus naine on minu arust see,kes oskab olla ilus nii seest kui ka väljast.See kehtib ka meeste kohta.

Hiirekas - 04.08.2003 kell 18:07

Nagu meestega, nii ka naistega. Tervik on see, mis teeb asja ilusaks. Ja harmoonia.

Killagal - 22.11.2003 kell 12:01

Tsitaat:

defineeri viimane lause

püsimatu - 22.11.2003 kell 12:50

Kõik inimesed on ilusad, tuleb ainult õigest kohast vaadata...

Killagal - 22.11.2003 kell 17:40

Tsitaat:
Algne postitaja: püsimatu
Kõik inimesed on ilusad, tuleb ainult õigest kohast vaadata...

ja palju neid on, kes seda õiget kohta otsida viitsivad? vähe..

kodukiisu - 16.12.2003 kell 14:05

ilusad on enamasti pikad, saledad ja naiselikud...
aga jah "ilu peitub vaataja silmades" vastab täiesti tõele. ka sellised, kes välimuselt võibolla üliilusad võiks olla aga normaalselt keha hoida/kõndida/suhelda ei oska, pole ju ilusad...
Meil oli kunagi naabriks üks noor ema, kes välimuselt ja kehalt oli tohutu ilus aga oma pohhuistliku käitumisega ja olemisega kõik selle ilusa ära rikkus...

MonaLisa - 16.12.2003 kell 14:16

Tsitaat:
Algne postitaja: Dreamwalker

Särasilmale vaatad alati hea meelega silma.
Särasilma paneb su ainult ühe silmapilgutusega endasse armuma,
selleks ei pea Särasilm olema ei klassikaline kaunitar ega huvitav vestluskaaslane. Muu pole tähtis, piisab silmadest.

Särasilmal on ainult üks suur viga - sära annab talle silmisse reeglina armumine. Arm, mis ei jäta ruumi millelegi muule.

Ja see sära oli tal silmis ju juba varem...

..on võimalik armuda ELUSSE.. siis silmad säravad peaaegu alati....

päikesekilluke - 21.06.2004 kell 01:31

Ilus naine on eelkõige hoolitsetud, kannab oma keha eest hoolt,
arendab end sisemiselt, tunneb ja teab oma stiili.
Daamiks sünnitakse.
Ikka sisemine ilu on see, mis inimese särama lööb, sest kõik saab alguse ju seestpoolt.
Ka rüht ja hoiak on need, mis kauniks teevad.
Kui ennast suudad ilusana näha, siis seda sa ka oled.
Elatakse ju ikka endale, mitte teistele.

salliise - 29.09.2004 kell 09:18

Ütleks siin küll meeste kohta lendu lastud lause: Pestud, kustud, kammitud ja kaine. Kõik muu oleneb juba vaatajast. Võib lisada mida iganes, aga see on miinimum. Ma vaatan ilusatele inimestele tänaval järgi, mees vaatab vahel väga veidra näoga otsa, kui mõne naisterahva pärast pea kuklasse keeran... aga mis sest. Meesterahvaste puhul peab ta seda normaalseks millegipärast?

mils - 29.09.2004 kell 16:21

Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis
Niih mulle siis meeldib üldiselt järgmise kirjeldusega naine: 160-170cm pikk, keha kaal siis kuskil nii 40-60(ühesõnaga eelistan saledat), pikkade juustega(värv ei oma tähtsust), nu ja, et ka näost oleks norm ning jah kupli all ka võiks ikke midagi olla.

Mina!!

tiukri - 03.10.2004 kell 10:03

Naised on kõik ilusad----omamoodi. Vottttttttt.Mina näen igas naises midagi ilusat.......

lendajapoiss - 04.10.2004 kell 08:53

Kõik mida loodus on meile andnud,on ilus! Aga mõni on veits ilusam...!

bijoubi - 10.11.2004 kell 15:32

Iga naine on omamoodi ilus. Noor neiu on samamoodi ilus nagu 80aastane memm. Ilu väljendub neil vaid erineval moel. Kõigil naistel on omamoodi väärtus ja ilu.
Kõike seda ühte patta panna oleks siiski liig.

Naise teeb ilusaks ka see, kui ta ise tunneb ennast ILUSA NAISENA ja ei häbene oma naiselikkust (koos kõigi selle juurde kuuluvate puuduste ning eelistega). Tänapäeva ühiskonnas, kus väsimatult võrdõiguslikkust taga ajame, kipume seda mõnikord unustama.

Mõne naise paneb õitsema ja muudab ilusaks emadus, teise muudab kaunimaks elukogemused ja läbielatu. Mõni naine tunneb end tõeliselt kaunina peale lahutust ja vabanemist, teisele mõjub sarnaselt uue armastuse leidmine.

Seega tundub et ilu kiirgab ikka kusagilt sisemusest ja peegeldub kogu meie olemuses.

Lenna - 10.11.2004 kell 15:51

Ilu on eelkõige ikka vaataja silmades

vanadill - 10.11.2004 kell 16:15

Sellised nagu minu oma ja veel mõned.
Näiteks Alina Karamazina mulle meeldib.
Aga ta mu esimese naise moodi väga.

Siit soovitus tahad ilusat naist näha kutsu vanadill koos naisega külla.

TJ

eero - 10.11.2004 kell 16:18

kontrast nii suur et naine tundub eriti ilusana? Sellepärast peab koos kutsuma?

Epukas - 10.11.2004 kell 16:23

hmm.. nii ilus naine kui ka ilus mees on mu arvates selline, kes on suutnud oma välise ja sisemise mina tasakaalustada ning on endaga rahul. v kuidagi nii.. ei oska seda hetkel sõnadesse panna, mida siin kaua mõtlesin

vanadill - 10.11.2004 kell 16:33

Eero su postitus on teemaväline. See koht siin on ilusatest naistest rääkimiseks/Nende näitamiseks /nimetamiseks. Kui sul naist pole siis ära võta sõna ka!

TJ

eero - 10.11.2004 kell 16:40

dill foorum on aruteluks....ja see teema on aruteluks millised on ilusad naised...seega ongi just siin õige koht arutleda missugune on ilus naine ja esitada täpsustavaid kysimusi

Uudishimulik - 11.11.2004 kell 15:37

Ilu on mitmesugust aga rõve on,kui kena tüdruk teeb suu lahti ja sealt hakkab rämedat roppust tulema

VEGA - 12.11.2004 kell 20:18

sisemine ilu??! a mis see veel on? kõige tähtsam on ikkkagist välimus (ja veelkord välimus). ja see ütlus, mis käib sisemise ilu kohta on juba natukene aegunud ja kõlab veits enesepettuse ja täieliku naiivsusena.
täiest koledaid inimesi pole loomulikult olemas, on lihtsalt inimesed, kes ei hoolitse enda eest piisavalt. igast hallist hiirest on võimalik piisava krohvi ja trenni abil teha üpris vaadatav iludus.

salliise - 12.11.2004 kell 21:54

Tean mitut ilusat inimest, kes end kunagi ei krohvi ja trennis ka ei käi.
Krohviga ilusaks tegemine meenutab veidi hääletamist, et vaatad tagant, et keskooliplika ja peale võtad tuleb välja, et 50-ne tädi.
Sisemine ilu on olemas. Ei ole nii vanamoodne midagi. Ilma selleta inimesed on justkui näota. Kõik ühtemoodi.

Uudishimulik - 13.11.2004 kell 02:18

Kas sind on kutsutud suht võõrale sünnale?Esimese tunni jooksul jaguneb seltskond kahte lehte-igavad ja lõbusad.Ja lõbusate seas ei olegi-oh üllatust kõik krohvi all ja trennitud

VEGA - 13.11.2004 kell 11:22

jah, ma olen sattunud tihti võõrastele pidudele ja siiani (oh üllatust!!) seltskond polegi jagunenud kahte lehte. teie jutust tuleb välja justkui enda eest hoolitsev inimene ei ole lõbus inimene
ja see krohvi ja trenni jutt oligi mul pisut piltlik. ma ei väitnud, et ilma krohvi ja trennita on kõik inimesed koledad, lihtsalt ma andsin mõista, et ka vähem ilus inimene võib ennast täiesti vaadatavaks muuta.

karuplix - 13.11.2004 kell 14:39

Tsitaat:
Algne postitaja: mils
Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis

Mina!!

mina kaaaa....171, kaalun 55

Renka - 13.11.2004 kell 15:00

kõik naised on ilusad , kui piisavalt palju juua . Vahel joo ja joo ikkka iluska ei lähe . Ok väike nali

Koledaid inimesi polegi , osad lihtsalt on nõmedad ja ennasttäis . Mina eelistaks : Saledat umbes 165-170 pikk pikkade juustega , hea iseloomiuga , kes ei pea ennast paremaks kui teised

ratatosk - 13.11.2004 kell 15:00

Tsitaat:
Algne postitaja: VEGA
sisemine ilu??! a mis see veel on? kõige tähtsam on ikkkagist välimus (ja veelkord välimus). ja see ütlus, mis käib sisemise ilu kohta on juba natukene aegunud ja kõlab veits enesepettuse ja täieliku naiivsusena.

Vaata, selle välimusega on nii, et kui ainult vaadata tahad, siis tõesti-tõesti, ongi ainult välimus oluline.
Aga kui endal ikka natukenegi õli peas on, siis normaalseks suhtlemiseks ainult välimusest ei piisa. Ma ei arva, et suhtlemine oleks võimalik ainult sisemiselt ilusate inimestega, aga lisaks välimusele peab ikka mingi sisu olema.

Sa võid mulle vastu vaielda nii palju, kui tahad, aga ma olen kahjuks kohanud (ja olnud sunnitud suhtlema) inimesi, kellel ei ole sisu, on ainult välimus.

t2pukesekene - 19.11.2004 kell 19:07

aga mina olen ju kole

delilah - 08.12.2005 kell 16:12

Ilus on õnnelik naine. Ilus on soe ja südamlik naine. Ilus on armunud naine. Ilus on hingerahu saavutanud naine. Ilus on rõõmsameelne naine. Ilus on naine, keda armastad.

Canyncton - 08.12.2005 kell 22:16

Ilusaks teevad naised siirad silmad ja piiripidav upsakus oma välimusega. Iga naine on ilus omamoodi.

Kole on vist välja mõeldud vaid selleks,et väljendada oma kadedust

Maiu - 08.12.2005 kell 22:20

Kuidas ma saan kade olla kellegi peale, kes kole on??

Canyncton - 08.12.2005 kell 22:21

Mis on sinu jaoks kole?

Ma ikka vahest ütlen,et küll see tüdruk on kole,aga deem kus tal on alles paksud juuksed. Nt?

Maiu - 08.12.2005 kell 22:27

On suht mõttetu siin kirjeldada ja paika panna, mis kole on, samas igaüx tunneb selle ära, kui seda näeb.. Nii ka mina. Ja tihti juhtub, et inimene on kole ja punkt. Mõne puhul küll ehk leiab lähemal suhtlemisel ilusa hinge seest, aga siis valdab mind ka ehk pigem kahjutunne, et seda väliselt antud pole.. mitte kadedus, et nii ilusa hingega...

Pipilota - 08.12.2005 kell 23:19

Tsitaat:
Algne postitaja: delilah
Ilus on õnnelik naine. Ilus on soe ja südamlik naine. Ilus on armunud naine. Ilus on hingerahu saavutanud naine. Ilus on rõõmsameelne naine. Ilus on naine, keda armastad.

noustun taiega.

tahaks veel lisada, et need barbie-nuku moodi tytarlapsed, kes koik yhtemoodi riides ja meigitud ja yhesuguste soengutega ringi kaivad EI OLE ilusad.... sry, minu arvamus.

OT: kuulsin just, et eestis olevat suurmood valged saapad ja koik kaivat nendega poris ja lortsis ringi??? kas vastab toele??????

sissy84 - 08.12.2005 kell 23:52

Käivad jah valgete saabastega
omapärased inimesed on huvitavad aga tüüp näo joontega naised ja ühte moodi blondid on ausalt öelda igavad.Samas välimine ilu on selline teema mille all võibki jääda vaidlema.Osad vipid "ilusad tüdrukud" tunduvad ajude kohapealt puudulikud olevatOlen näinud tüdrukut kes nägi täiesti tavaline välja aga mehed jooksid järgi nagu segased kuigi ta sõbranna nägi välja tibi ja keda keegi ei piiranud.Naljakas ju vahel oleneb ka sellest kui särav ja põnev sa oled.

Mina tibidega ei suuda suhelda,kuna mind soppamine,riided ja meik niivõrd ei huvita.Tibid kes itsitavad oeh need on jubedad siis mul hakkavad kõrvad sitavett välja ajama

blackmama - 09.12.2005 kell 14:53

ilus naine on puhas ja hoolitsetud, ei loe pikkus ega paksus . ntx oled omaarust kena beib, aga juuksed on rasvased ja küünealused mustad jne. siis ikka paneb mõtlema küll

trash - 09.12.2005 kell 14:56

Enesekindel ja rahulolev naine on ilus. Jah kindlasti on ilus vaadata saledat klassikaliselt ilusate näojoontega tütarlast kuid kui tema käitumisest liikyumisest ja olemusest õhkub meeleheidet, ebakindlust ja näha, et otsib pidevalt heakskiitu. Muidugi peaks standardvarustuses ka funktsioneeriv mõtlemisorgan olema.
Samas mõnikord vaatad tütarlapsele näkku ega leia sealt ühtegi viga ent samas ei ole ta niiväga ilus midagi, kui üldmuljet vaadata. Tühi nägu. Millegi pärast olen märganud, et selliste omadustega neiukesed kipuvad liikuma karjakaupa või mõne suuuure auto ja kuldketiga kapi näpu otsas, olema ülisaledad ja napilt riietatud. Kurb natuke ka
/me on tegelikult jube kade hoopis

delilah - 09.12.2005 kell 16:53

Jagan arvamust, et peibendus ei tee ilusaks.
Ilusad naised on näiteks
Ita Ever
Nicole Kidman
Maarja Jakobson
Marite Kallasmaa
Michelle Pfeiffer
Külli Teetamm
jne. jne.

Ilu võib olla väga erineva näoga.

exactly - 09.12.2005 kell 17:16

Siin vastajatest on enamus naised,kes teavad täpselt,millised on ilusad naised ,.... minu ilukriteeriumid siin üldteada,ei hakka ennast kordama !

Chili - 09.12.2005 kell 18:11

Ma olen kahjuks küll hetero, aga ideaalnaine on maitsekas, hoolitsetud välimusega vormis kehaga naine. Omapärane, isikliku stiiliga, kannab ehteid, aga vähe, hõbedast. Võib olla ka tegelikult paksem, aga see eeldab head stiilitunnetust. Juuksed- kas loomulik blond (umbes nagu Mirtel Pohla) või särav brünett. Arukas, ei peksa klubi taga "nohkareid" ega käi ossidega läbi. Iseseisev, oskab enda eest seista, samas heatahtlik ja sõbralik. Hea vestluskaaslane. Stiil on midagi klassikalise ja rokistiili vahepealset. Mulle isiklikult meeldivad väga need 80ndate soengud, mitte keemilised lokid, aga viltused tukad ja järguline lõikus. Ilus nägu, suured silmad, kortsudeta sile näonahk ja väga kena. Mitte mingi kriiskav tibihääl.
Noh, see on kõigest ideaal ja sõpru on mul igasuguseid, välimust kindlasti esimesena ei vaata. Pigem tahaksin ise selline olla

Andrew - 14.12.2007 kell 18:01

Ilus naine on naiselik. Punkt.

t2ddruk - 14.12.2007 kell 20:40

Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Loomulikult on ilu või veetlus individuaalne. Minule meeldiks teatud idealistliku vaatenurga läbi brünett (üldjuhul, ei ole reegel) naine, kes ei ole ennast liigselt meikinud, suhteliselt naturaalse välimusega. Riietusstiil võiks olla konservatiivse ja julgema stiili piiripealne, oleneb muidugi olukorrast. Naise kõnnak kindel, mitte vänderdav või jalgu lohistav. Liigutused rahulikud ja kindlad, mitte närvilised. Meeldiksid pikemad juuksed, värvimata või veidi toonitud. Silmade värvus ei oleks nii primaarne, küll aga pilgu selgus ja jõulisus. Meeldiv oleks umbkaudselt määratledes keskpärase kehaehitusega naine. Naine võiks suhteliselt väheste ehetega, aga seejuures hinnaliste või/ja stiilsetega. Ehete proportsioonid võiksid sobida naise kasvuga. Kena oleks naisel hea ilumeel ja stiilitunnetus. Ehk isegi loomult veidi kunstnikutüüpi... Suheldes võiks naine olla suhteliselt sõbralik, aga seejuures kindlameelne. Naisel võiks olla prioriteediks ehk siiski peamiselt perekond, sekundaarne aga töö...... oleneb jällegi konkreetsest olukorrast. Ja kindlasti naine peab selles mõttes olema mehest targem, et "heas mõttes" oskab manipuleerida mehega, mitte aga suurema vajaduseta vahel konfliktne olla. Kuigi ma ei kavatse sugugi mehi alahinnata, arvan, et naisest sõltub rahuldustpakkuv perekonnaelu kulgemine ehk isegi rohkemgi, kui mehest. Arvestada tuleb muidugi, et tegemist on kahepoolse suhtega, mis on lisaks ka perekonna kui sotsiaalse rakukesena ühiskonna alustalaks....

Seega ka elutarkus on üsnagi oluline.....

Veidi segaseks jäi nüüd see kirjeldus, aga midagi sellist minul mõttes oli.... (on).

Aga reaalses elus meeldib naine, kes omab välimuses midagi kõitvat (naine ei pea olema kõrgstandarditejärgne kaunitar) ja loomulikult käitumine. Kui ma näen välimuselt nõ. tõelist kaunitari, aga räägib nagu voorimees, või lausa koriseb ülemäärasest suitsetamisest, siis ikka sellist naist ilusaks ma ei nimetaks.

Ja lõpuks muidugi, ilu kui mõiste, tähendas antud mõttelennus teatavat terviklikumat kooslust, kui visuaalselt vaadeldav välimus. Ja inimesed nagu me oleme, tuleb ikka ette tahtmatult stereotüüpide jm. kaasamine võrdlustesse....

Vääääääääääga muljetavaldav kirjeldus, mulle meeldib.

sales - 15.12.2007 kell 11:21

Sellist mina oma ihusilmaga veel näinud ei ole
Aga sellest pole hullu, sest absoluutselt ideaalset pole maailmas olemas... ja tänu taevale, sest ideaalne naine on ilus kirjeldada, aga kindasti oleks temaga igav elada... naise puhul annavad vürtsi just pisipuudused
Ilusad naised ehk siis, kes pakuvad esteetilist silmailu, ei muud, jätavad mind külmaks
Aga veetlev naine...selline naine, kus Ray kirjeldusse mõned ebatäiused juurde lisatud - vaat sellisesse armud, teed mehetegusid ja lollusi, teda ei unusta, teda ei peta, ta viib sind õndsusesse ja paneb vahel kannatama - sellist naist olen ma armastanud...

lepatriinu13 - 15.12.2007 kell 16:36

ilu pidi vaataja silmades olema nii et igaühel omad ettekujutused.

freelancer - 15.12.2007 kell 16:39

Kas tahad väita et kui naine on ikka tõeline peletis siis mõne silmis on ta nagu tuhkatriinu.

Andrew - 15.12.2007 kell 17:44

Ray, sa peaksid Pygmalion olema, nii täpne kirjeldus.

kranz - 15.12.2007 kell 17:50

Minuarust on naine ilus,kui ta on pestud,kammitud,kenasti riides,meigiga mitteliialdav ja muidu viks ja viisakas....kõnnak peaks ka kena olema.

ariita - 15.12.2007 kell 18:19

kui näo kuju, näojooned ja juuksed on harmoonilises kooskõlas kogu kehaga ning pakub silmailu vaatajale, siis on ta ilus aga olgu ka teod ja käitumine sellele lisaks toredad, muidu võivad tõrvatilgad meepoti ära rikkuda

sales - 15.12.2007 kell 20:23

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Kas tahad väita et kui naine on ikka tõeline peletis siis mõne silmis on ta nagu tuhkatriinu.

Sügav kummardus sulle, free, et julgesid sellele haprale sillakesele astuda, mis on meid selle hetkeni hoidnud väitmast, et ilmas võib olla ka koledaid naisi

Pipilota - 15.12.2007 kell 20:25

jah, ilmas on koledaid naisi. eriti koledaks teeb neid isikupara puudumine.

freelancer - 15.12.2007 kell 20:27

Mina olen seda alati siin väitnud,ja ma olen kindel,et paljud mõistavad seda samuti.Ma lihtsalt ei mõista,miks inimesed enestele armastavad valetada.Minu arust peletisele öelda et ta ilus on on hulga mõnitavam kui see ütlemata jätta.Et naised nüüd masendusse ei laskuks siis väidan ,et ka meeste seas on olemas mitteilusaid mehi.

julianus - 15.12.2007 kell 23:01

Olen Pipilotaga nõus, et naise teeb ilusaks isikupära. Ilusateks ja koledateks saaks liigitada inimesed siis, kui kõikidel oleks ühesugune ilumeel, aga uskuge mind, siis oleks küll väga igav elada.

rossi - 16.12.2007 kell 21:37

Tsitaat:

...mis võib olla küll põhjuseks,et üks mees seda teiste käest küsib

susanna - 16.12.2007 kell 21:49

küsija suu pihta ei lööda
miks üldse küsitakse teiste käest kõikvõimalikke asju?

kenasid naisi ja armsaid on palju, ilus on naine siis, kui pilk peale jääb.ka sisemise iluta naine saab väliselt ilus olla.
olen varem ka öelnud, et naiselikkus on paljude asjade alguse kriteeriumiks, seega, kui naine on naiselik, siis see kutsub vaatama ja ju siis on naine ongi ilus.

rossi - 16.12.2007 kell 21:51

Ma ei kavatse kedagi lüüa,ma arvasin,et mehed ise teavad,millised on kenad naised,mitte ei küsi seda teine käest

susanna - 16.12.2007 kell 21:59

mehed tahavad samuti oma arvamusele kinnitust

rossi - 16.12.2007 kell 22:03

kui ma tohin seda ütelda,siis mehi,kes seda ise ei tea,ma ei pea meesteks ...... kas nad võtavad naiste teisele mehele? Igaks juhuks vabandan jälle

susanna - 16.12.2007 kell 22:06

igal inimesel on oma arvamus jääda neisse piiridesse, mis ta endale seadnud on.

sales - 16.12.2007 kell 22:11

Teemaks oli algselt ILUS NAINE, aga tasapisi on see kallutatud teemasse KENA NAINE

ILUS on ikkagi väliselt esteetiliselt harmooniline, mida tajutakse vaatamise kaudu. Ja selles on rossil õigus, et meie ilumeel sõltub paikkonniti kultuuriruumist, rassist, ilmselgelt on eurooplase iluideaal teine kui aafriklasel või hindul või hiinlasel, kuid ka ühtses kultuuris on igalühel meist omad tõekspidamised, mis on ilus ja milline on ilus naine
Võibolla polnud teemavalik seetõttu õigesti sõnastatud, sest ega me siin ju ei öelnudki enamasti oma arvamust, milline on meie arust ILUS naine, ikka kaldusime sellest kenadusest rääkima

Isiklikult reastan naised sellisesse pingeritta:
võluvad - kenad - eimiskisugused - koledad

Lisatud 2 märkust:
... ja ei midagi isiklikku kulla naised, ka mehed jagunevad samamoodi
... ilusa naise vastandiks ei ole kole naine... vaid inetu naine

reheline - 16.12.2007 kell 22:21

Ilus naine on tavaliselt see, keda endale lubada ei saa.

sales - 17.12.2007 kell 08:08

Õigus jah, reheline!
Teda saab ainult teatud distantsilt vaadata - nagu merd, mägesid, maali...

delilah - 17.12.2007 kell 10:08

Tsitaat:
Algne postitaja: delilah
Ilusad naised on näiteks
Ita Ever
Nicole Kidman
Maarja Jakobson
Marite Kallasmaa
Michelle Pfeiffer
Külli Teetamm
jne. jne.

Paistab, et mul on nõrkus blondide vastu
Tegelikult on ju Lucy Liu ja Tyra Banks ka ilusad...

Tsitaat:
Algne postitaja: rossi
Tsitaat:

...mis võib olla küll põhjuseks,et üks mees seda teiste käest küsib

Näiteks see, et foorumi algusaegadel tuli sellele kuidagi elu sisse puhuda ja sestap algatas foorumi looja ise hulga teemasid.

rossi - 17.12.2007 kell 10:46

see oli minu isklik küsimus teema algatajale ja minu isklik seisukoht selliste küsimuste kohta. Aga kui ta palus sul mulle vastata nii,siis OK,üritan mõista

muhhin - 17.12.2007 kell 10:51

Tegemist avaliku foorumiga!!
Kui tahad kellegagi kahekõnet pidada, siis kasuta u2u-d palun

delilah - 17.12.2007 kell 10:53

Muhhinil õigus. Pean tunnistama, et avaldasin vaid oma arvamust ja pole kellegi suuvoodriks. Küll Mada ise enda eest räägitud saab, kui kord Vanasse Maailma tagasi jõuab.

freelancer - 17.12.2007 kell 19:18

Suurem osa naisi on ilusad.Eriti need kes on nõus dzoti ette viskuma.

rossi - 17.12.2007 kell 19:39

freelanceril on õigus.Pean tunnistama,et avaldan vaid enda arvamust ja pole kellegile suuvoodriks.

ohakas - 18.12.2007 kell 11:00

ilusad naised
arvan, et iluideaal on igaühe silmades ja ühest vastust sellele polegi.

aga mida arvate sellest, et vastavalt nõudlusele on ka naised

vaarema - 18.12.2007 kell 11:03

Naiste juures on kõige toredam see, et nad on erinevad, et siis ilusad on erinevad naised

emme - 14.01.2008 kell 20:10

prantsastel on hea ütlemine : pole olemas inetuid naisi - on naised, kes ei oska olla kaunid

moonlight - 14.01.2008 kell 20:18

Tsitaat:
Ahjaa, oodatud on ka naiste arvamused, siis oleks tore võrrelda

Kui mu pilk juba Temakesele pidama jääb, siis ta ongi ilus
Samas võib ta kellegi silmis suisa peletis olla, aga ma lähtun ju enda silmadest.
Ilu on vaataja silmades.

rosita - 14.01.2008 kell 20:32

Ilus on naine, kelle siirus ja soojus kiirgab tema silmadest.

pisimimm - 14.01.2008 kell 20:41

Kuulsin hiljuti ühe meesterahva käest kuldseid sõnu: kõik naised on ilusad, mõni on aga väga ilus

moonlight - 14.01.2008 kell 20:49

No see nüüd siis mingi geniaalne avastus
Kurb on tegelikult see, et paljud oma ilukriteeriume häbenevad.
Siit edasi arendades võib keegi juba seetõttu pervo olla, et talle meeldib-eimeeldi füüsika näiteks!!!
Miks mind see koolivägivald tegelikult absull ei hämmasta.

sales - 15.01.2008 kell 18:04

tegelikult paneb teatud kultuuriruum ja hetke trend üsna julmalt paika mingi iluideaali... ja enamus inimesi seda ka jahivad

Nii nagu moe, trendi puhul ikka - ainult väga vähesed suudavad ka naiseilu puhul säilitada omaenese isiklikku hinnangut

Leni - 15.01.2008 kell 18:13

Mu emal on väga hea nipp ilusa naise tuvastamiseks - kui on natuke nagu meie nägu, siis on ilus.

Ise pean ilusaks väga erinevaid naisi. Naljakas oleks välja tuua mingeid konkreetseid jooni, sest harmoonilises koosluses võib täiesti vastupidiste joontega naine veel ilusam olla.

sales - 24.01.2008 kell 10:35

Siis tasukski siin teemas edasi arutleda - milline on harmooniline naine?

Tempera - 24.01.2008 kell 10:40

hmm, ilusad naised
mõnusa naiseliku kehaga (st kurvid õige skohas), ilusate hoolitsetud juustega, kena näoga. loomulikult hoolitsetud välimusega.
Dziisas raske on kirjeldada, oleks kuskilt mingi pilt näiteks võtta paneks kohe üles.

emme - 24.01.2008 kell 17:24

Ilus naine särab. Ka mina olen mõnel päeval ilus- peegel juba ei valeta!

hulkurtom - 24.01.2008 kell 18:26

Inetuid naisi ei olegi olemas on lihtsalt vähe viina!!!

ohakas - 24.01.2008 kell 20:04

vaata naiste pesuteemas freelanceri riputatud pilti ja ma tahaks näha seda meest, kes suudab ta ilusaks juua.

moonlight - 24.01.2008 kell 20:20

No kui ta juba pildile ronis, siis ilmselt oli fotograafile juba piisav kogus sisse valatud

ohakas - 24.01.2008 kell 20:28

võib- olla tõesti.....
ja fotorgaaf magab tänaseni peatäit välja

moonlight - 24.01.2008 kell 20:32

Ei usu, sest kardan, et see kogus osutus surmavaks, ning see, et enne pildi tehtud sai oli eneseületamine....
Muidugi jääb veel võimalus, et Free selle pildi ise tegi

mmeennyy - 24.01.2008 kell 22:19

Minu arust on ilusad naised need kes on:
enesekindlad
julged
hoolitsetud välimusega
ja ei sõltu kellestki.

nudol - 25.01.2008 kell 12:16

Milline naine kõigr rohkem meeldib, see ongi ilus.

skingirl - 25.01.2008 kell 12:18

seks teeb naised ilusaks, st äsja seksind on ilus

whisper - 25.01.2008 kell 13:54

Need,kes end ise õnneliku ja ilusana tunnevad

officer - 25.01.2008 kell 13:57

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl

õige,aga isegi3h tagsi seksinud on ka ilus

hulkurtom - 25.01.2008 kell 14:08

Tsitaat:
Algne postitaja: ohakas
vaata naiste pesuteemas freelanceri riputatud pilti ja ma tahaks näha seda meest, kes suudab ta ilusaks juua.

Vaatasin,ei noh kaunis maniküür,malbe naeratus,ilu tuleb osata hinnata;lähen võtan suurema pitsi

OnlyMe - 28.01.2008 kell 18:04

Välimusest rääkides on ilus see naine, kelle keha on õiges proportsioonis, st. näiteks kui oled puusakam ja vormikam, on ka rinnad suuremad. Näiteks modellikeha mõõtu naisel ikka ei sobiks silikoonrind või mingi C korv.

Ja kui oled nii sisemuselt kui ka välimuselt ilus, siis on arvatavasti kõige parem tasakaal.

Aga üldiselt ilus naine on see, keda jääb mees igatsema.

tiivitaavi - 28.01.2008 kell 19:35

Tsitaat:
Algne postitaja: OnlyMe
Välimusest rääkides on ilus see naine, kelle keha on õiges proportsioonis, st. näiteks kui oled puusakam ja vormikam, on ka rinnad suuremad. Näiteks modellikeha mõõtu naisel ikka ei sobiks silikoonrind või mingi C korv.

Ja kui oled nii sisemuselt kui ka välimuselt ilus, siis on arvatavasti kõige parem tasakaal.

Aga üldiselt ilus naine on see, keda jääb mees igatsema.

üldiselt tubli,aga kas sa ise ka nii arvad?

Andrew - 28.01.2008 kell 19:40

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:

õige,aga isegi3h tagsi seksinud on ka ilus

Märkused kipuvad jumala õiged olema. Ma tean üht, kes juttude järgi kunagi polevat seksinud ja tõsi- ta oli inetu.

moonlight - 28.01.2008 kell 19:40

Ütle ei, ütle ei, sest siis Ta saab küsida, et mispärast

Üleeelmine kommija siis..

tiivitaavi - 28.01.2008 kell 19:41

Sul on pidevalt igav

mercury11 - 29.01.2008 kell 01:54

Suurte rindadega

moonlight - 29.01.2008 kell 02:24

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi

Sul on pidevalt igav

Kui mul pidevalt niiiii igav oleks, siis ma kõnniks juuuuutuubis, vai teeks lausa oma perekonna ..
peaasi, et möliseda saaks
Aga vabalt võib nii olla, et ma lihtsalt targast tibist aru ei saa

skingirl - 29.01.2008 kell 13:56

juba terve küla tehtud koos külavanemaga mis perekonnast sa räägid, perekond on on vaid rakuke, see kui ilusad naised meil külas on seda sa teada ei saagi

sales - 30.01.2008 kell 10:02

Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
vähemalt 175 pikk ja rohelised silmad juustevärv ei oma mingit tähtsust

ilmselt ongi nii õigem öelda: "Mulle meeldib!"

habe - 30.01.2008 kell 14:09

Eks ta ole maitseasi. Meeldivad heledad silmad, naerulohud põskedes, veidi lopsaka olemusega huuled, kui sobib, siis pikad juuksed...
Seda kõike vaatama jäädes võin kaelast allapoole vaatamise momendi maha magada...
samas ei ole miski ülaltoodust absoluutne ja kohustuslik, et mulle tervikuna väga meeldida

tiivitaavi - 30.01.2008 kell 20:44

Naised peavad ilusad olema,aga
mehed hingelt ja vaimult rikkamad.

viidik - 30.01.2008 kell 21:09

Ponitukk ja hobusesaba. Need lähevad ikka peale.

kommionu - 19.09.2011 kell 19:47

Tsitaat:

Kui nüüd järjestada siis: alko> baar>alko>tantsimine>alko>seks. Jah, naised on ilusad!

guttamax - 19.09.2011 kell 19:47

Ilusad naised on vähemalt sama ilusad kui mina, aintet neil peab natsa naiselikke jooni ka olema. Paha ei teeks tissi ja tussi olemasolu.

iir - 19.09.2011 kell 19:58

Tsitaat:
Algne postitaja: kommionu
Tsitaat:

Kui nüüd järjestada siis: alko> baar>alko>tantsimine>alko>seks. Jah, naised on ilusad!

Kohutav

kommionu - 19.09.2011 kell 20:12

Vaat, Iir, praegu on veel aega ise-enda jaoks elada, seni kui p**si pähe pole tõmmatud niidan edasi lillepõllul.

cetlyn666 - 19.09.2011 kell 20:16

Tsitaat:
Algne postitaja: TKtydryk
nooo....
ilus naine....

Olen nõus. Mõni teemant on lihtsalt lihvimata .

iir - 19.09.2011 kell 20:22

Tsitaat:
Algne postitaja: kommionu
Vaat, Iir, praegu on veel aega ise-enda jaoks elada, seni kui p**si pähe pole tõmmatud niidan edasi lillepõllul.

Kõik on mõistetav, aga kas kuidagi meeleheitlik pole, et enne jood paar korda naised ilusaks või peavad nemad sinu ilusaks jooma...igal juhul nutune.

sales - 19.09.2011 kell 20:33

Muidugist nutune, igatsevalt või lootusrikkalt, mis ju üks ja seesama, nutune

Deiviidas - 20.09.2011 kell 00:24

Naise ilu on iga mehe jaoks muidugi subjektiivne. Nõudmised naiste iseloomu suhtes erinevad samuti.

Mina hindan naise juures sportlikku kehaehitust, väljanägemist üldiselt ja ka sisemist ilu.

iir - 20.09.2011 kell 07:24

No see seesmise ilu jutt....see on üks hülgeudu.

Esimest korda kuulsin seda seesmist ilu telekast missivõistluste ülekandmisel aasta siis võis 91 või 92 olla... naiivsed tüdrukud, naiivsete vastustega, kõik oli magus-lääge-roosamanna.
Võiks öelda, et inimene on vaimult terviklik, tal on särav mõistus ja ilus hing, ta on täisulik..no mis iganes...
Aga, et seesmiselt ilus...see nagu...soolikad kaunilt keerdus. Väga naivistlik ja labastav väljend, mis võib üldse inimese hinge ja olemuse kohta öelda.

officer - 20.09.2011 kell 07:43

Kujutan ette (kahjuks kogemus puudub), et naise sisemisest ilust jahuvad mehed, kellel enam ei tõuse

jenni - 20.09.2011 kell 07:45

Iir on lõpuks paljastanud kogu tõe ja asja olemuse, nüüd võib teema lukku panna

nudol - 20.09.2011 kell 08:15

Teiste meeste naised tunduvad alati ilusamatena kui enda oma.

Deiviidas - 20.09.2011 kell 16:56

Tsitaat:
Algne postitaja: iir

Esimest korda kuulsin seda seesmist ilu telekast missivõistluste ülekandmisel aasta siis võis 91 või 92 olla... naiivsed tüdrukud, naiivsete vastustega, kõik oli magus-lääge-roosamanna.
Võiks öelda, et inimene on vaimult terviklik, tal on särav mõistus ja ilus hing, ta on täisulik..no mis iganes...
Aga, et seesmiselt ilus...see nagu...soolikad kaunilt keerdus. Väga naivistlik ja labastav väljend, mis võib üldse inimese hinge ja olemuse kohta öelda.

No mis vahet on sellel kuidas sõnadega mängida. Jumala savi ju kuidas asju nimetatakse.
Ja see kui soolikad on kaunilt keerdus, ongi looduslikult tekkinud, sisemine ilu.

Myrk - 20.09.2011 kell 17:24

Tsitaat:

No küll nüüd lajatas. Tanksaabastes ja marsisammul. Kõik ei ole siin elus käega katsutav, silmaga nähtav. Aura, energia mis meie ümber rullub võib olla ligitõmbav või eemaletõukav. Inimese maine keha on kui ülikond, ja alati on neid keda hilbud paeluvad, ja neid kelle jätavad need külmaks.

tiivitaavi - 20.09.2011 kell 19:26

toon illustreeriva näite
http://www.youtube.com/watch?v=i2Q5OsXQLJw&feature=autoplay&list=UUEduDpNRWUnieGA8oLc8Z6w&lf=plcp&playnext=3

freelancer - 20.09.2011 kell 20:12

Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Tsitaat:

No küll nüüd lajatas. Tanksaabastes ja marsisammul. Kõik ei ole siin elus käega katsutav, silmaga nähtav. Aura, energia mis meie ümber rullub võib olla ligitõmbav või eemaletõukav. Inimese maine keha on kui ülikond, ja alati on neid keda hilbud paeluvad, ja neid kelle jätavad need külmaks.

Mind lihtsalt huvitab kuidas saada sisemise ilu nähtavaks muuta kui väline ilu on eemaletõukav ja inimene näeb välja nagu peletis.Suurem osa inimesi ei ole punases ristis ja poolkuu seltsis et eemaletõukavaid inimesi oma tiiva alla koguda ,et nende sisemise ilu paljastada.Liiga riskantne tegevus-äkki seda sisemist ilu kas ei ole ja inimese väline ilu on proportsioonis tema sisemise iluga.

guttamax - 20.09.2011 kell 20:17

Hmm...kui sisemise iluga inimene ei suuda ennast väliselt vähemalt talutavaks muuta, siis pole tal eriti mõistust, ning fraas:õndsad on vaimust vaevatud pärineb ju kristlastelt, kel oligi hea neid ullikesi lüpsta..Seesmine ja väline ilu on harmoonia.

tiivitaavi - 21.09.2011 kell 08:20

Mehed armastavad silmadega,naised kõrvadega.

Myrk - 21.09.2011 kell 09:15

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Tsitaat:

Mind lihtsalt huvitab kuidas saada sisemise ilu nähtavaks muuta kui väline ilu on eemaletõukav ja inimene näeb välja nagu peletis.

No vaata free, lihtsalt armastus on see mis selliseid silmamoondustrikke teeb. Ehe näide sellest kui vaatad milliseid lemmikloomi inimesed peavad.
No kui sina ei suuda, ja mina ei suuda, siis ilmas leidub ikka neid inimesi, kes suudavad.

sales - 21.09.2011 kell 19:33

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Kujutan ette (kahjuks kogemus puudub), et naise sisemisest ilust jahuvad mehed, kellel enam ei tõuse

Jah, selles rubriigis küll üks ausamaid ülestunnistusi...

Wet - 15.11.2011 kell 11:08

Ilus naine on hoolitsetud välimusega. Ennem pigem volüümikas kui kondine modell. Ja temas on see "sõnuseletamatu miski olemas".

Maarjakiisu - 21.07.2012 kell 22:34

Ilusad on naised, kes nii keha kui hinge eest hoolt kannavad. Ja keha puhul mitte ülepingutatult.

solderingtorch - 03.08.2012 kell 20:51

Ilus naine.. parajalt pikk, umbes riidenumber 38-40 (no on juhtunud umbes niimoodi), juustega (mida pikemad, seda parem) ja puhas. Kõik ülejäänud on suhteline.

guttamax - 03.08.2012 kell 23:44

Nujh, pole just õnnestunum pilt, aga tema metsik ilu...lummmmmmab...

nudol - 04.08.2012 kell 06:44

Ilus naine on see naine, keda pole veel voodisse saanud

rohekonn - 04.08.2012 kell 20:23

vahel ka see, keda enam voodisse ei saa

päike123 - 07.09.2012 kell 14:21

Ilusad naised on minu arust omapärased kellest õhkab seksapiili ja on enesekindlad ja samas ka õrnad.Kindlasti pikad juuksed on üks tunnus ja vormis keha .

Kerdni - 09.09.2012 kell 21:06

No ja, tuleb tõdeda et esmalt märkab inimene ikka välist. Kuigi kui naise initsiatiivikus, aktiivsus ja sära mingil hetkel välja löövad, siis lisab see kõvasti juurde, ehk siis sealt maalt hakkavad ümbritsevate inimeste ajud seda ilu veel ilusamaks tegema.

mihklipäev - 09.09.2012 kell 21:24

IGAS NAISES ON MIDAGI KAUNIST

skingirl - 09.09.2012 kell 23:24

Kindlasti on väline ilu häriv aspekt sisemise ilu leidmisel.
Aga ilus kest võib olla ka ilusa sisuga.
PS. Gutta kui sa tagsi tuled, siis mulle meeldib ka Angelina, ma lähen küll bräädi peale märjaks aga selle tibi musihuuled
on megaseksid

sales - 10.09.2012 kell 11:45

Ja-jah! Miskipärast kaldub siin arvamine sinnapoole, et väliselt ilus naine ongi loll või lits
Ja sisemiselt ilus... ma täpselt muidugi ei tea, mis selle all mõeldakse - ingel.
Aga ei pea olema! Mõistust kingivad geenid ja moraali kasvatus, mis välisel väljanägemisel sellega pistmist...
Minu arust on väliselt ilusa naise elu muidugi raskem kui inetul - poisid, raisk, ajavad karjas ligi... ja kui iseloom nõrk, siis võidki korduvkasutatavaks muutuda, kui sa, skin, seda häirivaks aspektiks pead...
Angelina huulte tüüp on jällegi liiga pealetükkivad minusuguse keskmise eesti mehe jaoks

Kerdni - 10.09.2012 kell 13:19

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Ja-jah! Miskipärast kaldub siin arvamine sinnapoole, et väliselt ilus naine ongi loll või lits
Ja sisemiselt ilus... ma täpselt muidugi ei tea, mis selle all mõeldakse - ingel.
Aga ei pea olema! Mõistust kingivad geenid ja moraali kasvatus, mis välisel väljanägemisel sellega pistmist...
Minu arust on väliselt ilusa naise elu muidugi raskem kui inetul - poisid, raisk, ajavad karjas ligi... ja kui iseloom nõrk, siis võidki korduvkasutatavaks muutuda, kui sa, skin, seda häirivaks aspektiks pead...
Angelina huulte tüüp on jällegi liiga pealetükkivad minusuguse keskmise eesti mehe jaoks

No, päris stereotüüpides kõik nüüd ka kinni pole, aga eks see jällegi sõltub mättast.
Mis puutub nende nn piltilusate naiste raskesse ellu, siis osad uurimused väidavad hoopis, et neil on tavalistest naistest igavam ja üskluisem elu, sest paljud mehed, kes neile isegi sümpatiseeriks, on enda arust liiga tavalised ja keskmised ning seetõttu ei julge sellistele naistele ligineda, sest peavad selliseid marju liiga heaks/kättesaamatuks enda jaoks.

sissy84 - 10.09.2012 kell 23:06

Erand kinnitab reegli: ma ei armasta kõrvadega... Ma eelistan heale moosijutule tegusid. Möla oskan isegi ajada.
Naise ilu osas olen minagi Angelina Jolie fänn, erinevalt teistest fännan ma ta silmi ja keha (kõik on omal kohal). Skiniga olen ühte meelt, et Brad Pitt on ülekõige. Ok minu jaoks oli ta just nooremana SEKSIKAS, nt. filmis "Meet Joe Black". Ok, ok Johnny Depp oli ka nooremana SUPER hea välimusega.

Ma ei usu seda, et ilus inimene on kindlasti sisemiselt kole ja vastupidi. Ma usun, et pole olemas mingeid reegleid sisemise ja välise ilu kohta.

kodukäija - 11.09.2012 kell 05:19

Arvasin, et olen siin teemas juba targutanud, aga võta näpust, lasen siis tulla.
Noored inimesed on kõik ilusad, naised muidugi eriti. Mulle tundub, et tegelik ilu hakkab välja paistma keskeas, siis on näol näha juba kas intelligents või selle täielik puudumine, hingestatus või ulaelu jäljed. Inimene võib olla täielik ahv, aga kui ta oma asja hingega teeb, siis on ta ilus, tahtsin näiteks tuua Depardieu, aga et jutt käib naistest, siis ehk Barbara Streisend näiteks? Mul on olnud palju võimalust jälgida päris vanu inimesi ning ka nende hulgas on tõeliselt ilusaid inimesi.Peale selle teeb inimese ilusaks meie suhe nendega, siin tuleb just mängu see sisemine ilu. Minu vanameessõber ei anna kuidagi printsi mõõtu välja, noh, peletis ta ka ei ole, aga kui talle otsa vaatan, teeb süda jonksu ja mõtlen, et olen vist ikka teinud elus midagi head...
Nii siis ongi selle iluga, noorena oleme kõik trimmis ja siledad, ussitanud sisu ei paista välja veel. Mingil ajal tekib isikupära.

Myrk - 11.09.2012 kell 09:00

Pole elus ühtegi südamesõbrannat omanud, kuid kui saatus mind kokku viiks sellise "kodukäijaga" usun, et meil oleks mida teineteisele öelda... palju ühiseid mõtteid ja kindlasti erinevaid arvamusi, kuis siis muidu.
Kui aga teemasse siis, kodukäija ON ilus naine

Murakaraba - 11.09.2012 kell 11:02

Skin ja Sissy, (ja tuhanded veel), kuidas te näete selles B.Pittis "seksikust" ja "ilu"? Minule ei mõju, vaevalt märkaksin, kui vastu jalutaks.

anne51 - 11.09.2012 kell 13:39

Tsitaat:

Võib ju ka teisiti sõnastada: kes on hea, muutub ilusaks.

sissy84 - 11.09.2012 kell 22:10

Murakaraba: Minu arvates oli Brad Pitt veel ilus 1998.aastal ehk siis ligi 15 aastat tagasi. Praegu ei näe ma temas midagi nii erilist. Tom Cruise on jah praegugi seksikas aga ta on ka selle nimel noa all käinud ehk midagi loomulikku ta iluga seotud ei ole. Hea töö kirurgide poolt muidugi. Matrixi aegne Keanu oli ka päris kobe.

Ilusaid inimesi on palju, mu mees ei näe välja kui kinolinalt väljahüpanu aga minu jaoks on ta kaheksandat aastat jutti mega kobe. Loodan, et nii see ka jääb...

Qqpai - 12.09.2012 kell 00:18

kui naise välimus kohe just ära ei ehmata ning kui pärast suu avamist ei teki kohe soov jalga lasta, siis arvan, et võib leida ilu küll. Ja veel -usun, et kuiv ilu ei ole see, mis köidab. Kena, salapärane, siivsalt nurjatu, intrigeeriv, piisavalt tark et rumalavõitu väljapaista ning tunne, et sa oled miskit erilist tema jaoks - nii vist võiks ühe eriti sexi olevuse kokku võtta.

naisemees - 12.09.2012 kell 02:11

Tsitaat:
Algne postitaja: MyrkKui aga teemasse siis, kodukäija ON ilus naine

ja eradlitult kõik teavad ja tunnevad teda. aga no ma usun siis sind. sest pole mul miskit selle vastu, kui kodukäija ilus on.

siilitar - 12.09.2012 kell 07:28

Brad Pitt jätab täiesti külmaks... Ma pole tema fenomenist kunagi aru saanud. Enamasti ei ole ta mulle isegi näitlejana sümpaatne, väga üksikud filmid, kus ta mulle muljet on suutnud avaldada.

Aga igas inimeses on midagi ilusat ja päris koledat naist kohe kindlasti olemas ei ole. Ja lõppude lõpuks, mis see väline ilu siis nii väga on? Lihtsalt geneetiliste asjaolude kokkulangevus. Endal on selles küll mingi sõnaõigus, millisena välja näha, kuid enamik on jäänud ikka loodusele. Ilus inimene on lihtsalt välise ja sisu harmoonia.

skingirl - 12.09.2012 kell 08:21

No Kui keegi hakkab siin bräädi maha tegema siis mul on veel lemmikuid, väga nunnu on näiteks ryan phillippe ,ta on ka noorem nõka krt minu jaoks on seksikuse tipp brääd ja asi ants kui keegi tahab veel vaielda peab minuga kaklema

iir - 12.09.2012 kell 09:40

Mu arust igal inimesel on mingi sagedusega seximagnet olemas. Mul on Tartus üks kauplus, kus kaupluse omanik on selline vennike, et kui temaga külmkappidest rääkida, siis on täpselt selline Rimi reklaami fenomen "Räägi veel, sa räägid nii ilusti" ja mõttes võted meest riidest lahti ja kribid selga. Lihtsalt inimene mõjub allapoole vööd. Selle mõistmine ja endale tunnistamine on isegi pisut ehmatav. Aga on olemas selliseid isendeid ja ma usun ka naiste seas. Küsimus on selles sageduses, mis just sulle mõjub.

sales - 12.09.2012 kell 11:15

Tundub nii, et naised vahivad filmitorude (vastand, naissoost - filmidiiva) pilte nagu mehed pornopostkaarte Mehed löövad mõnikord seejuures ka pihku Kuis naistega on, kas läheb märjaks niisama või aitate vibraatoriga järele

sissy84 - 12.09.2012 kell 12:02

Ryan Philippe pole minu lemmik, ma eelistan noorematest Paul Wesleyt ehk just tema kergelt sünget väljanägemist.

Sales: ei no unes olen ma korra ühte lemmikut Hugh Jackmani näinud aga teisi ei ole. Puudub ka vajadus seksi ajal fantaseerida. Tore on kuumi fimistaare vaadata! Samas ilusaid inimesi meie ümber on palju, tänavalgi olen imetlenud inimesi.

Mnjaa aga jah ka naised võtavad mehi mõttes riidest lahti.

skingirl - 12.09.2012 kell 16:37

jah sales naised on hullemad kõvatajad kui mehed

Myrk - 13.09.2012 kell 16:08

Tsitaat:
Algne postitaja: naisemees
Tsitaat:
Algne postitaja: MyrkKui aga teemasse siis, kodukäija ON ilus naine

ja eradlitult kõik teavad ja tunnevad teda. aga no ma usun siis sind. sest pole mul miskit selle vastu, kui kodukäija ilus on.

Võib öelda olen kodukäija isikupära lummuses. Ka mõne mehe lummusesse olen langenud. Naisemees see ju loomulik, et ma ei tunne isiklikult kogu maailma ilusaid... Kas ma peaksingi, et siin teemas sõna saada?

eerik2 - 13.09.2012 kell 20:08

Kuigi ma pole eelkõnelejat kunagi näinud, võin kihla vedada, et ka tema on ilus naine
ilu ei olegi midagi konkreetset, see on sümbioos, keha ja vaimu terviklikkus
ja lõppkokkuvõttes - ilu on vaataja silmades

kodukäija - 13.09.2012 kell 20:16

Thänks, Myrk, lähen nüüd hea tujuga magama.

Aga ilust rääkides ma ikka rõhutaks seda "miskit", mis inimese ilusaks teeb ja kui ma õieti aru saan, oli siin juttu sellest, millised naised on ilusad. Kui räägitaks, millised naised on seksikad, siis oleks kriteeriumid hoopis teised. Aga siin foorumis ongi ilusad inimesed, kas teie ei ole tähele pannud?

sissy84 - 14.09.2012 kell 11:53

Olen nõus väitega, et siin foorumis ongi ilusad inimesed!

Hermel - 14.09.2012 kell 13:53

Ilus naine on enesekindel, tark ja hoolitsetud

Rajake - 07.11.2012 kell 19:44

Ilus naine on lihtsalt ilus.

ZainabMahtab - 26.11.2012 kell 16:24

Ilu on vaataja silmades.
Minu jaoks me oleme kõik ilusad.
Ma ise olen ka naine, aga olen oma vendade ja klassivendade käest küsinud, milline on ilus naine.
Mõned lähtusid ainult välimusest, aga näiteks 1 minu vendadest ütles nii: Iga naine saab olla ilus minu jaoks, alustades oma käitumisest. Et kui käitumine ja iseloom jne. on okei ja sõbralik, aga samas peab naine olema ka otsekohene, mitte liiga häbelik ja hea huumorisoonega. Kindlasti on igal inimesel omad miinused, aga see on täiesti võimalik olla ideaalne kellegi silmis. Välimusest nii palju, et peaks olema siiski katsutav, ei pea silmas just rindade suurust, aga mingi lihas võiks ikkagi ümber olla. Juukse pikkus pole oluline, peaasi et täitsa kiilakas ei oleks. Ja kindlasti võiks naine enda eest hoolt kanda

kerberos - 26.11.2012 kell 17:18

naiselikud naised on ilusad

Deiviidas - 17.12.2012 kell 22:08

No kui nüüd iluideaalidest rääkida, siis näiteks on ilusad; Jennifer Aniston (kahjuks mitte küll enam esimeses nooruses. Veetis vist isegi Bräädiga kvaliteet aega), Jessica Alba, Megan Fox, Natalie Portman jne. Naised kes ei karda oma ilu näidata ning isegi ilma meigita on ilusad- ongi ilusad. Siin ei ole midagi keerulist.

guttamax - 18.12.2012 kell 02:05

Kui t...a tõuseb, siis on vist ilus. Ma halastusest ei põruta...

kodukäija - 18.12.2012 kell 19:35

Sul on silmadega vä???

Kerdni - 18.12.2012 kell 22:24

Lahked ja sõbralikud ning endast hoolivad on ilusad.

Wet - 18.12.2012 kell 23:17

Ilus naine on enesekindel ja hoolitsetud. Väliselt ilus.

freelancer - 18.12.2012 kell 23:32

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
Kui t...a tõuseb, siis on vist ilus. Ma halastusest ei põruta...

Sul on küll ikka väga väikesed nõudmised mis täidaks nõudmised ilusale naisele.

Lisaks Wet,i poolt öedule veel omaduse-väärikas olla naine

guttamax - 20.12.2012 kell 13:04

Miks väikesed? Mul ei lähe suvalise vastutuleva modelli pealegi niisama tänaval kõvaks, ega ma mingi pervo ei ole Selleks, et t..a seisma kellegi peale hakkaks, ei piisa üksnes kenast välimusest, see peaks ju loogi¹h olema!!!

iir - 20.12.2012 kell 13:19

Guttakesekene, sa oled selline kahtlane element, võib olla sööd üldse palju sibulat ja kala... Siis pole oluline, kas on modell või krõll või mõni muu muinasjututegelane

guttamax - 20.12.2012 kell 15:51

Tore, kui olen Sulle, Iiirekesekesekene, sellise mulje jätt, et nussin kõike, mis liigub, ning isegi Sayst-Raajakesest skiso läheb loosi Järelt on mu töö vilja kandnud...

HornyAsHell - 12.10.2014 kell 19:33

Vabandan. Need Brenna McKenna pildid olid tõesti kõrvetavad

eerik2 - 12.10.2014 kell 20:40

Mis iganes ka eelnevate linkide taga on, minu arvuti tulemüür ajas jalad kõhu alt välja ja seda juhtub ikka harva.

freelancer - 12.10.2014 kell 21:25

Su tulemüür on lihtsalt armukade.

eerik2 - 12.10.2014 kell 21:41

Muig.. võimalik, aga ta on mul juba 10 aastat arvuti saastast puhtana hoidnud ja viirustõrjet ma ei kasuta. Muidugi klaviatuuri ja istmeseljatoe vaheline tihend peab ka korras olema selleks, et jamasid poleks.
Ja ma arvan, et ma millestki ilma ka ei jää, kui need lingid mul klikkimata jäävad.

freelancer - 13.10.2014 kell 18:36

Jah ,eks ta ole.
Oleks pildilinkide postitajalt oodanud nagu sisutihedamat iseloomustust kui ainult see ,,Kõrvetav,,
Vaatasin ja tõdesin et sa EErik tõesti ei jäänud millestki ilma.Terve Eesti on sellisid täis -kusjuures ilma ebaloomulike tissideta

kondikubu - 19.10.2014 kell 18:32

Blondiinid on väga ilusad.Kompleksidega meestel on eesmärgiks vähemalt blondiin enale voodisse kargamiseks saada.

eerik2 - 19.10.2014 kell 19:09

Blond pole mitte juuksevärv vaid mõtteviis

kondikubu - 19.10.2014 kell 19:18

Ise läksid praadima kartuleid.