Board logo

Räägi mis Sa teed, mis Sa teed kui Sa oled üxi...
Virgin - 26.08.2003 kell 13:48

Kui sageli Sa mõtled selle peale, et mida mõni kallis inimene parasjagu teha võix

madu - 26.08.2003 kell 13:51

Oleneb sellest, kui palju mul endal tegemist on. Kui miskit teha pole, siis ikka mõtlen.

MonaLisa - 26.08.2003 kell 13:52

oleneb ikka kui kaua ja miks ma pean üksi olema.. kuid füüsiline kaugus veel ei tähenda üksi olemist..

Ray - 26.08.2003 kell 13:54

Üksi olemine on puhkus inimestest ja igasugustest kärast, mõllust. Siis mõtlengi seda.

pisimimm - 26.08.2003 kell 13:54

Tsitaat:
Algne postitaja: Virgin
Kui sageli Sa mõtled selle peale, et mida mõni kallis inimene parasjagu teha võix
Ikka mõtlen (kuigi, varem tegin seda tihemini) ja kujutan ette - nii mõnus tegevus ju

Irw - 26.08.2003 kell 18:55

Kui aus olla, siis ma midagi muud eriti ei teegi... Tegelt, mõned tegevused ajutiselt hajutavad mõttetid... Kuid siiski...

yller - 26.08.2003 kell 19:10

vastan nagu mimm
ikka mõtlen

Lola69 - 26.08.2003 kell 21:00

Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma sulle ei mõtle ...

Üksi olles mõtlen ühe inimese peale. Alati.

tiina - 26.08.2003 kell 21:03

Ikka mõtlen oma lähedaste ja pereliikmete peale Eriti piinavaks muutus see mõtlemine, kui mees paar nädalat kaugel ära oli...siis tekkis küll tunne, et mõtted ajavad hulluks.

Kayleigh´n I - 26.08.2003 kell 21:28

Ma mõtlesin, et sa mõtled, et ma ei mõtle su peale ...
Mõtle pealegi, et ei mõtle .. mõtlen ikka

Minu puhul on seda küll palju
Unistan ja mõtlen, et mida mõni inimene peaks tegema.
Elasin vahepeal natuke ühe sõbranna juures. Ja mulle tema elu erinevad osad nii külge jäid, et nt mingi kell teadsin, et ta lapsega uinakut teeb .. ja millal perele süüa teeb ..
Ja millal kohvi joob köögi laua taga ja suitsu tõmbab

eero - 26.08.2003 kell 21:33

M6tlen...m6tlen sellest kellega tahaks olla koos....m6tlen temast...ja unistan ajast mil saame rohkem koos olla....

Pioneer - 27.08.2003 kell 12:32

Mõtlen sageli...
vahest liigagi...
ja nad ei saa seda iial teada... et keegi, kuskil...

kaitsevaim - 27.08.2003 kell 12:39

Kui tead, et on keegi, kes sinust mõtleb ja hoolib, siis ei ole ükski vahemaa pikk. Sa tunned ikka, et oled vajatud ja sellepärast ka tihti mõtlen neile, kes mulle kallid

waves - 27.08.2003 kell 15:02

Üksi olek on siis, kui mitte millegagi ei tegele ja kedagi läheduses ei ole. Sellisel juhul tavaliselt ainult lähedastest inimestest mõtlengi. Parem on sellepärast üksi mitte olla, võtta kasvõi mõni raamat seltsiks - aga raamat ei tohi olla üksikutest inimestest. Kõige parem on muidugi tegeleda millegi ekstreemsega - viib kurvad mõtted eemale.
Viimasel ajal olen palju mõelnud, milleks üldse olemas olla, mis kasu sellest on ... Mida head/kasulikku ma elus korda olen saatnud, kuhu ma oma eluga jõuan, milleks rabeleda jne ... Käin tööl selleks et elada ja elan, et tööl käia?

madu - 27.08.2003 kell 15:36

Uups, mina olen siis küll üksiolemisest täiesti valesti aru saanud
Mina arvasin senini, et üksi olen ma siis, kui kedagi juures ei ole. Nt võib üksi arvuti taga istuda, küttepuid lõhkuda või raamatut lugeda.
Kui aga üksi olemine on olukord, kus "mitte millegagi ei tegele ja kedagi läheduses ei ole", siis ma ei olegi kunagi üksi

sales - 27.08.2003 kell 21:54

Mõtlen ikka küll ühele inimesele, et millega ta praegu tegeleb ja on tal tea olla. Või kui juhtun midagi tegema, siis mõtlen, kas ta kiidab selle heaks ja kuidas tema teeks. Ja kui kuulen või loen mõnd huvitavat mõtet, siis arutlen, mis tema sellest arvaks.

Aga igatsus on hoopis teisest "ooperist" - igatsen isegi siis, kui üksi pole...

Lola69 - 27.08.2003 kell 22:07

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Mõtlen ikka küll ühele inimesele, et millega ta praegu tegeleb ja on tal hea olla. Või kui juhtun midagi tegema, siis mõtlen, kas ta kiidab selle heaks ja kuidas tema teeks. Ja kui kuulen või loen mõnd huvitavat mõtet, siis arutlen, mis tema sellest arvaks./.../
Just. On keegi, kes elab meeltes. On keegi, kelle tegemistele saab mõeldud. Kas tema kiidab heaks või paneb pahaks minu tegemised. mida arvaks mu loetud-kuuldud mõttetest-avastustest. Nii see ongi. Ja ma mitte ainult ei mõtle. Nii mõnigi kord olen avastanud end kujutletava "temaga" rääkimas. Tean jah, et olen veidrik. Aga soov jagada iseend ja mõtteid on ka siis, kui ta on ära, eemal. ja see soov on vastupandamatu.

Ma ei tea kuidas kellegil. Aga minu mõtted vallutab enamasti üks ja seesama isik. Ei ole nii, et kammid tuttavaid-sõpru-sugulasi mõttes läbi.

Mustikamees - 28.08.2003 kell 11:15

Tsitaat:

Mõtlen sellele väga sageli. Sest tihti olen oma kallimast eemal, kuna käin iganädalavahetus mandril võistlustel ja minu kalli jääb koju. Megalt igatsen teda taga ja valus on olla temast eemal. Kui olen yxi siis kirjutan luulet temast. See rahustab ja teeb teda veel kallimax. Aga yxiolles mõtlen elu yle järele ja mõtlen et mida võix teisiti teha ja kuidas olukorrad praegu on. KAs peax midagi oma elus muutma.

xyxgirlxyx - 28.08.2003 kell 18:39

inimesele,kes on mulle kallis mõtlen ma koguaeg.v.a.sis kui on jube kiire ja pole aega mõelda,a seda juhtub harva.

Virgin - 28.08.2003 kell 18:46

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
/.../
Elasin vahepeal natuke ühe sõbranna juures. Ja mulle tema elu erinevad osad nii külge jäid, et nt mingi kell teadsin, et ta lapsega uinakut teeb .. ja millal perele süüa teeb ..
Ja millal kohvi joob köögi laua taga ja suitsu tõmbab
Ma kujutlen vahel inimese näoilmeidki ja liigutusi ette, kui suhtlen msn'is... eriti kui ta end kunagi varem on webcam'iga ilmutanud...
Üldse on vahva aimata, mida teine parasjagu teha võix... vaatad kella ja mõtled, et nüüd ta ärkab... nüüd sööb hommikust... ahhaa, praegu peax ta pubis õllet jooma... vms

sinisilm - 28.08.2003 kell 22:15

Nojah-mõtlen kogu aeg ja kujutan ette, et olen temaga ja kujutan ette, mida ta teeb.Hommikul-kuidas kohvi joob ja õhtul, kui töölt tuleb-arvuti juurde tõttab või süüa teeb.Või mida iganes.Isegi silmade ees on...korter ..jne

li-li - 30.08.2003 kell 06:13

Sellised mõtted ja isekeskis arutamised on ma arvan omased igale inimesel,kes kellestki hoolib aga ,et need mõtted piinavax ei muutux,siis ole aktiivne mõne meeldiva tegevusega

unistaja - 03.09.2003 kell 20:20

Eneselegi üllatuseks tihti, kuigi vahel oleks parem, kui poleks nii tihti. Aga mõtete vastu ei saa. Ikka välgatab kusagil, et mida ta hetkel teeb... Tähtsat inimest ei unusta aeg ega ka vahemaa kaugus. Ole sa siis üle lahe või kasvõi olgu ta siis teises toas.

ipsu - 04.09.2003 kell 07:58

Tsitaat:

Üldiselt ma tean mida see kallis inimiene parasjagu teeb või võib teha.

Mara - 04.09.2003 kell 17:42

Iga sekund... Nagu praegugi mil päike peale vihma nyyd välja piilub ja paneb mind mõtlema selle peale ,kas temagi sellist ilu seal kaugel näeb...

TKtydryk - 09.01.2004 kell 22:32

vahel ikka mõtlen
aga ei vaeva ennast sellega liialt
kui vaja siis helistan ja küsin järgi

netty - 10.01.2004 kell 11:33

mõtlen ja liigagi tihti ja muudkui unistan....

Renx - 12.01.2004 kell 11:26

...KEEGI VÕTTIS SÕNAD SUUST...

Palun mitte tsiteerida viimast postitust !!!! meeskond

kontorihiir - 12.01.2004 kell 16:49

Mõnikord olen mõelnud nii, et kui mina siin näiteks telkut vahin.... mida keegi just samal ajal võiks teha...
päris huvitav
tuttavatelt olen isegi järgmisel päeval küsind, mida too tegi mingi kell....
vahel ei saa lihtsalt küsimata jätta....ic..
hiljuti oli just juhus kui elekter ära võeti, sisi küll kõik rääksid , mida nad sel ajal kodus tegid...

Engineer - 12.01.2004 kell 18:30

Nuh olen üksi siis mõnikord nagu mõtlen, et võiks keegi veel olla, et siis ei ole igav.. nuh tavaliselt kas teen elamist korda võin haxxordan nii sama..

Musike - 13.01.2004 kell 11:59

Mina võin unistada lõputult...koguaeg..aga eriti siis kui pean õppima midagi keerulist.

Üksi olles võib mu fantaasia lennata teab kuhu...eriti kui ma temaga ühendust ei saa millegipärast.

Lii001 - 13.01.2004 kell 17:37

Olen küll mõelnud...paar korda nädalas??? Palju??? Ah ma ei teagi...

Pacis - 14.01.2004 kell 16:55

...kui minul on vaba päev ja mees on tööle läinud, siis ma tavaliselt toimetan kodus (keegi peab ju majapidamistöid ka tegema) ja mõnulen niisama...kuulan muusikat...mõtlen igasuguste asjade peale...

Ac - 14.01.2004 kell 17:08

Enamasti kaifin seda yksindust ja ennast täiega. Kui juba pikemalt (paar päeva) yksi - no siis hakkan igatsema.

norija - 14.01.2004 kell 17:14

Sa ei taha seda teada!

Lokelan - 18.02.2004 kell 17:37

Arvan, et suht tihti oma kige lähedamaste kohapealt küll

susanna - 18.02.2004 kell 17:43

üksi olemist naudin, aga mõtlen rohkem siis, kui magama lähen..
kuna me nõnda tihti eraldi peame olema, siis mõtlemist ja ootamist on küllaga.
kui väga tusk peale tuleb, helistan, muidu saadame sõnumeid.

Killagal - 05.03.2004 kell 14:08

Tsitaat:

vahel ikka juhtub

murjam - 05.03.2004 kell 14:17

Ikka mõtlen, oleneb mida ise parasjagu teen ja kus teine on

zipelgatydruk - 05.03.2004 kell 14:38

Mõtlen.
Päris palju veel.

zitazitikaz - 05.03.2004 kell 18:19

kogu aeg... ja see tõsiselt kurnav...

Beith - 05.03.2004 kell 18:24

Siis kui ei ole mingit tegevust ja eriti enne uinumist mõtlen teistele. Kui olen lahus eriti kallist inimesest, siis mõtlen talle peaaegu koguaeg, mis muutub pikapeale väga kurnavaks. Seega üritan seda vältida.

alar - 05.03.2004 kell 18:57

natuke mõtlen ikka aga tegelikult kiire inimene ja üksi olen vaid oma suures garaa¾is ja ehitan masinat...

nodisco - 06.03.2004 kell 10:53

unistan, panen midagi kirja, kuulan jäääärt ja joon sidruniviina.

Dinxu - 07.03.2004 kell 11:52

Ei mõtle kuigi tihti... kui siis ainult laupäeva õhtuti kui ma ise yhikas konutan....

simplyno1 - 01.04.2004 kell 21:01

...hästi tihti...
nagu meeletult...eriti veel siis kui pole näinud kaua aega...
...aga selle vastu aitap natukene mobiilikenä ja smssid omavhel...
...aga ikkegic...
pallu pallu

kats - 01.04.2004 kell 21:25

Pragusel elu hetkel mõtlen ühe kalli inimese peale iga hetk kui teda ei näe

Renka - 01.04.2004 kell 22:05

kui borde olen ja midagi teha ple ,siis ikka mõtlen

Kapsauss - 02.04.2004 kell 09:45

MA mõtlen selle peale pea iga minut.Kyll olen sellest lahti yritanud saada, kuid mitte midagi ei tule välja.

muvelin - 02.04.2004 kell 14:12

mõtlen küll ja ilmselt liigagi palju. üldse on nii, et ma muud ei teegi kui mõtlen.

arena - 04.04.2004 kell 21:13

kui eelmine suhe lõppes olin aasta üksi ,siis mõtlesin küll exist ja mis ta hetkel teeb ja ka lihtsalt headest sõpradest.ei mäletagi täpselt mis ma välja mõelda suutsin aga eks midagi naljakat oli

sungirl23 - 18.08.2004 kell 11:40

mõnikord ikka mõtlen

Tigger - 18.08.2004 kell 13:06

Mõtlen väga sageli lähedaste inimeste peale. Ühe vahva inimesega tuleb meil sageli vastastikku mõtlemine hästi välja. See on nii armas ja samas on võrratu tunda-teada, et ka sinu peale mõeldakse

nupsik - 19.08.2004 kell 10:37

Ikka mõtlen...eriti siis kui pole kaua aega näinud

Adaro - 19.08.2004 kell 13:32

Tsitaat:

Absoluutselt ei mõtle selle peale. Mul on üksi olles selleks liiga lõbus. Väga harva juhtub seda, et ma igavleksin. Üksinda kodus olles on ju niiiiiiiiiiiiiiiii ütlemata mõnus kõike teha: süüa, koristada, telekat vaadata ja mitte keegi ei siiberda sul samal ajal jalus.