Board logo

kas armukese pidamine on normaalne
kertu80 - 20.09.2005 kell 15:46

suhtlen mehega kes on abielus.kas pean end halvasti tundma ja ta pikalt saatma.mind ei häiri ta naine üldse

dillinger - 20.09.2005 kell 15:50

Kuisaad sellelt mehelt head sexi -siis peaksid ennast ikka hästi tundma. Kui oled selle mehega mingitel muudel põhjustel-näiteks raha, siis sõltub enesetunne summast.
Aga üldiselt soovitan seda teemat arutada Perekooli Foorumites.

TJ

exactly - 20.09.2005 kell 15:52

kertu,sellele küsimusele saad ainult ise vastata! Mina arvan,et paljudel juhtudel on!

Kayleigh´n I - 20.09.2005 kell 15:52

Ega varas ei tunne kah end halvasti, kui kellegi korteri tühjaks tassib.
Psühhopaadil ei liigu ükski närv kaastundest, kui ta elu võtab.

Minu jaoks see normaalne ei ole aga eks sa ise tead, mis teed.

delilah - 20.09.2005 kell 15:56

Väga veider, aga Dillingeril on omamoodi õigus.
Kui suhe põhineb seksil, siis on loomulik, et sind "tema naine ei häiri".

Samas - oleks ka üsna veider, kui ta teid seksi ajal häirima kipuks - näiteks mingi tüütu küsimusega "Kallis, mis ma täna õhtusöögiks teen?" vms.

li-li - 20.09.2005 kell 16:07

Teemat lugema hakates mõjus kuidagi võikalt.....nagu loomapidamisest olex jutt
Polex ma lihtne inimene inimlike vigadega, siis heietax ma ehk igavalt siin teemas

Hera - 20.09.2005 kell 17:03

Loomapidamine on tuntud tegevus juba aegade hallist hämarusest saadik ning inimkonna poolt heakskiidetud nähtus. Armukesepidamine on nähtavasti tänapäeva termin ning enesetunne sellise "loomakese" pidamisel sõltub vististi omaenda sisemise rikutuse tasemest või ka sisemuse täielikust puudumisest.

kertu80 - 20.09.2005 kell 17:11

kas oleks parem ütelda,et ta on rohkem sõber ja hingesugulane kui lihtsalt armuke.

Kayleigh´n I - 20.09.2005 kell 17:32

Sina oled ju armuke, kui mehel, kellega sa magad, on naine olemas!
Võib ju öelda mida iganes, mis iganes nimetusi anda. Ikkagi oled armuke!

tuhvlipealne - 20.09.2005 kell 17:35

stirts - 20.09.2005 kell 18:25

Normaalne see ei ole. Samas, päris üheselt ka suhtuda ei saa. Ja mina jagan siiski seisukohta, et armuke üksi kõigis maailma pattudes süüdi ei ole.

Tehniliselt võttes olen ma isegi tegelikult armuke - elan koos mehega, kes on paberite järgi teisega veel abielus...

Andrew - 20.09.2005 kell 18:37

Miks see ebanormaalne peaks olema? Pigem on ebamoraalne perekonda lõhkuda. Paradoks.
Igaühel on elus oma hundirajad tallata ja seda saab teha ainult üksi ja omateada.

exactly - 20.09.2005 kell 19:04

Tsitaat:
Algne postitaja: stirts
Normaalne see ei ole.

Aga mis asi üldse on normaalne?Kas katkised hambad on normaalsed? Statistika ütleb,et vähemalt 75% inimestel on katkised hambad!

berta - 20.09.2005 kell 20:15

Öelda normaalne, tähendaks suhtuda armukest mitteomavasse persooni kui paranähtusesse. Samas tuleb tõdeda, et elu ei ole alati must-valge, ega ka mitte lilleline ja seda, mis toimub suhetes sees, ei tea kõrvaltvaataja kunagi täpselt. Järelelikult pole ka pädev hinnangut andma.
Kes patuta, visaku esimene kivi.

Godfather - 20.09.2005 kell 20:18

kui armukese pidamiseks tõsiseltvõetav põhjus on, siis võib ju ka...

Lola.kas - 20.09.2005 kell 20:55

[Ei tea asjaolusd]

Teiseks olemine pole normaalne*, või vähemalt pole see ju täisväärtuslik suhe? Või on? Võiks ju öelda, et jutuajamine on ja seks on ja.. emotsioon on ka, aga... kui kõik on siis, miks siis olla teine? Miks mitte olla aus?
Mulle tundub see jagamisena, aga kas on siis mida nii palju jagada? Hmm.. kahtlen.
Sõna "armuke" ei tule sõnast Armastus.
Ise ei suudaks.[egoisti asi]

night - 21.09.2005 kell 06:26

Ajaraiskamine

tuhvlipealne - 21.09.2005 kell 06:27

Lola.kas:
Ütlesid välja selle, mida ma ise sõnadesse seada ei osanud, tänud sulle

ZyOn - 21.09.2005 kell 07:42

Ei oska siit keegi sulle öelda kas peaksid armuke olema või mitte, otsus on ainult sinu ja tagajärjed ka sinu, olgu see siis südamevalu või õnnelik lõpp.

kontorihiir - 21.09.2005 kell 08:06

küsi oma kallimalt, kas sinu pidamine on tema jaoks normaalne.....ja mis tal omas kodus siis puudu jääb....vaata, mida vastab
ja sind muidugi tema naine ei häiri, küll aga häiriksid sina kindlasti tema naist (kui ta teada saaks muidugi)

sissy84 - 21.09.2005 kell 09:55

Ütlesin seda ka kunagi oma tädipojale.Hea armuke on see kel endal ka partner on,kuna siis ei armu keegi sinusse lollilt ära ja ei hakka sinu perekonnaelu häirima,segama või lihtsalt ei ürita seda kihva keerata.Pole vaja ju armukeseks inimest kes ära armub ja lõpuks tahab teise naise meest( või mehe naist)endale ja seega hakkab igasugust jama korraldama,et kui ma ei saa siis rikun ka teie elu ära jne...Ei või iial teada mil armuke ära armub ja peast soojaks läheb Kui aga mõni tahabki olla ainult armuke,ehk ainult seksi ja mitte midagi muud-siis ka omamoodi ok.Kuigi mina ei usuks sellist juttu ja ei soovitaks kellelegi võtta armukeseks inimest kes on vaba ja vallaline.Miks arvan sellisest asjast nii, hehhee perekonna saladus mis kandis vilja...pole minu kogemused vaid kellegi teise omad perekonnast.

Kuna mulle ei meeldiks omada armukest ega olla armuke,siis see on minu mure.See mida teised teevad või kuidas elavad on juba nende mureSeega armukese pidamine pole minu jaoks normaalne ja kui teiste jaoks on siis väga tore ju.(Loodan,et mu partner ei mõtle,et see on normaalne,kui leiab võib juba varakult uut kaaslast otsima hakata kuna mina sellistes kolmnurga mängudes osalede ei viitsi-eluga muutki teha,niigi liiga vähe aega antud elamiseks )

exactly - 21.09.2005 kell 10:40

Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Kui aga mõni tahabki olla ainult armuke,ehk ainult seksi ja mitte midagi muud-siis ka omamoodi ok.Kuigi mina ei usuks sellist juttu ja ei soovitaks kellelegi võtta armukeseks inimest kes on vaba ja vallaline

Ten points! Ja sinu kahtlemata asjaliku jutu kasuks räägib ka see,et sellisel juhul on ka mõlemal partneril samad väärtushinnangud... kõiges olulises,mis omamoodi hoiab ära kõik võimalikud inetused.
Eeltoodu ei eita muidugi armukes(te)evaba suhte positiivsust ja võimalikust...!

onneleid - 21.09.2005 kell 11:28

Tsitaat:
Algne postitaja: night
Ajaraiskamine

Nõus, hiili mööda nurgataguseid, et keegi ei näeks, mõttetu!

ullike - 21.09.2005 kell 12:16

Kui sul parasjagu muid variante ei ole silmapiiril ja sa ei vähenda peresisest heaolu (mõtlen siin nii raha kui aega kui emotsioone), siis lase käia. Kui vaja, siis vaja. Kui aga ise nii kõvasti kahtled, siis teeb see lugu ju sulle endale kahju. Eks mõtle, kas parem on edasi kahelda ja ennast halvasti tunda või võtta ette midagi järsku, hetkel väga valusat, aga lõpptulemusena ikkagi paratamatut. Sest abielumeestel on sageli ka see omadus, et nad tahavad armukesi vahetada ja mahajäetud armuke on palju raskem olla kui armukese mahajätja.

exactly - 21.09.2005 kell 12:32

kui nüüd seda foorumit lugeda...siis mehed,peale seda,kui teie staatus muutub abielumeheks ..... on teil kõigil lugematu hulk negatiivseid omadusi - valetate,petate,ei kasuta tualetis paberit,etc,etc,etc!
Mehed,ärge abielluge-nagu mina-siis olete nii head,kohe kõige paremad-nagu mina!

lati - 21.09.2005 kell 13:36

ikka normaalne, tegelikult võib neid lausa mitu tükki olla!
kas haarem oleks siis parem?
igaühele, vastavalt tema vajadustele!

kaitsevaim - 21.09.2005 kell 13:48

no eks see ikka igaühe südametunnistuse asi. Üldjuhul kui tuleb mõte armuke soetada, siis järelikult tegelik suhe ei rahulda. Kui ei rahulda, siis parem minna armukese poole üle kui jätkata petmist. Enne seda peaks siiski kõik räägitud saama, miks senine suhe ei rahulda ja mida võiks ette võtta. Tihtipeale kardetakse just üksikuks jääda kui rääkima minna.

sissy84 - 21.09.2005 kell 14:27

Tsitaat:
Algne postitaja: exactly
kui nüüd seda foorumit lugeda...siis mehed,peale seda,kui teie staatus muutub abielumeheks ..... on teil kõigil lugematu hulk negatiivseid omadusi - valetate,petate,ei kasuta tualetis paberit,etc,etc,etc!
Mehed,ärge abielluge-nagu mina-siis olete nii head,kohe kõige paremad-nagu mina!

Õige kui pole abielu pole ka nii suuri kohustusi ega nõudmisi!Pealegi alati võib siis minema jalutada ja ka vara ei lähe jagamiseleJa samuti õige,et naised siis ei vingu nii palju

Carita - 21.09.2005 kell 15:02

... on ikka üks paar olavahel, see on privaatne ja püha ja keegi ei tüdine kellegist ära ja üliarmunud.
Kuna aga eluaeg ei pea vastu selline seisund, siis on võimalus - et mitte nurga taga hiilida, ühega ära lõpetada ja alles siis uut alustada.

Jääb vaid üks küsimus, kas oled kindlas suhtes ja vahest kohtud ka teistega.. või jooksed suhtest suhtesse, samas ausaks jäädes, petmatta kedagi,
ainult et kas siis ikka püsib pere ja kodu tunne rohkem kui harvade kõrvalsuhete puhul?

hannes63 - 21.09.2005 kell 16:17

Kui tema naine ei häiri siis on ju elu jonksus ning korras. Kuid võib varsti tulla aeg, kui tema naine sind vääääga häirima võib hakata...

exactly - 21.09.2005 kell 19:57

Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Õige kui pole abielu pole ka nii suuri kohustusi ega nõudmisi!Pealegi alati võib siis minema jalutada ja ka vara ei lähe jagamiseleJa samuti õige,et naised siis ei vingu nii palju

Ma täitsa mõistan sinu idealiseeritud käsitlust ja tunnen,et mõistad ka minu-veica realistlikumat mõtet sel teemal ja julgen ka öelda,et siiani on minu elukaaslased(siis rohkem kui üks) äärmiselt mõistvad ja toredad inimesed olnud ....aga mina selline veic üle keskmise keevaverelisem,aga mis teha ,looduse vastu ei saa
Tegelt tahtsin öelda siis teemasse seda,et kes on ikka kooseluks berze,seda see abielutunnistus ka paremaks ei tee......väidan seda enda näite varal ja seepärast pole sellist paberit vormistanud...aga see ei sega mind enda tütre ja tema emaga ühe katuse all elamast.

sissy84 - 22.09.2005 kell 13:43

/.../

Vastan samaga,sest minu ema ja isa abielu oli katastroof.Millegi pärast meeldis isale ka korrutada sa oled minu naine ja seega...bla-blaaa.Siin kohal mainin,et mu isa oli ja on üks persevest Vabandan selle sõna pärast aga lihtsalt see sobib tema iseloomustuseks.Kui pole abielu siis ei saa ka keegi nii öelda ega hakata nimetama mingeid kohustusi Alguses olid isal igasugused armukesed aa njah kuna ta ei hiilanud just mõistuse poolest,siis ema ka teadis Seega kui pidada armukest,siis peab ka tark olema

vahetult eelmist postitust palun mitte tsiteerida, teeb olemasoleva postituse pikaks ja lohisevaks!

dsikibriki - 28.09.2005 kell 10:52

tänapäeva ühiskonnas on armukese pidamine normaallne, võib öelda, et isegi nõutav, eks kallid riigikogujad ole ju lihtrahvale eeskujuks

exactly - 28.09.2005 kell 10:59

ega sellele ühest vastust pole ja ei tohikski olla!Põhikriteeriumiks on ikkagi see,et teistega suheldes oleks minimiseeritud põhjendamatud/ülekohtused/ mured teistele,kolmandatele etc ...Ja mis on ühele normaalne,ei pruugi olla seda teisele
(oi kui tark ma olen)

Lola69 - 28.09.2005 kell 11:50

Tsitaat:
Algne postitaja: dsikibriki
tänapäeva ühiskonnas on armukese pidamine normaallne, võib öelda, et isegi nõutav, eks kallid riigikogujad ole ju lihtrahvale eeskujuks
Ma ei kasutaks sõna "nõutav", küll aga "trendikas"

Madame - 28.09.2005 kell 12:22

Mõni mees/naine oskab... armukesi pidada nii, et ei oma pereliikmed ega ka armuke selle all ei kannata.
Mõni mees/naine aga keerab suhted sassi ja jookseb siis kompensatsiooniks jälle uut suhet looma, lisades senisele sasipuntrale uue haru
sellistele ütleks küll, et mingu parem kloostrisse

üldiselt, kui mehel/naisel on enda pereelu sassis, siis ei maksa temaga armukesesuhet arendada :-P

marga22 - 28.09.2005 kell 12:22

Normaalne on see mida sa ise normaalseks pead. Tundub, et sul vist ikka päris ükskõik pole kui siin oma tegudele õigustust ja heakskiitu otsid.

Madame - 28.09.2005 kell 12:29

Tsitaat:

jumal paraku, see on tõsi. Sama kehtib naiste kohta.
Neiud-õekesed, ärge laske endale päitseid pähe panna, kui lasete, unustatakse teid kohe ja käiakse ennem naabrinaiselk tilkuvaid torusid vahetamas ja lambipirni sisse keeramas kui.... omas kodus. Ega teie kokakunst ja muud inimlikud omadused siis ka enam ei kõlba

exactly - 28.09.2005 kell 12:30

Tsitaat:
Algne postitaja: Madame
üldiselt, kui mehel/naisel on enda pereelu sassis, siis ei maksa temaga armukesesuhet arendada :-P

...et ettepanek siis selline:armukeseks võtta ainult selliseid,kellel suurpärane ja harmooniline pereelu ?

Madame - 28.09.2005 kell 12:32

Täitsa õige... need on ennast juba suhtegeeniusena tõestanud...
ainult et neid on enamasti raske kätte saada
------------
See kõik kehtib muidugi siis, kui tahate armukesestaatust rahulikult nautida. Kui te otsite tüli, kannatusi ja sekeldusi, siis on iseasi

exactly - 28.09.2005 kell 12:44

neiu Madame - sul on õigus küll!
Mul naca häbi oma irvitava kommi eest,sry!

Madame - 28.09.2005 kell 12:48

Madame - proua
mademoiselle - preili (neiu)

ja mis siin ikka häbeneda :-)

skingirl - 28.09.2005 kell 13:39

Selle peale ütlen ma üht:hoorad hooraku end veelgi ja pühad pühitsegu end

Canyncton - 02.10.2005 kell 14:56

Sina teda kohekindlasti häiriksid.
Ja kui sa sellist suhet jätkad,hakkad ka ise end varsti häirima,sest olen kindel,et mees naist maha ei jätaks ja ise kavatsed elada 45aastaseni kellegi armukesena ja siis oled juba vana ja läbid menopausi. Osta kaktus ja kass.

Kallis inimene, ela ja lase teistel elada. Ausalt.

kertu80 - 05.10.2005 kell 12:53

me kõik teame, et armuke ei ole see, kellega koos olla kogu elu.kunagi tuleb lõpp, sest oma perekond on kõige tähtsam ja ma ei ole mingi perekonna lõhkuja!

meryli - 05.10.2005 kell 13:17

Minupoolest olgu need armukesed niikaua olema kui nad just minu silma ja teadvuse piirkonda ei jöua, kui aga nii juhtub, siis muutuvad nad vägagi häirivaks mulle

exactly - 05.10.2005 kell 13:24

Tsitaat:
Algne postitaja: kertu80
me kõik teame, et armuke ei ole see, kellega koos olla kogu elu.

kes need "meie kõik" on?

Green_Day - 06.10.2005 kell 19:00

Võiks no mingi austus teise inimese vastu olla.

Krt armukesed. Ei hooli endast, ei hooli teistest.

freelancer - 06.10.2005 kell 19:54

Armukese staatust ei saa kuidagi alahinnata.Ta võib olla pingete maandaja ja ka lepitaja rollis kui mängitakse ideaalset abielu.
Samuti ei tohi unustada kui puudub nõudlus siis pole ka pakkumist.

isic - 06.10.2005 kell 21:35

Tuleb valida üks ja temaga lõpuni minna.Nii heas kui halvas. Eelistan truudust.

Green_Day - 07.10.2005 kell 12:14

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Armukese staatust ei saa kuidagi alahinnata.Ta võib olla pingete maandaja ja ka lepitaja rollis kui mängitakse ideaalset abielu.
Samuti ei tohi unustada kui puudub nõudlus siis pole ka pakkumist.

Mille kuradi pärast on vaja ideaalset abielu MÄNGIDA? Kui abielu pole ideaalne, polegi sel mõtet. Mõttega enda ja teise elu raiasata ja rikkuda.

Pingete maandamise ja lepitamisega peab ka oma hakkama saama. Kui ei saa, pole see õige.

Alfaromeo - 07.10.2005 kell 12:18

On ja ei ole kaa. Ex ikka kõik sõltub seisundist.

freelancer - 07.10.2005 kell 17:18

Green_Day
Sa võiksid seda küsida nendelt kes sellega otseselt seotud on-ja neid arvanet jagub iga inimese tutvusringi.Mõeldakse välja mingid põhjused ja vabandused ja selle najale ka toetutakse.
Ise ei tee kunagi sita mängu juures head nägu.Niiet minule konkreetne asi tundmatu.

Green_Day - 09.10.2005 kell 19:09

õnneks ma selliseid inimesi ei tunne. ei tahagi tunda.

inimesed teevad ju taandarengut, loomastuvad.

freelancer - 10.10.2005 kell 12:58

mina küll tunnen kuid kui inimesele se variant on vastu võetav siis miks mitte.

liisbeth - 10.10.2005 kell 14:19

hmm, kui mees end ise saadavana välja reklaamib, siis miks peaks mina hakkama mõlema eest moraalitsema....

dillinger - 10.10.2005 kell 14:35

Krt ma tõesti ei tea. Ma pole aastaid (juba üle 10 aasta armukest pidanud)Pole vajadust olnud.Head sexi saab ka ilma armukeseta.

TJ

Vanapaks - 10.10.2005 kell 15:17

Kõik sõltub ju ikka kokkulepitud mängureeglitest. Midagi salaja nusserdada ei ole minu meelest normaalne. Aga kui on kokkulepitud ikkagi selline avatud suhe siis ei saa jälle nagu armukest olla või kuidas...

exactly - 10.10.2005 kell 17:13

Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Krt ma tõesti ei tea. Ma pole aastaid (juba üle 10 aasta armukest pidanud)Pole vajadust olnud.Head sexi saab ka ilma armukeseta.

TJ

Aga kuidas hr.doktor lahendab kehva seksi saamise küsimuse? Silmaringi laiendamise ja võrdlusmomendi tekitamise eesmärgil

Vanapaks - 10.10.2005 kell 18:26

Küsimuses täielik uba olemas. Seksiteoreetik olen ma lame aga muusikateoreetik küll. Ja meil öeldi alati, et s*** peab kuulama, muidu ei oska heast lugu pidada. Niisiis- vastus palun või saadame K-ohukese....

rainygirl - 24.10.2005 kell 13:18

keegi ei saa teisele ette kirjutada, kuidas too käituma või veel vähem tundma peaks. Mina isiklikult olen väga monogaamne inimene ja enda lähisuhetesse selliseid segadusi ei taha mitte mingil juhul. Minule muu versioon lihtsalt ei sobi, kui aga kedagi teist ei häiri (südametunnistus siiralt lubab), siis miks ka mitte.

Pipilota - 24.10.2005 kell 13:47

Tsitaat:
kas armukese pidamine on normaalne

kokkuleppe kysimus - kui molemad pooled seda normaalseks peavad, siis ju on.
sona "normaalne" on nii pagana hinnanguline ja ei meeldi mulle mitte yldsegi.

habe - 24.10.2005 kell 14:39

Oota ära , kuni Sa kogemata rasedaks jääd, ja siis näed asju hetkega teisiti...
Kõik, mis hetkel mõnus näib, ei pea veel hea olema, nii ka sellega.

exactly - 24.10.2005 kell 15:41

Armukese "pidamine" see küll on vast inetu ..... aga armukese omamine st. kaks inimest on teineteisele armukesed .... no see lausa armas mu meelest! Aga kindlasti ei tohiks siis sellest teisele, kolmandale-neljandale ja eriti lastele mingeid probleeme tekkida!

naira - 10.11.2005 kell 13:41

Valel on lühikesed jalad, aga ka lühikesed jalad võivad väga kiiresti joosta

Ray - 10.11.2005 kell 14:05

Normaalne on kui inimene on inimlik ja teistele käkki ei keera. Mingeid kindlamaid norme ma ei oska ette näha.

SmerS - 10.11.2005 kell 14:31

Sõber vahetas hiljuti töökohta, uus kollektiiv 7-8 inimest. Esmesel nö. tutvumisõhtul tehti talle kohe selgeks , et neil kõigil on armukesed . Ju on siis normaalne. Muideks asja selgitajatex polnud mitte mehed.

freelancer - 10.11.2005 kell 14:32

Tegelikult on täitsa huvitav teada mis on armukese pidamine ja mis armukese omamine ja millised on need erinevused selle vahel.
Armukese omamine tekitab tahtmatult tunde nagu omaks seksorja.Seevastu pidamine toob kaasa igasugu lisakulusi-vaja jalutama viia,vaja jooksuajal paaritada jne.
Äkki armukesepidamis expert-exactly-oskaks mind õigele teele juhatada.

Eks see armukese värk ole rohkem nagu naabri autoga salaja sõitmas käimine.Seni pole häda kuni kumm katki ei lähe ja poolele teele jääd ning vahele lendad.

vesielukas - 10.11.2005 kell 18:05

mida .õnnex pole ma loomapidaja.vabandust a. armukese pidamine kõlab na veidralt.aegajalt käin jalutamas kyll

sinukalla - 14.11.2005 kell 23:11

olen olnud armuke,ei kahetse,aga see teeb siiski haiget

ariita - 11.12.2007 kell 22:01

kertu 80: kas armukese pidamine on normaalne?

on siis normaalne või ei ole

susanna - 11.12.2007 kell 23:01

huvitav väljend:armukese pidamine
pigem arvan, et tütarlast peeti, mitte tema pidas kedagi.

LadyButterfly - 11.12.2007 kell 23:11

Loomi peetakse.
Ise pole armuke olnud ja omal pole ka olnud - ma arvan seega, et ei ole normaalne.

sales - 12.12.2007 kell 09:05

Tsitaat:
suhtlen mehega kes on abielus.kas pean end halvasti tundma ja ta pikalt saatma.mind ei häiri ta naine üldse

... on küll normaalne, kui ta sul olemas on ja sa ennast temaga hästi tunned... ja tema ennast hästi tunneb
Ilmselgelt on armuke armsam kui oma naine - kui ta juba olemas on, mis ta´st muidu pidada

Samas lohutuseks neile, kes pole armukesed ... ja kellel pole armukest - täitsa normaalne, ju siis pole teil vajadust

skingirl - 12.12.2007 kell 09:46

miks selline kriitika, samas kui ise olete ebakompentsed, sõna "armuke" on juba vastus , ehk see tähendab väikest armastust ja mis ajast armastus on paha , haigus on see loomulikult aga ja armastusest võib haigeks jääda aga hullem variant on see kui seda pole.

sales - 12.12.2007 kell 09:55

Lydia Koidula luules tähendabki "armuke" armsamat

skingirl - 12.12.2007 kell 10:26

no liidia oli ilus tüdruk ja loomulikult oli tal palju austajasid ja armukesi

Andrew - 12.12.2007 kell 18:21

Kui mõlemad pooled rikuvad abielu ja käivad trehvamas, siis kes keda peab? Või on lugu tõesti vabapidamisega.

sales - 12.12.2007 kell 19:37

Jah, see sõna "pidama" sellesse suhtesse hästi ei sobi küll... kui just tõesti, et mõni rikkur peab üleval armukest , mis ka ettetulev suhe meie ühiskonnas
Ja siin võib muidugi kadeduseussike urgitseda, et miks ma pole nii rikas, et armukest pidada nagu mõni või moraalijünger ahastada, aga ka teatud kadedusega, et teda ei peeta: vaat kus tibi, laseb ennast üleval pidada

Tuleb siinkohal muidugi tunnistada, et nii rikas ma pole, et armukest üleval pidada, aga ma pole ka kade... sest teatud asjaolude kokkusattumisel on mul armuke ja ise olen ka armuke... ja kelle asi see...

Andrew - 13.12.2007 kell 17:46

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Loomi peetakse.
Ise pole armuke olnud ja omal pole ka olnud - ma arvan seega, et ei ole normaalne.

Huvitav, mida armuke sööb. Ja kas tal peab ka korra nädalas liiva vahetama nagu kassil?

freelancer - 13.12.2007 kell 19:39

Kui naine on saamatu ja küündimatu siis on see igati tervitatav nähtus.´Armuke on mitte põhjus vaid tagajärg.Ja seni kuni naised näevad temas negatiivsust õhkavat konkurenti siis ei muutu midagi.

LadyButterfly - 13.12.2007 kell 19:59

Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Loomi peetakse.

Huvitav, mida armuke sööb. Ja kas tal peab ka korra nädalas liiva vahetama nagu kassil?

Ära minu käest küsi, pole armukese pidamisega tegelenud. Kui teada saan, siis pajatan

Free, sul on õigus aga alati ei ole põhjuseks küündimatu vms naine. Mõni mees lihtsalt ei oska oma tilli talitseda ja püksis hoida - ma mõtlesin, et sa tead.

freelancer - 13.12.2007 kell 20:13

Leediliblikas
Mina räägin meestest-mulle jääb arusaamatuks kellest sina räägid.Äkki isastest

Muuseas
Meest pidi isasest eraldama see et ühel neist on raha.
Ja mees oskab oma püüdlikku naist hinnata.Laisk ja küündimatu naine võib mingil hetkel seksida kellega tahab,teda ei seo selle naisega enam miski.

rossi - 13.12.2007 kell 20:20

...mind ei häiri,kui mees on abielus või tal puudub hetkel raha,mind häiriks,kui temas poleks meest

LadyButterfly - 13.12.2007 kell 20:42

Free: Õnnetu värk küll aga sinu kirjelduse põhjal tundub, et ma ainuslt isaseid olengi kohanud ... ja mitte üht meest
Raha ei tee kedagi meheks. Mulle hakkavad papiga vehklejad suisa vastu.

Sinu viimane lause jääb mulle pisut segaseks.

Myrk - 14.12.2007 kell 12:12

Kas armukese pidamine on normaalne? Pole kohanud armukese pidamise normatiive. Järelikult võib pidada vabalt, oma soovile vastavalt.

skingirl - 14.12.2007 kell 12:35

igasugu armsaid asju võib pidada kui meeldib
peaasi,et oleks nummi

anne51 - 14.12.2007 kell 12:41

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Ilmselgelt on armuke armsam kui oma naine - kui ta juba olemas on, mis ta´st muidu pidada

Samas lohutuseks neile, kes pole armukesed ... ja kellel pole armukest - täitsa normaalne, ju siis pole teil vajadust
Ma ei oleks selles nii kindel. On tehtud uurimusi ja selgunud, et pooled meestest, kes on armukesi pidanud, peavad oma pereelu ja naist absoluutselt normaalseteks. Armusuhted on olnud sellepärast, et otsitakse seiklusi.
Võib-olla käib see rubriiki "ma keeldun saamast täiskasvanuks".
Isegi, kui vajadus on, keelduvad osad inimesed sellepärast, et peavad seda tegevust moraalselt vildakaks. Teine osa ei saa lihtsalt hakkama armukese soetamisega - see nõuab teatud initsiatiivikust, planeerimisoskust.

tiivitaavi - 14.12.2007 kell 14:10

Tsitaat:
Kui naine on saamatu ja küündimatu siis on see igati tervitatav nähtus.´Armuke on mitte põhjus vaid tagajärg.Ja seni kuni naised näevad temas negatiivsust õhkavat konkurenti siis ei muutu midagi. [/tsitaat

Konkurents on alati teretulnud,see lisab motivatsiooni.Konkurentsi olemasolul mees/naine hakkab kasutama oma ressursse,muidu võib-olla puhatakse loorberitel.

sales - 14.12.2007 kell 18:03

Jah just loorberitel
Naabrinaine mul käib päev läbi kodus ringi pea nagu takukoonal, mingi võidunud hommikumantel seljas ja kurdab, et mees vaatab teisi...
Ma siis soovitasin - mine juuksurisse

Aga meestele, kelle naised armukesi piiluvad, see anektoot:
Mees ei olnud naisega rahul ja otsustas naise ära tappa. Proovis mürki, tulekahjut ja palgamõrvarit, kuid kõik jooksis millegipärast tühja. Sõbrad siis soovitasid - kepi surnuks! Mees sõi nädal otsa kala, küüslauku, mooritud seaneeru ja mett ja võttis terve öö ette...
Hommikul sõbrad tööl küsivad, et kuis läks... "Voodisse vedelema ta jäi, küllap on nüüd juba surnud..."
Tuleb õhtul koju, uksel lööb hea ja parema toidu lõhn vastu, baar kalleid viinasid täis, aga naine minis ja üle löödud, nagu läheks peole...
"Mis sinuga juhtunud on?" imestab mees.
"Ei noh, kui minusse inimlikult suhtutakse, siis võin mina ka..."

freelancer - 14.12.2007 kell 20:41

Sales pane nüüd see viimane jutt ümber naistele.Ma muidugi ammu tean,et nemad on alati perfektsed ja kõik probleemid on ainult meeste süü.
Kuid sellegipärast oleks kasulik lugeda.Äkki mõnel koidab ja ei pea hiljem foorumis halama ,et mees teist naist tuulutamas käib.

sales - 15.12.2007 kell 16:41

Heee, free! Raskevõitu... Mul üks tuttav naine üritas ka meest baaridest eemale meelitada, rajas koduse baari napsidega, kutsus mehe sõbrad külla... isegi tantsutibi üritas mängida, kuid mees ikka kippus baari, sest "...kodus ei ole seda suminat"

ariita - 15.12.2007 kell 18:30

kui armukese pidamine osutub teise poole tervislike probleemide tõttu vajalikuks, siis on see minu silmis normaalne nähtus
( see arvamus ei pruugi ühtida teiste foorumlaste arvamusega)

tiivitaavi - 15.12.2007 kell 18:50

sales
kas naisel sobib koos abikaasa ja tema sõpradega baari minna?

freelancer - 15.12.2007 kell 19:08

aga kui tegu on las-minna mentaliteedist tingitud.

sales - 15.12.2007 kell 19:15

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
sales
kas naisel sobib koos abikaasa ja tema sõpradega baari minna?

No mis imeloom see abikaasa on, et temaga ei sobi baari minna

tiivitaavi - 15.12.2007 kell 19:16

No üldiselt on mees baaris sõpradega,tuleb õhtul vindine.
Ma ei usu et naisel oleks huvitav kaasas käia.
Tõin sellise näite.

Pealegi peab mees saama mõõdukalt end oma sõpradega tuulutada.Selleks ta ju kodust väljundit otsibki?

Sales
aga ,kui tahad olla lihtsalt sõbraga,ajada juttu ,juua õlle ja nats naisi lantida?Siis ju ei tahaks naist kaasa.

freelancer - 15.12.2007 kell 19:25

Tiivitaavi
Akki sa seletaks lahti oma väite:

No üldiselt on mees baaris sõpradega,tuleb õhtul vindine.

Miks peab tulema koju vindisena.
Muidugi on ebamugav olla kui mees ei oska juua ja end lambiks joob.See aga pole juba naise viga.Erandiks on kui naine lihtsalt tuleb ilusaks juua.Sellisel juhul tavaliselt naist kõrtsu ei lastakski.

tiivitaavi - 15.12.2007 kell 19:30

Seletasid ise ära.
Selles oligi küsimus*naine tuleb ilusaks juua*
Teine variant sobib mulle rohkem.

freelancer - 15.12.2007 kell 19:33

No mina ka ei usu eriti,et sind peaks ilusaks jooma.Vastasel juhul ei saaks sa siin foorumis osa võtta-klaver poeks kuvari taha peitu ja sa ei saaks kirjutada.

tiivitaavi - 15.12.2007 kell 19:34

Siinkohal jään nõutuks,
olen liiga vana ja kulunud

KRt See pidi väide,näide olema
keerutasin ikka end sisse

freelancer - 15.12.2007 kell 19:37

Naine pidi siis vana olema kui kusi lund ei sulata.

Sorry

tiivitaavi - 15.12.2007 kell 19:41

See oli küll hea lohutus
lähen sauna nüüd,
mehed tulid just saunast tagasi

freelancer - 15.12.2007 kell 19:43

Vaata ,et nad seni kuni saunas oled kõrtsi ei põgene.Vähemalt kinni võiksid nad siduda.

Ma ei mõista hästi-kas sa pooldad mitmemehepidamist,et sul neid mitu on.

rosita - 15.12.2007 kell 19:43

Parem olla hea mehe armuke kui halva mehe naine.

freelancer - 15.12.2007 kell 19:44

Õige rosita.
Sital tantsijal pidid ka munad tantsimist segama.

rossi - 15.12.2007 kell 20:54

hr.freelancer: kas pidasid silmas seda,kui naistantsijat segavad tema meespartneri munad ....ühiste tantsusammude kujundamisel ?

freelancer - 15.12.2007 kell 21:06

Kummardus su diplomaatiale ja oskusele asju keeruliseks ajada.
See oli heatahtlik määratlus.

johann - 16.12.2007 kell 16:58

Armuke on nagu perekonna liige.Ta täidab seda rolli ,mis kodus jääb puudu Ta on seltskonnas ,köögis ja voodis just see,mida oma naine perfektselt ei valda.Ega oma naine peagi kõikke oskama.Temaga tuleb elada.

rossi - 16.12.2007 kell 17:02

Kõik õige sinu spetsifikatsioonis,aga köögis manageerimise võib asendada ka töölissööklaga

johann - 16.12.2007 kell 17:09

Köögis oskan süüa teha küll ,võibolla isegi pareminikui mõni omades koka pabereid

tiivitaavi - 16.12.2007 kell 17:29

Tsitaat:
Algne postitaja: rosita

ei taha olla kellegi igavene teine,
kelle juurde tullakse lohutust otsima,kui kodus naise käest *peksa* on saadud

johann - 16.12.2007 kell 17:35

tiivitaavil on armukeseks olemise elemendid selged

tiivitaavi - 16.12.2007 kell 17:38

igal juhul

johann - 16.12.2007 kell 17:51

Ja,jah .Külauudised tulevad poetrepil või (mis naised saunas rääkisid)...
Igas jutus on tõde.

Myrk - 16.12.2007 kell 19:26

Algnepostitaja:johann

Armuke on nagu perekonna liige.Ta täidab seda rolli ,mis kodus jääb puudu Ta on seltskonnas ,köögis ja voodis just see,mida oma naine perfektselt ei valda.Ega oma naine peagi kõikke oskama.Temaga tuleb elada.
.........................................................
Mida ma kuulma pean . Mina aru sellest ei saa, kus on siin loogika. Kui ma abiellusin olin kaheksateist ja ei osanud midagi eriti, isegi mitte suppi keeta. Kui viisteist aastat hiljem lahku läksime oskasin ma kõike kümme korda rohkem. Aga armuke võetakse just hiljem, kui naine aina paremaks läheb, mitte alguses.

rossi - 16.12.2007 kell 21:07

mina pean armukest ja mind ka peetakse....olgugi,et me mõlemad pole abielus ja mu meelest on see nii normaalne,ma vabandan ette

tiivitaavi - 16.12.2007 kell 21:43

rossi
kui sa ette vabandad,millest siis puudu jääb?

julianus - 16.12.2007 kell 23:18

Armukese pidamist ei pea õigeks, sest mitme naisega sahmerdamine ei ole minu arust normaalne. Siis tuleb välja, et armukesega petad oma naist ja oma naisega petad armukest. Kas peab siis tõesti elu nii keeruliseks elama? Kui suhe jätab soovida, pean targemaks see üldse lõpetada.

freelancer - 16.12.2007 kell 23:43

Armuke on rohkem nagu lemmikloom.Selle soetamist tuleks hoolega kaaluda.Kui ta võtad seod end kohustustega.
No muidugi erinevus seisneb selles et normaalne inimene ei lasku lemmikloomaga intiimvahekorda.

Myrk - 17.12.2007 kell 20:47

Armuke on rohkem nagu lemmikloom.Selle soetamist tuleks hoolega kaaluda.Kui ta võtad seod end kohustusteg
...................................................................
Täpselt nii, ja asi pole ainult rahas, mis selle loomakese peale kulub.

Andrew - 18.12.2007 kell 13:07

Tsitaat:
Tsitaat:

Mis siis on, kodus oled ju ikka "esimene", külas võid ju ka ajutiselt "teine" olla.

anne51 - 18.12.2007 kell 13:47

Tsitaat:
Kui mõlemad pooled rikuvad abielu ja käivad trehvamas, siis kes keda peab? Või on lugu tõesti vabapidamisega.
Tegemist on enesepettusega - see on nn. avatud suhe. 60.-70.aastatel oli mood Ameerikas ja nüüd on ka meile jõudnud. Ameerikas ei olevat enam moes.

freelancer - 18.12.2007 kell 18:32

Tsitaat:
Algne postitaja: rossi
mina pean armukest ja mind ka peetakse....olgugi,et me mõlemad pole abielus ja mu meelest on see nii normaalne,ma vabandan ette

Kas tegu on rollimängude või millega.Armukese nimetus peaks igal juhul viitama vähemalt ühe poole stabiilset seotust.Mina näiteks leian et vallaliste vahelistes suhetes ei saa tuua mängu armukese osatäitjat

Andrew - 18.12.2007 kell 18:40

Free, ei pruugi. Rossil on üks mees, kes teda võtab ja veel üks mees, kellele ta annab. Tasakaal peab valitsema.

freelancer - 18.12.2007 kell 18:51

No seal pole nüüd küll tegemist armukese suhtega.Tegu on lihtsalt targa tütarlapsega kes peale ühelt keppi saamist kohe ei kipu surmani armastusest jahuma vaid talitseb reziimil võta või jäta.Valik on see ,mis meid targaks teeb.

rossi - 18.12.2007 kell 19:53

Tsitaat:
Free, ei pruugi. Rossil on üks mees, kes teda võtab ja veel üks mees, kellele ta annab. Tasakaal peab valitsema.

Võtab endale julguse Andrew ja freelancer omavahel võrrelda,siis freelancer on härrasmees! Palun vabandust glavlit!

tiivitaavi - 18.12.2007 kell 20:54

Andrew,
miski ei ole nii püsiv,kui see mida nimetame ajutiseks.

tiivitaavi - 05.04.2008 kell 10:39

Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:

Mis siis on, kodus oled ju ikka "esimene", külas võid ju ka ajutiselt "teine" olla.

Mees saab heaolutunde,mida oma naise käest ei saa.Samas minus tekib rahutus.Siduvaks elemendiks on vaid sex ja see mind ei rahulda.

Sybill - 05.04.2008 kell 13:17

Tsitaat:
Kui naine on saamatu ja küündimatu siis on see igati tervitatav nähtus.´Armuke on mitte põhjus vaid tagajärg.Ja seni kuni naised näevad temas negatiivsust õhkavat konkurenti siis ei muutu midagi.

Free - milleks abielluda/elada saamatu ja küündimatu naisega?

sales - 05.04.2008 kell 14:11

Armuke on normaalne, kui püsisuhet ei taheta või pole oma naine tasemel

nudol - 05.04.2008 kell 16:11

Normaalne on see mida ise normaalseks pead.

Sybill - 05.04.2008 kell 16:24

Tsitaat:
Armuke on normaalne, kui püsisuhet ei taheta või pole oma naine tasemel

Ma nüüd küll kordan ennast aga milleks elada koos, kui partner pole tasemel (freelanceri sõnul saamatu ja küündimatu) ja teda ei austata? Majanduslikud põhjused? Laste pärast? Harjumusest? Haletsusest?
Palun tehke mulle selgeks, miks?

sales - 05.04.2008 kell 17:33

Mis puhul naised neid mööndusi teevad, seda ma ei tea, aga teevad isegi rohkem kui mehed
Meeste puhul on vist peamine harjumus, eriti kui naine kodus normaalselt süüa teeb ja lapsi ka kantseldab
Teisel kohal on meestel vist tutvusringkonna, suguseltsi, erakonnakaaslaste, töökaaslaste arvamine asjast...
Siis on ka veel majanduslikud põhjused, näiteks elatakse ikka naisele pärandatud majas jne.
Lapsed ja haletsus - need on ikka naiste pärusmaa, mehi need vaevalt kinni hoiavad...

tiivitaavi - 05.04.2008 kell 17:33

Tead ,Sybyill,
abielus on mehed sexis aktiivsemad,kui naine sellega ei arvesta ja jätab ta hooletusse ,siis nadu teada loodus tühja kohta ei salli.Samuti ,kui naine oma välimuse eest ei hoolitse,sest mehed armastavad silmadega.Kodu korras ei hoia,lapsi ei kantselda.Kindlasti on midagi veel.
See,kui mehel tekib armuke,peab hoopis naine oma sisse vaatama ja esitama endale küsimusi.
No ja,
kui armuke hakkab tahtma midagi enamat on mees pere juures tagasi ehk samas punktis kust alustaski.
Ah,eks see armuke üks pingete maandaja ole.Paljudele meestele jäävad sellised naised elu lõpuni sellist osa mängima.Ju see ongi see heaolutunne,mida mees kodust ei saa.
Peamine,
kui haigusi ei tooks ja lapsi küla peale ei jätaks

2mustikas - 05.04.2008 kell 23:48

Suhe armukese ja armastaja vahel võib olla sama kuum või veel kuumem, kui peresuhtes paari vahel.

tiivitaavi - 06.04.2008 kell 00:00

Milleks seda energiat peab kinkima väljaspoole peresuhet ,kuidas on võimalik seda jagada ilma ,et isiksus kahestuks.

Leian,et see on tohutu energia ,mis voogab nihkes vasakule

Ja veelArmukesi kutsutakse -kallikesteks-

Sybill - 06.04.2008 kell 09:22

Tsitaat:
Tead ,Sybill,
abielus on mehed sexis aktiivsemad...

See on nüüd küll ajast ja arust üldistus

sales - 06.04.2008 kell 09:49

Tsitaat:
Samuti ,kui naine oma välimuse eest ei hoolitse,sest mehed armastavad silmadega.
See,kui mehel tekib armuke,peab hoopis naine oma sisse vaatama ja esitama endale küsimusi.

See on tiivi poolt väägade põhjapanev ja pidav üldistus Ja kindlasti 8 juhul 10-st põhjuseks, kui mees armukese otsib...
Aga selles olen ma sinuga, sybill, nõus, et abielu meest vaevalt seksikamaks teeb, kuid ega ei tee naist ka... Karta on, et enamusel abieluinimestel hakkab kusagil ajusagarates ringlema ragulolev mõtteke, et nüüd on partner raudses haardes ja saab seksi millal ainult tahad, pole tarvidust enam mulli puhuda, ära rääkida, võrgutada... aga selline rahulolu teeb laisaks ja laiskus on seksi surm
Kui ikka kaasad jätkuvalt igal õhtul üksteist võrgutavad, siis pole peres seksist puudus ja ei otsita ka armukest mitte

tiivitaavi - 06.04.2008 kell 09:52

Kas see oli nüüd õige toetuda isiklikule kogemusele,kuid nüüd lisan
"palun mitte üldistada",
aga siiski säilitan selle iganenud vaate ,lihtsalt enda jaoks
seega
ei muuda oma seisukohta

kuna olen maksnud lõivu selle pealt

Myrk - 06.04.2008 kell 11:45

Armukese pidamine on normaalne, kui sul pole peresuhet. Pere kõrvalt on see ebanormaalne.

skingirl - 06.04.2008 kell 11:48

täiesti normaalne kui kodust tähelepanu ja keppi ei saa!

officer - 06.04.2008 kell 12:16

õige skin,kepp ongi eelkõige just tähelepanuavaldus seda väärivale inimesel!

julianus - 06.04.2008 kell 14:25

Tsitaat:
Algne postitaja: Sybill

... milleks elada koos, kui partner pole tasemel ja teda ei austata? Majanduslikud põhjused? Laste pärast? Harjumusest? Haletsusest?

Ilmselt on üks põhjustest majanduslik sõltuvus. Pemiseks põhjuseks pean siiski harjumusest või laiskusest. Väga lihtne on kogu aeg partnerit kritiseerida, selle asemel, et ammendunud suhe lõpetada.

confidence - 06.04.2008 kell 17:39

Ma pole küll õige inimene kommenteerima, kuid mina näen asja nii. Miks üldse ollakse veel suhtes, kui vasakule pannakse? Laste pärast? Need jäävad ju pärast lahutust emale. Ma ei leia siin põhjust veel aja võtmiseks ja mõtlemiseks.
Ja nendele meestele, kelle naised üle aisa löövad - naisele koslep ja tänavale, ning armukesele väike töötlus, nii et eluks ajaks meelde jääks.

Myrk - 07.04.2008 kell 11:35

Algne postitaja: skingirl

täiesti normaalne kui kodust tähelepanu ja keppi ei saa!

------------------------------------------------------------------
See onju ebanormaalne kui kodust seda ei saa. Ja armukese soetamine, ikka rohkem näeb välja, kui uppujal õlekõrrest haaramine.
Tuleb luua lihtsalt toimiv suhe, antud perekonnas või vahetada uue ja toimiva suhte vastu.

sales - 07.04.2008 kell 19:51

No võibolla ongi armuke see õlekõrs... ajutine enamasti, et eks pärast näe, mis saab...
Ja on ikka absoluutselt selge, et kui tekib armuke ja lahku ei minda, siis on kindlasti selleks ka mõjuv põhjus, miks ei minda... ja miks armuke tekkis

skingirl - 07.04.2008 kell 20:14

no kuulge iga ideaalne suhe võib käest ära minna, nii,et ärge üldse arvakegi,et te olete truud või siis kõik on korras!

officer - 07.04.2008 kell 20:21

skinn ei julge seda väljaöelda,et mõni lihtsalt kepib paremini kui teine - elu on selline ja sinna pole midagi teha

Myrk - 08.04.2008 kell 09:17

No võibolla ongi armuke see õlekõrs... ajutine enamasti, et eks pärast näe, mis saab...
Ja on ikka absoluutselt selge, et kui tekib armuke ja lahku ei minda, siis on kindlasti selleks ka mõjuv põhjus, miks ei minda... ja miks armuke tekkis

Kui haigused välja jätta, siis ei näe ma mingit mõjuvat põhjust, siit oma mätta otsast. Ei ela ka sellises kultuuris, kus haaremi pidamine normaalne on.

kranz - 08.04.2008 kell 09:36

Armukese pidamine on täiesti normaalne,kui peresuhted selle all ei kannata.Teinekord on see isegi kasulik,sest kui abikaasal seksisoovi pole,ei pea teda tülitama.

skingirl - 08.04.2008 kell 09:48

off mitte paremini vaid üldse, et midagigi saada

Myrk - 08.04.2008 kell 10:47

Algne postitaja:kranz

Armukese pidamine on täiesti normaalne,kui peresuhted selle all ei kannata.Teinekord on see isegi kasulik,sest kui abikaasal seksisoovi pole,ei pea teda tülitama.
..................................................................................

Jah minu viga, unustasin variandi, kus ollakse abielus kassaautomaadiga, tema ju sexida ei taha. Ainus mure, et sajakad hammastevahelt iga kell väljuksid. Sellisel juhul tõesti peresuhted ei kannata.

Andrew - 08.04.2008 kell 11:06

Tsitaat:
Algne postitaja: rossi
Tsitaat:

Võtab endale julguse Andrew ja freelancer omavahel võrrelda,siis freelancer on härrasmees! Palun vabandust glavlit!

Pole midagi, võtan keretäie vastu. Keegi peab härrasmees ka olema.

Fiona - 08.04.2008 kell 11:28

No ega ikka ei ole selline suhe normaalne küll. Keegi saab ju petta...aga kui sa ise oleksid seeee naine kelle mees peab armukest?
Minu meelest on seda isegi rumal küsida.....mõelgem ise oma peaga....

mmunk - 08.04.2008 kell 11:30

kui armukese all mõelda SALAsuhet, mis korvab püsisuhte puudujääke, siis arvan, et pigem ei ole normaalne. salasuhe katab üldjuhul vaid ühe suhte osapoole vajadusi ega ole seetõttu kompromiss ega kooskõla mingi puudu- või ülejäägi pik(em)aajaliseks lahendamiseks.

küll aga pean normaalseks seda, kui püsisuhte ja sõbrasuhete eristajaks on pigem suurem ühine vastutus (kodu, lapsed, pikaajalised plaanid jne), mitte loomulikud sõbralikud tunded ja vajadused.

kokkuvõtvalt, püsisuhte kõrvalt sõpradega seksimine on minu arvates normaalne. aga kui sellega püütakse salaja korvata püsisuhte puudujääke, siis ei pruugi see olla normaalne ega jätkusuutlik plaaster püsisuhte marrastustele ja haavadele.

officer - 08.04.2008 kell 11:39

normaalsele inimesele on seks ja selle kvaliteet ikka väga(tegelt kõige!) tähtis ja sellel tasandil niiväga hakata maailmaparandama ja mõtlema, kas see kellegile kolmandale- neljandale- viiendale niiväga meeldib on vähemalt minu jaoks nõme

mmunk - 08.04.2008 kell 11:47

samas on ju jagatud rõõm topelt rõõm - said head seksi, ütle seda ka head seksi mittesaanud elukaaslasele ja olete mõlemad kohe palju rõõmsamad

anne51 - 08.04.2008 kell 13:08

Tsitaat:
Algne postitaja: nudol
Normaalne on see mida ise normaalseks pead.
Jah. Peaasi, et usud oma käitumise õigsusesse, siis ei kõiguta sind miski. Igaüks usub, mida tahab ja usk peab kange olema.

püksinahk - 08.04.2008 kell 14:07

Armukese pidamine ei ole normaalne.

fraibert - 08.04.2008 kell 16:03

kui normaalsetes tingimustes pidada ( kuiv küljealune, toit ja joogikauss ees) siis miks mitte lubada endale mõnda lemmikut pidada

sales - 08.04.2008 kell 17:57

Ise pean armukese olemasolu normaalseks sest ebanormaalne see ka pole, aga suhet, mille kõrvalt armukest peetakse tuleks küll ebanormaalseks pidada

Myrk - 08.04.2008 kell 19:01

Algne postitaja:sales

Ise pean armukese olemasolu normaalseks sest ebanormaalne see ka pole, aga suhet, mille kõrvalt armukest peetakse tuleks küll ebanormaalseks pidada

Selge, kokkuvõttes hea kui ta on olemas, aga suhtesse ei tohi teda lasta, muidu kisub asi kohe ebanormaalseks. Las ta siis õilmitseb, ja rõõmustab meid oma olemasoluga.

freelancer - 08.04.2008 kell 19:10

Tsitaat:
Algne postitaja: püksinahk
Armukese pidamine ei ole normaalne.

Küündimatule naisele truu olla on veel lollakam.

Myrk:

Äkki seletad lahti ____

D Selge, kokkuvõttes hea kui ta on olemas, aga suhtesse ei tohi teda lasta, muidu kisub asi kohe ebanormaalseks.

Huvitav oleks lugeda kuidas see välja näeks.

julianus - 08.04.2008 kell 19:14

Miks peaks elama koos küündimatu naisega.

freelancer - 08.04.2008 kell 19:16

Isiklikult minu praktikas see puudub-niiet ei oska vaielda.

Julianus:
Kui omad head ja mõnusat autot,siis vaevalt sa käid sita masinaga salaja sõitmas.

julianus - 08.04.2008 kell 19:22

Selge,selge . Ma mõtlesin, et endal selline mure!

Myrk - 08.04.2008 kell 19:30

Free mina ei mõelnud kohe midagi välja, lihtsalt mõtestasin lahti salese poolt esitatud versiooni, kus armukese omamine on normaalne. kuid suhe milles eksisteerib armuke on ebanormaalne.
Armukese roll suhtes rikub suhet.Olgu siis vaatamiseks, mitte kasutamiseks.

freelancer - 08.04.2008 kell 19:37

Üldtuntud tõdemus on ju see,et armuke on just see,kes maandab puudujäägi koduses intiimelus.Niisama vaadatavat armukest võib ju nimetada lihtsalt sõbraks või midagi sellist.Ja muidugi iseasi on see,kas see niisama vaatamine on ikka see milleks armukest võetakse või peetakse.

Myrk - 08.04.2008 kell 19:49

Ei usu ma, et need armukese pidajad miskit võidavad. See ikka liivale ehitatud ajutine ehitis. Suht mõttetu ja ebanormaalne. Võib ju ennast õigustada, ja partnerit süüdistada, minu arvates ikkagi elu keeruliseks elamine.

freelancer - 08.04.2008 kell 20:09

Ja milles näed sina väljapääsu olukorrast.Lihtsalt ühe faktori halvaks tembeldamine ei muuda ju midagi.Otsitakse ju ikkagi seda millest tuntakse puudust.Ja kui leitakse inimene kes suudab mõtteid silmadest lugeda -miks mitte.

kranz - 08.04.2008 kell 20:12

Tsitaat:
Algne postitaja: Fiona
No ega ikka ei ole selline suhe normaalne küll. Keegi saab ju petta...aga kui sa ise oleksid seeee naine kelle mees peab armukest?

Kui mees peab armukest on see naise süü ja kui naisel armuke,siis on see mehe süü.Tähendab,et midagi on peres väga valesti.

freelancer - 08.04.2008 kell 20:15

Esitaks sulle küsimuse.

Kui su partneril on armuke ja sa sellest teada saad,kas suudad tema poole pöörduda umbes nii:

Ma mõistan sind täielikult.Jah olen selles süüdi et sul on armuke ja lepin selle olukorraga.

kranz - 08.04.2008 kell 20:21

Tsitaat:
Esitaks sulle küsimuse.

Kui su partneril on armuke ja sa sellest teada saad,kas suudad tema poole pöörduda umbes nii:

Ma mõistan sind täielikult.Jah olen selles süüdi et sul on armuke ja lepin selle olukorraga.

Ma läheksin loomulikult endast välja,aga hakkaks ka mõtlema,et kus ma olen vea teinud,et asi nii kaugele läks.

tiivitaavi - 08.04.2008 kell 20:24

Leian,et midagi kasulikku ikka on

Ainuüksi kasvõi seepärast,et mees saab teada,kui hea on oma naine . Sest tõelised tegijad mehed ei jäta kunagi oma peret maha kallikese pärast

Armukest ei otsita alati asenduseks,vaid rohkem vahelduseks.Tegijad mehed ei pea ühte armukest üle kuu.

Abielus ei tohi kunagi unustada end loorberitele ja alati peab olema valmis muutusteks enda sees.Lihtsalt on valutum,kui hiljem haavu lakkuda.

Ps .kirjutasin myrgi vastust silmas pidades,vahepeal ilmus niipalju teksti vahele

freelancer - 08.04.2008 kell 20:25

See vastus oli juba see mida ootasin.
Äkki sa ennustad paljud nii mõtlevad.

officer - 08.04.2008 kell 20:29

Tsitaat:
Leian,et midagi kasulikku ikka on
Ainuüksi kasvõi seepärast,et mees saab teada,kui hea on oma naine . Sest tõelised tegijad mehed ei jäta kunagi oma peret maha kallikese pärast

Ei toetu küll isiklikule kogemusele,aga suurem võimalus on,et mees saab aru,kui vilets ta naine on ja milline berzee on ta olnud oma kunagises valikus

freelancer - 08.04.2008 kell 20:37

off
Äkki on selle pinnapealse valiku sundinud olukord kus enam ei viitsinud väljas keppimas käija vaid tuua objekt koju käeulatusse.Hiljem alles mõistsid et ei saa naist igal nädalal vahetada.

tiivitaavi - 08.04.2008 kell 20:43

Off
Ka nii võib mõelda,aga üldjuhul kui naine tahab meest tagasi ,siis ta peab hakkama ennast muutma ,mitte võitlema nagu emalõvi.
Minu kogemus ütleb,et paljudel armukestel on suur omamisinstinkt ja sellega nad tõukavad mehe pere juurde tagasi.
No üldiselt ei tasu kohe minna paanikasse,kui mehel on armuke.

Tagantjärele tarkus

tiivitaavi - 08.04.2008 kell 21:02

Tsitaat:
See vastus oli juba see mida ootasin.
Äkki sa ennustad paljud nii mõtlevad.

Selliseid asju ei saa ennustada,vaid igaüks peab selle teekonna omal moel läbi käima + järeldused.

Myrk - 08.04.2008 kell 21:37

Ma kipun offi viimase arvamusega ühinema. Sest mul on tunne, et selline variant oma headust tõestada, mulle ei sobi. Kuna võimalused pooleks, kas läheb, või tuleb tagasi. Ja küsimus: kas tahangi enam teda tagasi. Oht on, et see vahelduse otsimine ei jää viimaseks.

officer - 08.04.2008 kell 22:03

Tsitaat:
off
Äkki on selle pinnapealse valiku sundinud olukord kus enam ei viitsinud väljas keppimas käija vaid tuua objekt koju käeulatusse.

käeulatusse?mis see käsi sinna puutub

julianus - 09.04.2008 kell 05:35

Ei pea armukese pidamist õigeks, kuna oma kaaslase petmine on alatu. Ega vist ei soovikski sellise kaaslasega enam koos elada, keda oleks tarvis petta.
Tavaliselt tegelevad sellega amoraalsed inimesed.

sales - 09.04.2008 kell 09:23

Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Ja küsimus: kas tahangi enam teda tagasi. Oht on, et see vahelduse otsimine ei jää viimaseks.

Ega ei jäägi!
Kuid siin hakkab toimima veel ka nn. ketikoera süngroom - saanud abieluketist vallale on kindlam ketist üldse suure kaarega eemale hoida
Aga laiskusest ja mugavusest naise majjatoomine! No maeitea, free!? Tänapäeval on ikka trendiks teenuse sisseostmine vastavalt vajadustele

officer - 09.04.2008 kell 10:51

Tsitaat:
Algne postitaja: julianus
Tavaliselt tegelevad sellega amoraalsed inimesed.

millest sa seda järeldad

julianus - 09.04.2008 kell 11:44

Ei järeldagi, ma tean seda.

vaarema - 09.04.2008 kell 11:54

kas armukese pidamine on normaalne - jah, kui pead seda normiks.

anne51 - 09.04.2008 kell 14:07

Tsitaat:
Algne postitaja: kranz
Tsitaat:
Algne postitaja: Fiona

Kui mees peab armukest on see naise süü ja kui naisel armuke,siis on see mehe süü.Tähendab,et midagi on peres väga valesti.
Süü, süüdi, süüdistatav... Kohus määrab süü astme. Mees pole minu süüdistaja ja mina ei kõlba talle prokuröriks. Alatu on petta. Kui suu on risti nina all, siis võiks rääkida, enne kui asi "süüni" jõuab ja kohtusse lahutama minnakse. Kui ei oska rääkida ja mugavast pesast ka lahkuda ei viitsi, siis niisugune alatu sell võiks lõuad pidada ja edasi teenida nagu ütles ðveik.

freelancer - 09.04.2008 kell 17:28

Anne
Ja kuidas käituda siis kui on sellest räägitud,arutletud ja -mitte muhvigi ei muutu.Mida teha siis kui naine kujutab enesele ette,et seksiks on vaja ainult oma lestad laiali ajada.Mismoodi oma soove realiseerida "tsiteeriks Leediliblikat " kui mees peale meeletut minutist seksi küsib naiselt kas tollel ka hea oli.
Äkki jõuame jälle ringiga tagasi offi mõtteni,kus mainiti kahe küündimatu juhuslikku kokkusattumist.

whisper - 09.04.2008 kell 19:26

Tsitaat:

Ja kuidas käituda siis kui on sellest räägitud,arutletud ja -mitte muhvigi ei muutu.Mida teha siis kui naine kujutab enesele ette,et seksiks on vaja ainult oma lestad laiali ajada.Mismoodi oma soove realiseerida "tsiteeriks Leediliblikat " kui mees peale meeletut minutist seksi küsib naiselt kas tollel ka hea oli.
Äkki jõuame jälle ringiga tagasi offi mõtteni,kus mainiti kahe küündimatu juhuslikku kokkusattumist.
Kui on räägitud ja arutletud ja midagi ei muutu,siis on mõtekas lahku minna.
Kui lahku minna ei saa või ei taha,siis on see elu üks enesepiinamine.Kui südametunnistus lubab tuleb varem või hiljem mängu armuke.
Ise armukese pidamist normaalseks ei pea,aga kedagi hukka ka ei mõista.

ohakas - 09.04.2008 kell 22:36

kas armuke olla on õige või vale...
kui on kodus nii hea mees /naine no mida siis vaja kõrvalt vaadata
kui armukest vajatakse siis suhe ikka palju mäda
kuskil ( võõrsil)kõlas , et eesti naine külm ja kuiv
tegelikult ikka meestes viga , et ei suuda naisi käima lükata ja need kuidas see oligi kergelt lestu hargutavad
ja muidugi vastupidi kah

anne51 - 10.04.2008 kell 14:32

Tsitaat:
Anne
Ja kuidas käituda siis kui on sellest räägitud,arutletud ja -mitte muhvigi ei muutu.Mida teha siis kui naine kujutab enesele ette,et seksiks on vaja ainult oma lestad laiali ajada.
Mingil põhjusel on inimene selline. Võib-olla just partneri tõttu. Nooruse tõttu? Mingil X-põhjusel.
Ma ei tea, kas see on tema süü ja süü otsimisele ei ole mõtet aega raisata. Mina räägiksin oma soovidest, teeksin ettepanekuid. Ettepaneku koos õppida teeksin kindlasti.
Kui ta mingil X-põhjusel ei taha, ei suuda, siis tuleb lahku minna. Kui seks on nii tähtis. Mõnele ei ole - lepib ja ei lähe ka armukest otsima.
Päris kindlasti ei nõustu ma arvamusega, et armuke otsitakse ainult halva seksi pärast. Tänases Päevalehes on jälle lugeda imelist statistikat. 51% vene meestest seavad esikohale naise majandamis- ja perenaiseoskused. Arvate, et see essti meeste puhul on väga teistmoodi? Mina ei usu. Kui kodus on kehv perenaine, laisk naine, siis mees hakkab kõrvalt vaatama. Kui naisega on igav - naine ei taha väljas käia, on töönarkomaan jne. -, siis otsitakse huvitavamat.
tiivitaavi ütles õigesti, et abielus ei tohi ennast lõdvaks lasta. Kahjuks ei ole me keegi ideaalsed. Ikka eksitakse, väsitakse ja selle "süü" eest petma rutata on alatu. Saab ju küsida - ilma solvamata! - , et mis lahti on. Võib-olla on abi vaja. Enamasti ongi.

Andrew - 10.04.2008 kell 14:39

Ma arvan, et kui kogu elu oleks must ja valge, siis ei oleks ka seda foorumit siin olemas oma sellises olekus, nagu ta on.

officer - 10.04.2008 kell 15:24

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51

Päris kindlasti ei nõustu ma arvamusega, et armuke otsitakse ainult halva seksi pärast.

...armukene otsitakse ainult! halva seksi pärast,ainult!
Inimene,kellele seks pole reaalselt oluline(mitte ainult sõnades ja siin lääbustades!) on raskelt haige,seda ka psüühiliselt (see pole minu,vaid iga psüühikaõpetuse aabitsatõde!)

freelancer - 10.04.2008 kell 17:59

Peale offi postitust sooviks ma näiteks kindlasti lugeda Anne postulaate,mis puudutavad armukese otsimise vajadusi.

Mis puudutab Anne poolt väljaüteldud mõtet siis tahtmatult meenub muinasjutt kus tark,heasüdamlik ja ilus naine valis teemandite ja kulla asemel klaasikillud ja raua.Ainus mis mind vaevama jäi oli küsimus.Kas ta oli normaalne.
Viimane väide ei seondu konkreetselt ühegi indiviidiga.

skingirl - 10.04.2008 kell 21:49

olge nüüd spetsiifilsemad ja see,et te vaatate kõrvalt ja ise seda teind ei ole ja püüate kõike seda mõista, mis krdi pärast on keegi teine parem ja miks on ja milleks seda tehakse.
Seda tehakse sellepärast,et õnnelik olla, heas seksis on üks suur õnnevalemi komponent sees

anne51 - 11.04.2008 kell 12:54

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:

Päris kindlasti ei nõustu ma arvamusega, et armuke otsitakse ainult halva seksi pärast.

Inimene,kellele seks pole reaalselt oluline(mitte ainult sõnades ja siin lääbustades!) on raskelt haige,seda ka psüühiliselt (see pole minu,vaid iga psüühikaõpetuse aabitsatõde!)
Sel juhul on kõik mehed ja naised, kelle partner on armukest pidanud, raskelt haiged? Kas siin peitubki lahutuste kõrge protsendi põhjus? On ju räägitud, et eestlased on väga haige rahvas.

officer - 11.04.2008 kell 13:07

Jaaa,kui täiskasvanud inmesele ei ole oluline hea seks,siis on ta haige (minu arvates) ! Aga abielulahutuste % on suhteliselt väheinformatiivne näitaja...!

2mustikas - 11.04.2008 kell 18:59

Tsitaat:
Tsitaat:

Officer, kõik pole veel haiged , kes sexi ei taha. kasvõi vanemad inimesed. Ja ei usu, et sa paned pauk paugu järel terve öö , kui vanemaks jääd!

cetlyn666 - 11.04.2008 kell 20:16

Minu meelest ei ole see õige. Milleks olla koos mehe/ naisega ja siis sama aegselt pidada armukest?

qwer - 11.04.2008 kell 21:09

on küll jh, see käib asja juurde

flyygel - 11.04.2008 kell 21:27

OT.
Lihtsalt küsiks :kui sexite armukesega,kas abielusõrmused panete selleks ajaks öökapile?

reheline - 11.04.2008 kell 21:46

Abielu ühe naisega? Monogaamia? Nalja teete? Keegi mõtles selle välja ja nüüd olevat eesti rahvas haige! Ega see aju areng inimesel nüüd igas asjas küll kasuks pole tulnud. Päris haigeid asju on inimliigile külge vägistatud.

anne51 - 18.04.2008 kell 10:46

Tsitaat:
Peale offi postitust sooviks ma näiteks kindlasti lugeda Anne postulaate,mis puudutavad armukese otsimise vajadusi.

Mis puudutab Anne poolt väljaüteldud mõtet siis tahtmatult meenub muinasjutt kus tark,heasüdamlik ja ilus naine valis teemandite ja kulla asemel klaasikillud ja raua.Ainus mis mind vaevama jäi oli küsimus.Kas ta oli normaalne.
Viimane väide ei seondu konkreetselt ühegi indiviidiga.
Me oleme mõlemad oma postulaate (võõrsõnade leksikon: formaalselt tõestamata põhieeldus) korduvalt esitanud. Ei ole ka sina oma seisukohti selgitanud, seisukohtade põhjusi loetlenud, analüüsinud, allikatele viidanud. Ei ole võimalik kangutada täiskasvanud inimeste väljakujunenud maailmavaadet.

officer - 18.04.2008 kell 13:01

Jahh,mulle on ka mitmed naised kurtnud,et free ainult formaalselt s.t.mitte reaalselt kepib !

sossuke - 18.04.2008 kell 14:18

fenomenaalne oskus, peaks mainima!

sissy84 - 18.04.2008 kell 15:10

Tsitaat:
Tsitaat:
Anne
Ja kuidas käituda siis kui on sellest räägitud,arutletud ja -mitte muhvigi ei muutu.Mida teha siis kui naine kujutab enesele ette,et seksiks on vaja ainult oma lestad laiali ajada.
Mingil põhjusel on inimene selline. Võib-olla just partneri tõttu. Nooruse tõttu? Mingil X-põhjusel.
Ma ei tea, kas see on tema süü ja süü otsimisele ei ole mõtet aega raisata. Mina räägiksin oma soovidest, teeksin ettepanekuid. Ettepaneku koos õppida teeksin kindlasti.
Kui ta mingil X-põhjusel ei taha, ei suuda, siis tuleb lahku minna. Kui seks on nii tähtis. Mõnele ei ole - lepib ja ei lähe ka armukest otsima.
Päris kindlasti ei nõustu ma arvamusega, et armuke otsitakse ainult halva seksi pärast. Tänases Päevalehes on jälle lugeda imelist statistikat. 51% vene meestest seavad esikohale naise majandamis- ja perenaiseoskused. Arvate, et see essti meeste puhul on väga teistmoodi? Mina ei usu. Kui kodus on kehv perenaine, laisk naine, siis mees hakkab kõrvalt vaatama. Kui naisega on igav - naine ei taha väljas käia, on töönarkomaan jne. -, siis otsitakse huvitavamat.
tiivitaavi ütles õigesti, et abielus ei tohi ennast lõdvaks lasta. Kahjuks ei ole me keegi ideaalsed. Ikka eksitakse, väsitakse ja selle "süü" eest petma rutata on alatu. Saab ju küsida - ilma solvamata! - , et mis lahti on. Võib-olla on abi vaja. Enamasti ongi.

Arvan samuti,et armuke ei otsita ainult halva seksi pärast. Tean inimest kes vabandab sellega oma kõrvalepõikeid välja aga tean,et tegelikult on talle armukese pidamine sellepärast oluline,et see on põnev.Põhiline on talle põnevus, adrenaliin ja see,et need naised on uued ja jälle on tal see nn algus aegade armumise effekt ning flirt.
Mehed üritavad oma südametunnistust hoida puhtana põhjendades,et naine on süüdi ja seks on halb. Tegelikult on osadel meestel vaid jahiinstinkt väga suur ja nad ei taha ennast süüdi tunda. Aga õnneks on ka käputäis mehi kes hindavad suhet ja naist rohkem ning ei käi samal ajal teistel jahimaadel .
Kõige huvitavam on veel see,et kui öelda sellele mehele,et räägi naisega ja minge nõustamisele ning lõpeta ära need vasakule panekud siis millegi pärast on õhust lausa tunda seda mehe nukrust(kurbust).Ühesõnaga neile meeldibki see põnevus ja nad on rahul,et saavad süüdistada oma naist selles,et ta pole piisavalt hea ning saavad otsida oma põnevust.

Ma ei pea normaalseks armukese pidamist kuna leian,et ise ma ei tahaks olla selle inimese nahas keda petetakse.Leian,et kui suhe on tõesti nii HALB,et on vaja armukest siis targem oleks see halb suhe lõpetada.

freelancer - 18.04.2008 kell 20:37

Tsitaat:

Me oleme mõlemad oma postulaate (võõrsõnade leksikon: formaalselt tõestamata põhieeldus) korduvalt esitanud. Ei ole ka sina oma seisukohti selgitanud, seisukohtade põhjusi loetlenud, analüüsinud, allikatele viidanud. Ei ole võimalik kangutada täiskasvanud inimeste väljakujunenud maailmavaadet.

Vot nüüd oled sa küll natuke üle pingutanud.Eriti selles,et ma pole oma seisukohti põhjendanud.Praktiliselt olen seda teinud alati.Olgu nad siis kasvõi paljudele vastuvõetamatud.Mis puudutab aga armukese otsimist siis naised oma eneseuhkuses ei suuda endale teadvustada,et mees on üldjuhul liiga laisk ja mugav selleks,et leida endale partner kes tema intiimvajadusi samaväärselt kui kodus realiseerb.Valdav enamus aga lihtsalt ei saa enesele seda mõistmist lubada.Vastasel juhul ei jääks nad petetuks.Olen korduvalt analoogilistes teemades toonud võrdluseks auto.Mees ei istu vabatahtlikult sita masina rooli kui ta on harjunud sõitma hea autoga.Veel nõmedam oleks sinna sitta autosse istuda kui see masin asub eesti teises otsas.No lihtsalt ei tehta seda.
Kui nüüd tagasi tulla armukese pidamise juurde,siis toob see tahes tahtmata kaasa lisakoormusi ja kohustusi.Ja kui need kohustused ja koormused ei kompenseeri seda mida leitakse siis seda liitu lihtsalt ei sünni.Niisama ei sünni maailmas midagi.Muidugi ei välista see ka indiviide,kes käivad lihtsalt kedagi kuskil panemas.See on aga rohkem halastusseksi valdkonda kuuluv.Abielumehel pole vaja käija enesele tõestamas ,et tal veel seisab-seda võib edukalt teha ka kodus.Selleks pole vaja minna kaugele ja riskida vahelejäämise ja abielu saatusega.
Ma ei väida et armukese pidamine on normaalne kuid teinekord on see ainus mis asju kontrolli all hoiab.

julianus - 19.04.2008 kell 10:37

See auto näide on muidu päris hea, aga mina näen küll seda vastupidiselt. Pigem on ikka kodus see vana auto ja vahepeal soovitakse ka korralikuga sõita.
Minu arust on armukese pidamine sõprade ees eputamiseks. Umbes nii: minul on, aga sinul könnil ei ole!

flyygel - 19.04.2008 kell 11:02

Seltskonnas on alati keegi,kellele meeldib oma armukestest rääkida

muhhin - 19.04.2008 kell 13:24

Siga võib pidada, aga armukest pead paremini kohtlema, kui oma elukaaslast

hallhiir - 19.04.2008 kell 13:26

kui ikka suhe on korras,siis pole armukest ju üldse vaja pidada. järelikult on suhtes midagi mäda
ma ei tea, ise hakkaks küll ainult sellisel juhul armukeseks, kui see mees oleks megarikas ja heldekäeline. ostaks korteri(maja), auto...jne

flyygel - 19.04.2008 kell 13:58

Väga praktiline lähenemine
aga mida vastu pakud

hallhiir - 19.04.2008 kell 15:07

hakkan armukeseks

julianus - 19.04.2008 kell 15:14

Tundub küll, et raha eest saab kõike, ka armukese.
Jlmselt vaesem mees ei saagi armukest pidada, kuna keegi ei taha teda.

susanna - 19.04.2008 kell 15:42

tänapäeval öeldakse armukese kohta sponsor, nii, et kes heast tahtest tundeid ootab, siis peab ennem esinema kellegi teisena ja maad sondeerima, kui ei taha lüpstavaks saada.

flyygel - 19.04.2008 kell 15:45

peab hoolikalt valima,et väljapressimise ohvriks ei lange

nudol - 19.04.2008 kell 16:15

Armukese pidamine on osade inimeste erivajadus ja ega sellepärast pea veel rikas olema, vaesed leiavad endale samuti omasuguste hulgast armukesi.

freelancer - 19.04.2008 kell 22:04

Tsitaat:
Algne postitaja: susanna
tänapäeval öeldakse armukese kohta sponsor, nii, et kes heast tahtest tundeid ootab, siis peab ennem esinema kellegi teisena ja maad sondeerima, kui ei taha lüpstavaks saada.

Mulle meeldib Susanna vaatevinkel.Ainut et sponsori omamine kisub kuidagi nagu prostitutsiooniks.Lihtsamalt väljendades mina saan lilli ja ninni nänni aga sina võid mu keha kasutada keppimiseks.See tähendab ,et müüd oma keha materjaalsete väärtuste eest.Kuna aga ükski naine ei suuda end hooraks pidada siis kindlasti tuuakse nüüd mingid muud asjaolud et jumala pärast ei seataks ühele pulgale hooraga.

Julianus.
Ikkagi jõuame välja sinnani,et armuke võetakse valdavalt selleks et mitte "roostetava ja õli alt tilkuva autoga sõita ainult siis kui head ja korraliku nurrulööva mootoriga autot pole võtta.Ja kohe kindlasti ei käida seda ilusat autot ainult lapiga pühkimas ja kaemas vaid ikka sõitmas.

Hallhiir
Selleks et endale midagi saada,tueb teatud asju ka endast anda.Ja anda kindasti mitu korda paremini kui mehe abikaasa vastase juhul saab need asjad seadusik naine mitte sina.Riista enda sees soojendamise teenuse eest vaevat maja ja auto antakse.Võibolla lilli kuid sedaka selleks et nii tehtakse.

Leni - 19.04.2008 kell 23:08

nii keeruline, kuhu jääb siiras armastus armukese vastu?

*isiklikult elan mingisuguses illusoorses paraleellmaailmas ja kujutan ette, et armukest peetakse vahel ka sellepärast, et kaks konkreetset inimest tähendavad teineteisele midagi mingis ulatuses, kuigi üks või mõlemad on seotud.

Armukest võiks ikka armastada ja konkreetselt teda, mitte ainult noort liha vm. Elementaarne viisakus mu meelest.

flyygel - 19.04.2008 kell 23:13

Aga kui vahest ei suuda armastada isegi oma elukaaslast,siis lohutuseks armukest,no pole niivõrd kogemust

renet - 19.04.2008 kell 23:27

Mis sa elad taga siis, kui ei armasta? Ja mis mõttes lohutuseks armukest? Armastad lohutuseks? Wtf on lohutuseks armastamine?

susanna - 20.04.2008 kell 10:47

Tsitaat:
Ainut et sponsori omamine kisub kuidagi nagu prostitutsiooniks.

tegelikult see ongi prostitutsioon, müüakse oma keha nänni saamise eesmärgil.
kes põhjendab sellega, et tunded on mängus, kes sellega, et ei armasta oma abikaasat/elukaaslast...kellele on seiklus.
selge on see, et tasuta ei saa siin ilmas midagi.

Sybill - 20.04.2008 kell 10:55

Freelanceri kirjeldatud auto omanikele ongi paras nende enese romu, sest muud nad ei vääri :/
Ega auto pole süüdi, kui juht ta ära hooranud on - õli ei vaheta, hoolduses ega pesulas ei käi küll aga vahib autosalongis müüdavaid autosid ilase suuga.

Sry, et mind ajavad marru mõned free ¹ovinistlikud ja kohatud võrdlused

flyygel - 20.04.2008 kell 12:23

to renet:lohutuseks ,kui oma naine plärtsub , kuid nüüdseks ei ela me enam koos .

renet - 20.04.2008 kell 12:51

See oli retooriline küsimus.

New - 20.04.2008 kell 13:00

kui armuke on normaalne, siis võib teda ka pidada
kõik on inimesetaga

saxo - 20.04.2008 kell 18:51

Tsitaat:
kertu,sellele küsimusele saad ainult ise vastata! Mina arvan,et paljudel juhtudel on!

minu teada on ka neid juhtusid palju,millega võib armukeseks hakkamist põhjendada,kuid need on odavad naised,kes hakkavad armukesteks

ullike - 21.04.2008 kell 03:11

Tsitaat:
Algne postitaja: saxo
need on odavad naised,kes hakkavad armukesteks

Kas siin on jälle mingi teema mehe võtmise kasumlikkusest a la mercurya?

nudol - 21.04.2008 kell 15:25

Tsitaat:
,kuid need on odavad naised,kes hakkavad armukesteks

Või siis väga targad, kui mehe rahakott ikkagi väga paks on.

skingirl - 21.04.2008 kell 17:32

Tsitaat:
Tsitaat:

minu teada on ka neid juhtusid palju,millega võib armukeseks hakkamist põhjendada,kuid need on odavad naised,kes hakkavad armukesteks

mis kas armastus teeb kedagi kohe odavaks?
mis sa ise oled mingi kullatükk hmm
sa oled kindel ,et sind ei peteta

freelancer - 21.04.2008 kell 19:09

Tsitaat:
Algne postitaja: Sybill
Freelanceri kirjeldatud auto omanikele ongi paras nende enese romu, sest muud nad ei vääri :/
Ega auto pole süüdi, kui juht ta ära hooranud on - õli ei vaheta, hoolduses ega pesulas ei käi küll aga vahib autosalongis müüdavaid autosid ilase suuga.

Nad võivad ju sind marru ajada,kuid nad on täpselt võrdväärsed selle teemaga.Huvitav oleks muidugi teada millises kohas nad muutuvad kohatuteks kuigi on elust enesest..See kui naisterahvas enda keha moosipiruka või millegi hinnalisema eest müüb ja seda sponsorluseks nimetab,on normaalne.Olgugi ,et tegu on juriidiliselt prostituut-kliendi suhtega.
Millegipärast kipume hirmsasti taga ajama ja hukka mõistma tagajärge,andmata enesele aega süüvida põhjuste poolele.Võibolla alustaks põhjustest,mis millegini välja viivad.

Mis puudutab võrdlust autodega siis täpselt nagu mõned autod on sündinud sapikateks ja ladadeks nii on ka teised autod sündinud mersudeks ja leksusteks.Ja olgugi ,et nad kõik on sündides uued, lihtsalt mõned ei kesta keskonda,kus neid ekspluateeritakse.Võidavad tugevamad.

PS
eriti meeldis mulle see lõik:

Võtan seda kui komplimenti.

officer - 21.04.2008 kell 19:13

jaaa,free oli ENSV ajali linnalähedase kolhoosi "Tee Kommunismile" partorg ja sõitis mitte zapakaga vaid volgaga

freelancer - 21.04.2008 kell 19:24

Off
"9 mai" oli kolhoos

http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=1742

julianus - 21.04.2008 kell 22:10

Tsitaat:
...need on odavad naised,kes hakkavad armukesteks

Jagan ka sama seisukohta, kuna mõningad naised, kes mehele pole saanud, hakkavad lohutuseks mõne rikka mehe armukeseks.

Leni - 21.04.2008 kell 22:58

Te olete kõik nii kalestunud ja abs. ei usu, et inimesed võivad suhelda ka muudel põhjustel peale ühelt poolt raha ja teiselt poolt parema seksi, kui kodust saab?

Küsiks uuesti, et kas armastada on võimalik ainult oma meest/naist? Kas armuke või kellegi teise mees/naine on alati ainult mingi vahend, keda üheks või teiseks tarbeks ära kasutatakse?

Minu elus ei ole.

Pipilota - 21.04.2008 kell 23:03

voib armastada mitut inimest korraga. vahel lihtsalt juhtub nii, et keegi, kes ei tohiks, satub su ellu. alati ei onnestu koike kaine peaga votta.

freelancer - 22.04.2008 kell 00:04

Leni

Ma hea meelega küsiks vastu-

Kas kõik inimesed kes kuuluvad su vastassugupoolde ja kellega sul on hea ja usaldusväärne suhe on armukesed.Minu arust tehti siin juba ammu vahe vahele,kes on armuke kes sõber.Kui räägime armukesest siis vähemalt valdav enamus eeldab ka intiimläbikäimist.Moraalijüngrid on siin üheselt välja öelnud,et inimene kellega pole intiimsuhet on sõbrad.Samuti on ka välja öeldud et sõpra ei saa armastada samamoodi nagu oma elukaaslast.Samuti on siit läbi kõlanud mõte et abielus inimese abieluväline armastus on tabu ja kvalifitseeritakse kui usalduse kuritarvitamist ja eeldust petmisele.
Võibolla oleks õigem leida mingi määratlus sõnale armuke enne kui hakata arutlema selle statuudi üle.

officer - 22.04.2008 kell 06:31

Tsitaat:
Algne postitaja: Leni
Küsiks uuesti, et kas armastada on võimalik ainult oma meest/naist? Kas armuke või kellegi teise mees/naine on alati ainult mingi vahend, keda üheks või teiseks tarbeks ära kasutatakse?
Minu elus ei ole.

siin mõned vürtspoodnikud,kelle jaoks on kõik müüdav ja kaalutav,arvavad,et on
Ja arvavad siin nii just kibestunud (keda siin uskumatult palju) (härras?)mehed

muhhin - 22.04.2008 kell 07:07

Tsitaat:
Moraalijüngrid on siin üheselt välja öelnud,et inimene kellega pole intiimsuhet on sõbrad.Samuti on ka välja öeldud et sõpra ei saa armastada samamoodi nagu oma elukaaslast.Samuti on siit läbi kõlanud mõte et abielus inimese abieluväline armastus on tabu ja kvalifitseeritakse kui usalduse kuritarvitamist ja eeldust petmisele.
Võibolla oleks õigem leida mingi määratlus sõnale armuke enne kui hakata arutlema selle statuudi üle.

See karp jääb mulle väikseks!
Armuke =intiimsõber?

Leni - 22.04.2008 kell 08:55

free,
kustkohast sa lugesid välja, et ma seksi armukesesuhte juurde kuuluvaks ei pea? Kui see miskitmoodi mu postitusest aimdus, siis palun väga vabandust ja täpsustan, et loomulikult pean. (Kuigi sõpru võib ka armastada ja see piir sõpruse ja intiimsuhte vahel on nagunii kohati õhuke ja nii edasi, aga see ei ole üldse see teema siin.) Ülejäänu jääb kõik endiseks.

Muide, kui sa tegid selle järelduse mõne mu eelneva avalduse põhjal mu oma suhetest, siis ma olen sellest ajast mitu korda muutunud. Täpsemalt, mu suhted. Enam täpsemaks ei lähe.

freelancer - 22.04.2008 kell 17:52

Leni
Ma ei appeleerinud mitte sinupoolsele väljaütlemisele vaid foorum mõtteeliidi killukestest kogutud nüanssidele.Kui sind häiris see,et pikkisin teksti su kasutajanime siis võin selle asendada millisega iganes.Küsimus mida esitatakse pole alati rünnak vaid teemaarenduse laiendamine.Kuna soovisin selles arenduses meelsasti lugeda ka konkreetselt sinu arvamust,siis lisasin su nime.Edaspidi olen hoolikam ja saadan privaatteate.

Leni - 22.04.2008 kell 18:15

Noh, tore, kuna sa küsisid vastu siis mulle jäi niisugune mulje, et justkui oleks too vastuküsimus tingitud minu küsimustest. Aga see selleks.

Vastan meeleldi. Pean armukeseks inimest, kellega seksitakse salaja väljaspool mingisugust teist n.ö. "päris" suhet, kas siis kooselulist või abielusuhet. Kõikvõimalikke platoonilisi armastusi armukesteks lihtsuse huvides igaks juhuks ei pea, kuigi mõnega võib see vahetegemine minna kole keeruliseks läheduseastme pärast. Samuti ei pea armukesesuhteks üldiselt n.ö. avatud suhteid, kus kõik osapooled teavad, kes kellega seksib, sest see on juba midagi muud.

Küsiks nüüd omaltpoolt vastu või uuesti: kas ei ole võimalik, et ülalkirjeldatud definitsioonile vastavat armukest peetakse ka muudel põhjustel kui et rentaablim kere ja värskem värv? Ja kas ei ole näiteks võimalik, et seesamane definitsioonile vastav armuke on vastavas armukesesuhtes millegi muu pärast, kui finantskasu?

(Kui tekib küsimus, et mis see muu asi võiks minu meelest olla, siis küsiks jällegi vastu, et miks üldse inimesed lähedasi iskiklikke suhteid loovad, ka neid "ametlikke" suhteid?)

mmunk - 22.04.2008 kell 22:37

mõlgutus a la mmunk,

armukese soetamine mingil muul eesmärgil kui maha ja taha on üsna ebatõenäoline, sest seks sisaldavab igapäevastest tegemistest kõige rohkem energiat (jätan raevumise siinkohal arvesse võtmata). seega laseb sunnitud kuivalolek palju tõenäolisemalt "korgid läbi" kui miski muu. see on kausaalne pool.

ma ei oska lambist nimetada ühtki mitteseksuaalsetest vajadustest tingitud suhet, mida kaaskondsed nimetaksid armukese omamiseks. see on moraalne pool.

armukese motivatsioonipaketi pingerida ei oska kommenteerida. ilmselt on miski selles suhtes temalegi kasulik-vajalik. seksihimu? kättemaks armukese pidaja tegelikule elukaaslasele? majanduslik huvi?

Leni - 22.04.2008 kell 23:45

Nojah, kui ei ole olnud siis ei tea, võib-olla nii?

Armukest ja kindlasti mitte võetud poolt alati ei otsita mingi vajaduse katmiseks. Vastav suhe lihtsalt tekib. Nagu mistahes muu suhe. Ma ei hakka tooma näiteid elust, eriti kuna need oleks minu elust, aga imelikul kombel ei ole alati mõõdetavad-kaalutavad kasud sees.

mmunk - 23.04.2008 kell 08:29

Tsitaat:
*isiklikult elan mingisuguses illusoorses paraleellmaailmas ja kujutan ette, et armukest peetakse vahel ka sellepärast, et kaks konkreetset inimest tähendavad teineteisele midagi mingis ulatuses, kuigi üks või mõlemad on seotud.

mis omadused muudavad eelkirjeldatu pigem armusuhteks (viide teema pealkirjale) kui sõbrasuhteks? äkki oleks lihtsam nöukest suhet kirjeldada märksa vähem lahterdava 'lähisuhte' mõistega? minul on/tekib ka lähisuhteid, kuigi olen ise seotud ja selle kinnituseks sibab kaks röövikut kodus ringi. kui keegi sunniks mind lähedasi naisi kuidagi nimetama, siis nimetaksin neid ikkagi pigem sõpradeks kui armukesteks. hoolimata sellest, et neist suhetest puuduvad vaid väga suured elulised kohustused teineteise ees (ühine pere, kodu, laen vms). kõik muu liigub kahe või enama inimese vastutustunde ja vajaduste vahel vabalt.

sales - 23.04.2008 kell 09:30

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
Tsitaat:
Tsitaat:

mis kas armastus teeb kedagi kohe odavaks?
mis sa ise oled mingi kullatükk hmm
sa oled kindel ,et sind ei peteta

See kas armuke on võetud ja peetud odav või kallis sõltub võtja rahakotist sest eks ikka eesti keeles on "pidamine" seotud loomapidamisega ja seal vaatavad ikka kõikvõimalikud seltsid ja inspektsioonid üsnagi täpselt, et peetul kõht täis ja eluase korras ja muidu hoolitsetud...

Leni - 23.04.2008 kell 10:48

Tsitaat:
Algne postitaja: mmunk
äkki oleks lihtsam nöukest suhet kirjeldada märksa vähem lahterdava 'lähisuhte' mõistega?
Mulle see sobib, aga valdav enamus karjuks kohe, et sõpradega ei seksita ja teatud väiksem osa välistab üldse seotud inimese mingisugused emotsionaalselt liiga lähedased (kas või seksivabad) sõprused vastassoost inimestega. Mispärast "peetaksegi" väljaspool nö pealiini suhet asuvaid emotsionaalselt ja/või seksuaalselt laetud lähisuhteid enamasti võimalustmööda salaja ja nimetatakse armukese-suhteks.

Tulles tagasi selle juurde, et kas see on normaalne, siis seda on võimalik normaalselt kogeda ja elada.

Sybill - 23.04.2008 kell 11:30

Tsitaat:
...Mis puudutab võrdlust autodega siis täpselt nagu mõned autod on sündinud sapikateks ja ladadeks nii on ka teised autod sündinud mersudeks ja leksusteks....

Freelancer
Eks ta nii ole jah, et mõned mehed on sündinud mersuga sõitma samas kui teised võivad sellest vaid unistada. Vahel võivad viimased ju kaupluses ka leksust näppimas ja ehk isegi proovisõitu tegemas käia aga ei rohkemat Elu on karm

anne51 - 23.04.2008 kell 12:38

Tsitaat:
Tsitaat:

Vot nüüd oled sa küll natuke üle pingutanud.Eriti selles,et ma pole oma seisukohti põhjendanud.Praktiliselt olen seda teinud alati.
mees on üldjuhul liiga laisk ja mugav selleks,et leida endale partner kes tema intiimvajadusi samaväärselt kui kodus realiseerb.
Muidugi ei välista see ka indiviide,kes käivad lihtsalt kedagi kuskil panemas.See on aga rohkem halastusseksi valdkonda kuuluv.
Kui põhjenduseks on viide mingile muinasjutule ja autopededele, siis ei pea ma seda piisavaks. Need on sinu arvamused ja sellistena ka vastuvõetavad.
Selleski postituses toodud postulaadid vajaksid tõestamist, aga milleks - me oleme ju tegelikult ühte meelt. Sa tunnistad ju, et on "indiviide, kes käivad lihtsalt kedagi kuskil panemas.
Ma ei plaaninud sõna võtta selles äraleierdatud teemas, aga ärgitas mind sõna "süü" kranzi postituses.

MorganLaFey - 23.04.2008 kell 15:09

Arvan, et see sõltub inimestest. Kui näiteks armuke on paaril võetud kokkuleppe alusel, siis ei näe probleemi. Kui armuke on juba kõrvalt, teise teadmata, siis tekivad sinna juurde igasugused austuse jms küsimused.

sossuke - 23.04.2008 kell 15:59

väga huvitav vaatenurk.
kui mina abikaasana olen igati poolt, et mees armukest peab, siis austus minu vastu ainult kasvab eneseaustus samuti või?
või on meil üks armuke kahepeale?

MorganLaFey - 23.04.2008 kell 16:09

Minu jaoks sellisel juhul näiteks loeb ausus.
Võib ka kahepeale olla

Kui sa eelistad seda, et mees peab sinu selja taga armukest, siis muidugi. Ega ma seda ka pahaks pane.
Samas ma ise sellist asja ei tolereeri. Pigem loeb see, kui inimene tunnistab end sellisena, nagu ta on.

Näiteks minu enda jaoks ei ole see normaalne. Peab ikka midagi puudu olema kodus. Aga samas ei saa ma veel enda arusaamade alusel hukka mõista kõiki neid, kes mingil põhjusel (ja tõesti...kaaslase nõusolekul) armukese otsivad.

julianus - 23.04.2008 kell 22:20

Armukest on vaja ilmselt vanematele inimestele, kellel suhtes armastust enam pole, aga ikkagi tahaks kedagi armastada. Minu jaoks on täiesti arusaamatu, et alles koos elama hakanud inimestel peaks armuke olema. Kui selline vajadus siiski on, siis on vale partner valitud.

renet - 23.04.2008 kell 22:59

Miks ei peaks olema võimalik korraga mitut inimest armastada?

Myrk - 24.04.2008 kell 08:50

Algne postitaja:renet

Miks ei peaks olema võimalik korraga mitut inimest armastada?

-----------------------------------------------------------------
Vastaks nagu reklaamis kuskil oli, On, on võimalik. Ei see pole võimalik, see on uni, muidugi on uni, aga kui ilus.

MorganLaFey - 24.04.2008 kell 11:42

On küll võimalik mitut armastada, vähemalt kahte küll.
Lõpuks tekib (ehk mitte kõigil) väike probleem sellega, et kas need teised on nõus jagatud armastusega.
Ehk siis see võib elu keeruliseks teha.

hulkurtom - 24.04.2008 kell 11:49

Miks te seda "armastust"igalepoole topite?
Pikkade kooseluaastate jooksul tekkib lihtsalt sportlik huvi vööraste neiste vastu. Ja samuti tuleb ka oma EGO upitada,et mis mees ma siis olen kui isegi armukest eijaksa pidada

Myrk - 24.04.2008 kell 14:08

Ah või sport No nii siis, kiiremini, kõrgemale, kaugemale ja mida rohkem sellele medal.
Vaatan selliseid sportlasi,läbi kuulikindla klaasi aint.

freelancer - 24.04.2008 kell 18:07

Veel kavalam oleks valida armuke samasooline.Siis ei tekkiks kahtlust kui Mardiga malet mängimas käid või Annikaga shoppad.Nimed suvalised.

Safo - 24.04.2008 kell 19:49

Kui üldse armukest võtta,siis peab ta olema noorem ja oma käpa järgi koolitatud,no mõtlen siin sexi.Selline seisukoht siis minu, kui naise poolt

Lilled ja ¹oks on tühiasi,aga uhised väljasõidud ja spaa külastused.Mitte lihtsalt ratsionaalne sex

kranz - 26.04.2008 kell 20:23

Kas armukest saab siis kuskilt võtta?Kus neid saada oleks....kas on kuskil mõni armukeste varjupaik-ma võtaks ka paar tükki.

susanna - 26.04.2008 kell 20:26

milleks võtta?
kui on vajadus, elagu siis armukesed koos perega koos:kaoks salatsemine, rahakulud oleks väiksemad ..kõik oleks õnnelikud.

julianus - 26.04.2008 kell 21:17

See on küll päris hea ettepanek, aga minu arust võiks armukese ja prostituudi vahele vabalt võrdusmärgi tõmmata.

reheline - 26.04.2008 kell 21:24

Vaidlen vastu. Usun et armukese vastu on ka mingid tunded. Prosti vastu tundeid ei ole. Kui on, siis ei võeta teda prostina. Ja veel- armukesega lubatakse tavaliselt kunagi abielluda. Prostile lubatakse seda harva ja mällu joodud peaga.

julianus - 26.04.2008 kell 21:37

Armuke teab tegelikult, et temaga ei abielluta, sest mees on isegi abielus.
Prosti ja armukest võrdlesin sellepärast, et mõlemal juhul tuleb seksi eest raha välja käia. Arvan, et armukese peale kulub isegi tunduvalt rohkem.

Safo - 26.04.2008 kell 21:39

Jahh,eriti kui armuke osutub väljapressijaks

julianus - 26.04.2008 kell 21:43

Tavaliselt nad sellised ongi.

reheline - 26.04.2008 kell 21:47

Tea need armukesed midagi, alati loodetakse "portsu otsa" sattuda. Kes on armuke? Tal on elus samasugused puudujäägid nagu armukese pidajalgi. Prost teeb lihtsalt tööd.

Safo - 26.04.2008 kell 21:49

Tsitaat:
Algne postitaja: tuhvlipealne
Olen hetkel ise armukeseks ja pean tõdema, et eriti meeldiv tunne see pole kahjuks...ei leevenda seda tunnet ei armastus mehe vastu, ei superhea seks, koosoldud aeg, ka mitte teadmine, et mees oma naisega voodit ei jaga, ega ka mitte hingesugulus (mida vähemalt mina tunnen, rääkinud me sel teemal pole)...paha tunne on ikkagi...

Õnnetu hing,kes annab aga midagi vastu ei saa.
Küsiks ,milleks siis olla armuke?

reheline - 26.04.2008 kell 21:57

Sest monogaamia pole inimliigile omane.

susanna - 26.04.2008 kell 21:58

Tsitaat:
Algne postitaja: tuhvlipealne
ka mitte teadmine, et mees oma naisega voodit ei jaga ...

see on vaid mesijutt sinu kõrvadele
mida kõike armunud inimene ei usu.

Leni - 27.04.2008 kell 08:17

Tsitaat:
Prosti ja armukest võrdlesin sellepärast, et mõlemal juhul tuleb seksi eest raha välja käia.
Esiteks, kust selline avaldus? Miks sa nii arvad? Kõik armukesed ei otsi "sponsorit".

Teiseks, kui sa mõtled tavalisi tähelepanuavaldusi või raha, mis lihtsalt kulub, siis mismoodi on vabade inimeste vaheline suhe erinev? Kui omal kodus naist ei oleks ja aretaksid mingisuguseid täiesti legaalseid (naist ju pole) suhteid, siis ei kulutaks nende naiste peale sentigi?

Myrk - 27.04.2008 kell 09:00

Armuke teab tegelikult, et temaga ei abielluta, sest mees on isegi abielus

Ei noh, ma küll ei julgeks väita, et abielu see püha lehm on, mis takistaks armukesega abiellumast. Väidaks,et mõnede armukestega ei abielluta. Juhuseid küll ja küll kus armukesega leivad ühte kappi pandud.

Ja Lenile vastaks, et vallaliste inimeste vahel armukeseks olemine ikka midagi muud. Seal võib ka ilma raha välja käimata hakkama saada. Ja antud olukorras, see täiesti normaalne.

Leni - 27.04.2008 kell 09:16

Armukese-suhtes võib ka täiesti vabalt ilma raha välja käimata hakkama saada. (Siia käib nüüd näide elust, mille ma jätan välja kirjutamata.)

Samas on teatud sort inimesi, kelle meelest armukese "pidamisega" kaasnevad mingid kindlad võrgutamis-kulud ja ma väidan, et kui juba on selline hoiak, et tuleb kulutada, siis ei ole vahet, kas ollakse ise seotud või mitte, siis kulutatakse nagunii.

Ja armukesest või -vaba mehe puhu- niisama võrgutisest ei tee see prosti.

officer - 27.04.2008 kell 13:13

Tsitaat:
Prosti ja armukest võrdlesin sellepärast, et mõlemal juhul tuleb seksi eest raha välja käia. Arvan, et armukese peale kulub isegi tunduvalt rohkem.

sry,aga ma ei saa aru,miks seda rahateemat kogu aeg siia topid Võibolla sul puudub kogemus,aga on olemas ka lihtsalt mõlemapoolne väga hea seks .... kahju,kui sa sellest aru ei saa või ei taha saada

julianus - 27.04.2008 kell 14:45

Minu arust peab armukest kogu aeg sponsoreerima, muidu ta lihtsalt läheb kellegi teise juurde. Kui mõni väidab, et kõik pole sellised, siis paluks mulle ka ühte sellist tutvustada.
lisatud: majanduslikust seisukohast võttes on õigem naist vahetada, kui armukest pidada.

tuttike - 27.04.2008 kell 14:58

muidugi,
saaab sexi tasuta ja kodutööde eest ei pea maksma

reheline - 27.04.2008 kell 15:57

Julianus, see kellest sa siin koguaeg räägid, ongi prostituut. Armuke on hoopis teine teema. Seega sul on õigus. On prostituute, keda saab üürida 15-60 minutiks ja on ka kuupalgal prostituute, kellega võid kasvõi koos elada. Aga armuke on armuke.

julianus - 27.04.2008 kell 16:24

Väga õige, sest minu eesmärk oligi tõestada, et armuke ongi prostituut.

sossuke - 27.04.2008 kell 16:54

kuidagi üheülbaliseks läheb

mees, kes on kellegi armuke, on meesprostituut?

Pipilota - 27.04.2008 kell 18:24

Tsitaat:
Tsitaat:

sry,aga ma ei saa aru,miks seda rahateemat kogu aeg siis topid Võibolla sul puudub kogemus,aga on olemas ka lihtsalt mõlemapoolne väga hea seks .... kahju,kui sa sellest aru ei saa või ei taha saada

piinlik, aga siinkohal pean offiga kohe vaga noustuma.

kranz - 27.04.2008 kell 20:58

Jaa,jaa...Off räägib siin täitsa õiget juttu

julianus - 27.04.2008 kell 21:03

Kahjuks ei nõustu Offiga. Mõlemapoolne hea seks peaks hoopis kodus olema ja selleks pole vaja mingit armukest.
Selleks on lihtsalt tarvis õige partner endale valida.

reheline - 27.04.2008 kell 21:25

No kuule, kui inimesed suudaks endale õige partneri valida, oleks siin pooled teemad olemata. Vaata ja loe. Keda pekstakse, keda petetakse, kes on joodikuga koos jne. Ka lahutusprotsendi teema on siin kusagil.

Pipilota - 27.04.2008 kell 23:42

Tsitaat:
Kahjuks ei nõustu Offiga. Mõlemapoolne hea seks peaks hoopis kodus olema ja selleks pole vaja mingit armukest.

peaks, oleks, poleks.
elu oleks ka lill.

skingirl - 27.04.2008 kell 23:46

Elu võib ka hetkega muutuda, heast seksist ja kires jääb alles ümmargune null!

julianus - 28.04.2008 kell 06:29

Ega ei arvanudki, et minu seisukohad võiks meeldida inimestele, kellel on armukesed, või on nad ise kellegi armukesed.

officer - 28.04.2008 kell 07:32

Tsitaat:

ma olen küll viimane,kellel on oluline,et sa minuga nõustud
Minul on küll armukest väga vaja kodus,külas,rannas,hotellis ja eriti,kui ta seda on veel ühes isikus!

Tempera - 28.04.2008 kell 09:48

ei arva et armukese pidamine oleks normaalne. kui niiväga vaja on ringi aeleda, siis valida lihtsalt püsivalt vallalise elu ning siis võta v jäta keda tahad. milleks aga ringi aeleda kellegi kõrvalt kellega koos elad? ei mõista. mõtetu enese ja partneri petmine.

mmunk - 28.04.2008 kell 09:55

Tsitaat:
Samas on teatud sort inimesi, kelle meelest armukese "pidamisega" kaasnevad mingid kindlad võrgutamis-kulud ja ma väidan, et kui juba on selline hoiak, et tuleb kulutada, siis ei ole vahet, kas ollakse ise seotud või mitte, siis kulutatakse nagunii.
Ja armukesest või -vaba mehe puhu- niisama võrgutisest ei tee see prosti.

olles sinu kaitse all julgeksin armuasjus kohtukulli ette astuda küll

julianus, minu poolest pea ennast kasvõi pühakuks, aga on olemas lausa kultuure ja rahvusi, kus kogukondlik seksuaalne läbikäimine on lausa olemuslik. samuti on kultuurivälisi inimesi, sõprus- või kildkondi, kus see on enesestmõistetav. mis annab sulle õiguse neid libudeks nimetada? kas tõesti ainult kogenematus ja mingid teoreetilised muigutused selle üle, milline võiks õnnelik (koos)elu välja näha?

tsiteeriks siinkohal klassikuid.
lõpuks on ainult, kõik ainult enesemüümine,
turul me oleme - vennad ja õed.
tükk haaval, jupp haaval, päev haaval, tund haaval
üksteisel' müüme oma usud ja tõed.

kes on kõige suurem libu?

skingirl - 28.04.2008 kell 09:57

samas peaks ka kodus olema armuke

pisimimm - 28.04.2008 kell 10:13

Õige naine on oma mehele voodis lits, köögis tippkokk ja ballil/peol õhtukuninganna...

Siit küsimus - kes on lits?

skingirl - 28.04.2008 kell 10:27

lits- lõtvade kommetega siivitu naisterahvas kellele meeldib kingitusi saada

julianus - 28.04.2008 kell 17:21

Minu eesmärk pole kedagi ümber kasvatada, aga asju julgen ma õigete nimedega nimetada küll. Iga inimene teab ise, kuidas oma elu elab, aga tundub, et küllaltki paljudele meeldib amoraalne elu. Mulle igatahes küll ei meeldi inimesed, kellel pole miski püha.

officer - 28.04.2008 kell 18:47

julianus,ma loodan, et ma eksin ..... aga mulle tundub,et oled inimene,kes arvab,et kui sul on kaaslane,siis on ta sinu ainuomand ,kuna sa oled nii otsustanud...

muhhin - 28.04.2008 kell 19:20

Tsitaat:
Ega ei arvanudki, et minu seisukohad võiks meeldida inimestele, kellel on armukesed, või on nad ise kellegi armukesed.

Lisa palun siia seltskonda ka need, kes ei välista intiimseid hetki lisaks oma elukaaslasele ka kellegi teisega

renet - 28.04.2008 kell 19:22

Tsitaat:
Minu eesmärk pole kedagi ümber kasvatada, aga asju julgen ma õigete nimedega nimetada küll. Iga inimene teab ise, kuidas oma elu elab, aga tundub, et küllaltki paljudele meeldib amoraalne elu. Mulle igatahes küll ei meeldi inimesed, kellel pole miski püha.

Igal inimesel on oma tõde ja 'asja õige nimi' on rohkem vaatenurga küsimus. Sinu 'õiged nimed' pole õigemad kui kellegi teise omad. Ja ära mõista inimesi kergekäeliselt hukka - keegi, kellel on rohkem kui üks partner võib sellest hoolimata olla kaugelt moraalsem kui sina. Kui sügavale oma hinge pimedatesse soppidesse sa näinud oled?

julianus - 28.04.2008 kell 19:54

Officer, sa ei eksi, minu elukaaslane pole tõesti kellegile teisele käperdamiseks. Ja kui see nii ei oleks, siis poleks ta mu elukaaslane.
Paneb imestama, mida kõike ei mõelda välja armukese vajalikkuses, selle asemel, et luua endale korralikult toimiv suhe. Ilmselt näitab see inimese saamatust, või siis laiskust.

reheline - 28.04.2008 kell 20:07

Tsitaat:

Siin sa astusid väga sügavalt ämbrisse. Nüüd võin rahuliku südamega öelda, et oled naiivne ja ebaküps veidrik .

tiivitaavi - 28.04.2008 kell 21:08

No kuulge,teema oleks igav ,kui kõik oleksid ühel meelel

reheline - 28.04.2008 kell 21:56

Jah, Tiivi, eriarvamused on teretulnud, aga Julianuse selline avaldus on solvav.

julianus - 28.04.2008 kell 23:41

Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Tsitaat:

Siin sa astusid väga sügavalt ämbrisse. Nüüd võin rahuliku südamega öelda, et oled naiivne ja ebaküps veidrik .

Igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga mina leian, et need sõnad iseloomustavad sind ennast kõige paremini! Seda on ka teistes teemades märgata!

Myrk - 29.04.2008 kell 00:13

Ja ikka endiselt arvan, et abielus olles on armukese omamine ebanormaalne. Loodan, et mind selle arvamuse pärast nüüd "risti ei lööda".

julianus - 29.04.2008 kell 00:26

Ära pabista, sa pole ainuke, keda risti lüüakse. Ega sellepärast pea veel oma põhimõtteid muutma.

muhhin - 29.04.2008 kell 07:17

Justnimelt Juuli, justnimelt
Ja kui suudad, siiis talita ka ise oma sõnade järgi!
Mina sind hukka ei mõista, et sa jäägitult kellelegi pühendunud oled. Vastupidi - tubli poiss!
Samuti ei ole sinu asi mulle öelda, kes või mis ma oma tõekspidamise pärast olen.!
Nagu krdi jehoovatunnistaja, kes oma usku pähe tuleb määrima

sales - 29.04.2008 kell 11:54

Meeldetuletuseks veelkord, et "armuke" tuleneb sõnast "armas" ja veel L.koidula luules tähendas "armsamat"...
Miks ta meie tänapäevakeeles abieluvälist, lisaks abikaasale armsamat tähendab? Ei tea! Äkki sellepärast, et me liiga vähe, üksluiselt ja rutiinselt oma kaasasid armastame ja sellepärast tundub kõrvalt võetu armsam kui oma...
Igal juhul ei ole minu jaoks armuke prostituut, kuigi ta peale raha kulutada ja kalleid kinke teha... kui selle järgi arvata, siis on ju ka oma kallis abikaasa, kellele kingitusi teed ja raha kulutad - prostituut
Niisiis, sinu teooria järgi, julianus, on sul kodus ka prostituut... ja kui tema sulle, siis oled sina prostituut - meesprostituut
Aga, myrk! Kui abielus olles on veel armuke, siis on see abielu ebanormaalne ja armuke selle abielu normaalne tulem, sest me ju ikka hindame põhjust, mitte tagajärge...

habe - 29.04.2008 kell 12:33

"Normaalne abielu" vajaks iseenesest mingit lollikindlat defineeringut. Ühed jahuvad jõudmisest "abieluranda", teised jälle võrdlevad abielu seilamisega tormisele merele (tsiteerin siin mälu järgi apteekrit O. Lutsu "Tootsi pulmast" )
Julgen arvata, et abielu on areng, elik siis dünaamiline protsess, milles on omad rollid nii abielupooltel, kui ka neid ümbritseval ühiskonnal.
Nii , nagu minu meelest ei ole pededel kohta "normaalses" ühiskonnas, väidab teine- kolmas seda minu kui homofoobi kohta...

Ka armukese ilmumine võib ju endast kujutada üht ( võimalik et kahetsusväärset) märki arenguteel, mis toob endaga kaasa teatud emotsionaalsed ( ja ka mõned teised) kogemused. Need kogemused võivad seda paarisuhet hävitada ja võivad lõppkokkuvõttes ka oluliselt tugevamaks teha - nagu iga mürk võib olla ravim ja iga ravim mürk...

Lisatud: Aga kui abielu all peetakse silmas vabasuhet, siis ei jaga ju üldse keegi ööd ega mütsi, kes asjaosalistest armuke on...

anne51 - 29.04.2008 kell 14:09

Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Sest monogaamia pole inimliigile omane.
Jah, räägitakse tõesti, aga Euroopa kultuuriruumis on ta siiski tavaks. Pole parata. Arvatavasti sellepärast, et oma varandust saaks lastele pärandada. Meie kliimas on polügaamia seotud liiga suurte jõupingutustega. Jõuad sa kõigile lastele-naistele kulutada, maad ja majad muretseda!
Armukesed ootavad sageli, et koht mehe kõrval vabaneks, aga ... ootama nad jäävadki. Siis on nad õnnetud. Õnne ja õnnetuse anumad on seotud ja kui mees saab kõvasti keppi, siis suureneb tema õnnelikkuse tase. Õnnetus ei kao aga kuhugi. Keegi peab selle endale saama. Väikeses Eestis peab olema hea logistik, et armukest pidada, et abikaasa teada ei saaks ja õnnetu ei oleks.

freelancer - 29.04.2008 kell 16:06

Tsitaat:

Igal juhul ei ole minu jaoks armuke prostituut, kuigi ta peale raha kulutada ja kalleid kinke teha... kui selle järgi arvata, siis on ju ka oma kallis abikaasa, kellele kingitusi teed ja raha kulutad - prostituut

Kui su armuke on täpselt samas staadis mis su abikaasa siis olen sinuga absoluutselt nõus.Hea meelega jagaks sinu arvamust su abikaasaga.
Muidugi jääb mulle mõistmatuks mis kriteeriumite alusel sa nad ühele sirgele asetad.Mina isiklikult ei oska tõmmata armukese ja seadusliku abikaasa vahele võrdusmärki.

Myrk - 29.04.2008 kell 16:10

Aga, myrk! Kui abielus olles on veel armuke, siis on see abielu ebanormaalne ja armuke selle abielu normaalne tulem, sest me ju ikka hindame põhjust, mitte tagajärge...
.................................................................................

Selle peale vastaks: see kui altkämaks, süüdi see, kes annab ja süüdi see, kes võtab. Ja pole see miskit normaalne, kui iga haigus lõpeks surmaga, ja iga halb abielu, armukese võtmisega. Sest on alati võimalus teha valikuid. Ja mina valin nii nagu eelpool olen öelnud. Ja pole ju miskit hullu sellest.
Kuigi habe arutelu pani mind mõtlema, ehk on ka peresid, kus armukese pidamise peale, õnnelikult, ja tugevamatena elupäevade lõpuni koos elatakse.
Kuid vaadates enda ümber, pole ma sellist juhust kohanud, ju see rohkem ikka erand.

kranz - 29.04.2008 kell 16:18

Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Ja ikka endiselt arvan, et abielus olles on armukese omamine ebanormaalne. Loodan, et mind selle arvamuse pärast nüüd "risti ei lööda".

Aga kui ei ole ametlikult abielus ja omad armukest...kas see on ka ebanormaalne?

nudol - 29.04.2008 kell 16:21

Siis oled mitmemehe pidaja.

Myrk - 29.04.2008 kell 16:30

Algne positaja: kranz

Aga kui ei ole ametlikult abielus ja omad armukest...kas see on ka ebanormaalne?

..................................................................

Abielu on abielu, ametlik või mitte ametlik.

julianus - 29.04.2008 kell 19:36

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Samuti ei ole sinu asi mulle öelda, kes või mis ma oma tõekspidamise pärast olen.!
Nagu krdi jehoovatunnistaja, kes oma usku pähe tuleb määrima

Ei mäleta küll, et oleksin nii madalale laskunud ja sinuga vestelnud, solvamisest rääkimatta. Mul on targematki teha. Niipalju võin siiski öelda, et amoraalsed inimesed võiks oma aega ja energiat hooramise asemel kuidagi targemalt kasutada. (ei pidanud sind silmas)

skingirl - 29.04.2008 kell 20:24

hooramis võiks rahateenimise vahepealt teha ja ikka turvalselt see,ei pidand petmine ju olema kuna füüsilist kontkti ei toimu ja võib ka näpukat teha või keelekat.
PS. käsi peab pidevalt pesema

susanna - 29.04.2008 kell 22:53

kui keegi seletaks üldse lahti mõiste"normaalne".
mis on üldse normaalsus ja kes on need piirid ja normid paika seadnud vaikival kokkuleppel ja kui neist üle astutakse, kas siis ollakse ebanormaalsed.

muhhin - 29.04.2008 kell 23:07

Väike kiiks lisab asjale vürtsi! - elagu ebanormaalsed!!

sales - 29.04.2008 kell 23:09

Minu jaoks on normaalne see seisund, mille pärast häbi ei tunne, vaid mõjub positiivselt ja toonust tõstvalt... ja ebanormaalne see, mis tekitab tuska ja pahameelt aga see mis teised asjast arvavad mulle korda ei lähe...

Myrk - 30.04.2008 kell 01:35

Algne postitaja :sales

Minu jaoks on normaalne see seisund, mille pärast häbi ei tunne, vaid mõjub positiivselt ja toonust tõstvalt... ja ebanormaalne see, mis tekitab tuska ja pahameelt aga see mis teised asjast arvavad mulle korda ei lähe...

No näed, paremini ei oskakaks enam öeldagi.

anne51 - 30.04.2008 kell 12:57

Tsitaat:
Algne postitaja: MorganLaFey
Peab ikka midagi puudu olema kodus.
Kodus on alailma midagi puudu, aga me ei lähe vargile, vaid poodi ja ostame või oleme ilma, kui raha ei jagu.
See on vaid üks müüt, et hea seks lahendab kõik probleemid. Siis võiks ju järeldada, et kõik probleemid tulenevad hea seksi puudumisest? See ei ole ju nii. Minu arvates on halb seks lahendamata probleemide kulminatsiooniks.
Kus on kirjas või seadusse raiutud, et normaalses abielus ei tohi olla seksuaalprobleeme? Miks inimesed seda usuvad?

officer - 30.04.2008 kell 13:23

sry,minu isklik arvamus eelneva postituse autor ei ole kogenud normaalset ......... aga olgu,võõras mure tegelt

habe - 30.04.2008 kell 13:45

Tsitaat:
Algne postitaja: susanna
kui keegi seletaks üldse lahti mõiste"normaalne".
mis on üldse normaalsus ja kes on need piirid ja normid paika seadnud vaikival kokkuleppel ja kui neist üle astutakse, kas siis ollakse ebanormaalsed.

Nendeks normideks on kohalikud tavad ja ühiskonnas võimu omava koosluse poolt kehtestatud seadused koos oma alamaktidega.
Mis nendesse normidesse ei mahu on ebaseaduslik, mis piirialadel kõigub, see ebasoovitav... nii näiteks:
-"normaalne"abiellumisiga neidudel:
Meil 18-
Idamaades 12 -
Mõnes kohas 8 - ...
-"normaalne" naiste arv 1 mehel
meil -1
idamaades -8
Mõnes kohas - piiramata
-pederastia
meil- varsti rahvuskultuuri osa
Mõnes kohas - kriminaalkuritegu

Norm niisiis ei tulene üksikisiku (kui ta just monarh ei ole...) paremast arusaamast oma heaolu osas vaid ühiskondlikust kokkuleppest.

nudol - 30.04.2008 kell 16:15

Hea et eestimaal kasvõi üksainuski habe on.

susanna - 30.04.2008 kell 23:31

tänud habe

seega jääb vaid küsimus mitu %elanikkonnast on normaalsed ja mitu ebanormaalsed.

officer - 01.05.2008 kell 07:58

Tsitaat:
Algne postitaja: habe

meil -1

...kas sa habe ütleks,kus sul sellised andmed(või millises seaduses see kirjas on) ja mis sunnib sind siinsetele naistele selliseid valesid promoma?

nudol - 01.05.2008 kell 08:08

Normaalne on see mida igaüks normaalseks peab.

sales - 01.05.2008 kell 08:15

Isiklikuga on mul asi selge
Aga vaat selle ühiskondlikuga on lood segasemad sellepärast olen officeriga nõus, et isiklikku mõõdupuud ei tohiks segi ajada ühiskondlikuga...
Samas - ühiskondlikult normaalne ei ole sama, mis seaduslik ning vastupidi, kuid sa, habe oled siin kõik ühte patta pannud

Ehk on ühiskondlikuga nii, et neid on kogunisti palju, igal kultuuriruumil, seltskonnal, grupil oma, nagu kokku on lepitud ja enamuse poolt omaks võetud...

Ehk oleks paslik siis siinjuures üritada kokku leppida meie, kodutute, oma normaalsuse mõõdupuu?

tiivitaavi - 01.05.2008 kell 08:52

Kodutute foorumi normaalsuse mõõdupuu statuut,mis sätestab...

Eesmärgid...

..........

Käesolev statuut reguleerib Kodutute normaalsuse mõõdupuu...

Muudatused ja täiendused kehtestab...

..........

Kodute foorumi normaalsuse mõõdupuu statuut on seadusandlik akt.(punkt)

Kas on küsimusi ja ettepanekuid?

sales - 01.05.2008 kell 09:14

Kus normaalseks võidakse kehtestada teab mis parajasti kasulik on

Kui me ikka oleme siin vähemalt "põhivariandis" ja vähemalt enda arust normaalsed inimesed, siis milleski oleme enne kokku leppinud ja lepime ka edaspidi, näiteks pollides... kuid nagu igas normaalses seltskonnas jääb igale meist isikliku normaalsuse mõõdupuu

Aga teema puhul veel niipalju:

Kuna armukese teema on tegelikult väga intiimne teema, aga intiimsetes asjades ei tohiks seltskond eriti pinda käia, siis las selles jääb igale meist omaenese arvamus asjas

Ja võiks selle kuradi lohiseva teema ükskord lukku panna

Myrk - 01.05.2008 kell 09:31

Jah, tegelikult peaksime tegema asju, mis meid õnnelikuks teevad, hingerahu annavad, südametunnistust ei vaevaks, sealjuures mitte unustades seda, et me kõrval olijatele haiget ei teeks.

hulkurtom - 01.05.2008 kell 10:37

Kui ma tunnen ennast hästi,siis kiirgab minust positiivsust ja minu naisel on heameel,et minul on heameel ja minul on heameel,et mu naisel on heameel ja koik on onnelikud.
Kui kodus midagi pinda käima hakkab muutun pahuraks ja koik ymbarringi muutuvad pahuraks.Parem veedan aega armukese seltsis,sinna ma oma paha tuju ometi kaasa ei vota ja siis ma tunnen end jälle hästi jne..jne.
Armukesed on igati vajalikud objektid!!! MOTT.

habe - 01.05.2008 kell 15:29

Tsitaat:
Tsitaat:

meil -1

...kas sa habe ütleks,kus sul sellised andmed(või millises seaduses see kirjas on) ja mis sunnib sind siinsetele naistele selliseid valesid promoma?

Nii kehtivas Perekonnaseaduses kui ka hetkel veel menetluses olevas pereseaduses:
§4. Mitme samaaegse abielu keeld
Abielu ei või sõlmida isikute vahel, kellest vähemalt üks on juba abielus.

Mis puudutab litsilöömist ja vabasuhteid siis ole sel teemal mõtet mult seadust küsida.

tiivitaavi - 01.05.2008 kell 15:37

Ks tõeti mõnel peab kõik seadusega reguleeritud olema,kas inimene enda moraalsetest tõekspidamistest ei võiks lähtuda.

Tegelikult, on see sama
et
tee seda,mida normaalseks pead

Seega
midagi uut siin leiutada polegi võimalik.

officer - 01.05.2008 kell 15:41

Tsitaat:

§4. Mitme samaaegse abielu keeld
Abielu ei või sõlmida isikute vahel, kellest vähemalt üks on juba abielus.
kiss:

no sa oma õpetssõnades ei maininud ju abielu,vaid seda,mitut naist(meest) võib pidada,et see normaalne oleks

habe - 01.05.2008 kell 16:15

Tsitaat:
Ks tõeti mõnel peab kõik seadusega reguleeritud olema,kas inimene enda moraalsetest tõekspidamistest ei võiks lähtuda.

Tegelikult, on see sama
et

Seega

Tähelepanuväärne mõtteavaldus, Tiivi!

ma tean kohe mitut inimest kelle arusaamade jaoks ligemese mahalöömises mitte midagi ebanormaalset ei ole ja nii nad teevadki mida normaalseks peavad. Pedofiilidel ei hakkaks siin kohe nagu peatumagi...

Maha seadused! Anarhia on korra ema!

tiivitaavi - 01.05.2008 kell 16:25

Egas nüüd päris anarhiat ka siinkohal mõelnud.Häbi.Häbi.

eelnevale mõtteavaldusele lisaks:
Tõekspidamised,mis on ühiskonnas aktsepteeritavad.

Lisatud:
Samas minu (räägin endast) moraali ühiskondlikuga võrdsustada ei saa.Kas see on kõrge või madal sellele annab hinnangu seadusandlik mõõdupuu.

Myrk - 01.05.2008 kell 21:37

Tsitaat:
--------------------------------------------------------------------------------

Tegelikult, on see sama
et

Seega
--------------------------------------------------------------------------------

Tähelepanuväärne mõtteavaldus, Tiivi!

ma tean kohe mitut inimest kelle arusaamade jaoks ligemese mahalöömises mitte midagi ebanormaalset ei ole ja nii nad teevadki mida normaalseks peavad. Pedofiilidel ei hakkaks siin kohe nagu peatumagi...

Maha seadused! Anarhia on korra ema!

.................................................................................

No nii. seisamegi uhkelt, igal ühel oma "normaalsuse" mõõdupuu käes ja targutame. Ei saa öelda, et ise selles vallas puhas poiss oleksin.

Ei saa ikka ilma seadusteta kuidagi siin ilmas. Muidu ootabki meid ees see,mis habe viimases lauses mainis.

..................................................................

habe - 02.05.2008 kell 07:16

Tsitaat:
no sa oma õpetssõnades ei maininud ju abielu,vaid seda,mitut naist(meest) võib pidada,et see normaalne oleks

Naise "pidamine" peaks tsiviliseeritumas kõnepruugis tähendama vist peresuhet?
Mina näiteks pean kitsi( ja neid tõesti karjakaupa...), naisega olen ma abielus.
Peresuhte osas on "meil" normiks, mis määrab normaalsuse, perekonnaseadus - just see seadus, mida Sa mult taga nõudsid.....

ints34 - 16.05.2008 kell 14:50

vihkan lõhkujaid

tiivitaavi - 16.05.2008 kell 15:03

Tubli!
Seega tulevikus üks võimalik odav libu vähem

sossuke - 16.05.2008 kell 15:05

Iroonia

bijoubi - 19.05.2008 kell 23:39

Minul on armuke
Ma arvan et see on igati normaalne. Elukaaslasega meil muidu kõik tore ja saame hästi läbi, aga seks praktiliselt null.
Leidsin aga mehe kes seda kunsti suurepäraselt valdab ja naudin täiega! Ei kahetse ega tunne isegi süümekaid. Veel mõne aasta eest arvasin et mina kunagi ei peta ega suudaks ka petmist andestada. Ju siis loodus tühja kohta ei salli (nii klishee kui see poleks, siiski tõsi!)

susanna - 20.05.2008 kell 10:58

tühi koht ei teki iseenesest

reheline - 20.05.2008 kell 11:06

Tsitaat:
Algne postitaja: ints34
vihkan lõhkujaid

Ära nüüd nii ka ütle Mina kunagi ütlesin, et vihkan homosid ja sain hirmsa pasarahe siit kaela. Küsiti, et mida vihkamine mulle annab. Nagu sallimine annaks midagi Seega, ole nüüd valmis järgnevaks.

Myrk - 20.05.2008 kell 11:30

Mida tähendab"lõhkuja" ?

Maalane - 23.06.2008 kell 00:33

Ei soovitaks.

garinee - 23.06.2008 kell 13:27

igaüks kirjutab siin oma vaatevinklist ja oma arvamusest, mida ei pea porri tallama.
Et, oled kellegi armuke või on sul armuke , ei pea siinkohal arvama, et kodus pole seksiga kõik korras.
Armuke on veidi püsivam suhe kui see, et sul on juhusuhted..
Tunded võivad samuti olla armukesega.Sellega on nii, et keha ütleb JAh, kuid mõistus EI.
Kõik tahavad olla armastatud ja armastada.
kui vaidlevad, valetavad seda iseendale. Me tahame olla ainsad ainuisikule.
elu ons kui RING .oled tüdruk ja armud kellegisse kes pole vaba, kuid aastaid hiljem võid olla ise see naine, kes kodus oma meest ootab. Miks Pole MIski PÜSIV?
ARVAN SIISKI,ET MEIE HULGAS ON INIMESI, KES ON LEIDNUD ....OMA ...

kranz - 24.06.2008 kell 09:22

Tsitaat:
Algne postitaja: Maalane
Ei soovitaks.

Miks ei soovita?Tahaksin teada,et mida kartma peaksin,kui armuke tekiks

tiivitaavi - 24.06.2008 kell 17:24

Tsitaat:
Tsitaat:
Ei soovitaks.

Pakun,et äkki oma meestKui mõtled keda,aga kui mida.siis haigusi,mis levivad sugulisel teel

kranz - 24.06.2008 kell 17:36

Selge....hoian siis võõrastest meestest eemaleJa naistest ka-igaks juhuks

tiivitaavi - 24.06.2008 kell 17:38

To Kranz.Sry,see oli vaid arvamuspakkumine,mitte soovitus
Mind ei tohi tõsiselt võtta,ikka meelelahutuslikult.

officer - 24.06.2008 kell 17:52

Tsitaat:
Selge....hoian siis võõrastest meestest eemaleJa naistest ka-igaks juhuks

õige-võta ainult siit foorumist!

kranz - 24.06.2008 kell 18:05

õige,off-nii teengi

SinineLiblikas - 08.07.2008 kell 09:28

Oleneb milline inimene sina sisemast oled ja oleneb kas sa ise tahaksid olla pettetud oma mehe poolt.
Mulle isiklikult petja tüüpi inimesed ei meeldi...
see pole suhe kui üks pole truu...
tänapäeval ja sajandeid ehk normaalne paljudele mina seda ei salli .
Aga väheseid naisi huvitab ka sellised tösiasjad ,et mehel on lapsed ja perekond.Ikka nad tüürivad mehe külje alla ja püüavad paremad olla.eesti on ilusaid ja vabu mehi täis milleks on vaja meest kes on oma valiku elus teinud ja oma kodu ja järglased muretsenud.

SinineLiblikas - 08.07.2008 kell 09:30

Oleneb muidugi ka mis laadi suhe sul selle mehega on.
Kui te niisama suhtlete ja vihmastel ilmadel ristsönu lahendate siis pole sellest midagi aga kui sa ta voodisse ronid siis on teised lood.

kranz - 08.07.2008 kell 10:28

Mulle meeldiks küll vihmase ilmaga,armukesega voodis ristsõnu lahendada.

officer - 08.07.2008 kell 12:01

ristsõnade lahendamisex ei tasu küll voodit ja armukest muretseda

Tiile - 08.07.2008 kell 12:31

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer[

Muuseas
Meest pidi isasest eraldama see et ühel neist on raha..

Kas mõtlesid ise välja
Meest eristab isasest palju rohkem. Näiteks väärtushinnangud, vastutustunne ja paljud muud INIMLIKUD omadused. Isane järgib vaid instinkte.

kranz - 08.07.2008 kell 12:31

Aga,kui mõlemad on muretsetud ja tahan ristsõnu lahendada,kas viskan nad selleks ajaks välja

officer - 08.07.2008 kell 12:33

jahh,kui on selline armuke,kelle juuresolekul tahad ainult ristsõnu lahendada

kranz - 08.07.2008 kell 12:42

Tsitaat:
jahh,kui on selline armuke,kelle juuresolekul tahad ainult ristsõnu lahendada

Ma vanamoeline,mõtlesin jah,et armukesega tehakse peale seksimise veel muidki asju.

aga vist ikka ei tehagi...Ahh-kust mina neid asju peaks teadma.

Maalane - 12.07.2008 kell 17:23

Tsitaat:
Tsitaat:
Ei soovitaks.

Lihtsalt, sellised olukorrad võivad viia vägagi õnnetute lõpptulemusteni ja see tulemus võib saabuda päris ootamatult.

Ja ei pea üldse seda silmas, et üks inimene läheks teisele füüsiliselt kallale, vaid kui nüüd ühes inimeses teatud emotsioonid liialt kaua kogunevad, siis nende vallandudes mõjutavad nad eelkõige sihtmärki ja tagajärjeks võib olla näiteks mingi õnnetus või tervisekaotus.

wrtc - 12.07.2008 kell 22:05

Ei ole armukesi pidanud,koduloomi küll
On olnud üksteise mõistmisele rajatud suhted,kuid ikka on midagi viltu läinud ja lahku mindud.Liiga isiklik.Armuke normaalses suhtes,kus eksisteerib üksteisemõistmine,pole minu puhul mõeldav.

guttamax - 12.07.2008 kell 22:20

Tsitaat:

kes ütleks, mis üldse normaalne on..
südant ei keela, ega käse..
kui tunned, et tema on sinu jaoks see õige, aga keegi raisk on nati ennetanud,,, siis kiristad hambaid ja varastad, sest armastad.
ja mitteüks koer ei saa su peale haukuda, enne kui ta pole seda ise läbi elanud.

freelancer - 12.07.2008 kell 22:27

mulle jääb arusaamatuks millist läbielamist sa konkreetselt silmas pead.Kas seda kui põrutad teise naist või seda kui keegi põrutab sinu oma.

guttamax - 12.07.2008 kell 22:30

Saisaagi mõistma, free, senikuni keegi soo naist ei põruta
aga muidu on meil tiinaga tulnud jutuks see, et me võinuks kohtuda nattikene varem..
usu, et me pole ainsad sellised

freelancer - 12.07.2008 kell 23:17

Jumal tänatud et suutsid mulle hingerahu seoses mu noorikuga tagasi anda.
Samas tuli aga uus küsimus.
Kuidas siis sa jätsid naise nii unarusse,et ta vastu oma tahtmist pidi lohutust ja hellust leidma mujalt.

guttamax - 12.07.2008 kell 23:20

vatteitea..
ma pole tegelt too mees ka kellelt küsida.
ausalt.
ma olen lihtsalt jobu.

freelancer - 12.07.2008 kell 23:23

no läks lahti enesehaletsemiseks.Kahjuks pole inimene kes lohutama kipuks.Meil neid siin teisigi kes sind võiksid turgutada.

guttamax - 12.07.2008 kell 23:32

irww
kuskuradikohast sa võtad, et ma su naist nillin?
free, ah?
maiteeks sõbrale iial nii, ausalt!
nujh me pole küll sõbrad vast, aga sellegipoolest
ära küünitse üle, lgp free.
ma ka mõnikord oskan,,, hoolimata oma kesisest ajutegevusest.
siiralt sinu. jnm sõnad.

freelancer - 12.07.2008 kell 23:38

gutta
Ma ju kirjutasin,et andsid tagasi mulle kindlustunde,mitte ei vihjanud sellele et keegi mu noorikut nillib.Pealegi ei saa ma selle vältimiseks teha rohkem kui minu võimuses on.Kui ta peab seda vajalikuks siis ta seda ka kindlasti teeb.Siiani pole veel leiutatud võimalust oma vastassugupoole sugutamisorganit mehel kaasas kanda.

sossuke - 12.07.2008 kell 23:41

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
irww
kuskuradikohast sa võtad, et ma su naist nillin?
free, ah?
maiteeks sõbrale iial nii, ausalt!
nujh me pole küll sõbrad vast, aga sellegipoolest
ära küünitse üle, lgp free.
ma ka mõnikord oskan,,, hoolimata oma kesisest ajutegevusest.
siiralt sinu. jnm sõnad. [/tsitaat´

selge see, et kõikide armuke pole võimalik olla (nii meeste kui naiste)

freelancer - 12.07.2008 kell 23:44

Muuseas gutta
Küsisin just järgi ega sind keegi põruta.Vastati et pidi ühest piisama ja milleks teistel veel rohkem lasta elu huvitavaks teha.
Mulle on alati meeldinud praktilised ja iseteadvad naised.

sossuke - 13.07.2008 kell 00:00

normaalsuse piirid piirnevad ( milline lingivistika!) antud teemas:
1. austusest teineteise vastu (olenevalt vanusest)
2. hoolivusest (tulenevalt ühistest läbielamistest)
3. ühistest lastest(ja ühisest armastusest nende vastu)
4. ühise kinnisvara vastu (mille nimel on vaeva nähtud)

5. ühisest eiramisest kõige eellotletu vastu, kuna mitte miski enam ei loe...

freelancer - 13.07.2008 kell 00:04

Kas austus on kuidagi vanusega seotud.Oled vanem siis ei ole austamine kohustuslik.

guttamax - 13.07.2008 kell 00:16

Tsitaat:
Muuseas gutta
Küsisin just järgi ega sind keegi põruta.Vastati et pidi ühest piisama ja milleks teistel veel rohkem lasta elu huvitavaks teha.
Mulle on alati meeldinud praktilised ja iseteadvad naised.

tead free, sul ehk isegi õigus, aga..
maitule soo eest metsa langetama, ausalt

sossuke - 13.07.2008 kell 00:21

Tsitaat:

Kas austus on kuidagi vanusega seotud.Oled vanem siis ei ole austamine kohustuslik.

loomulikult on austus seotud endast vanema ja targema vastu (pole reegel!) vastu.

tunnistan: pole armukesepidamise ekspert. suur miinus mulle. muidugi.

guttamax - 13.07.2008 kell 00:25

soss, kjullake,, austus ja süda ei pruugi kattuda.
isegi holliwuudis.
kui oled segane, siis oled, ja sind ei koti temakese iq või muu parameeter, sest sa oled näinud või pimedaks jäänud!!!
punkt.

KollaneOrav - 31.07.2008 kell 10:35

Hakkasin mõtlema siin, et kui ollakse armukesega, siis petetakse oma elukaaslast, aga samas, kui ollakse koos elukaaslasega, siis petetakse ju tegelikult ka armukest ? Või mis te arvate? Sest petmine on siis, kui oled kellegagi suhtes ja võtad kõrvalt, aga samas ollakse suhtes ka ju armukesega ?! Selline mõttekäik tekkis mul...

kranz - 31.07.2008 kell 11:37

Armukesega peaks suhte algul kirjaliku lepingu tegema,et ta on nõus,et petad teda oma abikaasagaJa abikaasa ei pea ju teadma,et sul armuke onNii arvan mina....

Milena - 31.07.2008 kell 14:19

Eks armukeseks hakates olekski ju naiivne loota mehepoolset truudust... Mis siin ikka kirjalikust lepingust, asi niigi selge.
Või mõni loodab tõesti, et nüüd on mehike ainult tema lükata ja tõugata, aga mitte vastupidi...

skingirl - 21.07.2012 kell 17:41

Armuke on meelelahutus, armuke pole midagi tõsist.
Täna ta on ja homme teada pole. Kui ta mängib oma osa ideaaslelt siis on tema kadumisest nõka kahju kui mitte tuleb uus ja hullem.Hulle asi on nende teisetega kes pole teab mis armukesed aga kepivad su ajusid, ronivad sulle mentaalselt igasse auku vat siis on asi väga hull

rohekonn - 21.07.2012 kell 18:47

Prantsusmaal on igal juhul normaalne.

Qqpai - 21.07.2012 kell 21:58

on normaalne (=tavaline).
ei oleks ilmselt, kui arusaadaks, et kõik 3 asjaosalist saavad mingit pidi kannatada. tahad siis või ei taha.

ohakas - 21.07.2012 kell 22:01

absoluutselt normaalne, loodus tühja kohta ei kannata
iseasi kas seda normaalsust keegi kasutab

sales - 23.07.2012 kell 11:40

Armuke ei teki tühjale kohale! siis pole see enam armuke vaid kallim
Kui vana suhe on kui tühjenev koht, nagui kuivama kippuv allikas, siis armuke on vast nagu issanda paduvihm, mis seda täita aitab

ariita - 23.07.2012 kell 12:31

Kas see just normaalne on, on küsitav? Aga mõningatel juhtudel lausa vajalik

Wet - 02.08.2012 kell 12:55

Qgpai, on see ikka kindel,et kõik osapooled kannatavad? See,keda petetakse-loomulikult.Temast leiti parem,huvitavam ja seksikam. See,kes petab-tal on ju ka probleem-väiksed süümepiinad sellepärast,et kodus on inimene,kellega oled nii mõnestki mõõnast üle saanud ja ikka olete veel koos.See tähendab ka ju midagi.Mis siis,et voodielu on igav ja omavahel midagi rääkida pole. Uus suhe võib ju samamoodi lörri minna ja riskida ei tahaks.Veidi vaheldust ja tiiba ripsutada aga küll.Aga armuke-mismoodi tema küll kannatab,seda ma ei mõista Suhe on värske ja kohustustevaba.Pole olmemuresi ehk koos olles nauditakse ainult üksteise seltskonda.

Aga kas armukese pidamine on normaalne- ei ole.

freelancer - 02.08.2012 kell 21:41

Kuidas pole armukese pidamises olmemuresid.Aga kuhu jäävad lilled,kingitused and muu selline.Kui ikka naine kõlbab ainult keppimiseks (nauditakse ainult üksteise seltskonda)siis on tegu rohkem sotsiaalprostiga

guttamax - 03.08.2012 kell 01:16

Tsitaat:

Keeruline küsimus...(teen vist oma pikima kommi, läbi aegade )
tutvusime Tiinaga, ning..mind ei häirinud ta mees üldse...
Esmalt lõhkusime minu kooselu, kolisin omaette elama, aga Tiina mees ei teadnud jätkuvalt millegist...seejärel...Tiina läks Soome tööle, ning mingi aja pärast läksin lintalonta järgi...kõik oli ilus ja mind endiselt ei häirinud ta mees üldse...
Tiina elas kaksikelu--Eestis mees ja Soomes siis ka justkui mees, eksole Minu ego muidugi väga ei kannatanud, sest Tints käis Eestis korra paari kuu jooksul vast, ning ülejäänud aeg oli ta selle jobu oma...armastus on ju pime, eksole
Aga....
Jobu, nimega mina, oli Eestisse jätnud vaenlaseid, kes ühel hetkel Tiina mehele sosistamas käisid, et Temakene elab Soomes teise mehega...järgnesid üllatusvisiidid, milledest me alul välja rabelesime...info ..jõudsin tunni jooksul korterist kõik minuga seonduva mujale viia jne...kuni...ükskord ei jõudnud....
Isegi siis rääkisime musta endameeli valgeks, a'la ma tulin just Eestist ja olin ööseks seal, ning homme edasi Lahtisse, aga...
Mina läksin õhtul siis ära ja nemad sõitsid järgmine päev Eesti...
Oli veel igasuguseid tormilisi sündmuseid ses peres paari päeva jooksul, aga...kulminatsiooniks oli see, et Tiina mees läks ära. Poos ennast üles. Jättes maha poja ja kaks tütart.

Ahjaa, Su küsimus. Peaksid vist jh halvasti tundma. Mina nüüd juba tunneksin.

anne51 - 03.08.2012 kell 09:46

Kurb lugu, gutta. Et armukese abikaasa ei häiri, selle üle ma ei imesta, aga et lapsed sootuks unustatakse, sellest ei saa ma aru.

Myrk - 03.08.2012 kell 10:54

Tsitaat:
Algne postitaja: Wet
.Aga armuke-mismoodi tema küll kannatab,seda ma ei mõista

Kannatab ikka. Naiste puhul, meeste kohta ei tea kosta, sest kõik me tahame oma isikliku perekonda, ja armukeseks hakkamine on enamal juhul lootusega, et ta valib minu.
Selline armukese suhe võib tihti venida pikaks, isegi aastateks...
Sul puudub lihtsalt isiklik elu.
Mina arvan see pole normaalne, mis puudutab armukese pidamist ja armukeseks olemist.

ullike - 03.08.2012 kell 13:04

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
mees läks ära. Poos ennast üles. Jättes maha poja ja kaks tütart.

Milles probleem? Sa ju asendasid naisele meest, miks siis ei võiks lastele isa asendada? Normaalne ju. Muidugi ei tohiks lapsed sind isaks kutsuda, aga kõik kasuisa funktsioonid peaksid küll enda kanda võtma.

Tuleb välja, et kolme lapse ema ei tundnud oma meest üldse.

Muidu aktsepteerin ma armukese "pidamist" küll. Ainult et... kui midagi teha, siis teha hästi, ütles õpetaja Laur. Kui hästi teha (armuke olla) ei oska, siis pole mõtet teiste elusid lörtsida. Antud hetkel siis (temakest välja jättes) nelja elu lörtsida.

guttamax - 03.08.2012 kell 13:51

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
.

Milles probleem? Sa ju asendasid naisele meest, miks siis ei võiks lastele isa asendada? Normaalne ju. Muidugi ei tohiks lapsed sind isaks kutsudaa, aga kõik kasuisa funktsioonid peaksid küll enda kanda võtma.

No alul see nii toimiski, aga pikapeale läks värk "hapuks" ära...
Muide tolle mehe suguvõsal oli selles ka suur osa. Need idioodid süüdistasid ju mind selles, et too mehikene enam elule otsa vaadata ei julenud ja ennast üles poos..Ajuloputust tehti nii Tiinale, kui lastele...aga see selleks..kooselu ei olnud pooltki nii ilus, kui armukesteks olemine...Tänase seisuga on meil mõlemal uus kaaslane ja klapp nendega kordades parem, kui meil omavahel oli...Ilmselt jättis mehe ootamatu suitsiid ka mingi pitseri... Aga ok. maitaha sel teemal rohkem rääkida

nudol - 03.08.2012 kell 13:54

Ja kui juhtub, et armuke on sinul olemas, siis on jube tunne. Sest pole ju võimalik, ega ka tahtmist loobuda ei naisest, ega ka armukesest. See pole lihtsalt võimalik.

nelz - 07.08.2012 kell 14:38

Minu arvates peaks inimest, kellega suhtes ollakse austama ja seega ma armukesepidamist heaks ei kiida. Kui kaaslane on hea ja meeldiv siis miks teda petta ja talle haiget teha? Kui suhe on katki ja ei toimi siis miks pette kaaslast, parem oleks ju katkine suhe lõpetada ja saada võimalus vabana magada, kellega soovi on.
Avatud suhte puhul kui partnerid on üksteisele andnud vabaduse ka teistega olla saan mitme partneriga suhtest aru.
Siiski hindan monogaamiat, kui kaks inimest otsustavad, et neil kahel on suhe siis ei ole ühel neist õigust suhtesse veel inimesi lisada. Austus peab olema.

reheline - 07.08.2012 kell 15:59

Armukesed on ajutised. Nad on ju armukesed, mida te põete? Mis petmine ja valu? Armuke teab, millega riskib ja mees teab ja kui naine teada saab, teab tema ka...milles probleem? Peale kõigi osapoolte teadasaamist saadakse üks kasulik asi- õppetund.
Mis kellegile olulisem on, kas minna lahku ja elada vabalt teise naisega, või hüpata armuksuhtesse ja elada vanaga edasi. Kas väärtustatakse ausust, hingerahu ja enda vajadusi, või siis elatakse naise jaoks ja väärtustatakse kodu, lapsi, tervikut. Kuna aga keppi ja soojust enam kodust ei saa, käiakse kõrvalhüppeid tegemas.
Tean tüüpe, kellel muide naine teab ja aktsepteerib seda. Elu, nagu elu ikka, ainult pidudel käiakse noore blondiga