Board logo

Mis on teie hobid? Millised on huvid?
sissy84 - 19.12.2018 kell 02:39

Mõistagi on hobid ja huvid kaks erinevat asja. On ju teada, et aega napib ja alati ei saa huvist hobi või siis on kunagisest hobist saanud huvi ning selle teema osas hoitakse kätt veel pulsil.

Ei saa nüüd öelda, et huvi on unistus. Kui asjast huvitutakse, ei tähenda, et pead asja endaga tegelema või on soov tulevikus tegeleda süvitsi, saab olla ka salamisi fänn.

Mis on need teemad millega tegelete ja mis on need teemad millel hoiate pilku peal?


skingirl - 19.12.2018 kell 23:05

Mul on hobid endiselt arvutimängud ja voodoo


reheline - 21.12.2018 kell 16:36

Kõik hobid on tööks muutunud. Seega enam polegi teisi.
Kui midagi vägisi pakkuda, siis saunatamine? Oleks aega, kütaks iga päev.


pimeduseprints - 22.12.2018 kell 10:46

oli ja on eluaeg rock muusika.vinüülid kassetid cd,dvd,whs.samuti kontserdid siit ja sealt.nüüd vähem aga paar mõtet on veel!!hiljem hiljem!!


muhhin - 08.01.2019 kell 15:47

Lõõtspilli ehitan...


Deiviidas - 11.01.2019 kell 23:16

Minu peamisteks hobideks on sportautod ja ilusad naised. Kui need esimesed kaks nüüd kõrvale jätta, siis võiksin veel ära mainida muusika ja pillimängu.


sissy84 - 12.01.2019 kell 01:53

Minule toob näkku sära kunst. Ma kunstnikke suurt ei tunne aga plagiaate teha armastan sellegi poolest. Minu jaoks on oluline maalimine aga vajan midagi mida kaaperdada.
Mulle sobib kõik: maalimine, heegeldamine, kudumine, siidimaal, küünalde meisterdamine, seebi meisterdamine, viltimine, pärlid, ilukiri, kaartide ja karpide meisterdamine... Plaanin õppida juurde nahkehistööd ja veel kõike põnevat mida veel ei oska. Lisaks armastan looduses putukaid/ussikesi pildistada, kalastada (see suvi ei saanud)...

Armastan ekstreemsusi ja kõike, mis on huvitav.

Jumaldan lauamänge ja lauamängulaagreid.
Kogun ka enda jaoks huvitavaid lauamänge.
Tüdrukutele ja kunagi siis lapselastele kogun barbie laadseid nukke, neid on juba üle saja. Selleiseid nukke mida mängida ei anna on mul 3.
Poisile kogun koos emaga kosmose teemalisi marke ja märke, et teha ajajoon. Voyager 1 on puudu. Šimpans on kah puudu. Õnneks läheb klaasi taha stendile kogu ja saab täiendada ka tulevikus.

Seoses pillidega oleks soov kunagi ukulele mäng ära õppida. Pill on aga mängida ei oska.

Ühesõnaga millegagi süvitsi ei tegele või äkki siiski maalimisega kuna siiani olen kord aastas ühe maali ikka maalinud... Ok sel aastal lausa kaks. Mulle meeldib vaheldus, teen asju vastavalt tujule ja vajadusele.


unistaja - 19.01.2022 kell 10:20

Lugemine ja käsitöö ning muusika. Vahepeal on nii palju asju juhtunud ning pole üldse aega olnud ennast laadida, kuid nüüd hakkan tasapisi juurte juurde tagasi pöörduma. Seda küll tibusammudega, sest olen väga kaua nagu orav rattas olnud, seega pean õppima uuesti enda aega ja oma väärtust hindama.