
Kes praegustest naispoliitikutest sobiks presidendiks tulevikus?
Ene Ergma?
Siiri Oviir
Minu hääl läheb Ene Ergmale
ma arvan, et moni tissimiss voiks olla. moni kristiinadest. ilusad naised on ennegi maailma muutnud, asi neil siis see eesti riikki paremuse poole muuta.
A ka seda naispresidenti on nii väga vaja? Mille poolest naispresident mehest parem on? Miks ei võiks lihtsalt küsida, et kes Eesti poliitikutest
sobiks presidendiks kõige paremini.
Mis häda see viimastel aastatel on, et kõik ajavad igal pool naisi taga. Küll on neid parlamenti kvoodi alusel vaja ja valitsusse ja ei-tea-veel-kuhu.
Kui naine on millegi poolest parem võrreldes mehega, küll ta siis asja eest ära ka valitakse. Ja kui ta ise ei taha piisavalt valitud saamise nimel
meestega võidelda, siis ei ole ka vajadust kedagi vägisi upitada.
Liina Tõnisson 
On ajalist arenguruumi nii sisemiselt kui välimiselt
Teised siin pakutud ja pakutavad on minu arust juba laes igas mõttes
Keit Pentus. paarikümne aasta pärast 
Tsitaat:
Algne postitaja: Marchrabbit
Minu hääl läheb Ene Ergmale
Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
Keit Pentus. paarikümne aasta pärast![]()
!
Keith on natuke edev, aga president peabki edev olema
Samas tahaks loota, et paarikümne aasta pärast ei tuleks kahelda, kas mõni mees teda ikka nooruses tahtnud on
peaasi,et tissid suuremaks ei lähex
!
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Kes praegustest naispoliitikutest sobiks presidendiks tulevikus?
Ray, sa ajad usutunnistuse ja rahvuse järjekordselt sassi...
Rosin(a)? Savisaar


Ja ma olen kuulnud, et peale sündi ja enne nimevahetust oli talle isa poolt nimeks pandud hoopis Lenin(a)...
Esitatud küsimusele on vastuseks: Ene Ergma.
Ariitakene, Ene Ergma on 10 aasta pärast pintsil
Lisatud: "Lennu II" alias Ilves peab ikka kaks aega vastu
Sales! kas see oleks vastunäidustuseks? vastasin täpselt antud küsimusele, teeksin sellise valiku praegu kui oleks tarvis valida
Ja mina mõtlesin ikka järgmist presidenti, sest otsest naisterevolutsiooni või -riigipööret praegust just ei paista...
Tsitaat:Ja-jaa..., saati siis naiste hulgast.
Algne postitaja: Ray
Isegi meestest polnud eriti kedagi valida, siis veel...
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Ray, sa ajad usutunnistuse ja rahvuse järjekordselt sassi...![]()
palju on eestis tõelisi eestlasi? oli ühes teises teemas kah see artutelu 
Alati saab viia teema sinnamaani, et kes on "puhas eestlane" jne, aga kui mõni kuskil röövib, siis osatakse küll kirjeldada tänaval mõnda
nagu "kaukaaslase välimusega mees", "tundus lõunamaalane", "vist venelane", "eestlane" jne.
Suudetakse küll leida erisusi. Mida rohkem neid on, seda kindlamini võib ka oletada, et tegu ongi ühe või teisega.
Lisatud: kuna töötasin aastaid väga multikultuurses seltskonnas, siis on ilmselt mul keskmisest kodanikust veidi teravam pilk ka neid
"erisusi" märkama.
Aga mis siin ikka jahuda. Läheb teemaväliseks juba.
No ma pidasin Lennart Meri`t küll eestlaseks.. Ja Ilvest pean ka.. Sellest ka minu küsimus, et kui nemad ei ole eestlased, siis kes üldse on?
pakuks ,et peale Ilvese ajajärku võiks olla meil esimene eestlasest naispresident Kristiina Ojuland
Miks küll Ojuland?!
Ojulandi viimase aja ütlemised ja tegemised on pannud mind arvama, et... Hea küll, püüame pehmemalt: ta polegi nii tark nagu esialgu paistis.
Aga Ray ja pointeri vaidluse kontekstis ütleksin, et minu jaoks ei omagi rahvus nii suurt tähtsust, kuivõrd eestimeelsus. Sergei Ivanov on väga
eestimeelne ja tark tundub ta ka, nii et minupoolest olgu või tema meie tulevane president. See on lihtsalt näide minu suhtumisest, aga tegelikult ei
tea ma Ivanovist kuigi palju.
Ojuland jõuab end korrigeerida ja saada uusi väljakutseid ,mis sillutab tal teed presidenditoolini
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Miks küll Ojuland?!
Ojulandi viimase aja ütlemised ja tegemised on pannud mind arvama, et... Hea küll, püüame pehmemalt: ta polegi nii tark nagu esialgu paistis.
mitte ükski


Tsitaat:
Algne postitaja: pointer
No ma pidasin Lennart Meri`t küll eestlaseks.. Ja Ilvest pean ka.. Sellest ka minu küsimus, et kui nemad ei ole eestlased, siis kes üldse on?![]()
Ei tea ühtki sobivat kandidaati mis ei pea kohe tähendama, et neid olemas pole. Minule teadaolevatest ei poolda küll kedagi.
Kas Tõnisson ei sobiks?
Ennem juba Siiri Oviir
jänku laine 
K.Ojuland, tema on juba maailmale end ka näidanud välisministrina ja küllap ta saaks hakkama selle positsiooniga
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Ennem juba Siiri Oviir![]()
Aru ma ei saa,
aga tal on ju poliitiline pagas,mida noorematel pole
Tegelikult unistan mina, et presidendi asemel oleks kuningas - ei mingeid valimiskammajaasid ega erakondlikke mänge... ja nagunii on meie president ju riigi maskott...
Eestil oli kord 3 kuningat ja ega sealt midagi head ei tulnud. See oli enne hukkamist poliitiline kompromiss.
Nende Paides tapetud kuningatega on üldse segased lood, miks Eestimaa Hertsogiriigi eesti soost krahvid, Taani kuninga alamad üle riigipiiri Liivi
orduriiki läksid... ja mis plaanid neil Taani kuninga vastu ordumeistriga olid...
Osa "kuningaid" oli sel hetkel veel Novgorodi vürstil külas ja osa pidas nõu Soome suurvürstiga Turus...
Ajalooline tõde
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Miks küll Ojuland?!
Ojulandi viimase aja ütlemised ja tegemised on pannud mind arvama, et... Hea küll, püüame pehmemalt: ta polegi nii tark nagu esialgu paistis.
Kui sa kanditatuuri üles sead siis ma oleks isegi nõus poolt hääletama
Suur tänu komplimendi eest, habe ja vaarema! Minul puuduvad ambitsioonid. Kas tuleb see minu loomusest või veneaegsest kasvatusest -
sulandu massi, ära tüki esile! -, ei teagi täpselt.
Arvan, et praeguste naispoliitikute hulgas pole presidenti. Tulevane president on keskkoolis alles.
Huvitav, palju meil on noori, kel on auahned kavatsused poliitikasse pürgida? Arvan, et vähe.
Sellepärast sa võiksidki presidendiks sobida, et sul puuduvad ambitsioonid. See ongi üks oluline põhjus miks ma üldse oleks nõus kellelegi oma häält
andma
Õige presidendikandidaat ei tohiks olla ambitsioonikas karjerist - vähemasti minu lolli mõistuse järgi - vaid erudeeritud inimene, kellele vastav ettepanek tehakse ja kes siis talle usaldatud vastutust mõistes ometi ettepanekuga nõustub. Valimiskampaania peaks olema ettepaneku tegijate teema, mitte kandidaadi eneseupitamine - aga noh, mõistagi on see nägemus illusoorne.
Rahvas on vaid mass kellega valimistel manipuleeritakse.Sarnaste platvormidega erakonnad moodustavad hiljem koalitsiooiooni.
Kuidas saan leppida sellega ,et ministriks saab inimene,kel puuduvad moraalsed tõekspidamised?Vastik,vastik,vastik.(pehmed ja karvased)
Poliitika oli,on ja jääb räpaseks vaatemänguks.
Laine Jänes välimuselt ja Tõnisson olemuselt. Aeg on poliitikuid kloonida.
Ene Ergma tundub sümpaatne.
tean palju ilusamaid tüdrukuid
Naispresident on veel sündimatta...
Praegused naised ajagu oma rida,meie ühiskond ei ole valmis uue naispresidendi vastuvõtuks(kohale määramiseks).Tuulelippe lehvib praegu küll ja küll.
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Kes praegustest naispoliitikutest sobiks presidendiks tulevikus?
Vatikan oleks meite kõrval titekas
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
On ajalist arenguruumi nii sisemiselt kui välimiselt![]()
Teised siin pakutud ja pakutavad on minu arust juba laes igas mõttes![]()
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Miks küll Ojuland?!
Ojulandi viimase aja ütlemised ja tegemised on pannud mind arvama, et... Hea küll, püüame pehmemalt: ta polegi nii tark nagu esialgu paistis.
...ja muidugi on tissid presidendi kohta liig suured![]()
Minu valik oleks ka Ojuland - mitte loll igatahes, lahe, esinduslik, sobivas vanuses ( nagu minagi )!
Kas tunned Ojulandi lähemalt kui meediaveergudelt?
Vist mitte.
Ohjeldamatud parasiitsõnad ja labasus üle pea. Kahtleks ka tema "tarkuses".
Ei ütleks.et ta kasutab parasiitsõnu ja malbe on ta ka.
Alati lubab endaga pilti teha
Ärge unistage, raffas!
Naispresidendiks saab eesti kõikse koledama väljanägemisega naine -lampjalgne, suure kondiga ja kõõmas peaga
- teistsugust ei laseks eesti
naisvalijaskond lihtsalt läbi... rääkigu avalikkuse ees, mis nad räägivad...
Ega isiklikult usugi,
usun rohkem Ergma või Oviir oleksid need esimesed
Lihtsalt ma ei kannata,kui te mehed teete naisi maha.
See meie poliitiline kõrgmaastik on niigi naistevaene.
PS mis puutub kõõma,siis apteekides on vastavad vahendid
Ja lampjalgsuse vastu aitavad proteesid
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
...ja muidugi on tissid presidendi kohta liig suured![]()
Nii,et mõtle off hästi järele,äkki polegi halb mõte![]()
nuu sa t.taavi ei taha teha vahet satiiril,huumoril,klatsil...
tunnen ja tean teda (K.O.) mitte meedia kaudu ja kui nägin teda paar nädalat tagasi ühel sünnipäevapeol,siis olin väga meeldivalt üllatunud 2 asjast: ta on veel kõhnemaks läinud ja Raimo on kraanajuhtide kursusel väga hästi tantsima õppinud,kui ei usu,küsi rosita käest üle
!
Ta on ideaalse kehaga
tiivitaavi - 24.12.2007 kell 16:16Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Ja lampjalgsuse vastu aitavad proteesid![]()
ortopeedilised sisetallad![]()
rossi - 24.12.2007 kell 16:22Tsitaat:
Algne postitaja: officer
väga hästi tantsima õppinud,kui ei usu,küsi rosita käest üle
!
Ta on ideaalse kehaga
to hr. officer: kas K.O. või rosita või mõlemad?
tiivitaavi - 24.12.2007 kell 16:26Tsitaat:
Algne postitaja: rossi
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
väga hästi tantsima õppinud,kui ei usu,küsi rosita käest üle
!
Ta on ideaalse kehaga
to hr. officer: kas K.O. või rosita või mõlemad?
ma loodan ,et mõlemad tantsivad OK(ookoo)!
Ray - 24.12.2007 kell 19:11Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Ei ütleks.et ta kasutab parasiitsõnu ja malbe on ta ka.
Alati lubab endaga pilti teha![]()
Võibolla on tal mingi Alter Ego, aga meediavälises keskkonnas olen küll pidanud kuulma reeglina udust juttu, kuhu on eriliselt tihedalt pikitud sisse selliseid kilde nagu - see värk, siuke, ....
Malbe? Jah, uudistesaates ja kuskil pildistamise momendil küll võibolla.![]()
Janno Reiljan võib ka lubada lahkelt endast pilti teha, aga ega see teda teiseks ei muuda (mitte et ma teda halvustaksin).
tiivitaavi - 24.12.2007 kell 19:43Ray
Ok , tean,mis tal *viga*on![]()
Ta ei kuulu ühte teatud korporatsiooni.
Nii et edaspidi ei püüa sinuga vaidlusse laskuda.
rosita - 25.12.2007 kell 12:07Tsitaat:
Algne postitaja: rossi
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
väga hästi tantsima õppinud,kui ei usu,küsi rosita käest üle
!
Ta on ideaalse kehaga
to hr. officer: kas K.O. või rosita või mõlemad?
Oma kehaga on rosita rahul, tantsuoskust tuleb veel lihvida![]()
Ray - 25.12.2007 kell 17:45Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Ray
Ok , tean,mis tal *viga*on![]()
Ta ei kuulu ühte teatud korporatsiooni.
Huvitav, mida Sa selle all täpsemalt mõtled? Kui oletad, et ma olen mõne (kasvõi ühegi) poliitilise rühmituse poolehoidja, siis seda ma kindlasti pole. Faktiteadmine ei eelda tingimata inimese eetilisust või muidu kõrget moraalitaset.
Minu arvamuse kohaselt on Ojuland lihtsalt tavaline kahepalgeline karjerist, seejuures on tal mõnes valdkonnas tõesti üle keskmine faktiteadmine, aga vaimsus pole küll teab mis tasemel.
Poliitikas ei olegi enamaltjaolt kuigi palju ehedaid eetilisi inimesi, mis on suhteliselt loogiline, kui asju laiemas plaanis vaadelda.
Põhimõtteliselt pole mul põrmugi midagi selle vastu, kui üks aus ja tark eestimeelne naine saab kord presidendiks.
tiivitaavi - 25.12.2007 kell 17:51Väga olen nõus sinu kahe viimase lausega.
Ülejäänu kohta ei suuda sulle osutada argumenteeritud vastupanu
sales - 25.12.2007 kell 20:40No ega presidendi valimine nüüd mingi missindus ole
tiivitaavi - 26.12.2007 kell 02:19Tsitaat:
Algne postitaja: sales
No ega presidendi valimine nüüd mingi missindus ole![]()
OK, valime siis maalt masajalgse talutütre,kes välispoliitikat ei jaga ja keskenduks sisemisele olukorrale riigis ega veaks diplomaatias välja
Pipilota - 26.12.2007 kell 02:27presidendivalimine ei ole missindus, aga riigi esindaja peaks olema siiski esinduslik nii oma valimuselt kui olemuselt.
ojulandist ei oska kaasa raakida, aga nii monedki teised eesti riigiesindajad siinpool on lausa habivaarselt madalad.
tiivitaavi - 26.12.2007 kell 02:33Võtavad kohtumiselt toitu kaasa
Pipilota - 26.12.2007 kell 02:39oo tiivitaavi, see on muideks diplomaatidel suhteliselt aktsepteeritav kaitumine. olen ise mitmeid kordi pealt nainud ja mitte teist nagu teinud.
on palju hullemaid asju. poliitliselt ebakorrektselt vestlemine, tagaklatsimine kolleegide juuresolekul, kahepalgelisus jpm.
yks meie korge ametnik on saanud hyydnime royal cunt. sydamest loodan, et ta ise ka on teadlik sellest
tiivitaavi - 26.12.2007 kell 02:47Appikene!
Aga tead miks busch soomet ei külasta ?
Sellepärast,et halonen kukub ta lipsu jlle sättima nagu ta seda kunagi tegi,hakkab ninnunännutama
Pipilota - 26.12.2007 kell 02:53no kui laura lipsu ei sati, siis peab ju tarja seda tegema. ameerika meestee peaks ju ninnunannutamine kyll meeldima
Ray - 26.12.2007 kell 16:40Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
OK, valime siis maalt masajalgse talutütre,kes välispoliitikat ei jaga
Miks masajalgsus peaks kuidagi pärssima mõtlemisvõimet ja eetikat?
Minupärast olgu naispresident kasvõi ratastoolis, kui oleks vaid tema jutt selge ja loogiline, tegemised vastavuses kõrge moraalitasemega ja põhimõtted kaljukindlad.
Ega naispresident pea olema fotokataloogist valitud tibi, keda Putinil hea kuskil kohtumistejärgsel momendil rautada. Või mida iganes.
rossi - 26.12.2007 kell 17:14hr.Ray:lugedes sinu postituse viimast lauset,tekkis mul küsimus: kas sa võisteled tandemiga freelancer-timuurof milleski?
tiivitaavi - 26.12.2007 kell 17:17Ray
Pean tunnistama,et minu
eile kommentaar oli tingitud edevusest. Iluga pole siin tõesti midagi tegemist.
Miks arvad ,et ainult putin tagakambris diplomaate rautab
Ray - 26.12.2007 kell 17:17Ma ei võistle kellegagi.
Palun selgita oma mõttekäiku, kuidas Sa üldse sellisele järeldusele jõudsid?
Või viita täpselt lõigule, millest Sa aru ei saanud.
Ray - 26.12.2007 kell 17:21Ma ei võistle kellegagi.
Palun selgita oma mõttekäiku, kuidas Sa üldse sellisele järeldusele jõudsid?
Või viita täpselt lõigule, millest Sa aru ei saanud.
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Miks arvad ,et ainult putin tagakambris diplomaate rautab![]()
Ma ei arvagi, lihtsalt hämmastas suhteliselt primitiivne mõttevälgatus "masajalgse talutütre" suhtes.
Mille pagana päralt peaks naispresident olema sekspomm, mida vesise suuga nii lesbid kui heteromehed igal pildil hoolega vahivad?
Masajalgne....![]()
rossi - 26.12.2007 kell 17:21Jahh,ma sain kõigest aru....viga oli minus,mõtlesin eelvimane lause
Aga ma küll lootsin,et sa selle tandemiga samasugune ei ole
tiivitaavi - 26.12.2007 kell 17:31Primitiivne
![]()
Üritasin huumorit teemasse tuua.Muidu te mehed muutute nii igavateks ja tõsisteks.
![]()
Kas see on keelatud
kade - 27.12.2007 kell 03:48Ilusaid naisi on poliitikas vähe
cc - 30.01.2011 kell 15:51Kristiina Ojuland sobiks päris hästi. Laine Jänes on ka päris kena.
sales - 30.01.2011 kell 17:25Ma eelistaks presidendi, ka naispresidendi puhul tarkust ja haritust, millega viimatinimetatud eriti ei hiilga... ja vaevalt oleks sommid Tarja valinud, kui ta oleks olnud sama ilus, kuid loll eputis kui Jänes
sekina - 30.01.2011 kell 20:56Ma laenaks soomest presidenti või määraks prantsuse presidendi naise eesti presidendiks.
Nii ma mõtlen siis kui mul on häsi hea tuju.
Praegu on
vaarema - 31.01.2011 kell 22:57Ei oska kedagi pakkuda. Ka meespresidenti mitte. Mis muidugi ei tähenda, et väärilisi kandidaate poleks. Nad ei ole lihtsalt esile trüginud
officer - 01.02.2011 kell 09:15... võiks olla ntx ühiselamu/tantsutäht/juuksuri Liina
zip - 01.02.2011 kell 10:15siis võik kaaluda juba maalt tädi Maali kandidaturi
kaheksasada - 05.11.2012 kell 12:47marju lauristin.
kommionu - 05.11.2012 kell 18:57Se oleks liiga varajane nähtus, meie ühiskonnas. Võib- olla ka eksin, kuid siin pole sellist vabameelset suhtumist.
Pealegi... pole meil neid kanditaate midagi nii "kuhjast võtta".
reheline - 05.11.2012 kell 22:08Oi, meil on igatsugu kloune olemas. Kui vastava haridusega inimesi pole, võtke kasvõi mõni rallisõitja ja pange regionaalministriks. Siis näete, kuidas ajalugu tehakse. Või mõni muu sportlane. Salumäe või Nool. Või Raivo Järvi või Henrik Normann
Eriti see viimane kloun
![]()
Meil on kandidaate nii et tapab. Talendid poliitikasse! Vahet pole. Peaasi, et mingilgi alal on tegija.
Rajake - 05.11.2012 kell 22:58See veel puuduks.
kaheksasada - 15.11.2012 kell 04:43Ja mis teil Marju Lauristini vastu nagu öelda oleks? (peale selle, et ta ise seda ei taha)
Rajake - 15.11.2012 kell 10:29Lauristini vanemad selle esimese vabariigi venelastele müüsidki.Tema nüüd küll ei sobi.
Murakaraba - 15.11.2012 kell 11:42Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Oi, meil on igatsugu kloune olemas. Kui vastava haridusega inimesi pole, võtke kasvõi mõni rallisõitja ja pange regionaalministriks. Siis näete, kuidas ajalugu tehakse. Või mõni muu sportlane. Salumäe või Nool. Või Raivo Järvi või Henrik NormannEriti see viimane kloun
![]()
Meil on kandidaate nii et tapab. Talendid poliitikasse! Vahet pole. Peaasi, et mingilgi alal on tegija.
Reheline, R.Järvi küll ministriks ei saa, ega's ta surnust üles ei ärka. Või on Raivo Järvi keegi teine, keda mõtlesid?
Trea - 15.11.2012 kell 14:58...tõepoolest Marju Lauristin
Rajake - 15.11.2012 kell 20:46Salumäe elab ja töötab Hispaanias,tema ka vaevalt siia tuleb.Tark inimene on vait,kui midagi ei tea.Surnuid ei maksa puutuda.
siilitar - 15.11.2012 kell 21:06Järjekordselt ei saa ma aru milleks nuheldakse vanemate pattudega lapsi? Vanemaid ja nende tegusid valida ei saa, Lauristin on suurepärane teadlane ja väga tark naine, sobiks presidendiks väga hästi.
See on sama hea, kui keegi idioot võttis paar päeva tagasi endale õiguse Rein Ruutsood Nõukogude meelsuses ja punaprofessoriks olemises süüdistada.Ma ausõna ei talu kui inimesed näitavad oma rumalust, võttes sõna teemadel, millest nad halligi ei tea.
guttamax - 15.11.2012 kell 22:52Ma siinkohal ei võta sõna. Ma ei tea halligi. Ärge teie ka võtke. Inimene, kelle silmis veeuputuse süül piinlevad 90 aastased raugad on sitased halisejad jagab kõike. Ikkagi poliitik!!!
siilitar - 16.11.2012 kell 00:17Gutta, ma poleks uskunud, et sul lugemise ja teksti mõistmise oskus puudub. Aga ma veendun juba mitmendat korda, et täpselt nii see on. Kahju iseenesest, nii kõrges eas võiks see ikka olemas olla juba.
guttamax - 16.11.2012 kell 00:24Ei oska Sind kuidagi aidata
Tugevad inimesed argumenteerivad, mitte ei põgene sõbrakast. Tead ise, kuskohas
Ja rohkem ma Sinuga vaeva ei näe. Lähen lugemist õppima
![]()
eerik2 - 03.10.2016 kell 13:52Nüüd on aeg andnud vastuse..
Mina veidi kahtlen sobivuses..
freelancer - 03.10.2016 kell 18:39Eesti president
![]()
Rohkem nagu president 101 inimesele.
Eesti presidendist hakkame rääkima siis kui ta valitakse eesti poolt
eerik2 - 03.10.2016 kell 19:55Justnimelt, Eesti (Vaba?)Riigi aga mitte Eestimaa president. Need 101 tituleerivad ju nagunii end: riik - see oleme meie!
reheline - 04.10.2016 kell 05:36Mida iganes, praegu sai siiski parim valik. Eelmise, ükskõik, kes nendest, oleks katastroof olnud. Rahva valiku suhtes olen mina skeptiline. Ei suudeta neid 101 valida normaalseid inimesi, miks suudetaks presidenti paremat valida ?
![]()
Nende 101 juhmi näo kõrval jääb paraku mulje, et kogu rahvastik on juhm. Selle taustal on hea näha, et tõeliselt targad inimesed on hoopis mujal tegutsemas
kaitsevaim - 04.10.2016 kell 08:43Selle kohta kõlbab tsiteerida eesti klassikuid "kui see seatemp läbi läheb, siis tõmbab vanamees mu oksa!". Just nimelt seatemp see oli - see polnud valimine, see oli ametisse panek. See pole president, see on marjonett kummitempli tegelastele, kes said koslepi oma lolluse ja suutmatuse pärast kokku leppida. Tuli siis see tüütu ülesanne kaelast ära saada ja noh üks tegelane lihtsalt pukki panna.
eerik2 - 04.10.2016 kell 08:49Ma usun küll, et Jõksist oleks saanud päris normaalne president.
kaitsevaim - 04.10.2016 kell 09:39Jah, ainult et ta on üks pede ja lesbi propagandist
eerik2 - 04.10.2016 kell 09:46Viited?
reheline - 04.10.2016 kell 09:47Mul on hea meel, et ei suudetud kokku leppida. Olgem ausad, polnud ju kedagi, kellega isegi leppida. Peale Ilvest on üldse kedagi raske presidendina näha, aga päris kloune ja juhme oleks ka nòme lambist pukki panna.
eerik2 - 04.10.2016 kell 09:51Tegelikult andku minna. Meie jaoks pole nagunii suurt vahet.
kaitsevaim - 04.10.2016 kell 09:52http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/rohkem-rahvahaaletusi-joks-paneks-referendumile-haldusreformi-aga-mitte-kooseluseaduse?id=74607549
http://www.postimees.ee/v2/3395979/joks-kooseluseadus-joustub-ka-ilma-rakendusaktideta
reheline - 04.10.2016 kell 10:09On ju vahet
eerik2 - 04.10.2016 kell 10:33On ikka. Kui seda postimehe artiklit võib pidada lihtsalt juristi arvamuseks, siis delfi oma enam mitte. Muidugi delfi... krt seda teab... Aga sellised avaldused mulle ei meeldi.
freelancer - 04.10.2016 kell 17:27olgu selle presidendiga nagu on -üks asi peaks olema ühene.President astub ametisse ja KOLIB kadrioru lossi kui presidendi residentsi.Ma ei pea õigeks et kukutakse riigi ja rahva kulul renoveerima mingit maamaja,suvila
t või labidakuuri presidendilossiks.Kui ametiaeg läbi saab kolib oma elukohta tagasi.Ma hästi ei kujutaks ette et usa president koliks valge maja asemel kuskile vigvammi.Meil on olemas resident ja seal asub ka president.Kui ei sobi siis ----aidaa.Ja huvitav kui mina soovisin oma abikaasale rentida oma kinnisvara äritegemiseks siis on see keelatud.Nüüd aga rendib president isiklikku omandit iseendale....Sic.Seal seadused ei kehti millegipärast.
Aitab võibolla sellest kui peame neid peale ametist lahkumist elu lõpuni ülal pidama ja kogu suguvõsa.
sissy84 - 04.10.2016 kell 23:58Mina olen rahul!
![]()
Minu valik oleks olnud Marina Kaljurand aga mulle meeldib selline konkreetne ja kohati karm Kaljulaid samuti.Ta on tark, terav ja konkreetne - uinamuinast on mul juba ammu kõrini.
No kui ei taha lossi siis ei taha. Ju ta ei tunne, et vajab sellist suurt pinda. Ma ei usu, et nii heal järjel naise maja on vaja riigi kulul renoveerida. No vot EI USU ja kõik.
ohakas - 24.10.2016 kell 22:08ma ei tea kas nüüd maja renoveerima, aga kuuli või kaitsekindluseks küll ehitama. See-selleks, president vajabki kaitset, sest igasugu hulle jookseb ringi
naispresident? olgu siis pealegi, räägivad, et keeled on tal suus, teadmisi ka üle keskmise. Eks saab näha
freelancer - 25.10.2016 kell 15:54Sissy
Presidendiametiga kaasnevad teatud normid mille teostamiseks ei küsitagi kas tahad või mitte.Ja iga lihtsureliku eluase on presidendi julgeoleku ja ette nähtud tingimuste mõttes sara või labidakuur.Niiet väga küsitav see sinu väide heast majanduslikust olukorrast ja mitte maksumaksja raha tuulutamisest.
Miks pole president avaldanud arvamust Partsi lähetamisel oma endisesse ametisse-äkki peaks see andma mingi arusaama tema seotusest selliseid avaldusi teha.
eerik2 - 29.10.2016 kell 20:53http://avanejad.weebly.com/vaumlrsked-uudised/-fuusik-hawking-hoiatab-kaljulaid-on-tulnukas
officer - 07.11.2016 kell 11:00Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Mina olen rahul!![]()
Minu valik oleks olnud Marina Kaljurand aga mulle meeldib selline konkreetne ja kohati karm Kaljulaid samuti.Ta on tark, terav ja konkreetne - uinamuinast on mul juba ammu kõrini.
...ma ka väga rahul - tal väiksemad kui Kaljuran'nal!
sissy84 - 08.11.2016 kell 04:35Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Sissy
Presidendiametiga kaasnevad teatud normid mille teostamiseks ei küsitagi kas tahad või mitte.Ja iga lihtsureliku eluase on presidendi julgeoleku ja ette nähtud tingimuste mõttes sara või labidakuur.Niiet väga küsitav see sinu väide heast majanduslikust olukorrast ja mitte maksumaksja raha tuulutamisest.
Miks pole president avaldanud arvamust Partsi lähetamisel oma endisesse ametisse-äkki peaks see andma mingi arusaama tema seotusest selliseid avaldusi teha.
Julgeolekuga seotu on teine teema. Ma siiski ei usu, et nii jõukas naine elas majas mis on seest 80datest pärit remondiga ja nüüd on vaja nö nullist renoveerida.![]()
Arvad, et nüüd tehakse 1 000 000 eur remont maksumaksja rahade eest?![]()