Board logo

mida arvate sensitiividest?
mada - 18.08.2002 kell 23:46

kas keegi on neilt ka abi saanud? kuidas te nendesse suhtute?

Ull Miis - 19.08.2002 kell 18:09

hmm
mina neisse mada kui aus olla eriti ei usu, a samas mulle on paar sellist posijat öelnud, et mul need võimed pidi olema ja veel väga tugevad üks tahtis mind õpetama ka hakata a saatsin ta seenele, kuna ma ei usu seda asja ise ja kuda ma siis saan seda õppima hakata või veel enam teisi ravima hakata

li-li - 19.08.2002 kell 19:47

Nendest ju rääkitakse nii mõndagi.Aga kui ise pole neid üle vaadand ,siis ei saa ju ka kommenteerida.Ega neid muidu ka ei olex kui neist mingit tolku pole,muidugi pead sa ka ise sellesse uskuma

N1X - 19.08.2002 kell 20:04

Jaa-jaa irw ärge räägige N1X-l käivad juba tiirud peale!

tiina - 03.09.2002 kell 18:38

Tegelt mind see teema väga huvitab. Lasin madal selle teema üles panna just seepärast, et vajaksin ise nende abi. Tean et sentsitiivide hulgas on väga palju aferiste. Aga usun, et on ka niisuguseid, kes tõesti on võimetega ja suudavad teisi aidata.
Seepärast ongi palve, kui keegi teab oma kogemustest miskit rääkida, või nõu anda mõne sentsitiivi kohta või posija või nõid, kuidas keegi neid nimetab, siis järsku pole see suur vaev ka oma kogemused ja teadmised sel alal siia kirja panna.

Ray - 03.09.2002 kell 19:08

Tean mõnda meest, kes mõlemad on kindlad spetsialistid. Teretuttavad ka mulle. Siinjuures tuleb silmas pidada, milles on probleem ja millist metoodikat kasutatakse. Kindlasti on inimesi veelgi, kes oskavad aidata.

Olenevalt probleemist - näiteks terviseprobleemid - võib püüda kasutada suht. ebatraditsioonilisi ravivõtteid - kaaniravi, põletusravi, vahel ka nõelravi.....

Paljude probleemide lahendamiseks on hea vahend enese energiataseme tõstmine (omandad isegi võime inimesi tugevalt allutada), eeldab vastavaid harjutusi. Nende tegemine on soovitav spetsialisti juhendusel, muidu võib asi isegi hullumajas lõppeda (ajusagedused lähevad kaootiliseks või koguni äkksurm).

See, et mõnigi inimene ei saa ühelt v. teiselt tegelaselt abi, võib seisneda selles, et "patsient v. klient" omab (-s ravimiskatsel) tugevamat energiat kui ravija ise.

Näiteks on juba vanast ajast KGB hoolikalt noppinud enda rivisse inimesi, kellel erilisi võimeid. Ka tippuurijaks sai peale vastavat selektsiooni: tugeva energiaga uurija on väga võimekas. Nõrga energiaga uurija ei saavuta erilisi tulemusi nõ. temast tugevama energiaga uuritava korral. See oli lihtsalt näide. Kui KGB tegi läbiotsimise salajase operatsiooni korral kuskil korteris, siis oli neil kaasas mälugeenius, kes oskas millimeetripealt kõik täpselt tagasi seada (!). Sellistest asjadest võiks pikalt pajatada, aga ei hakka pikaks venitama juttu.

1) Oleneb Sinu probleemi iseloomust;
2) ravija võtetest;
3) ehk ka muudest asjaoludest

Oht lollitaja otsa sattuda on muidugi täiesti olemas.

tiina - 03.09.2002 kell 19:40

Ma saan aru, et palju oleneb ka probleemist. Aga ma ei tahaks siin seda avlikustada, võin vaid öelda, et probleem tervisega ikka. Teiseks võin öelda päris kindlalt, et asi on ka energia puuduses ja oskamatusest seda endale juurde hankida. Kulutan energiat suurel määral, aga juurde ei oska ma seda kuidagi tekitada või siis hankida või kuidas keegi nimetab. Osaliselt sellega ka mu tervisehäda seotud on. Jah ma tean, et positiivsed mõtted ja elamused annavad energiat, aga paraku seda väheks jääb. Kui ei suudeta mind terveks ravida, siis ehk suudetakse anda nõu ja õpetada seda kuidas kulutatud energiat taastada. Paljas puhkamine ja magamine ja mõtlemine küll abiks pole.

Ma pole kordagi ise oma hädadega ühegi sentsitiivi juures käinud. Seepärast ei oska ma ka öelda, kui hästi ma ravile allun. Ja eks see jälle ole vastastikuse sobivuse küsimus. Mõned inimesed lihtsalt ei sobi omavahel ja siis ei saa ka sentsitiiv aidata, kui ma lihtsalt ei võta vastu alateadlikult tema nn. võimeid.

Oht lihtsalt mõne lollitaja juurde sattuda on tõesti suur. Seepärast saigi see teema ju tehtud. Tahaks kas või esialgu rääkida mõne sentsitiiviga oma probleemist ja küsida temalt nõu ja uurida kas niisugusel puhul on võimalik aidata. Paljudel juhtudel tegelt inimene suudab ise ennast aidata, aga kui vastavad oskused puuduvad, siis ei oska ka lahendust leida ega ennast aidata. Tahaks kas või nii paljugi abi saada, et ise oskaks enda energiat veidi juhtida ja aru saada sellest ,mida õieti teen ja mida valesti. Sest lihtsalt ravi kah ei aita, peaks ikka selgeks saama selle haiguse tekkepõhjused. Siis saab edaspidi ka sellest hoiduda. Sellest pole ju suurt kasu, kui sind terveks ravitakse ja hiljem kordad samu vigu ja uuesti sama asjaga probleem on. Sama on ka energiaga. Võid ju minna sentsitiivi juurde ja paluda endale energiat anda, ok...mõnda aega ongi parem olla, aga siis kulutad oma energia, ja kui pole kas või minimaalselt õpetatud seda juurde hankima, siis oled jälle surnud punktis.

etc - 04.09.2002 kell 22:44

Nu ma käisin selja pärast. Mul valutab ta pidevalt. Hästi imelik oli kõik... Ntx ta hõõrus seda valutavat kohta ja ültes et määrib salvi sinna... kusjuures läbi riiete tegiseda. Ja siis tegi süsti mulle... ilma süstlata muide. Nagu imiteeris süstitegemist. Mul kadus valu küll ära aga kõigest paariks päevaks... nii et ma ei tea mis sellest asjast arvata.

Loretta - 05.09.2002 kell 10:04

Olen käinud kunagi sensitiivi juures.
Ma ei tea siiani oli ta sharlatan või mitte.
Manuaalteraapiat oskas igatahes küll
Rohkem pole ma sarnaste inimestega tegemist teinud.
Väldin neid teadlikult.
nn. "tõelisi" sensitiive on eestis ehk mõni üksik kui üldse.
Suurem osa kes väidavad end olema sensitiivi, on väga hea empaatia võimega, kuid kas ka midagi enamat... jäägu "patsientide" endi otsustada..
Inimene usub ju ikka seda, mida TAHAB uskuda.

Virgin - 05.09.2002 kell 10:15

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Virg arvab sensitiividest ainult nii palju, et need inimesed on leidnud endale hea rahategemise võimaluse teisi lollitades... võib-olla leidub ka mõni tõeliste võimetega inimene... who knows...

Ull Miis - 05.09.2002 kell 10:37

öeldakse et õige posija raha ei võta!!! Õigemini ei küsi!!! ning et abivajaja käest ta ka otse tasu võtta ei tohi isegi kui see pakub või annab!!! Kuna ei pidavat tohtima teise inimese hädadest kasu lõigata!

tiina - 09.09.2002 kell 10:54

Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis
öeldakse et õige posija raha ei võta!!! Õigemini ei küsi!!! ning et abivajaja käest ta ka otse tasu võtta ei tohi isegi kui see pakub või annab!!! Kuna ei pidavat tohtima teise inimese hädadest kasu lõigata!

Aga kui ta ei lõikagi kasu vaid kasutab selle sama raha ära teiste inimeste raviks? Minu meelest see vägagi kaheotsaga asi. Ka vanasti nõiad võtsid tasu ravitsemise eest. Siis küll raha polnud, aga söögi ja majapidamistarvetega tasuti ravimise eest. Kui ravitseja võtab tasu nii palju kui tal elamiseks vaja ja tema eesmärk pole rikastuda vaid selle abil ka teisi aidata, siis see ju vägagi õigustatud. Iga üks teeb meist tööd ja tahab selle eest ka tasu saada, kas või nii palju et hing sees püsiks ja riided seljas oleksid ja paraku ka tänapäeva ühiskonnas ka maksud makstud. Kõik ikka oleneb sellest, mis eesmärgil keegi tasu nõuab ja võtab.

Ray - 09.09.2002 kell 12:14

Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis

Siin on kaval konks juures küll: oleneb kas nn. ravija (ei diskuteeri selle üle, kes ta on või kas on võimekas) võtab hädaliste raha eest liisinguga kalli auto või hoopis sama raha eest sõidab teise linna teisi hädalisi aitama. Ma mõtlen asja sisulist külge.

mada - 09.09.2002 kell 15:35

Selles vaatenurgas on nüüd minumeelest üks konks sees, just sisulises küljes. Kui inimene võtab raha, et aidata neid, kellel pole raha (kasvõi sõidukulude) maksmiseks, siis mille järgi peaks ta otsustama kellelt raha võtta? Sest need, kelle juurde ta antud näites sõidab, ei ole ju sel juhul võimelised rahas tasuma. Mille järgi siis peaks sensitiiv valiku tegema?

Ray - 09.09.2002 kell 15:40

Tsitaat:
Selles vaatenurgas on nüüd minumeelest üks konks sees, just sisulises küljes. Kui inimene võtab raha, et aidata neid, kellel pole raha (kasvõi sõidukulude) maksmiseks, siis mille järgi peaks ta otsustama kellelt raha võtta? Sest need, kelle juurde ta antud näites sõidab, ei ole ju sel juhul võimelised rahas tasuma. Mille järgi siis peaks sensitiiv valiku tegema?

Oletan, et siis on sunnitud piirduma vaid annetuste puhul kogunenud rahaga?

li-li - 09.09.2002 kell 20:37

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Tegelt mind see teema väga huvitab. Lasin madal selle teema üles panna just seepärast, et vajaksin ise nende abi. Tean et sentsitiivide hulgas on väga palju aferiste. Aga usun, et on ka niisuguseid, kes tõesti on võimetega ja suudavad teisi aidata.
Seepärast ongi palve, kui keegi teab oma kogemustest miskit rääkida, või nõu anda mõne sentsitiivi kohta või posija või nõid, kuidas keegi neid nimetab, siis järsku pole see suur vaev ka oma kogemused ja teadmised sel alal siia kirja panna.

Muide kadunud Luule Viilmal oli kõva abiline kes tema teadmised ja tarkused ka praegu ellu viibÄkki proovidki kohalikku kaupa

Ray - 09.09.2002 kell 20:51

Kas Viilma ja Gabriel polnud omavahel head tuttavad ja mõttekaaslased...?

li-li - 09.09.2002 kell 21:28

aaa..vot seda ma ei tea aga energiatega ja peenmaterjaalsusega on neil kindlasti ühist.

tiina - 09.09.2002 kell 22:08

Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
aaa..vot seda ma ei tea aga energiatega ja peenmaterjaalsusega on neil kindlasti ühist.

Tänx, li-li
Kui viitsid astu mingi päev läbi ja räägime sellest pikemalt. Ma pole sellest eriti midagi kuulnud. Kuigi tunnistan ausalt, eriline Viilma austaja ma polnud. Olen temast üsna palju ka halba kuulnud, aga noh...need ka kuulujutud võisid olla. Käisin ta juures korra siis, kui ta veel arstina töötas. Hiljem ma tema juurde abipalvega ei pöördunud. Pealegi kuulsin, et see üsna kallis lõbu olevat olnud. Palju ta abiline raha nõuab ei oska ma öelda. Ma üldse esimest korda praegu kuulsin/lugesin, et ta abiline tema tööga edasi tegeleb.

li-li - 10.09.2002 kell 00:19

Tiina,ma kindlasti valgustan sind reaalis selle teemagaAnnan kindlasti eelnevalt teada kui tulen.Ehk olen ka vahepeal miskit muudki uurind

mada - 10.09.2002 kell 22:06

Aga algse teema juurde tagasi tulles - mul küll ei ole isiklikke kogemusi sensitiividega, kuid siiski usun, et paljud neist on võimelised inimesi aitama. Samas olen kindel, et liigub ka igasugu aferiste. Siiski ei usu ma sensitiivide kõikvõimsusesse, kindlasti leidub haigusi, mida nad ei suuda ravida, inimesi keda nad ei oska aidata. Arvan, et peamine on siiski "patsiendi" enda usk sensitiivi ning tema ravimeetoditesse, st vahend pühendab eesmärki. Inimest, kes sensitiivisse ja tema meetoditesse usku ei oma, on ikkagi võimatu ravida.

Kuigi ei oma isiklikke kogemusi, usun, et aferiste on võimalik eristada tõelistest sensitiividest selle läbi, et õige sensitiiv tunnistab, kui ta midagi teha ei saa, ei oska või ei suuda; aferist aga on saamahimu peal väljas ning võtab kõik heameelega vastu ning teeb nägu, nagu teaks ta kõike.

Tom25 - 24.10.2002 kell 18:45

Mul on ravitsejate ja ühe *atestaadiga* sensitiiviga kokkupuuteid olnud. Mina klassifitseeriks nad oma kujutluses nii: ravitsejad, posijad ja sensitiivid. Kõikidel headel on vähemalt üks ühine tunnus, nad on väga head psühholoogid. Sisendavad elujõudu, usku. Olete vast isegi kogenud, et hirmus hambavalugi jääb arsti kabineti ukse taga vähemaks.
Ravitsejad, kes oskavad lisaks sisendusjõuga veel maarohtudega ravida, võivad tõesti imet teha.
Posijad teevad kõike sedasama, mida ravitsejadki, ainult nende ravi efekt on väiksem. Sisendavad vaid usku.
Sensitiivid oskavad anda energiat juurde, suunata ühest kehaosast teise. Ise ei ole seda väge tunda saanud, kui olen ühe sellisega korduvalt ja pikalt rääkinud. Ta juba ammu ravis, kandis energiat haigetele üle. Alati peale seansi kartis külma. Nüüd olevat käinud ühe vägevama sensitiivi juures, kes avas tal pealael raske raha eest akna, kust kaudu saab ammutada maailmaruumi energiat. Nüüd tal ravi ajal enam jahe ei hakka, võib isegi kuum hakata. Kuna ta on eriline jutupaunik, siis kõik jutt ei saa tal tõsi olla.
Kõige kindlamad *posijad* on paljudele nende lemmikud: lähedane inimene, kass, koer, amulett.

Oleskleja - 12.02.2003 kell 18:31

Enamus "tundlike" inimeste abi teistele on väga kahtlase väärtusega.Nad ei tea isegi kust nende võimed pärit on.Enamaltjaolt lihtsalt juhuslikult avastatud.Kuidas on võimalik sellist asja usaldada?Ja se nende energia jagamine on lihtsalt laen.Kas tuleviku arvelt või siis oma organismis jaotatakse midagi ümber.Minu tuttavatest on päris paljud abi saanud,aga selle juures on alati üks probleem.Need inimesed jäävadki sõltuma oma ravitsejast.Võb olla on see lihtsalt kokkulangevus.Aga kui probleem on suur,siis on vist parem olla natuke sõltuv keelestki,kui piinelda.Ja kui endal on natuke mõistust, peaks petturi ruttu ära tundma.

cleona - 12.02.2003 kell 22:02

Ise pole nende teenuseid kasutanud.Aga paar usaldusväärset inimest ütleb et on sealt abi saanud.Eks see veidi selline uskumise värk ka ole.Aga kui mul enam muud üle ei jäks,küll siis ise ka vist läheks

synoptik - 12.02.2003 kell 22:06

Mina hoian oma suu kinni selle teema puhul...

muhhin - 13.02.2003 kell 00:02

Las ajavad oma asja - minust mingu kõik sensitiivid, posijad, soolapuhujad, kaardimoorid jne. tegelased mööda.

Lola69 - 13.02.2003 kell 00:06

Ei arva.
Sõitlen sõbrannatki, kes kipud aina igatsugu posserdajate juurde, kuigi need nüüd tema probleemi küll ei lahenda.

ipsu - 13.02.2003 kell 08:53

Arvan et on inimesi kellel on tõesti andeid ja on šarlataane.

murdjamees - 13.02.2003 kell 09:26

Mina imestan , et kust küll tulevad need lollid, kes kogu oma vara on nõus soolapuhujale kokku tassima.
Idioodid! Aga need sensitiivid on lihtsalt head psühholoogid ja suure sisendusvõimega inimesed!

Tänan!

Naxik - 13.02.2003 kell 09:30

pole käinud ja näinud ei oska ka miskit neist arvata

MonaLisa - 13.02.2003 kell 09:51

Minu meelest sensitiivid on ülitundlikud inimesed, kes tunnetavad rohkem, neil on nn ülitaju. Kuid ma arvan, et enamus neist oma andekust ei kasuta otseselt raha teenimiseks (posimiseks jne). Osa kunstnikutest on sellised ja muidu loomingulised inimesed ka

stinkfist - 13.02.2003 kell 15:23

Tsitaat:
Algne postitaja: MonaLisa
Minu meelest sensitiivid on ülitundlikud inimesed, kes tunnetavad rohkem, neil on nn ülitaju. Kuid ma arvan, et enamus neist oma andekust ei kasuta otseselt raha teenimiseks (posimiseks jne). Osa kunstnikutest on sellised ja muidu loomingulised inimesed ka

jep...nõustun sinuga täielikult.kuna ma ka ise olen ekstrasensoorikaga seotud, siis oskus olla šarlatan, on tähtis, kuid mitte määrav...

Veenus - 13.02.2003 kell 15:33

Ma ei tea kas on vahe ravitsejal ja sensitiivil , mina olen igatahes abi saanud ravitsejalt, Äksi nõialt Tartumaal, tervis oli täiesti läbi, olin haiglate vahet käinud ligi 3 kuud ja keegi kindlalt ei teadnud mis viga on enne kui temani jõudsin ja ta oma käte energiaga tegi tõesti mu terveks nii et võib öelda et mina usun küll.

Veenus - 13.02.2003 kell 15:35

Seda veel ka et, jah, petiseid on igal alal ja sellel alal kindlasti eriti palju.

stinkfist - 14.02.2003 kell 08:41

Tsitaat:
Algne postitaja: Veenus
Ma ei tea kas on vahe ravitsejal ja sensitiivil , mina olen igatahes abi saanud ravitsejalt, Äksi nõialt Tartumaal, tervis oli täiesti läbi, olin haiglate vahet käinud ligi 3 kuud ja keegi kindlalt ei teadnud mis viga on enne kui temani jõudsin ja ta oma käte energiaga tegi tõesti mu terveks nii et võib öelda et mina usun küll.

selle tartu nõiaga olen ka mina kokku puutunud...mitte ravitsemise vormis vaid meil oli väike diskussioon

Mara - 14.02.2003 kell 14:47

kunagi sai yhe juures käidud...täitsa meeldivad..midagi nende vastu pole..peaasi ,et mingid mustlased või suured valetajad ei oleks..

pisimimm - 14.02.2003 kell 14:50

Olen kuulnud ühte koma teist, kuid ise nende poole pole pöördunud... Aga kuulnud olen ikka päris huvitavaid ja uskumatuid asju, tea kas nad siis tõele ka vastavad...

Krissu - 18.04.2003 kell 07:18

Tean Tartumaal neid mitmeid ja isegi intrvjuu nendega teinud,vaevaliselt sai nendega kaubale. Alul pidin niisama jutustama mitmeid kordi, enne kui nad olid yldse nõus mulle intrvjuu andma. Selliseid asju nad ei harrasta.
Kui aga ravimise koha pealt rääkida, siis tean palju inimesi, kes nn nõidade juures käinud ja sealt ka abi saanud. Tõsised hädad on olnud, mida arstid pole saanud ravida. Seepärast usun just neisse ravitsejaisse, kes teevad seda inimeste heaks ja ei võta raha. Nende puhul tean seda kindlasti öelda. Aga kunagi pole nad kingituste vastu olnud, mida tänutäheks saanud.
Nendega suht raske jutule saada, sest nad kergelt ennast ikka häirida ei lase. Mis kõikse põnevam, kõiki alati aidata ei saa, sest nad lihtsalt ei allu. Minu arust suht normaalne see.Palju selle yle mõtisklenud, aga usun neisse.

Lii001 - 17.05.2003 kell 12:56

Tsitaat:

sealt saab abi ainult siis kui sa sellesse usud....

roosi - 17.05.2003 kell 17:48

Ise ei ole käinud aga tean inimesi kes on käinud ja ka abi saanud.Aga eks see ikka ole nii et kui inimene seda usub siis ka saab sellest abi.

yller - 17.05.2003 kell 17:53

olen isegi käinud
aga mitte ei mäleta et oleks tolku olnud
raha raiskamine järelikult

Blond_Bimbo - 17.05.2003 kell 22:36

Suhtun positiivselt. Eks ikka abi saab, kui arstil käid

Aike - 29.07.2004 kell 21:06

Tunnen isiklikult paari ja kuna tänu ühele neist on mu ema veel elus siis olen veendunud et on inimesi kes teavad ja näevad rohkem kui meie.Osa neist kasutavad meid oma elu järje parandamiseks teised aga aitavad kui tunnevad et vajad abi.Olen meedik ja oma töö aja jooksul näinud nii mõndagi mis tava inimesele seletamatu ja imeline.

Deiviidas - 29.07.2004 kell 21:49

Ei ole neid külastanud ja seetõttu ei oska ka kommenteerida. Aga niipalju kui kõrvalt olen kuulnud on inimeste hoiak nende suhtes küllaltki positiivne.

lendajapoiss - 29.07.2004 kell 22:02

üritan sellistest inimestest võimalikult eemale hoida!Loodan,et mul on selline võimalus! Olen totaalselt harjunud lootma ainult ise-enda peale.

freelancer - 29.07.2004 kell 22:20

Kui inimesel peaks sellised omadused tõesti olema siis ta hoiaks seda ülimas saladuses.Ilmselt 99,99% nn selgeltnägijatest ei suuda päeva eraldada ööst-enamat ei oska neilt paludagi.Lendajapoisi väite lõpp eriti mulle omane.

zitazitikaz - 30.07.2004 kell 11:41

Minul kätega ravitsejaga väga head kogemused....
Tõdil oli radikuliit nii tugev, et ei saanud enam ise kõndidagi... Mees viis ta süls ravitseja juurde... Ja peale esimest seanssi sai tädi jba omal jalal välja kõndida sealt...
Minu selja tegi ta ka korda...Omast laiskusest ja raha puudusest jäi asi küll natsa poolikuks... Aga ei taha mõeldagi, mida päris arstid oleksid teinud...
Seda tädi soovitaks küll kõigile igakell...
Emal vist isegi ta andmed olemas... Kuskil Tallinnas peaks nüüd tegutsema... Enne oli Kadrinas...

Bithe - 21.08.2004 kell 00:46

Soovitan lugeda raamatut "Eesti nõiad".
Autoriteks on märgitud SL Õhtuleht ja Päevaleht.
Muide suht huvitav raamat...
Lugege ja tehke ise järeldused...kes on õige ja kes vale...

marx - 21.08.2004 kell 09:55

Olen ühega aastaid tagasi kokku puutunud ja abi oli rohkem kui rubla eest Kuigi ma ise ei läinud abi paluma, vaatas ta minu teadmata asja üle ja hiljem parandas vea. Nimelt oleksin 7 klassis äärepealt uppunud ja tema jutu järgi tõmbasin seljas ära mingi närvipunkti, mille tulemusena olid kohutavad peavalud iga 3-4 kuu tagant. Ja ohnäe imet, peale seda pole kordagi olnud enam.

sungirl23 - 21.08.2004 kell 14:00

siiamaani pole kokkupuuteid olnud, ühtegi tuttavat ka pole, kes olex nende teenuseid kasutanud

Dinxu - 21.08.2004 kell 14:39

Las teevad oma asju, kuni mind ei sunni teenuseid kasutama... samas... õetütar sai põlves mingist kasvaja sarnasest asjast lahti. Arstide sõnul pidi ta võimalikult kiiresti operatsioonile minema, aga peale ravitseja-külastust kadus ära ja noa alla jäi minemata.

Hera - 23.08.2004 kell 00:41

500-kroonised sensitiivid igatahes peale ei lähe. Sellise summa eest peaks nad mulle ka pitsatiga garantiipaberi andma, et nende tegevus täies ulatuses täppi läinud on ning kõik pahad vaimud ja halvad haigused minema peletatud on. Lollitavad mind paari-kolme tunni jooksul minu enda raha eest - no jääb ära. Kujutan ette, et kui inimesele on juba erilised võimed antud, siis ei tohi ta neid kommertslikuks lörtsida.

oprazi - 26.08.2004 kell 10:07

Tunnen paljusid sensitiive.
JAh, on igasuguseid, nii neid kes ¹arlataid kui neid kes tõsiselt aidata suudavad.

Üks tähelepanek. Usaldage rohkem neid, kes ei tee tavameditsiini maha ning kes tunnetavad oma võimete piire.
Ei ole midagi hullemat kui senss kes arvab, et suudab ravida kõike. Igalühel on tegelikult oma kindel spetsiifika ja targemad tunnetavad väga hästi, mida suudavad ja mida mitte.

Mis puutub raha võtmisesse, siis oli üks tuttav hiljutis just sellise probleemi ees.

Ta ka ei taht raha võtta ja tegi seda tööd täiesti tasuta ning elatas end selle kõrvalt bürootöölt.

Aga mingil hetkel ta lihtsalt tundis, et ta ei suuda neid kahte tegevust korraga teha. Bürootöö võttis temalt nii palju energiat, et inimesi suutis aidata ainult pühapäeviti ... peale seda kui oli ühe päeva tööl kogunenud energiapuudusest end kogunud.
Et aga abivajajaid oli rohkem, siis võttiski ta end töölt lahti ning hakkas samuti mõõdukat tasu võtma, sest ravimine on temale nüüd ainsaks elatusvahendiks.

alar - 26.08.2004 kell 16:01

ema käis mul kunagi oma seljavaluga sentsitiivi juures minuarust ei muutunud sellest midagi. ise ei olnud sellest huvitatud ja ravisin end ikka vanamoeliselt tablettide ja kirurgi abil.

Lord666 - 26.08.2004 kell 16:08

Abi pole otsinud, järelikult pole ka abi saanud ja ega ma neisse ei usu ka.

refo - 01.09.2004 kell 00:06

Ei oska midagi arvata kuna pole kokku puutund. Aga eks nad mingid mõttetud inimesed ole

fantasmagooria - 01.09.2004 kell 00:46

Minule on kaarte pandud ja kõik läks täppi.
Pandi mineviku kohta. Varem ma ei uskunud selliseid asju.
Aga kui võõras inimene räägib kaartide järgi sinu lähiminevikku ja väga konkreetselt siis hakkad midaiganes uskuma

dsikibriki - 14.10.2004 kell 13:37

hmm mina olen ennustajate juures käinud oma 7 korda küll ja nendest ainult 1 panijal on kõik täppi läinud ja niigi pani see täppipanija mulle kaarte minu pildi järgi - kuid kahjuks on see naisterahvas surnud

samas on ka kokkupuude olnud tahtliku energiavampiiriga niipalju võin öelda , et võttis aega mis võttis, kuid nüüdseks olen tema mõjuvõimualt ennast välja võidelnud

ZyOn - 14.10.2004 kell 21:16

Mina olengi eesti parim sensitiiv, ravin nohu vähki, aidsi ja konnasilmi. Väga suure raha eest suhtlen veel vaimude ja sündimatta lastega.

Beith - 14.10.2004 kell 21:20

ZyOn, kas see pidi nali olema või mõtlesid seda tõsiselt?

ZyOn - 14.10.2004 kell 21:37

Tõsiselt muidugi, ma ei tee selliste asjadega nalja ju, pean miski hinnakirja üles panema nüüd, kandke kogu oma raha mulle, saate õndsaks.

unekannataja - 16.10.2004 kell 15:53

Terekest!
Mõned said minu lugu lugeda ja tunnevad nime järgi ära. Ma käisin oma murega kahe ravitseja juures. Üks on juhtumisi minu enda ämm. Enne temaga kohtumist oli see valdkond minu jaoks kauge, kõhedusttekitav ja tundmatu. Minu tutvumine temaga ei olnud juhus ...
Kui ämmal nö "mõistus minuga otsa sai", läks ta inimese juurde, kes avastas tema ande ja oli ühtlasi ämma ravija. Ma võin öelda, et nende kahe inimese puhul ei ole tegemist soolapuhujatega, vaid inimestega, kes endale reklaami ei tee, kuid ometi on nende headus levinud väljapoole Eesti piire. Nende headus on niivõrd mõjus, et isegi televisioon tahab neid linti võtta. Teate ju isegi, kuidas inimesed enam asu ei saa, kui neil on midagi ...
Samas tean ma üht soolapuhujat. Minu endisest koolist oli mingi huvijuht, kes oli paras intrigant ja suutis sellisel moel näidelda, et tüli käigus viskus põrandale ja teeskles teadvusekadu jne. Näitemäng tuli ilmsiks. Tema ema käis Soomes ennast koolitamas kuskil sensitiivide juures, ise kusjuures ei olnud talle antud mingeid võimeid. Olles naasnud, lõi siis nö oma erapraksise, koolitas välja oma tütre (simulandi) ning hakkasid kahasse inimesi "ravima" (loe: raha tegema). Sellised persoonid kujutavad ohtu nende ravitsejate mainele, kes teevad oma tööd teadmises, et nad on oma väe saanud kusagilt kõrgemalt ja see ei ole kommerts, mida omakasuks pöörata.
Enne nende inimestega kokkupuutumist oli mul selle valdkonna suhtes suur eelarvamus, kuigi mis salata, mulle meeldis neid lugusid kuulata. See oli põnev, tekitas adrenaliini (hirmu või kõheduse näol). Naersin koos teistega teema üle. Aga teate, kes pärast naerab, naerab tõesti paremini.

Valkyrie - 24.11.2004 kell 17:33

Minu arvates Inimese tervusehädad on enamuses põhjustatud energeetilisest tasakaalutusest, mõtlemisest ja muust sellisest.
Sensitiivid/nägijad on inimesed kes näevad ära inimese energiakehalt mis tal viga on. Kuskohas on segadus,puudus, mure.
Kuid mis need nö raha eest ravitsejad teevad? Nad võtavad inimese valu/haiguse ära kuid põhjus jääb ju alles. Loovad aga illusiooni et inimene on terve. Mingi aja jooksul võib tervisemure jälle tagasi tulla.
Õige võimetega inimene peaks ütlema inimesele tema haiguse põhjuse, selle mõtlemis/suhtumis probleemi, et anda inimesele võimalus see lahendada ära ja seeläbi tervemaks saada ja end arendada
Seeärast leiangi et sellise asja eest veel raha maksta kui keegi lihtsalt sul haiguse väliselt ära võtab, pole mõtet. Enesepettus lihtsalt
Sest inimese elu on peatükk, mis tuleb läbida.. ja haigused on antud et inimene areneks

laur - 24.11.2004 kell 19:41

Olen abi saanud,ju siis usun.

unistaja - 24.11.2004 kell 20:16

Tsitaat:
Algne postitaja: refo
Ei oska midagi arvata kuna pole kokku puutund. Aga eks nad mingid mõttetud inimesed ole

Kui sa nendega kokku pole puutunud, kuidas sa saad öelda, et nad on mõttetud? Vähem eelarvamusi paluks.

skingirl - 04.12.2004 kell 13:12

Ma nagu sellepärast veel elangi, et mind sellised head inimesed ravind on!

anahid - 10.12.2004 kell 12:35

Eks sensitiive on ka igasuguseid, igasuguste motiividega.

Ei arva neist miskit halba, kuid jah keda pidada sensitiiviks, kas inimene kes mind "vaatab" on sensitiiv? Siis olen käinud ja ütleme, et energeetiliselt muutis see mind päris kõvasti....mitte halvas mõttes vaid ilmselt panime koos liikuma mõned energiablokid, mis esialgu natuke ehmatavad tundusid.

Smer¹ - 16.06.2005 kell 18:42

käisime umbes 8aastat tagasi miski KAMBJA nõia juures pani mu oma jutust jura kokku ja ei midagi muud. kes tahtis ,et mees saax joomatõvest lahti viis nõiale pudeli viina kes luges sõnad peale ja jättis viina endale seda oli seal pool tuba täis.minu teada ka see ei aitand.

Lumeleopard - 04.07.2005 kell 06:21

Mh, peaksin vist ka suu kinni hoidma..aga siiski
Ma ei usu sensitiividesse, kui absoluutsesse magic ravivahendisse.
On olemas inimesed heade või halbade võimetega.
Paljud kasutavad aga ära tavalist kehakeelt ja su puistatud ütlusi ja teevad sellest kompoti kokku.
Rahvameditsiini kasutus on minumeelest aga hoopis omaette liik. Igatliiki mähised ja kaanid on nn. looduslähedasem su kehale, kui keemilised ühendid.
Inimesed , kes aga näevad su energiavälja ja oskavad seda parandada või annavad juhiseid su eluks , on maailmas käputäis.
Ja ka nemad jagunevad headeks ja halbadeks.
Kuigi see hea ja halva suhe on ka ebamäärane.
Hea või halb oleneb kõik, millisest otsast sa seda vaatad.
Peale nende kahe jõu on olemas ka kolmas, kes omab minumeelest suuremat *võimet*, kui 2 eelpool mainitud...aga need inimesed ennast ei reklaami ja aitama nad ka ei hakka...kui sa pole just neile väga tähtis isik...kuna igale nendepoolsele sekkumisele järgneb karistus.

Niisiis peama leppima kas rahvameditsiiniga või ....

Ray - 04.07.2005 kell 07:05

Tuleb kasutada kõiki võimalusi, mis aitavad hädadest üle saada. Ka akadeemiline meditsiin võib tappa, kui valesti toimida.

Lumeleopard - 05.07.2005 kell 02:47

Jah, eks ta ole.Häda ajab isegi härja kaevu.

Inimest tappa aga on kõige lihtsam asi selles maailmas.
Hing, see saadanas on nii peenike värk, et mahub igast praost välja!

passion - 05.07.2005 kell 23:57

Sensitiive on väga mitmeid, osad võivad täiega puusse panna ja siis pappi nõuda, aga õnneks pole ma kellegi juuures käinud, niiet mul seda probleemi pole

innocent - 06.07.2005 kell 20:58

Mitte midagi ei arva,s.t. lihtsalt ei usu...

hannes63 - 07.07.2005 kell 17:51

Kes tahab see usub sensitiividesse ja neile kes usuvad on ka sensitiividest kasu oma hädadele, loodetavasti.
Ise ei vaja sensitiivide abi, õnneks.

celtic - 07.07.2005 kell 18:13

sensitiiv on iniene kes näeb sinus viga mida sa endale ise ei tunnista. ta aitab sul seda viga leida.

muu on juba su enda teha.

miranda - 07.07.2005 kell 21:43

Alati leidub inimesi, kes sensitiivide ravivõimetesse usuvad, ja on nõus ka nende teenuste eest tasuma. Ja niikaua kuni on nõudlust, jätkub ka pakkujaid.

Aga ei usu mina nende ravitsejate/sensitiivide võimetesse.
/me usub aspiriini raviomadustesse

Ray - 11.08.2005 kell 11:10

Tsitaat:
Algne postitaja: passion
Sensitiive on väga mitmeid, osad võivad täiega puusse panna ja siis pappi nõuda, aga õnneks pole ma kellegi juuures käinud, niiet mul seda probleemi pole

Kui inimene on väga tundlik, aga korralik "tarkvara" puudub, siis asub tavaliselt see indiviid realiseerima teatavat tinglikku üleolekut mõne teise suhtes ning sellest siis igasugused vusserdajad. Elus võib kõike ette tulla.

yoana - 23.08.2005 kell 13:18

Nüüd usun, kui isiklik kogemus olemas kuulsin ühest ekstras. , millegipärast just tema tundus mulle see õige.? Läksin tema juurde isegi nagu uudishimust, kas ehk tema saab mind aidata, ta suutis seda , mida siiamaani pole suutnud teha ükski spetsialist
Oleks selliste võimetega inimesi rohkem ja andku jumal just talle tervist ja jõudu , et ta saaks oma elu ülesannet veel kaua täita

kaitsevaim - 23.08.2005 kell 13:32

selle koha pealt pani mõtlema üks film, mida eile õhtul telekast vaatasin...roheline miil. Jah, usun küll sensitiividesse, sest inimese mõistus võimaldab palju rohkemat kui seda tavapäraselt kasutatakse, tuleb vaid meeled avada ja lasta ennast juhtida. Ka ise saab ennast aidata kui oskad...

unistaja01 - 23.08.2005 kell 21:03

Vanasti Põletati Nõidu Tuleriidal... nüüd aga nimetakse neid sensitiivideks ja makstakse kas või viimane sent käest, et nad nõiuksid Kellegi terveks või ennustaks tulevikku!!! See on ehtne NARRUS ju nagu horoskoobidki~! Pole neil olnud ega olemas ega ka tulemas mingid võimed, vaid see on ise enda sugesioon... meelepete vist õigemini üteldes. Kes tahab see usub neisse, kes ei taha see mitte. See on vabatahe!!!

celtic - 23.08.2005 kell 21:20

just nimelt vaba tahe. see aga ei anna sulle õigust neid narrideks ja lollideks sõimata.

viha on paha paha...

yoana - 24.08.2005 kell 15:55

oi , oi, oi unistaja, kontrolli omi tundeid........ära igaksjuhuks nii suhtu

kaiku991 - 24.08.2005 kell 16:03

oOlen käind küll, emme vedas kunagi...