
juba vanast ajast on teada et ¹okolaad tekitab isu seksi järele.......on kellegil äkki veel mingeid selliseid sööke mille tagajärjel tekib isu seksi
järele????
muidugi peab see olema täis¹okolaad mitte mingi poest ostetud tavaline piimakas....
Mis tähendab sinu mõistes täisshokolaad.Siis arutaks edasi
Mis nähtus see küll selline on
Ma ei saa kaa aru miks ei piisa ainult shokolaadist...
Miks on shokolaad parem kui seks:
Sa võid saada shokolaadi.
Fraas "kui sa armastad mind, neelad alla" omab ka tegelikkuses tähendust.
Shokolaad rahuldab ka siis, kui on pehmeks läinud.
Sa võid süüa shokolaadi autot juhtides.
Sa võid shokolaadi süüa ema nähes.
Kui sa hammustad pähkleid liiga kõvasti, shokolaadi ei pane pahaks.
Samast soost inimesed võivad süüa shokolaadi ilma, et neid halvustataks.
Sa võid süüa shokolaadi keset tööpäeva laua peal ilma kaastöötajaid häirimata.
Sa võid küsida võõrastelt shokolaadi, ilma et nad sulle kõrvakiilu annaks.
Sulle ei lähe karvad suhu kui shokolaadi sööd.
Shokolaadi süües sa ei pea teesklema.
Shokolaad ei tee sind rasedaks.
Head shokolaadi on kerge leida.
Sa ei ole kunagi liiga noor või vana shokolaadi jaoks.
Kui sa sööd shokolaadi, siis see ei ärata naabreid.
Reklaam oleks see,kui ma kutsuks üles seksi asemel shokolaadi tarvitama,kodumaist sealjuures kindlasti....
Oleks sa Maiu freelanceri kõrvalt ka minule mõelnud,oleks lisanud,et "kunagi pole sa liiga vana ja pime shokolaadi jaoks,kuni veel hingad"
Off- sinule ka mõtlesin ja pühendasin esimese punkti sellest loetelust 
tnx pakkumast,ma suht valiv ja tarbin ainult selected tooteid
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
...kodumaist sealjuures kindlasti....
Ma olen nüüd palju targem.Aga teemaalgatajale. Ma eeldan et shokolaad mitte ei tekita sexiisu vaid on tihtipeale aseaineks sexile, seda just naiste
puhul. Ise ma eelsitan aseainena ahjukartuleid seaprae ja kapsastega. Täiskõhutunne ei lase seximõtetel nii kergesti tekkida. Muidugi õlut peaks selle
prae kõrvale vältima sest see muudab toime olematuks.
Ma arvan et sööda frigiidsele mutile shokolaadi palju tahad sesxi ta tahtma ikka ei hakka!
Ja see kas shokolaad on kaine või täis ei oma ka ilmselt mingit tähtsust.
Kes aga tahab et kerge sexisoov tekiks -siis neil soovitaksin veini kasutada! Seespidiselt.
Minul tekib veini seespidisel kasutamisel pigem soov magada...
Ausalt öeldes, viidik võid sa minu pärast ka magada. Mul pole vähimatki kavatsust sinu potentsi turgutada, eelistan endiselt naismodesid!
täis¹okolaad ehk siis real chokolade..... see mida te poest ostate on lihtsalt magusa peletamiseks.... real chokolade on tume ja mõru ja tema
¹okolaadi sisaldus on 75%.... sellist leidub nt. vanalinna ¹okolaadikohvikus( super hea)
¹okolaad ergutab.... nagu kohvigi, energiajook või mis iganes
Kui tahad lisada, kasuta selleks postituse peal olevat nuppu MUUDA!
krevette ja tigusid süües pidavat kah inimene tiirasemax muutuma
Tsitaat:
Algne postitaja: murdjamees
/.../ Ma eeldan et shokolaad mitte ei tekita sexiisu vaid on tihtipeale aseaineks sexile, seda just naiste puhul. /.../Tsitaat:
Ja mina arvasin, et ¹okolaadiisu tekkis pimeda ja külma pärast![]()
Tsitaat:Ei ole täheldanud veinil sellist mõju. Või peab see mingit kindlat marki olema?
/.../Kes aga tahab et kerge sexisoov tekiks -siis neil soovitaksin veini kasutada! Seespidiselt.
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
krevette ja tigusid süües pidavat kah inimene tiirasemax muutuma![]()
Ja austrid on tuntud afrodisiaakum.
pisimimm - 18.10.2006 kell 12:01Delilah...ju sa pole veinisõber
Ma tahan küll peale mõnusat veinijoomist muud head ka
murdjamees - 18.10.2006 kell 12:16Veini kõrvale on eriti head kõikvõimalikud juustud....
kontorihiir - 18.10.2006 kell 12:18vein on õiges koguses võetuna parim ergutaja
Lola69 - 18.10.2006 kell 12:18©okolaad miskit erilist lisaisu ei tekita, küll aga sobib ta vahepalaks nahistamiseks.
Vein? Nojah, vahel harva küll, oleneb muust konditsioonist. Aga üldiselt teeb uniseks.
pisimimm - 18.10.2006 kell 12:19hallitusjuustud murdja, sa tahtsid öelda
![]()
...ja noh, selle kõige lõpetuseks (või miks mitte ka vahepeale) üks seks, paneb i'le punkti küll
skingirl - 18.10.2006 kell 12:50mind paneb mõte hallitusest juba ropsima ja veiniga koos on seda ropsi ikka kõvasti, iga kord kui ma veini joon siis ma oksendan
delilah - 18.10.2006 kell 12:54Niisiis, kes tahab Skiniga magada, ärgu parem talle veini pakkugu. Aga mida sulle siis, Skin?
pisimimm - 18.10.2006 kell 12:57õlut ja viina
segamini
li-li - 18.10.2006 kell 13:13pure sex ikki...mida rohkem seda uhkem
kontorihiir - 18.10.2006 kell 14:06Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
mind paneb mõte hallitusest juba ropsima ja veiniga koos on seda ropsi ikka kõvasti, iga kord kui ma veini joon siis ma oksendan![]()
aga miks sa skin seda veini siis raiskad üldse![]()
kas paljalt ropsielamuse saamiseks![]()
Lola69 - 18.10.2006 kell 14:09No kui teised ütlevad, et tekitab isu, äkki taahb ka ää proovida, et kas ikka tekitab?
Oma silm on kuningas.
ariita - 18.10.2006 kell 16:49sööge küüslauku, jooge mune ja igatsorti mune veel praetult pealekauba
Maiu - 18.10.2006 kell 18:52Jah vanast ajast...
muidugi võib olla (ongi) iga toiduaine koostises rohkemal või vähemalt määral siis neid osi, mis peaksid mingile aju osale seksitekitavalt mõjuma, kuid- kipun arvama, et pigem ja rohkem mõjutavad meid telekast nähtud või raamatust loetud stampsituatsioonid, mis ei möödu ilma viinamarjadeta või vahukoore sees maasikata või shokolaadita . Ja nii ongi, et KUI juba seks mõttes, siis lähed seejärel poodi ja ostad neid, et veelgi seksikam saaks.
rosita - 18.10.2006 kell 19:54Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
sööge küüslauku, jooge mune ja igatsorti mune veel praetult pealekauba![]()
Peale nimetatud asjade tarbimist võib ju seksiisu tekkida(milles ma muidugi sügavalt kahtlen), aga kas leiduks ka keegi, kes selle rahuldaks?
nihil - 18.10.2006 kell 21:39Shokolaad sisaldab fenüületüülamiini, mis on suguluses amfetamiinidega. See on üks neist keemilistest ühenditest, mis vabaneb organismis seksuaalse erutatuse protsessis ning mis paneb südame pekslema, peopesad higistama, pupillid laienema ja tekitab kõhus mõnusaid võbinaid.
Maiu - 18.10.2006 kell 21:41nihil
Oskad sa öelda, kui palju peaks seda ühendit tarbima suu kaudu, et seda ka tõesti seksuaalse erutusena tunda oleks?
officer - 18.10.2006 kell 21:49Tsitaat:
Algne postitaja: nihil
Shokolaad sisaldab fenüületüülamiini, mis on suguluses amfetamiinidega. See on üks neist keemilistest ühenditest, mis vabaneb organismis seksuaalse erutatuse protsessis ning mis paneb südame pekslema, peopesad higistama, pupillid laienema ja tekitab kõhus mõnusaid võbinaid.
..ja kas siis pole seksida vajagi,saab "viilida".....?
Lola69 - 18.10.2006 kell 21:51Tsitaat:Kui juba mõtttes, siis poodi enam küll minna ei vitsiks. Tühja neist maasikaist. Või ei ole ma lihtsalt stampides kinni?
Algne postitaja: Maiu
Jah vanast ajast...
muidugi võib olla (ongi) iga toiduaine koostises rohkemal või vähemalt määral siis neid osi, mis peaksid mingile aju osale seksitekitavalt mõjuma, kuid- kipun arvama, et pigem ja rohkem mõjutavad meid telekast nähtud või raamatust loetud stampsituatsioonid, mis ei möödu ilma viinamarjadeta või vahukoore sees maasikata või shokolaadita . Ja nii ongi, et KUI juba seks mõttes, siis lähed seejärel poodi ja ostad neid, et veelgi seksikam saaks.![]()
Maiu - 18.10.2006 kell 21:57Seks mõttes ses mõttes ja poodi minek ses mõttes, kui tahetakse seda teha eriliseks..
Lihtsalt niikuinii- kui sul seksi mõttes ei ole, ei too seda ka esile kilo viinamarju või kilo shokolaadi, see kõik hakkab ikkagi kuskilt mujalt...
Lisatud: teadusliku põhjenduse andis meile nihil väga hästi, minu mõte ja küsimus on, et kas söök iseenesest suudab inimest mõjutada nii palju..
Lola69 - 18.10.2006 kell 22:00Eee .. No ühes korralikus kodus on ¹okolaad ikka kogu aeg kapis.
Aga eriliseks puhuks .. Ju siis viinamarjad minu jaoks siinkohal miskit erilisemaks ei muuda. Klaas veini vahel õhtu algust küll ... Koos ...
Maiu - 18.10.2006 kell 22:03Vat just- isegi kui viinamarjad loetakse nende seksikate söökide sekka, ei tekita viinamari iseeneset mingit seksiisu, vähemalt mitte märgatavalt.
Viis kuidas neid süüa, aga küll
Lola69 - 18.10.2006 kell 22:04Need nagu rohkem rekvisiidid. Ei tekita seksiisu, aga võimaldavad vallatult kasutamist
pisimimm - 18.10.2006 kell 22:04Tsitaat:Minu jaoks siiski inimene toidust tähtsam, ja need ained, mis kalli inimesega koos olles vallanduvad, ka... Aga ilmselt see sõltub siiski inimesest, kes mida tähtsustab
Algne postitaja: Maiu/.../
Lisatud: teadusliku põhjenduse andis meile nihil väga hästi, minu mõte ja küsimus on, et kas söök iseenesest suudab inimest mõjutada nii palju..Ja noh, kuna vanasõnagi ütleb, et armastus käib kõhu kaudus,siis ju on ka nihil, selle üteluse ori
![]()
LadyButterfly - 18.10.2006 kell 22:29Ma olen kuulnud kedagi ütlevat: söö sibulat ja kala ja seisab nagu tala
murdjamees - 19.10.2006 kell 07:57Leediliblik, kui sul peale sibulat seisma hakkab siis palun kutsu meid ka vaatama.
ariita - 19.10.2006 kell 16:47rosita! ega üksinda metsa sees pole küll mõtet kana-, ega oina mune küüslauguga praadima hakata, vallatusi tehakse ikka koos ja võib juhtuda ka, et hõrgutava aroomi peale manulisi tuleb
freelancer - 19.10.2006 kell 18:50Tsitaat:
Algne postitaja: rosita
Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
sööge küüslauku, jooge mune ja igatsorti mune veel praetult pealekauba![]()
Peale nimetatud asjade tarbimist võib ju seksiisu tekkida(milles ma muidugi sügavalt kahtlen), aga kas leiduks ka keegi, kes selle rahuldaks?
Oraalne seks peaks aitama küll ajada.Pealegi kui naisterahvas on söönud küüslauku peaks see mõjuma ka riistale kogunenud bakteritele surmavalt.Pole vaja enam domestoses leotada enne kui naistesse lähed.![]()
rosita - 19.10.2006 kell 19:01Fui , mul läheb süda pahaks, kui kujutan ette suguakti, milles riistvara omaniku varustus kubiseb bakteritest ja seda desinfitseerib naesterahvas, kes on just hiljuti manustanud küüslauku.
officer - 19.10.2006 kell 19:03to rosita,pisikene,mitte väga oluline täpsustus:mitte akt,vaid suguakt
!
rosita - 19.10.2006 kell 19:07Tänan, viga parandatud.
ariita - 20.10.2006 kell 16:23free! see soovitus oli mõeldud hädalistele, usun, et sul nõnda suurt muret pole, et sellist abi vaja läheks aga küsijaile ei suuda ma mitte suu pihta lüüa, püüan ikka nõu anda olgu see või jahimeeste jutulauas kuuldud
![]()
üks 70-le lähenev härra jõi enne külapeale minekut 4 toorest muna, pani kaabu pähe ja ütles." kindel nõks ja see ei vea mind alt kuni surmani!", oma silmaga nähtud ja kõrvaga kuuldud
Sybill - 20.10.2006 kell 16:45Tuntud afrodisiaakumid on ju ka kaneel ja kardemon.
Küpsetama naised, küpsetama![]()
Lola69 - 20.10.2006 kell 20:12Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
/.../Pealegi kui naisterahvas on söönud küüslauku peaks see mõjuma ka riistale kogunenud bakteritele surmavalt.Pole vaja enam domestoses leotada enne kui naistesse lähed.![]()
...enam vaja leotada...?
Selline jutt ajab igasuguse söögiisu ää, rääkimata siis seksiisu tekitamisest.
li-li - 20.10.2006 kell 20:20....nii ropp ja räme oskab vaid freelancer olla
raimond - 11.02.2007 kell 21:08Hamburger
skydancer - 07.03.2009 kell 17:26Huvitav teema.
http://www.naistemaailm.ee/artikkel.php?id=9562
MorganLaFey - 15.03.2009 kell 23:30Kohvi, kohvi, kohvi. Espresso täpsemalt.
skingirl - 15.03.2009 kell 23:35Alguses väiksed kohvid siis teadagi miss
![]()
Ma ei oska õelda mis tekitab mind ajab ka kuivand leivakooruke kiimaSt ma olen kogu aeg sellises seisundis
ei ole vaja sööke jooke enam
MorganLaFey - 15.03.2009 kell 23:57No väike kohvi ikka ei turguta, ikka suur. Nagu kõige puhul
night - 08.08.2009 kell 14:03teadlased ksukil kirjutasid,et punapeet. Ehk siis borsh ja peedikotletid tihemini kodusele lauale
guttamax - 08.08.2009 kell 14:06Tsitaat:
Algne postitaja: night
teadlased ksukil kirjutasid,et punapeet. Ehk siis borsh ja peedikotletid tihemini kodusele lauale![]()
Ma tavaliselt enne sexi panen ohtralt kyyslauku ja sibulit,, pisut kala ka ja Temakene on sillas,,, mingid muud toiduained on vaid lisandiks.
bellatrix - 08.08.2009 kell 15:48Mina olen aru saanud, et täis kõhuga kipub veri seedimiseks ajust mao juurde voolama ja siis on magus uni hoopis kallal, nii et kui müramine plaanis, võiks üldse toidust hoiduda.
Noh, nuriseva soolikaga ka ei tule midagi välja, aga igasugune vitsutamine ajab mul küll kõik karvasemad mõtted pealt ära. Siis tahaks lihtsalt niisama soffal lebotades tarka juttu ajada..
Andrussa - 14.08.2009 kell 17:47Aga söök ja seks koos?
Näiteks lusikatäis jäätist nabaauku!
bellatrix - 14.08.2009 kell 17:52fui..millegipärast igatsorti söögimängud magamistoas tunduvad üdini vastumeelt, mulle ei meeldi absoluutselt toidulõhnad magamistoas,seetõttu jälestan ka tänapäeval moodi läinud avatud köögiga elamisi.
magamistoas võiksid minu arvates söödavatest asjadest olla ainult kohvi, vein ja kassimaiustused, see on enamvähem talutav.![]()
see on mu isiklik kiiks, et söögi ja voodirõõmud nii rangelt eraldan, aga noh, lihtsalt sugugi ei meeldi.
Andrussa - 14.08.2009 kell 17:58Miks kassi maiustused?
freelancer - 14.08.2009 kell 20:28Kassi ju tuleb tubli käitumise ja keele hammaste taga hoidmise eest premeerida.