
Aitame üheskoos Eestis ilma koduta jäänud lapsi, kes vajavad meie abi. Saadame neile süüa, riideid ja kes soovib võib aidata ka rahaliselt. Swedbank arvelduskonto nr. on 221024209022 ja selgituseks palume kirjutada abistame teisi.
Aitaks hea meelega, aga kuhu need riided jms asjad viia...? Rahaliselt põhimõtteliselt ei aita, kuna sellest summast jõuab abivajajani reeglina ainult pisike osa.
Kelle nimel te seda raha küsite siis? 
Tsitaat:Kas sa mõtled tänavalapsi? Neid olevat Eestis umbes 10000. Kust neid leida?
Algne postitaja: eestimees112
Aitame üheskoos Eestis ilma koduta jäänud lapsi
Täna arveid makstes tundus mulle, et maksekorraldusse tuleb lisada ka saaja nimi.
Ma loodan, et sa saad ikka aru, et kui sa jagad enda kontot siin, oled sa pettusekahtluse korral ülesleitav.
Sihtasutuste või MTÜ - de seast ei leidnud sellist konto numbrit...

Tsitaat:This MYTH is busted
Algne postitaja: eestimees112
Aitame üheskoos Eestis ilma koduta jäänud lapsi, kes vajavad meie abi. Saadame neile süüa, riideid ja kes soovib võib aidata ka rahaliselt. Swedbank arvelduskonto nr. on 221024209022 ja selgituseks palume kirjutada abistame teisi.
Märksa parem skeem oli koolipoistel, kes kiimas meestelt 200000 krooni välja tõmbasid. Muidugi jäid vahele ka.
Jama küll,
peaks laskama sellel pangal tausta uurida,kellega millega tegu?
tiivitaavi, peaks jah. Ettevõtlikke inimesi tuleb kottida igal võimalusel. 
Usalda,aga kontrolli
Mul pole heategevuse vastu midagi,kuid liig palju juhtub ka pahategevust.
Ahem. Ettevõtlik on inimene, kes võtab midagi ette ja näeb ka natuke vaeva. Kui sedasi võtta, siis olen isegi mina ettevõtlikum, kui antud
teemaalgataja, sest viitsin end kasvõi kahe sõnagi võrra pikemalt põhjendada.
Aga pangalt peaks ikka uurima, et kelle nimele ma enda viimased heatahtlikud kopikad kandma peaks.