Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Hajameelsus?
annabella1
Kasutaja

Registreeritud: 31.08.2002
Viimane külastus: 24.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 09:24 Reply With Quote
Hajameelsus?

Kui hajameelsed Te olete,ma mõtlen seda,et kui tihti te unustate midagi kuskile jne..?

View User's Profile View All Posts By User
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 09:32 Reply With Quote
Olen paaniline unustamise vastu vöitleja! Köige sagedamini maksan kallist hinda selle eest kui pean kohale helistama korteriyhistu vana, kes mind yld¨ötmega koju laseb. Esimene kord maksab unustamine eekudes 300- Teine kord juba 450- pidevalt unustamine ja riigipyhadel öösel aga yle 700- eegu! Vot sedasi maksab kätte minu unustamine!siiani olen odavalt pääsenud ja sissepoole uksele endale kenasti kujundatud sildi kleepinud unustamise jaoks Nu rahakotti ei unusta kunagi öue minnes mobla jätan meelega koju mytsi unustan sageli ja kodused pyksid jäävad ka tihti jopele alla tolhknema jalga yhesönaga kui näete mind kuyskil kodustes dressipykstes trepikoja ees ilma vötmeta kylmetamas, siis olen see MINA!

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 22.03.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 09:41 Reply With Quote
Mina suudan ka kõik asjad ära unustada.. telefon vedeleb mul tööjuures, kui ma ise parasjagu kodus olen ja vastupidi. Siis unustan alati ära, mis ma poest pidin tooma... pingsa mõtlemise peale üldjuhul ikka enamus asju tuleb meelde, aga midagi ikka unustan...

Siis ma unustan veel kella vaadata ja nii ei jõuagi ma ükski päev enne kl 1 voodisse

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
annabella1
Kasutaja

Registreeritud: 31.08.2002
Viimane külastus: 24.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 09:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Mina suudan ka kõik asjad ära unustada.. telefon vedeleb mul tööjuures, kui ma ise parasjagu kodus olen ja vastupidi. Siis unustan alati ära, mis ma poest pidin tooma... pingsa mõtlemise peale üldjuhul ikka enamus asju tuleb meelde, aga midagi ikka unustan...

Siis ma unustan veel kella vaadata ja nii ei jõuagi ma ükski päev enne kl 1 voodisse
sama siin Madake pole hullu..ic

tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 10:15 Reply With Quote
Igasugu asju unustan kogu aeg. Enamus asjad ikka pisiasjad mida unustan...suuremad asjad meeles seisavad.
Üks juhtum oli eriti lahe: Meil kodus snepper lukk. Tõmbad ukse kinni ja enam tuppa ei saa...ainult võtmega...no nii nagu ikka. Ma parasjagu olin rase ja mu kolmas laps kõtu sees. Kõht oli ikka juba päris suur, see septembri algul oli. Tüdruk septembri lõpul sündis. Läksin mina siis õue prügi ära viima. Muidugi kodused kaltsud seljas...suurt midagi paremat enam selga ei läinud ja kodus ju ükskõik mis seljas on. Võti jäi tuppa....krt... Mada oli just vanemate juurde sõitnud, naabrinaist polnud kodus(temal meie tagavara võti olemas, ainult poeg veel. Tema aga koolis. Paterdasin siis plätade ja koduste riietega kooli...appi kui häbi oli Poisil vist oli kah jube piinlik, et emme niisugune välja nägi. Pealegi oli september käes ja enamus juba veidi soojemalt riides.

Hea õppetund oli. Nüüd kontrollin pidevalt kas võti kaasas.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 10:51 Reply With Quote
Mina unustasin üksvahe regulaarselt autol tuled põlema.ja meil maru kitsas hoov töö juures.Ja vähemalt 2 meest vajqa et auto üldse välja õuest lükata veel parem kolme pluss taksojuhile 50 käimatõmbamise eest no noh kui arve hakkas üle 500 minema ja mehed töö juures vihaseks muutusid kleepisin suure sildi autosse-Jobu kustuta tuled! mõjus!

Tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 10:53 Reply With Quote
irw ikka juhtub
suvel reivisin miski nädal aega autuga ringi vaid juhiluba rahakoti vahel. Ühtegi auto dokumenti kaasas ei onud, ei tehn. passi ega kindlustust. Nüüd alles üsna hiljuti rahakoti ja juhilubadega jama oli.
Ja telefoni ma kodus päris tihti otsima pean et kus *tsensuur* ta end peidab.

Valar Morghulis

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 11:04 Reply With Quote
Mul juhtub aeg-ajalt selline lugu et lähen ühest toast teise ja jään nagu tola seisma: ei mäleta mida ma siit tahtsin.
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 11:11 Reply With Quote
Eriline unustaja ei ole. Kuid vahel ikka ette tuleb. Unustan mehe pangakaardid oma kotti ja saadan ta poodi. Jätan ikka ja jälle ühtteis poes kassalindile.

Võtmeid ei unusta ja reeglina tulesid ka põlema mitte. Küll aga olen raviasutustest astunud ära ja üsna kaugele neis sinistes kilesussides. Eriti sageli sattus seda esinema raseduse ajal.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

lota_kalla
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2002
Viimane külastus: 3.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 12:35 Reply With Quote
ehm...muidu nagu ei olegi kuid kui satun miskit filmi vaatama ja sinna sisse elan siis jahh on raske minug akontakteeruda...väi siis kui jutukas istun ja jutt ei taha otsa lõppeda et pausi teha
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 13:00 Reply With Quote
No juhtub ikka...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 13:09 Reply With Quote
Ma oskan oma mobiili igasugustesse imelikesse kohtadesse ära panna .. ja siis veel veidramatest kohtadest seda otsida
Nt ükskord olin kangaste vahel tuuseldanud ja mobiii sinna pannud.. ja terve päev pärast taga ajanud .. ja kõige sagedamini vahtisin just külmkappi .. Olen isegi tähele pannud, et kõike otsin just külmkapist .. isegi, kui otsitav asi füüsiliselt sinna ei mahu .. ikka kiikan sinna ka mitmekordselt
Kui keegi on oma mobiilga kodus, siis ei ole hullu .. helistan lihtsalt enda oma peale .. aga kui kedagi ei ole ja vaja kuhugi minna ..
Istun vahel üleni riides ja minekuvalmis esikus põrandal ja mõtlen, et kuhu ma ta jälle panna võisin ..

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 17:06 Reply With Quote
Tüüpilised hajameelsusilmingud mis enamustel meist vist
Üht mobiili otsin taga mööda korterit teisega kadunukesele helistades... Hää om et neid telefone mitu, lõpuks ikka selle õige ka nii kätte saab.
No enne poodi minekut teen tavaliselt valmis nimekirja, mis poest vaja ja siis see nimekiri uhkelt troonib keset köögilauda ja mina ikka poes nuputan, et krt mis nüüd oli vaja. Kui keegi kodus, siis helistan ja lasen endale veel kord ette lugeda.
Nu ja seda et suure hooga matkan teise tuppa ja siis keset tuba seisma jään, et mis nüüd siit tahtsin...see on kohati päris tavaline, sest selle lühikese ajaga, mis teise tuppa minekuks kulub, jõuab ikka keegi miskit vahele küsida või kisada, ja nii see mõte lännu ongi, et mis sealt toast siis tahtsin Tavaliselt aitab aga kohe see kui hakkan toast välja minema...siis on hoobilt jälle meeles, et milleks tulin üldse.
Nii et hajameelsus kummitamas mindki ja teinekord on ta päris tüütu nähtus. Kuid lohutan end mõttega, et see ju Kaksikutele iseloomulik nähtus ongi, nad tegelevad ikka mitme asjaga korraga ja siis miski vähemoluline kipub ununema

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

North
Algaja

Registreeritud: 11.09.2002
Viimane külastus: 3.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 18:02 Reply With Quote
Külastasin apteeki... ostsin mälu ning vaimu ergastavaid pille ja unustasin õhtul võtmata.
Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 02:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: annabella1
Kui hajameelsed Te olete,ma mõtlen seda,et kui tihti te unustate midagi kuskile jne..?

Pidev jama selle hajameelsusega, just tööl see pidev probleem, mõtted on kogu aeg igal pool mujal ja siis saab ikka igasuguseid käkke kokku keeratud.
Minu ehitaja elukutse kohta käib selline vanasõna:
Üheksa korda mõõdan ja ühe korra lõikan, aga siis ka nii valesti, et pean jälle mõõtmistega otsast alustama.

Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2002 kell 15:22 Reply With Quote
Otseselt hajameelsuse all ei kannata, aga kui miski mu tähelepanu jäägitult köidab, siis sinna sukeldun nii sisse, et ümbrus absoluutselt minuni ei jõua. Näiteks mu naine juba teab, et kui mina pistan nina ajalehe sisse ja mõnda huvitavasse artiklisse süvenen, siis võib tema mulle kasvõi ihualasti kõik oma saladused jutti üles lugeda, mina ei kuule ega näe mitte midagi.

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2002 kell 15:38 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ipsu
Mul juhtub aeg-ajalt selline lugu et lähen ühest toast teise ja jään nagu tola seisma: ei mäleta mida ma siit tahtsin.

Siis tuleb tagasi minna, seisma jääda ja kui meelde tuleb, siis seda korrutades uuesti jooksuga teise tuppa...irw. Mul ununes nii lapsena palju asju ja tuli meelde, siis kui sama radamööda tagasi läksin, ihihiii. Muidu, teinekord ikka juhtub, et unustad. Kõige hullem aga on see, kui suure poe ees unustad ära, kuhu auto parkisid ja muudkui otsides, rasked pakid käes ja laps teises kaenlas, teed pika ringi, enne kui ülesse leiad. Olen siis kasutanud signat, et tuvastada teiste autode hulgast oma.. Mõni vaatab siis kui potentsiaalset varast. Aga see, et midagi unustan ostmata, juhtub ikka päris sageli. Nüüd olen kirjutanud sms-i valmis enne poodi minekut ja siis käin riiulite vahel, mobla näpu otsas...
Seda on ka juhtunud, et kojutulles viskan telefoni ja võtmed kuhugi, kuid väljaminnes ei suuda kuidagi meenutada, kuhu need said.

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

SilverD
Algaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 23.11.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2002 kell 23:07 Reply With Quote
ytleme lihtsalt nii...

Mida ma siin pidingi kirjutama?

umbes nii tihti unustan ma asju ara ... iga paari minuti tagant ma jalle ei maletas millega oli tegu

SilverDragon

Ixan
Bännitud

Registreeritud: 01.10.2002
Viimane külastus: 29.10.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.12.2002 kell 10:03 Reply With Quote
Hajameelsusest võibki siin rääkima jääda...
Snepperlukku ei ole, küll on selline käepärane asjake, et vajutad väljastpoolt nuppu ja uks vajub lukku... küll on prügikasti tühjendades see nupp ette jäänud... siis tagasi tulles anna kella... õnneks on alati siis keegi veel kodus olnud... Tihtipeale unustan ära, mida kellelegi öelda tahtsin... ja kes meist asju igale poole ei unustaks...

...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.12.2002 kell 10:17 Reply With Quote
Enamus asju, mis siin välja toodud, toimivad kenasti ka minu puhul Unustan ära, mida pidin rääkima, mida teisest toast tahtsin, mida poest pidin ostma. Noh...kokkuvõttes niisugused pisikesed igapäevased asjad. Eriti hästi toimib see hajameelsus pisiasjade puhul siis, kui mõtlen pidevalt mingi tähtsama ja suurema asja peale, siis ei seisa pisiasjad üldse mitte meeles. Eks loll pea ole ikka jalgade nuhtluseks

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.12.2002 kell 10:23 Reply With Quote
njah, ma isegi ei haka rääkima korduvalt kaduvast rahakotist ja võtmetest ja sellst et poest unustan õiged asjad ostmata....
aga mul veel selline asi on, et söön midagi ja siis hakkan nõusid kraanikaussi viima ja siis viskan need näiteks prügikasti või wc potti.
no ja autodokumendid on mul koguaeg kusagile kadunud ja maki unustan ka ette ja autouksed unustan ka nupust kinni vajutada
ja vahel unustan poole jutu pealt ära, mida ma räägin....
siia võiks ikka hea nimekirja kirjutada aga kahjuks olen ma hetkel unustanud sellegi

pipiplika
lahutatud :P

Registreeritud: 20.11.2002
Viimane külastus: 23.08.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.12.2002 kell 15:32 Reply With Quote
koguaeg unustan ja arvan et olen suuteline vist ka last kuskile maha unustama kindlasti unustaks ma ka oma pea koju, kui see vaid kaelaküljes kinni poleks, aga et telefon kodus ja võtmed ja muu selline mis ei ole minuga ühestükkis ununub ikka igapäev ja mitukorda järjest

kõigeks on aega mul, kõigeks, ainult igavuseks ei leia ma hetkegi, sest igavust ei olegi kusagil mujal, kui vaid neis enestes, kes seda tunnevad

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.12.2002 kell 15:46 Reply With Quote
Avastasin isegi hiljuti, et huvitav kas ma olen vanax jäänud või on muidu ajurakke vähemax jäänud, aga kõik asjad lihtsalt ei seisa peas... infot on ka rohkem kui küll...
Nüüd mul märkmik, kuhu enamik toimetusi ja kõikvõimalik vajalik info kirja läheb... punasega märgin ristid/tärnid juurde, mis tehtud ja mis veel lahendamist nõuab...
Muidugi on ka sellist teist laadi hajameelsust ette tulnud... ntx mõtlen keset päeva, et kas hommikul panin ikka ukse lukku kui kodust ära tulin... siiani pole ux veel lahti jäänud, aga see toiming vist niivõrd automaatselt käib, et suuremat tähelepanu sellele ei pööra ning mõtted juba edasistel tegevustel sel momendil...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 7.02.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.12.2002 kell 15:40 Reply With Quote
Viimasel ajal lõhnab küll selle järele, et vaja päevik muretseda. Vanaks vist hakkan jääma!?
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.12.2002 kell 20:02 Reply With Quote
Kui teie postitusi siin lugeda ja kurtmist, et hakkate kõik vanaks jääma, siis tuleb naer peale Ehk nimetaks foorumi ringi pensiokate klubi foorum? Pole teist keegi siin veel nii vana, et peaks vanadekodusse minema...nii et...unustamine pole vanaduse nähtus, seda esineb ka lastel ja noortel ja muidu vallatutel Võtame seda elu loomuliku osana...icic

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0226340 sekundit