Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: reisimine
Hiireke
Bännitud

Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 20.01.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 23:01 Reply With Quote
reisimine

Kus olete käinud reisimas? Milline maa jättis kõige eredama mulje?
Ise olen käinud ainult Soomes ja Saksamaal. Ei midagi erilist.

View User's Profile View All Posts By User
michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Registreeritud: 21.11.2002
Viimane külastus: 12.07.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 23:04 Reply With Quote
peterburis- kurditõlkide seminaril, soomes-maasikakorjaja, eestis- hetkel on mul pesa siin, prantsusmaal-esimene ja viimane kord turistina kuhugi minna, saksamaal- ka üks juhus, aga vot saaremaal ega iiumaal pole kordagi käinud

elan vaid korra...seepärast kasutan juhust ja proovin ta ära.

poiu
Algaja

Registreeritud: 06.12.2002
Viimane külastus: 24.12.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 02:03 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: michelle
peterburis- kurditõlkide seminaril, soomes-maasikakorjaja, eestis- hetkel on mul pesa siin, prantsusmaal-esimene ja viimane kord turistina kuhugi minna, saksamaal- ka üks juhus, aga vot saaremaal ega iiumaal pole kordagi käinud
pole mõtet tulla ka siia saaremaale, siin on ainult kadakad ja parmud, usu mind ma elan saaremaal.

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 02:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: michelle

Seal laupäevaõhtuselt lõhnavad kased,
kui nendesse vajutad hõõguva näo.
Ja pühapäev hinges sind uskuda laseb,
et õnne vaid kauguses kukuvad käod.

Oh, keeruta, lennuta linalakk-neidu,
kel silmist nii kelmikaid sädemeid
lööb!

:,: Ei sellist küll maailmas kusagil leidu,
kui Saaremaa heinamaal juunikuu ööl.

Ning hämaras toomepuu lumena valev
on sinule hõiskavaid ööbikuid täis.
Miks muidu su huuled ja õhetav pale
nii õunapuu õiele sarnane näib!
Oh, keeruta, lennuta..

Oi, Saaremaa niitude kastedes süled,
öövaikuses lauludest helisev nurm!
On pilvidest helendav taevas su üle
ja kirgliku suudlase esmane hurm.
Oh, keeruta, lennuta...

Just sellisel heinamaal peamegi pidu,
kus hämarik koidule ulatab käe.
On kõkide mõtteid ja toiminguid sidund
see tööde- ning rõõmudeküllane päev.
Oh, keeruta, kudruta kavalat juttu.
kuldtärniga nooruke sõjamees sa.

:,: Me ööd on nii valged ja kuluvad ruttu,
et linalakk-neidu sa püüda ei saa. :,:

Näitan sulle neid öid

joosu
Kasutaja

Registreeritud: 29.11.2002
Viimane külastus: 1.06.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 12:52 Reply With Quote
Soome, Rootsi, Norra, Poola, Saksamaa(küll vaid läbisõidul), Ungari, Türgi, Slovakkia, Sloveenia, Belgia, Holland, Prantsusmaa jne. Nüüd(seoses tita saabumisega )pole kahjuks paar aastat kusagile saanud ja tunnen sellest jubedalt puudust. Aga selle eest on Eestimaa nüüd risti- põiki läbi seigeldud.
Kõige meeldivamad mälestused on Norrast ja Sloveeniast. Vot kohe kisub sinna tagasi ja loodan kunagi veel minna kah.

Kõik jooned on unikaalsed. Ka iseloomujooned. Võtkem siis neid kui autogramme

Tirts
Algaja

Registreeritud: 28.11.2002
Viimane külastus: 14.01.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 13:48 Reply With Quote
Prantsusmaa, Saksamaa, Poola, Belgia, Holland. Tahaks veel kuhugi minna, aga ei veel otsustanud, kuhu.
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 13:53 Reply With Quote
Ma olen senimaani ainult Soomes ja Rootsis käinud ..
Aga järgmise aasat suvel mõtlesin, et tahaks ikka Saksamaale saada .. ja sealt edasi kuhugi minna

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 13:56 Reply With Quote
Ehh, näitaks keegi mulle kah Saaremaa öid .. Need nägemata.

Küll on aga läbisõidul läbitud Poola, Ungari, Tðehhi, Slovakkia, tükike Itaaliat. Tõsisemalt on aega veedetud Rootsi pealinnas ja Sloveenias, oli see viimane alles aeg. Prantsusmaa kah läbitud põhjapoolt. Ja Taani. Ent Saksamaa on nagu teine kodu. Nüüd jõulueel tunnen kohe tõsist puudust. Seal kohe mõned kuud jutti veedetud. Tööga seoses küll, aa see oli ikkagi omamoodi puhkusereis kah.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 14:01 Reply With Quote
Mnjah...ma ei julge eriti sõnagi võtta siin, kui vaatan teiste postitusi.
Vene ajal sai käidud Moskvas ja Peterburis ja Ukrainas.
Eestiski ringi sõidetud....ja see olekski kõik. Suuremad Eesti saared kah üle vaadatud
Vällamaale pole mina oma jalga saanud ja vaevalt, et lähiajal saangi.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 14:10 Reply With Quote
Hollandis kuu aega tööd tehtud, rootsis samuti pisut progemist omal ajal. Hollandis olles põrutasin rongiga (kiirrong, millest meie alles unistame) nädalavahetuseks Pariisi. Soomes oli meie emafirma pääkontor, kuhu tuli ikka vajadusel sisse astuda. Lätimaaga on minul lausa erilised suhted, see risti-põiki läbi tambitud. Vilniuses on käidud. Aga venemaa.. (rodina 'tvaju mat)
Peterburi, Moskva, Sotši, Suhhumi. Vene kroonus sai käidud ning rongiga Moskvast Habarovskisse sõidetud nädal aega. Üle kõigi suurte siberi jõgede ja Uurali. Baikali järve äärt mööda sõitis susla oma pool päeva.

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 14:15 Reply With Quote
Tiina, pole mõtet põdeda. Küll saad ka sinnamaile. Ja enamusel noortest jäävad need idapoolsed avarused läbimata, mis on tegelikult väga põnevad.
Siinkohal peakski vist lisama, et omal ajal ikka Läti, Leedu ja Peterburi ning Mosvka kah läbitud. Ning Novorossiiski miilitsamaja. No olid noored Musta mere ääres ja tehti puupaljaks. Arvake ära, kelle pükstes mu mees kodu tuli ) Ja mida te arvate, kellelt sõrmejäljed võeti? Ikka aint ohvritelt. Ment on ju kõikvõimas
Oh, see tegelt lausa omamoodi koomiline ja traagiline ooper. Eks ma kunagi vesta vesteid oma säänsest blondielus.

Minust saab aga viimane eestlane, kes jala lahe põhjakaldale tõstab. No krt, tunde lennukeid vahitud (olen istunud 2 korda mõlemal korral 8 tundi Vantaa lennujaamas), aa näe ei saa põhjanaabreid veel külastatuks lugeda.

julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 14:52 Reply With Quote
ma olen seni püüdnud ära kasutada iga võimalust et kusagile reisule minna, ei teagi mix aga nii kohutavalt meeldib ringi sõita ja..
oeh aga ok, ma olen käinud Venemaal (kuskil lõunapool ja mingis linnas ka a seda enam ei mäletagi peaaegu), elanud mõnda aega Muast mere ääres, veel olnud Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus, Küprosel, Kreetal ja naca ka Lõuna-Eestis (põh. Tartu, Otepää), Saaremaa, Hiiumaa, Aegna, Vormsi.
..ja täna nägin öösel jälle unes selge veega sinist merd ja sooja rannaliiva..

Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 15:11 Reply With Quote
Kuulge, mina pidasin nuustakul käimist nii iseenesest mõistetavaks, et ei hakanud seda mainimagi. Tegelikult on minul eestimaa ikka viisakalt risti-põiki läbi traalitud. Ainult ruhnu pole veel jõudnud (Kihnus on käidud) ja Narvas sai ka viimati lapsena käidud, sinna tuleks uus ekskursioon korraldada.

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2002 kell 15:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Bix
Kuulge, mina pidasin nuustakul käimist nii iseenesest mõistetavaks, et ei hakanud seda mainimagi.

Hmm, ma pean häbiga tunnistama, et mul ikka paljud kohad, mida mõned siin iseenesest mõistetavana võtavad, käimata. eestimaast suht suur osa. Peab vist suvel ekskurssima hakkama. Või siis kõikvõimalikke kutseid vasta võtma.

arvutihiir
Kasutaja

Registreeritud: 15.12.2002
Viimane külastus: 29.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.12.2002 kell 21:31 Reply With Quote
Venemaa Karjala on ilus. Arvan, et ka Soome Karjala. Eestimaal on kõige sügavama mulje jätnud Osmussaare pankrannik ja Põhja-Kõrvemaa.
Kõige rohkem tahan Eestis veel näha Pakri saart ja mujal maailmas Norrat. Kui need on nähtud, tulevad ilmselt uued eesmärgid

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 26.02.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.12.2002 kell 22:11 Reply With Quote
No kõigepealt Soome, Rootsi ja Norra. Norras siiani küll ainult suusatamas käinud - plaan aga ka suvel üx tiir sinna ette võtta. Läti, Leedu, Poola, Tšehhi rohkem nagu läbisõidul nähtud. Riias ka niisama paaril korral käinud. Siis Saksamaal mitmed korrad käidud ja aastakene ka kohapeal elatud-töötatud (pärast kooli praktikal). Pulmareis oli Küprosele. Ja lõpetuseks korra on ka üle suure lombi käidud. Täpsemalt USA-Florida.
Austria jäi ka veel mainimatta (taas suusaüritus).

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2002 kell 10:18 Reply With Quote
Minu reisid on siiani kuidagi väga ühesuunalisteks jäänud.Venemaa suund kuni uuraliteni-täselt euroopa aasia piirini üsna põhjalikult läbi kammitud.Põhjas karjala ja lõuna pool odessa.uue eesti vabariigi aegu olen sattunud moldovasse, ukrainasse moskvasse ja petrogradi.Muidugi ka läti! Rootsis sai pulmareisil käidud ja nüüd hoolimata aastatepikkusest visast vastupanust tuli sügisel ka soomes jalgpalli mängimas käia.Aga ausalt ma hoidsin kogu aeg silmad kinni ja ainult staadioni vaatasin finnair arena oli vist.eestimaa on üldiselt väga põhjalikult järele uuritud
Väikesaared no kihnust väiksemad võtan sel suvel ilmselt ette! Aga reisile saadan parem naise. Saab rahus eestimaa turneele minna koos arvukate lemmiknaiste külastusega.
muuseas soovitage mu prouale üks veebruarikuine vähemalt nädalane suusareis algajatele-kas slovakkia oleks kohane?Skandinaaviat mitte pakkuda!

tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2002 kell 10:25 Reply With Quote
Me Moskvas, Leningradis käind. Mööda Lätit ja Leedut reisinud. Mustamere ääres käind. Valgevenes, Soomes, Rootsis.
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2002 kell 12:39 Reply With Quote
Kooriga sai reisitud (kontsertesinemised siis) Soomes, Saksamaal, Tsehhis, Slovakkias, Poolas ja Rootsis. Hästi hea mulje jätsid Tsehhi kirikud ja Saksamaal väikelinnad, Düsseldorfi lähedal sai pikemalt peatutud. Aga mis närvidele käis, et sakslased ei tunnista muid keeli, peale oma emakeele ja suhtlemisega läks raskeks. Unistan aga Austraaliast, ei teagi miks ? Loodan, et see unistus kunagi ka täitub... Ahjaa, muidugi sa ka mööda Venemaa avarusi käidud - Lvov, Leningrad (võistlustel, mitte kooriga siis), Odessa, Minsk... kuid siis olin niivõrd noor, et suurt enam ei mäleta

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.12.2002 kell 13:31 Reply With Quote
2 suvises Norras veedetud nädalat lõid tõeliselt mõnusa enesetunde... võin öelda, et armusin selle maa loodusesse & trollidesse ja lähex esimesel võimalusel sinna tagasi... olen kaalunud isegi sinna kolimist... sõnades on seda feelingut kole raske seletada, mida see maa tekitab...
Paar korda aastas käin Rootsis ja Soomes koolitustel... Taani ka armas, aga olen sinna ainult väga halva ilmaga sattunud Holland ootab järgmisel kevadel ees...
Läti, Leedu, Venemaa jäid lapsepõlve aegadesse...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.12.2002 kell 13:35 Reply With Quote
Njah, Venes käinud, rotsas ja soomes. Plaan varsti sooja ennast paariks nädalaks sättida Aga tean milline maa jätaks ereda mulje Hiina, Thai, Veneetsia ja USA. Suure kanjoni juures päikest tõusmas näha, vot see on vast iga reisimehe unistus

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.12.2002 kell 14:01 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: poiu
pole mõtet tulla ka siia saaremaale, siin on ainult kadakad ja parmud, usu mind ma elan saaremaal.

On küll mõtet , Saaremaal on mõned head maanteelõigud, kus saab (ei pea) autoga v. superbikega üle 300 kmh kiirusega sõita. Ja bensiini kulub vähem, kui mandripeal. Suvisel ajal ajuti on Kuressaares rohkem kalleid ja ilusaid autosid rivis, kui Tallinna Radissoni Hotelli ees.
Ja õlu... ainuke jama, et mul Saaremaal sugulasi, ükskord võtsin ühe kena näitsiku "sihikule", pärast (õnneks suht kiiresti) tuli välja, et mu oma kaugelt sugulane

Välismaal pole viitsinud jõlkuda, kuigi varemalt olid reaalsed võimalused näiteks Austraaliasse sõita. Ei läinud. Ennem kulutasin raha kodu peale. Pole reisija tüüp, kuigi enamus tutvusringkonnast kipuvad vägisi igasuguseid reisifotosid Londonist, Pariisist jne näitama. Jätab täiesti külmaks.

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.12.2002 kell 20:54 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray

On küll mõtet , Saaremaal on mõned head maanteelõigud, kus saab (ei pea) autoga v. superbikega üle 300 kmh kiirusega sõita. Ja bensiini kulub vähem, kui mandripeal. Suvisel ajal ajuti on Kuressaares rohkem kalleid ja ilusaid autosid rivis, kui Tallinna Radissoni Hotelli ees.
Ja õlu... ainuke jama, et mul Saaremaal sugulasi, ükskord võtsin ühe kena näitsiku "sihikule", pärast (õnneks suht kiiresti) tuli välja, et mu oma kaugelt sugulane

Välismaal pole viitsinud jõlkuda, kuigi varemalt olid reaalsed võimalused näiteks Austraaliasse sõita. Ei läinud. Ennem kulutasin raha kodu peale. Pole reisija tüüp, kuigi enamus tutvusringkonnast kipuvad vägisi igasuguseid reisifotosid Londonist, Pariisist jne näitama. Jätab täiesti külmaks.
Ma siis veidi sinu tüüpi olen. Kuigi vahel veidi kahju, et pole käinud....ega ma eriti igatse kah sinna teisepoole piiri. Mul koduski hea ja unistan hoopis sellest, et kord oleks võimalik suvel mööda Eestit ringi duuritada. Soojad maad mind üldse ei ahvatle. Kui kuskile läheksingi, siis ehk Taani või Norrasse.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

RihnoViper
Algaja

Registreeritud: 24.01.2003
Viimane külastus: 3.11.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.01.2003 kell 16:12 Reply With Quote
reisimine

mylle meeldivad Igasugused ekstreemsed värgid.Näit reisimine kusagil pärapõrgus,tzunglis kusagil L-Ameerikas või midagi sellist.Myl yks tuttav sai L-Aameerikast mingi kärpse käest hammustada,pärast Eestis tulid ta käest usssid välja
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.06.2003 kell 04:14 Reply With Quote
Kõige mõnusam maa ,kus olen olnud on siiani ðveits mis ei tähendax,et kreeka muljet ei avaldand.......igas maas(riigis)on midagi eredat meelde jäänud

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0201809 sekundit