Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  3    4    5    6  >>
Autor: Teema: Millisel arengutasemel oled Sina?
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 00:56 Reply With Quote
Õppimine ülikoolis on üks, vaimselt midagi muud. Seda ma mõistan. Siiski ei välista üks teist.
Milleks mulle ülikoolikraad? Eks ikka plaan B-ks. Juhul kui elu vimka viskab ja minu ootused luhtuvad on hea tunne midagi veel osata (kraad annab suuremad võimalused kiiremini jalad alla saada).
Mind ei huvita üks teema ja suund. Mulle on oluline ka hobide osas õppida seda mida ma veel ei oska aga mida n-ö osata sooviks.
Investeerimine ja passiivse tulu teenimine on ka tore oskus. Seda õppisin koolis ja siit ning sealt. Samas mis ma teen selle papiga kui pole seda kellelegi edasi anda?
Lisaks on mul hetkel soov kasvatada lapsed sellisteks kes saaksid olema paremad inimesed kui mina ja mu abikaasa. Mölakaid ja matse on niigi jalaga segada.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 01:28 Reply With Quote
Haha, ma plaanin ka ülikooli tagasi minna, aga mida lähemale see sügis jõuab seda enam mulle hakkab tunduma et tahaks õppida veel midagi hoopis muud, mida ma üldse ei oska, mitte jätkata sellega mis mul on peaaegu lõpetatud ja meeldis ja sobis

Mulle tundub et see ei ole minust kuigi arukas
Aga lihtsalt mingid kihud käivad üle et õpiks ka seda arvutiteadust või miskit hoopis. Võtan vahel mingeid MOOCe sellel teemal, oskan juba põlveotsas natuke programmeerida nagu ilmselt kõik viienda klassi lapsed tänapäeval, aga ma ei kujuta ette jah, kas ma hakkama saaksin seal üldse. Lihtsalt mingi küljega nagu tahaks.

Mulle meeldis kuidas üks mu endine klassiõde kunagi ütles, et oleks arukam, oleks ka õppinud inseneriks.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 13:52 Reply With Quote
Eks õppida tuleb seda mida hing ihkab.
Teiste inimeste hinnang pole oluline.

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 16:04 Reply With Quote
Mh, teiste inimeste hinnanguga on siin vähe tegemist, lihtsalt mul on eriala olemas mis mulle sobib ja milles ma olen suht hea, aga miskipärast TAHAKS teha midagi muud. Ainuke asi mis mind hoiab tagasi on et mulle eriti ei meeldi see ttü it maja see on selline kitsas teokarp imo ja kui ma mõtlen et peaks seal palju aega veetma siis tuleb nagu mõistus koju. Kuigi see on igati tobe argument õpingute valimisel

Miks valima peab on sellepärast et ma ei kavatse maksta enam mingi ülikooli eest, see ala, mis mulle sobis, seal ma olin tasulisel kohal, kuna vastuvõtukriteeriumid enam ajalooeksamit ei arvesta siis saaksin tasuta kohale nüüd (või noh, mingeid tasulisi vist ei olegi olemas enam, igal juhul ma saaksin selle kenasti tasuta ära lõpetada, sest nende eksamite järgi, mida nüüd arvestatakse sisseastumisel, saan ma sisse vabalt), aga lihtsalt siis oleks jälle 13 aastaks või mis see oli, tasuta õppimise variant ära kasutatud. (vist ... ma ei ole üldse kursis selle uue süsteemiga, ma ei viitsi praegu hakata vaatama ka)

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 17:19 Reply With Quote
Tüdrikud...lugege parem mõni raamat läbi...küll siis kuidagi märkamatult ka raha hakkab tulema...Tean mitut ülikooli lõpetanut, kes on täielikud tohlemid.
Omal on mul alustatud kõrgharidus, ning ma ei kurda...Läbi loetud on elu jooksul ilmsel tvähemalt 10000 raamatut küll, ning arvan, et need on mind tugevalt rohkem aidanud-mõjutanud, kui koolid v ülikoolid.
Üldiselt ongi maailma probla see, et istutakse netis, ega loeta... Mõni ime siis, kui pealtnäha haritud inimene mehele striptiisitari tellib ja sellega lausa uhkustab
Pisut hiljem: Tegelt, kui ma mõtlen selle teema peale
https://kodutud.com/viewthread.php?tid=12165&page=1 , kus Siss lõpulehekülgedel sõna võtab, siis ega väga ei imesta ka Võib-olla mees lubas nuhkimise peale ülalpeetava lihtsalt persse saata ja siis too pugemise mõttes otsustaski talle striptiisitari, muide mehe enda raha eest, sest Siss on ju töötu , tellida

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 20:35 Reply With Quote
Nii suure lugemisega inimene ja selline idioot! Sa vist loed koomikseid.
Uskumatu, et raamatud midagi kõrvade vahele juurde ei anna.

Ma ei uhkusta stipiklubiga. Tahtsin teada kui paljudele naistele see siin vastuvõetamatu on.
Oh Sind kastitajat, küll Su elu võib ikka nii piiratud nähtavuse puhul karm ja igav olla.

metsatöll
Bännitud

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.02.2017 kell 20:38 Reply With Quote
Otseloomulikult loen koomikseid ja olen idioot ka...Loodetavasti hakkas Sul nüüd parem?
Palatit lootusetutele haigetele kahjuks ei eralda Sorry

metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.02.2017 kell 18:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
Haritust ei saa ka kolme kõrgkooliharidusega.
Materiaalsust ei saa iial rohkem väärtustada kui vaimset väärtust.Ühte on lihtsalt meeldiv käega katsuda teisele pead ise kuju ja välimuse välja mõtlema.
Su puupeale bull ei olegi vaja rohekem kui 6 klassi.

Kuidas sina mu haridustaset tead?
Nii, see on nuhkimine, eraelu puutumatuse rikkumine.
Kohtukeiss, kohtukeiss.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 17.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.02.2017 kell 00:24 Reply With Quote
Oma paranoiadega pead ise ikka hakkama saama.
metsatöll
Bännitud

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.02.2017 kell 21:03 Reply With Quote
Pean korrigeerima seda 10t tonni
Lugema hakkasin neljaselt..tollal ilmselt nõukogude naine ja muud koomiksid...keskeltläbi kümme raamatut kuus ja aprilis saan 48, et ikka miskine viis sada tuleb küll ära... Idiootide värk..."Muna" "Muna", "Muna"...janiiedasi..
Siss, ole hea ja loe ka midagi läbi ..Äkki sa polegi siis enam nii naeruväärne
Muide, eriline tase on töötul luurajal kedagi idioodiks sõimata aga ole ise ka tubli

<<  3    4    5    6  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0168481 sekundit