Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Kas räägite lastega...
Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2011 kell 11:24 Reply With Quote
Mul on ka kaks poissi.12. ja 5. aastane. Mõlemad küsivad aeag-ajalt ja mina vastan võimalikult lihtsalt.Viieaastasele ma ikka peensusteni ära ei kirjelda,kuidas lapsi saadakse. Ja ma arvan,et polegi kõike vaja seletada. Laps käib lasteaias ja seal sõpradega panevad nad pead kokku ja räägivad ise maailma asjad selgeks. Minul jääb üle vaid kuulata ja seletada,kui selleks vajadus on
Kui laps küsib,peab ta vastuse saama.
Vanema pojaga räägime "sellistest" asjadest päris palju ja üsna avameelselt. Õnneks ta ei häbene küsida ja kui küsib,siis mina ei häbene vastata.

Eks vahel on piinlikke küsimusi ka tulnud (viieaastane uuris,mis on tampoon ja milleks seda kasutatakse). Siis oli küll mul ebamugav Aga vastuse ta sai.Noogutas ja rohkem sel teemal küsimusi pole olnud.

View User's Profile View All Posts By User
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2011 kell 21:30 Reply With Quote
Mul lapsed piisavalt suured et tehes neile ettepaneku seksist rääkida küsiksid nad vastu-pole probleemi-mis sind huvitab
arablane1
Kasutaja

Registreeritud: 26.11.2010
Viimane külastus: 22.03.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2011 kell 21:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Free tõlgendus meie peres: "Mul lapsed piisavalt suured, et tehes neile ettepaneku seksist rääkida küsiksid nad milles probleem-kuidas sind aidata!"

kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 27.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2011 kell 06:45 Reply With Quote
Mul kolm poissi ja kaks piigat, nüüd juba pereinimesed kõik, aga peab ütlema, jah, et poistega läks see asi lihtsamalt.Ja maal ongi lihtsam, lehmad-koerad-kassid paljunevad ja see on päris loomulik.Ja tüdrukutest kasvavad emmed ja sellepärast tuleb neid aidata ja kaitsta.Ja kui poisid sellesse ikka jõudsid, siis palusid mul kondoome osta, sest endal oli veel häbi.Kasutamiseni läks veel mõni aasta, aga siis räägiti ka ära, et näe, ma ka nüüd mees...Jah, kuidagi väga loomulikult sujus.Ja tehnilisi üksikasju uuriti issi käest.
Tüdrukutega oli veits rohkem tegemist, neile pidin ise rääkima, et nad ei ole nii targad, kui arvavad.Et seks võrdub armastus ja seda igaühele ei jagata.
Praegu tagantjärgi vaadates läks vist korda.

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

Tigergirl
Algaja

Naine
Registreeritud: 24.03.2012
Viimane külastus: 3.04.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2012 kell 02:23 Reply With Quote
Maal on tõesti lihtsam, mul ka kaks teismelist poissi, otse teemat pole olnud aga oli loomapidamine siis nägid nad samuti mis toimub, muidugi peaks tüdrukutega rääkima ema ja poistega isa, aga see sõltub ka lastest ja perekonnast ja sellest kuidas vanemad ise sexi suhtuvad, lapsed ju võtavad ikka vanematest eeskuju, peaasi et nad mõistaks mis on selle kõige taga ja mida tohib ja mida ei tohi

tigergirl04

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0128062 sekundit