Kodutud.com  
Alla

Poll: ilus naine võrdub paks rahakott
mees ja raha pärast, selline arvamus on arutu 23 ---------------» (39.66%)
mina vaatan ainult paksu rahakotiga kaaslast 0 -» (0%)
jajah, :P mina otsin ka oma mehe suurt raha, aga pole veel leidnud 12 --------» (20.69%)
mina võtsin armastusest, mis te naljatate nii tõsise teemaga 23 ---------------» (39.66%)
Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  4    5    6    7    8  >>
Autor: Teema: ilus naine võrdub paks rahakott
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:09 Reply With Quote
Aga äkki on ta normaalne inimene kes tunneb ja näeb enese ümber toimuvat ja adub teda ümbritsevat keskonda..
Kas tõesti selleks ,et tunda et inimest hinnatakse peab seda puust ja punaseks tegema

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

View User's Profile View All Posts By User
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 26.03.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:10 Reply With Quote
Iirike, kui seda mõttelõnga vürtsitada nüüd Hr. Freelanceri tõekspidamistega ( ja tegelikuses ka iga normaalse mehe omaga) siis sinu poolt üles loetu on täiesti loomulik toimiva kooselu põhi.
Millegi pärast arvasin ma, et se pole enam ammu uudiseks, eriti veel minust vanematele ja elukogenud persoonidele.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:12 Reply With Quote
JAH PEAB, sest kõik see muu ümberringi vastab su majanduslikule võimekusele, mis ei ole võib olla temaga pistmist.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:18 Reply With Quote
IIr
Sõnad ei maksa absoluutselt mitte midagi kui nende taga pole tegusid.Ja kui teod ei kattu sõnadega siis pole mõttetusi mõtet suust välja ajada.Ennegi nähtud neid tähtede taevast alla toojaid ja ilase suuga oodide lauljaid.Kuid siis kui kätte jõuab tõehetk siis on nad kuskile kadunud või paremal juhul joovad õlle kuskil

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:25 Reply With Quote
Free, sa kaldud mingisse lapsikusse äärmusesse, kust su naine teab, et ta on sulle oluline? Kõik mis sa räägid, on eduka ärimehe argipäev.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:30 Reply With Quote
Minu arust on asi äärmiselt lihtne.Kui naine poleks mulle oluline siis ma lihtsalt ei elaks temaga koos.Ma ei raiskaks niigi lühikest eluaega mingisuguse vegeteerimise peale ja tundes teda olen kindel,et tema mõtleb samamoodi.
PS.ei ole ma ka ärimees vaid tavaline keskklassi esindaja.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:39 Reply With Quote
Sa võtad enda olemasolu nii endast mõistetavalt, nagu sa mahlakalt kirjeldasid kusagil, et naised arvavad, et neil on maailmas ainuke suguelund seksiks kasutada, mille nad üleoelevalt mehele annetavad (meenutus mingist sinua jutuajamisest Salesiga).
Sama üleolev on mõelda, et ma ju olen ta kõrval, mis ta veel tahab!!

kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:42 Reply With Quote
Ma isegi aiman juba mis nüüd järgneb....

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 20:47 Reply With Quote
Huvitav miks sa arvad et ta on ajudeta kana.Kuna kumbki meist pole teineteise igiomand siis on inimese elu tema oma valikute resultaat.Keegi pole tema elu sunniviisiliselt sidunud minuga-samuti nagu mind pole kohustatud kooselule temaga.Me mõlemad teame et meie ümber liiguvad täpselt samasuguste anatoomiliste omadustega indiviidid.Millegi alusel on see liit päris pikka aega koos eksisteerinud kusjuures mõlemad meist pole ei pimedad nõdrameelsed ega ka liikumispuudega.Muuses meil mõlemil on olemas ka korteri võtmed niiet soovi korral võib alati lahkuda.
Kooseluvorme on erinevaid ühtedel on ühine elamispind teistel kodu.Kõik sõltub sellest milliseks nad oma kooselu kujundavad.

Iir sa oled kuidagi jonnakas.

Kommionu-kas valmistasin pettumuse.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 21:02 Reply With Quote
Tegelikult mitte, ehk sull oli
isegi õigus selle "pimeda raevu" suhtes.
Lugupidamine ja vastastikkune austus
siiski teenitakse välja, mitte ei osteta lubaduste najal.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 21:11 Reply With Quote
Hea oleks, kui inimene astuks välja oma turvalistest, mugavatest ja truult teeninud papudest ja vaataks ümbritsevat paljajalu.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.10.2010 kell 22:14 Reply With Quote
Kas teed ettepaneku visata kõik minema ja asuda elama koopasse.Milleks.Sa pead teadma kuidas koopaelanikud elasid kuid ei pea nende elustiili kopeerima.Kui inimeses poleks laiskust ja mugavust siis veaksite siiamaani rimist ostetud asju koju kuuseokstel.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 07:38 Reply With Quote
Ma vist ei väljenda end piisavalt selgelt, see, et sa temaga oma elu jagada, ei tähenda veel, et sa teda oluliseks pead võib olla oled sa nii mugav, et ei viitsi isegi ära minna, võib olla sul niigi hea...ja ei vajagi enamat. Ega see, kui sa pangi välja viid, ei tähenda veel, et naine teaks, et ta sulle oluline on.

Ma küsin, kust naine teab? Sina räägid oma mätta otsast, mida sinu poolt peeglit vaadates sa tunned ja tead ja arvad naise kohta teadvat. Nii et ole pai ja mine küsi naise käest ja tule ütle meile ka...

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 19.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 09:10 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Minu arust on asi äärmiselt lihtne.Kui naine poleks mulle oluline siis ma lihtsalt ei elaks temaga koos.Ma ei raiskaks niigi lühikest eluaega mingisuguse vegeteerimise peale ja tundes teda olen kindel,et tema mõtleb samamoodi.
PS.ei ole ma ka ärimees vaid tavaline keskklassi esindaja.

Ehh free mõni elab rahakotiga ja majaga ja koeraga, või väikeste tisside pärast mida naine omab, see viimane on veel hea variant... Seltskonnas muide üldse on väga kamikazelik oma kaasat kiita, sest mõnel võib tekkida ebaterve uudishimu sinu kaasa vastu. Puurivad augud sinu magamistoa seina ja jälgivad...
Ja muideks, pidevalt märkide järgi ennustamine..., vahel lihtsalt tahad kuulda otse, et sa oled mulle väga kallis... ja kõik, Selle asemel et koorma kive selle nimel õue vead. Nohh vahelduse mõttes tehke seda mehed, et rutiin sexsis teid ei tabaks..

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 17:28 Reply With Quote
Mürk
Kui teie loogikat kasutada siis elaksime kõik nagu kerjused sest terve elu kuluks naise keppimisele ja talle meeliytuste ütlemisele.Pole mõtet võtta aluseks seda et naised on idioodid kes ei mõista nende ümber toimuvat.See muidugi ei välista selliste naiste olemasolu kes ei suuda mõista kas teda austatakse või mitte ilma seda riimidesse ja sõnadesse panemata.See et naine armastab kõrvadega on tuntud tõsiasi.Kuid igal asjal on olemas normaalsuse piir mille ületamine vihjab rohkem meditsiinilisele probleemile kui norrmaalsele suhtele.Ka see pole üllatav et nii mõnigi naine müüb enese keha ainult selleks ,et omada katust ööseks pea kohal.

IIr
Sinu mõttekäik on enam kui üllatav.Huvitav mille pärast ma peaksin elama inimesega koos keda ma ei austa.Ega ma punasest ristist pole et mingit halastajavenda mängida.Kui ma juba seon oma elu kellegagi siis on see minu vabatahtlik valik ja ma ka valin enesele partneri kes mulle sümpatiseerib.Täpselt samasugustel alustel teeb selle valiku ka teine pool.Sa küsid kust naine seda teab-ta lihtsalt tunneb seda sellest kuidas temaga suheldakse,kuidas temaga kui indiviidiga arvestatakse.
Vastu tulles sinu soovitusele esitasin talle küsimuse täpselt nii nagu sina seda küsisid:
Kust naine teab et temast lugu peetakse.
Sa ilmselt ei taha isegi teada mida ta ütles naiste kohta kes ei saa aru kas neist peetake lugu või mitte.Samas lisas ta juurde et ükski sõna ei oma mitte mingisugust kaalu kui sellele ei eelne konkreetseid tegusid mis neid sõnu võiks lasta uskuda.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 17:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Kas teed ettepaneku visata kõik minema ja asuda elama koopasse.Milleks.Sa pead teadma kuidas koopaelanikud elasid kuid ei pea nende elustiili kopeerima.Kui inimeses poleks laiskust ja mugavust siis veaksite siiamaani rimist ostetud asju koju kuuseokstel.

Ei, ma ei mõelnud nii. Mõtlesin seda, et alati ei näe teise inimese sisse ja eeldades võib teise inimese päris ära kaotada. Või st see teine inimene võib end ära kaotada. Mugavusest koos elamisel võib ju juhtuda, et üks kahest ärkab ja ei saagi aru, mis toimub, elu podiseb nagu omasoodu aga rolli täita ei ole enam ühel, ei ole teisel ega ole ka suhtel.
Ära kuula mind, ma räägin ainult enda kogemusest

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 19.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 18:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Mürk
Kui teie loogikat kasutada siis elaksime kõik nagu kerjused sest terve elu kuluks naise keppimisele ja talle meeliytuste ütlemisele.Pole mõtet võtta aluseks seda et naised on idioodid kes ei mõista nende ümber toimuvat.See muidugi ei välista selliste naiste olemasolu kes ei suuda mõista kas teda austatakse või mitte ilma seda riimidesse ja sõnadesse panemata.See et naine armastab kõrvadega on tuntud tõsiasi.Kuid igal asjal on olemas normaalsuse piir mille ületamine vihjab rohkem meditsiinilisele probleemile kui norrmaalsele suhtele.Ka see pole üllatav et nii mõnigi naine müüb enese keha ainult selleks ,et omada katust ööseks pea kohal.

Normaalsuse piir? Polegi arvanud, et liialdamine igas vallas oleks normaalne, kõike peab olema piisavalt. Miks meie, kui naiste tagasihoidlik soov nii ilmvõimatu näib meeste poolt vaadatult? Lihtsalt ma ei mõista...?
Ah las ta olla, ma ei viitsi rohkem oma mõtet siin arendada, sest arvan pole üksmeelt meil siin...

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 19:27 Reply With Quote
Mürk,ole nüüd mõistlik ega siis meest hinnatakse ikka tema tegude järgi,mitte sõnade järgi.Isegi kallistus ja lihtsalt sõnatult silma vaatamine on tegusam,kui televiisoritoast hõisatud "Kallis ,ma armastan sind",kui ise parajasti põll ees köögis meie õhtusööginõusid pesen.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 19:37 Reply With Quote
...ma hõikan niimoodi kööki nõudepesumasinale

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 19:56 Reply With Quote
Kay
Miks sa arvad et sinu arvamus ei maksa midagi.Kindlasti maksab,seda enam,et see on sinu mõtted.Inimesele ongi antud võime eraldada mõtetest ja kogemustest just nimelt see osa mis võiks tema kogemustepagasiga liita ja mida kasutada elu mõnusamaks ja paremaks muutmisel.

Myrk
Mina saan väga hästi aru mida sa tahad öelda.Ja kui sa hoolega loed seda mida ma kirjutasin siis on seal see täpselt ka olemas.Keegi pole väitnud,et inimest,antud juhul partnerit tema tegudes pole meeles peetud.Küsimus on selles kas naistele läheb siis korda ainult see kui talle pidevalt ja kogu aeg killukesi puistatakse.Pead pidevalt tiirlema tema ümber ja talle rääkima kui hea ja armas ta on .Kiitma teda taevani ja meelde tuletama et teda armastatakse ja austatakse.Mina ka soovitaks rohkem rõhku panna Tiivi öeldud mõttele.Piisab tõesti pilgust,abist või ükskõik millest muust konkreetselt kui tühipaljast armastuse mämmutamisest.Meest hinnatakse tema tegude järgi mitte sõnade miöllel pahatihti pole mingit katet.Mis on sulle oluline kas see kui sulle pidevalt räägitakse kui mõnna ja mõnus sa oled või see kui tunned enda kõrval inimest keda huvitab kuidas sul läheb,on sulle abiks ja toetab sind raskel hetkel.
Juba lapsepõlves tunneme seda kuidas osad saavad meile sõpradeks osad vaenlasteks ja osadest on lihtsalt suva.Täpselt sama on ka sõpradega.Kas tõesti peab naisterahva sõber pidevalt rõhutama et ta on sinu sõber või äkki muidu unustad selle ära kui pole päeva jooksul sulle seda meenutatud.See peab ikka valusalt loll inimene olema kui ta ei tunne kellele võib elus loota ja kellele mitte.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 21.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 19:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Trebs
no tunnistage üles, naised, et võtsite mehe paksu rahakoti pärast.

mina võtsin
raha oli rahakotis nagu muda, pungitas münte üle serva. raputasin, siis kolises hästi.

kuigi - kui ma raha üle lugesin, tuli vaid mingi 11 münti kokku.

huvitav, kuhu ta ülejäänu pani... pean vist aeda kaevama minema, sest KÕIK NAISED VÕTAVAD JU MEHE RAHA PÄRAST

Et te siin mingit kuradi naisekiitmise teemat enam ei arendaks, tooks teile teema algusmõtte uuesti silme ette

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 20:09 Reply With Quote
Reheline
Ja mida sa siis loodad siit lugeda.

Kas seda kuidas tänapäeval kooselud sünnivad.Minu arust oli siin foorumis ilmekas näide kooselust kui keegi küsis foorumist nõu kuidas peale kaheaastast rutiinset abielu seda kuidagi värskendada

tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 20:14 Reply With Quote
On olemas põse ettekeerajad,kes vajavad kogu aeg mompsu ja sõnu,tõestamaks,kui väga kallis ta on.Olin ka aegade alguses üks neist,aga hoolivust väljendatakse tegudega.

Mehed mõtlevad globaalsemalt,on palju tähtsam,kui mees hommikul ärkab ja tööle läheb,et perel leib laual oleks ja lastel millegist puudus pole.neil on täpselt kõik paika pandud,pere healu on neile tähtis.
Kas see pole turvatunne,stabiilsus,millest meie naised igatseme?
Teod on kõrgemal sõnadest ja hoidkem selliseid mehi.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 20:27 Reply With Quote
Vedas sul Tiivi.Oleks sa meesterahvas siis lebaksid ilmselt maas ja vaataksid kuidas Myrk ja IIr su äraerebitud munadega jalkat mängivad.Kuna oled naine siis ilmselt oleks su karistuseks Female Circumcision

tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.10.2010 kell 20:38 Reply With Quote
Me ei ela Somaalias.