Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5  >>
Autor: Teema: Kodutute foorum sureb välja?
Quex
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 23.07.2006
Viimane külastus: 11.09.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.08.2006 kell 22:42 Reply With Quote
Nõus, ainult, et minu arvates probleem ongi, et ega eriti ei lisandu uusi arvamusi, kuna olemasolevad on piisavalt heal tasemel ja keegi ei taha kellegi teise öeldut heast peast üle korrata. Ja, kes korra midagi juba ütles, see parimal juhul viitab oma varasemale postitusele.
Kustutamine ei ole utoopiline, lihtne query andmebaasis ja läinud, kuid seda küll, et idee on paljudele dogmaatiliselt häälestatud kodututele absoluutselt vastuvõetamatu

View User's Profile View All Posts By User
Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.08.2006 kell 22:52 Reply With Quote
Kui olemasolevad arvamused on hästi sõnastatud ja nendele ei ole midagi lisada, siis nii see võibki ju jääda. Loed läbi ja saad sellest oma emotsiooni. Ei ole midagi lisada, sulged antud teema ja loed midagi muud.
Ma ei usu, et siin portaalis tuleb uute teemade puudust kus uued kasutajad saaksid oma sõna sekka öelda. Pole siiani puudust tulnud ei tule ka tulevikus.
Aga postitada, postitamise pärast on mõttetu.

Quex
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.08.2006 kell 23:19 Reply With Quote
Postitamisel, et foorumis elu oleks võib olla mõte.
Epukas
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 22.06.2004
Viimane külastus: 27.05.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.08.2006 kell 23:22 Reply With Quote
aga postitada ei saa vägisi nii või naa..
ja kui vqanad teemad kustutada, ega see ei tähenda, et vanemad tegelased ikkagi viitsiks/tahaks teemal, millest juba pikalt räägitud, uuesti sõna võtta. Ja vanad olijad on ikka enamus, st kokkuvõttes ei muutuks miskit eriti...

ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 00:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Quex
Postitamisel, et foorumis elu oleks võib olla mõte.

Ei, sellel ei ole mõtet kodutute foorumis! Seda foorumit püütakse hoida sellise üle-keskmise-kvaliteediga kohana, ning sellisena ei oodata siit postitusi postituste pärast. Kui kellelgi on midagi öelda, siis öeldakse. Ja kui öeldu on küllalt intrigeeriv, siis tekib ka arutelu.

See, et enamus maailma alustalasid kõigutavatest probleemidest on teemaalgataja avates juba läbi nämmutatud, ei tähenda veel, et uute teemade jaoks materjali pole. Või siis soendatakse mõni vanem teema päevakajaliselt uuesti üles.

Lisaks on meil üsna palju head lootust, et suur enamus siia foorumisse postitavatest inimestest on arenemisvõimelised. Ja arenevate inimeste seisukohad võivad aja jooksul muutuda. Ka sellist arengut on mõnikord hea jälgida.

Lõpetuseks tuleks mainida, et staa¾ikamd kodutud teavad ka seda, et igaühel on vahest selliseid perioode, kus ta peaagu üldse foorumis ei käi. Samuti on foorumi aktiivsus perioodiline. Seega kuuldused foorumi surmast on enneaegsed ja tugevasti liialdatud.

P.S.
Niisama lobisemisks on olemas ka jutukakanal #Kodutud

-- all works are protected by GNU Free Document License --

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 01:01 Reply With Quote
tahaxki vaheldusex sekka öelda oma postituste osas, et kui need ongi sellised, millest mõningad aru ei saa, siis pigem küsimisex ja teema jätkamisex....
kõigil on meil aegajalt tähtsamatki, kui kodututes näputööd teha

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

jenni
I Am What I Am

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 11.07.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 07:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Jenni, mul on hea meel, et suutsin sul sõrmed kõhu alt välja saada ja peale 10-päevast pausi ka paar postitust valmis trükkisid. Aitab seegi foorumit elus hoida. Kahju, et su vastus mõnevõrra küündimatuks jäi, mingisugused põhjendmata seosed avatari ja pavliku vahel? Suudad sa põhjendada, mida see muutnud oleks, kui ma oleks teema postitanud nt. 6 kuud hiljem?
Tsitaat:

Ma ei postita siin kellegi pärast, ammugi mitte foorumis elu hoidmiseks ja ei hakka seda ka edaspidi tegema. Loen pea iga päev, sisse login siis, kui miskit ka öelda on, mitte niisama plõksimiseks või oma ego rahuldamiseks. Mulle tundub, et kui Sina oleksid rohkem sisse elanud, poleks tulnud ka minu jaoks nii mõttetut posti.
Ja ikkagi pole Sa raatsinud öelda, mille kuradi pärast Sa niiväga Kodutute saatuse pärast muretsed? Oled maailmaparandaja?!
Avatari seost kellegagi/millegagi on siin juba lahatud ühes teises teemas, otsing abiks

Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 07:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
Mina näiteks sellist pikka targutamsit lugeda ei viitsi
Sõltub ju kirjutajast...Mõne oma ei suuda tõesti üle kahe lause lugeda...samas on persoone (ka teemaalgataja muide), kelle esimene lause köidab ja loed läbi kõik teksti, leiad sellest mõtte ja hakkad kaasa arutlema... Seega, kõik pikk polegi nii paha

Aga ei sure see foorum kusagile Tulevad vihmased ajad ja rafas jääb tubasemaks, tuleb ka uusi teemasid

aga ega see igi-igivanade teemade kustutamisidee nii paha olegi

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

jenni
I Am What I Am

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 07:49 Reply With Quote
Selle kustutamis(hävitamis)maaniaga seoses meenus midagi - pronkssõdur
Keda häirib minevik ja ei lase kuidagi rahus elada?

Vanapaks
Vastaline Krants

Registreeritud: 12.04.2005
Viimane külastus: 8.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 08:08 Reply With Quote
Vaevalt, et see kedagi nüüd niiväga huvitab aga....

Kustutamine oleks ehk liig aga lahenduseks võiks ehk olla foorumi jagamine kaheks. Vanemad teemad, mille viimasest postitusest möödunud x aeg, sulgeda ja saata alajaotusse arhiiv või siis ajalugu.

See "kasutage otsingut" kultus ärritab aegajalt mindki. Samas on otsingumootor selline nagu ta just on. Ja kirjakeelega ja pealkirjastamisega on ka nii nagu just on. Aga tegelikult oli sisseloginud meeskonnaliikmete anonümiseerimine loomulikult kõige tähtsam.

Sed Moscovia delenda est

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 15.10.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 08:20 Reply With Quote
Just kes ei mäleta minevikku sel pole tulevikku.
Krdi lühikesed on juhtmed kui neid vahe ei sikutata.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 09:08 Reply With Quote
ma arvan, et pigem olgu vähem neid uusi tulijaid, kuid asjalikumaid.....mitte nagu a la röövel....

kas tõesti näitab ainult 100 - 200 postituse tegemine nädalas foorumi elujõulisust? mõni teebki vaid ühe postituse ja kaob seejärel uttu....mõttetu...
vaatasin just järgi...mul endal saab 30.augustil siin juba 4 aastat 'kooserdatud" ja tahaks vahetevahel ka omi vanu poste lugeda.....nagu nüüdki, kerkis ükspäev üles sukateema ...tekkis huvi kohe, et mida ma siis niiväga seal kirjutasin
Vanapaks... modede anonüümseks tegemisel oli oma põhjus, mida mina siin ei lahka...kui huvi, kõsi mõnelt modelt järgi, miks seda tehti ....

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 09:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ratatosk
Ja kui öeldu on küllalt intrigeeriv, siis tekib ka arutelu.

just selle eesmärgiga olen hakanud oma postitustes kergelt vinti üle keerama. kui enamus kirjutaks vaid sellest, mis neil kodus on või mida möödunud suvel tegid, siis oleks praegune mu viimane postitus. jälgin muigega uusi suleseppasid "tänaste postituste" paremas servas (lugeda ei viitsi ma neid juba ammu), kes peale registreerumist nädala jooksul vorbivad hunniku "minu lemmik.." või "mul on.." kirju valmis ja siis kaovad, sest jutt sai otsa - kõik asjad ja eelistused said ju kirja. teravust on vaja! ma ei mõtle selle all delfi-ärapanemist (a la jenni quexi suunas), vaid avatud ja teravmeelset arutelu, millesse nt lgp dr dill või vanapaks või ükskõik kes peoga vürtsi või läbu juurde viskaks. muidu oleme seisus, kus midagi ei toimu, sest midagi ei toimunud enne seda, sest midagi polnud toimunud ka varem.

ja veelkord, quex, veart algatus, ehkki, tsiteerides klassikuid, on praegusega haakuvaid teemasid vähemalt pool tosinat.

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 09:58 Reply With Quote
To hr. Vanapaks: muide, nende pealkirjadega oleme me küll ja küll madistanud et need saaks vähegi informatiivsemad kui pelgalt ''kas meeldib?'', ''miks nii'', ''segane lugu'' jne., mida paraku pidevalt siin ikkagi kohtab... Miskipärast ei saa paljud aru, et teemat lugema kutsuda, peab olema saama pealkirjast aimu, millest seal juttu tuleb...või siis tehaksegi sellised pealkirjad, kuna teemd on tglt ju sisutühjad...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 31.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 10:09 Reply With Quote
Tsitaat:
Nõus, ainult, et minu arvates probleem ongi, et ega eriti ei lisandu uusi arvamusi, kuna olemasolevad on piisavalt heal tasemel ja keegi ei taha kellegi teise öeldut heast peast üle korrata. Kustutamine ei ole utoopiline, lihtne query andmebaasis ja läinud, kuid seda küll, et idee on paljudele dogmaatiliselt häälestatud kodututele absoluutselt vastuvõetamatu
Kõik on heal tasemel, aga selleks, et uuesti samale tasemele jõuda, peab olemasoleva ära kustutama ja nullist peale hakkama? See on sama hea, kui visata peale palgapäeva raha ära, et seda saaks uuesti teenida. Foorumi peamine väärtus on siiski sisu, mitte võimalikult tihe postitamine, eriti juhul, kui midagi öeldagi ei ole.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 10:16 Reply With Quote
minu pisike pea küll praegu ei jaga, miks foorum välja sureb,järjest rohkem ostetakse arvuteid koju ja arvutiõpetki saab üha rohkem inimesi,tore oleks, et rohkem inimesi kodutud üles leiaks, talvgi tulekul - ei ta sure
jenni
I Am What I Am

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 10:26 Reply With Quote
mmunk, kõik on tõlgendamise küsimus, kui Sulle meeldib ärapanemine, ok, mina seda ei taotlenud

sauza
Kasutaja

Registreeritud: 27.12.2005
Viimane külastus: 3.04.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 12:50 Reply With Quote
Vaatan, et moded toimetavad nüüd nähtamatult, miks küll??
pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 12:58 Reply With Quote
Põhjus, miks moded ''nähtamatuteks'' said, on tegelikult lihtne - nimelt paar foorumlast, kes sapiseid u2u'sid modedele loopima hakkasid, leides, et neid on põhjuseta kustutatud, ise aru saamata oma vigadest. Et otsest solvamist edaspidi veidigi ära hoida, sai tehtud süsteem, kus meid kohe päris esimesel pilgul ei taba...just seda kes just parasjagu korda hoidmas on

Lisatud: ja noh, kuna ma sain just ka teada, et me pidada olema eneseimetlejate kamp, siis oleme nii ennast täis, et ei näita Teile endid

Quex
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 14:00 Reply With Quote
Iseenesest see postituste kustutamine või arhiveerimine pole midagi uut, ka teistes aktiivselt külastavates foorumites on seda nippi kasutatud, et tekitada uusi jutusabasid ja anda uutele võimalust. Lihtsalt soovisin osutada võimalusele, et võibolla jõuame ükskord tasakaaluseisu, kus kõik on räägitud ja kõik käivad imetlemas oma aastatevanuseid postitusi, aga foorumi tase on see eest väga kõrge Ja millest paljud lugupeetud kodutud ka aru said.

Ning lööge mind või maha, aga mina arvan ikkagi, et foorumi väärtus on võimalust heatasemeliselt suhelda, mitte niivõrd see kunagi kirjapandu (kuigi olen absoluutselt nõus, et siin on mõtteavaldusi, mida tasub säilitada).

Aga jumala eest, kui otsutatakse, et ajalugu jääb, nii saagu. Minu positiivset suhtumist foorumisse see ei muuda

Ning üleüldse, süvenen nüüd vahepeal teistesse teemadesse.

Lisatud vastuseks Lolale: Eks vanadel olijatel on rohkem kogemust, aga me ntx. praegu ainult sellepärast foorumis tööandja ajast istuda saabki kuna suvi ju. Sügisel läheb jälle kiireks.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 14:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Sybill
samas tahaks mõnele kodutule mingis vanas teemas vastu vaielda aga mida sa ikka diskuteerid, kui too on juba kaks aastat tagasi bännitud.

Lisatud: Ma pooldan pigem pikemaid kui pealiskaudseid kommentaare.
Ohh, vaielda võib ikka. Nii mõnigi bännitu ei olegi nii kaugele bännitud. Ta tegutseb edasi. Heal lapsel ikka ju mitu nime

Aga mis postituste arvu puutub, siis kordaks veel juba öeldut: suvi on!

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
delilah
läbisõidul

Registreeritud: 26.05.2005
Viimane külastus: 12.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 14:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
/.../oleme nii ennast täis, et ei näita Teile endid

Sa vist tahtsid ikka kirjutada "teile Endid"?

Aga teemasse - ei sure ta kuskile, vara rõõmustate

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 14:27 Reply With Quote
Ega erilist vahet pole, peamine oli ikkagi see eneseimetlemine (tulin just peegli eest )

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 16:26 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas
Kui olemasolevad arvamused on hästi sõnastatud ja nendele ei ole midagi lisada, siis nii see võibki ju jääda. Loed läbi ja saad sellest oma emotsiooni.

Mina just nii talitangi. Mulle ei meeldiks muudatused, sest olen siin vähe olnud, vaevalt sisseelanud ja nüüd muudatused. Pole olnud aega piisavalt vanades teemadeski sorida.
Korraks tekkis mõte, et hr. dillinger on tagasi intriige loomas, aga ei saa olla - lauseehitus on hoopis teine ja kirjavigu pole härra teemaalgatajal.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 6.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2006 kell 18:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Põhjus, miks moded ''nähtamatuteks'' said, on tegelikult lihtne - nimelt paar foorumlast, kes sapiseid u2u'sid modedele loopima hakkasid, leides, et neid on põhjuseta kustutatud, ise aru saamata oma vigadest. Et otsest solvamist edaspidi veidigi ära hoida, sai tehtud süsteem, kus meid kohe päris esimesel pilgul ei taba...just seda kes just parasjagu korda hoidmas on

Lisatud: ja noh, kuna ma sain just ka teada, et me pidada olema eneseimetlejate kamp, siis oleme nii ennast täis, et ei näita Teile endid

Jah, mimm, raffas nõuab, et moded kapist välja tuleksid.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

<<  1    2    3    4    5  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0236080 sekundit