Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Juhtumised ühistranspordis
kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Viimane külastus: 11.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.10.2006 kell 21:56 Reply With Quote
Juhtumised ühistranspordis

Nimelt kas teil on juhtunud midagi naljakat või huvitavat ühistranspordiga sõites? Mingi sõnavahetus võõra inimesega või bussijuhiga või üldse midagi ebatavalist?

Muidu võiks arvata, et mis seal ikka...inimesed vahivad üksteisele ignorantsete nägudega otsa või põrnitsevad ei kuhugi, aga midagi on ikkagi mulgi silma jäänud.

1) Just hiljuti sai ühel Gobus bussil peatuses bensiin/diisel otsa ja juht pidi paluma rahval välja minna. Siis sai mootori käima, aga paari sekundi pärast jälle mootor seisab. Siis üks vanem naine jäi bussijuhile otsa vaatama ja selle asemel, et selgitada, sõimati viimasel nägu täis- "mis sa vahid siin, näed, et buss ei sõida".
2) Üsna ammu tuli üks isepäine suur koer (oli vist midagi kolli ja ühe teise koera segu) bussi (või keegi suunas ta sinna?)ja jõudis seal olla vist 2 peatust. Seejärel bussijuht märkas, mis toimub ja pidas sedamaid bussi kinni. Tegi ukse lahti ja vaene koer sai jubedama obaduse jalaga vastu tagumenti. Naerda ka ei julgenud ja sõimata samuti mitte. Bussijuhil oli vist raske päev
3) Igasugu naljakaid juhtumisi paadialuste ja napsiste seltsimeeste väljatoimetamistega samuti

Nii et...ootan muljetamisi kui leidub...

anna endale võimalus olla eriline!

View User's Profile View All Posts By User
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 16:29 Reply With Quote
mingi paar aastat tagsi rahumäele sõites kutsusin politsei välja, kuna bussis oli narkar, kes ümber toru keerdus oli ja hirmutas koolilast

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 16:43 Reply With Quote
hiljaaegu olin metroorongis tunnistajaks juhtumile, kus alaarenguga ja purjus kerjus krabas korduvalt yhe noore tibi eriti suuri rindu. tibi andis selle peale kerjusele sona otseses mottes peksa.

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

olevt
kasutu

Registreeritud: 27.06.2006
Viimane külastus: 25.08.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 18:22 Reply With Quote
paksult rahvast täis bussis hakkas üks meesterahvas mu perset kabistama
sossuke
töötamas3

Naine
Registreeritud: 12.09.2006
Viimane külastus: 18.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 18:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
hiljaaegu olin metroorongis tunnistajaks juhtumile, kus alaarenguga ja purjus kerjus krabas korduvalt yhe noore tibi eriti suuri rindu. tibi andis selle peale kerjusele sona otseses mottes peksa.

tuttav olukord. eriti rõve ja vastik.

emmeliine
Kasutaja

Registreeritud: 19.08.2006
Viimane külastus: 14.11.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 19:19 Reply With Quote
Ühistransporti kasutan õnneks harva. Ja naljakat ei juhtu seal kunagi midagi, kui midagi juhtubki, siis ebameeldivat. Keegi sõimab kedagi, keegi haiseb vastikult või kuseb nurgas, oksendab, käperdab... öäk
Mu emotsioonid on vist tingitud sellest, et peamine bussiliin, mida varem kasutasin, viis mööda kodutute varjupaigast. Ja seal olid sellised asjad tõesti igapäevased.

Nõiarohtudega ja üldse nõidusega on nõnda, et kõik see, mis on ühe asja vastu hea, võib teise asja vastu halvaks pöörduda.
Kunksmoor

li-li
pensil;)

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 19:32 Reply With Quote
oioioio, meelde tuli kui ma pealinnas koolis käisin, siis sai sinna veel rongiga sõidetud . Olin siis nagu puurist pääsend lind ja harjutasin suitsetamist rongi uste juures. Maa kohtades olevatel peatustel ei olnud perroone n. et rongilt maha saada , lükati vahepõrand ära ja sai kenasti maha mindud (see oli eessõna)
(sõit pealinna oli alanud) suitsetan siis mina rahulikult, kui mingi memm kosserdab ka sinna uste vahele ja küsib suitsu...nooh, andsin siis mingi aeg käib sahmimine ja vaatan mina siis üle õla tohohh, tonti...memm tõstab seelikusabad ülepea ja seisab harkis selle ära lükatud põranda kohal ja kuseb lahinal....õnnex pole ma nõrganärviline

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Lii001
õnnelik ja endaga rahul

Registreeritud: 20.04.2003
Viimane külastus: 27.08.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 20:12 Reply With Quote
Hakkasin bussis maksma ja oli natuke suurem rahatäht (Pilet maksis 35EEKu ja mina andsin 50) Bussijuht oli selline karmi ilmega mees, kes tekitas juba vaadates kõheda tunde ja näinud mu raha kärastas:"Kui järgmine kord veel sellise rahaga tuled, müün täispileti!"
Poleks mul sõita vaja olnud, oleksin vist otsa ringi keeranud ja bussipealt maha astunud...

Ärge kunagi pyytke muuta asju, mis teist ei olene...

li-li
pensil;)

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 20:16 Reply With Quote
mul juhtus vist eelmise aasta algul miskit sellist, et oli viie sotane ja bussijuht kukkus kirema, et temal pole raha ja ta ei saa mulle piletit müüa ja ma peaxin bussist lahkuma...õnnex olen ma üsna hästi oma õigustega kursis ja võit oli minu aga see oli väga ebameeldiv vahejuhtum, ühele matsile koht kätte näidata

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Pipilota

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 22:43 Reply With Quote
tana kuulsin yhte eriti jubedat juhtumit. tipptunnil hakkas rongi yks vagun jarsku kiirelt tyhjenema. ja mis valja tuli - kodutu meekodanik oli oma pyksid maha lasknud rahvast tais vagunis ja number two'd oiendama hakanud. aga ikka kenasti kilekotti nagu korralikule kodutule kohane...

winnie puhh

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 23:04 Reply With Quote
Londoni metroos on suhtlemine kirjutamata seadusega keelatud ja isegi silma vaatamine on harv nähtus. Seda südantsoojendavam oli see mis juhtus kui ükskord läbi kesklinna sõitsin, kõrvaklappides muusika ja Iiah (mänguasi, mu pikaaegne kaaslane) süles.

Minu kõrval istuv meeldiv noormees kaevas taskust paberitüki ja pliiatsi välja, pusis natuke aega liikuvas rongis kirjutada ning ulatas mulle siis väikese kirja. Kiri tutvustas teda ning küsis kas mina ja mu kaaslane Eesel ei sooviks temaga koos teatud peatuses maha minna ning ühe dringi teha. Mul olid selleks õhtuks plaanid juba olemas ja oma poiss kodus ootamas, nii et pidin talle kahjuks ei vastama. See toimus samuti kirjalikul teel, ja me vahetasime veel paar kirjakest enne kui tal oli aeg maha minna. See paberitükk on mul siiamaani alles.

Let's go save the world guys!

Siki
Kasutaja

Registreeritud: 26.06.2005
Viimane külastus: 16.06.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2006 kell 23:10 Reply With Quote
Kas just naljakas või huvitav, aga räme ja õpetlik lugu juhtus mõni nädal tagasi bussis.
Üks noormees oli väga purjus ja ulus bussis lahinal nutta, selle tagajärjel eritus ta ninast tõsisel hulgal tatti. Nii kaapsas tüüp muudkui käega üle nina ja pühkis tati vastu ees oleva istme selja- ja peatuge. Juba siis läks sellest vaatepildist süda pahaks.
Aga kõige krooniks istust pärast teda samale kohale vanem daam, kes nihelemise käigus pani käed tatilaiku ja tõmbas hiljem pahaaimamatult käega üle oma näo ja juuste. Vat see oli liiga jube vaatepilt.
Nüüd vaatan kaks korda enne kui bussis kusagilt kinni võtan.

boobster
Kodutuks pühitsetud :)

Registreeritud: 14.04.2004
Viimane külastus: 17.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2006 kell 07:44 Reply With Quote
Minu busssiga sõitmise ajad jäävad ikka vääga kaugele ja ega ei meenu ka midagi naljakat, vähemalt hetkel mitte. Igatahes mõned eelnevad asjad on ikka üsna jubedad, kui mõtlema hakata...

Elu nagu hernes

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.10.2006 kell 13:08 Reply With Quote
nujah, paistab, et minu juhtumid on üsna leebed olnud mõne teisega võrreldes. Ahjaa...ükskord siis astus bussi üks paadialune ja bussijuht märkas seda kohe. Küll siis läks suureks sõimamiseks. "Mis sa siia bussi tulid, pudelikorjaja! Haisema või? Välja!" Hiljem vaiksemalt "Raibe selline!"

Nojah...mõtlesin siis, et kui juhuslikult ise peaks elu hammasrataste vahele jääma, siis sellist kohtlemist sellised "inimesed" väärivadki. Koheldakse nagu loomi. Mis teha...elame sellises ühiskonnas. Ei ole mu kohus nüüd kedagi siin õigustada või maha teha..

pointer
sõltumatu vaatleja

Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.11.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2006 kell 07:55 Reply With Quote
Täna juhtus selline asi, et sõitsin üle aastate linnaliiniga. Viljandis.
Juba pilet on nii äge, et tasub sõitmist. Selline paksust papist ja huvitava kujuga. Aparaat tunneb ta küll ainult kindla külje pealt ära, aga noh, pangakaart tuleb ju ka õigesti sisse toppida. Teine vapustus oli see, et tipptunni aeg (noh tööpäeva hommikul kella 7.30 paiku ju on) oli bussis umbes 6-7 inimest. Ei mingit trügimist ja kaklemist. Rahulik ja sain oma poolpadjanäoga rahulikult istuda. Ja bussiistmed olid ka kas täitsa tutitakad või värskelt puhastatud. Ja isegi põrand ei uppunud lörtsiplögast. Meeldiv üllatus igatahes igatipidi

Oleviku vigu näeme alles tulevikus.

Nõrgaku
Kasutaja

Registreeritud: 28.11.2003
Viimane külastus: 25.05.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2006 kell 16:20 Reply With Quote
kle pointer, see küll see viljandi pole kus mina bussiga olen sõitnud
tõsiküll, pole seda ka ammu teinud aga tundub uskumatu meenutades neid aegu kui minu saapatallad bussipõrandaid kulutasid

Out of mind. Back in ten minutes.

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2006 kell 16:32 Reply With Quote
tln pedas õppimise ajal sõitsin kodupoole ja kannatasin.
paks suur jurakas poiss üle vahekäigu sõi tlnst kuni rakvereni joogijogurtit, lutsis, ludistas, lakkus lõpuks kraapis paki lahti ja lakkus jogurtipaki sisemised küljed üle.

100xjubedam, kui minu enda tisse vaikselt näpiti talvises bussis kl 6 hommikul

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2006 kell 22:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Nõrgaku
kle pointer, see küll see viljandi pole kus mina bussiga olen sõitnud
tõsiküll, pole seda ka ammu teinud aga tundub uskumatu meenutades neid aegu kui minu saapatallad bussipõrandaid kulutasid

Tjah! No sa oled vist tõesti väga ammu Viljandis sõitnud (mina samuti). Täitsa juhuslikult see suvi 1 korra sõitsin bussiga Männimäelt kesklinna, sest ei jõudnud käruga ühest linna otsast teise kärutada. Enne seda ei mäletagi seda korda kui viimati bussiga sõitsin. Kindlasti oli see enne gümnaasiumisse astumist. (vähemalt 8 aastat tagasi vms).

Ma seletaks seda puhtust ja korda sellega, et ei ole lihtsalt neid trööpajaid niipalju kes bussiga sõidaks. Viljandi on nii väike, et ehk ainult nendel, kellel pole mingit transporti ja on vaja ühest linna otsast teise sõita, tasuks jalavaeva vähendamiseks buss võtta. Ühest linna otsast teise on...ehk 4 km kui sedagi.

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2006 kell 22:59 Reply With Quote
vilj teemaga igasuviselt kursis.
1. linnas soovitav jalgsi liigelda - väga ilus kui kiire ei ole
ja suvel tavaliselt ei ole

2. maapiirkonnas soovitav oma transport, sest maaliini bussidega ei soovita isegi mitte suvel liigelda

Sybill
uitaja

Registreeritud: 23.11.2005
Viimane külastus: 1.02.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2006 kell 23:20 Reply With Quote
Lugu juhtus ca. viisteist aastat tagasi. Teekond oli samuti Männimäelt kesklinna Läksin nimelt ühistransporti kasutades kipsis jalaga (välimise päksi murd) linna polikliinikusse. Kargud olid mul tolle aja kohta sellised ennenägematult moodsad... sellised lühikesed, mis toetuvad küünarnukile, mitte kaenla alla. Buss oli rahvast täis, kuid õnneks leidsin ühese vaba koha akna all. Väikesed kargud koristasin jalust sättides need istme ja bussiseina vahele.
Järgmises peatuses sisenes üks korpulentne provva, kes hakkas minu kõrval seistes vinguma ja üle bussi hädaldama, kui hukas ikka noorsugu on, et vanematele inimestele istet ei paku. Kui mul ta vingumisest siis lõpuks siiber sai ja ma sõna otseses mõttes enesele kargud alla ajasin ja talle istet pakkusin oli tal ilmselt enese pärast väga piinlik. Ma pole punasemat punastajat mitte kunagi näinud.

Pipilota

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2006 kell 23:24 Reply With Quote
12 punkti sulle sybill

winnie puhh

SinineLiblikas
Tüdruk kes kõnnib päikese peal:D

Registreeritud: 19.01.2007
Viimane külastus: 2.09.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2007 kell 01:28 Reply With Quote
ÜHISTRANSPORT (ka tallinnas)

Ega ma siin pikka memuaari kirjutama ei hakka .
Täna söitsin bussiga mis kihutas..üks vanamemm oleks käntsa käinud..kahju oli lausa.
kui minu peatus tuli kukkus mingi suur metall vidin laest kolinal maha ja purunes 3 tükkiks..jube möelda kui keegi oleks pikki pead saanud..bussid hilinevad ja tulevad vahest ka 20 minti varem kui graafikus..:Sbussi uksed sulgevad nii nina alt et hea kui ukse vahele kinni ei jää...bussid on külmad..

OK -Teie kogemused ja arvamused!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
taavi30
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 07.06.2006
Viimane külastus: 29.05.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2007 kell 09:44 Reply With Quote
kuskil 2a tagasi bussiga tartust pärnusse sõites..oli mingi väiksem peatus kus kari poisse võtsid soojarohtu,kui buss nende ees peatus astus üks neist sisse,meeldivalt vindisena ja küsis pileti pärnu,kui aga bussijuht jõudis pileti väljastada pani kutt jooksu,mispeale bussijuht võttis endal kuskilt tooli alt raudkangi ja läks välja asju klaarima
ja teine juhus oli väiksena sõpradega ujuma sõites,kui 2 poissi lõhkusid bussis toole..järsku jäi buss seisma ja bussijuht tõmbas neile piki kaalikat nii et tolmu lendas ja peksis bussist välja kuskil metsa vahel

Tõde väärib ausust,kuid vale on lõbusam.

kerberos
Friik

Registreeritud: 31.01.2007
Viimane külastus: 31.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2007 kell 17:32 Reply With Quote
aastal 1992 suvel sõitsin tartust koju ja poolemaapeal tuli kontroll peale,ning üks jänes sattus pihku.kõige lõbusam oli see ,kui kontrollimutt jänes käest nime ja dokumentti küsis. alguses noormees vastas ,et ta ongi jänes mille peale mutt päris vihaseks sai. aga rahva üleüldiseks rõõmuks tuligi välja,et noormehe perekonna nimi oligi jänes bussijuhile pakkus see koomiline juhtum samuti nalja ja maksis ise noormehe pileti kinni

krematoorium kuuleb! Teie tellite,meie põletame

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2007 kell 18:05 Reply With Quote
no mul on viljandi-taliin bussis tissi katsutud
ja pärast kohvile kutsutud vaata et abieluettepanekuni läks asi

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0219300 sekundit