Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: usaldusväärne vanem
iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.06.2012 kell 09:32 Reply With Quote
Vahel tajun, et laps luiskab mulle, kuna tahab seeläbi minu hurjutamisest pääseda. Aga samas poeg ei häbenenud küsida, "kust lapsed tulevad". Ja kui ma olin pikalt ja põhjalikult vahutanud ja lõpuks ka süviti seletanud, kuidas poisid ja tüdrukud sünnivad, X ja Y kromosoomide tasemel. Küsis poiss (7a), "Kui ma naisele suhu annan, kas ta jääb siis ka rasedaks?" Ma olin surmtõsine, jäin mõttesse, nagu sügavalt mõtleks järgi ja seletasin siis asja. Ootan järgmisi küsimusi.

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 3.01.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.06.2012 kell 09:48 Reply With Quote
Ma ise räägin oma emaga kõigest aga seda alles täiskasvanuks saamise hetkest. Varem ehk teismelisena rääkisin valitud asju, ju kartsin tagajärgede pärast.
Mu laps on alles 1,5-aastane aga ise loodan, et kunagi räägib(vad) laps(ed) minuga kõigest. Ei taha pinnapealset suhtlust.
Oma mehe vanemate perekonnamudelit vaadates näen, et juba lapsena ei usaldatud emale/isale kõike ja nüüdki räägitakse vaid samadel teemadel kui võhivõõrastegagi, seega ei ole perekonnal lähedast sidet ja kokkuhoidmist. Vanemad ei saa kunagi teada soovidest, unistustest ja plaanidest vaid kuulevad, et pidevalt on kõik hästi ja näed nüüd on töökohta/eluaset vahetatud. Ei räägita kaaslastest ja muredest - mitte millegist. Mina ise sellist suhtlust oma lastega ei soovi. Pigem räägin suguühte poosidest, spermast ja KÕIGEST! Annab ju rääkida ilma rõvedate detailideta.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.06.2012 kell 09:58 Reply With Quote
Lapse suhtumine vanemasse on ikka vanemas kinni, kõigepealt ei tohi lapsele valetada ja teiseks - peab olema lapse suhtes järjekindel sõnapidaja. Tõin üleeile Pärnust ühe daami koos 2 põngerjaga, kes muidugi tagaistmel ülemeelikuks kiskusid... ja kui siis ema oli neid vist juba 10 korda ähvardanud bussipeatuses maha tõsta, siis muutus jutt lausa naljaviskamiseks, mitte kasvatuseks...

Minu au on minu truudus!

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0121071 sekundit