Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Välise ilu tähtsus
mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 18.06.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 16:48 Reply With Quote
Välise ilu tähtsus

Kui tähtsaks peate inimese juures välist ilu? Kas nõustute üleüldise iluhinnanguga? Kas teie hinnanguid mõjutab ka see, kas "hinnatav" on teie sõber, sugulane, armuke või suvaline möödakäija?

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Hiireke
Bännitud

Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 20.01.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 16:57 Reply With Quote
Minu jaoks on välimus ikka päris oluline. Eriti oma partneri puhul, sõprade tuttavate puhul mitte nii väga. Leian, et on olemas ikka üldised ilukriteeriumid. Ei saa ju ilusaks pidada vistrikulist nägu, hobusehambaid, punnis silmi jne. Pole kunagi aru saanud, kuidas saab ilu olla vaataja silmades. Esmapilgul hindad ikka inimese välimust, sisu tuleb hiljem. Ma ei hakka ju koledaga kontakti otsima lihtsalt selle pärast, et äkki ta on tore inimene. Ei aitäh, mina tahan ilusat ja toredat.Ma tean, et paljud saavad nüüd minu arvamuse peale pahaseks.Aga mul on ju õigus oma arvamusele, või kuidas?
View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 17:34 Reply With Quote
Tegelikult, eks see väline ilum ole mingil määral tähtis ikka, kuid kas nüüd lausa määravaks ?!? Muidugi, ega mullegi meeldi vistrikutes nägu ja puseriti hambad, kuid mõni inimene on tõesti oma olemuselt nii fantastiline, et välimus jääb tahaplaanile. Kahju on ainult sellest, et sellistel inimestel on raske oma seesmist elu ja värvikirevust vaatajate ette tuua, sest vaatajad kipuvad neid kõrvale lükkama väliste ebasoodsate tingimuste tõttu. Näiteks käib siia hulka ju ka paksus - kui õpite inimest lähemalt tundma, võite endale saata parima sõbra/sõbranna, kuid seda ei sa te enne teada, kui surute maha oma kompleksid ja lasete selle inimese endale lähedale (mul üks selline klassiõde). Seega, olen ise neist kopmleksidest üle saanud/saamas ja üritan vaadata ka inimeste sisemusse - seega, väline ilu pole esmatähtis mu jaoks.

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 18:26 Reply With Quote
Väline ei ole oluline. Küll aga on oluline inimese oskus end väljendada. Kui see on inimesel olemas, siis ei takista küll miski teda ilusaks ja huvitavaks tunnistamast.
Mis kontakti ja koladasse puutub, siis mina lasen ikka inimestel endi eest kõneleda, mitte ei pane kohe tumedaid prille ninale ja klappe pähe.

Kas välise ületähtsustajad ei karda, et nii lasevad nad parimad isendid endast mööda käija ja lepivad vaid kesise klantspildiga lõpeks? Kui see ongi eesmärk, miks mitte. Igal omad valikud.

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 19:24 Reply With Quote
Ei tähtsusta välist ilu üle... ning ilu saab olla vaataja silmades küll...
Mul on palju selliseid tuttavaid, kes välimuselt ideaalsed pole, aga nad ei ole sugugi halvemad persoonid... kui vaadata oskad ja silmi lahti hoiad, siis näed ka inimese seest kiirgavat ilu... üx sõber, kes silmnähtavalt ülekaaluline on, soojendab mu hinge alati oma lähedalolekuga
Oma välimuse eest tuleb muidugi samuti hoolt kanda ning kui inimesega meeldiv suhelda on, siis millex loobuda temast ainult välimuse pärast...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

arvutihiir
Kasutaja

Registreeritud: 15.12.2002
Viimane külastus: 29.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 19:44 Reply With Quote
Väline on tähtis... aga ma pole sugugi kindel, et see on korrapärased näojooned. Inimene, kelle nägu on ilus ja ka figuur korras, võib välismulje kole kergelt rikkuda oma halva hoiakuga või ebakindlate zhestidega. Samuti konarlik jutt ja muu annab välismulje. Samas mõni inimene on ilus ja kui Sa hakkad mõtlema, et mis temas nii ilus on, siis ei saagi aru. Nagu pole kusagil midagi erilist, aga sära silmis, lahe naeratus, vaba hoiak, kõik, kõik jätab mulje...

Tuli meelde kunagi loetud raamat "Parfüüm", kus oli üks inetu inimene, kes suutis kokku segada niimoodi parfüüme, et inimesed nägid hoopis midagi muud parfüümikandja asemel

Niisiis mis on ilu?

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 19:46 Reply With Quote
Mingil määral loeb küll naise puhul. Aga oleneb kontekstist.
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2003 kell 20:25 Reply With Quote
Ma tean, et mõnede jaoks see lausa elutähtis. Sellistega ma eriti ei suhtle ka.

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

pipiplika
lahutatud :P

Registreeritud: 20.11.2002
Viimane külastus: 23.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:00 Reply With Quote
kuidas saab inimest hinnata välise ilu järgi ainult liblikat võid hinnata väljanägemise järgi. raamatut ei osta ju kah kaante järgi, ikka sisu on määrav. mina leian et ilus inimene on see kes hoolitseb enda eest ja on salliv teiste suhtes. riietus ei pea olema moe viimane röögatus sobib ka paigatud ja nõelutud riie, aga ta peab pestud olema mitte räämas. ja kui inimesel ongi mingid iluvead arm, punnid mis kuidagi ei kao, puseriti hambad jms, ei tohi võtta talt võimalust saada tutvusi ja keerata selga, kuna ta ei vasta "normidele".

kõigeks on aega mul, kõigeks, ainult igavuseks ei leia ma hetkegi, sest igavust ei olegi kusagil mujal, kui vaid neis enestes, kes seda tunnevad

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:06 Reply With Quote
Olen ise tähelepannund, et mida vanemaks ma lähen seda vähem väline ilu minu jaoks tähtis on. Akne ja puseteti hambad? seda on ju võimalik parandada! Põhiline et inimene hoolitseks enda eest.
penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:09 Reply With Quote
Milline on üleüldine iluhinnang?

ma pean siiski tunnistama, et ikkagi vaatan ka inimeste ilu ja arvan, et seda teevad paljud inimesed, on vähe neid, kes suudavad suhelda iga inimesega. aga samas ma vaatan seda ilu ju omade kriteeriumite järgi, et mis minu jaoks on kole see võib ju teise jaoks väga ilus olla

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:21 Reply With Quote
Pakend on vaieldamatult tähtis kuid selle osa on tavaliselt siiski üle tähtsustatud.
vaadake kasvõi seda hambapastareklaami.
pigem võetakse ikka rohkem kui korralikult ja kaunilt pakendatud kaupa.
Ütlen ausalt et koleda naise seltskonnas ei tunneks ma ennast avalikkuse ees viibides mugavalt!
Aga koledad pole see pärast veel halvemad inimesed!
Tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:22 Reply With Quote
Ei hinda mina inimesi ilu järgi. Võta mingil mukitud tibinalt näo värv ära, eemalda silikon ja tagasi loomulikku värvi juuksed...mis sellest tibinast järgi jääks?

Rahaga saab enamus juhtudel ka ilu osta. Aga mõistust, head südant ja ausust pole veel keegi müüa suutnud.

Olen Lolaga täiesti nõus. Kui eelistad tutvusringkonda ainult ilusatest inimestest, siis võid headest ja toredatest mööda kõndida ja vanemast pärast leiad, et sul polegi enam ühtki head sõpra ega tuttavat. Sest ka need "ilusad" jäävad kord vanaks ja järgi võib tihti nendest jääda vaid kalk süda ja puudulik mõistus.

See pole loomulikult reegel. Ka head ja huvitavad inimesed võivad ilusad olla. aga, et ma valiks inimesi välimuse järgi...eip.

Mulle meenub kuidas tutvusin oma mehega Algul tundus täiesti silmatorkamatu kuju(sorry Mada). Aga juba esimesel vestlusel oli ta nii huvitav ja lahe, teda oli nii mõnus kuulata, et pisarad, mis tookord lakkamatult voolasid jäid pidama. Ja ta lõi minu silmis särama. Ja jäigi särama Mis oleks saanud, kui oleksin vaadanud teda selle pilguga, et jutt hea, aga kaanepoiss pole?
Oleksin jäänud ilma toredast ja heast abikaasast, sõbrast ja armastusest. Kas ilu hindamine oleks tookord seda väärt olnud?

Ma ei väida loomulikult, et mu kaasa välimusel miskit viga oleks. Hoopis hästi armas on Aga tol momendil oli ta lihtsalt minu jaoks märkamatu välimuse poolest.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Veenus
Kasutaja

Registreeritud: 19.09.2002
Viimane külastus: 3.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:30 Reply With Quote
Õige oleks hinnata loomulikku ilu hoopis ja ma usun et enamus inimesi saavad aru kui on tegu ülesmukitud või loomulikult ilusa inimesega kui just silmad väga haiged pole.
Aga loomulikult esmapilgul otustatakse ainult välise kesta järgi ning siis alles kui mingi huvi on tekkinud hakatakse muud inimeses avastama. Mind näiteks vahel ärritab kohe väga et mind koheldakse nagu lollakat blondi pikajalgset tibit aga mis ma teha saan kui mul selline välimus on ja juuksed on ainsad asjad mida muuta saan ja olengi vahela ga lõpuks ikka blondi juurde tagasi jõudnud sest ei viitsi võõbata kogu aeg juuri üle...või paksuks minna..mis aga minu ainevahetuse juures on praktiliselt võimatu.

penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:32 Reply With Quote
Minagi oma abikaasa samamoodi sain, et ei vaadanud ma, et oleks mingi iludus aga ta suutis pakkuda mulle nii paljut....
samas onju ka ilusaid inimesi kes ei ole üles mukitud vaid ongi oma loomulikus olemises ilusad. aga siin tekibki see asi, et kui üks inimene on minu jaoks ilu musternäidis siis mehe jaoks see sama inimene on vahel lausa kole

tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 11:48 Reply With Quote
Ma ennist just kirjutasin, et see pole reegel, et kõik ilusad on ka lollid, kui keegi nii asja mõistis. On ka ilusaid ja häid. Asi lihtsalt sellest, et mina ei hinda inimesi välimuse järgi. Ilusad inimesed...kui te nüüd juhtusite solvuma Ärge olge solvunud. See minu eelnev jutt polnud üldistus, vaid tahtsin öelda, et tihti vaadatakse enne välimist ilu, kui süüvitakse inimese olemusse...kahju

Siin kehtib sama reegel nagu rahvuste vahel. Igast rahvusest on häid ja halbu isendeid...samuti on ilusate inimeste hulgas häid ja halbu ja mitte ilusate hulgas häid ja halbu. Pealegi see kes ühe jaoks ilus ja halb...võib teise jaoks olla välimuselt märkamatu aga väga hea inimene. See ju täiesti suhteline asi

Seepärast öeldaksegi, et ilu peitub vaataja silmades. Üks märkamatu ja hall hiireke võib teise jaoks olla maailma ilusaim. Samas üli populaarne imeilus naisterahvas ei pruugi jälle kõigi silmis see üli olla.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Hiireke
Bännitud

Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 20.01.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 19:03 Reply With Quote
külastage lehekülge www.uglypeople.com ja rääkige siis veel sisemisest ilust.
Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 19:16 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina

Mulle meenub kuidas tutvusin oma mehega Algul tundus täiesti silmatorkamatu kuju(sorry Mada). Aga juba esimesel vestlusel oli ta nii huvitav ja lahe, teda oli nii mõnus kuulata, et pisarad, mis tookord lakkamatult voolasid jäid pidama. Ja ta lõi minu silmis särama. Ja jäigi särama Mis oleks saanud, kui oleksin vaadanud teda selle pilguga, et jutt hea, aga kaanepoiss pole?
Oleksin jäänud ilma toredast ja heast abikaasast, sõbrast ja armastusest. Kas ilu hindamine oleks tookord seda väärt olnud?

Ma ei väida loomulikult, et mu kaasa välimusel miskit viga oleks. Hoopis hästi armas on Aga tol momendil oli ta lihtsalt minu jaoks märkamatu välimuse poolest.

Nojah, minul oli asi teistpidi. Armusin esimesest silmapilgust ja valasin pisaraid, et minul, kel mul pole ei tegu ega nägu, ei saa ometi kunagi olla midagi ühist nii kena kutiga!!!
Aga esimene meessõber mu elus oli sõbrannade arvates kui eelajalooline koopajoonistus. St inetu. Aga ta oli tore kaaslane, hoidis mind ja juttu jagus kah. Ma oleks paljust ilma jäänud, kui ma tema kui inetu oleksin väljapoole oma ringi jätnud ...
Pigem teen ma ikkagi valikud mingi sisemise sunni järgi. Ja see ei hooli sest välisest.
Kurb tõdeda, aga nö enamuse arvates ilusad on need olnud, kes on lõpeks enim haiget teinud. Sry, aga kaanepiltidesse mul usk puudub.

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2003 kell 22:51 Reply With Quote
Ei usu mina inimest, kes ütleb, et ta välisele ilule kohe üldse tähelepanu ei pööra. Mingist alateadvusest miski mõte ikka salaja läbi lipsab.
Loomulikult ei ole väline ilu määrav (eriti veel kunstlik - silikoon ja paks krohv) aga ta on n.ö. meeldivaks boonuseks.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2003 kell 15:56 Reply With Quote
Ei hinda inimesi välise järgi.
Kui inimene ei ole sisemiselt ilus, ei suuda seda korvata ka väline ..
Sest tean isegi, kui julm see teise vastu on .. mind hinnatakse tihti selle järgi, et milline välja näen..

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2003 kell 17:07 Reply With Quote
olen harjunud välisest kihist läbi vaatama, mind rohkem huvitab ikka sisu Oluline on silmale nähtamatu ja inimesest üldmulje tekitab tema olemus, kuidas ta oskab endas olla ning kuidas ta käitub ja mõtleb..
Pean tähtsaks silmi-kui silmades on tühjus, siis sellise inimesega on väga raske suhelda, peaaegu võimatu..

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2003 kell 17:15 Reply With Quote
Kui nüüd sedapidi võtta, et sisemine sära on see, mis loeb, siis jah, selle sära väljapoole küündiv helendus on see, mis tõmbab enese poole. Ka nagu väline tegur teatud kontekstis, kuigi sisemise peegeldus.
Kuid ikkagi, see osa välisest, mis tähendab inimest kui pilti, ilma sisemist iseloomustavate detailideta, on ebaoluline.
Paraku ei arva kõik nii. Aga igal omad valikud. Igaüks teab mida võtab ja mida jätab.

mac
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 05.07.2002
Viimane külastus: 29.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2003 kell 17:53 Reply With Quote
Mina vastan nii nagu ma vastasin ka madale,kui ta mulle selle küsimuse ühel olengul esitas.Oma elukaaslase puhul ei ole mul välimus kõige tähtsam-loeb ikka sisemine iluEx natuke ikka ka välimust võix olla,aga see pole peamine
Kui aga nö. litutamisel olen,siis loeb paljuski mulle välimus

morten
Kasutaja

Registreeritud: 19.01.2003
Viimane külastus: 15.02.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2003 kell 18:16 Reply With Quote
ausalt mis välimus on kas välimus on see mis sa sünniga kaasa saad või on hoopis mis sa endaga ise teed? aga on nii, et paljud solgivad ennast ise ära. ja see välimus mis sa ise endaga teed ongi see millest peab aru saama.
yller
joonistatud mees

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 29.04.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.01.2003 kell 20:11 Reply With Quote
välimine ilu. sellega on nagu on. ühed on ilusamad ja teised on vähem ilusamad. aga minu arvamus on et: sisemine ilu on kõige tähhtsam, ja kui on ka välimist siis seda parem
vot

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0195391 sekundit