Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Kas meeste jaoks ongi kõik alati korras?
Fionety
Algaja

Registreeritud: 14.04.2007
Viimane külastus: 1.09.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:02 Reply With Quote
Kas meeste jaoks ongi kõik alati korras?

Pidev tülitsemine. Kui küsida, mis viga, siis vastus on enamasti üks ja sama: "Midagi!" Nüüd, kui lõpuks sain ta tunnistama, et kõik ei ole korras ja et oleks vaja asjad selgeks rääkida, on vastuseks lihtsalt see, et ta ei oska midagi öelda.

Mida teha? Kas sellised "kriisid" on suhtes paratamatud?

Reeglite rikkumine on nauding, kõrvetada saab see, kes õigel ajal lõpetada ei oska.

View User's Profile View All Posts By User
ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:08 Reply With Quote
Inimesed on erinevad ja ka suhted on erinevad, aga ka kõige paremad suhted liiguvad tõusude ja mõõnadega. Kriisid on aeg-ajalt täiesti normaalsed. Suhte tugevust ei näita mitte see, kui hästi teineteist headel aegadel hoitakse, vaid just see, kuidas kriisidega hakkama saadakse.

Lahenduseks on ikkagi ainult see, et kuidagi tuleb ka mees rääkima saada. Kui on kriis, siis on kuskil mingid probleemid. Kui neid ei lahendata võib asi isegi pealtnäha laabuda, aga söed jäävad tuha alla ikkagi hõõguma.

-- all works are protected by GNU Free Document License --

Fionety
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:11 Reply With Quote
Jah, aga vahepeal tekib tunne, et ma ei teagi, mille pärast me tülitseme. Mingid pisiasjad, mille pärast tekivad sõnavahetused... See kõik on lihtsalt väsitav.

Reeglite rikkumine on nauding, kõrvetada saab see, kes õigel ajal lõpetada ei oska.

ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:18 Reply With Quote
See näitabki, et kuskil on mingid probleemid, millele oleks vaja lahendust saada. Seda, kui ärritutakse tühiste ning kõrvaliste asjade peale, nimetatakse psühhoanalüüsis asenduseks. Probleemid võivad mehel ka hoopis mujal olla, aga ta elab neid just niiviisi välja.

-- all works are protected by GNU Free Document License --

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:26 Reply With Quote
ei ole alati korras. nägin täna öösel kokku kolme (!!!) unenägu, kus kaasaga tülitsesime ja ma arvan, et peame veidi aru pidama, kuidas koos püstitatud eesmärke silmas pidades pere- ja tööelu paremini klappima saada. muidu äkki pöörabki tüliks.

mis suhte üldisemasse "õigsusesse" puutub, siis lisaksin rata mõõnajutule juurde hingesuguluse - kui elukaaslased tunnevad teineteise suhtes hingesugulust, siis ei ohusta suhet ka keskmisest suuremad tülid (juhul, kui neid üldse tekib).

Fio, kui suurasjad on juba pikemat aega jonksus, siis muutuvad pisiasjad suuremaks, sest tundlikkuse lävi tõuseb. nagu alko - kui organism on puhas, siis piisab korralikuks pohmakaks palju väiksemast kogusest. tere tulemast klubisse! aga parem ikkagi hulpida pisimurede konnatiigis, kui uppuda põhimõtteliste probleemide ookeani

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

Fionety
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:31 Reply With Quote
Mmunk, lahendamata pisiasjade konnatiigist tekibki ju ükskord probleemideookean?

Enesetundekirjeldus: Kuskil kuubi kujulises ruumis, ei ühtegi akent ega ust. Hullumise äärel, välja ei saa.

TripleChoko
Algaja

Registreeritud: 24.07.2007
Viimane külastus: 18.06.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:50 Reply With Quote
Selliseid kriise on palju. Ega mul enda suhtes paremini pole. Suht sama. Elab yle, aga paneb pea isegi valutama tihti.
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Marxendorf
-=Saatana sigitiS=-

Mees
Registreeritud: 10.10.2005
Viimane külastus: 25.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:52 Reply With Quote
Aga kui kõik on korras, siis ei saagi ju tüli tekkida!
Ehk naised seda tahavadki, kui igas asjas probleemi näevad!

Kuid omast kogemusest võin öelda, et nii see karm reaalsus tegelikult ka on!
Siis proovin ikka naisega rääkida ja kui kõik hästi läheb, siis ärkame ka samast voodist hommikul!

MA OLEN PÕHIMÕTTELISELT GAY ABIELUDE POOLT.....AGA MÕLEMAD NAISED PEAVAD ILUSAD OLEMA!!!

TripleChoko
Algaja

Registreeritud: 24.07.2007
Viimane külastus: 18.06.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 09:54 Reply With Quote
Raske elu.

Mul saab poisiga varsti poolteist aastat ja me saame h2sti hakkama, aga probleem on selles, et meil on liiga palju v2ikseid tylisi m6ttetute asjade p2rast. Suitsetamine, msni vestlused, kellegi kaitsmine kes talle ei meeldi. See ajab isegi hulluks vahel. Praegu on mul kolm p2eva depressioon olnud. Ma ei talu eriti pinget ja olen suht emotsionaalne inimene, see ajab mind veel enam suitsetama ja tylisi tuleb veelgi. Ma ei oska midagi teha.

Pole mõtet teha uut teemat, kui analoogne vaatab vastu esimesena tänaste teemade alt! Teemad liidetud

. . .

Fionety
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 10:02 Reply With Quote
Marx, väidad, et naised tahavadki tülitseda?

Marxendorf
-=Saatana sigitiS=-

Mees
Registreeritud: 10.10.2005
Viimane külastus: 25.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 10:10 Reply With Quote
Ei väida et kõik naised, aga vahepeal on selline tunne, et lihtsalt on vaja probleeme!

MA OLEN PÕHIMÕTTELISELT GAY ABIELUDE POOLT.....AGA MÕLEMAD NAISED PEAVAD ILUSAD OLEMA!!!

Fionety
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 10:15 Reply With Quote
Ühest teisest foorumist lugesin, et osad naised tekitavad "pisitülisid" selleks, et tähelepanu ja ninnunännutamist saada. Muidugi ei kehti see kõigi kohta.

Aga äkki meestel on sama eesmärk?

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 10:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Fionety
Mmunk, lahendamata pisiasjade konnatiigist tekibki ju ükskord probleemideookean?

kes rääkis lahendamata pisiasjadest? uba on ju selles, et pisimuresid on suurte ja põhimõttelistega võrreldes oluliselt lihtsam ja närvesäästvam lahendada, isegi, kui need pikaajalise harmoonilise kooselu tulemusena tegelikust suurematena tunduvad.

mmunk,
kuus ja pool aastat püsisuhte ja pisimurede kogemusi

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 11:39 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Fionety
Pidev tülitsemine. Kui küsida, mis viga, siis vastus on enamasti üks ja sama: "Midagi!" Nüüd, kui lõpuks sain ta tunnistama, et kõik ei ole korras ja et oleks vaja asjad selgeks rääkida, on vastuseks lihtsalt see, et ta ei oska midagi öelda.

Mida teha? Kas sellised "kriisid" on suhtes paratamatud?
Sa tahad rääkida, aga tunned end korduvalt tagasilükatuna - see on valus läbielamine. Millestki on see tingitud ja sa pead mõtlema, kus oled teinud sina vea. Ehk tõrjud sina ka teda kuskil? Võimalik, et asi pole sinus, aga mõtlema sellele korraks peaks.
Arvan, et kriisid on paratamatud ja lihtsalt peab õppima neid ületama.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

lati
viirastus

Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 9.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2007 kell 12:46 Reply With Quote
kõige lihtsam on öelda, et midagi pole viga, sest naistega vaidlemine või koguni asjade arutamine on nagu peaga vastu seina jooksmine. võibolla isegi õnnestub seina lõhkuda, kuid pea saab ikka rohkem viga.

Tühjade kätega sa tuled ja tühjadega lähed. Ning kahe mittemillegi vahepeal oled sa piisavalt hull, et uskuda nagu omaksid sa midagi.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2007 kell 10:14 Reply With Quote
Üldiselt mehed ei armasta kriisidest rääkida, et käib nagu nende "meheuhkuse" pihta, aga ega naised ka ei oska rääkida, neil see viga, et lasevad probleemil koguneda ja siis prahvatavad alles... ja enamasti siis, kui ise väikese auru all või kui mees on auru all - tulemus ikka üks - tüli majas

Minu au on minu truudus!

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 3.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 14:43 Reply With Quote
Kriisid on paratamatud, aga iseasi, kui sügavale neil lastakse minna. Kahju ka, kui tore inimene, aga ei oska rääkida või ennast väljendada.

Loomulikult eksin! Ainult see ei eksi, kes ei ela!

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 17:54 Reply With Quote
...ei mõista, ausalt kohe, kuidas saab väita, et kriisid on paratamatud? Mis krdi eneseõigustus...elatakse ju üks kord ja kas tõesti ei ole võimalik enda kõrvale leida inimest, et ei peaks väitma "kriisid on paratamatud"

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:03 Reply With Quote
Kriisid ON paratamatud, armas patsient!!!
Minumeelest ei ole Sinulgi vist esimene kooselu, et milline labiilne vastuvaidlemine vaidlemise pärast...

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:18 Reply With Quote
Gutta
Võibolla on lihtsalt sõna kriis natuke liiga laiaulatusliku tähenduse saanud.Kas hakkame igat lahkheli ja mitteõnnestumist kriisiks nimetama.

Alati on olemas ka võimalus et kooselavate inimeste lahkuminekut ei võeta kriisisituatsioonina.Või on lahkuminek seotud alati kriisiga.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:26 Reply With Quote
Mehed võtavad vahel asju jahedalt ja kui midagi perse läheb, siis kiputakse süüdlast kusagilt mujalt otsima. Ma olen loomkatseid teinud, toon näiteid. Jõulukingid suguvõsasiseselt. Võtsin nõuks üks aasta olla cool, võtta rahulikult, ei mingit ajurünnakut koos, ei arutelu, ei poodlemist. Asi kulmineerus sellega, et mulle anti 1 päev enne pühi raha pihku ja öeldi, "mine osta midagi, kingitusi on ju vaja, sa polegi vaadanud".
Sünnipäevale minek, eelmisel õhtul küsin, et vaata üle, kas sul riided on kombes, mida panna tahad. Vastuseks tuleb, et kõik on ok, ärgu ma paanitsegu ja siis kui minekuks läheb ja ma hakkan riidesse panema, avastatakse, et mingid asjad on eelmisest üritusest ema poole jäetud.
Selliseid totakaid asju võib sadu näiteks tuua, miks ei või kõik sujuda ja iseenesest toimida, ilma et ma kontrollorgan olen. Või see ongi see, et olen meesisendile emaks?

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:33 Reply With Quote
Iir
Olen sinu näidetega nõus ja kindlasti pole sinu näited ainult sinu poolt nähtavad loomkatsed.Selliseid on palju.
Samas pole välistatud ,et sinupoolsed näited ei kuulu üldistuste hulka.Need on lihtsalt sinu kogemused ja nägemused asjast.

Esitaksin sulle paar küsimust kui võib
Kas sa oled tema teenija
Kas sa oled ta pärisomand

Nendest näidetest peaks samuti piisama tõestuseks et oled vajalik ja oluline.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:41 Reply With Quote
Minu jaoks on kooselu tiimitöö. Ilmselt mu ootused on sellised, et kui peame midagi tegema, mis tähistaks või märgiks ära "meie" tegemised, siis ei tõmble selle eest mina üksi, vahel on väga hea tunne kuulda, kui mõni asi on lahenenud ilma minu võimlemiseta. Kui keegi ütleb, et räägi sellest siis, olengi rääkinud ja vastuseks on tulnud laia naeratuse ja musi taustal "Sul tuleb nii hästi välja, aga mul pole aega, ma käin ju tööl"...

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:48 Reply With Quote
Olen sinuga nõus.Iga pisiasja ja tühja-tähja hakata arutama tõesti pole mõtet.Kuid nagu sa kirjutad siis sinu esimese näite komistuskiviks ilmselt saigi ju see,et otsustasid üksinda.Oleks te seda jõulujura koos otsustanud siis vaevalt sellest sellist jama oleks tekkinud.
Mis puudutab sinu teist näidet siis ei hakka sulle isegi vastu vaidlema.Pole sugugi midagi erilist.Kindlasti on mehi kes teavad täpselt kuipalju,kus ,mis olukorras ja konditsioonis nende asjad on.Ise vaevalt nende hulka kuulun.Niiet vastuväiteid näite kohta puuduvad.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 20:56 Reply With Quote
Free, kogu jutu tuum on selles, et meestel vahel puudub võime asju ette näha. Need on need mehed, kes ei oska kabet, ega malet mängida, nad ei suuda planeerida, et vot, täna lähme külla, koju tulles käiks poest läbi, ostaks miskit valmis, aga ei kõik jääb viimasele minutile ja siis ongi lõpuks naine süüdi, "miks sul meikimisega nii kaua aega läheb".

See aspekt meestel on ilmselt selline mitte üldistust vääriv keis (üksikuid erandeid esineb kindlasti, ma olen isegi ühte näinud) ja see pole ka põhjus, miks nõusid lõhkuda ja draamat teha, aga see on ...tüütu ja pika peale on tunne, et vead kelku üksinda. Ilmselt läheb iga mees nii mugavaks, kui tal lastakse minna.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0228820 sekundit