Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Kas meeste jaoks ongi kõik alati korras?
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:02 Reply With Quote
Tüütu on see kindlasti.Samas oleme suuremalt osalt ju mõtlevad inimesed.Mugavus on asja üks külg ja laiskus teine.Räägime mis me räägime jõuame ikkagi tagasi punkti kus üks pool lihtsalt ei taha osaleda pereürituses ja kipub viilima.See aga näitab juba otseselt välja selle et midagi on lahti.Ideaalvariandis tähendab kooselu teineteisega koos elamist mitte ühe osapoole vastupandamatut soovi teist osapoolt ekspluateerida.Järelikult puudub ka austus ja sinu keeles hoolivustunne teise vastu.Vajadustunne kindlasti jääb sest vastasel juhul peab ta ise neid asju tegema.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

View User's Profile View All Posts By User
officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:04 Reply With Quote
... ilmselt selle kriisi "väljaimemine" on mõnele siinsetele elunstnikule nagu masohhistlik eneseteostus ja rahuldus.
Igal juhul minu õnnesoovid

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:08 Reply With Quote
Kusjuures Off, ega kooselust on naisel nii vähe võita, et asi paistabki vahel masohhismina välja.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:10 Reply With Quote
Kui ma nüüd hästi aru sain siis kas tegu pole vanatüdrukluse promomisena.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:18 Reply With Quote
Ma pole vallaline olnud 14 eluaastast peale, seega olen jõudnud tõdemuseni. Seda nimetatati vanasti elutarkuseks...

Vanatüdruk....hm...ma ei tea, kes on vanatüdruk, kas see, kes pole meest saanud või see, kes pole mehega kokku elanud?

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Kusjuures Off, ega kooselust on naisel nii vähe võita, et asi paistabki vahel masohhismina välja.

...kas üritad esindada kõiki naisi?
Ilmselt on mul vedanud

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 21:24 Reply With Quote
Tegelt on vanatüdruk see, kes ka vanastpeast oma meest sõimab jaimäleta munnigi head,,, aga vanapoisil on reeglina lenduripaberid.
Teemasse tulles, siis pole iial üks osapool ainuisikuliselt süüdi, seega, kui mees ei räägi või naine, siis jõllitage esmalt peeglisse krrdi teisedpooled, sest võibla mees (või naine) ei soovi teile haiget teha nt. võibla on teinepool hea inimene...tra teab onjä

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

faded
Kasutaja

Registreeritud: 09.07.2007
Viimane külastus: 18.03.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2010 kell 22:48 Reply With Quote
järelikult pole probleem veel niii suur, kui sõnu ei osata leida või siis pole sellest veel piisavalt palju jõutud mõelda/analüüsida. tavaliselt, kui on kujunenud arvamus, siis tekib ka vajadus seda välja öelda.

alar
Kasutaja

Registreeritud: 23.02.2004
Viimane külastus: 20.06.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 10:10 Reply With Quote
Ma ei oska teiste meeste eest kõneleda aga kuna olen mees siis räägin oma kogemusest. Naine räägib ja räägib jne.. Kuulan viisakusest ära, siiski hakkab tüli pihta sellest, et miks ma ei räägi mida ma teinud olen ja kas ikka kõik on korras. Ma ei saa küsimuse olemusele pihta. Ma räägin siis kui midagi on korrast ära, ta teab seda väga hästi, milleks siis lihtsalt igapäevaselt ajudele käia. Järelikult kui mul midagi viga ei ole siis ma ka ei räägi. Teine asi on see mis ma päeval teinud olen, see ajab ikka eriti närvi. Olen ironiseerivalt kirjeldanud oma päeva. Hommikul tööle, rivistus, relvad ja varustus selga (60kg), soomukitele ja läheb lahti. Rünnak, rünnak, rünnak, sääsed söövad, kuumus tapab, jalad ja selg valutavad, pilt hakkab tasku minema, mõnel nõrgemal lähebki ja nii järgmised 8 tundi ning 15-20km jutti. Millest siin rääkida on. Kusjuures, nüüd ongi juba probleem majas, kuna ma ei räägi mida ma teinud olen siis on järelikult midagi korrast ära. Mõistagi on see nii tema loogika põhjal. Sain sellest jamast lahti kui ütlesin ükskord, mind ei huvita mida sa päeval teed, olen kõik need aastad teinud nägu ja kuulanud sind vaid viisakusest. Ja ära rohkem päri mida mina teinud olen. Ja nüüd nii ongi. Kui midagi on korrast ära ma räägin sellest aga tühja juttu ma ei aja.
officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 13:22 Reply With Quote
...aga ikkagi: kui suhe on ammendunud, oleks ju nii armas, kui ilma igasugu komplikatsioonideta ning teineteist säästes oma teed jalutataks, kas on see tõesti nii keeruline

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 13:44 Reply With Quote
off, kas su kommentaar on alarile?
alar, su kooselu tundub olema tõesti ammendunud, kui naise tegemistest midagi teada ei taha ja kui naise jutt vaid põlguse esile kutsub. Millest naine rääkida tohib?

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 14:07 Reply With Quote
...minu kommentaar on kõigile neile, kes ennast ja oma kaaslast kurnavad sobimatu lähisuhtega ning siin seda õigustada püüavad või oma "raskes saatuses" kõiki teisi süüdistavad, mitte aga ise ennast

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 18:00 Reply With Quote
Asja juures ongi see enesesüüdistus kõige hävitavam element. Normaalne inimene saab aru, et polegi kedagi süüdistada.

arablane
Algaja

Registreeritud: 16.10.2010
Viimane külastus: 26.11.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 21:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Free, kogu jutu tuum on selles, et meestel vahel puudub võime asju ette näha. Need on need mehed, kes ei oska kabet, ega malet mängida, nad ei suuda planeerida, et vot, täna lähme külla, koju tulles käiks poest läbi, ostaks miskit valmis, aga ei kõik jääb viimasele minutile ja siis ongi lõpuks naine süüdi, "miks sul meikimisega nii kaua aega läheb".
Arvan , et probleem ei ole male või kabe mängu oskuses, sest minu sõprusrinkonnas mängivad kõik malet, aga probleemid on samad, ainuke vahe on see, et tavaliselt on mehed lõpuks kõiges süüdi. See et kelkku üksi vead on sinu sisetunne, arvan et mees arvab midagi sama oma mõtetes. Mine kord mehe tutavate sünnipäevale koduriietes ja meikimata, kui mees ei ole pohhuist, siis järgmine kord enam ei virise kui meikimisele kulub aega. Selle kohapealt on sul õigus et iga mees läheb nii mugavaks kui lubatakse.
See aspekt meestel on ilmselt selline mitte üldistust vääriv keis (üksikuid erandeid esineb kindlasti, ma olen isegi ühte näinud) ja see pole ka põhjus, miks nõusid lõhkuda ja draamat teha, aga see on ...tüütu ja pika peale on tunne, et vead kelku üksinda. Ilmselt läheb iga mees nii mugavaks, kui tal lastakse minna.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 22:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Asja juures ongi see enesesüüdistus kõige hävitavam element. Normaalne inimene saab aru, et polegi kedagi süüdistada.

Kas seda tuleks tõlgendada nii.
Parem ma ei süüdista mitte kedagi kuid ärge kujutage ette,et ma ennast süüdistama hakkan.Ega ma loll pole.

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 22:27 Reply With Quote
Kõige vastikum ongi süütunde tekitamine teises inimeses,eks proovige,mis tunne teil hiljem on?

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 22:32 Reply With Quote
On jah.Aga teha pole midagi.Pole mõtet ju inimesele valetada-niikuinii kunagi ta mõistab et tema usaldust on kurjalt kasutatud.

tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2010 kell 22:45 Reply With Quote
No ma vahest üritan süüdlaseks tembeldada ühiskonnas valitsevaid moeröögatusi,millega peab kaasas käima.

alar
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2010 kell 11:11 Reply With Quote
Võin rahulikult öelda, et tänaseks olen juba vallaline, seda lihtsal põhjusel, et pidin valima kas tema või teenistus. Kuna ma väljapressimisele ei allu siis kolisingi oma asjadega välja ning sõidan nädalapärast järjekordsele rotatsioonile sõbralikku vennasvabariiki Afganistani. Ma olen tegelikult pidanud loobuma paljust tänu oma tööle, mul on üks lahutatud abielu ja mitu poolelijäänud suhet ning kolm last ja kõik sellepärast, et tahan teha seda mida ma pean enda jaoks õigeks ning sobivaks. Kahju, ainult, et need kes mu ellu on sattunud ei mõista, et see on minu valik ja lihtsalt üks töö, mille tõttu pean aastast poole kusagil mujal viibima.
tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2010 kell 11:30 Reply With Quote
Üldiselt naised,kes abielus sõjaväelastega,peaksid teadma,mis elu neid ootab.See ei ole mitte ainult paraadmundri kandmine.

Muidugi on mul hea meel Alari pärast,et tal on järeltulijad.
Ja veel,kui ükski naine peaks hakkama vinguma,et kodu ja lapsed on abikaasa õlul.Siis teadke!Iga naine sellest hetkest,kui ta vaatab otsa oma tulevasele lapse isale,eostamise hetkest peab valmis olema üksi oma last üles kasvatama.Olenemata,kas mees toetab teda või mitte.Muidugi on raske,aga see oli sinu valik.

alar
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2010 kell 11:42 Reply With Quote
Peale seda otsust läksime lahku sõpradena, sest olenematta sellest, et olen sitt kaaslane, mees, egoist ja ei arvesta mittekellegi teise soovide ning tunnetega (kehtib vist naiste kohta), olen ma superisa, tütred on mul täielikud issikad ja ma olen nende olemasolu üle ülimalt õnnelik. Nemad armastavad ja ootavad mind tagasi koju, teevad juba plaane kuhu järgmisel suvel minna ja kuidas terve suve koos veeta.
tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2010 kell 11:53 Reply With Quote
Mis seal ikka,küllap leiad samasuguse tugeva natuuriga nagu sa ise,naise oma aatekaaslaste seast,kes mõisab ka su isadust.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 30.06.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2010 kell 12:39 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Kõige vastikum ongi süütunde tekitamine teises inimeses,eks proovige,mis tunne teil hiljem on?

Mina nagu ei saanud pihta...? Miks peaksin teises süütunnet tekitama...
Olen jõudnud tänaseks sellesse faasi, kus kedagi ei süüdista, ennast eelkõige. Ja üritan andestada... Kusjuures enesele andestamine on kõige raskem, ja see ei taha mul õnnestuda...

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2010 kell 20:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Tsitaat:

Kas seda tuleks tõlgendada nii.
Parem ma ei süüdista mitte kedagi kuid ärge kujutage ette,et ma ennast süüdistama hakkan.Ega ma loll pole.

Oi ei, Free, ma ikka süüdistan ennast just näiliselt mugavate otsuste tegemises, liigses kiirustamises, liigses andestamises ja lõpuks enda nõrkuses, et ei suuda vahel rusikaga vastu lauda lajatada ja karjuda "välja".

To alar, vat sa rõhutasid, et oled egoist ja joonistasid endast sellise iseka, ülbe pildi, aga vaatamat kõigele oled sa aus. Mulle meeldib see. See, et kolm naist on sünnitanud lapse ja ilmselt teadsid kellega tegu, siis ikkagi on sul muid positiivseid omadusi, mis on lubanud sel juhtuda (või on nad olnud väga lollid).
Ma olen alati tahtnud küsida, kas Afgaani minnakse papi või kutsumuse pärast? Mulle on jäänud mulje meedia vahendusel, et sõjaväelaseks pürgivad need, kes ei leia tsiviilis endale kohta. Seda on ka kinnitanud nähtud intervjuud, kus püssikandja suust on tulnud lapselalina ja isamaalise jura segu.

bosbrimigenius
Algaja

Registreeritud: 25.09.2010
Viimane külastus: 15.11.2010
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.10.2010 kell 22:47 Reply With Quote
Eks see ikka rohkem ole mõtlemises kinni, kuidas keegi võtab kas tal on probleemid või ei ole. Ma ise olen ka noor isa(22) nii ma vähemalt tunnen headel aegadel.
Vahest tõesti tulevad tülid just nagu ise enesest. Naine kasvatab kodus 4 kuust poisi jurakat, ja ma pean töötama et söök oleks laual ja poisil riided seljas.
Kuna ma teen ülitäpset ja mõtlemist nõudvat tööd, siis ma peale 8-12 tunnist tööpäeva ei viitsi kohe mitte mõelda, et mis kuidas on hea või mitte. Ja siis läheb tüliks. ma kuulan ära, ma noogutan, mõmisen tema jutu peale kuid ei jõua enam mõelda. Ja siis solvutakse miks ei räägita vms.
Piisav põhjus miks kolida magamistoast, telekatuppa diivanile.
Vahest on naistele mingite asjade selgeks tegemisega ikka jupp tegu, ma suudan seinale ka ennem selgeks teha, mida mina ootan ja mida minult oodatakse või ei oodata.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0214829 sekundit