Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Sukeldumine
hull18
Algaja

Mees
Registreeritud: 25.09.2013
Viimane külastus: 14.11.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.10.2013 kell 16:42 Reply With Quote
Tegelen ise aktiivselt allveepüügiga ja vabasukeldumisega, hiljuti hakkas ka sõber sellega tegelema, tema ütles: " Avasin uue ukse enda elus " .

Varustus on üsna kallis asi, korralik varustus maksab 1000 &#8364; kanti , aga saab ka odavamalt läbi, paljudel vedelevad kodus kalipsod ja lestad mida nad ei kasuta, sõber kes alustas sukeldumisega sai endale kasutatud kalipso 65 &#8364; lestad 20 &#8364; mask ja toru ostis poest kvaliteetsed kokku läks 50 &#8364; , kummivöö 25 &#8364; raskused ostis 40 &#8364; , raskuseid saab ise kodus ka teha kui viitsimist on katkistest autoakudest tina välja võtta ja vormi valada .

Ise ma pole ühtegi kursust läbinud tegelen juba 4 aastat sellega suudan vee all hinge kinni hoida liikudes 1,5 minutit passides 2,5 minutit suurim sügavus kus käinud 12 m . Enne kui sügavale minna (alates 5 m ) tasub uurida kõiksugustest ohtudest ja rõhu "reguleerimisest" . Balloonidega ujumiseks on vaja läbida kursused mis maksavad alates 250 &#8364; ja balloonide varustus on kõvasti kallim ka .
Soovitan soojalt sukeldumist proovida

View User's Profile View All Posts By User
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 9.05.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.10.2013 kell 21:29 Reply With Quote
Huvitav, nii vana teema ja ma näen seda esimest korda...

Kolm aastat tagasi tegin esimese litsentsi ja esimene logiraamat (50 sukeldumist) sai selle aasta alguses täis. Eestis olen käinud Äntu järvedes, Saadjärves ja Saaremaa rannikul paaris kohas. Plaanis on millalgi käia Rummu karjääris. Sukeldumise tõeline mõnu tuleb välja alles soojas merevees koralliriffide ja vrakkide juures. Siiani kõige vingema elamuse sain Similani saarte safaril Tais. Elu unistuseks on sukelduda Suurel Vallrahul Austraalias. Kuna mulle meeldib soe vesi ja see varustus kaalub ~15 kg (kui raskused ja balloon välja arvata) siis mina ei ole siiani ostnud ühegi sendi eest varustust. Igavene porr on seda stuffi mööda ilma kaasas vedada. Võõra varustusega on küll sageli erinevaid jamasid, aga rendileandja on need alati ära lahendanud ja ükski sukeldumine sellepärast tegemata pole jäänud. Ma arvan, et kompuutri ja regu ma ikkagi ostan millalgi ära, sest need on kriitilise tähtsusega. Kui kelleski ärkas huvi sukeldumise vastu, siis http://www.maremark.ee/ on tore koht, kust uurima hakata. Kuna ma ise olen asjast parasjagu vaimustuses, siis vastan meeleldi küsimustele siin teemas või ka privas.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

Oliverv
Algaja

Mees
Registreeritud: 18.06.2013
Viimane külastus: 1.11.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.11.2013 kell 14:04 Reply With Quote
Plaan on teha Sharm El Sheikh-is Padi Open Water Diver kursused, äkki on kellelgi soovitusi?

Google Adwords reklaamid kvalifitseeritud spetsialistidelt

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 9.05.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2013 kell 18:29 Reply With Quote
Tee Eestis bassein ja teooria ära, siis seal rohkem aega Punast merd nautida.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2013 kell 18:17 Reply With Quote
Pindsukeldumisest ehk ujumisest

Vaadates nüüd ja praegu ujumisvõistlusi, siis selline meeldiv tõdemus, et ühtegi negrut ei näe
Samas on see mitte nende pelg vee ees, vaid lihtlabane rassipidur - neegri jalalaba konstruktsioon on neil juba selline, et ujumiseks ei kõlba, aga jooksmisel valge harva vastu saab...
Huvitav, kas mõni neeger ja süvasukeldumist teeb? Ma ei mõtle neid, kes kivi kaelas vette visatakse...

Minu au on minu truudus!

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.12.2013 kell 20:01 Reply With Quote
Olen kuulnud,et ka eestis viljeletakse betoonsaabastes sukeldumist.Kuna rahvas on tolerantsem nahavärvi suhtes siis on oluliseks ilmselt sukeldumisvarustus miite nahavärv.Ka antud spordiharu harrastamiseks on välja kujunenud teatud meelispaigad.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0181489 sekundit