Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Koduabilised
cleona
kivimüüridel kõndija

Registreeritud: 16.12.2002
Viimane külastus: 27.06.2009
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:22 Reply With Quote
Koduabilised

Kas keegi kasutab nende teenuseid?Mis te sellest üldse arvate?Kas rikaste lõbu?Või võimalus oma vaba aega sisustada väärikamalt kui kodutööd?Või mis?

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

View User's Profile View All Posts By User
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:27 Reply With Quote
väeh vahest kohe lausa vajaks kedagi siukest ehk järgmisest suvest-sygiest ka asi reaalseks saab kui vanamehega titehoolduses kokkuleppele ei saa. ei pea seda enda seisukohalt luksuseks, pigem abivahendiks kuidas pere paremini ära elaks

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

cleona
kivimüüridel kõndija

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:37 Reply With Quote
Mina jälle ei kujuta ette et keegi teine minu kodus majandab.No võõras on see mulle.Ma tean ise kuhu ja kuidas,ja mulle ei meeldi kui minu asju puudutakse.Ja lapsehoidjat pole ka kunagi selle pärast kasutanud,et ma ei taha et keegi teine on minu kodus kui ma ise olen eemal.Pean silmas ikka sellist võõrast inimest mitte sõbrannat!

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:41 Reply With Quote
Kellele luksus, kellele oleks see vajalik. Kui ikka suur elamine ja lapsed, siis oleks abistav kätebaar ikka teretulnud küll, et naist ka mehe jaoks jaguks, mitte õhtuks sirakil maas ei oleks.

Aga osadele muidugi see luksus, kes lihtsalt ei vaevugi ennast liigutama ja eelistavad kõike raha eest saada. Ka selliseid olemas.

Meil pole koduabilist ja pole ka vaja. Vahel lapsehoidjast tunnen küll puudust. Tahaks ju vahel ka mehega kahekesi kuskile minna või lihtsalt olla teineteise jaoks. Aga vanaema, kes hoiaks 200 km kaugusel ja see vanaema, kes lähemal...hm...parem ei kommenteeri. nii et, pole mul ühegi lapsega olnud lapsehoidjat ja väljas käin väga harva laste kõrvalt...kui ikka väga suur vajadus ja saan kellegi nõusse last hoidma.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: cleona
Mina jälle ei kujuta ette et keegi teine minu kodus majandab.No võõras on see mulle.Ma tean ise kuhu ja kuidas,ja mulle ei meeldi kui minu asju puudutakse.Ja lapsehoidjat pole ka kunagi selle pärast kasutanud,et ma ei taha et keegi teine on minu kodus kui ma ise olen eemal.Pean silmas ikka sellist võõrast inimest mitte sõbrannat!

Piirid on need, mis tuleb sellisel puhul eriti rangelt, täpselt ja mitte kahesti tõlgendatavalt paika panna!

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:44 Reply With Quote
Ei ütleks, et rikaste luksus. Pigem töötava naise abimees, et kodu naist ära ei õgiks ja kodused ka hetke emaga-naisega saaks. Kui ikka elamine suur ja peres liikmeid, siis võib vajalik olla. Kuigi jah, mina oma majapidamisse kedagi ette küll ei kujutaks majandama.

Lapsehoidjat? Kah ei taha. Need hetked, mida vaja, saan külarahvalt abi kui vaja. Või siis oma ema, kui lapsed on suuremad. Imikut nagu ei jäta ju kodunt väljapoole ja siia ema tööpäevil nagunii ei jõua.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
cleona
kivimüüridel kõndija

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:44 Reply With Quote
Jah tuleb muidugi,end ma vist ei usalda ikkagi niipalju et ma suudaks seda teha

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Jah tuleb muidugi,end ma vist ei usalda ikkagi niipalju et ma suudaks seda teha

ega minagi selle mõttega kergelt lepi kuid siin mail kahjuks juba kord selline rõve süsteem, et töölkäiv pereisa elatab pere kehvemini ära kui oleks pereisa ja pereema mõlemad korraga töötud.

Ixan
Bännitud

Registreeritud: 01.10.2002
Viimane külastus: 29.10.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 23:19 Reply With Quote
Koduabilist läheb vaja siis, kui enda elamine nii suur on, et ise ei jaksa korras hoida... või siis, kui ise lihtsalt nii kiireloomuline inimene oled et pole aega ise koristada... teistel juhtudel ei tohiks olla ju probleem ise asi korda teha...
Muidugi, kui on raha/vajadus/soov selleks, võib igaüks omale koduabilise palgata... paljud seda võimalust ka kasutavad...
Mina kavatsen esialgu ikka ise/koos naisega (kui kunagi... ) oma elamispinda korras hoida... kui tõesti just 24/7 tööl ei ole...
Aga muidugi, mida mina kodutöödest tean...

Lapsehoidjat ei võtaks vist kunagi... kui vaja, siis palun last hoida tuttaval, keda ka laps teab ja tunneb... nii siiski kindlam...

...

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 09:43 Reply With Quote
Pole ei elamine ega pere nii suur, et ei suudax ise toime tulla... ütlex selle peale, et kui seda vähestki kodus ei teex, siis olex paganama igav... suurema pere või mõisa puhul why not... aga mulle meeldib kui asjad on minu käe järgi paigutatud... tegelikult isegi naudin koristamist ja sageli sellega vist ülegi pingutan... köögis meeldib samuti kohutavalt experimenteerida...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

PrettyLizi
väikeste viguritega

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 26.08.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.02.2003 kell 12:29 Reply With Quote
Minu mees igaljuhul telliks küll koduabilise, kui me ükskord oma maja saame. Ta on seda mõnu tunda saanud, kui abiline tuleb ja kõik korda teeb. Mina aga olen selline, et nagu hästi ei tahaks et keegi mul kodus tuuseldab. Aga mis sa teed kui häda ei anna häbeneda.
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.02.2003 kell 12:42 Reply With Quote
Jah, olin minagi veel aastakese jagu tagasi sellise asja vastu - ei kujutanud ette, et keegi võõras tuleks meie elamisse ja hakkaks koristama. Paneks kõik oma käe järgi ära jne. ... Kuid nüüd mõtlen juba, et tegelikult oleks päris hea, kui keegi tuleks ja korra nädalas kõik üle käiks. Ise koristan küll, iga päev, kuid mõned kohad jäävad ikka nii, et 'äh, las olla, järgmine kord tõmban üle'... Aga koristamine koristamiseks, mul oleks triikijat appi vaja...See on töö, mis endale ei istu - või siis vajab vastavat tuju ja momenti, mida ei teki just sageli... Tuttavatel on koduabiline , kes korra nädalas käib - muidugi neil oma maja ka - ja nemad on väääga rahul. Kui kolime tagasi Tartu või siis ostame siia maja, hakkan ka tõsiselt sellele mõtlema - saame ju ise omale aega juurde.

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.07.2003 kell 17:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Kas keegi kasutab nende teenuseid?Mis te sellest üldse arvate?Kas rikaste lõbu?Või võimalus oma vaba aega sisustada väärikamalt kui kodutööd?Või mis?

Ei hakka kindlasti kasutama. Võõras inimene ringi hiilima, see ei sobi üldse. Samuti ei mõista ma rikaste laiskusest võetud lapsehoidjaid: oma lapsega ei viitsita tegeleda

montca
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 22.04.2003
Viimane külastus: 25.04.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2003 kell 02:02 Reply With Quote
Pole kunagi kasutanud ja ei hakka ka sellist teenus kasutama. On veel enda kodu jaoks aega, pole vaja lisa tööjõudu...

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2003 kell 02:07 Reply With Quote
kui vajadus ja võimalused ühtuvad,siis mix ka mitte

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

triiton
Kasutaja

Registreeritud: 27.05.2003
Viimane külastus: 6.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 00:19 Reply With Quote
Never. Minu kodu jäägu minule, koristajamutt või koduabiline, mis seal vahet?
Minu õel ja vastik arvamus on, et vaid lollil on koduabilist vaja. Loll on ehitanud endale liiga suure maja, siis rabeleb mõttetult palju(ehk 90% ajast mängib töötegemist), aed on ka liiga suur ja keeruline ning peenutseda on ka ju vaja(ehk mingites jõusaalides ja solaariumites käia). Mõistlikult elav pere saab kõigega ise hakkama ja aega jääb ülegi. Ehk ärge elage üle jõu

Eeskujud on kui maanteekraavid:
nad võivad saatuslikeks saada vaid siis,
kui istume roolis juua täis peaga.

Oiwa
Algaja

Registreeritud: 11.07.2003
Viimane külastus: 25.01.2006
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 08:20 Reply With Quote
Koduabiline ja koristaja-mitte ainult rikkad ei tarbi nende teenust.Korra nädalas tädike teeb töö ära paari-kolmesaja krooniga,mugav ja mitte kallis

Inimene,kes ütleb teise kohta loll,ei ole ise sugugi targem-elu tarkus (tea,et inimene ei saa loll olla,ta võib olla rumal)

OIWA-line

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 08:29 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: triiton
Never. Minu kodu jäägu minule, koristajamutt või koduabiline, mis seal vahet?
Minu õel ja vastik arvamus on, et vaid lollil on koduabilist vaja. Loll on ehitanud endale liiga suure maja, siis rabeleb mõttetult palju(ehk 90% ajast mängib töötegemist), aed on ka liiga suur ja keeruline ning peenutseda on ka ju vaja(ehk mingites jõusaalides ja solaariumites käia). Mõistlikult elav pere saab kõigega ise hakkama ja aega jääb ülegi. Ehk ärge elage üle jõu
Ic, ma mõtlesin veel paar aastat tagasi samamoodi, kuid nüüd enam ei... Milleks raisata oma õhtu koristamisele ja triikimisele kui sa saaksid need niigi lühikesed hetked veeta hoopis oma perega. Mis on lõpeks kallim ja tähtsam ? Leian küll, et kui nüüd majja kolime, tuleks hakata tõsisemalt mõtlema kellegi peale, kes korra nädala kõik toad korralikult (põhjalikult) üle tõmbaks ja meie elu lihtsamaks teeks...ja seda mitte sellepärast, et ma oleks ise laisk ja lohakas. Hetkel saan korteris kõigega täiesti ise hakkama, kuid sellevõrra jääb lastega tegelemiseks tunduvalt vähem aega

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 09:34 Reply With Quote
Katsun ikka ise hakkama saada. Ei tahks küll lasta võõral inimesel oma asjades tuhnida.

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 13.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.09.2007 kell 10:25 Reply With Quote
naerin mõned aastad tagasi, et ei iial ei kujutaks ette, kui mul kodus toimetaks võõras tädi
koristada jõuan töö kõrvalt siiani ise, pesud peseb masin ja kuivama saab ka pandud, viidud
aga see triikimine
ei jõua järje peale

kas oleks siis ikka väga paha, kui kasutaks triikimise teenust?
ja kui inimesel, kes tahab tõesti veidi lisaraha teenida, see sobib?

huvitav, kas pered, kus on kolmest lapsest veel rohkem lapsi, kas seal üldse triikimine on au sees või lapatakse pesu kokku ja läheb jälle käiku.

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 29.05.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.09.2007 kell 10:53 Reply With Quote
Ma juba kaalun endale teenija võtmis, nali
igaüks peaks ikka oma rämpsu ise ära koristama!!!ja siis tuleb väiksem maja muretseda mida koristada jõuad ikka näiteks kahe-kolme tunniga ja pesu võib ka pesta iga õhtu või üle päeva.Nõud tuleb pesta peale söömist!

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

lati
viirastus

Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 9.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.09.2007 kell 11:02 Reply With Quote
mul oleks sulast vaja, aga ma ei usu, et seda kuskilt võtta on. mõni päeviline on vahel olnud. äh üks parmude kamp, saaks aga viinaraha kätte ja läinud ta ongi.

Tühjade kätega sa tuled ja tühjadega lähed. Ning kahe mittemillegi vahepeal oled sa piisavalt hull, et uskuda nagu omaksid sa midagi.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 6.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.09.2007 kell 11:02 Reply With Quote
Mis te tahate väita, et need kes praegu teenijateks õpivad jäävad tulevikus tööta? Eriti julgustavad olete küll siin

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 29.05.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.09.2007 kell 11:10 Reply With Quote
Teenija ja koduabiline on juba algul ära otsustatud ,et tegu on sibiga, kes tahaks üldse hakata kellegi teise sitta koristama kes, kooli lõpetades mõtleb ,et ojaa mmm ma hakkan koristajaks, minu tööraamatus on ka nooruses peetud koristaja amet kuid see ei ole mingi jube huvitav ja tore amet, et ma seda oleks tahtnud elu lõpuni teha, ma proovisin edasi ja siin ma olen ja lähen veel edasi!Tegelt on väga tore kui koduabilisteks oleks pensioni ikka jõudnud mamslid, kes oleksid head söögitegejad ja oleks ka autoriteedid!

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.09.2007 kell 11:13 Reply With Quote
kui mul oleks ikka suur majapidamine ja piisavalt vahendeid, kasutaksin hoopis koristusteenust pakkuvate firmade abi ehk....nu kord kuus näiteks võiks ju kõik ikka perfektselt läikida
väga tüütu on näiteks akende pesemine ja ka köögikappide koristamine....

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0206001 sekundit