Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Mida teha kui naine ei saa tunnetega vastata...
ManAndWoman
Algaja

Registreeritud: 22.07.2010
Viimane külastus: 25.06.2011
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.07.2010 kell 14:10 Reply With Quote
Mida teha kui naine ei saa tunnetega vastata...

Tere olen uus siin ja olen lugenud siin eelnevaid postitusi aga tahaks, et keegi avaldaks arvamust just minu olukorrast.
Tegelikult kui asu olla sooviksin väikestviisi abi

Olen tuttav juba pikemat aega oma sõbrannaga ja mingil hetkel tekkis meil tavapäratu side mida meil pole kunagi tekkinud.
Asi algas sellega, et me veetsime aega koos väheke (minul tema vastu olid tunded juba pikemat aega, aastates), siis üheltmaalt tekkis selline nädal kus me veetsime aega koos juba terve nädal ja nii igapäev olime koos, siis ma rääkisin oma tunnetest, et kuidas asi tegelikult on ja, et mina sooviks tulevikult teda, et tema oleks see naine kellega ma tahaks oma elu koos veeta tema muidugi oli endaga alguses ja tema jaoks oli see uus kuna temal ei olnud eelnevalt tundeid minu vastu.
Siis oli see nädal läbi kui me olime iga päev koos pmt suurema aja päevast, siis pidin mina välismaale sõitma ja tema läks ka ära eestist, me suhtlesime igapäev msni ja skypes, ma olin vahetevahel vähekene pealetükkiv oma tunnetega kuna temal oli huvi aga tal polnud veel tundeid minu vastu tekkinud ja ta vajas aega. Aga sellest pealetükkivusest ma sain aru alati ja ma vabandasin, et ma olen väheke ebakindel ja kardan teda kaotada kuna ma tõesti armastan teda ja ma tahan, et tema oleks minu elukaaslane kogu eluks.
Ta ise oli päris hooliv minu suhtes, kui ma parasjagu ei saanud olla arvutis, ega kontaktis kuidagi saatis ta mulle selliseid soojasid sõnumeid, et igatseg ja ootab mind, mina saatsin talle muidugi vastu alati samaga, aga alati ei olnud tema see kes saatis esimesena seda tegin mina ka. Ma saatsin talle paar käsitsi kirjutatud kirja ka nagu üllatusena ja ta oli väga pöördes sellets, ütles, et ta punastas ja luges röömuga minu kirju ja postkaarte (neid ei olnud palju, mis ma saatsin kõik jäid mõistuse piiresse).
Mina olin tavaliselt see kes talle ütles alati, et sa oled mulle väga kallis, ma hoolin sinust väga ja ma tahan, et sa ei peaks kannatusi tundma kuna need kannatused mõjuvad ka mulle. Tema nagu ütles selle peale, et tal on nagu enamus ajast raske mulle vastata, et ma olen kallis kuna tal pole tundeid minu vastu nagu armastuse mõistes. Ma leppisin sellega ja ütlesin, et ma olen valmis ootama, et need tunded tekiksid temas, muidugi oli alatihit ütlesmist selle tunnete tekkimise kohta, et need ei teki vaid see tuleb sisetundest kas on või ei ole.
Mina olen see kes alatihti kardab teda kaotada ja nüüd viimasel ajal on tal nii, et ta ütleb, et ta kardab mulle haiget teha kuna ta arvab, et tal on raskusi minu vastu tunnete tekkimisel, ta pole mulle veel kinga andud aga ta kurdab, et ta on segaduses ja ei oska midagi teha.
Meil on alles võimalus koos olla mingi kuu pärast, ma olen talle mitmeid kordi õelnud, et ta ootaks selle aja ära kui me saame kokku ja saaksime siis tunnete osas selgusele kuna ma ei taha, et ta teeks otsuses kui me oleme üksteistes lahus, ma olen iseloomu poolest selline, et ma pean inimesega koos olema ja muutun alles mõne päeva jooksul olles endaks ja kui me olime alguses koos nädala siis ta ütles mulle, et ma meeldin siis kui ma just muutun lahtiseks, et see olen õige mina.
Ma ei saa nagu vahest temast üldse aru, et mida ta mõtleb ja tunneb.... Palun aidake kuna ta on mulle hirmasalt tähtis inimene ja ma ei taha teda kunagi kaotada

........

View User's Profile View All Posts By User
Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 09:35 Reply With Quote
Tuleb valida see kes saab tunnetele vastata, sest tunnetega on kord juba nii, kui nad pole nii pika aja peale, ega nad tõenäoliselt teki ka. Pead lihtsalt leppima sõbra rolliga selles loos.
Astu kõrvale, kui sind üles otsib, lugesid sa talle midagi, kui ei siis pole midagi loota.
Oleme ikka imelikud inimesed, tihti muudkui tahame, tahame... Ja ei taha leppida, et kõike lihtsalt ei ole meil määratud saada.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 11:05 Reply With Quote
Ma ei taha temast nii kergelt loobuda, ta lubas minuga eesti tulles rääkida aga jah arvatavasti tuleb sealt see, et jääme sõpradeks ja nii , sisimas loodan väga, et ta annab mulle võimaluse, ma sooviks ennast tõestada ja kui siis ka midagi ei teki läheksime (mina vähemalt) südame valuta lahku ja oleksime õnnelikud, et tema ei peaks olema sellises suhtes kus ühel poolel ei oleks armastust....
Ta ütles mulle, et ma olen talle kallis ja ta ei heida mind kõrvale, vahest mul on tema arusaamisega väheke probleeme, et mida ta täpselt oma peas mõtleb

........

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 12:34 Reply With Quote
Vata, tegelikult on kurvem asi see, et meie siin võime Sulle ju rääkida, kuidas elus asjad käivad (elanud ja tundnud ja näinud), kuid Sina, nooreke meid ju ikka ei usu ja nii ei tee...siit küsimus, kas tasub rääkida ja oma sõrmi kulutada.
Aga, kui minu arvamust kuulda tahad, siis:
jäta see tüdruk rahule!, mõneks ajaks vähemalt - vaata, mis siis toimuma hakkab. Naised tahavad olla ihaldatud..ja seda ta hetkel ka Sinu poolt on. Ta ei peagi Sulle ütlema, et ta Sinust samamoodi mõtleb, kui Sina temast, sest Sa oled tal enivei olemas. Kui nüüd tekitada olukord, kus sa järsku enam ei olegi tema järele hull, näed tegelikkuses, mis tunded on, või kas on. Kuna oled armunud, siis tean ette, et Sa seda teha ei suuda, kuid katsetuse tulemusena leiaksid kiirelt enda jaoks vastused, kas tasub edasi loota, või mitte....

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 4.04.2020
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 13:24 Reply With Quote
Paistab, et teemaalgatajal on tõsi taga, sest sellise sonimisemoodi jutu suudab kokku panna tõesti koledalt armunud inimene. Soovitus: kaks naist on sulle vastanud juba, kuula neid.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 13:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Vata, tegelikult on kurvem asi see, et meie siin võime Sulle ju rääkida, kuidas elus asjad käivad (elanud ja tundnud ja näinud), kuid Sina, nooreke meid ju ikka ei usu ja nii ei tee...siit küsimus, kas tasub rääkida ja oma sõrmi kulutada.
Aga, kui minu arvamust kuulda tahad, siis:
jäta see tüdruk rahule!, mõneks ajaks vähemalt - vaata, mis siis toimuma hakkab. Naised tahavad olla ihaldatud..ja seda ta hetkel ka Sinu poolt on. Ta ei peagi Sulle ütlema, et ta Sinust samamoodi mõtleb, kui Sina temast, sest Sa oled tal enivei olemas. Kui nüüd tekitada olukord, kus sa järsku enam ei olegi tema järele hull, näed tegelikkuses, mis tunded on, või kas on. Kuna oled armunud, siis tean ette, et Sa seda teha ei suuda, kuid katsetuse tulemusena leiaksid kiirelt enda jaoks vastused, kas tasub edasi loota, või mitte....

Nagu ma aru sain pean ma jääma rahulikuks ja vaatama, mis aeg toob, ma ise mõtlesin selle peale, et ma suhtleks temaga nüüd see kuu aega minimaalselt ja kui ta eesti jõuab ja kokku saam siis on näha kas tal on huvi minu vastu või mitte, mind just painab see, et ta on kordades õelnud mulle ja ütleb seda siiani, et minuga koos olles on tal täielik tuvatunne, mina isiklikult loen sellest seda, et turvatunne on üks hea suhte vundament, oeh mul nii palju mõtteid peas......

........

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 4.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 13:58 Reply With Quote
Turvatunne ja armastus on nagu eri asjad või mis?

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 14:11 Reply With Quote
Mul on ka teemaalgatajale üks küsimus, selline tagasihoidlik.
Kas teil omavahel sex sobis?

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 14:26 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
Turvatunne ja armastus on nagu eri asjad või mis?

Seda kindlasti aga ma usun, et see võib olla üks moodus kuidas väljendada teise inimese suhtes seda, et tal on mingisugusetki tunded ja huvi inimese vastu.

........

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 14:27 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Mul on ka teemaalgatajale üks küsimus, selline tagasihoidlik.
Kas teil omavahel sex sobis?

Ta on selline inimene, et tema puhul ei eksisteeri ilma armastuseta seksi ehk meil pole olnud vahekorda....

........

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 14:40 Reply With Quote
Ma ei mõelnud tglt tagasihoidlikku suhtlemist, ma mõtlesin pigem täielikku eemaletõmbumist - ehk siis jätta petlikult mulje ''mul on keegi teine...sinuga suhtlen, kui aega on''.
St, vastad talle kui tema võtab ühendust, sõbralikult...kuid ise ei otsi ühtegi varianti suhtluseks.. teeseldud ükskõiksus on selle nimi - armununa raskesti väljamängitav.

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 14:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Ma ei mõelnud tglt tagasihoidlikku suhtlemist, ma mõtlesin pigem täielikku eemaletõmbumist - ehk siis jätta petlikult mulje ''mul on keegi teine...sinuga suhtlen, kui aega on''.
St, vastad talle kui tema võtab ühendust, sõbralikult...kuid ise ei otsi ühtegi varianti suhtluseks..teeseldud ükskõiksus on selle nimi - armununa raskesti väljamängitav.

Tänan hea soovituse eest, ma olen isklikult selle peale mõelnud ka ja sa andsid mulle sellesuhtes kindlustunnet, ma proovingi seda, kui tuleb msni, siis ootan tema teksti alustust mitte, et ma ise alustan, viimaselajal olen alusatanud alati tekstiga mina mõned nädalad tagasi oli tema see aktivist kui ta juba kohe sisselogides oli see kes kohe tilistas kella ja soovis suhelda, aga ta on selgitanud ka, et ta on meeltesegaduses ja tal on raske praegust minuga suhelda ja nii....

Aga suured tänud sulle, et sa kinnitasid minu mõtet, ma panen selle käiku

Ma ei ole kunagi Blogi pidanud ja ma hakkasin tänu selle tunnete mängule bloogi pidama, hmm mulle pole kunagi meeldinud kirjutada aga ma tunnen, et kui ma panen enda mured kirja saan ma mingitmoodi rahu endas

........

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 15:28 Reply With Quote
Blogi pea siis esialgu vähemalt nii, et neiu sellest teadlik poleks - muidu pole su näitemängul tulemusi!

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 15:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Blogi pea siis esialgu vähemalt nii, et neiu sellest teadlik poleks - muidu pole su näitemängul tulemusi!

Just avasin oma blogi ja ta ei usuks minust seda, et ma oleks võimeline blogi pidama kuna ma ei ole kunagi seda teinud ja ma ei ole väga andekas kirjutaja, hoian saladuses, et hakkasin sellise asjaga tegelema.

........

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 16:05 Reply With Quote
Nii-nii, palun linki
(võid privasse panna, kui ei taha avaldada)

Mul on üks piiisikene mõte ka, milles asi võib olla, aga kas sellest abi on sõltub sellest, kui siiras sa oma (nt ka siinses teemas kasutatud) väljenduslaadis oled oma tegeliku olemuse suhtes - kui oled väga, siis ilmselt ei aita, kahjuks.

Tütarlaps ütles, et tal sinuga turvaline. Sa armastad panna palju rõhku tunnetest rääkimisele ja mõtlemisele. Te ei ole seksinud. Oled sa andnud mõista, et sa tahad teda? Või tahad lihtsalt armastada ja luuletusi kirjutada?

Sellised üliõrnad õhksed ja samas rõhutatult õhkavad suhted tekitavadki tihtipeale segadust tütarlastes, kes on tegelikult lihast ja verest. Ka ainult armastusest rääkides armastus päriselt ei teki.

Ma ei usu, et eemale tõmbumine siin midagi aitab, pigem suhtle temaga edasi, aga teie vastastikuste tunnete kohta uurimise asemel püüa väljenda rohkem kõike seda, kes sa ise oled - rääkida asjadest, mis sind huvitavad, mille suhtes sa oled kirglik jne jne, et ta saaks üldse millegi pealt sinu suhtes midagi tunda.

Ainult selle põhjal, et keegi armastab on ju raske neid vastu armastada, kui hakkad juba unustama, kes see inimene üldse ise on, kuna ainuke jutt on sellest, kas ja kuidas ikka need omavahelised tunded on.

Ehk?

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 16:26 Reply With Quote
Panin sulle privasse blogi adre seal on väheke selgemalt nii temast kui ka minu tunnete mängust.....

Ma olen iseloomult kes alati peab tähtsaks naisele õelda kuidas ma teda armastan ja kui kallis ta on mulle, minujaoks on normaalne seda paar korda päevas talle õelda, loodan vast, et see ei ole põhjustajaks ja eemaletõukavaks faktoriks, ma olen temalt isiklikult ka küsinud kas sulle meeldib kui ma nii räägin, tema vastab selle peale "muidugi meeldib". Selle vaatenurga pealt mina nagu probleemi ei näe.

Asi on ka selles, et meil on olnud realne aeg kui me koos oleme olnud mingi 1,5 nädalat, siis meil tekkis selle aja jooksul huvi üksteiste vastu ja lootus, et võib midagi tekkida meist, ma just loodan selle peale kui ta annab mulle augustis võimaluse koos olla ja näidata milline ma olen, kuna läbi arvuti suhtlemine on väga nullilähedane mida saab edasi anda..

........

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 17:24 Reply With Quote
Vastasin privasse.

Siia veel lisaks, et ma ei usu, et see, et oma hoolivust väljendad teda eemale tõukaks, pigem võib segada selline aktiivne ootus ja kauplemine, et kuidas ikka sina minu suhtes tunned ja kas juba armastad ja millal armastama hakkad ... noh tavaliselt on see üsna edukas tõrje tärkavate tunnete millekski suuremaks puhkemise vastu, sest kui inimene juba ei ole roosasse udusse mähkunud, siis puhtalt selle uduga meelitamine teda sinna ka ei tõmba.

Ikka sinu enda isik peab objektile hoomatav olema suhtluses ja armumine tuleb siis juba loomulikul viisil "kaasnähtusena" kui te sobite.

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 17:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Leni
Vastasin privasse.

Siia veel lisaks, et ma ei usu, et see, et oma hoolivust väljendad teda eemale tõukaks, pigem võib segada selline aktiivne ootus ja kauplemine, et kuidas ikka sina minu suhtes tunned ja kas juba armastad ja millal armastama hakkad ... noh tavaliselt on see üsna edukas tõrje tärkavate tunnete millekski suuremaks puhkemise vastu, sest kui inimene juba ei ole roosasse udusse mähkunud, siis puhtalt selle uduga meelitamine teda sinna ka ei tõmba.

Ikka sinu enda isik peab objektile hoomatav olema suhtluses ja armumine tuleb siis juba loomulikul viisil "kaasnähtusena" kui te sobite.

Tänan sind väga hea tunne jäi sisse
Tundub, et sa oled asjaga kursis olnud just seda on ta mulle algul õelnud ka, et see tõukab teda eeamle ja paneb bloki peale.. Aga ma olen alati tema ees vabandanud kui nii on kogemaata juhtunud ja viimaselajal pole seda ammu juhtunud see oli rohkem alguse teema, et ma küsisin ta käest, et kuidas sul nüüd on ja nüüd, väga nõme minust

Aga ma plaanin ikkagist väheke temaga vaikselt suhelda mitte väga tunnetest rääkima rohkem huvidest ja uurima lihtsalt maad mitte teda koormama oma tunnete vooga, usun, et küll see aeg tuleb kui me oleme koos kunagi, siis ta saab tunda seda kui keegi teda tõeliselt armastab nii sõnadega kui tundega

........

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 16:10 Reply With Quote
Muidugi ootan veel arvamusi ja soovitusi, ma jagasin oma kallimale oma blogi ja sealt tuli ainult postiivset ja siirast vastukaja, ma olevat südamlik ja siira südamega , mul oli sellesuhtes kerge kirjutada kirjutasin kõik, mis südamest tuli ja olin enda kui ka tema suhtes väga aus

........

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 20:09 Reply With Quote
kas saaks lühidalt: kas küsimuse all on tunded või kepp või nende süntees?

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 22:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ManAndWoman
. Aga sellest pealetükkivusest ma sain aru alati ja ma vabandasin, et ma olen väheke ebakindel ja kardan teda kaotada kuna ma tõesti armastan teda ja ma tahan, et tema oleks minu elukaaslane kogu eluks.
Ta ise oli päris hooliv minu suhtes, kui ma parasjagu ei saanud olla arvutis, ega kontaktis kuidagi saatis ta mulle selliseid soojasid sõnumeid, et igatseg ja ootab mind, mina saatsin talle muidugi vastu alati samaga, aga alati ei olnud tema see kes saatis esimesena seda tegin mina ka. Ma saatsin talle paar käsitsi kirjutatud kirja ka nagu üllatusena ja ta oli väga pöördes sellets, ütles, et ta punastas ja luges röömuga minu kirju ja postkaarte (neid ei olnud palju, mis ma saatsin kõik jäid mõistuse piiresse).
Mina olin tavaliselt see kes talle ütles alati, et sa oled mulle väga kallis, ma hoolin sinust väga ja ma tahan, et sa ei peaks kannatusi tundma kuna need kannatused mõjuvad ka mulle. Tema nagu ütles selle peale, et tal on nagu enamus ajast raske mulle vastata, et ma olen kallis kuna tal pole tundeid minu vastu nagu armastuse mõistes.

Kas on veel küsimusi, mis suundades teie teed lähevad??

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 23:39 Reply With Quote
"Ei saa tunnetega vastata...." Juba see paneb mõtlema ja nagu ma aru saan, et polegi tundeid... Kui "keemiat" pole tekkinud loomulikul teel ega siis ka katalüsaatorid inimsuhetes eriti aita. Kui noorik just paras halturist pole või täiega materjalist Arvan, et minu arvamus on siin ridades kirjas, aga loomulikult igaüks talitab enda tunde ja soovi järgi
ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2010 kell 00:03 Reply With Quote
Asi vast on selles, et tal on on eelnevalt olunud palju raskeid suhteid ja tal on ennast raske avada kellegile, ta on sellest korduvalt rääkinud, et tema jaoks on aeg määrav, et tuleb koos aega veeta ja üksteist lähemalt tundma õppida, tema puhul on tegemist mitte kergelt soojeneva iskusega aga ta on mitmeid kordi väitnud, et tal on huvi minu vastu aga pole veel selle lühikse aja jooksul tundeid tekkinud vb tekivad need tunded maybe kuu, kaks vms või mitte kunagi... vb olen liiga sinisilmne ja loodan palju aga kord olen ma selline.

Proovisin hoida väikestviisi distantsi ja olin temaga see nv minimaalses suhtluses ja ta on nagu väga muutunud ja kurtis, et tundis minu suhtlusest puudus, see tegi mu tuju kohe väga heaks..

........

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2010 kell 22:19 Reply With Quote
Kui mees on korduvalt õpetada saanud, siis võib ta näida külmana. Loosiratas ei peatu ka alati seal, kus meie tahame...
Ei tohi unustada , et mõnede hingehaavade täielikuks parandamiseks oleks vast kasulik konsulteerida hinge-terapeudiga.
Ei tahtnud nimetada asju õigete nimedega, muidu mõni proua nimetab jälle oma väga vajaliku arvamust.

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

ManAndWoman
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.08.2010 kell 17:39 Reply With Quote
Asi jõudis tänasest sellesse sataadiumisse, et jätkame ikkagist sõpradena, ei ole tundeid ei ole suhet, finito.
Jään teda alati oma südamest armastama ja jätkan sellise suhtumisega, et keegi kes tõeliselt väärib mind ootab kuskil maailmanurgas

........

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0288408 sekundit