Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Mees tahab toimivat suhet, naine aga lihtsalt suhet.
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 5.05.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 14:54 Reply With Quote
Mees tahab toimivat suhet, naine aga lihtsalt suhet.

Selline küsitluse tulemus raadiost.
Kuidas siis on, daamid ja härrased?
Mulle tundub ka, et naised lihtsalt tahavad et mees kõrval oleks, eriti ei laaberdaks, oleks turvaline ja tooks raha koju.
Kui mees tahaks midagi enamat (ei mõtle ainult seksi), on peavalu või mõni muu põhjus.
Kas ikka naised vajavad meestest rohkem romantikat, või on see müüt ja pigem vastupidi?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 15:27 Reply With Quote
Issanda loomariik on mahukas, seega me võime vabalt leida selliseid isendeid, kes täpselt selle arvamusega kokku sobiva - mina isiklikult sinna ei kuulu.
Romantikat vajavad mehed tglt samapalju (ehk isegi rohkem), kui naised - neid on lihtsalt maast-madalast õpetatud oma tundeid/emotsioone mitte välja näitamast (a'la, mehed ei nuta ju)... Ja rahast väärtuslikum ning olulisem (mitte, et see üldse oluline poleks) on mu jaoks mehe sisemus, arusaamad elust ja suhtumine oma peresse (olen aru saanud, et meeste jaoks ei ole suured sõnad tähtsad, vaid just see, mida igapäevaselt näha on - ehk siis teod)

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 15:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline

Mulle tundub, et nii ei ole.

Romantika kohta ei oska öelda, sest miskipärast see sõna ise kõlab väga läägelt ja leierdatult ja kui ma ütleks (tõepäraselt) et vajan väga romantikat, siis ilmselt saavad kõik sellest valesti aru ja manavad silme ette india filme ja 30 cm varrega punaseid roose jne ninnu-nännu, mis ... ei ole üldse see.

Ma usun, et kõik tahavad toimivat suhet. Mis see "toimiv" kellegi jaoks tähendab on erinev ja eriti armas on, kui juhtuvad kokku inimesed kelle arusaamad sellest ei käi risti vastupidi. Või kui pisut isegi käivad, aga juhtub tegemist olema inimestega, kes oma vajadusi ja soove suudavad väljendada ja vastaspoole vajadusi ja soove ka enda maailmanägemusse mahutada ... mingi kahepoolne kasvamise protsess. V. lähendav.

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 21:20 Reply With Quote
nii arusaamatut üldistust pole küll tükil ajal kuulnud/näinud. ma ei pea üldse kaugele minema, et leida (pigem) vastupidine näide. olen 4-5 aastat elanud ikka ja jälle läbi ühte ja sama päeva, nädalat ja kuud. pikad tööpäevad, palju tööd, hilja voodisse, null puhkust. oleksin naisega ühiselt seatud eesmärkide nimel võimeline veel aasta-kaks samamoodi elama (iseasi, mis elu see ka on), aga naise jaoks niisugune suhe (varsti enam) ei toimi. nii ongi viimased kaks kuud kulunud "võõrutusravile", mis ilmselt jätkub veel kuu või kaks. võtame pigem tempot alla ja mõtestame asju ümber, kui et süüdistame teineteist mõne aasta pärast raiskutöötatud nooruse pärast.

arvan, et ennem leidub ilma peal n+1 arv mehi (sh mu enda tutvusringkonnas), kes on rõõmsad, kui peale tööpäeva ootab neid kuskil mõnikümmend kilo nikuliha, kui et see nikuliha on taolise olukorraga sigarahul ning rohkemat ei tea tahtagi.

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2010 kell 21:30 Reply With Quote
Ei nohh, kui suhe ei toimi pole mingit suhet pikemas perspektiivis. Lihtsalt suhe, on see kui inimesed õpivad teineteist alles tundma, minu meelest, ja veel ei elata koos.
Nõustun Leniga, mis puudutab romantikat. Tegelikult vajab naine hoolimist, armastust... jne, jne. ja vastastikust ihaldamist. Ehh ärge naerge midagi, tegelikult on see mis sexsis väga oluline. Kui see kaob algavad peavalud...

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 10:36 Reply With Quote
Nikuliha....viimati kuulsin sellist väljendit viiendas klassis.
Leni, toimiv suhe on ilmselt siis, kui osapooled saavad suhtest rahulolu. Eelkõige tunda ennast armastatuna.
Myrk, lihtsalt suhe on ilmselt ka siis, kui lust ära kaob ja harjumus võimust haarab. Ehk siis partnerit enam tähele ei panda.
Krt, keda seal uurimuses siis küsitleti, kui siin kolm inimest vastu on ja üks üldse aru ei saa?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 13:33 Reply With Quote
Tsitaat:
Krt, keda seal uurimuses siis küsitleti, kui siin kolm inimest vastu on ja üks üldse aru ei saa?

väljendusin nii tagasihoidlikult kui üldse suutsin. tegelikult on minu hinnangul taolise uuringu tulemus idiootsus ruudus. ning nagu siinsest "uuringust" selgub - idiootsus kuubis on säärase absurdse üldistuse Tõeks kuulutamine, kuna tegelikult on vastu neli neljast

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 14:15 Reply With Quote
No ma ootaks pigem veel siinseid arvamusi
Vara veel tõde kuulutada.

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 15:46 Reply With Quote
Mõtisklen nüüd; milline on erinevus toimival suhtel ja lihtsalt suhtel...? Lihtne suhe, siis oleme lihtsalt juhuslikud teretuttavad, kes kohtudes joovad tassi kohvi ja rõõmustavad jällenägemise üle. Ühesõnaga üks lihtne sõprus, mu meelest Toimiv suhe aga on vastastikuste kohustustega suhe... Naisena meeldivad mulle mõlemad variandid, aga toimivast suhtest ootan loomulikult enamat, ka kindlustunnet kui lihtsalt suhtest
Kui naine tahab vaid lihtsalt suhet, ju tal on tarvis siis mõnikord abimajandamist või...

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 15:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Tegelikult vajab naine hoolimist, armastust... jne, jne. ja vastastikust ihaldamist.

...ja et mehele pole see oluline???
Kas nagu ei tohiks juba aru saada, et hoolimine ja armastus ning sellega iseenesestmõistetav seks on elementaarsed mees&naine suhte komponendid, Kui seda ei ole, siis seda ka ei tule ja tuleb vigade paranduseks kiiresti laiali minna!
Kaua võib seda korrata ?

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 16:37 Reply With Quote
Seda ma kartsin, et see lause võib kellegile kurku kinni jääda.
Loomulikult, vajab mees kõike sedasamust mida nainegi. Lapsik oleks mõelda vastupidist.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 22:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
Kui naine tahab vaid lihtsalt suhet, ju tal on tarvis siis mõnikord abimajandamist või...

Kunagi, kui arvuti intellekt areneb iseseisvaks, tulevad kodused abirobotid, kes on selles vallas 100% konfigureeritavad.
Ma ei usu, et mõned meesisendid, siia sündides, loobusid vabatahtlikult põhieesmärgist.

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 23:27 Reply With Quote
Aga see "abimajandamine" on ju nii laia profiiliga mõiste.... Kas robotid ikka tuleksid kõigi nüansidega nõnda hästi toime nagu naine sooviks
2mustikas
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2010 kell 23:55 Reply With Quote
Juba praegu on loodud palju robotseadmeid, mis on just naistele..., oodata on tehisintellekti suuna arengut, kuna naised on nõus selle truu intellekti eest maksma.

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.07.2010 kell 21:48 Reply With Quote
Kuna ühtegi kehtivat elusat suhet ette näidata pole ,siis arvan,et:
Mitte selline,kus kehtivad kõik Moosese top 10 käsud.

Minu arust ühiskond on lõhestunud,teesklev ja silmakirjalik.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

2mustikas
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.07.2010 kell 23:02 Reply With Quote
inimkond on siia tulnud puhkama ja sexima, (koma) mitte orjama!

Võimalik on, et hüpoteetiline tehisintellekt valib vestlus teema vastavalt usule....

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2010 kell 04:10 Reply With Quote
Minu religioon on vabadus!

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2010 kell 17:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Selline küsitluse tulemus raadiost.
Mulle tundub ka, et naised lihtsalt tahavad et mees kõrval oleks, eriti ei laaberdaks, oleks turvaline ja tooks raha koju.
Kui mees tahaks midagi enamat (ei mõtle ainult seksi), on peavalu või mõni muu põhjus.
Kas ikka naised vajavad meestest rohkem romantikat, või on see müüt ja pigem vastupidi?
Issand, hoia selle eest, et ei satuks küsitlejate küüsi! Anna mõistust inimestele, kes järeldusi tegema hakkavad ja aruraasukest tõlgendajatele!
Arvan, et suhe tekib siis, kui suhtlema hakatakse. Toimiv suhe on siis, kui suhtes nähakse perspektiivi, suhe areneb ja asutakse teineteist toetama ja suhte muutustega kaasas käima. Mina usun, et seda soovivad nii mehed kui naised. Ja loomulikult ihkavad romantikat ka mehed.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

rama
Kasutaja

Registreeritud: 21.06.2009
Viimane külastus: 8.04.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2010 kell 23:06 Reply With Quote
ja loomulikult on mehed ka inimesed, MOTT
Aint et naljakas on see, et need küsitlejad, uurijad, teadlased on need kõige rumalamad, ja teemale viivuks pilgu heitnu teab täpselt.
Ma lausa kadestan neid kõiketeadjaid, ainult üks huvitav tähelepanek, seda pagana käibevahendit, mida kõik hindavad, sellega on neil kitsas, või eksin.

Pealetükkiv Doktor: "Armuline proua, peate rohkem rauda sööma"
"Aga mul on nii viletsad hambad, et saan vaevu leivastki jagu"

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2010 kell 23:19 Reply With Quote
http://www.ekspress.ee/news/arvamus/arvamus/juri-pino-valeta-kusitlejale-omaenese-huvides.d?id=32324905!

Tsitaat:
Peaasi, et on probleem ja uuring kinnitab. Olgu või jama, peaasi, et probleem on, nagu ütles Arkaadi Eldoraado.

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2010 kell 10:21 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: rama
Ma lausa kadestan neid kõiketeadjaid, ainult üks huvitav tähelepanek, seda pagana käibevahendit, mida kõik hindavad, sellega on neil kitsas, või eksin.
Mis on see käibevahend, mida kõik hindavad?
Jüri Pino artikkel, mille lingi andis Leni, kirjeldab väga hästi küsitlusi ja neist tulenevaid tagajärgi. Olen olnud kahel korral hädas ja ma tegin sama vea, mille Pinogi - ma püüdsin ausalt vastata.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

habe14
Algaja

Mees
Registreeritud: 13.07.2010
Viimane külastus: 17.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2010 kell 15:41 Reply With Quote
kui ausust pole,siis ei saa ka normaalset suhet olla.
aga,mingil määral oleme kõik romantikud,kes rohkem,kes vähem.sugu ei puutu siin üldse asjasse.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0159421 sekundit