Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: voodielu puudumine
s2rasilmake
Algaja

Naine
Registreeritud: 02.08.2010
Viimane külastus: 17.10.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 09:52 Reply With Quote
voodielu puudumine

Leidsin endale noormehe (25a) ,algus esimesed päevad olid enam vähem seks.
suudelda eriti ei osanud,kuid ta nii meeldis mulle ,et näitasin kuidas mulle meeldib.
ok sellest v6ttis siis 6ppust aga yldiselt on ikka nii ,et kui suudlemist tahan,pean alati ise alustama ning kui kysin miks ,siis et aga miks tema peab.
selle koha pealt olen leplik olnud ja vahet ple ,alustan ise siis.

peale tutvumist paar päeva otsustasime kohe kokku kolida(oleme elanud koos nyydseks 5 kuud)..tema elas enne l6una-eestis ning kolis mu pärast tln.
yyrisime koos korteri (leping minu nimel)ning k6ik oli tore.
vahepeal kahtlesin endas ,kuid sain v6itu sellest.
ajaga lootsin et ta muutub rohkem aktiivseks.
hetkeline seis on see,et me seksime kord kuus,kui sedagi ja siis ka minu n6udmisel.

nv-sel käisin s6brantsi synnal,kus oli 1 kutt,kellega mul kunagi susises miskist aga jäi katki teatud p6hjustel.
too 6htu ta yritas nii k6vasti mind ära sebida ,et s6branna ka imestas,ta ple kunagi selline old.(seda rääkisin sellepäras t,et tundsin ennast tahetuna,et keegigi ihaldab mind ja hakkasin oma mehes kahtlema väga tugevalt)
+ k6ik arutasid seksist,k6igil nii hea suguelu ja siis mina m6tlesin enda oma peale ja j6udis l6puks vist kohale ,et enam nii edasi ei jaksa.
vahepeal on ka tylisi old et suguelu yldse ple ,kuid korraks siis mees muudab ennast ja läheb vana radapidi edasi.
nutsin eile ja ytlesin talle ,ma lihtsalt ei jaksa enam.

aasta tagasi kaalusin ma 46kg rohkem ning nyyd kus olen pm oma unistuse kätte saanud miniseelikut kanda, tunnen ennast jälle koledana.
see ,et mees mind ei taha (räägib kyll,et ihaldab ja tahab aga käitub ristivastupidi),ei puuduta mind ,ei silita nii naq mehed ikka,ei näita välja ,et soovib minuga magada, tekitab minus komplekse.
tänaval s6brannaga käies kuulen kuidas k6ik m6nitavad mind paksuks ,tegelt ilmselt kujutan ette endale seda.

ma ei tea mida teha ,eile tundsin veel et v6iks anda talle 1 v6imaluse ,ta lubbas muutuda aga st seda ,et ta teeb seda ju sunnitult.
eile hakkas ka yritama miskit ,kuid ma tundsind ,et teeb seda vastumeelt ning ei ole sydamest ja vastasingi ,et sa teed niikuinii seda praegu vastutahtmist ,seega l6peta.

kuidas ma saan ta nii välja visata, tal tallinnas töö nyyd ja koolitused.. hetkelise töö palk ple veel 100% igakuine kindel sissetulek, ma ei saa sundida v paluda ju teda l6una-eesti tagasi minema ..v saan?

korteri yyrimisega saaksin kuidagi isegi hakkama ,ema aitaks pisut ,et sellepärast ma teda kinni ei hoia.

aga siis hakkan 6mtlema ,et ta nii hea mees ju tegelt, kuldsete kätega, abivalmis,ta pere armastab mind ja mina neid,ta ei karda tööd,ta ei suitseta, joob vähe,ei norska, k6ik mida ma mehes tahan.. aga see seks, no ei ole seda ja ma arvan ,et see ei muutu
teeb nii 6nnetuks mind, minu jaoks on seks väga tähtsal kohal, ma tunnnen ennast nii nartsuna praegu..

oeh, nyyd tuli pikk jutt, loodan et mitte väga segane..
ema on kyll toeks aga v66rale on ikka parem rääkida.
aitäh ,kes vastavad ja v6tavad vaevaks lugeda.

View User's Profile View All Posts By User
lenxu
kurva kuju printsess

Registreeritud: 12.11.2002
Viimane külastus: 24.09.2010
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 10:06 Reply With Quote
Anna andeks, et nii küsin, aga....Kas tegu on ikka heteromehega? Või on tal mingi emotsionaalne probleem?

Kui asi nii edasi läheb, siis mina küll ei soovita sul seda kooselu jätkata vaid selle nimel, et tegu on toreda mehega. Teist võivad saada head sõbrad, aga mitte abikaasad.

Ütleks veel nii palju, et suhte päästmiseks peavad selle nimel tööd tegema mõlemad osapooled

ma ei kahetse midagi, mida ma teinud olen, vaid seda mida ma tegemata olen jätnud.

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 10:08 Reply With Quote
mu ema kysis kas ,et äkki ta homo?

ta tantsib kyll väga hästi ,naq geid

ema arvas veel ,ehk on syydi see, et ta käis kosovos rahu valvamas,harjus seal ära ja enam ei taha ja ei vajagi .
kuid kaua ma siis ootama peaks, et see muutuks kui ongi sellest ?

kohati naq tundub ,et ta yritab aga sisi jälle olen yksi suhtes

Mudjamix
Administraator

Mees
Registreeritud: 03.08.2002
Viimane külastus: 23.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 11:30 Reply With Quote
Mulle tundub küll, et mõtlete üle naised.Ehk on lihtsalt kõige lihtsam põhjus.Konkreetse naise keha ehk ei eruta teda lihtsalt.Eriti kui räägid, et 49 kg maha võtnud.Ehk talle meeldisid sa siis rohkem kui nüüd.Aga ega siin miski muu ei aita kui mehe käest ikka välja pinnida milles probleem on.Muidugi kui ta sind armastab siis ta ilmselt ei taha jälle öelda, et su keha ei eruta teda.

It's nice to be important but
It's more important to be nice.

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 11:41 Reply With Quote
selles ei saaks asi olla ,sest ta ei näinud mind kui olin oma kaalu "tipphetkel" ,samas eelnevad neiud olid tal piits peenikesed, mida mina praegu ka ei ole.

ta esimene elukaaslane pettis teda ,äkki samal p6hjusel siis ,et mees pold huvitatud seksimisest?

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 28.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 16:54 Reply With Quote
Äkki mees ei julge kapist välja tulla, tuli vaid Tallinna põhjusel,et siin on geisid rohkem?
Korra kuus seksida kõlab pensionärlikult. Ma isegi raseduse alguses vaatsin,et nädalas korra oli liiga vähe, samas enesetunde pärast ei saanud rohkem.

Kui oleks kirg ja iha siis oleks ju ka seks. Kes teab mis ta peas toimub aga kujutan ette kui raske on kui seksi ei saa ja suudluse saamiseks peab ka meest krabama. See pole normaalne.

Ma usun,et ta tuli mingitel muudel põhjustel Tallinna kui seda oli soov koos olla.

Mina ei muretseks mehe pärast kel kuldsed käed, ka mujale kolides saab ta hakkama, ära tunne kohustusi kui neid veel pole.

Loomulikult ainult seksi pärast ei tasuks mitte kunagi meest valida aga kui seda juba suhte alguses pole siis millest me räägime. Kui pole kirge ja iha siis mis ta tunneb su vastu: sõprust ja seda,et teda vägistatakse? Vabandan aga see kõlab tobedalt kuna teil niigi pole veel armastust on ehk armumine aga milline on armumine ilma näperdamiseta??

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 17:28 Reply With Quote
kirjutasin ühele seksuloogile oma seisust ning ta arvas ,et mees peaks arstile minema,mina julgustuseks kaasa.
rääkisin ka mehega veel,et kui arst ei aita, siis lähme laiali. oli nõus.
ma ei tea kas me oleme imelikud v mis aga vaimselt on meil supper hea klapp ning mõtlesime ,et proovime nii:
lähme käime küla peal.. ma ei tea küll kuidas see aidata võib aga kumbki ei taha naq lahku minna ,sest meil hea koos aga seksi ple ..et saab selle isu mujal rahuldatud ning hingesugulane kodus olemas.
kui see ka ei aita v ei sobi meile ,siis jääme sõpradeks, hoolime üksteisest väga ning talle sobib variant ka lahus olles koos elada ..sest kohati naq tunneks ,et oleme õde ja vend..väga segane suhe on meil ,ise pean ka naljakaks juba.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 19:12 Reply With Quote
Lolliks olete läinud, naised ega siis need, kellega peale paari keppi enam seksida ei taha, mind sellepärast veel pedeks või haigeks pea
Minu arust on kurja juur selles kohe kokku kolimises, oleks pidanud ikka üksteist tundma õppima...
Ja peale naise mittemeeldiva keha tõrjub mehi seksist eemale ka loll jutt ja mölapidamatus, liigne kleepumine, ülevoolav armastuse demostreerimine(igas olukorras kiputakse suudlema,näiteks), pidev tänitamine (seksi vähesuse üle, näiteks), mõnikord isegi ämma iseloom jne.
Võttes aluseks mehele antud iseloomustuse kui tasakaalukast ja tasase iseloomuga mehest, siis ülaloetletutest leiab nii mõnegi, mis sellisel mehel seksiisu nullib Ja sellise iseloomuga mees tavaliselt ei kuku ka tundeid lahkama heal meelel, neil on siis kaitseasendiks stampväljend - Ah armastan ikka küll!
Soe soovitus:klaarige omavahel see asi ära, mehe häälepaelte avamiseks tuleks ta täis joota ja minge ikka rahus lahku enne kui üksteisele sarvi teete... või üksteist lausa vihkama hakkate...

Minu au on minu truudus!

vang
Algaja

Viimane külastus: 5.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 19:26 Reply With Quote
tasuta nõu!Pane mehe teadmata ,vähe vana head veagrat söögi sisse!See pole küll ilus võib tekkida sul endal ebameeldiv tunne!Proovi nii 1-2korda nädalas umbes 2 nädalat ja siis lõpeta ära vaata kas mees hakkab magamis toas kah lõpuks asju tegema niisama või ei!
tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 19:38 Reply With Quote
see viimane on väga halb nõu,eks sellepärast,et seda tasuta antakse

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 19:55 Reply With Quote
me naljatasime mehega et ta peax sööma jah neid.kaks tykki on tal olemas

aga ma pole enam üldse kindel kas tahan paar olla,liiga segased tunded.
tahax et ta teex korralikku keppi kurat, naq mehed ikka
v6tax mind jõuliselt ja näitax et ihaldab mind...

vang
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 20:10 Reply With Quote
Äki mees lihtsalt huvi kaotanud seksi vastu ja kõik!
Kuda naised koguaeg räägivad,seks pole oluline põhiline on sobivus ja tunded!Nüüd said endale siukse!
Võid ju kah mehega alati teha leppe,et võite võõraid ühest silmad vaadata ,nii et oma teada ei saa!

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 21:07 Reply With Quote
vang, kui ennist rääkisime ,siis oligi jutt nii ,et võime teisi 1 silmaga vaadata ja kui isu tuleb ka proovida .

ta käis trennis ning terve aeg mõtlesin kui vastik on ,kui ta tahax muga olla,sest tundsin et ta teeb kõike vastumeelt.
hetk tagasi alustasin ise seksi, olgugi et päevad on sisi meid see ei sega ja praegu oli väga kirglik ja hea.
heaks tegi peeniserõngas, kuidagi hooopis teine tunne kui ilma.
ta oli naq hingega asja juures, ma akkasin lausa nutma poole pealt.
ma külll lõpuni ei saanud aga siiski oli väga hea.

annax vaid vana jumal ,et ta aktiivsemaks muutuks ja seda välja näitaks...

mina ei tea mis neil naistel viga on ,kellele seks tähtis pole.
minu arust on see üks tähtsamaid asju suhtes ja PEAB OLEMA,muidu pole ka suhet.
see on kõige intiimsem viis näidata oma armastatule, mida sa tunned, kuidas sa teda ihaldad ja tahad.
seks on püha ja annab turvatunde ning enesekindlust, sellest paremat tunnustust ja füüsilist suhtlusviisi pole olemas!

mis muudaks mehe aktiivsemaks,mingid ergutusasjad?
ma olen naine ,kes tahab ,et mees murraks teda vahepeal kasvõi välisuksel maha, rebiks riided seljast ja ma anduks talle.. et ta võtaks mind kui oma jahisaaaki...

on see siis nii palju tahetud ?

vang
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.08.2010 kell 22:28 Reply With Quote
iga naine väärib täpselt nii palju,kui ta seda ise soovib!
s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.08.2010 kell 07:01 Reply With Quote
kui ise soovib?
ma arvan ,et ta ei suudaks siis yldse sammu pidada

ja ma leian ,et mees peaks ise samuti aktiivsust yles näitama, mitte et naine ainult alustab seksiga.
siis jääb tunne ,et mees ei ihaldagi ju,vaid naine pressib peale.

aga ex näis kuis ta ennast ylal peab nyyd,kas muudab pisut ennast v ei.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.08.2010 kell 09:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: s2rasilmake
tahax et ta teex korralikku keppi kurat, naq mehed ikka
v6tax mind jõuliselt ja näitax et ihaldab mind...

Lõpuks ometi ausalt välja öeldud! See paljude naiste naiivne ettekujutlus seksist, kus mees peaks olema iga kell traksis ja vinnas, kui naine reied rõuku viskab
Huvitav, mis sellisel juhul jahiga ja jahisaagiga pistmist on?
Ausa jahimehena nii metsas kui ka seksis tunnistan, et laskmisest tähtsam on saagi jälitamine, varitsemine, peibutamine
Niisiis... kui tahad olla saak, siis ole kättesaamatu, salapärane, ettearvamatu, peida jälgi ja tee jänesehaake, aga ära roni ise selga, sest jahimees ei käi loomaaias ulukit laskmas

Minu au on minu truudus!

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.08.2010 kell 10:18 Reply With Quote

nju ma pyyan olla salapärasem kui enne,sätin ennast rohkem ,et mehel oleks hea vaadata,ostan ehk m6ne ilusa pesugi tema r66muks.

paar seksikat liigutust v käeriivamist vastu tundliku piirkonda oleks m6eldav ja otsene vihje ex, et ma ihaldan teda.

mina ei ole suur suuseksi austaja,kunagi on mind sunnitud ja peale seda blokk ees.
eile aga tundsin ,et tahax ta ära syya, no nii suur vajadust selle järgi oli ja täna tunnen ka ,et tahax talle teha.
saatsin isegi messi ,et tahax teda imeda hehee

sales, v6iksid anda m6ne nipi mis sind näiteks erutaks "saagi tagaajamisel"
hea ju n6u kysida just meesterahvalt,teie olete naiste jahimehed

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 28.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.08.2010 kell 11:16 Reply With Quote
Kui mees vaevu korra kuus seksib siis ma arvan,et asi on siiski mehes (kui naine hea välja näeb).
Eriti veel suhte ajal mis pole veel AASTATKI kestnud.

Mina küll ei suudaks elada mehega koos nagu vend ja õde,et ta mürab mujal ja ma mujal ning kodus silitame vaid üksteisel pead ja jutustame lugusid. Siis võiks ju sõbrannaga juba koos elada. Sellise mehega ei tahaks ka peret kuna puuduks turvatunne kuna puuduks ju mehe ja naise suhe.
Hingesugulasi on õnneks maailmas rohkem kui 1.

Loomulikult võiks suhtes olla igasuguseid mänge ja põnevust siis kaoks rutiin ja igavus aga vahel on hea ka mees maha murda. Mehe maha murdmise all mõtlen mehele ootamatult olla nõus seksima kohas ja ajal mil seda pole kunagi varem tehtud. Vaevalt on palju tugevaid naisi kes suudavad meest murda nii,et nad väänavad natuke meest seni kuni ta alla annab.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.08.2010 kell 12:52 Reply With Quote
nju eile me polnud 6de ja vend, kirg oli maja ette tunda

vb hirmutas see ära teda ,et ma suudan l6pu asjale teha kui asi ei muutu ja tema aktiivsust yles ei näita.
sest ta ytles ka ,et ei taha mind kaotada..

naq ma ennist mitu korda öeld olen, ex aeg näitab kas ta muudab oma suhtumist v ei.
kui ei ,siis tuleb enese pärast ära l6petada, ma olen siiski naine kes tahab saada ja mitte kord kuus

ohakas
Oluline pole, kes me oleme, vaid kuhu liigume

Naine
Registreeritud: 04.12.2007
Viimane külastus: 24.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2010 kell 00:25 Reply With Quote
nii mõnedki mehed annaks paljut omades sinusugust naist, kust sa küll sellise puunoti oled kätte saanud

´´...tahax et ta teex korralikku keppi kurat, naq mehed ikka
v6tax mind jõuliselt´...eile aga tundsin ,et tahax ta ära syya, no nii suur vajadust selle järgi oli ja täna tunnen ka ,et tahax talle teha.
saatsin isegi messi ,et tahax teda imeda hehee....´´
väga hea ...
´´´...sales, v6iksid anda m6ne nipi mis sind näiteks erutaks "saagi tagaajamisel"
hea ju n6u kysida just meesterahvalt,teie olete naiste jahimehed...´´
ka see on hea. ma peaks siin krt tihedamini käima

reheline
The Bad Thresher

Viimane külastus: 5.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2010 kell 05:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: s2rasilmake
mu ema kysis kas ,et äkki ta homo?

ema arvas veel ,ehk on syydi see, et ta käis kosovos rahu valvamas,harjus seal ära ja enam ei taha ja ei vajagi .

See on hea

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2010 kell 07:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Kui mees vaevu korra kuus seksib siis ma arvan,et asi on siiski mehes (kui naine hea välja näeb).

...ilmselt ei näe, tal on suured tissid

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2010 kell 08:21 Reply With Quote
mul ple suured tissid B korv k6igest!

ja tänase seisuga otsustasime siiski laiali minna.
ma ei tea nyyd, kas ta tunnistas siiralt v mitte aga ka tema ytles ,et ple kirge ja seda sädet, mis peaks olema...see on kuhugi ära kadunud.

et oleme viimasel ajal lihtsalt yksteisele toeks old ja koos elanud ,naq parimad s6brad.

eile kui juuksuris käisin,siis seal arutasime ning hakkasingi m6tlema teise nurga alt, et mida sa punnitad kui asja ei saa.

lahku me ei koli ,sest tal tln-s töö ja koolitused ning siiamaani elasime ilma seksita koos naq semud ,saame edaspidi ka.

kuidagi kergem hakkas, kivi naq langes sydamelt ära,ilmselt siis oligi see 6ige otsus.

nyyd saab jälle litutama minna heheee

nojah, ma v6taks siis temakese k6ik iseloomujooned ja valiks m6ne mehe ,kes viitsiks seksida .

ta oli ideaalne ,kahjuks sädet ei jäänud pysima, mis algselt oli
ta ei suitsetanud,j6i väga harva, ei old 6lles6ber,hästi armastav pere oli tal ja ta ise,abivalmis,siiras,tantsis hästi jne jne

ohakas
Oluline pole, kes me oleme, vaid kuhu liigume

Naine
Registreeritud: 04.12.2007
Viimane külastus: 24.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2010 kell 08:26 Reply With Quote
mulle tundub, et suudad seda olukorda väga rahulikult võtta, tubli oled!
s2rasilmake
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.08.2010 kell 08:58 Reply With Quote
ma pyyan mitte enam nutta ,sest ma sain endale nii hea ja armsa s6bra..
okei, meist asja ei saanud ,alati ei saagi, ex suur viga oli kohe kokku kolida aga loll 6pib ikka oma vigadest,järgmine kord olen targem.

pyyan v6tta asja m6istusega,ta on mul alati olemas, kodus saan kaissu pugeda kui mure on ,tugi on olemas .
ta on mind muutnud palju,paremuse poole.
enne teda ei osanud teistega arvestada, närvitsesin p6hjuseta, turtsusin ja olin päris ropu suuga..
nyyd ma ei tunne ennastki ära,ma olen rahulik,tasakaalukas,yritan vältida ropendamist(vahest ikka juhtub),ei lähe keema nii hullult,kontrollin ennast,olen palju kannatlikum jne ..

ta lubas mu jaoks olemas olla ja mina olen tema jaoks.
hetkel ei oska lihtsalt seda asja v6tta veel,peab perele teatame ,et ple paar,s6brad hakkavad pärima jne ..
ex ta natuke harjumatu on ja teeb haiget, harjunud koos olema kui oma mehega.
mina lihtsalt ple inimene kes suudaks leppida pooliku suhtega.

suhtes peab olema 3 asja , armastus,kirg,austus,kui yhte neist ple, siis ei ole ka 6ige suhe.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0158851 sekundit