Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  2    3    4    5    6  >>
Autor: Teema: Kuidas olete andestanud petmist?
Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2011 kell 21:02 Reply With Quote
Miks petab kunagi?... Rutiin tapab.Mehed on tavaliselt kinnised ja ei taha välja öelda,mis ei meeldi.Loodavad,et asjad lahenevad ise või siis eks aeg näitab,kuidas asjad lahenevad. Aga suhe jaheneb. Kuna naine armastab kõrvadega,siis mees eemaldub naisest ja iga pisimgi küsimus suhte kohta või naise soov rääkida probleemidest tundub näägutamisena. Mõlemad eemaldute üksteisest. Ja mees pigem läheb hellust mujalt otsima,kui tunnistab,et koos on elu sinnamaani elatud,et tundute üksteisele võõrad. Ma ei üldista ja ma ei taha öelda,et pole selliseid paare,kus üksteist pole kooselu jooksul petetud .Kindlasti on.Aga vähe. Mehed tüdinevad lihtsalt. Ja selleks,et mees ei tüdineks peab naisel pidevalt ora perses (sorry,aga see on ainuke mõte,kuidas seda tunnet oskan kirjeldada), olema. Ja peab tegema tohutuid järeleandmisi oma põhimõtetes.

View User's Profile View All Posts By User
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 14.07.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2011 kell 21:32 Reply With Quote
Ei pea jääma, ühe munni otsa rippuma kogu eluks.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2011 kell 21:46 Reply With Quote
Wet
Alustaks seekord sinu kommi lõpuosast.
1.Ei pea tegema tohutuid järeleandmisi oma põhimõtete

2.Ei pea olema pidevalt ora perses

3 Mehed ei tüdine kiiresti.

Mis puudutab aga suhet siis on sellega täpselt samuti nagu kõigi looduses esinevate asjadega.Neil on algus ja neil on lõpp.Asi onoskuses seda suhet hoida elus kauem kui inimese eksistents.

Mis ühe munni otsas rippumisse puutub siis...Aga kui see rippumine on
lihtsalt nii hea et puudub vajadus teise munni otsa ronima hakata.
Kas see põhjendus ei kõlarohkem kui õigustus.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 14.07.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2011 kell 22:03 Reply With Quote
Free, sinu kui elu näinud inimese puhul, üllatab selline vastus.
Aga võib-olla kuulub se ka rubriiki, "millist vastust soovid".
Tegelikult norin natukene sinu grammatika kallal, praegu annab seda liiga kahemõtteliselt mõista.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2011 kell 22:32 Reply With Quote
Täitsa huvitab,milline
osa sind üllatas.

Minu komm ei kuulunud kategooriasse -millist vastust soovite.

Algses variandis olid isegi näited ja seletused iga punkti kohta olemas.Pidasin paremaks nad lihtsalt kustutada.

Wet
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2011 kell 22:47 Reply With Quote
Wow,Kommionu... Väga õige.Oleneb,millise otsas rippuda.Sul seda probleemi vist pole,et keegi klammerduks

Wet
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.01.2012 kell 11:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84

Kui mu mees petaks korra ja nö "kogemata" mind, siis ma arvan,et ma ei suudaks seda andestada. Ma ei usu,et kaotatud usaldust on võimalik uuesti leida. Isegi kui saaksin pärast sellist tegu võimaluse käia Itaalia/Hispaania kuumade meeste juures ei tähendaks see seda,et suhe uuesti toimima hakkaks. Igavene kahtluseuss istuks hinges ja ei laseks elada sellist elu mis varem oli. Vb arvan ma 20 aasta pärast teisiti või olles selles olukorras aga hetkel arvan ma nii.
Mis moodi petetakse "kogemata"? Mehele pandi klubis tablett joogi sisse, visati ta üle õla ja vägistati?

No näed,Sissy,kui jäik sa oma arvamustega teatud teemades oled. Lüpsik käes jooksmise jätan mainimata

Samas-Sinuga annaks ju petmise ka välja vabandada ja kaubelda andestamist,kui kuumasi Hispaania mehi kompensatsiooniks mainid.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.11.2017 kell 00:42 Reply With Quote
Nii hea on lugeda mõnda vana teemat.
Mõtlesin kirjutada uue teema "kui hea andestaja oled Sina?" aga siis leidsin selle teema.
Ma ei ole hea andestaja ja olen olnud 6 aastat tagasi ilmselgelt jäik oma arvamuste osas.

Ma ei tea kas suudan andestada. Kes teab vb 7 - 10 aasta pärast suudan.
Ma suudan andestada isiklikke solvanguid aga ma ei kipu neid kergelt unustama.
Käki keeramine stiilis "tahan Sulle tahtlikult sitta keerata" on ka asi mille osas olen inimesed hinnanud sõpruse tasandilt teretuttavateks.

Mulle tundub, et kui andestan, siis peaksin justkui ka unustama ja teise inimese jaoks ongi taas kõik SUPER. Kuigi minu siseelu on täiega p-s.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Reede
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Viimane külastus: 14.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.11.2017 kell 05:39 Reply With Quote
Petmise puhul ei ole tahtlikku "tahan Sulle tahtlikult sitta keerata", pigem "mina pean teda panna saama, muidu suren". Selle esimese puhul ma ei jäta isegi teretuttavat alles. Teise puhul.. no ma olen mees ja mõtlen hoopis teisti.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2017 kell 06:55 Reply With Quote
Petmist ei mõtle ma sitakeeramise all. Pigem sellist, et keegi tahab teadlikult jama kaela keerata: tööga seotud teema või, et tuleks skandaal suhte teemadel (vb te ei jagagi omavahel kõike aga näed ma tean midagi stiilis). Sellist viimase näite puhul lolli tean, õnneks olen ma avameelne ja saladusi ei armasta, st polnud võimalust sitta keerata. Aga ikkagi ma ei unusta, et inimesel oli soov seda teha...

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2017 kell 18:08 Reply With Quote
Tänase päeva päästis üks ammu kirja pandud elutõde.See oli nagu kirss tordil.....

....Mis moodi petetakse "kogemata"? Mehele pandi klubis tablett joogi sisse, visati ta üle õla ja vägistati?...

Sama vabandus sobib väga hästi mõlema sugupoole esindajate puhtakspesemisarsenali.Milleks hakata otsima igasugu vabandusi kui vastavad asjad juba olemas.

Äkki keskenduks sellele et tuleks hakata valima sõpru ja kohti kus viibitakse.Veel olulisem eelnevast oleks oskus neid valikuid teha.Aga näite eest kindlasti 10 punkti.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2017 kell 23:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Liskamiska1
Nimelt jäin mõtlema,et kuidas ise olen andestanud enda mehe petmist.Esimene kord oli siis,kui sünnitasin lapse ära.Olin raseduse lõpus väga kange ja vaevlesin tähelepanu puuduses.Seega tal vist sai kopp ette must ja hakkas otsima mujalt vist juurde midagi.Sünnitasin ära ja jättis meid siis maha..käisin nurumas teda tagasi,aga mitte midagi..lõpuks suve lõpul hakkas käima meie juures külas ja siis mingiaeg olime jälle koos.Teine kord siis talvel.Oli jälle raske suhelda temaga,sest usaldust polnud..ja maitea mille tõttu ta mind jälle pettis..arusaamatu oli leidnud naise ,kes tema järgi käis Siis..aa ütlen selle ka ära,et tööas soomes ja seal oli see juhtunud..keegi sealt samast kohast naine kuidagi oli sattunud joomise aeg samma majja ja täispeaga oli juhtunud siis..aga tean ka seda,et see naine oli tal pidevalt külas käinud jne. Oeh..Nüüd ei teagi mina ,et kas või mida ma valesti teinud olen..Kas seda saab nimetada armastuseks kui inimene teeb armastatud inimesele nii lihtsalt haiget?! tuues vabanduseks,et meil olid rasked ajad ja me ei saanud teineteisega üldse hästi läbi..oeh.

Ma väga ei saa Su probleemile pihta, aga ..lugedes su juttu, siis pole ju nagu andestamisele kohta Mina ei andestaks ka leebemate probleemide puhul Aga EDU Sulle

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2017 kell 06:39 Reply With Quote
Ei ole veel ette tulnud!
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2017 kell 08:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer

Äkki keskenduks sellele et tuleks hakata valima sõpru ja kohti kus viibitakse.Veel olulisem eelnevast oleks oskus neid valikuid teha.

Sa ei saa valida oma sõpradele elukaaslasi ja abikaasasid. Sa ei tea nende tausta aga ometi nad eksisteerivad seltskonnas.
Samuti ei saa valida töökaaslasi. Pealegi paljud inimesed on pealt näha toredad ja meeldivad aga nii kui selja keerad, siis on viimased sitapead ise.

Jah, inimesed teevad oma otsused ise ja vahel mõtleb meestel peenis ajude asemel. Kuidas mulle üks sõber eile ütleski:"inimesed eksivad!" Ok ühe eksimuse ehk annad andeks kui on inimene muidu hea olnud aga teist enam ei suudaks. Ja mina ei tea millal tuleb hetk, et tean nüüd olen andestanud. Äkki kunagi isegi tuleb, igal juhul pole mul võimalik enam olla see inimene kes olin varem. Iga kriis muudab inimest, omamoodi on see nagu lein möödunu pärast. Loodan kogu hingest, et mu lapsed ei pea päris kõiki kriise oma elus kogema.

Anna50
Algaja

Naine
Registreeritud: 31.10.2017
Viimane külastus: 23.12.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2017 kell 19:20 Reply With Quote
Petmine petmiseks, aga kui oled selle avastanud, kuidas sellest välja tulla. üks juhtum elust enesest. Juhtus see kunagi ammu, kui ma veel noor ja ilus olin ja mehega koos elasin ja kolmas laps veel päris beebi oli. Mees läks pealinna komandeeringusse paariks päevaks. Mees oli läinud ja mingi aja möödudes avastasin , et midagi on kadunud, aga mis asi ise ka nagu endale ei teadvustanud. Kõik need päevad kui mees oli komandeeringus , meeleheitlikult otsisin kodus kadunud asja, ei leidnudki. viimaks mees tuli koju, pikas reisist väsinud, läks magama. mis jõud see oli mis mind autusse kindalaeka juurde viis , siiani aru ei saa ja pole oluline ka. Kindalaekast leidsin paberi tütarlapse, loodetavasti tütarlapse, telefoninumbriga ja paki kondoome. Need lendasid kõik kohe ahju, tulle. Ise läksin rahulikult mehe kõrvale magama. Järgmisel hommikul mees ärkas ja avastas... oh üllatust püksid olid valepidi jalas, aluspükste säärest oli kuidagi keskoht saaanud, ahhaaa haaa mis nali , see oli sihuke asi, mida ma poleks ise märganudki,aga tema südametunnistus vist piinas nii palju, et oli vaja kuidagi auru välja lasta. Mul oli null reakstsioon selle "õnnetuse" peale. Sel päeval oli lastega vaja arsti juurde sõita, olin juba lastega autos, kui mees autosse tormas, juhi kohale isus ja paaniselt kindalaekas midagi otsima hakkas. Istusin lapsega tagaistmel juhi koha taga, , Kui ta oli otsimise lõpetanud, siis küsisin kõige süütuma häälega: " Kallis, kas sul on midagi kadunud?" Multikas tuleb selle koha peal tegelasel auru kõrvadest.
freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2017 kell 21:56 Reply With Quote
Küsimus pole niivõrd selles millised on sõprade elukaaslased ja töökaaslased vaid selles kellega lävid.Lävimisel on erinevaid astmeid.Töökaaslastega on asi lihtsam.Tuleb lihtsalt enesele selgeks teha milleks sa tööl käid.Kas selleks et müües oma oskusi kindlustada oma perele hea elatusjärg või otsida seltskonda.
Jah sa ei saa valida oma sõprade abikaasasid ja elukaaslaseid kuid sa saad alati valida seltskonda kuhu sa kas lähed või ei lähe.Ega sa prost pole et pead ilmtingimata kõigile meeldima.Ja ma ei näe mitte mingit eeskirja ja seadust kus oleks kirjas ,et pead viibima kindlasti seltskonnas mis koosneb ,,sitapeadest,, ja peenisega mõtlevatest meestest.Olen suht kindel et on olemas ka normaalseid inimesi ning just nende seast tuleks koondada enese ümber seltkond ja miks mitte ka sõpruskond.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2017 kell 22:44 Reply With Quote
Free: olen nõus aga elementaarne viisakus võiks siiski olla.
Töökaaslastega on nii, et olen teadlik osadest naistest kel ongi kalduvus ussitada ja soov oma üleolekut näidata ning isegi siis kui oled kolleegiga täpselt samal tasemel. See ei tähendagi sõbrustamist, vahel keeratakse tööalaselt, niisama. Sulle ei tulda vastu kuigi tegemist peaks olema meeskonnatööga. Sinu tellimus tahetakse nö põhja lasta ehk viivitatakse jne... Õnneks olen sellest jamast võõrdunud. Minu viimane tööpäev oli 2010. aasta detsembris ja siit edasi on nö teised tuuled.

Anna50: ja mis edasi sai? See on nagu järjejutt.

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 12.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2017 kell 00:35 Reply With Quote
Seks petnuga nii, et kui ta on kulminatsiooni lähedal, siis lõpetad tegevuse, on vast parim viis oma arvamuse väljendamiseks.
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 5.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2017 kell 08:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Sa ei saa valida oma sõpradele elukaaslasi ja abikaasasid. Sa ei tea nende tausta aga ometi nad eksisteerivad seltskonnas.
Samuti ei saa valida töökaaslasi. Pealegi paljud inimesed on pealt näha toredad ja meeldivad aga nii kui selja keerad, siis on viimased sitapead ise.

Esimese poolega isegi teoreetiliselt nõustun. Samas pole mul kunagi olnud ka probleeme sõprade elukaaslaste/abikaasadega.
Oma töökaaslasi saad küll ise valida, ja kuidas veel. Pole vaja töötada nn 'ussitavas' firmas.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2017 kell 12:34 Reply With Quote
Olen nõus, töökohta saab vahetada.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2017 kell 21:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas
Seks petnuga nii, et kui ta on kulminatsiooni lähedal, siis lõpetad tegevuse, on vast parim viis oma arvamuse väljendamiseks.

Deiv
Kas sellisel karistusviisil ja oma arvamuse avaldusel pole nagu just stimuleerivat jõudu see pooleli jäänud protsess korvata...

Tegelikult on antud teema üks põhjus-tagajärg teema.Inimeste kõiketeadlikus kipub agaralt tegelema just selle teise poolega ,pööramata absoluutselt tähelepanu esimesele ja pahatihti olulisemale teemale.Kusjuures see põhjus faktor ei pea sugugi peituma tagajärg mõjul liistule tõmmatus vaid hoopis kaugema.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2017 kell 00:55 Reply With Quote
Mida teha teadmisega, et põhjuseks oli uudishimu ja vaheldus? Ei saa endale tuhka justkui pähe raputada ja midagi parandada.
Siis pead leppima vaid tagajärjega, juhul kui lepid.
Pealegi vabandusi leiab alati aga siiski peaks mõtlema, et enne kui kodunt väljaspoolt vaheldust otsid võiks püüda probleemi lahendada. Juhul kui on probleem...

Anna50
Algaja

Naine
Registreeritud: 31.10.2017
Viimane külastus: 23.12.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2017 kell 13:06 Reply With Quote
Petmine suhetes on üks suur illusioon. Kõige rohkem petab petja ennast ise, kui arvab et uus on parem, eriti aga saripetja, kes otsib kogu aeg uut lootuses , et ehk see on eelmisest parem. Jääbki otsima ja otsib peale surma ka edasi. Kas te pole juhuslikult märganud mõnel hauakivil kirja, et olen selle või selle juures teises hauas? Petetu loob ka endale illusiooni, et sa ta saab teist inimest omada või pimesi usaldada. Inimene ei tunne iseennastki, siis kuidas ta saab teada ja tunda teist inimesest nii palju , et teda pimesi usaldada. On armukadedus- hästi arenenud omanditunne, eriti hästi neil , kes ise üle aisa löömas käivad. On juhus- see on nagu libastumine, no juhtus kukkusin. Olen ettevaatlik kuni järgmise korrani, kus "väike pea" jälle lülitab "suure pea" välja ja otsustab ise peremees olla. Kui süda julgeb põksuda midagi oma naisest ja armastusest, siis temale käratatakse : Lõuad pidada ja edasi töötada!" Ja nii libedaks lähebki. Üks naine rääkis , kuidas ta oli koju tulnud kui mees magamistoas just mässas teise naisega. Nad olevat nii ametis olnud, et polnud miskit kuulnud ega näinud, nii kaua kui kohvi lõhn magamistuppa tungis. Naine oli jõudnud teha kohvi ja hunniku võikusid ja kui siis armastajad pool paljad, hämuste pilkude ja sassis juustega kööki laekusid, istus tema laua taga ja teatas malbe naeratusega:" Teate mul läks kõht tühjaks, mõtlesin et te tahate ka. Sel voodisoojal naisel oli ära minekuga kohe väga kiire hakanud ja mees oli peale seda oma naise ees veel pool aastat kikivarvul kandu kokku löönud, enne kui natuke maha suutis rahuneda. Kättemaksta soovitan alati, aga teha seda mõistusega ja teha seda kohe, mitte emotsiooniga ja siis kui sammal ja sõnajalad on peale kasvanud. Viimane variant kahjustab juba lapsi.
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 8.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2017 kell 17:31 Reply With Quote
Äkki oleks mõistlik lihtsalt asi kohe ära klaarida? Mind huvitaks rohkem see, et kas on teie jaoks vahet näiteks kõrvalehüppel ja kuude-aastate pikkusel armukese pidamisel? Kas on sama petmine, või on teisel juhul asi räigem?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2017 kell 20:10 Reply With Quote
Niipalju kui siinsetest kommidest läbi jookseb siis alati on millegipärast see peksupoiss see kes kõrvalt pani mitte see kes endale taha keerata lasi.Äkki on mingi osa ka süüd sellel inimesel(olgu siis mees või naine) kes antud petmise,kõrvalhüppe võimalikuks tegi.Teate on olemas päris mitu vanasõna mis määravad pakkumise ja nõudluse.Kui ikka asi serveeritakse kandiku peal siis nii mõnigi ei suuda ahvatlusele vastu panna ja kas on ikka ainult see süüdi kes pakkumise vastu võttis või langeb mingi vastutus ka sellele kes pakkumise tegi.

<<  2    3    4    5    6  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0214090 sekundit