Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Rahvasportlane vs. põder.
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 12.08.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2012 kell 20:07 Reply With Quote
Maalähedane? No mida iganes.
Probleem on selles, et kui linnas on tänavad, sõiduteed ja pikad vahemaad, siis on punktist A punkti B liikumiseks ehitatud autod. Juhul kui linna transport oleks mugav täpne ja turvaline, sõidaks ka mina sellega.
Vahemärkusena lisan, et paar aastat tagasi proovisin kolmel korral bussiga sõita Tallinnast Tartusse. Kahel korral läks buss katki ja ühel korral jäi pool tundi hiljaks hiljaks.
Kuna tagajärjed olid ebamugavad, siis rohkem ma bussi ei istu. See oli küll linnaväline näide.
Ok, kõik need trollid, trammid ja elektriautod. Sa räägid tulevikust. Aga kui on vaja autoga laeva peale saada, siis pole neist ühestki kasu. Ja sadamasse tuleb teadupärast läbi linna sõita. Too päev, kui otsisin võimalust pääseda sadamasse, saastasin ma ilmselt käsitlematult rohkem kallist jalakäijate õhku. Lausa Baltic Princessi täis autosid kimasid esmalt Kadrioru poole ja siis Mustamäe poole, et ühte faking märgistamata reiti leida selle organiseeritud totruse sees.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

View User's Profile View All Posts By User
cc
Friik

Registreeritud: 04.06.2009
Viimane külastus: 28.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2012 kell 20:30 Reply With Quote
Sa oled ikka eriti õnnetu liikleja. Ma olen maaliini bussidega iganädalaselt sõitnud alates keskkooliajast ja kõigi nende aastate jooksul võin bussi katkiminekuid lugeda kahe käe sõrmede peal, nii et seda juhtub haruharva. Hiljaks mu bussid ka ei jää tavaliselt, pigem jõuavad varem sihtkohta. See ei ole jalgratturite süü, et sa liiklemisega hakkama ei saa.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 12.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2012 kell 05:49 Reply With Quote
Cc, ma soovitan sul vähem viriseda
Tahad ma räägin sulle jalgratturitest? Üks päev töllerdas linnalähedal maal keset maanteed rahvasportlane, hoolimata jalgrattatee olemasolust. Kui andsin hoiatuseks törtsu signaali, näitas ta mulle selle peale fakki, mille järel ise pea ees võssa lendas. Mõni päev hiljem oli ta avaldusega politseis, kus ta veel hüpata püüdis, eriliselt ennasttäis tatikas oli.
Ega see juhuslikult Sina ei olnud?
Moraal sellest, ärge ronige oma vokkidega autode vahele, kui on võimalust mujal sõita ja jookske metsas. Ja ärge muutuge isiklikuks.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0130849 sekundit