Kodutud.com  
Alla

Poll: Kust raha tuleb
ei tea, mul pole kunagi tulnud 0 -» (0%)
trükitakse vajadusel juurde 0 -» (0%)
mul pole raha vaja, kasutan kaarti 0 -» (0%)
sularaha automaadist 2 ----------» (25%)
peab olema midagi müüa (oskus jne) 4 ------------------» (50%)
loll küsimus 1 ------» (12.5%)
on nii palju, et ei huvita 1 ------» (12.5%)
Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Kust raha tuleb
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.10.2012 kell 13:36 Reply With Quote
Meie firma polnud/ei ole just väikeettevõte kui toimus kolimine. Kokku oli firmas töötajaid 100 aga kontoris koos müügiosakonnaga ehk alla 15 inimese. Meile öeldi, ette, et sel kuupäeval mil on tööpäev me tööd ei saa kuna kolime tootmisele lähemale (kõrval asuvasse majja). Iga inimene müügis pakkis kaasa enda asjad: asjad mida tal oli vaja uues kohas kasutada. Rämps visati minema. Isegi ülemus pakkis kaasa enda asjad ise, ok natuke aitas ka sekretär. Üks hetk oli auto maja ees ja igaüks näitas kolimispoistele, et mis kastid on vaja auto peale viia. Meil polnud mingeid pretensioone. Kui on põhipalk + lisatasu boonusena, siis 1 päev ei muuda midagi. Sama päeva teisel poolel pakkis iga inimene uues kontoris omad asjad lahti. Keegi ei vingunud. Täitsa mõnus tööpäev oli.

Murakarabaga olen minagi nõus. Kui ikka ühe kontori rent jääb kulu näol ära, et kuidas siis ei jõua üheks päevaks- nädalaks või kuuks paari töötajat tööle võtta?

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0146379 sekundit