Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: suhe
sikupilli
Algaja

Naine
Registreeritud: 12.10.2012
Viimane külastus: 18.03.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2012 kell 12:57 Reply With Quote
asi ei tulnud välja vaid ma ise rääkisin talle seda,arvatavasti olin loll et seda talle rääkisin enne päris suhet
View User's Profile View All Posts By User
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 21.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2012 kell 13:10 Reply With Quote
Ei, sa ei olnud loll. Juhul, kui mingigi võimalus on, et asi kunagi välja tuleb, siis peabki rääkima kohe. Seega, tegid õieti. Kui kutt nüüd ikkagi sinuga jääb, siis saad omale väga tugeva partneri. Küll pead hoolt kandma, et mitte kunagi, mitte miski, enam sellele seigale ei viitaks.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2012 kell 21:18 Reply With Quote
Kindlasti ei põe ka kristiina bellanowa-raudsepp kroonilist nikunälga...iga auk leiab varre...asi on kriteeriumites...minul bellanowa peale ei seisa, ning mind ei huvita see, et ta änam ei tee...v sexikristi....ta oli ja jääb mo silmis libuks...okok olgu siis, et endiseks...rehelise jutt meeldis, siis sellest mõrtsukast...
madu
ületamatult kitsarinnaline

Registreeritud: 09.07.2003
Viimane külastus: 18.10.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 10:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Ära hakka lahmima, madu, sa said aru küll, mis ma mõtlesin. Hakkab see demagoogia jälle pihta. Lühinägelikuks ühte kiirnäite toomist nimetada on natuke veider. Pealegi polnud kusagilt lugeda, et suhte alguses asi välja tuli, seega pole sind millegagi parandada. Loe hoolikamalt.
Millised on need väljapääsmatud olukorrad, kus seksi eest raha peaks küsima? Mõni pikalenägelik näide nüüd paluks
Selle sita lõpetuseks niipalju, et mina pole kedagi hukka mõistnud (taas sinu fantaasia vili). Ütlesin, kuidas lood on.

Novat, nüüd ei saa enam üle kontrollida ka.... Ühesõnaga, mina lugesin teemaalgataja postitusest välja, et ta andiski teisele poolele suhte alguses oma minevikust teada. Et nagu korrektselt või nii.

Teiseks. Jah, olen nõus, et täiskasvanud inimene teeb ise oma valikud, aga sageli eelnevad sellele mitmed asjaolud, mis suurendavad nõiaringi. Näiteks asotsiaalne kodu, ema/isa peksab, ise pole ka kõige kirkam kriit karbis, haridust eriti pole, tööd ei saa, mõni jorss tegi veel tite ka taha....

Ja kolmandaks. Mu lause mõistmise kohta oli mõeldud üldiselt, mitte isiklikult sulle, kulla reheline! Eks me kõik püüa öelda, "kuidas lood on", ainult et igaüks oma mätta otsast!

"Isane peab olema karvane, haisev ja väga resoluutne."
Aleksei Turovski, Drosophilate (äädikakärbeste) partnerivalikust

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 12:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
See mineviku ja tuleviku jutt on jama. Minevikust moodustub olevik ja olevikust tulevik.
Selle väitega ma nõustun. Arvan, et kõik läbielatu-kogetu kujundab meid ja mitte paremuse suunas alati.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

madu
ületamatult kitsarinnaline

Registreeritud: 09.07.2003
Viimane külastus: 18.10.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 13:33 Reply With Quote
Ja samas ju ka mitte tingimata halvemuse suunas.

Selline fifty-sixty nagu öeldakse

"Isane peab olema karvane, haisev ja väga resoluutne."
Aleksei Turovski, Drosophilate (äädikakärbeste) partnerivalikust

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 14:49 Reply With Quote
Küsimus ongi selles oskuses teha õigeid valikuid ja valede valikute korral omada oskust viia kaotus minimaalseks või veel parem oskust see oma kasuks pöörata

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 15:28 Reply With Quote
No tühja kah, loodab, et teemaalgatajal kõik hästi läheb.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 27.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 19:41 Reply With Quote
Mul olid naabrid kunagi, lapsepõlvekodus veel, kaks väga armsat vanainimest, naine veel vanana väga veetlev.Neil oli kolm last, haritud inimesed.Teadsin nende inimeste lugu ka- mees oli naise eestiaegsest lõbumajast võtnud- lausa kätel kandis välja ja poolvägisi. Oma rikka suguvõsaga suur skandaal . Elasid oma elu armsasti, ilma tülideta, ikka kõndisid kahekesi käsikäes ringi...
Tegelikult ei olegi rohkem öelda midagi.Mis tähtsust on minevikul? Tähtsus on vaid sellel, kes me oleme täna.

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 20:08 Reply With Quote
Nomaeivõi. Kodukäia, kogu lugupidamise juures...
Et keeran täna rahumeeli käki kokku, sest homme on see minevik? Et juba homme lähen ma jooksma...
Krdi käibelaused küll.

kodukäija
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 20:55 Reply With Quote
Kle, Reheline, ma ikka väga tõsiselt mõtlen seda. Kui on tõsine suhe, siis on nii väiklane meelde tuletada või urgitseda, et ohoo, kui palju sul ikka enne mind mehi oli... Nojah, küllap suudavad sellega leppida vaid vähesed ja suure hingega inimesed ja sedagi vaid siis, kui neil on ikka tõeliselt suur armastus, sellepärast ma selle näitegi tõin.
Tegelikus elus, kus nii teravaid situatsioone ei ole, on see ju normaalne, et sa ei irise oma partneri kallal, eriti, kui tal ka enne sind kooselu selja taga. Üleüldse, mis, kurat, see sinu asi on? Elad ju naisega, mitte tema minevikuga.
Aga fakt on seegi, et sellised kooslused püsima ei jää, kus naisel prostituudi amet peetud. Varem või hiljem leidub keegi, kes ütleb- ohoo, ma tunnen su naist pää-ääris lähedalt.... Aga see minu näide- jah, see oli tõestisündinud ja väga ilus lugu, KÕIK teadsid, kust naine toodi ja mehel jätkus julgust kogu maailma vastu minna. Vaat ma ikka usungi, et selline armastus on olemas. Väga harva ja üksnes üksikutel, aga nii juhtub.
Aga käibelaused... miks me küll enam neisse ei usu? Kas meie hingel on juba nii palju musta?

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 21:29 Reply With Quote
Minagi arvan sama mida Kodukäija.
Kui minevik ei olnud just eile, siis ei peaks kaaslane teema külge kinni jääma.
Minagi arvan, et kui on nii kirju minevik, siis sellisest asjast peab kohe rääkima, eriti kui on veel prostituudi ametis oldud. Seega teemaalgataja tegi minu arvates kõike õigesti. Samuti ma usun, et kui on tõeline armastus, siis minevik ei loe. Me kõik oleme oma elus lollusi teinud, jube kui peaksime terve elu maksma oma tehtud vigade eest. Tore kui on inimesi kes mõistavad, et oli mis oli aga palju olulisem on see mis tuleb. Seda enam kui inimene tahab muutuda ja areneda ning on oma minevikuga hüvasti jätnud.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Rajake
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 23.03.2011
Viimane külastus: 26.10.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2012 kell 21:36 Reply With Quote
Ma pole täna see,kes ma olin eile ning homme pole ma see,kes olen täna.Uuel päeval teeme uusi vigu,las vanad jäävad eilsesse.
kodukäija
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2012 kell 08:42 Reply With Quote
Veel natuke tahaks lisada- mitte alati ei ole naine oma minevikus süüdi, on palju neid, kes lähevad kerget raha otsima, aga on ka neid, kellel nagu ei olekski teist väljapääsu.Selles minu loos oli naise selja taga sõjaeelne aeg, tööpuudus, tiisikusse surev ema ja nälg. Nii kerge on hukka mõista, aga eks proovi mõista. Ei ole see tänane päevgi nii roosiline, et kõik marjamaale mahuks. Ma ei väsi kordamast- kuul on ka tagumine pool, püüdke ka seda näha enne, kui kivi viskate. Ning igal inimesel on oma kuu.
Eks ma sellepärast kipungi siin tänitama, et kohe ei või sallida, kui hakatakse kohut mõistma, proovimata kordagi seista "võõrastes saabastes". Meile endile ju ei meeldi, kui meid arvustatakse, kust võtame siis õiguse teisi hukka mõista? Hukka mõista võib minu arvates vaid tahtlikku rumalust ja kurjust.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2012 kell 10:44 Reply With Quote
Jah, minu arvates kumab tihti arvamustes välja hoolimatus... või enda negatiivne kogemus. Eks isegi ma siin vahel kipun nii andma hinnanguid, nimetame me seda siis kuidas tahes, kas isiklikuks kogemuseks või mida iganes.
Mõnele kohe meeldib "elupuid" pügada. Nii ka suhtes, kui olen harjunud ümara vormiga siis peavad kõik olema ümarad. Ovaalsed ja kandilised, metsikud, võivad ju ka ilusad olla.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2012 kell 19:26 Reply With Quote
Mida kuradit te vahutate siin. Kustkohast te loete, et ma kedagi hukka olen mõistnud. Elagu igaüks, nagu oskab, ise te lööte tolliste naeltega praegu risti meest, kes ei kannata, et ta naine litsi lõi. Usun, et mitte igaüks, mitte alati ei oska hinnata omi tänaste tegude mõju tulevikule. Aga milles teised süüdi on

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0130169 sekundit