Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  11    12    13    14    15    16  >>
Autor: Teema: Kaitseme üheskoos Eesti perekonda!
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 30.03.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 17:47 Reply With Quote
iir see bi peika jätkas ikkagi endiselt vastassoost partneritega
see pede lihtsalt hullutas ta ära, aga mulle tehti sarved pähe ju ja miks mitte ei peaks ma olema vihane.Neeger ei ahistand ainult mind vaid terve valla naisi, oli see kole või ilusnoor või vana, võttis kõiki naisi nagu vabasid auke!

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

View User's Profile View All Posts By User
guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 19:45 Reply With Quote
Skinnukene, kas see neku on see, kes Eesti pea, et esimese värvilisena Tõstamaale elama sattus, ning mõnda aega Rüütli tänava ehitusmaterjalide poes töötas? Kui jh, siis tal oli ju oma lollaka exootikaga liputava naisega seoke armastus...
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 30.03.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 20:27 Reply With Quote
Just just

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 19.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 20:51 Reply With Quote
Vaata hullu kus kuum teema. Mis ma kõike teada sain...
Kõigil inimestel on probleeme, minu Portugalis elav sõbranna just kurtis, et tema homost koduabiline ei tulnud täna tööle, sest kaasa oli teda petnud, ja nüüd on ta haige, depressioonis ja pole töövõimeline.
Kui homode elu oleks ohus, siis seadus vastu võetakse, saaksin sellest aru humaansetel kaalutlustel, ja toetaksin, ikkagi inimesed. Aga abielu? See on kui stardipauk kõigile muudele vähemustele. Üldiselt tahaks oma elupäevade lõpuni elada sellise traditsioonilise peremudeliga.
No ei kohane uute mudelitega.
Ehk tolerantsed homoabielude pooldajad võtate vastu seaduse kuidas kõrvaldada minusuguseid sauruseid. Et ei tolgendaks jalus, ega rikuks idülli.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 20:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Ja mis ajast sa nii valiv oled?

Jah skin ka mina tahaks teada mis ajajärku sul see jäi kus sa ei olnud nii valiv.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 20:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Aga abielu? See on kui stardipauk kõigile muudele vähemustele.
No mis vähemusi silmas pead, venelasi või? Ma ei ole kursis, kas halli passiga saab abielluda kusagil, ilmselt ei saa.

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 21:05 Reply With Quote
Eerik ja Andrew, kaks olulist põhjust.
1. terve ühiskonna suhtumine, kui värdjatesse ning peded ahju.
2. seadusandlikud lüngad, mis teevad koosolemise keeruliseks. Haiglast kupatatakse sõbrad ära, võivad jääda vaid sugulased. Ootamatute surmade puhul pärimised, lapse kasvatamine, kui lapse ema sureb või mdagi. Keerulised juriidilised nüansid, mida ma ka kõike ei tea.

Me ühiskond pole küps. Pole harjutud mõttega, et 2 samasoolist elavad ja eksisteerivad koos ja moodustavad leibkonna, vaid kõigil lööb pähe siivutu pilt teistsugusest voodielust. Ja see ei mahu heterotele pähe, sest arvatakse, et see on jäle. Samas, kui hetero mees, oma naist rosinasse trukib, seob, kuseb, ja teeb miljon trikki, siis seda nimetame kahe täiskasvanu omavaheliseks kokkuleppeks, siis kui peded trukivad, siis seda võrdsustatakse nekrofiilia ja pedofiiliaga.
Toon lihtsaid elulisi näiteid.
Lesbi sõitis taksoga pedeklubisse, Taksojuht sai aru, kellega tegu ja võttis kätte ja vägistas naise, kuna nagunii ju naine on lesbi selle pärast, et ta pole mehelt keppi saanud.
Või näiteks töö juures rääkides tagaselja kutsutakse lesbit hellalt "vitulakkujaks". Selline üldine nimetaja.
Või kui firma jõulupeole on lubatud tulla koos kaaslasega ja ruumi siseneb kaks pikkades õhtukleitides naist, siis vintis peaga firma mehed on pildist nii etsi täis, et kes teeb nilbeid nalju ja kes kõõritab ja siseb niisama, kes üritab ikka viimast ja üritab iga hinna eest kõik endast oleneva teha, et naised "õigeks" keerata.
Või kui meespede õpib pedagoogikat, siis on ta ju raudselt pedofiil....
Selliseid elulisi lihtsaid asju juhtub me ümber, mis mürgitab olemise.
Edukad ärimees ja ärinaine, kes mõlemad on omasooiharad, mängivad oma suguvõsade ees paari, kuna nad lihtsalt säästavad oma vanemaid ja sugulasi, kes on teadlased ja kõrgetel ametikohtadel, kuna info omasooiharast lapsest kompromiteeriks vanemaid ja ilmselt ütleks vanemad eestis neist lahti jne jne.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 21.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 21:18 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
Sales, mind sinu kui sõjardi olemus ei häirigi väga aga täiesti juhuslikult sain paar aastat tagasi teada, et ma tunnen inimesi, kes sinuga seotud olnud. ja pärast seda ei saa ma sinu avaldusi tervikliku perekonna kohta tõsiselt võtta. Anna andeks.

Vallalised, lahutatud, lesed ei pea häbenema oma staatust kui nad on oma pereelu elanud austades oma perekonda.

Tiivi, kui sa vähegi teaks, millega ma siin välismaal tegelen, siis võibolla sa niiväga ei hüppaks. Minu laste isa ei ole küll eestlane aga meie pere on väga isamaalik. Ja seda on väga paljud pered, kes enam Eestis ei ela.

Otot, nämmutaks selle teemaga nüüd natuke edasi. Sooviks ikkagi siis teada, millega inimene välismaal tegeleb, kui ta vähegi korduvalt toonitab seda? Vastavalt staatusele saaks siis postituste teksti korrigeerida, või isegi oma põhimõtteid painutada sobivamaks
Päeval kiiruga kribades lauset, et Tiivil on õigus, pidasin silmas seda, et ka minul oli sitamaik juures Pipi kuulujuttudele tuginevat avalikku nääksumist lugedes. Midagi eriliselt "eidelikku" oli seal. Keda kuradit huvitab, mida su mingid juhuslikud tuttavad kellegi kohta halavad. Ja kui keegi midagi öelda julgeb, lajatatakse kas hariduse, piloodipaberitega või mingi "tegelemisega". Sinna otsa muidugi see keskmine soomest unistav, riiki kiruv umbjoobes eesti mees
Kas räägime keskmisest ameerika mehest ka natuke? Või keskmisest ameerika neegrist, kes kaubanduskeskuse parklas ülbitseb. Neid keskmisi näiteid oleks päris palju...
Tore, et vabandasid Salese ees. Sitta kühveldasid siia laialt, aga vabandad privas.
Ise vabandan, et nii hilja täna teemasse jõudsin. Pange nüüd homodega ilusasti edasi.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 29.03.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 21:45 Reply With Quote
Iir, mind homod ei sega, mina neid ahju ei aja. Haiglast ei aeta sõpru välja, pärimiseks on testament, lapsi saab lapsendada igatmoodi. Tegelt on seaduslikult kõik võimalik peale abielu. Aga kui praegu elab juba rohkem heteropaare vabaabielus, kui traditsioonilises abielus, siis ikkagi - miks homod seda seadust niiväga tahavad? Ma ei näe kuskil mingit arvestatavat põhjendust. See, et teised riigid nii teevad, pole põhjendus.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
weylin
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.03.2013
Viimane külastus: 14.09.2016
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 22:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: eerik2
Aga kui praegu elab juba rohkem heteropaare vabaabielus, kui traditsioonilises abielus, siis ikkagi - miks homod seda seadust niiväga tahavad? Ma ei näe kuskil mingit arvestatavat põhjendust. See, et teised riigid nii teevad, pole põhjendus.

miks peaks homodel korda minema, et heterod järjest rohkem vabaabielus elavad? Miks ei tohiks neil olla võimalust abielluda. Vanasti oli nahavärv see, mis pani mõndasi end teistest paremaks pidama. Nüüd hakkab see hajuma, kuid homoseksuaalsus, mis on ka juba pikalt tabu olnud, on ikka sama jube ja rõve. Miks siis nii? Nõustun iirega, et sellised muutused ühiskonnas võtavad kaua, kuid kui kaua võtab aega ka homode tolereerimine?
Nagu sa ka ise aru said, siis paljud pered luuakse ka abieluväliselt ning seepärast pole vaja ka see totakat perfect perekonna etaloni, kus mees ja naine abielluvad ja saavad palju lapsi ja ainult nii on õige.

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 22:22 Reply With Quote
No ja milleks seda homode abielu siis vaja on??? Põhjendusi ma ikka ei kuulnud.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

Myrk

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 22:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: weylin
Tsitaat:

...Nagu sa ka ise aru said, siis paljud pered luuakse ka abieluväliselt ning seepärast pole vaja ka see totakat perfect perekonna etaloni, kus mees ja naine abielluvad ja saavad palju lapsi ja ainult nii on õige.

Milleks homodele see totakas perfect perekond, kui heterodelgi seda vaja pole, elagu nagu elasid seni.
Iir kui me trukime kuhu juhtub, või kuseme situme oma magamistubades, siis see pole meid ju pannud seadust välja andma selle kohta. See oli küll kohatu võrdlus ja teemast mööda.
Või ongi sul selline mõte, et kuna perekond pole täiuslik ja kõlgub kuristiku äärel, on vaja homosid, kes selle agoonia lõpetaks ja ta kuristikku lükkaks?

Myrk

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.04.2013 kell 22:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Leni
Tsitaat:
Algne postitaja: Myrk
Aga abielu? See on kui stardipauk kõigile muudele vähemustele.
No mis vähemusi silmas pead, venelasi või? Ma ei ole kursis, kas halli passiga saab abielluda kusagil, ilmselt ei saa.

Pidasin silmas seksuaalvähemusi.

Hermel
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 26.03.2012
Viimane külastus: 17.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 04:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Hermel, sulle polegi väga midagi vastata, oled liiga kinni oma lapsikus ärapanemise soovis, et sinuga midagi arutleda saaks.

Et kus siin see ärapanemine oli??? Ma räägin nii nagu asjad täna on. Muidugi on hea vinguda, et riik ei tee seda ja riik ei tee teist. Ole ise mees ja tee ka midagi. Alusta siinkohal kohe mõne konkreetse näitega, miks SINA HEA JA VEEL PAREM ISA või EMA OLED, kui ükskõik, kes teine meist siin??? Mis siis on need väärtused, väärtushinnangud ja hoiakud mida SINA oma lapsele/ lastele ellu kaasa annad????

audaces (audentes) fortuna juvat - julgeid abistab saatus

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 6.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 07:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Eerik ja Andrew, kaks olulist põhjust.
1. terve ühiskonna suhtumine, kui värdjatesse ning peded ahju.
2. seadusandlikud lüngad, mis teevad koosolemise keeruliseks. Haiglast kupatatakse sõbrad ära, võivad jääda vaid sugulased. Ootamatute surmade puhul pärimised, lapse kasvatamine, kui lapse ema sureb või mdagi. Keerulised juriidilised nüansid, mida ma ka kõike ei tea.

Me ühiskond pole küps.

Selles on sul ehk õigus, et pole küps. Ja küpseks saadakse alles põlvkondade vahetusega mitte käsukorras. Aga need pole ikka piisavad põhjused, et ei saa haige kätt hoida ja narritakse. Kusagil Suurbritannias külas tehakse homodele veel rohkem haiget, kui siin. Metropolis ehk mitte.
Ei ole nõus esimeses punktis öelduga, et "terve ühiskonna suhtumine". Ma ei tunne selliseid matse, kellel pole muud teha, kui teisel perses surkida. See teeb, et ei suhtle sellistega.

Ma küsin uuesti küsimuse: kui suur on see kiusatud homode osakaal eesti rahvastikust, kelle nimel hääletorud sõna võtavad? Ja hääletorud ei ole tavaliselt omasooiharad, vaid avaliku elu tegelased, poliitikud - kasutavad seda teemat ära oma hüppelauana. Asi on tugevalt üle haibitud, pillutakse üldisi fraase ja kulunud näiteid. Inimestena oleme me siin riigis kõik võrdsed seaduse ees.

Kokkuvõtteks leian, et kui on tehakse mingi asja jaoks iga hinna eest seadused, siis on see ühiskonna vägivaldne painutamine ja väärtuste vägistamise.

Sa ei veennud mind, Iir. Mitte üks raas.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 13:21 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline

Otot, nämmutaks selle teemaga nüüd natuke edasi. Sooviks ikkagi siis teada, millega inimene välismaal tegeleb, kui ta vähegi korduvalt toonitab seda? Vastavalt staatusele saaks siis postituste teksti korrigeerida, või isegi oma põhimõtteid painutada sobivamaks
Päeval kiiruga kribades lauset, et Tiivil on õigus, pidasin silmas seda, et ka minul oli sitamaik juures Pipi kuulujuttudele tuginevat avalikku nääksumist lugedes. Midagi eriliselt "eidelikku" oli seal. Keda kuradit huvitab, mida su mingid juhuslikud tuttavad kellegi kohta halavad. Ja kui keegi midagi öelda julgeb, lajatatakse kas hariduse, piloodipaberitega või mingi "tegelemisega". Sinna otsa muidugi see keskmine soomest unistav, riiki kiruv umbjoobes eesti mees
Kas räägime keskmisest ameerika mehest ka natuke? Või keskmisest ameerika neegrist, kes kaubanduskeskuse parklas ülbitseb. Neid keskmisi näiteid oleks päris palju...
Tore, et vabandasid Salese ees. Sitta kühveldasid siia laialt, aga vabandad privas.
Ise vabandan, et nii hilja täna teemasse jõudsin. Pange nüüd homodega ilusasti edasi.

Reheline, iga välismaal elav eestlane võiks end pooljumalaks pidada () võttes arvesse kui neetult raske on siin laste eesti keele oskust alles hoida ja mingil määral neisse huvi ja ehk ka austust ugrimugrisse suhtumisel kasvatada. Seda enam teeb mulle haiget justnimelt sellesama "keskmise" eestlase suhtumine, kes näeb mind välismaalasena ning ei arva, et võiksin mingitki arvamust Eestist toimuma kohta avaldada (hoolimata sellest, et olen Eestis mitu kuud aastast). Mis õigus oli Tiivitaavil mind sitaga üle valada ja siis ka veel õige mees olla? Pada sõimab katelt?

Kui me siin hakkame keskmistest rääkima, siis miks jäi ette neeger? Mis vahet on inimese nahavärvil, etnilisel päritolul, seksuaalsel suundumisel? Miskipärast on selsamal keskmisel eesti mehel nende kolmega (must, juut ja homo) alati probleeme pärast esimest viinapitsi (ja olgem ausad - keskmine ameerika mees või meesneeger oskab paremini juua, kui eesti mees, st purjus kakerdavaid inimesi näeb väga vähe). Mis kuradi ühiskondlik valu see on, mis paneb kõiki vähegi meist erinevaid kiruma? Alaväärsustunne? Hirm? Väga väsitav on seda hala kuulata. Ja tunnistan, et selline väiklane suhtumine ja rassism/natsism on üheks põhjuseks, miks meie pere Eestisse kolimist tõsiselt ei kaalu. Ja sellest on mõnikord hirmus kahju.

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 13:27 Reply With Quote
Vaene Pipi

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 15:30 Reply With Quote
Pipi, raske või mitte, see on meie endi valik. Mina ei pea sind välismaalaseks, ise sa pigem soovid seda. Samuti ei tea sina, kus mina tegelikult elan. See pole tähtis, ega vääri toonitamist. Elame, kus tahame. Vinguda võiks ehk need, kes on kodust eemal olude sunnil. Vanasti olid selleks näiteks küüditatud. Praegu nagu pole põhjust ennast pooljumalaks pidada. Neeger ei jäänud ette, see ilmselt sinu valupunkt. See oli üks näide paljudest. Olen käinud usas, olen käinud Castro streetil homobaarides, kus möllasin kogu öö....
See "keskmise" defineerimine tuli pigem sinu klaviatuurilt. Mina arvan, et keskmine eesti mees on täiesti normaalne inimene. Samuti keskmine neeger. Võin ju sinumoodi ka üldistada, et kaubanduskeskuses sõitis must mimm ostukäruga üle mu varvaste ja viskas põlastavalt üle õla "ikskjuusmii". Ta oli vähemus. Tal olid õigused ja ta kuritarvitas seda.
Mulle tundub, et eesti mehel pole nende kolmega (must,juut,homo), vähimatki probleemi. Pigem on neil vähemustel probleeme (valge, mees ja hetero).
Mis veel. See, et kakerdavaid inimesi näeb vähe, ei tähenda, et inimesed ei joo. Sõida vähe slummides ringi.
Rassismi suhtes eestis on sul õigus. Mu joogist sõber indiast käis külas. Oli konflikte küll. Samas enamjaolt olid need pildituks joonud eestit väisavad kalevipojad. Homodega on aga see värk, et ärme nüüd sega ühte patta rahvuseid ja hälbeid eksole. Pole kellegil probleeme, kui neegritest mees ja naine lapsendavad või abielluvad. Kui aga kaks samasoolist seda teevad... On nagu vaks vahet? Kas ma eksin jälle?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

Myrk

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 16:06 Reply With Quote
Pipi ma võin sind mõista, olen suht tolerantne kõigi suhtes kellel vähegi inimese nägu peas.
Reheline sa ei eksi.
No ei ole me veel, küpsed, ei ole. Miks meil rahus valmida ei lasta, ahh?
Vaja ikka"uriini" süstida naha alla nagu vene ajal tomatitele, et need kiiremini punaseks läheksid.
Kuidas see oligi, kui tilk vett pidi kivisse augu tegema, aeg annab arutust. Aga mis meil toimub? Ikka vägisi ja kohe, ja kui ei saa kohe siis trambime jalgu.

weylin
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.03.2013
Viimane külastus: 14.09.2016
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 16:10 Reply With Quote
Tsitaat:

küsime niipidi, et miks heterodel üldse abielu vaja on?

Murakaraba
*'*'*'*'*

Naine
Registreeritud: 15.06.2010
Viimane külastus: 18.10.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 16:14 Reply With Quote
weylin sa ajad kiusu ja jonnid nagu laps. Kui sa täpselt ei tea või ei taha vastata, võta enda jaoks aega ja tee selgeks eelkõige endale abielu tähendus ja siis ütle ilusti ja selgesti meilegi. Saaks lõpuks selge seisukoht, tõstaks su väärikust teiste silmis?

Vead on patud ainult siis, kui neid ei tunnistata. /R. Buckminster Fuller/

Myrk

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 16:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

küsime niipidi, et miks heterodel üldse abielu vaja on?

Polegi vaja oll-lalla, elame vabalt ja koostame targalt vara lahususe ja jagamise lepinguid.

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 16:41 Reply With Quote
weylin, miks sa mu küsimusele kõigepealt ei vastanud? Sa ei oskagi sellele vastata, keerutad ainult tolmu üles.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 6.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 17:26 Reply With Quote
Enne kakluse järgmist osa võib teha vahekokkuvõtte ja öelda, et homoabielu pooldajad on omaga tupikus.
Võib olla eraldada neile koos homodega pisike saar. Mitte et suurest kahju oleks, aga pisikesest piisab. Peale selle saarlased ei tahaks oma saarest loobuda ju. Seal saaksid nad teha omale sobiva ühiskonnakorra, mis koosneb ainult õigustest.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.04.2013 kell 18:00 Reply With Quote
Naffik nad sinna saarele lähevad. Seal ei oleks nad ju vähemus ega poleks midagi nõuda. Siin on nad IN ja tähelepanu keskmes. Võtmesõna on edevus

<<  11    12    13    14    15    16  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0364461 sekundit