Kodutud.com  
Alla

Poll: Doping legaalseks?
a) muidugi 2 ---------» (22.22%)
b) ei mingil juhul 3 ------------» (33.33%)
c)keeruline küsimus, millist üleöö ei otsusta... 1 -----» (11.11%)
d) absoluutselt ei koti 2 ---------» (22.22%)
e) tahaks ka arvamust omada, aga ei tea muffigi.. :( 1 -----» (11.11%)
Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Doping legaalseks?
guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2013 kell 00:54 Reply With Quote
Doping legaalseks?

Doping.

Selline artikkel siis: http://sport.postimees.ee/1300162/eksperdid-pooldavad-dopinguvoitluse-lopetamist-ja-ainete-lubamist
Mida arvate?
Ühest küljest, vaadates, mis toimub, Lance Armstrong muidugi, aga nüüd siis Asafa Powell, ning Tyson Gay.... Mina nt. küll
ei usu enam, et Usain Boltki puhas poiss on....
Võib-olla tõesti oleks parem lubada siis neil kasutada ja ennast loorberite nimel surnuks joosta? Omad riskid eksole, ning
vähemalt oleks kõigil võrdsed võimalused, ning võidaks stimuleeritutest see, kel tõepoolest kõige rohkem talenti ja töötahet
lisada oleks...
Mida arvate?
Kõik muutub..Pierre Coubertin on niikuinii juba ammu müüdud...Amatööre olümpial ega muudel tippvõistlustel ei kohta juba rohkem kui veerandsada aastat.....
Pisikesel eestlasel pole ka juba ammuilma midagi kobiseda dopingupuhtuse koha pealt, ning kõik algas juba igiammu Tiia Eeskivist,
mitte meie valgeksvõõbatud oinast Veerpalust....
Lõppudelõpuks on see ju patuste enda tervis...Las nad teevad siis oma tööd nii, et meie ei peaks spekuleerima, kas meie mees
nüüd on puhas või mitte...
Või mis?

Muide! Selle kommentaatoriga "Postimehes" ma väga nõus ei ole, eriti lõpuga....komm ise siin :"Tulebki dopingud vabaks lasta, las topivad endale solki sisse. Pärast võistlust kõigile kohe lauskontroll ja patuste tulemused arvesse ei lähe. Kui võistkonnas on üks patune, võistkonna tulemus arvesse ei lähe. Kui analüüsi ei lasta teha, võrdub see dopinguga. Enne tulemusi ei avaldata, kui kõik kontrollitud. Kontrolli peab patune sportlane ise kinni maksma. Võistluskeeldu ei saa. See mõjub paremini kui praegune süsteem.
Võibolla oleks veel parem, kui üldse mingit kontrolli ei toimuks. Sel juhul kaoks publikul huvi spordi vastu, raha ja au jääb saamata ja sportlased ise hakkaksid otsima võimalusi ausalt sportimiseks."

Ei nõustu, kuna rahvas tahab ju verd näha Et siis gladiaatorid areenile ja närige v kõrid üksteisel läbi! Tahaks veel seda pöidla üles-alla mängu ka rohkem mängida...

View User's Profile View All Posts By User
guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.07.2013 kell 03:16 Reply With Quote
Minu pärast kustutaks.. Nii mõttetu teema ju.parimat
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 12.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.07.2013 kell 09:49 Reply With Quote
Ei ole mõtetu teema.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.07.2013 kell 20:34 Reply With Quote
Kuna tippsport ei ole enam ammu sport, keha kultuur ka mitte, siis mind ei koti millega nad neid sekundisajandikke ja millimeetreid juurde saavad

Minu au on minu truudus!

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 6.07.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2013 kell 09:06 Reply With Quote
Asi pole vaid dopingus vaid piirides, mis on veetud hetkel sinna dopingu kohale. Ühel pool piiri on puhas sport, teisele poole jäävad keemia, biomehhid, eksoskeletid jm selline. Oleneb, millist sporti maailm näha tahab.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

vesielukas
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 19.10.2005
Viimane külastus: 23.04.2016
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2013 kell 18:05 Reply With Quote
olen seda meelt ,et lasta sport vabaks . Ise tead millega riskid sporti tehes ,kas rebenenud reie või südame lihasega, niikuinii pole tippsport eriti tervislik... .vahet pole, tipus tarbivad kõik mingeid aineid ,et kiiremini taastuda või rohkem lihast kasvatada.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0136821 sekundit