Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Küsimus meestele: kui palju olete lastele riideid ja mänguasju ostnud. Hinnake oma panust 10 palli süsteemis.
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 14.07.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2013 kell 12:44 Reply With Quote
Küsimus meestele: kui palju olete lastele riideid ja mänguasju ostnud. Hinnake oma panust 10 palli süsteemis.

Hakkasin mõtlema, et 2,6 aasta jooksul pole mu mees vist midagi lapsele ise ostnud. Mänguasjadest kuni jalgrattani välja (rääkimata riietest) olen mina kõik valikud teinud + ostud. Olen küsinud vaid kas asi tema meelest ka sobib ja hind on normaalne aga jah kõige rohkem on ta asjad ehk koju transportinud (ma ostan asju ka kasutatud peast). Mina saaksin oma meest hinnata 10 palli süsteemis 0-ga. See ei ole talle hinnang isana aga on hinnang palju ta lapse osas selle kõige eluks ja mänguks vajalikuga tegelenud on.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2013 kell 13:01 Reply With Quote
Minu mees 10 palli süsteemis 10. Olen olnud peaaegu kogu kooselu kodune. Mees on üksi pere majandamisega ideaalselt toime tulnud ja lapsed pole ei mänguasjadest ega riietest iial puudust tundnud ehk siis teisisõnu- mul on kõvasti vedanud. Tõsi- seal on omad hädad-tihtilugu öötundidesse venivad tööpäevad,niiet pere jaoks aega ei ole ja kui on,siis on selge,et mees tahab lihtsalt olla ja puhata.Ehk siis-kõik peab tasakaalus olemaÜhte kohta antakse ja teisest kohast võetakse.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 14.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2013 kell 14:33 Reply With Quote
Seega mees teab laste mõõte ja suurusi ning ostab riided õiges mõõdus + jalanõud ja vastavalt eale sobivad lelud? Võimas!
Mu mees ei tea lapse pikkustki, ta ei teaks mis suuruses riideid poes vaatama peaks. Raha osas pole probleeme, olen isegi kodune, emapalk lõpes aasta tagasi ja saan ka ise taskuraha.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0127170 sekundit